Horoskop dzienny

Sprawdź horoskop na dziś dla Barana, Byka, Bliźniąt, Raka, Lwa, Panny, Wagi, Skorpiona, Strzelca, Koziorożca, Wodnika i Ryb – kliknij na swój znak zodiaku na poniższej liście. Zobacz, co przyniesie nachodzący  i co czeka dzisiaj Twój znak zodiaku. Wszystkie CzaroMarowe horoskopy dzienne przygotowuje zaprzyjaźniona, profesjonalna wróżka!

HOROSKOPY DZIENNE:

✮ Baran ✮ Waga
✮ Byk ✮ Skorpion
✮ Bliźnięta ✮ Strzelec
✮ Rak ✮ Koziorożec
✮ Lew ✮ Wodnik
✮ Panna ✮ Ryby

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy

Horoskop dzienny – Baran

Horoskop na dzień 27.11.2020

Jeśli sobie odpuścisz, przebaczysz, lub otworzysz na „niechciane” emocje nastąpi w Tobie wielki przypływ. W duchowych poszukiwaniach czeka Cię czas rozkwitu. Nowe idee „zapłodnią” Twoją świadomość i narodzą się z tego ciekawe pomysły. Wciel je w życie.


Horoskop dzienny – Byk

Horoskop na dzień 27.11.2020

Odcinasz się niejako od istotnej części siebie. W praktyce oznacza to blokowanie swoich sił życiowych. Podwójnie wtedy tracisz energię, bo: nie możesz korzystać z energii, od której się odciąłeś i tracisz wiele siły na nieustanne jej hamowanie. .


Horoskop dzienny – Bliźnięta

Horoskop na dzień 27.11.2020

To będzie okres, który zmusi Cię do narzucenia sobie wewnętrznej dyscypliny. Niczego się nie osiąga bez wewnętrznej mobilizacji. Kiedy to mobilizacja zmienia się w przymus przesłania radość płynącą z robienia i czucia czegoś.


Horoskop dzienny – Rak

Horoskop na dzień 27.11.2020

Dzień ten być może zaowocuje dla Ciebie rozwiązaniem jakiegoś problemu. Może znajdziesz wyjście z trudnej sytuacji w której w jakiś sposób dotąd tkwiłeś.


Horoskop dzienny – Lew

Horoskop na dzień 27.11.2020

To dla Ciebie okres umacniania swojej pozycji w pracy. Już i tak sporo osiągnąłeś, masz więc dość silne zdanie w grupie. Jesteś również w bardzo dobrym miejscu jeśli chodzi o dalsze pięcie się w górę.


Horoskop dzienny – Panna

Horoskop na dzień 27.11.2020

Obudzi się w Tobie temperament i odzyskasz radość życia. Wzrosną również Twoje siły witalne. Dzień ten przyniesie Ci lekki przesyt codziennością. Warto wpuścić trochę świeżego powietrza. Może wybierz się sam na wycieczkę lub odwiedź starych znajomych. Rozluźnij węzeł krawatu i po prostu daj sobie trochę wytchnienia.


Horoskop dzienny – Waga

Horoskop na dzień 27.11.2020

Masz teraz dobrą przestrzeń do pracy. Może oznaczać to nawiązanie jakichś korzystnych kontaktów biznesowych, wynikiem których będzie poprawa Twojej sytuacji materialnej. Emocjonalnie szykuje się dość aktywny okres, ale Ty jesteś u szczytu swoich możliwości także miło spędzisz ten czas.


Horoskop dzienny – Skorpion

Horoskop na dzień 27.11.2020

Pojaiw się wyraźna zmiana w Twoim życiu. Być może będzie to przejście do kolejnego życiowego etapu. Bo wszystko wskazuje na to, że obecny etap właśnie się kończy.


Horoskop dzienny – Strzelec

Horoskop na dzień 27.11.2020

Emocjonalnie wydajesz się być czymś zmartwiony, coś jakby leżało Ci na sercu. Popatrz może z innej strony na to, czego doświadczasz a może nagle okaże się, że wąż w trawie którego się bałeś jest kawałkiem sznurka.


Horoskop dzienny – Koziorożec

Horoskop na dzień 27.11.2020

W pracy czeka Cię jakieś niespodziewane zdarzenie. Tego typu sytuacje stawiają nas zawsze przed dodatkowym nieoczekiwanym wyborem i jak nic potrafią obnażyć nasze mocne i słabe strony. Wiedza uzyskana w ten sposób jest niezwykle cenna, gdyż jest całkowicie prawdziwa.


Horoskop dzienny – Wodnik

Horoskop na dzień 27.11.2020

Jeśli rzeczywiście poszczęściło Ci się i zostałeś trafiony strzałą Amora to będziesz mógł całkowicie rozpłynąć się w zakochaniu. Ci którzy będą mieli mniej szczęścia mogą odczuć nagły przypływ weny twórczej i wyrazić siebie w jakiś artystyczny sposób.


Horoskop dzienny – Ryby

Horoskop na dzień 27.11.2020

Życie przyniesie Ci być może teraz jakąś nową miłość lub sympatię. Wszystko namawia do amorów da Ci to także możliwość zrealizowania siebie.

Książki, które odmienią Twoje życie – odkryj prawdę o swojej duszy:

Michael Newton - Przeznaczenie Dusz, Wędrówka Dusz

 

 

 

Powrót do strony głównej »