Horoskop dzienny

Sprawdź horoskop na dziś dla Barana, Byka, Bliźniąt, Raka, Lwa, Panny, Wagi, Skorpiona, Strzelca, Koziorożca, Wodnika i Ryb – kliknij na swój znak zodiaku na poniższej liście. Zobacz, co przyniesie nachodzący  i co czeka dzisiaj Twój znak zodiaku. Wszystkie CzaroMarowe horoskopy dzienne przygotowuje zaprzyjaźniona, profesjonalna wróżka!

HOROSKOPY DZIENNE:

✮ Baran ✮ Waga
✮ Byk ✮ Skorpion
✮ Bliźnięta ✮ Strzelec
✮ Rak ✮ Koziorożec
✮ Lew ✮ Wodnik
✮ Panna ✮ Ryby

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy

Horoskop dzienny – Baran

Horoskop na dzień 03.08.2021

Szansa na odniesienie sukcesu. Czas odnalezienia brakującego elementu pewnej układanki życia. Warto przyjrzeć się relacjom w rodzinie i kontaktom z bliskimi.


Horoskop dzienny – Byk

Horoskop na dzień 03.08.2021

Czas bawienia się, będzie ku temu wiele okazji. Czas uświadomienia sobie pewnych rzeczy, samoświadomości. Możliwość pojawienia się ważnego wydarzenia, ku dobremu.


Horoskop dzienny – Bliźnięta

Horoskop na dzień 03.08.2021

W pracy szykuje się zwolnienie tempa. Masz teraz czas żeby wsłuchać się w swoje wnętrze. Możesz dostrzec całe swoje wewnętrzne bogactwo. Możesz odnaleźć siebie.


Horoskop dzienny – Rak

Horoskop na dzień 03.08.2021

Przodkowie chcą przekazać coś ważnego przez znaki. Warto więc uważnie obserwować wydarzenia wokół. To także czas walki o byt. Ale i możliwość życia każdą chwilą.


Horoskop dzienny – Lew

Horoskop na dzień 03.08.2021

Można oddać się totalnie wydarzeniom, zaufać sobie. Szykuje się intensywny dzień. Warto znaleźć chwile na odpoczynek. Może wydarzyć się coś magicznego i cudownego.


Horoskop dzienny – Panna

Horoskop na dzień 03.08.2021

Czas duchowej samotności. Nie warto brać na siebie zbyt dużo, bo można się załamać pod zbyt dużym ciężarem. Pojawia się szansa na dobry interes. Możliwy jest sukces.


Horoskop dzienny – Waga

Horoskop na dzień 03.08.2021

Bądź czujny i uważny. Staraj się żyć pełnią życia ale wykorzystuj swoje doświadczenia z przeszłości – mogą Ci pomóc. Chroń się przed wpływami z zewnątrz.


Horoskop dzienny – Skorpion

Horoskop na dzień 03.08.2021

Czas odnalezienia swojego źródła mocy i energii do życia. Nie warto trzymać się przeszłości, minęła i nie wróci w takiej samej formie już nigdy. Możesz pomóc komuś.


Horoskop dzienny – Strzelec

Horoskop na dzień 03.08.2021

Możesz przyjmować dary, jakie przynosi Ci los, doceń je, doceń to, co już masz. Pojawi się mężczyzna, który dokona przełomu w Twoim życiu. Bądź uważny i czujny.


Horoskop dzienny – Koziorożec

Horoskop na dzień 03.08.2021

Czas uzdrawiania, siebie, swojego wnętrza, ciała, a także relacji z otoczeniem i najbliższymi. Jesteś gotowy na posiadanie dzieci. Jeśli je masz – zwróć na nie uwagę.


Horoskop dzienny – Wodnik

Horoskop na dzień 03.08.2021

Czas duchowej samotności, zwrócenia się do swojego wnętrza i posłuchania głosu serca – na prawdę warto. Masz szansę współpracować z innymi – nowe możliwości rozwoju.


Horoskop dzienny – Ryby

Horoskop na dzień 03.08.2021

Czas rozdarcia i niezdecydowania. Może pojawić się zdrada, nie tylko w kwestii partnerstwa, ale i finansowej. To również czas głębokiej przemiany. Bądź więc uważnym.

Książki, które odmienią Twoje życie – odkryj prawdę o swojej duszy:

Michael Newton - Przeznaczenie Dusz, Wędrówka Dusz

 

 

 

Powrót do strony głównej »