Horoskop na czerwiec 2017 dla Raka

Do 21 czerwca Słońce przebywa w znaku Bliźniąt, co osłabia was energetycznie, pozwala jednak zająć się tym, czego potrzebujecie – wypoczynkiem i oderwaniem się od trudnych spraw. Starajcie się nie angażować w osobiste animozje w miejscu pracy, bo stracicie poparcie osób, które do tej pory okazywały wam przyjaźń. Trygon Słońca do Jowisza, który obejmie was swym wpływem w pierwszym tygodniu czerwca, podpowiada, że łatwo uda wam się złapać „last minute”, warto więc skorzystać z okazji i wyjechać na wymarzone wakacje. Niektóre Raki czeka w tym czasie wizyta gości z zagranicy lub najazd rodzinny – wydarzenia same w sobie okażą się przyjemne, ale zmuszą do wysiłku i pozbawią odpoczynku.

Kiedy 4 czerwca Mars opuści Bliźnięta i wkroczy do waszego znaku, wszystkie sprawy nabiorą tempa. Poczujecie się popychani do działania, co wzbudzić może u niektórych osób zupełnie niepotrzebną nerwowość lub agresję. Sekstyl Marsa w waszym znaku do Wenus w przyjaznym znaku Byka, pod wpływem którego pozostaniecie między 6 a 18 czerwca, zapowiada u wolnych Raków pojawienie się pożądania, jakaś miłość wybuchnie na bazie przyjaźni, wywoła napięcie i ekscytację. Nawet osoby pozostające w długotrwałych związkach nie oprą się tej energii, noce znów staną się gorące, sprzyja temu początek wakacji i okres urlopowy, z którego powinniście skorzystać.

Raki pozostające w pracy powinny liczyć się z nadmiarem obowiązków między 12 a 18 czerwca, w czasie gdy Słońce utworzy opozycję do Saturna, sytuacja w pracy stanie się w tych dniach nie do wytrzymania. Po 21 czerwca, kiedy Słońce i Merkury zawitają do waszego znaku, staniecie się jak dojrzały, gotów do zerwania owoc – sprawy nabiorą przyspieszenia, a wy nie będziecie wiedzieli w co ręce włożyć.

Nów, do którego dojdzie 24 czerwca w waszym znaku, wyznaczy początek nowej fazy w związku lub projekcie, któremu oddaliście serce. Pojawi się namiętność nie do opanowania, uważajcie, bo opozycja Marsa w waszym znaku do Plutona w Koziorożcu, do której dojdzie w ostatnich dniach czerwca, doprowadzi do konfrontacji lub wzbudzi uczucie zazdrości. Pojawi się możliwość zakończenia toksycznych relacji, które już spełniły swoją funkcję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *