Horoskop na luty 2017 dla Lwa

Od 3 lutego Wenus w przyjaznym dla was znaku Barana zapewni moc wrażeń Lwom nie posiadającym jeszcze obrączek, szczególnie tym urodzonym w pierwszej dekadzie znaku. Pierwszy tydzień miesiąca minie pod znakiem podbojów, randek i dobrej zabawy. Nie siedźcie w domu, bywajcie na imprezach, spotkaniach towarzyskich, bo gdzieś tam czeka na was wspaniała przygoda, może to tylko romans, ale może też być miłość na całe życia, w każdym razie zapowiada się nie tylko ciekawie, ale również zmysłowo.

Od 6 do 15 lutego Słońce w trygonie do Jowisza i sekstylu do Urana napełni was pozytywną energią, poprawi humor, zachęci do podróży krótszych i dalszych, pozwoli rozwinąć kontakty międzynarodowe i nawiązać interesujące przyjaźnie. Lwy pozostające w związkach powinny w tym czasie okazać więcej zainteresowania swoim połówkom, na pewno nie pożałują, bo partner odwzajemni się nie tylko lojalnością i wsparciem, ale okaże się także najlepszym kompanem do dobrej zabawy. Trwałość związków podkreśli sekstyl Słońca do Saturna, pod wpływem którego pozostaniecie między 10 a 18 lutego. Dla osób urodzonych w ostatniej dekadzie znaku te dni mogą okażą się bardzo znaczące, mogą nawet zaowocować zaręczynami lub informacją o narodzinach potomka. To będą jedne z piękniejszych Walentynek w waszym życiu, zróbcie wszystko, aby nie spędzić ich samotnie, warto sprawić przyjemność najbliższej wam osobie, ten dzień na długo pozostanie w pamięci obydwojga. Los może wam również sypnąć jakimiś ekstra pieniędzmi, może to być podwyżka, większa premia lub dobrze płatne dodatkowe zadanie.

Kiedy 18 lutego Słonce opuści znak Wodnika i wkroczy do znaku Ryb, powinniście więcej uwagi poświęcić zdrowiu. W dniach 21-22 lutego, podczas koniunkcji Słońca z Południowym Węzłem Księżycowym, dadzą o sobie znać jakieś stare, niewyleczone dolegliwości. Ostatni tydzień lutego okaże się dla niektórych Lwów, szczególnie urodzonych między 8 a 12 sierpnia, wyjątkowo niekorzystny – aby uniknąć ataku grypy z wysoką gorączką starajcie się nie przebywać w miejscach, gdzie bywają chorzy, zadbajcie też o odpowiednią porcję witamin w diecie i nie zapominajcie o badaniach kontrolnych.

Podczas nowiu Księżyca, połączonego z częściowym zaćmieniem Słońca, do którego dojdzie 26 lutego, starajcie się powstrzymać od nieprzemyślanych działań, brakować wam bowiem będzie dystansu. Nie wszystkie informacje, jakie do was dotrą, okażą się prawdziwe, nadmierne emocje zakłamują rzeczywistość. Zanim podejmiecie jakiekolwiek decyzje, dajcie sobie czas na zastanowienie.

CM2017_789x158px

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *