Horoskop Anielski na październik 2019 roku dla Panny

Droga Panno, jesteś opiekuńczą i dociekliwą osobą, pociąga Cię wszystko, co jest tajemnicze. Żyjesz bardzo blisko ze światem duchowym. Czekasz na zmianę, która pojawi się w Tobie, w Twoich uczuciach bądź na zewnątrz Ciebie. Zdrowie Ci będzie teraz dopisywać. Jeśli jesteś kobietą i starasz się o dziecko, teraz jest szansa na upragnioną ciążę. Nie idealizuj nadmiernie swojego partnera, bo nagle może się okazać, że kochasz jedynie swoje wyobrażenie o nim. Dajesz innym zbyt wiele, dlatego łatwo jest Cię wykorzystać.

Podejmiesz się zawodowego współzawodnictwa z wykwalifikowanym pracownikiem bądź naprawy dawnych błędów, które świadomie kiedyś zignorowałaś. Twoje życie towarzyskie teraz rozkwitnie. Od jakiejś ważnej osoby otrzymasz pomoc finansową lub też sama uczynisz wspaniały gest wobec innych osób. Może martwić Cię niepewny werdykt w sprawie sądowej, która właśnie jest w toku.

W tym miesiącu szczególną opieką otacza Cię Aralim Zafkiel, anioł wtajemniczenia, który pragnie, abyś pamiętała, że Ty sama tworzysz swoje myśli i uczucia. Postaraj się ukierunkować je na najwyższe siły wszechświata, nie dając się przy tym zwodzić żądzom, opiniom otoczenia, czy aktualnie modnym trendom. Pomogą Ci w tym modlitwy, medytacje, teksty Mistrzów, mantry, afirmacje, dowolne formy, poprzez które boskie siły mogą być aktywowane i zatrzymywane. Dzięki nim Twój rozum nie będzie już podlegał manipulacjom, stanie się mostem między Bogiem a człowiekiem. Jeśli skupisz się na swoim celu, podążysz swoją drogą, wówczas odkryjesz swoją siłę. Aralim Zafkiel jest niczym strażnik stojący przed tym mostem. Poproś go o wsparcie, a podpowie Ci, co najlepiej pomoże Ci nawiązać kontakt z boskością.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *