Horoskop na rok 2017 dla Bliźniąt

Współczesna czarownica

bliznietaDrogi Bliźniaku, na początku 2017 roku koncentrować się będziesz na swoich marzeniach, ożywi się Twoja fantazja, wyostrzy wrażliwość. Możliwe, że inni uznają Cię za zbyt romantyczną, rozmarzoną i nostalgiczną osobę, w każdym razie otwarcie będziesz okazywać swoje uczucia i to nawet bardziej, niż byś tego chciał. Latem zwrócisz baczniejszą uwagę na swoje ciało, zadbasz o swoją kondycję fizyczną, dzięki treningowi wzmocni się również Twoja psychika. Energia nie opuści Cię również jesienią, tym bardziej, że odczujesz, że sprzyja Ci szczęście, które jest dosłownie na wyciągnięcie ręki. Zimą napotkać możesz na trudności lub opóźnienia związane z zakupem albo sprzedażą nieruchomości, z podjęciem istotnej decyzji, bądź z przeforsowaniem ważnego dla Ciebie projektu. Odłóż te decyzje na bardziej sprzyjający czas.

Twoje życie uczuciowe na wiosnę znajdzie się na etapie tworzenia podwalin dla idealnego związku, wzrastaniu obustronnego zaufania i sympatii. Możliwe, że wraz z partnerem podejmiecie decyzję o zawarciu związku małżeńskiego. Latem kontakty z partnerem wydadzą się na tyle trudne, że zapragniesz odciąć się od tej relacji. Zanim kłopoty znikną, a problemy samoistnie się rozwiążą, będziesz musiał zmienić sposób myślenia i spróbować zrozumieć, co w tym związku robiłeś lub postrzegałeś błędnie. Jesienią sytuacja zacznie się wyjaśniać, a Ty będziesz już mógł podjąć decyzję co do przyszłości swojej relacji z partnerem. Rozważ, czy łączy Was więcej dobrych, szczęśliwych wspomnień czy tych sprawiających przykrość. Pamiętaj, że nie warto trwać w problematycznej, niezadowalającej relacji. Każdy związek nas czegoś uczy i daje szansę na wyciągniecie wniosków z doświadczeń, które ochronią nas przed powtarzaniem takich samych błędów w przyszłości.

W życiu zawodowym już od początku roku nastaw się na powolny, lecz stały rozwój. Próbując przyśpieszyć osiągniecie efektów przez brak cierpliwości, ryzykujesz niepowodzenie projektu, który dopiero w odpowiednim czasie przyniesie sukces. Latem masz szansę na pomyślne kontrakty bądź nawiązanie interesujących stosunków handlowych. Atmosfera w pracy będzie przyjazna, zaś ze współpracownikami stworzycie zgrany zespół. Jesienią poczujesz, że pracujesz w odpowiednim miejscu, które stwarza Ci idealne warunki do spełniania życiowych zadań. Towarzyszyć Ci będzie radość i spełnienie, relacje z innymi będą harmonijne. Pojawi się szansa na międzynarodowe kontrakty lub zagraniczne podróże. Pod koniec roku zaczniesz wątpić w to, czy podejmowane przez Ciebie decyzje są właściwe, a jednocześnie odsuniesz na bok podpowiedzi, które podsuwać Ci będzie intuicja. Poszukaj równowagi pomiędzy rozumem a tym, co podpowiada Ci serce, a wszystko dobrze się ułoży. Pamiętaj, żeby nie marnować sił na przekorę i opór wobec sytuacji, które nie są dla Ciebie żadnym zagrożeniem.

Odkryj magię księżyca

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *