Horoskop na rok 2018 dla Barana

baranDrogi Baranie, na początku roku 2018 doświadczysz wielkoduszności, ale też sam będziesz wsparciem dla innych. Z wielkim zapałem podejdziesz do swoich obowiązków w pracy, uważaj tylko, by nie zabrakło Ci motywacji przed zakończeniem zadań. Osoby w stałych związkach powinny zadbać, by silna więź z partnerem nie stworzyła dysharmonii w innych relacjach. Dla samotnych Baranów nie będzie to czas na miłość.

W drugim kwartale roku odkryjesz okazję do osiągnięcia zewnętrznego, ale i wewnętrznego bogactwa. Twój związek się ustabilizuje, z partnerem będziesz spokojnie spoglądać w przyszłość. Jeśli jesteś samotny, oczekuj ważnego, długotrwałego związku. Słuchaj tego, co w kwestiach zawodowych będzie Ci podpowiadać intuicja. Udziel głosu swoim uczuciom.

W trzecim kwartale roku 2018 wejdziesz w fazę bezpieczeństwa i obfitości. W pracy niepotrzebnie nie zaostrzaj trwających już konfliktów i wystrzegaj się interesów prowadzonych w bezwzględny sposób. Miłość może doprowadzać Cię do obłędu, nie trać dla niej głowy, bo powrót do rzeczywistości może przynieść rozczarowanie.

W ostatnim kwartale roku poczujesz, że pracujesz w odpowiednim miejscu i z radością oddasz się swoim obowiązkom. Pojawi się możliwość nawiązania międzynarodowych kontaktów. Może zabraknąć Ci odwagi pokazania partnerowi jakiejś cząstki siebie, sądząc, że wywoła to irytację i brak tolerancji. Zdobądź się na szczerą rozmowę, przyniesie ona jasne rozpoznanie sytuacji.

Radą dla Ciebie na 2018 rok jest to, byś całkowicie ufał swojemu wyczuciu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *