Horoskop Anielski na styczeń 2021 roku dla Panny

Droga Panno, jesteś rygorystyczna i solidna, możesz polegać na swojej samokontroli. Jesteś absolutnie lojalna danemu słowu, kiedy jednak stajesz się ofiarą kryzysu emocjonalnego lub pogrążasz się w iluzjach, robisz się leniwa i bezowocna. Nie powinny dokuczać Ci teraz żadne poważne problemy zdrowotne, jedynie depresja może powodować pewne dolegliwości, bądź jakaś trudność związana z czymś estetycznym, możliwe, że nie kochasz lub akceptujesz swojego wyglądu. Powinnaś uważniej przyjrzeć się sposobowi swojego odżywiania.

W Twoim związku uczuciowym panować będzie sielska atmosfera i nawet po kłótni szybko nastąpi zgoda. Jeśli jesteś samotna, uważaj, bo możesz zostać łatwo uwiedziona. Masz wyjątkowy talent mediatora i możesz odnieść sukces przy jego wykorzystaniu, szczególnie jeśli Twój zawód związany jest z sądownictwem, administracją, handlem lub sztuką. W razie trudności spotkanie z pewną wpływową osobą rozwiąże Twój problem, możesz być pewna, że otrzymasz wsparcie. 

Szczególną opieką w styczniu otacza Cię Archaii wiary. Zaprasza Cię ona do odwrócenia uwagi od tego, co jest zewnętrzne, a zwróceniu się ku temu, co jest niewidoczne dla oczu. Skup się na swoim wnętrzu i zacznij rozwijać swoje duchowe zdolności. Archaii wiary pomoże Ci dotrzeć do źródła wewnętrznej siły, która musi zacząć działać w Tobie przed tym, zanim objawi się w świecie zewnętrznym. Dzięki temu Twoje czyny staną się dynamiczne i ukierunkowane na konkretny cel. Będziesz zaskoczona tym, jakie skarby skrywa Twoje wnętrze. Gdy je rozpoznasz, zaczniesz je rozwijać. Pokażą Ci nowe drogi, możliwości rozwiązań, których wcześniej nie dostrzegałeś, wskażą odpowiedzi, których nie wymyśliłby Twój umysł. Zaufaj Archaii wiary i pozwól jej się poprowadzić.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *