Horoskop tygodniowy dla Ryby 24-30 kwietnia 2017

Otrzymacie premię, nagrodę lub inny rodzaj gratyfikacji, który należał się wam od dłuższego czasu. Nie decydujcie w tym tygodniu o ważnych inwestycjach, poczekajcie z tym do 4 maja, kiedy Merkury zmieni bieg, inaczej liczcie się z nieprzewidzianymi komplikacjami. Poczucie ograniczenia, jakie od dłuższego czasu towarzyszy wam w życiu zawodowymi, opuści was od piątku. Nagle zapragniecie sprawić sobie przyjemność i wydacie pieniądze na coś, na co do tej pory nie mogliście sobie pozwolić – wywoła to u niektórych Ryb silne zdenerwowanie. Nie róbcie sobie wyrzutów, zasługujecie na dobrobyt i poprawę samopoczucia. W sobotę opuści wasz znak Południowy Węzeł Księżycowy, zakończy się odczucie, że świat się na was uwziął i wszystkie sprawy ulegną poprawie.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 24-30 kwietnia 2017

Tydzień okaże się ważny dla relacji przyjacielskich, uświadomicie sobie, że tylko w stabilnej grupie możliwa jest długotrwała współpraca. Wpadniecie na znakomite pomysły w wyniku „burzy mózgów”, ale ich realizacja powinna poczekać. Pośpiech w żadnym wypadku nie jest wskazany, możecie natomiast spojrzeć na to, co już zostało dokonane, wyciągnąć wnioski z popełnionych błędów i wprowadzić niezbędne poprawki. Dostrzegacie szybciej niż inne znaki sedno problemu, ale unikajcie wpadania w złość, kiedy ktoś za wami nie nadąża, każdy ma własne tempo i powinniście to zrozumieć. W środę i czwartek nastąpią niespodziewane zmiany w sprawach związanych z podróżami oraz w dziedzinie szeroko pojętej komunikacji i edukacji. Przygotujcie się na rewolucję w swoich planach i zamierzeniach.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 24-30 kwietnia 2017

Słońce w przyjaznym znaku Byka napełni was energią i poprawi samopoczucie, z entuzjazmem zapragniecie zabrać się za nowe projekty związane z rozrywką, wybierzecie się do teatru lub na koncert. Z rozpoczynaniem spraw lepiej poczekać do przyszłego tygodnia, kiedy Merkury przestanie się cofać i ruszy do przodu, teraz powinniście uzbroić się w cierpliwość, bo wiele spraw pójdzie nie po waszej myśli. Sytuacja domowa dojrzała do zmiany, macie tego całkowitą świadomość, ale trudno jest wam obrać kierunek, w jakim powinniście zmierzać. Odniesiecie wrażenie, że wszystko idzie w złą stronę. Cierpliwości, wszystko w swoim czasie wróci na swoje miejsce. W miłości wzloty i upadki, ale nie liczcie na fajerwerki.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 24-30 kwietnia 2017

Mars w przeciwległym znaku Bliźniąt zmusi was do stawienia czoła zaczepkom i atakom ze strony osób reprezentujących odmienny punkt widzenia. Najtrudniej będzie się obronić osobom urodzonym w pierwszej dekadzie znaku. Starajcie się nie reagować pochopnie, dać sobie czas na odpowiedź, w większości przypadków konflikt będzie miał tło emocjonalne, a nie racjonalne. Od piątku, kiedy Wenus wkroczy do znaku Barana, a Merkury utworzy koniunkcję z Uranem, wolne Strzelce mogą spotkać na swej drodze osobę, z którą połączy je długotrwały związek. Zbliży was do siebie porozumienie intelektualne i podobne podejście do spraw, które trudno  ogarnąć rozumem. Niektóre osoby odkryją swoje hobby i ukryte talenty twórcze. Sprawy dzieci okażą się zupełnie nagle niezwykle istotne, wszystko rzucicie i zajmiecie się tym, co dla nich najważniejsze.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 24-30 kwietnia 2017

Uważajcie na słowa, które wypowiadacie, bo nie da się ich cofnąć. Mars w Bliźniętach sprawi, że zaczniecie walczyć na argumenty, ale zanim coś powiecie, zastanówcie się dwa razy, bo możecie zranić kogoś bardziej, niż byście chcieli. Pluton nieustannie się cofa, a to oznacza, że rozpamiętujecie wyrządzone krzywdy i trudno jest wam wybaczyć cudze przewinienia – zamiast się zadręczać niewesołymi myślami, zabierzcie się za porządki w domu i ogrodzie, spotkajcie się z przyjaciółmi, podzielcie się z nimi swoimi problemami, zadziała to na was oczyszczająco. Niektóre związki Skorpionów wejdą w zupełnie nowy etap, pozwólcie rzeczom dziać się, inaczej tłumione emocje wywołają nagły stan zapalny, który na szczęście szybko minie.

Horoskop tygodniowy dla Wagi 24-30 kwietnia 2017

Poniedziałek i wtorek okażą się bardzo nerwowe za sprawą nieprzewidzianych zdarzeń, na które nie macie wpływu. Na szczęście nie opuści was tolerancja w stosunku do osób, które swoim zachowaniem utrudnią możliwość komunikacji, dogadacie się z partnerami, zarówno osobistymi, jak i biznesowymi, tylko jeśli postawicie na cierpliwość i wyrozumiałość. Starajcie się nie reagować impulsywnie, słuchajcie argumentów drugiej strony, nawet jeśli się z nimi nie zgadzacie, czas pokaże, że było w nich sporo racji. W piątek do znaku Barana ponownie zawita Wenus, w waszych związkach zaiskrzy, szczególnie dotyczy to Wag urodzonych w pierwszej dekadzie znaku. W czasie weekendu wpadną wam do głowy dobre pomysły, ale to nie jest jeszcze czas na ich realizację.

Horoskop tygodniowy dla Panny 24-30 kwietnia 2017

Przez cały tydzień koniunkcja Merkurego z Uranem trząść będzie waszymi nerwami, niektóre Panny zyskają nazwę nieprzewidywalnych, tak łatwo was będzie wyprowadzić z równowagi. Jednocześnie możecie liczyć na dobre, bo niejednokrotnie już sprawdzone, pomysły na inwestycje finansowe. Pomyślcie o długoterminowych i trwałych lokatach, ale nie podejmujcie jeszcze ostatecznych decyzji, przyjdzie na to czas po 4 maja, kiedy Merkury zmieni bieg na prosty. To dobry czas na przemyślenia związane z dalszym nauczaniem, ale Panny z dziećmi w wieku szkolnym przeżywać mogą szczególnie intensywnie reformę edukacji, do której nie mają zaufania. W sobotę wasz znak opuści Północny Węzeł Księżycowy i przesunie się do znaku Lwa, nie możecie więc już liczyć na większą niż inne znaki łaskawość losu.

Horoskop tygodniowy dla Lwa 24-30 kwietnia 2017

Słońce w znaku Byka każe wam zajmować się pracą, której wyniki oglądać będziecie dopiero za jakiś czas – od środy zabierzecie się za coś z zapałem, jakiego nikt by się po was nie spodziewał, pomimo że lubicie widzieć natychmiast wyniki swoich działań.  Powrócicie do pomysłów, które już raz się sprawdziły, warto je powtórzyć, na przykład ponownie zabrać się za naukę języków obcych lub wyjechać na wakacje w miejsce, które kiedyś odwiedziliście i was zauroczyło. Z ważnymi decyzjami jednak wstrzymajcie się przynajmniej do 4 maja, kiedy Merkury znów zacznie biec ruchem prostym. Kiedy w piątek Wenus wkroczy do znaku Barana, wolne Lwy zaczną rozglądać się za miłosną przygodą, natomiast w długotrwałych związkach ponownie zaiskrzy, jak w czasach wczesnego zakochania.

Horoskop tygodniowy dla Raka 24-30 kwietnia 2017

W poniedziałek wpadniecie w wir pracy zawodowej, spodziewajcie się wielu sytuacji, wywołujących emocje, starajcie się nie przyspieszać spraw, które wymagają sprawdzenia i korekty, zanim zostaną wprowadzone w życie. W przyjaźniach nastąpi przetasowanie, zupełnie nagle zakończycie jedne, a rozpoczniecie drugie. Sytuacja zmieniać się będzie jak w kalejdoskopie, macie więcej ukrytych wrogów, niż przypuszczacie. Słońce w Byku pozwoli wam poczuć się pewnie i przekonać, kto rzeczywiście wam sprzyja, a kto tylko udaje. Do czwartku nie dajcie się wyprowadzić z równowagi, od piątku natomiast Wenus w znaku Barana skłoni was do szukania wsparcia u osób aktywnych zawodowo. Nie słuchajcie plotek, ufajcie raczej swojej intuicji.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 24-30 kwietnia 2017

Mars w waszym znaku skłoni was do większej niż zwykle aktywności, staniecie się ruchliwi i nerwowi. Czas sprzyja temu, aby powrócić do grupy starych, wypróbowanych przyjaciół, którzy zarażą was swoim entuzjazmem i zachęcą do uczestnictwa we wspólnych, długotrwałych projektach. Nie zapominajcie, że władca waszego znaku, Merkury, porusza się ruchem wstecznym, co nie sprzyja rozpoczynaniu nowych przedsięwzięć, starajcie się też unikać zakupu sprzętu elektronicznego i środków komunikacji. Również Słońce w znaku Byka nie służy wam w wystarczającym stopniu, żeby angażować się w duże projekty, opanujcie więc niecierpliwość i pośpiech, do czego skłania Mars w Bliźniętach, zdejmijcie nogę z gazu i stosujcie się do przepisów drogowych, aby uniknąć mandatów.