Horoskop Anielski na marzec 2017 dla Panny

Droga Panno, jesteś urocza i rozsądna. Troszczysz się o potrzeby innych, dajesz dużo od siebie, ale także otrzymujesz wiele w zamian. Masz tendencje do tłumienia swoich uczuć. Jeśli chronisz siebie przed wewnętrznymi rozterkami czy innymi burzliwymi emocjami, to nadmierna kontrola utrudnia Ci wyrazić swoją osobowość. Cieszysz się dobrym zdrowiem i z przyjemnością korzystasz z aktywności fizycznej, nawet jeśli się zranisz czy poturbujesz podczas ćwiczeń, możesz się przyznać przed sobą, że tego właśnie szukałaś. Jeśli jesteś w związku, nie brak w nim miłości i poczucia bezpieczeństwa, nie jesteś narażona na niespodziewane wybuchy.

W pracy zakończy się okres trudnej rywalizacji, podniesie się poczucie Twojej własnej wartości, a Twój sukces jest szybki i pewny. Nawet jeśli będziesz odbierać coś jako niezmierne trudne zadanie, będzie ono dnem, od którego odbijesz się i zaczniesz od nowa. Ucz się na swoich błędach. Nabycie nieruchomości lub jakiś zadowalający kontrakt ocali Twoją sytuację mieszkaniową przed zmianami lub niewesołymi niespodziankami. Zaufaj swojej intuicji, bo odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz we śnie.

Twój anielski opiekun w tym miesiącu, którym jest Ofanim Rasiel, pragnie przypomnieć Ci teraz o znaczeniu wypowiadanych słów. Zwróć uwagę, co mówisz pod wpływem swoich emocji. Słowa, które wymawiasz, są wyrazem Twojej siły i pokazują stan Twojej duszy. Wszystko, co mówisz, świadczy o Tobie, Twoich poglądach i sposobie, w jaki odbierasz świat. Słowa mogą obdarzać miłością, mogą też boleśnie ranić. Często nieświadomie korzystamy z ich siły. Kiedy wyrządzamy słowami krzywdę, nie możemy tego cofnąć, jednak możemy uczyć się na własnych błędach. Dzięki temu możemy wciąż się rozwijać i budować sobie lepszą przyszłość.

Zanim zareagujesz pod wpływem emocji, postaraj się chwilę zastanowić i ocenić, czy należy milczeć i powstrzymać się od komentarza, czy też masz już jasność sytuacji i możesz zabrać w danej sprawie głos. To wielka sztuka, lecz Rasiel będzie Cię w tym wspierać. Pamiętaj, że słowa wypowiadane z całego serca mają wielką moc.

~~ Słuchająca Aniołów

anioly

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *