Horoskop na marzec 2019 roku dla Wodnika

Słońce do 20 marca przebywa w znaku Ryb, wraz z Neptunem i Merkurym, który od 6 do 28 marca biec będzie ruchem wstecznym, wywołując perturbacje i zmiany w dziedzinie finansów. Od 1 do 26 marca natomiast w waszym znaku przebywać będzie powabna Wenus, dodając wdzięku i przysparzając adoratorów. 6 marca dojdzie do nowiu Księżyca w koniunkcji z Neptunem w znaku Ryb, na koncie pojawią się pieniądze, ale natychmiast zaczniecie je wydawać, zwracać długi i spłacać zobowiązania. Tego samego dnia planeta Uran, po 7 latach pobytu w znaku Barana, wkroczy na kolejne lata do zapobiegliwego Byka, rewolucjonizując i przekształcając stan posiadania, szczególnie w zakresie nieruchomości, zmieni się także wasza sytuacja rodzinna.

Między 10 a 16 marca Słońce w sekstylu do Plutona i w kwadraturze do Jowisza zachęci do większych inwestycji, nie zapominajcie jednak, że Merkury się cofa, nie jest to więc dobry czas dla jakichkolwiek spekulacji, nie sprzyja także zawieraniu umów i podejmowaniu ważnych finansowych decyzji. Między 12 a 18 marca pieniądze będą pojawiać się i znikać z waszego konta, starajcie się jakoś zapanować nad wydatkami, jedynie 14 marca, kiedy Merkury znajdzie się „w sercu” Słońca możecie pozwolić sobie na ekstrawagancję i pofolgowanie zachciankom.

Między 18 a 24 marca Wenus w waszym znaku utworzy kwadraturę z Marsem i sekstyl z Jowiszem – w związkach zrobi się gorąco i namiętnie, przyjaźnie się pogłębią, niektóre Wodniki czeka podróż zagraniczna, inne zrealizują swoje marzenia i wydadzą majątek na dom i rodzinę.

20 marca Słońce zmieni znak i wkroczy do życzliwego Barana, przestaniecie kompulsywnie skupiać się na finansach, zajmiecie się upowszechnianiem informacji na większą skalę. Następnego dnia pełnia Księżyca w znaku Wagi podkręci emocje związane z podróżami. Ostatnia dekada miesiąca to także koniunkcja Merkurego z Neptunem, sprawy finansowe i rozliczenia okażą się bardziej zagmatwane, niż przypuszczaliście. 26 marca Wenus opuści wasz znak i wkroczy do znaku Ryb, tworząc sekstyl z Uranem w Byku – stan konta zasilą dodatkowe środki, sytuacja zacznie zmierzać do nory, kiedy Merkury 28 marca wróci do ruchu prostego.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *