Horoskop Anielski na kwiecień 2018 dla Panny

Droga Panno, jesteś inteligentna, wnikliwa i bardzo kategoryczna. Należysz do tego rodzaju osób, które grają, aby wygrać. Posiadasz zdolność podejmowania decyzji, Twoja praca jest efektywna. Masz duże poczucie własnej wartości. W swoich snach odnajdziesz dobre rady i odpowiedzi, których poszukujesz. Uwielbiasz przebywać w świecie fantazji i marzeń, ale uważaj, by nie przesłoniło Ci to prawdziwej rzeczywistości. Teraz żyjesz w pośpiechu, z tego powodu narażona jesteś na częstsze stłuczenia i upadki. Nadmiar energii powinnaś wykorzystać na uprawianie sportów.

Albo znalazłaś już wielką miłość, albo ją niedługo spotkasz. Dzięki pozytywnej energii dajesz innym ludziom to, co w Tobie najlepsze i inspirujesz ich, by uczestniczyli w Twoim szczęściu. Przebieg Twojej kariery zapewnia Ci dobre widoki na przyszłość. Żeby osiągnąć swój cel, musisz nauczyć się podejmować ryzyko. Los uśmiechnie się do Ciebie, jeśli planujesz podróż w najbliższym czasie. Pojawią się jednak nieuniknione trudności, które pokonasz, jeśli staniesz do walki z nimi z ufnością i odwagą. Możliwe, że czeka Cię konfrontacja z osobą, która stale jest Tobie nieprzychylna.

Wypatruj w swoim otoczeniu znaków od swoich anielskich opiekunów. Dostrzeżesz ich obecność w każdym cudzie dnia codziennego, w pozytywnej energii kochającego człowieka, w cennej wskazówce, którą usłyszysz mimochodem. Te znaki będą dla Ciebie drogowskazem do dalszego postępowania. Postaraj się też podnieść poziom swojej energii, oczyść umysł, odsuń od siebie myśli, które burzą Twój spokój. Jeśli otworzysz się na działanie anielskiej siły, będzie ona mogła wówczas działać również przez Ciebie i nieść innym błogosławieństwo oraz anielską pomoc. Ty również możesz być dla kogoś aniołem w ludzkiej postaci, nawet jeśli do końca nie będziesz świadoma celu swoich działań.

~~ Słuchająca Aniołów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *