Horoskop Anielski na czerwiec 2017 dla Panny

Droga Panno, jesteś osobą spokojną i pewną siebie. Znasz swoje przeznaczenie i nie próbujesz go unikać. Spokój i optymizm malują Twoje dni pastelowymi kolorami. Równowaga emocjonalna sprawia, że czujesz się bezpieczna. W Twoim związku uczuciowym również panuje harmonia, a miłość nadaje sens Twojemu życiu. Jeśli jednak jeszcze jej nie spotkałaś, to już niedługo się ona pojawi.

Twojemu dobremu samopoczuciu zagrażać może styl życia, jaki prowadzisz i nieregularność posiłków. Możliwe, że rezultaty diety lub ćwiczeń przychodzą zbyt wolno i wymagają dużo czasu, przez co zniechęcają Cię do pracy nad sobą. Twoja kariera przebiega bezproblemowo i zapewnia dobre widoki na przyszłość. Jeśli znajdziesz się w kłopocie, możesz liczyć na pomoc przyjaciela. Pamiętaj, aby cenić mądre rady. Masz teraz optymalną ochronę przed przeciwnościami i próbami losu. To wynik dobrej karmy, rezultat spłaty karmicznego długu, odpowiedzialności dzielonej z tymi, których kochasz.

W tym miesiącu szczególną opieką otaczać Cię będzie Archaii przemiany. To kobieca siła anielska, która pomoże Ci odkryć tajemnicę Twojej siły. Wielkim darem, którym pragnie Cię obdarzyć, jest wzmocnienie Twojej intuicji. Zwracaj uwagę na wewnętrzne i zewnętrzne znaki. Poproś Archaii przemiany o pomoc, a zauważysz, że z coraz większą łatwością interpretujesz istotne dla Ciebie przesłania. Na głębokim poziomie zrozumiesz, że nie żyjesz dla samej siebie, że w rzeczywistości jesteś wspaniałą częścią Wielkiego Planu Istnienia i masz w sobie wielką siłę i wytrwałość. Podążaj za głosem swojej intuicji i pamiętaj, że wszystko, co Cię spotyka, jest szansą Twojego rozwoju.

~~ Słuchająca Aniołów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *