Horoskop Anielski na maj 2019 roku dla Panny

Droga Panno, poradzisz sobie z psychofizycznym brakiem równowagi. Chwile zniechęcenia lub nawet rozpaczy mogą się pojawiać na przemian z momentami euforii. Jesteś szczera i lojalna, ale często nie rozumiana, co sprawia, że czujesz się więźniem sytuacji i jesteś zagubiona. Jesteś bardzo zależna od sytuacji lub ludzi. Musisz więcej myśleć o sobie.

W Twoim związku uczuciowym panuje sielska atmosfera, natomiast jeśli szukasz partnera, uważaj, bo możesz zostać łatwo uwiedziona. Wzbudzasz zaufanie, posiadasz urok osobisty i charyzmę. Z takimi walorami osiągniesz w pracy sukces, przede wszystkim na stanowiskach związanych ze sztuką i medycyną. Jesteś teraz chroniona przed oszustami i aferzystami. Wystrzegaj się nierozważnych działań i bezmyślnych wyborów, bo przyniosą Ci tylko kłopoty.

Szczególne błogosławieństwo w tym miesiącu ma dla Ciebie Anioł doskonałości, a to oznacza, że nadszedł czas rozpoznania i wprowadzenia w życie duchowej nauki lub wskazówek Twojego duchowego nauczyciela, oczywiście, o ile tego pragniesz. Twój mistrz duchowy chce zachęcić Cię do wypełniania roli, która jest Ci przydzielona, oraz do osiągnięcia lepszego zrozumienia wyższego sensu i celu swojego istnienia.  To czas na spojrzenie na wszystko z nowej, szerszej perspektywy. Gdy tylko tego zechcesz, Anioł doskonałości poprowadzi Cię do miejsc, ludzi, okoliczności, które służą Twojemu duchowemu rozwojowi.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *