Horoskop Anielski na październik 2021 roku dla Panny

Droga Panno, jesteś konkretna i komunikatywna, punktualna, a nawet pedantyczna, przez co spotykać się możesz z krytyką i sarkazmem. Pozostajesz lojalna nawet w stosunku do wrogów. Intuicja dobrze Ci służy, Twoje sny mogą być teraz prorocze. Nie pozwalaj sobie na ospałość i lenistwo, bo odbiją się na Twoim ciele i spowodują zaburzenia hormonalne. Twoje życie uczuciowe jest skomplikowane. Jeśli masz trudność z utrzymaniem związku, zastanów się, czy nie odpychasz od siebie płci przeciwnej z powodu podświadomych obaw przed zaangażowaniem się w relację. Nabyte w tym miesiącu doświadczenia sprawią, że Twoje uczucia staną się bardziej klarowne i sprecyzowane.

W pracy osiągniesz teraz sukces, jeśli Twój zawód związany jest z medycyną, lub z działalnością teatralną. Cele, do których będziesz dążyć z zaangażowaniem, zostaną zrealizowane. Jeśli masz zaciągnięty dług, masz szansę całkowicie go spłacić. Podejmiesz się trudnego zobowiązania społecznego, bądź weźmiesz na siebie odpowiedzialność wobec delikatnej osoby, która będzie potrzebowała pomocy. Jesteś obecnie chroniona przed aferzystami i oszustami.

Serafin Kamael zaprasza Cię w tym miesiącu do świadomego używania swojej siły woli. Warto, abyś pamiętała, że Twoje pragnienia mają konkretną siłę. Zwróć uwagę na to, jak często korzystasz z tej siły świadomie. To, czego pragniesz i o czym myślisz, manifestuje się w Twoim życiu. Nie skarż się na warunki swojego życia, lecz stań się twórcą tego, czego pragniesz doświadczać. W innym wypadku oddajesz władzę na kierowanie swoim życiem swojej podświadomości lub decyzjom innych ludzi. Wykorzystaj swoją siłę woli i rozwijaj się dalej. Masz wiele talentów, które tylko czekają na to, abyś z nich korzystała nie tylko dla swojego dobra, ale też dla dobra innych.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *