Horoskop dzienny

Sprawdź horoskop na dziś dla Barana, Byka, Bliźniąt, Raka, Lwa, Panny, Wagi, Skorpiona, Strzelca, Koziorożca, Wodnika i Ryb – kliknij na swój znak zodiaku na poniższej liście. Zobacz, co przyniesie nachodzący  i co czeka dzisiaj Twój znak zodiaku. Wszystkie CzaroMarowe horoskopy dzienne przygotowuje zaprzyjaźniona, profesjonalna wróżka!

HOROSKOPY DZIENNE:

✮ Baran ✮ Waga
✮ Byk ✮ Skorpion
✮ Bliźnięta ✮ Strzelec
✮ Rak ✮ Koziorożec
✮ Lew ✮ Wodnik
✮ Panna ✮ Ryby

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy

Horoskop dzienny – Baran

Horoskop na dzień 28.02.2021

Emocjonalnie czeka Cię okres wielkiego otwarcia i poszerzenia horyzontów. Być może porzucisz ograniczające Cię dotychczas schematy myślowe i uda Ci się inaczej zobaczyć sytuację, w jakiej się znajdujesz.


Horoskop dzienny – Byk

Horoskop na dzień 28.02.2021

Będzie to dla Ciebie okres szybkiego rozwoju, wiele zrozumiesz, dojrzejesz a to ułatwi Ci bardzo życie, zwłaszcza w kontaktach z innymi. Wykorzystaj swój osobisty urok do zjednywania sobie ludzi, ponieważ masz do tego wyjątkowy talent.


Horoskop dzienny – Bliźnięta

Horoskop na dzień 28.02.2021

To będzie dość aktywny okres a Ty będziesz w centrum wydarzeń więc będziesz mógł sporo zdziałać. W pracy najwyższy czas, byś stał się bardziej samodzielny. Jesteś już gotowy by zmierzyć się z głębszą wodą. Psychicznie dojrzałeś do większej odpowiedzialności.


Horoskop dzienny – Rak

Horoskop na dzień 28.02.2021

Zwracaj uwagę na swoje własne gwałtowne emocje gdyż dotąd jakieś uczucie długo gromadziło się w podświadomości, tuż pod powierzchnią Twego świadomego ja. Doszło do sytuacji podobnej do wulkanu, kiedy lawa zbiera się pod powierzchnią by wystrzelić w wielkiej erupcji. Tłumione (nawet nieświadomie) emocje mają tendencję do gwałtownego wyrażania się. Porzuć to co zbędne i niepotrzebne. Jest to doskonały okres do porządków zarówno tych w życiu jak i w szafie. Nie angażuj się też w cudze kłopoty bo nic na tym nie zyskasz.


Horoskop dzienny – Lew

Horoskop na dzień 28.02.2021

Najprawdopodobniej czeka Cię jeda z „gorących” chwil. W pracy dość gęsta atmosfera, coś jakby wisiało w powietrzu. Napięcie może udzielać się ludziom i dochodzić może do spięć. Nie daj się zwariować i pamiętaj, że burze świetnie oczyszczają dając upust nagromadzonym emocjom.


Horoskop dzienny – Panna

Horoskop na dzień 28.02.2021

Na płaszczyźnie duchowej najprawdopodobniej staniesz przed wyborem, być może z powodu jakiegoś wewnętrznego dylematu. Jednakże zawsze w takich sytuacjach zadaj sobie pytanie, czego Ty sam oczekujesz, czego byś chciał, co byłoby najodpowiedniejsze dla Ciebie.


Horoskop dzienny – Waga

Horoskop na dzień 28.02.2021

W emocjach zapowiada się okres zmienny: przelotnych zwyżek i obniżeń nastroju. Poproś więc o wyrozumiałość i cierpliwość swoich bliskich, ale najważniejsze jest byś na ową wyrozumiałość i cierpliwość wobec siebie zdobył się sam.


Horoskop dzienny – Skorpion

Horoskop na dzień 28.02.2021

Istnieje niebezpieczeństwo, że w pracy pojawią się spory i konflikty, jednak sytuacje tego typu zawsze są szansą by nauczyć się bronić siebie, swoich granic, przekonań i praw. Czasami takie małe wybuchy świetnie oczyszczają atmosferę, sprawiają, że sytuacja może wrócić do normy.


Horoskop dzienny – Strzelec

Horoskop na dzień 28.02.2021

Jeśli sobie odpuścisz, przebaczysz, lub otworzysz na „niechciane” emocje nastąpi w Tobie wielki przypływ. W duchowych poszukiwaniach czeka Cię czas rozkwitu. Nowe idee „zapłodnią” Twoją świadomość i narodzą się z tego ciekawe pomysły. Wciel je w życie.


Horoskop dzienny – Koziorożec

Horoskop na dzień 28.02.2021

Odcinasz się niejako od istotnej części siebie. W praktyce oznacza to blokowanie swoich sił życiowych. Podwójnie wtedy tracisz energię, bo: nie możesz korzystać z energii, od której się odciąłeś i tracisz wiele siły na nieustanne jej hamowanie. .


Horoskop dzienny – Wodnik

Horoskop na dzień 28.02.2021

To będzie okres, który zmusi Cię do narzucenia sobie wewnętrznej dyscypliny. Niczego się nie osiąga bez wewnętrznej mobilizacji. Kiedy to mobilizacja zmienia się w przymus przesłania radość płynącą z robienia i czucia czegoś.


Horoskop dzienny – Ryby

Horoskop na dzień 28.02.2021

Dzień ten być może zaowocuje dla Ciebie rozwiązaniem jakiegoś problemu. Może znajdziesz wyjście z trudnej sytuacji w której w jakiś sposób dotąd tkwiłeś.

Książki, które odmienią Twoje życie – odkryj prawdę o swojej duszy:

Michael Newton - Przeznaczenie Dusz, Wędrówka Dusz

 

 

 

Powrót do strony głównej »