Horoskop Anielski na lipiec 2019 roku dla Panny

Droga Panno, jesteś inteligentna, odważna, ale potrafisz być też nietolerancyjna. Wikłasz się w ekstremalne sytuacje i podejmujesz się niebezpiecznych inicjatyw. Masz wiele przygód, dzięki którym zbierasz liczne doświadczenia. Twoje emocje są bogate, często bardzo intensywne i ekspresyjne. Uważaj na sztywność i napięcie emocjonalne, bo mają one wpływ na Twój układ mięśniowy i związane z nim zapalenia. Miłość w Twoim związku uczuciowym jest wspaniała i nadaje sens Twojemu życiu. Ale jeśli jej jeszcze nie spotkałaś, to już niedługo się ona pojawi.

Masz teraz szansę na stabilizację finansową. Będziesz mieć wiele błyskotliwych pomysłów, które natychmiast powinnaś wprowadzać w życie. Poczujesz się komfortowo w sytuacji, która początkowo wydawała się niewygodna. Dzięki interwencji bardzo kompetentnej osoby uda się załagodzić konflikt, w którym będziesz jedną ze stron. Uważaj na ciosy poniżej pasa. Wkrótce możesz dowiedzieć się, że ludzie wokół Ciebie nie są tak lojalni i przyjacielscy, jak przypuszczałaś.

W tym miesiącu Archanioł Haniel zaprasza Cię do bezwarunkowego zaakceptowania i pokochania samej siebie taką, jaką jesteś. Dostrzeż miłość w sobie, również zobacz ją w swoich bliźnich. Doceń ja i wyraź! Pożegnaj się ze swoją świadomością niedostatku i braku, przestań zajmować się tym, czego inni mają więcej niż Ty. Zacznij widzieć bogactwo, które Cię otacza i które nosisz w sobie. Prześlij miłość do ludzi, których kochasz, w rzeczy, które są dla Ciebie ważne, w swoją teraźniejszość i przyszłość. Zacznij rozwijać swoje potężne zdolności i nie zapominaj, że miłość mieszka w każdym stworzeniu.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *