Horoskop na lipiec 2017 dla Raka

Do 6 lipca w waszym znaku gości Merkury w korzystnej konfiguracji z Wenus, natomiast bojowy Mars oraz życiodajne Słońce przebywać będą w Raku znacznie dłużej – Mars do 20, a Słońce do 23 lipca, co zapewni wam moc wrażeń i ekscytacji. W pierwszym tygodniu lipca nie zabraknie imprez oraz spotkań z przyjaciółmi, chętnie wybierzecie się wspólnie do kina, teatru, na wystawę, złapiecie kontakt ze sztuką, dobrze poczujecie się w towarzystwie osób młodych. W związkach zaiskrzy, nie dawajcie partnerowi powodów do zazdrości, bo tym razem nie ma żartów – reakcja może okazać się intensywna i niemiła. Nie wdawajcie się w konflikty, bo nie wygracie, jedna uwaga wywoła lawinę pretensji, jeśli więc nie chcecie narazić się na ataki, starajcie się przemilczeć trudne sytuacje, dotyczy to zarówno relacji osobistych, jak i zawodowych. W pracy czekają was niespodzianki, przygotujcie się na zmiany i starajcie się przystosować do nowej rzeczywistości – szczególnie jeśli urodziliście się w ostatniej dekadzie znaku. Słońce w kwadraturze z Jowiszem pozwoli wam wybrnąć obronną ręką z każdej sytuacji, w której znaczenie mają kontakty międzyludzkie, poznacie ciekawych ludzi, znane osobistości, cudzoziemców lub naukowców i okaże się to dla was bardzo ekscytujące. Osoby urodzone w drugiej dekadzie znaku prowadzić zaczną dom otwarty, nie opędzicie się od gości, którzy pojawią się jeden za drugim, niektóre Raki czekają rodzinne uroczystości, rozpocznie się czas ślubów i zaręczyn.

Pierwsze dwie dekady lipca to również dobry czas na urlop i odpoczynek, chociaż najlepiej poczujecie się we własnym domu lub w miejscu często odwiedzanym i przyjaznym. W pracy czeka was rewolucja, najlepiej zrobicie dystansując się od afer, których nie jesteście bohaterami. Obecność Marsa w waszym znaku skłonić was może do nadmiernie emocjonalnej reakcji, unikajcie prowokacji i zachowajcie spokój, bo macie niewielkie szanse na wygraną w konfliktowych potyczkach. Jeżeli natomiast brakowało wam do tej pory przysłowiowej iskry rozniecającej pożar, to w drugiej dekadzie lipca możecie liczyć na okazję, która umożliwi zakończenie toksycznych relacji i krzywdzących was związków. Raki urodzone w ostatniej dekadzie znaku gotowe będą rzucić pracę, jeśli nie spełnia ich oczekiwań.

20 lipca, kiedy Mars opuści wasz znak, odetchniecie z ulgą, emocje przestaną tak bardzo wami szarpać, poczujecie, że to, co najgorsze już za wami. Trygon Wenus do Jowisza pozwoli skupić się na najbliższych, niektóre Raki dojdą do wniosku, że nie istnieje nic ważniejszego niż rodzina. W ostatnim tygodniu lipca skupicie się na finansach, postaracie się odbudować uszczuplone zasoby i nauczycie się oszczędzać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *