Horoskop Anielski na sierpień 2020 roku dla Panny

Droga Panno, jesteś hojną i uczciwą osobą. Przejawiasz entuzjazm we wszystkim, co robisz. Żyjesz dość rozrywkowo, ale w granicach zdrowego rozsądku. Intensywna percepcja i głębokie uczucia trzymają Cię w swoim tajemniczym świecie, który cały należy wyłącznie do Ciebie. Stojąc przed dokonaniem wyboru najpierw zwracasz uwagę na znaki i symbole, a następnie podążasz za tym, co dyktuje Ci serce. Dzięki zdrowym nawykom i rozsądkowi udaje Ci się utrzymać znakomitą kondycję. Twój związek uczuciowy jest czuły i satysfakcjonujący. Jeśli poczujesz obawy przed otwarciem się na partnera, szczera rozmowa, a przede wszystkim ufność do drugiej osoby pomoże Ci pokonać strach, wątpliwości i zazdrość, które skrywasz głęboko w swoim sercu.

W pracy jesteś szanowana przez współpracowników, a w szczególności przez młodych ludzi, dla których jesteś prawdziwym autorytetem. Zwróć uwagę teraz na swoje sny, bo chociaż nie zawsze są kolorowe, to odnajdziesz w nich znaki i liczby, które warto zapamiętać i użyć w momencie, w którym podpowie Ci intuicja. Możliwe, że czeka Cię męczące wejście w nowe środowisko i przejście przez całkiem nowe procedury bądź podejmiesz się rozwiązania błędów, które muszą zostać naprawione.

Kiedy poczujesz, że ogarnął Cię smutek, żal, rozczarowanie czy lęk, poproś o wsparcie Archii pociechy. Ona dobrze wie, że życie przypomina wznoszącą się i opadającą falę, a chwile szczęścia i smutku przeplatają się ze sobą. Gdy poprosisz ją o wsparcie, Archaii pociechy będzie Twoją towarzyszką w trudnych momentach, otrze łzy i otoczy swoim ochronnym płaszczem. Wiedz, że zawsze jesteś kochana, cokolwiek by się nie działo. Pamiętaj, że po każdym mrocznym odcinku na Twojej drodze przychodzi odcinek opromieniony słońcem, wówczas również wspomnij Archaii pociechy, bo jej błogosławieństwo zawsze Ci towarzyszy.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *