Horoskop Anielski na czerwiec 2020 roku dla Panny

Droga Panno, jesteś zdecydowaną, pewną siebie osobą, która może liczyć na entuzjazm i szczęście. Masz w sobie silną wiarę w przeznaczenie. Twoje emocje są ukryte, ale nie stłumione. Doskonale je poznałaś i rozwinęłaś, a mądrymi słowami umiesz udobruchać nawet najbardziej agresywne osoby. Uważaj teraz bardziej, bo zatroskana i rozproszona łatwo przysparzasz sobie siniaków i stłuczeń, które na szczęście szybko się goją, groźniejsze mogą okazać się oparzenia czy złamania.  W sferze uczuć wolisz kontrolować sytuację. Możliwe, że w ogóle obawiasz się zakochać, aby nie zostać oszukaną.

Dzięki medytacji uda Ci się pokonać problemy z koncentracją. Sukces przyjdzie do Ciebie bez żadnego wysiłku, niemal automatycznie. Jesteś teraz szczególnie chroniona przed smutkami, uda Ci się pokonać przeciwności losu, a błogosławieństwo fortuny zapewni Ci spełnienie marzeń. Uważaj, bo zazdrośni ludzie mogą blokować Ci drogę do sukcesu. Jeśli tak się stanie, nie wahaj się poprosić o pomoc przełożonego.

W czerwcu Elohimy Herkules i Azmazone wzywają Cię do usunięcia starych wzorców w sposobie odczuwania, myślenia i funkcjonowania, gdyż utrudniają one przepływ boskiej woli, która jest znacznie silniejsza i ważniejsza niż nasza, ludzka. Już czas na zmianę sposobu myślenia. Herkules i Amazone pomogą Ci się przemóc i wykonać ten ważny krok, ponieważ służy on wyższemu celowi. Wszelkie odkrycia, rewolucje, każde wyzwolenie się z nabytych i utrwalonych wzorców myślowych służą ostatecznie wyższemu celowi, ewolucji w sensie duchowego rozwoju. Jeśli uważasz, że usunięcie starych wzorców i krok w nieznane są dla Ciebie zbyt trudne, pamiętaj, że tylko najlepsi uczniowie otrzymują najtrudniejsze zadania.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *