Horoskop na marzec 2018 dla Bliźniąt

Do 6 marca wasza sytuacja osobista i zawodowa jawić się będzie jako niejasna i mocno problematyczna. Niektórym osobom trudno będzie podjąć decyzję lub dokonać wyboru między przeciwstawnymi opcjami, ponieważ obydwie wydawać się będą równie atrakcyjne, tymczasem niebawem okaże się, że żadna z nich nie jest do przyjęcia. Dopóki Merkury przebywa w Rybach odniesiecie wrażenie, że otacza was mgła i wielka niepewność, dlatego zaufajcie uczuciom, które właściwie was poprowadzą i pozwolą w każdej sytuacji wyjść na prostą. Szczególnie w sprawach zawodowych słuchajcie głosu serca, a nie zawiedziecie się. Po 7 marca sytuacja się poprawi i uzyskacie jasność co do drogi, którą powinniście podążać.

Merkury oraz Wenus w znaku Barana obiecują aż do 23 marca ożywienie towarzyskie, znajdziecie czas na spotkania zarówno z ukochaną osobą, jak i z przyjaciółmi, rozwiniecie swoje hobby oraz zainteresowania, jedynie między 8 a 14 marca napotkacie na trudności w porozumieniu z osobami starszymi lub konserwatywnymi. Między 10 a 17 marca, kiedy Słońce utworzy trygon z przynoszącym powodzenie Jowiszem, czeka was wiele okazji do wykazania się nadzwyczajnymi umiejętnościami. Słońce, przebywające do 20 marca w znaku Ryb sprawi, że zaangażujecie się mocno w sprawy zawodowe, usiłując znaleźć najlepsze rozwiązanie dla problemów, które ze swojej natury mają przeciwstawne opcje i dla których punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

Ostatnia dekada miesiąca związana będzie przede wszystkim z rozwojem życia towarzyskiego, czekają was spotkania z przyjaciółmi, zebrania osób, z którymi łączą was wspólne zainteresowania, randki, imprezy i proszone kolacje, nie zabraknie okazji to pokazania się od najlepszej strony.

23 marca Merkury, władca waszego znaku, wchodzi w retrogradację i pozostanie w biegu wstecznym do 15 kwietnia, powstrzymajcie się w tym czasie od podejmowania ważnych życiowych decyzji, zakupu sprzętu elektronicznego oraz komunikacyjnego, uważajcie na drogach, przemyślcie każdy szczegół rozpoczętych projektów, unikajcie rozpoczynania nowych spraw, szczególnie związanych z szeroko pojętą komunikacją. W gronie przyjaciół może dojść do nieporozumień w ostatnich dniach marca, pozostańcie bezstronni, starajcie się nie zajmować jednoznacznego stanowiska, bo napotkacie opór, jakiego się nie spodziewacie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *