Horoskop na kwiecień 2018 dla Ryby

W pierwszej dekadzie kwietnia w grupie przyjaciół lub gronie osób, z którymi łączą was wspólne pasje i zainteresowania, dojdzie do rozliczeń finansowych, które wywołają wiele sporów i nieporozumień. Sytuacja będzie miała bezpośredni wpływ na wasz osobisty stan posiadania oraz poczucie własnej wartości. Odniesiecie wrażenie, że ktoś was atakuje, tymczasem nie jesteście osobami odpowiedzialnymi za sytuację, po prostu należy wyjaśnić nieprawidłowości lub pomyłki w rachunkach. Nic złego was nie spotka, ponieważ jesteście pod opieką Neptuna w waszym znaku oraz Jowisza w przyjaznym Skorpionie, jednak odczujecie presję, która wywoła dyskomfort i obawy o przyszłość. Zamiast wyjaśniać sprawy, które nie są dla was jasne, horoskop proponuje podejść do wszystkiego z otwartym sercem i okazać życzliwość osobom, które oczekują od was wyjaśnień, przyjazne nastawienie będzie dla was dużo bardziej korzystne, niż stawianie spraw na ostrzu noża.

Między 15 a 20 kwietnia powinniście podejść ze szczególną ostrożnością do wszelkich inwestycji oraz spekulacji, w tych dniach bowiem dojdzie nie nieprzewidywalnych wydarzeń, mających wpływ na wasz stan posiadania – w ciągu jednaj chwili możecie łatwo zarówno zyskać wymarzone środki na realizację marzeń, jak i stracić oszczędności i dorobek życia.

Sytuacja zmieni się po 20 kwietnia, kiedy Słońce opuści znak Barana i wkroczy do znaku życzliwego Byka, niemniej jednak kwadratura Merkurego do Saturna w ostatniej dekadzie miesiąca wpłynie ograniczająco na wasz stan posiadania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *