Horoskop na luty 2019 roku dla Bliźniąt

Dwie istotne dla was planety, czyli Słońce (do 19 lutego) i Merkury (do 10 lutego) przebywają w przyjaznym znaku Wodnika, warto ten czas wykorzystać na poszerzenie kontaktów, działalność społeczną oraz rozbudowanie życia towarzyskiego. W pierwszym tygodniu miesiąca trygon Wenus do Urana i sekstyl Merkurego do Jowisza otworzą przed wami wszystkie drzwi, sprawią, że staniecie się popularni i pożądani w każdym towarzystwie, zaczniecie planować wspólne wyjazdy zagraniczne lub zdecydujecie się na zimowe wakacje. Zakochane Bliźnięta przeżyją kilka szalonych dni pełnych niespodzianek, które zafundują im partnerzy życiowi. Jedynie kwadratura Marsa do Plutona wprowadzi niepokój w związku z kredytem, systemem ubezpieczeń lub nieoczekiwanym spadkiem, który trzeba uporządkować.

Nów w znaku Wodnika, do którego dojdzie 4 lutego, wpłynie na rozpoczęcie nowego międzynarodowego projektu lub zdecydujecie się na dodatkowe studia, podnoszące kompetencje w wybranej dziedzinie. Sekstyl Słońca do Jowisza i Merkurego do Marsa w dniach 5 – 10 lutego ułatwi załatwienie wielu ważnych spraw, zachęci do spotkań w gronie przyjaciół, zwróci uwagę na wszystko, co związane jest z literaturą, tłumaczeniem, pisaniem i publikowaniem, szczególnie w kontekście spraw międzynarodowych.

Między 8 a 10 lutego wpadniecie na znakomity pomysł, warto go zapamiętać, nawet jeśli na razie nie zamierzacie go realizować. 10 lutego Merkury zmieni znak, wkroczy do Ryb, które nie są dla niego korzystnym znakiem, dodatkowo między 11 a 14 lutego koniunkcja Marsa do Urana wywoła z błahego powodu potężną kłótnię lub nieprzewidziane okoliczności wprowadzą zamieszanie w wieloletnią przyjaźń, zastanówcie się, czy warto narażać ją na szwank z powodu nerwów, nad którymi trudno zapanować. Od 15 do 19 lutego Słońce w sekstylu do Urana pozwoli naprawić szkody i znaleźć najlepsze rozwiązanie problemów w związkach, szczególnie przyjaźni.

19 lutego Słońce zmieni znak, opuści przyjaznego Wodnika i wkroczy do Ryb, jeszcze tego samego dnia dojdzie do pełni w Pannie, a Merkury utworzy koniunkcję z Neptunem w Rybach – trudno o bardziej zakręcony czas, zgubić się możecie w drodze z jednego pokoju do drugiego, nie próbujcie rozwiązywać krzyżówek, a tym bardziej ważnych życiowych spraw, dobrze wam zrobi relaks, zajęcie się twórczością i rozwojem wyobraźni. W ostatnim tygodniu miesiąca starajcie się zachować umiar we wszystkim, za co się weźmiecie, bo kwadratura Merkurego do Jowisza ostrzega przed nadmiarem i rozrzutnością.

Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *