Horoskop na maj 2019 dla Ryby

Słońce w znaku Byka do 21 maja stymulować będzie rozwój życia towarzyskiego oraz intelektualnego, niektóre Ryby skupią się na przekazywaniu wiedzy, pisaniu i publikowaniu, inne na podróżowaniu, jeszcze inne na poszerzaniu kontaktów i zawieraniu nowych znajomości.

6 maja Merkury zmieni znak, wkroczy do Byka i utworzy w dniach 7 – 9 maja koniunkcję z nieprzewidywalnym Uranem, z dnia na dzień spakujecie manatki i wybierzecie się w krótką podróż lub postanowicie w otwarty sposób wyrazić swoje poglądy i pomysły, wywołując zaciekawienie i konsternację otoczenia. Jeśli planowaliście zakup sprzętu elektronicznego, to może właśnie być ten moment, kolejna równie dobra szansa pojawi się w ostatniej dekadzie miesiąca, więc nie decydujcie pochopnie. Wenus, przebywająca do 15 maja w znaku Barana, poprawi finanse, z dużym zaangażowaniem zabierzecie się za zarabianie pieniędzy i sprawi wam to prawdziwą przyjemność. Również wydawanie na swoje potrzeby uznacie za atrakcyjne, dzięki czemu poprawi się samopoczucie i wzrośnie samoocena. Między 8 a 15 maja Wenus w aspektach z Jowiszem, Marsem i Plutonem zasili konto, mogą się też pojawić w tym czasie wydatki związane z szeroko pojętą sferą emocjonalną.

15 maja Wenus opuści znak Barana i wkroczy do życzliwego Byka, w którym czuje się znakomicie i natrafi na ekscentrycznego Urana. Następnego dnia Mars również zmieni znak i wkroczy do Raka, tworząc elektryzujący sekstyl z Wenus i Uranem – dni między 16 a 21 maja okażą się znaczące i zaskakujące, szczególnie dla Ryb urodzonych w pierwszej dekadzie znaku (19.02 -1.03). Wolne Ryby z dnia na dzień poczują się zakochane, wpadnie im w oko osoba oryginalna i nietuzinkowa, będzie ekscytująco, namiętnie i romantycznie, ale nie ma gwarancji, że związek przetrwa – chyba, że włożycie w to trochę wysiłku, w czym pomoże pod koniec miesiąca trygon Wenus do Saturna.

21 maja zarówno Słońce, jak i Merkury, opuszczą życzliwego Byka i wkroczą do Bliźniąt rozpoczynając miesiąc, w którym skupicie uwagę nie tylko na sprawach zawodowych, ale również rodzinnych. Ostatnia dekada maja okaże się spokojniejsza, to dobry moment na urlop lub chociaż krótki wypoczynek.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *