Horoskop Anielski na sierpień 2017 dla Panny

Droga Panno, jesteś sprytna i masz mnóstwo dobrych pomysłów. Wiele z nich pozostaje jednak niezrealizowanych, gdyż niepotrzebnie tracisz swój drogocenny czas na aktualne wewnętrzne konflikty. Zadręczać się możesz plotkami i agresją pochodzącą od innych ludzi, jednak najbardziej boleć będzie niesprawiedliwy osąd przez Twojego partnera. Presja i stres nie będą w stanie osłabić odporności Twojego organizmu, szczególnie jeśli zadbasz o swoją aktywność fizyczną.

Masz to szczęście, że nie boisz się miłości. Jesteś otwarta na uczucia, które otrzymujesz i dajesz innym bez strachu czy wyrzutów sumienia. Podążaj za głosem serca, a wszystko ułoży się wyjątkowo dobrze. Swoim zdecydowaniem i optymizmem usuniesz wszelkie przeciwności. Wyjaśni się Twoja sytuacja zawodowa i masz szansę niedługo świętować osiągnięty sukces. W cokolwiek zainwestujesz, czy w nowe przedsięwzięcia, czy w umowy handlowe, trafisz w samo sedno. Uważaj jedynie na transakcje związane z innymi krajami.

Zmagać się możesz z chwilami zniechęcenia lub nawet rozpaczy, które przeplatać się będą z momentami euforii. Zwracaj uwagę na swoje wybory, bo nierozważne działania mogą stać się przyczyną niepotrzebnych kłopotów.

~~ Słuchająca Aniołów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *