Horoskop na rok 2018 dla Bliźniąt

bliznietaDrogi Bliźniaku, Twój związek miłosny na początku roku 2018 znacznie się ożywi. Zaczniesz ponownie odkrywać partnera i kochać go z jego wieloma twarzami. Osoby samotne mają szansę na nową relację. W pracy nadejdzie czas, w którym pozwolisz dojść do głosu swoim uczuciom. Przez odrzucanie rad intuicji zaczniesz wątpić we własne sposoby postępowania, co uniemożliwi skuteczne działanie.

W drugim kwartale uważaj, bo pojawić się może osoba trzecia, która będzie zakłócać Twój związek. Poradzisz sobie z tym zagrożeniem, jeśli potraktujesz je poważnie i mądrze stawisz mu czoła. W pracy zapanuje dobry klimat, w pozbawionej napięć atmosferze niemal bez trudu będziesz wypełniać swoje zadania.

W trzecim kwartale burzliwe rozmowy z partnerem nie tylko wyjaśnią aktualne problemy, ale też mocno was do siebie zbliżą. Możesz odczuć spadek motywacji do działania w pracy, zwalcz jednak w sobie niechęć do wypełniania obowiązków, bo ryzykujesz przeoczenie szans znajdujących się na wyciągniecie ręki. Nic nie powinno przeszkodzić w realizacji Twoich planów.

Twój związek w czwartym kwartale się umocni. Postaraj się nie ograniczać wolności partnera, by wasze stosunki nie uległy ochłodzeniu. To będzie odpowiedni czas, byś zrewidował swoje wewnętrzne nastawienie do pracy i wyznaczył jasny cel, do którego będziesz dążyć w życiu zawodowym. Pokaż, że masz mnóstwo pomysłów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *