Horoskop na marzec 2019 roku dla Byka

Najważniejszym wydarzeniem astrologicznym, do jakiego dojdzie w tym miesiącu, będzie moment wejścia do waszego znaku na najbliższe 7 lat planety Uran, co nastąpi 6 marca, wraz z nowiem Księżyca w koniunkcji z Neptunem. Wydarzenie zapowiada nadejście rewolucyjnych zmian, którym towarzyszyć będzie niepewność i zagubienie, jednocześnie możecie liczyć na pomoc przyjaciół, wzrost intuicji i przewodnictwo duchowe.

Do 20 marca Słońce w życzliwym znaku Ryb zwróci uwagę na rozwój przyjaźni oraz kontakty z grupą osób podzielających wasze poglądy i zainteresowania. Pierwsze dwie dekady miesiąca przebiegać będą w atmosferze konieczności walki o priorytety i wartości, co w zasadzie nie jest zgodne z waszą naturą, dlatego poczujecie się szczególnie wyczerpani fizycznie i psychicznie w drugiej dekadzie marca, gdy Mars w waszym znaku utworzy trygon najpierw z Marsem, a następnie Plutonem – wysiłek jednak się opłaci, warto więc podjąć wyzwanie i zaangażować się w działalność wymagającą odwagi, samozaparcia i wytrwałości, los się wam odpłaci zdobyciem wiedzy, którą wykorzystacie z sukcesem w przyszłości. Również Słońce w sekstylu do Plutona i kwadraturze do Jowisza między 10 a 16 marca podniesie ciśnienie i zmusi do wytężonej pracy, trudno będzie się skupić, bo od 6 do 28 marca Merkury porusza się biegiem wstecznym, w dodatku w Rybach, więc ciężko będzie ogarnąć rzeczywistość.

Wenus, władczyni waszego znaku, przebywa do 26 marca w towarzyskim Wodniku, nie zabraknie okazji do ciekawych spotkań i rozważań, szczególnie między 18 a 24 marca, podczas kwadratury z Marsem w waszym znaku oraz sekstylu z Jowiszem w Strzelcu – możecie spodziewać się w tych dniach miłosnych rozterek oraz finansowych sukcesów. 20 marca Słońce opuści Ryby i wkroczy do znaku Barana, rozpoczynając miesiąc, w którym powinniście jak najwięcej odpoczywać i regenerować siły.

21 marca dojdzie do pełni w Wadze, pozostałe aspekty podpowiadają, że niektóre Byki przeżyją ekscytujący romans, inne zdobędą uznanie, jeszcze inne zarobią znaczną sumę pieniędzy – w każdym razie powodów do emocji będzie wiele, starajcie się nie reagować zbyt ekspresyjnie, do czego skłaniać może Mars w waszym znaku. Od 23 do 26 marca trwać będzie wyjątkowo długa koniunkcja Merkurego z Neptunem, w tych dniach dojdzie do wielu ważnych rozmów z przyjaciółmi, nie kierujcie się jednak rozumem, tylko intuicją, bo trudno będzie dojść do prawdy, niektóre rewelacje okażą się zwykłą plotką, półprawdą lub kłamstwem, dlatego słuchajcie serca i nie ulegajcie manipulacji.

Ostatni tydzień marca minie pod znakiem sekstylu Wenus do Urana w waszym znaku, pojawi się okazja, aby zaznaczyć swoją indywidualność, wolne Byki mogą nagle spotkać kogoś wyjątkowego, znajomość łatwo może przekształcić się w fascynację, a nawet miłość.

Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *