Horoskop Anielski na czerwiec 2018 roku dla Panny

Droga Panno, jesteś komunikatywna, ekstrawertyczna i bardzo elokwentna. Uważaj, żeby nie powiedzieć zbyt dużo, bo niechcący możesz ujawnić czyjeś sekrety. W Twoich emocjach panuje mętlik, możesz się czuć zagubiona, a przez to też niezdolna do działania i do konfrontacji z sytuacją. Uważaj, aby nie wmawiać sobie kłamstw. Masz teraz doskonałą odporność na infekcje wirusowe oraz dobrą ochronę przed nietolerancją związaną z odżywianiem.

Jeśli doskwierały Ci rozterki sercowe, wkrótce pojawi się zmiana, może to być niespodziewane wyznanie miłości, szybki podbój lub nieodwracalna separacja – w każdym razie Twoje serce dozna ukojenia. Czeka Cię sukces w dziedzinach wydawniczych i kulturalnych. Zarobki spełnią Twoje oczekiwania, uda Ci się spłacić długi, jeśli takie posiadasz, na pewno nie grożą Ci grzywny, kary pieniężne czy komornicy. Twoja nadmierna elastyczność może być powodem problemów. Uważaj na egoistyczną osobę, która może Ciebie wykorzystywać.

W tym miesiącu Elohimy Herkules i Azmazone wzywają Cię do usunięcia starych wzorców w sposobie odczuwania, myślenia i funkcjonowania, gdyż utrudniają one przepływ boskiej woli, która jest znacznie silniejsza i ważniejsza niż nasza, ludzka. Czas na zmianę sposobu myślenia. Herkules i Amazone pomogą Ci się przemóc i wykonać ten ważny krok, ponieważ służy on wyższemu celowi. Wszelkie odkrycia, rewolucje, każde wyzwolenie się z nabytych i utrwalonych wzorców myślowych służą ostatecznie wyższemu celowi, ewolucji w sensie duchowego rozwoju. Jeśli uważasz, że usunięcie starych wzorców i krok w nieznane są dla Ciebie zbyt trudne, pamiętaj, że tylko najlepsi uczniowie otrzymują najtrudniejsze zadania.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *