Horoskop na grudzień 2016 dla Panny

Do 19 grudnia macie szansę zająć się sprawami, które sprawiają najwięcej przyjemności. Szczególnie w dniach 7-13 uda się spełnić niejedno marzenie, kiedy Merkury utworzy sekstyl z przebywającym w znaku Ryb Neptunem. Zastanówcie się jednak, czy wasze dążenia i oczekiwania są wystarczająco realne, czy nie ponosi was fantazja. Zapragniecie otoczyć opieką bliskie wam osoby, niektóre Panny zaangażują się w działalność charytatywną. Pieniądze poleją się wartkim strumieniem i zasilą konto dodatkowymi środkami, postanowicie je wydać na potrzeby domowników lub zainwestujecie w remont mieszkania. Starajcie się zakończyć prace przed 19 grudnia, gdyż w ostatniej dekadzie miesiąca cofający się Merkury przyniesie opóźnienia, zmiany terminów i inne utrudnienia, które wywołają frustrację i utrudnią celebrację Świąt Bożego Narodzenia.

W drugiej dekadzie grudnia starsza osoba w rodzinie może potrzebować waszego wsparcia nie tylko  finansowego, ale przede wszystkim emocjonalnego.  Od 19 grudnia, kiedy Merkury, władca waszego znaku, zmieni bieg na wsteczny, sprawy zaczną się komplikować, niektóre działania trzeba będzie odwołać, nastąpią opóźnienia w realizacji zamierzeń związanych z waszym hobby, każda forma twórczości napotka trudności, trzeba będzie wycofać się z przyjętych wcześniej założeń.

21 grudnia Słońce opuści znak Strzelca i wkroczy do Koziorożca, jednocześnie Mars wtargnie do opozycyjnych Ryb, niektóre Panny poczują się zaatakowane, szczególnie te urodzone w pierwszej dekadzie znaku. Konieczność zaopiekowania się partnerem wywoła frustrację, całe szczęście pozytywny układ pozostałych planet sprawi, że poradzicie sobie z każdym wyzwaniem.

Święta Bożego Narodzenia miną w przyjaznej atmosferze, pod warunkiem, że odpuścicie sobie krytykę i kąśliwe uwagi, skupicie się miłości i życzliwości wobec najbliższych, a szczególnie dzieci. Sylwestra starajcie się spędzić w domu w kameralnej atmosferze, ponieważ duże zgromadzenia i skupiska  ludzkie nie są w tym czasie dla was korzystne.

WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA
I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU

CM2017_789x158px

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *