Horoskop na lipiec 2017 dla Wagi

W pierwszym tygodniu lipca w  sprawach zarówno domowych jak i zawodowych dojdzie do silnego konfliktu, kiedy pozostaniecie pod wpływem opozycji Marsa w Raku do Plutona w Koziorożcu. Będziecie świadkami agresywnego zachowania i staniecie wobec dylematów nie mających rozwiązania. Szczególnie podczas pełni w Koziorożcu między 8 a 10 lipca emocje sięgną szczytu, starajcie się zachować spokój, bowiem sprawa nie dotyczy was osobiście. Jowisz w Wadze skłoni do szukania rozwiązań w duchu równowagi i sprawiedliwości, niektóre osoby zostaną postawione w sytuacji arbitra, osiągnięcie kompromisu okaże się jednak bardzo trudne. Słońce w trygonie do Neptuna zapewni natomiast natchnienie Wagom wykonującym działalność artystyczną, a sekstyl Wenus do Merkurego aż do 13 lipca sprzyjać będzie pięknemu wyrażaniu myśli i uczuć. Wszystko postaracie się podporządkować działaniu rozumu, również uczucia, które z natury rzeczy trudno się temu poddają.

Między 12 a 20 lipca wasze relacje zawodowe pozostaną pod wpływem kwadratury Marsa w Raku do Urana w Baranie,  staniecie się bezkompromisowi i gotowi zrywać związki pod wpływem silnych emocji. Jeżeli od dłuższego czasu nosiliście się z zamiarem zmiany pracy, pojawi się okazja do rewolucyjnych rozwiązań, kiedy Wenus ustawi się w trygonie do Jowisza, a Słońce utworzy w tym samym czasie kwadraturę do Urana – między 16 a 23 lipca z dnia na dzień wszystko może się zdarzyć i wywrócić  do góry nogami plany zarówno zawodowe, jak i osobiste. Merkury w trygonie do Saturna pozwoli podpisać trwałe zobowiązania, Wenus w kwadraturze do Neptuna ostrzega jednak, że nie wszystkie oczekiwania zostaną spełnione w stopniu zaspokajającym wasze potrzeby, stąpajcie mocno po ziemi i nie pozwólcie nierealnym wyobrażeniom zaprowadzić się na manowce.

Jowisz okaże się szczególnie sprzyjający Wagom urodzonym w drugiej dekadzie znaku, stworzy okazje poprawy wizerunku i wesprze starania o lepsze życie, zaprowadzi do ołtarza osoby, gotowe utworzyć związki na dobre i na złe.

20 lipca Mars opuści znak Raka, jednak stosunki w pracy ulegną poprawie dopiero po 23 lipca, kiedy Słońce wkroczy do znaku Lwa – przełożeni przestaną się czepiać i okazywać wrogość, energię skierujecie na rozwój przyjaźni oraz kontakty z osobami, których osobowość błyszczy niczym gwiazda na firmamencie. Ostatnie dni lipca przyniosą miłosne zauroczenie lub nawiązanie nowej przyjaźni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *