Horoskop na czerwiec 2018 dla Wagi

Słońce w przyjaznych Bliźniętach do 21 czerwca zachęca do korzystania z urlopu, przyjemność sprawią wam wyjazdy zarówno krótkie, jak i dłuższe. Pieniędzy na zagraniczne wojaże nie zabraknie dzięki wielkiemu trygonowi w znakach wodnych, złożonemu z najbardziej dobroczynnych planet, w tym Wenus, władczyni waszego znaku. W pierwszych dniach miesiąca liczyć się będzie szybka decyzja, która pozwoli podreperować finanse – szczególnie dotyczy to Wag urodzonych w drugiej dekadzie znaku. Ogarną was uczucia wyższe, zapragniecie romantycznych spotkań, a układ planet wam to zapewni. Zakochane Wagi mogą liczyć na przełom we wzajemnych relacjach w czasie długiego czerwcowego weekendu na początku miesiąca lub między 18 a 22 czerwca, kiedy dojdzie do opozycji Wenus do Marsa. Pozostańcie natomiast ostrożni ze wszelkimi deklaracjami między 3 a 8 czerwca, podczas opozycji Wenus do Plutona i kwadratury Słońca oraz Merkurego do Neptuna – uważajcie, aby nie stać się w tych dniach ofiarą intryg i pomówień, starajcie się wszystko wyjaśniać na bieżąco, inaczej stosunki ze współpracownikami ulegną pogorszeniu.

13 czerwca Wenus wkroczy do życzliwego znaku Lwa, jednak zaraz utworzy kwadraturę z nieprzewidywalnym Uranem – ktoś zaskoczy was do tego stopnia, że zaczniecie się zastanawiać, czy naprawdę wam dobrze życzy. Ogólnie jednak Wenus w Lwie obudzi zmysły, zapragniecie się podobać i zyskać sympatię otoczenia. Mars w koniunkcji z Południowym Węzłem Księżycowym między 12 a 18 czerwca pokrzyżuje wam szyki w sprawach miłosnych oraz w relacjach z dziećmi, między 18 a 22 czerwca natomiast nastąpi dobry moment na wszelkiego typu umowy i negocjacje finansowe, ponieważ pozostaniecie pod wpływem kolejnego wielkiego trygonu, tym razem z Merkurym w Raku w roli głównej. Również opozycja Wenus do Marsa rozbudzi uśpione namiętności, czeka was kłótnia kochanków, po której następuje słodkie pogodzenie w zaciszu sypialni.

Kiedy 21 czerwca Słońce zmieni znak i wkroczy do Raka, pozostając do 26 czerwca w aspekcie z nieprzewidywalnym Uranem, pojawią się zawodowe propozycje oraz szanse, które w pierwszej chwili wyglądać mogą oszałamiająco. Pozostańcie jednak czujni, bo opozycja Merkurego do Plutona ostrzega przed zbyt pochopnym podejmowaniem decyzji, a opozycja Słońca do Saturna w ostatnim tygodniu czerwca utrudni każdą inicjatywę. Kwadratura Wenus do Jowisza zapowiada, że pod koniec miesiąca szarpniecie się na zakup czegoś, na co was nie stać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *