Horoskop na listopad 2018 roku dla Bliźniąt

Słońce do 22 listopada przemierza znak Skorpiona, skupiając waszą uwagę na zdrowiu własnym oraz czworonożnych przyjaciół. Między 3 a 9 listopada trygon Słońca do Neptuna pozwoli uporządkować relacje w pracy, jeśli nie wiecie jaką decyzję podjąć kierujcie się intuicją. 6 listopada Uran wycofa się do znaku Barana, powrócą więc niedokończone sprawy związane z przyjaźnią, być może postanowicie pogodzić się z kimś, kto dawno odszedł z waszego życia.

8 listopada natomiast Jowisz wkroczy do przeciwległego znaku Strzelca, w którym pozostanie do grudnia 2019 roku – macie szansę w tym czasie spotkać wiele ciekawych i prominentnych osób, wybrać się w daleką podróż, otrzymać wyróżnienie, wejść w szczęśliwy związek małżeński, wzbogacić się lub zawiązać dobrze prosperującą spółkę. W listopadzie poszczęści się przede wszystkim Bliźniętom urodzonym w pierwszej dekadzie znaku. Merkury także przez cały miesiąc przebywać będzie w przeciwległym znaku Strzelca, który jest miejscem jego wygnania, w dodatku 17 listopada zmieni bieg na wsteczny, dlatego wszelkie umowy, zobowiązania, zaręczyny oraz ważne życiowe decyzje odłóżcie na inny termin. Najbardziej zagubieni poczujecie się między 10 a 22 listopada, kiedy Merkury najpierw w ruchu prostym, a potem wstecznym utworzy kwadraturę z Neptunem – zaczniecie się wahać, zmieniać decyzję, podejrzewać najgorsze i wątpić w siebie, uważajcie aby nie stać się ofiarą manipulacji lub oszustwa ze strony wspólników lub przełożonych.

Wenus przez cały miesiąc przebywa w znaku Wagi, do 16 listopada jednak porusza się biegiem wstecznym – Bliźnięta urodzone w trzeciej dekadzie zapragną w tym czasie powrócić do dawnych uczuć i związków. Dajcie sobie czas i o niczym nie decydujcie pochopnie, bo nie jest to właściwy moment na skuteczne działanie.

22 listopada Słońce wkroczy do Strzelca, a następnego dnia dojdzie do pełni w waszym znaku, zrobi się nerwowo, ale zapragniecie czerpać z życia pełną garścią, a planety będą wam sprzyjać – koniunkcja Słońca z Jowiszem, do której dojdzie 25 i 26 listopada, obiecuje wielką życiową szansę w dziedzinie relacji międzyludzkich, starajcie się nie zmarnować jej przez nierozważne działanie i w razie wątpliwości poradźcie się kogoś bardziej doświadczonego. W ostatnich dniach miesiąca może dojść do kłótni kochanków, której łatwo zaradzić, jeśli łączy was prawdziwe uczucie.
CzaroMarownik 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *