Horoskop na rok 2017 dla Barana

Współczesna czarownica

baranDrogi Baranie, początek roku 2017 przyniesie Ci zmiany, dzięki którym rozpoczniesz coś nowego życiu. Może wiązać się to z niepewnością, lękiem i troską, lecz towarzyszyć Ci też będzie oczekiwanie i ciekawość tego, co ma nadejść. Latem odczujesz skutki przepracowania umysłowego, postaraj się więc pozwalać sobie na czerpanie radości z rozrywek, które pomogą Ci zapomnieć o problemach. Pomyśl o technikach mindfulness, które pomogą ci osiągnąć relaks w dowolnym momencie. Jesienią znacznie wyostrzy się Twoja intuicja i zdolność do empatii. Przeznaczysz też więcej czasu na refleksje nad przeszłością i wyciągniesz z tego wiele cennych wniosków. Pamiętaj, że to jak postrzegasz świat zewnętrzny, w ogromnym stopniu zależy od Twoich myśli. Zimą masz szansę dostrzeżenia swojego wewnętrznego bogactwa. Dzięki zmianie w życiu codziennym lub znaczącemu spotkaniu uzmysłowisz sobie swoje umiejętności i możliwości rozwoju. Przezwycięż zahamowania i fałszywą skromność, by podjąć ryzyko i odważyć się na wykorzystanie pojawiających się przed Tobą szans.

Wiosną 2017 roku pojawić się może przygnębienie z powodu samotności lub strach przed opuszczeniem. Nie próbuj tłumić tych uczuć, rozmawiaj z zaufaną osobą, bo dzięki oczyszczeniu się z lęków będziesz mógł swobodnie odetchnąć. Latem otworzysz się na nową znajomość lub pogłębisz relacje w istniejącym związku, wymagać to będzie jednak od Ciebie zburzenia muru niedostępności, który wokół siebie zbudowałeś. Jesienią odważ się oferować partnerowi spontaniczne gesty wyrażające uczucia, by wzmocnić waszą więź, wysuwaj propozycje wspólnych zajęć, korzystaj również z jego inicjatyw. Zimą spodziewaj się gorących dyskusji z partnerem. Okaż, że cenisz jego zdanie i poglądy, jednoczenie przedstawiaj swoje racje, pomoże to wam się dotrzeć i umocnić waszą relację.

Początek roku 2017 w Twoim życiu zawodowym może być dość stresującym okresem. Jeśli przystosujesz się do wykonywanych obowiązków, przeciążenia i przygnębienie ustąpią i nauczysz się lepiej wykonywać swoje zadania. Latem postaraj się zmniejszyć swoje oczekiwania i ogranicz się do tego, co jest wykonywalne, w innym wypadku podejmiesz się realizacji nierealnych pomysłów czy fikcyjnych interesów, na co zdecydowanie szkoda Twojej energii. Jesienią nadejdzie zmiana i decydujący etap Twojej kariery, a Ty odczujesz ulgę, gdyż uwolnisz się od starych trosk i obciążeń. Droga, która się przed Tobą otworzy, doprowadzi Cię do głębszych przeżyć i prawdziwych zadań. Zimą dopaść Cię mogą obawy, że nie sprostasz egzaminom czy stawianym wymaganiom. Zwróć uwagę, że większość z tych lęków nie będzie miała racjonalnych podstaw. Nie unikaj stresujących sytuacji, ale staw im dzielnie czoła, bo masz siłę i kompetencje, by im sprostać, musisz tylko podbudować swoją wartość w swych własnych oczach. Ufaj swojej intuicji, to właśnie kierując się nią znajdziesz swoje szczęście.

Odkryj magię księżyca

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *