Horoskop Anielski na luty 2019 roku dla Panny

Droga Panno, jesteś szczodra i nieugięta, jeśli na czymś Ci zależy, potrafisz skierować swoją wolę na realizację konkretnego celu. Twoją ciemną stroną jest porywczość, za opanowaną i uśmiechniętą twarzą ukrywasz gwałtowne uczucia. Postaraj się znaleźć ujście dla swoich emocji, bo bez wyraźnego powodu możesz nagle wybuchnąć złością i napastliwością. Dysharmonia fizyczna jest doświadczeniem, które już dobrze znasz, ale jesteś w stanie ją pokonać dzięki wrodzonym zdolnościom do leczenia. Pamiętaj, że konkretne i odważne wybory są wymagane również w miłości, przede wszystkim jeśli czujesz, że Twoja osobista wolność jest zagrożona.

Jakiś ryzykowny lub niekompletny projekt będzie wymagać dodatkowych zmian, jeśli jego realizacja ma zakończyć się sukcesem, potrzebna będzie do tego pomoc ze strony przyjaciół. Będziesz teraz szczególnie chroniona przed wypadkami, oszustwami i komplikacjami w podróży. Niefortunne wypadki i nieszczęścia nawet Cię nie tkną, ponieważ dodatkową tarczą obronną są Twój optymizm i poczucie szczęścia.

Pamiętaj, że Twoje osobiste siły anielskie zawsze służyć Ci będą swoją pomocą. Wystarczy, że poprosisz je o wsparcie, a zjawią się, by rozproszyć strach i zwątpienie, odgrodzą Cię od negatywnych myśli i osób, które starają się skraść Twoją energię. Ich obecność pozwoli Ci przejawić w pełni Twój potencjał.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *