Horoskop Anielski na luty 2020 roku dla Panny

Droga Panno, jesteś odważną i inteligentną osobą, chociaż czasami bywasz nietolerancyjna. Masz tendencję do wikłania się w ekstremalne sytuacje i wchodzenia w niebezpieczne inicjatywy. Jesteś w gorącej wodzie kompana, łatwo wpadasz w złość. Twoim głównym wrogiem są intensywne emocje, przejmują one kontrolę nad Tobą i utrudniają logiczne rozumowanie. Możesz poprawić swoje zdrowie i wygląd przez pozbycie się złych nawyków i przyzwyczajeń oraz zmianę tempa życia. Możliwe, że przypadkowo spotkasz byłego partnera, bądź będziesz musiała walczyć z rywalką, która zagrozi Twojemu związkowi.

W życiu zawodowym będzie to czas bardzo dobrej, harmonijnej współpracy. Jesteś oddana swej pracy i ludziom, z którymi pracujesz. Podejmiesz się ochrony osoby, która ma poważne problemy. Dzięki kompetencji i zaangażowaniu uda Ci się wygrać sprawę sądową lub urzędową.

W lutym znajdujesz się w okresie przemian i odnowienia. Dwie anielskie siły, Elohimy Tranquilius i Pazifika, zachęcają Cię do zastanowienia się nad tym, co motywuje Cię do działania, czy nie służysz jakiejś zewnętrznej sile. Dzięki temu odkryjesz, co lub kto przez Ciebie działa i skąd pochodzą Twoje myśli. Rozwiń własny, naturalny autorytet, ponieważ w nim tkwi prawdziwa potęga. Wykształcanie w sobie zdolności decydowania o samej sobie często powoduje różne trudności. Pamiętaj, że nie jesteś bezradna, ale też nie musisz walczyć, bo tak jak mrok musi ustąpić przed światłem, tak Twoje prawdziwe ja oprze się negatywnym energiom i narzucanym Ci zachowaniom.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *