Horoskop Anielski na październik 2018 roku dla Panny

Droga Panno, jesteś wesołą i opanowaną osobą, celem Twojego życia są przede wszystkim uczucia. Wiesz jak uszczęśliwiać innych i jak złagodzić sprzeczki. Potrafisz równoważyć swoje emocje i znajdować spokój ponownie, kiedy go utracisz. Postaraj się nie pracować ponad swoją miarę i unikaj stresu, jesteś na najlepszej drodze, aby wyjść z chorób układu krążenia. Osoba, którą kochasz, jest wierna, ciepła i warta szacunku, ale zbytnio ją kontrolujesz. Dzieci dadzą Ci wiele zadowolenia, czeka Cię teraz również dużo spotkań towarzyskich.

Sukcesy zawodowe, jakie osiągasz, są najlepszym dowodem na to, że władasz swoim przeznaczeniem, wytrwałość i Twoje zdolności są kluczem do Twoich sukcesów. W interesach pojawią się zarówno zyski, jak i straty. Doświadczysz wielkiej hojności. Wygrana lub znaczące wsparcie rozwiąże jeden z Twoich problemów. Twoje troski koncentrować się będą wokół domu, możliwe, że ich powodem będzie wzrost kosztów eksploatacji czy też fiasko transakcji, na której Ci zależało.

W tym miesiącu Archanioł Haniel zaprasza Cię do bezwarunkowego zaakceptowania i pokochania samego siebie takiego, jakim jesteś. Dostrzeż miłość w sobie, również zobacz ją w swoich bliźnich. Doceń ja i wyraź! Pożegnaj się ze swoją świadomością niedostatku i braku, przestań zajmować się tym, czego inni mają więcej niż Ty. Zacznij widzieć bogactwo, które Cię otacza i które nosisz w sobie. Prześlij miłość do ludzi, których kochasz, w rzeczy, które są dla Ciebie ważne, w swoją teraźniejszość i przyszłość. Zacznij rozwijać swoje potężne zdolności i nie zapominaj, że miłość mieszka w każdym stworzeniu.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *