Horoskop Anielski na marzec 2021 roku dla Panny

Droga Panno, jesteś spostrzegawczą, wnikliwą i inteligentną osobą. Wierzysz w siebie i swoje zdolności. Należysz do tego rodzaju osób, które grają, aby wygrać, umiesz korzystać z okazji i możliwości, jakie niesie życie. Starasz się mieć wszystko pod kontrolą, nie ma więc dla Ciebie niespodzianek w strefie emocji. Masz z emocjami dobry kontakt, umiesz je również odróżnić od powierzchownych ekscytacji, dlatego nie przywiązujesz się do nich, ani się z nimi nie identyfikujesz. Dokuczać Ci teraz mogą problemy związane z systemem limfatycznym. Zacznij się więcej ruszać, by im zaradzić, pamiętaj, że bezruch sprzyja też otyłości.

Jeśli czujesz, że partner uczuciowy ogranicza Twoją osobistą wolność, najwyższy czas, abyś zwróciła mu na to uwagę i podjęła ważną decyzję. Pamiętaj, że konkretny i odważny wybór jest wymagany nawet w miłości. W pracy możesz spodziewać się współzawodnictwa z wykwalifikowanym pracownikiem, podejmiesz się też naprawy dawnych błędów, przy czym możesz być pewna, że Twoi aniołowie będą chronić Ciebie i Twoją pomyślność. Wciąż masz wiele do wyznania, lecz aby dążyć do poprawy musisz zmienić swoje dotychczasowe opinie i postępowanie.

W marcu szczególną opieką otacza Cię Archanioł Jofiel. Emanuje on spokojem, cierpliwością i miłością. Jeśli zwrócisz się ku niemu świadomie i zaprosisz go do swojego życia, wówczas otoczy Cię swoją ochroną i głęboko w swoim sercu poczujesz jego obecność, która poprowadzi Cię ścieżką mądrości. Pamiętaj, że wiedza dzieli, a mądrość łączy. Pod skrzydłami Archanioła Jofiela znajdziesz schronienie, bezpieczeństwo i zrozumienie nie tylko samego siebie, ale też dla motywów postępowania innych ludzi.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *