Horoskop na luty 2017 dla Strzelca

Miesiąc zapowiada się niezwykle aktywnie, szczególnie jego pierwsza połowa. Jowisz w przyjaznym znaku Wagi utworzy szereg korzystnych aspektów, które pozwolą ci złapać wiatr w żagle. Otoczy cię wiano przyjaciół i nie będziesz się nudzić, jak na karnawał przystało. Jedynie pierwsze dni lutego mogą być nieco problematyczne z uwagi na kwadraturę Merkurego do Jowisza i Urana, zupełnie nagle okaże się, że trzeba zmienić plany wakacyjne lub pojawią się nieprzewidziane wydatki, szybko jednak poradzicie sobie z frustracją, a od 7 do 15 lutego możecie liczyć na wiele przychylności losu. Co prawda Jowisz, planeta rządząca waszym znakiem, zmieni bieg i zacznie biec ruchem wstecznym, co potrwa kilka miesięcy, nie powinno to jednak wpłynąć na poziom jej szczodrości. Słońce w trygonie do Jowisza pozwoli wam cieszyć się protekcją osób wysoko postawionych, powróci przyjaźń, którą uważaliście za zakończoną i objawi swoje najlepsze oblicze. Możecie liczyć na udane spotkania towarzyskie, wyjazdy zagraniczne, kontakt z wybitnymi osobistościami, nowe międzynarodowe znajomości. Warto też zapisać się na jakiś dobry kurs, zwłaszcza językowy, okaże się on w przyszłości kluczem do waszego sukcesu. Rozkwitnie życie towarzyskie i przypomnicie sobie, że karnawał to przede wszystkim dobra zabawa.

Walentynki przyniosą wiele radości, poczujecie, że jesteście prawdziwie kochani. Strzelce urodzone w trzeciej dekadzie znaku czeka awans lub zawarcie długotrwałej umowy, która zapewni im poczucie zawodowego bezpieczeństwa.

Po 18 lutego, kiedy Słońce wkroczy do znaku Ryb, zapragniecie więcej czasu spędzać w domu. Dni między 19 a 22 lutego zaowocują propozycją dodatkowej pracy lub pojawi się możliwość wymarzonych wakacji. Najtrudniejsze okażą się dni między 26 a 28 lutego, jakaś przyjaźń może się rozpaść jak domek z kart, doświadczycie niespodziewanych ataków ze strony osób, które darzyliście największym zaufaniem. Nie przywiązujcie jednak do tego zbyt dużej wagi, najważniejsze, abyście pozostali w zgodzie ze sobą.

CM2017_789x158px

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *