Horoskop na listopad 2016 dla Bliźniąt

Do 12 listopada absorbować was będą głównie sprawy związane z codzienną pracą i wykonywanymi obowiązkami. Sekstyl Merkurego w Skorpionie do Plutona w Koziorożcu sygnalizuje konieczność uporządkowania finansów, to dobry czas na zaciąganie kredytu i realizowanie śmiałych inwestycji, szczególnie, że wspiera was trygon Wenus do Urana. Informacje, jakie uzyskacie w tym czasie, powinny pozostać tajemnicą. Pojawią się konflikty z podwładnymi, negocjacje okażą się trudne, ale uda wam się przeprowadzić swoją wolę. Możecie liczyć na wsparcie dobrze ustawionych przyjaciół.

Wolne Bliźnięta jeszcze do 12 listopada mają szansę skorzystać ze sprzyjającej miłosnej aury, na jednym ze spotkań towarzyskich wasze serce zabije mocniej do nowo poznanej, nietuzinkowej osoby, rozejrzyjcie się również dobrze wokół, bo ktoś z przyjaciół darzy was głębokim, skrywanym uczuciem.

Druga dekada listopada minie pod znakiem trygonu Merkurego do Marsa, głowę zaprzątać wam zaczną zagraniczne wyjazdy, które zaplanujecie w najdrobniejszych szczegółach. Znaczenia nabiorą wszelkie sprawy międzynarodowe. To dobry czas żeby rozpocząć naukę języków obcych lub zapisać się na ciekawy kurs lub warsztat. Bliźnięta z zamiłowaniem do nauczania będą miały szansę wykazać się zdolnościami w tej dziedzinie.

W dniach 17 – 21 listopada, podczas kwadratury Merkurego z Neptunem, atmosfera w pracy się popsuje, nie słuchajcie plotek, to wszystko nieprawda, uważajcie na słowa, które wypowiadacie, bo mogą zostać przeinaczone. Natomiast w dniach 20 – 25 listopada sekstyl Jowisza do Merkurego pozwoli nawiązać znakomite stosunki z dziećmi, zwłaszcza jeśli przebywają za granicą. To także świetny czas do rozwoju osobistych zainteresowań, szczególnie tych związanych z twórczością. Koniunkcja Merkurego z Saturnem w znaku Strzelca pozwala mieć nadzieję na długotrwała współpracę z osobą starszą i doświadczoną. Trygon Merkurego do Urana w dniach 25-27 listopada sprawi, że zaczniecie tryskać świetnymi pomysłami, zapisujcie wszystkie, bo każdy okaże się dobry.

CM2017_789x158px

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *