WODNIK

Horoskop na dzień 11.04.2021

Na drodze duchowych poszukiwań jesteś na etapie, który można nazwać pagórkiem a to dlatego, że z pagórka lepiej widać otaczającą przestrzeń niż z innych miejsc. Jest to też punkt, z którego patrzy się w przyszłość i podejmuje decyzje, w którą stronę iść dalej. Pamiętaj, że do pełni człowieczeństwa i oświecenia prowadzi wiele dróg. Powinieneś wybrać sercem dalszy kierunek poszukiwań a z pewnością nie popełnisz błędu. Serce i intuicja to klucze, które pomagają Ci odkryć samego siebie i innych.

RYBY

Horoskop na dzień 11.04.2021

W emocjach będzie teraz okres harmonii i spokoju. Dzięki temu odpoczniesz wewnętrznie. Wyklaruje się również Twój wgląd we własne wnętrze. Emocje są jak woda i można porównać je do jeziora. Jeśli w jeziorze woda jest mętna i wzburzona, nie widać niczego, co znajduje się pod powierzchnią. Jeśli zaś woda jest spokojna nurt nie podnosi mułu i piasku. Wówczas z łatwością widzisz każdy szczegół dna. Więc tak samo okres spokoju oczyści wody jeziora Twoich emocji. Zobaczysz wtedy swoje wnętrze, to, kim jesteś i czego chcesz, aż po najgłębsze zakamarki swojej duszy.

BARAN

Horoskop na dzień 11.04.2021

W uczuciach doświadczysz czegoś, co określić można mianem emocjonalnej wypłaty. Ludzie na ogół odwzajemniają się tym, co im dajesz. Jeśli jesteś miły i szanujesz ich, oni też obdarzą Cię szacunkiem i będą dla Ciebie mili.

BYK

Horoskop na dzień 11.04.2021

Sprostanie codziennym obowiązkom będzie wymagało wzmożonej wewnętrznej dyscypliny. Nikt, co prawda nie lubi pracować pod presją, ale czasami owo zmuszenie siebie jest jedyną skuteczną drogą by poradzić sobie z zadaniami, jakie stoją przed Tobą.

BLIZNIETA

Horoskop na dzień 11.04.2021

W uczuciach będzie to dla Ciebie początek czegoś nowego. Często nowa droga zaczyna się tam, gdzie zdajesz sobie sprawę, że jesteś kompletnym ignorantem i chcesz coś z tym zrobić. Uczucia są jak wielki ocean. Stań się odkrywcą i odnajdź w tym oceanie nieznany Ci dotąd ląd.

RAK

Horoskop na dzień 11.04.2021

Jeśli zamykasz się na kobiecą część siebie to zamykasz się również na połowę wszechświata doznań a co to tak naprawdę znaczy….nikt Ci tego nie powie. Musisz to odkryć sam, ale u wierz naprawdę warto.

LEW

Horoskop na dzień 11.04.2021

Zapowiada się naprawdę przyjemny czas w pracy, a radość tą odnajdziesz, jeśli do tego, co robisz, zaczniesz podchodzić bardziej twórczo. Kreatywność to najlepszy sposób na radzenie sobie z rzeczywistością. Wtedy to Ty sam dosłownie stwarzasz swój świat.

PANNA

Horoskop na dzień 11.04.2021

Zastanów się czy Twoje postępowanie nie wywołuje w innych poczucia krzywdy. Bo jeśli tak, to Ty również w przyszłości doświadczysz podobnej sytuacji, ale tym razem z tej drugiej strony. Na tym właśnie polega całkowite doświadczanie.

WAGA

Horoskop na dzień 11.04.2021

Emocjonalnie masz szansę poczuć przypływ sił. Jest to dobry okres, by nawiązać kontakt ze swoim wnętrzem poprzez zaakceptowanie tego, co czujesz. Jeżeli nie pozwalasz sobie na czucie pewnych emocji, to zadręczasz się z tego powodu wyrzutami sumienia, nie możesz sobie wybaczyć.

SKORPION

Horoskop na dzień 11.04.2021

W pracy uważaj by nie angażować się w jakieś kłótnie i konflikty. Jesteś obecnie w dobrej intelektualnej kondycji, więc jeśli właściwie przemyślisz swoje decyzje i posunięcia, znajdziesz wyjście nawet, jeśli trafi Ci się jakaś trudna sytuacja.