Horoskop na lipiec 2018 dla Barana

Do 22 lipca, dopóki Słońce przebywa w znaku Raka, priorytetowe nadal będą dla was sprawy zawodowe oraz problemy rodzinne. Pierwszy tydzień lipca minie trochę nerwowo, bo zbyt wiele srok zapragniecie chwycić za ogon. Dużo będzie się działo, kiedy miedzy 3 a 7 lipca Merkury utworzy opozycję do Marsa, władcy waszego znaku, impreza zacznie gonić imprezę, spotkanie za spotkaniem, a w tym wszystkim brak czasu na przemyślenie tego, co najważniejsze. Uważajcie na drogach, unikajcie pośpiechu, ale przede wszystkim panujcie nad wypowiedziami, bo jedno nieodpowiednie słowo może zniszczyć przyjaźń budowaną latami. Wolne Barany zaczną skakać z kwiatka na kwiatek, zwłaszcza na wakacjach możecie liczyć na nowe znajomości i gorące romanse przynajmniej do 10 lipca, dopóki Wenus przebywa w przyjaznym i rozrywkowym znaku Lwa.

Między 8 a 16 lipca opozycja Słońca w Raku do Plutona w Koziorożcu wymusi na was zmiany, na które nie jesteście przygotowani, Mars w retrogradacji sugeruje, że z niektórych zawodowych pomysłów powinniście się wycofać, szczególnie jeśli miałaby na tym ucierpieć rodzina. Od 12 do 14 lipca, podczas nowiu w znaku Raka, w połączeniu z częściowym zaćmieniem Słońca, unikajcie podejmowania ważnych, życiowych decyzji osobistych oraz zawodowych, dajcie sobie czas na przemyślenia, kusić was bowiem mogą wyzwania, które pięknie wyglądają tylko z pozoru. Poszczęści się wam natomiast finansowo w drugiej dekadzie miesiąca, kiedy Wenus w Pannie utworzy wielki trygon z Uranem i Saturnem, pojawi się okazja na intratne, wieloletnie inwestycje, które przyniosą zyski w przyszłości. Niektóre Barany otrzymają propozycję stałej pracy, ale nie będą to warunki, które mogłyby je zadowolić.

Ostatnia dekada miesiąca zapowiada się niezwykle energetycznie, zwłaszcza po 22 lipca, kiedy Słońce wkroczy do życzliwego znaku Lwa i zacznie tworzyć konfigurację z szeregiem planet, co znajdzie swoje wyładowanie w okolicach 27 lipca, kiedy dojdzie do pełni, połączonej z zaćmieniem Księżyca w Wodniku. W niektórych przypadkach górę wziąć może tendencja do stawiania wszystkiego na jedną kartę. Starajcie się nie podejmować decyzji pod wpływem emocji, bo możecie stracić coś, czego nie da się odzyskać, szczególnie dotyczy to Baranów urodzonych w pierwszej dekadzie znaku.

W CzaryMary.pl trwa Magiczne Lato z Darmową Dostawą

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *