Horoskop na kwiecień 2018 dla Barana

Słońce przebywa w waszym znaku do 20 kwietnia, wzmacniając potencjał energetyczny i obdarzając wolą inicjowania zmian, warto więc wykorzystać ten czas na zbudowanie mocnej pozycji, szczególnie, że rządzący Baranem Mars znajduje się przez cały miesiąc w korzystnym dla siebie znaku Koziorożca. Przeszkodą okazać się może jedynie wsteczny bieg Merkurego, zalecane jest więc gruntowne przemyślenie planów i założeń, natomiast rozpoczynanie nowych przedsięwzięć odłóżcie na drugą połowę miesiąca, kiedy planeta, odpowiedzialna za myślenie, komunikację oraz podejmowanie decyzji wróci do biegu prostego.

Pierwsza dekada kwietnia wiązać się będzie z pokonywaniem przeszkód, powinniście skoncentrować się na sprawach zawodowych i nie pozwolić wyprzedzić się konkurencji. Trudno będzie przekonać przełożonych oraz osoby w starszym wieku do radykalnych posunięć, jakie proponujecie, na przeszkodzie stanie konserwatyzm w sposobie myślenia i lęk przed zmianą. Unikajcie stosowania presji i przymusu, wszystko w swoim czasie wróci do normy, poczekajcie na bardziej sprzyjający do działania czas, który nadejdzie po 15 kwietnia. Barany uprawiające zawodowo sport mają natomiast szansę pokonać ograniczenia i pobić swój własny rekord, nie róbcie jednak niczego na siłę, aby nie nadwyrężyć kręgosłupa.

Trygon Wenus w Byku do Marsa w Koziorożcu między 5 a 15 kwietnia zapowiada powiększenie finansów, spodziewajcie się premii lub nagrody za swoje wysiłki, niektóre osoby czeka awans wraz z podwyżką. Wolne Barany nawiążą interesujący romans, który ma szansę przekształcić się w coś poważniejszego, połączą was wspólne plany finansowe oraz zawodowe. Chwile decydujące o rozwoju spraw nadejdą między 15 a 20 kwietnia, kiedy Słońce i Uran utworzą koniunkcję w waszym znaku, szczególnie mocno odczują to Barany urodzone w trzeciej dekadzie znaku – kiedy 16 kwietnia dojdzie do nowiu w waszym znaku, w życiu dokona się prawdziwa rewolucja i nic już nie będzie takie jak dawniej. Całe szczęście osoby ze Słońcem w Baranie należą do ludzi łatwo akceptujących zmiany, często wręcz same je prowokują, nie będzie więc przeszkód, aby zacząć coś od nowa w interesującej was dziedzinie.

Mars w koniunkcji z Plutonem w sekstylu do Jowisza pozwoli podjąć ważne i radykalne działania, związane ze wspólnymi zasobami, to odpowiedni moment na podjęcie strategicznych decyzji, związanych z waszą zawodową i finansową przyszłością. Pełnia w znaku Skorpiona, do której dojdzie 30 kwietnia, wywoła moc nerwowych sytuacji, nie dajcie się ponieść emocjom.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *