Horoskop na czerwiec 2017 dla Bliźniąt

Słońce w waszym znaku do 21 czerwca opromieni was swym blaskiem sprawiając, że ewentualne trudności rozproszą się i znikną bez śladu. Pierwsze dni miesiąca mogą jeszcze być napięte ze względu na brak cierpliwości, jaka cechować was może do 4 czerwca, dopóki Mars tranzytuje znak Bliźniąt, również koniunkcja Wenus z nieprzewidywalnym Uranem w Baranie wywoła krótką ekscytację lub konflikt z przyjacielem.  Jednak kiedy 6 czerwca Wenus wkroczy do Byka, a następnego dnia Merkury wejdzie do waszego znaku, wszystkie sprawy się wyprostują i nadejdzie czas prawdziwego relaksu. Słońce w waszym znaku w trygonie do Jowisza Wadze w pierwszym tygodniu czerwca sprzyja wszelkim sprawom związanym z podróżami zagranicznymi, rozwijaniem zainteresowań, poszerzaniem kontaktów, współpracy z dziećmi, szczególnie w dziedzinie ich kształcenia oraz służy wszelkim formom współpracy.

Czas między 7 a 21 czerwca, kiedy w waszym znaku przebywa zarówno Słońce, jak i Merkury, powinniście przeznaczyć na szeroko pojętą samorealizację, szczególnie dni między 12 a 15 czerwca przynieść mogą dary od losu i rozmaite okazje do wykorzystania, kiedy Merkury utworzy trygon do Jowisza. Kwadratura Merkurego do Neptuna, pod wpływem której pozostaniecie w tym samym czasie, wywoła poczucie zagubienia i skłonność do oderwania od rzeczywistości, starajcie się więc mocno stąpać po ziemi, aby nie umknęły wam sploty szczęśliwych okoliczności, prowadzące do samorozwoju i osiągnięcia sukcesu w wybranej dziedzinie. Również opozycja Słońca, a następnie Merkurego w waszym znaku do Saturna w Strzelcu, pod wpływem której pozostaniecie między 12 a 18 czerwca (Słońce) oraz 17-21 czerwca (Merkury) wiązać się będzie z jakimś rodzajem ograniczeń ze strony partnera życiowego lub biznesowego, jednak sypiący okazjami do wykorzystania Uran utworzy w tym czasie sekstyl ze Słońcem, możecie więc liczyć na wsparcie i pomoc przyjaciół w każdej życiowej trudności.

21 czerwca Słońce w koniunkcji z Merkurym opuszczą wasz znak i wkroczą do znaku Raka, aktywizując finansową sferę waszego życia. Pojawią się dodatkowe środki na koncie, być może premia lub odsetki z lokat, nie pokryją one jednak wszystkich waszych potrzeb, które znacznie się zwiększą. Nów, do którego dojdzie w znaku Raka 24 czerwca, wyznaczy początek nowej inwestycji lub projektu wymagającego dofinansowania. Ostatnie dni czerwca wiązać się będą z większymi wydatkami na naukę lub podróże zagraniczne, nie ulegajcie naciskom i koniecznie zwolnijcie tempo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *