Horoskop na lipiec 2017 dla Wagi

W pierwszym tygodniu lipca w  sprawach zarówno domowych jak i zawodowych dojdzie do silnego konfliktu, kiedy pozostaniecie pod wpływem opozycji Marsa w Raku do Plutona w Koziorożcu. Będziecie świadkami agresywnego zachowania i staniecie wobec dylematów nie mających rozwiązania. Szczególnie podczas pełni w Koziorożcu między 8 a 10 lipca emocje sięgną szczytu, starajcie się zachować spokój, bowiem sprawa nie dotyczy was osobiście. Jowisz w Wadze skłoni do szukania rozwiązań w duchu równowagi i sprawiedliwości, niektóre osoby zostaną postawione w sytuacji arbitra, osiągnięcie kompromisu okaże się jednak bardzo trudne. Słońce w trygonie do Neptuna zapewni natomiast natchnienie Wagom wykonującym działalność artystyczną, a sekstyl Wenus do Merkurego aż do 13 lipca sprzyjać będzie pięknemu wyrażaniu myśli i uczuć. Wszystko postaracie się podporządkować działaniu rozumu, również uczucia, które z natury rzeczy trudno się temu poddają.

Między 12 a 20 lipca wasze relacje zawodowe pozostaną pod wpływem kwadratury Marsa w Raku do Urana w Baranie,  staniecie się bezkompromisowi i gotowi zrywać związki pod wpływem silnych emocji. Jeżeli od dłuższego czasu nosiliście się z zamiarem zmiany pracy, pojawi się okazja do rewolucyjnych rozwiązań, kiedy Wenus ustawi się w trygonie do Jowisza, a Słońce utworzy w tym samym czasie kwadraturę do Urana – między 16 a 23 lipca z dnia na dzień wszystko może się zdarzyć i wywrócić  do góry nogami plany zarówno zawodowe, jak i osobiste. Merkury w trygonie do Saturna pozwoli podpisać trwałe zobowiązania, Wenus w kwadraturze do Neptuna ostrzega jednak, że nie wszystkie oczekiwania zostaną spełnione w stopniu zaspokajającym wasze potrzeby, stąpajcie mocno po ziemi i nie pozwólcie nierealnym wyobrażeniom zaprowadzić się na manowce.

Jowisz okaże się szczególnie sprzyjający Wagom urodzonym w drugiej dekadzie znaku, stworzy okazje poprawy wizerunku i wesprze starania o lepsze życie, zaprowadzi do ołtarza osoby, gotowe utworzyć związki na dobre i na złe.

20 lipca Mars opuści znak Raka, jednak stosunki w pracy ulegną poprawie dopiero po 23 lipca, kiedy Słońce wkroczy do znaku Lwa – przełożeni przestaną się czepiać i okazywać wrogość, energię skierujecie na rozwój przyjaźni oraz kontakty z osobami, których osobowość błyszczy niczym gwiazda na firmamencie. Ostatnie dni lipca przyniosą miłosne zauroczenie lub nawiązanie nowej przyjaźni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *