Horoskop na rok 2017 dla Byka

Współczesna czarownica

bykDrogi Byku, początek roku 2017 przeznaczysz na porządki w swoim życiu. Zdaj sobie sprawę, że musisz podążać własną drogą, nawet jeśli to, co za sobą zostawisz, dużo dla Ciebie znaczy. Daj sobie czas i poczekaj, aż Twój wewnętrzny głos poprowadzi Cię w kierunku nowych horyzontów. Latem dostrzeżesz znaczące korzyści swoich decyzji. Poczujesz, że masz pod stopami mocny fundament, a widoki na przyszłość będą napawać Cię radością. Jesienią dopaść Cię może uczucie bierności i pragnienie pozostania neutralnym. Zaniechaj chęci dystansowania się od wszystkiego i nie rezygnuj z doświadczania życia, bo Twoje relacje z bliskimi i sytuacja w pracy będą znakomite, czerp z nich jak najwięcej pozytywnej energii. Zimą Twoja wiara w realizację zamierzeń może zostać wystawiona na próbę. Jeśli pozostaniesz wierny swoim zasadom moralnym i nie naruszysz ogólnych wartości etycznych, możesz być pewien zadowalającego rozwoju sytuacji.

Wiosną okaże się, że szansa na gorącą miłość, która wyrwie Cię z dnia codziennego, może nie być aż tak zajmująca, bądź nie odważysz się wykonać pierwszego kroku. Jeśli zauważysz, że druga strona okazuje Ci wyraźne zainteresowanie, zapomnij o obawach i korzystaj z okazji. Latem wydawać Ci się będzie, że Twoje działania w sprawie rozwoju związku przyniosły sukces, lecz prawdopodobnie będzie to przesadzone. Nie przejmuj się, jesienią poczujesz się w końcu spełniony w swoim życiu osobistym. Twój partner okaże się dobrą partią (możliwe, że znajdziesz go w miejscu swojej pracy) lub znajdziesz przyjaciela na całe życie, bądź też dojdzie do skutku spotkanie, które niezmiernie Cię uszczęśliwi. Jeśli Twój związek ma dłuższy staż, doświadczysz szczęścia i będziesz rozkoszować się jego bogactwem. Zimą atmosfera w waszej relacji osiągnie wysoką temperaturę, szczerą i pełną wyrozumiałości atmosferę przerywać będą nagłe porywy namiętności. Możliwa jest ciąża.

Już od początku roku będziesz mieć możliwość na osiągnięcie tego, co w życiu zawodowym wydaje się cenne. Bez względu na to, czy jest to bezpieczeństwo i dobre zarobki, uznanie i prestiż czy wewnętrzne zadowolenie, masz znakomite perspektywy na osiągnięcie swoich celów. Latem nadal towarzyszyć Ci będzie zadowolenie z wykonywanej pracy. Zapewni Ci to Twoje zdrowe podejście do interesów połączone z cierpliwością i dużym uporem. Jesienią praca nie tylko będzie sprawiać Ci przyjemność, ale główną rolę zacznie odgrywać panująca w niej towarzyska, koleżeńska atmosfera. Zimą nie opuści Cię zapał, zapragniesz wprowadzić w czyn spontaniczne pomysły i życzenia. Możesz stanąć przed wyborem zawodu lub możliwością realizowania się w zadaniach, które bardziej odpowiadają Twoim zdolnościom. Radą na 2017 rok dla Ciebie jest to, byś pamiętał, że w świecie zewnętrznym dostrzec możesz tylko to, co odnajdujesz we własnym wnętrzu.

Odkryj magię księżyca

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *