Horoskop Anielski na styczeń 2018 dla Panny

Droga Panno, jesteś spokojną i pewną siebie osobą. Znasz swoje przeznaczenie i nie próbujesz go unikać. Entuzjazm pomaga Ci żyć. Targają Tobą intensywne emocje, którymi pragniesz podzielić się z tymi, którzy są bliscy Twojemu sercu. Otrzymasz dobre wieści związane z badaniami lekarskimi. Dzięki właściwemu odżywianiu odzyskasz dobrą kondycję i figurę. Twój związek uczuciowy ma wszelkie podstawy do tego, by być pełnym czułości. Rozmowa, a przede wszystkim ufność do drugiej osoby pomoże pokonać strach, wątpliwości i zazdrość mocno zakorzenione w Twoim sercu.

Nagła wiadomość radykalnie zmieni Twój punkt widzenia. Zwróć uwagę, czy Twoje plany nie są zbyt ambitne, żeby mogły zostać zrealizowane. Szczęście natomiast dopisze Ci w bankowości i inwestycjach. Rozważnie podjęta decyzja okaże się nadzwyczaj trafna. Pojawić się mogą niewielkie trudności związane z edukacją dzieci lub młodego członka rodziny, w ich rozwiązaniu pomoże psycholog lub dobry nauczyciel.

Przesłanie na Nowy Rok 2018 ma dla Ciebie Anioł Mahasiah, który zachęca Cię do posługiwania się w działaniach szlachetnością, dobrocią i uczciwością. Poproś go o pomoc, a pokieruje Cię drogę rozwoju duchowego poprzez zgłębianie wiedzy i mądrości. Anioł Mahasiah zwiastuje, że to będzie dla Ciebie dobry rok, w którym zaczną się realizować Twoje plany i nadzieje. Otworzą się przed Tobą nowe możliwości i nastąpi korzystna zmiana w sferze materialnej. Umocnią się harmonia i spokój w życiu rodzinnym i uczuciowym, poświęć jednak więcej uwagi swojej rodzinie i nie oceniaj pochopnie innych osób. Jeśli pragniesz być wolną i niezależną osobą, pozwól też innym cieszyć się z tego daru.

~~ Słuchająca Aniołów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *