Horoskop na marzec 2017 dla Strzelca

Na początku marca Uran, Mars i Wenus w przyjaznym znaku Barana zapewnią wam moc wrażeń i okazji do nawiązania nowych znajomości. Wolne Strzelce zaczną romansować na całego, pojawi się wiele okazji, aby poznać kogoś niebanalnego. Powrócą dawne przyjaźnie i osoby, o których zdążyliście zapomnieć.

Do 10 marca  macie czas na wykazanie się aktywnością, wiele będzie się wokół was działo, nie jest to czas na odpoczynek. Słońce, Merkury i Neptun w Rybach  sprawią natomiast, że czas najchętniej spędzalibyście w domu, marzycie o tym, aby pochodzić w piżamie, w domowych pieleszach, usiąść w wygodnym fotelu z dobrą książką i przeczekać trudny czas, jakim jest dla Strzelca pobyt Słońca w znaku Ryb, niestety tym razem to się nie uda, planety wzywają do aktywności, poszerzania horyzontów i pełnego zaangażowania w obowiązki zawodowe. Jowisz w opozycji do Urana i kwadraturze do Plutona stymuluje do zmian, czekają was wyzwania, którym musicie sprostać. W znaku Strzelca obecnie przebywa wyzwolona Lilith, natomiast Jowisz w znaku Wagi jest retro, co oznacza powrót do problemów z przeszłości, które nie zostały należycie rozwiązane, teraz jest szansa, żeby się z nimi uporać, ale wymagać to będzie od was dużego zaangażowania.

Pełnia w znaku Panny uświadomi wam sytuację zawodową i rodzinną, w jakiej się znaleźliście, trzeba będzie wszystko uporządkować tak, aby obie dziedziny życia uzupełniały się, a nie zwalczały. To również czas na weryfikację finansów i spłatę długów, pojawi się ku temu okazja. Nie reagujcie na oferty kredytowe banków, bo ostatecznie zaprowadzi to was na manowce, zaufajcie raczej własnej zdolności do zdobycia środków na realizację potrzeb i spełnienie marzeń. Dopóki Merkury przebywa w znaku Ryb, czyli do 13 marca, wstrzymajcie się od ważnych życiowych decyzji i podpisywania umów, bo możecie się zagubić w gąszczu przepisów.

Kwadratura Słońca w Rybach z Saturnem w waszym znaku, pod wpływem której pozostaniecie od 13 do 20 marca, uświadomi wam ograniczenia, jakim podlegacie, doda zajęć i spiętrzy trudności – dotyczy to szczególnie Strzelców urodzonych w trzeciej dekadzie znaku, poradzicie sobie jednak z każdym wyzwaniem dzięki wrodzonemu optymizmowi i gotowości pobierania nauki z każdego doświadczenia, jakie dane jest wam spotkać na swojej drodze.

Kiedy Słońce opuści znak Ryb i wkroczy do znaku Barana, odetchniecie pełną piersią. Przednówkową chandrę zostawicie za sobą i z energią zabierzecie się za to, co sprawia największą przyjemność. Mars, Wenus oraz Uran zadbają o to, aby wam się nie nudziło, pojawi się okazja do zawarcia nowych znajomości, realizacji twórczych projektów, a dla wolnych Strzelców – szansa na miłość.

CM2017_789x158px

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *