Horoskop Anielski na czerwiec 2021 roku dla Panny

Droga Panno, jesteś aktywną, zdecydowaną i odważną osobą. Słodkie uczucia przepełnią w tym miesiącu Twoje serce. Pojawić się może tylko niewielki żal z powodu odkrytego kłamstwa. Nie przejadaj się teraz i zrezygnuj z pustych kalorii, bo łakomstwo odbije się na Twojej figurze. Poza tym dokuczać Ci mogą problemy związane z zastojem płynów w organizmie. W Twoim związku uczuciowym panować będzie doskonałe zrozumienie. To intensywna i absorbująca relacja, przede wszystkim pod względem fizycznego dopasowania Twojego i partnera.

Jesteś autorytetem w zawodzie, który wykonujesz. Dzięki nieoczekiwanemu wydarzeniu nagle osiągniesz sukces, musisz tylko pokazać, że stać Cię na wiele. Możesz być pewna anielskiej ochrony przed wypadkami, intrygami i niesprawiedliwą oceną. Pamiętaj, że wszystko to, co uważasz za przeciwności, pojawia się tylko po to, by zwolnić Twoje tempo i pobudzić Cię do przemyśleń. Ostateczne rozwiązanie problemów okaże się być nie tak wzniosłe jak tego oczekiwałaś.

W czerwcu szczególną opieką otacza Cię Metatron, jeden z najbardziej tajemniczych Archaniołów, rządzący potężnymi siłami twórczymi Wszechświata. Pragnie on, byś pamiętała o poszanowaniu wszystkich dzieł Stwórcy. Wskaże Ci on również Twoją własną siłę twórczą, Twoją kreatywność, którą zostałaś obdarzona przez Boga. Metatron wzywa Cię do tego, byś połączyła się z tą siłą, byś stała się współtwórcą życia, rozwijała nieznane zdolności, wnosiła w świat radość, pokój, wolność i miłość. Jednocześnie chce Tobie przypomnieć, abyś nie robiła tego, co wyrządza krzywdę innym. Poproś go o wsparcie, abyś miała pewność, że dokonujesz mądrych wyborów.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *