Horoskop na rok 2017 dla Koziorożca

Współczesna czarownica

koziorozecDrogi Koziorożcu, początek i wiosna roku 2017 dadzą Ci wiele radosnych przeżyć. Intuicyjnie przeczuwać będziesz, że znajdujesz się na właściwej drodze, na której czeka Cię wiele szans, które wystarczy rozpoznać i właściwie wykorzystać. Latem dopaść Cię może zły humor i zniechęcenie, bo to, czego pragnąłeś i co udało Ci się zdobyć, nie daje Ci należytej satysfakcji. Znajdź sposoby, dzięki którym rozładujesz wewnętrzne napięcia. Tu pomocna będzie aktywność fizyczna, dzięki której otrzymasz zastrzyk nowych sił, odzyskasz dobrą kondycję i poprawisz swój nastrój. Jesienią zostaniesz zmuszony do przyjęcia zdecydowanej postawy i jasnego sformułowania swoich poglądów. To będzie czas na skończenie z biernością i zachowywaniem neutralności i na podjęcie jednoznacznych działań. Zimą zwracaj uwagę na doprowadzanie spraw do samego końca, by nie okazało się, że cieszysz się ze swojego sukcesu za wcześnie.

Wiosną czeka Cię okres wielkiej fascynacji drugą osobą, zaś otoczenie zacznie zwracać uwagę na Twoją atrakcyjność. Jeśli jesteś samotny, masz szansę oczarować osobę, dla której Twoje serce zabije szybciej. Latem dla Twojego związku nadejdą słoneczne czasy, poczujesz się w nim pewnie i bezpiecznie. Wraz z partnerem będziecie wobec siebie otwarci, przyjaźni i pełni miłości, chętni do wspólnych przedsięwzięć. Będziesz beztrosko cieszyć się życiem, czekają Cię również nowe znajomości. Jesienią zaczniesz dostrzegać, jak wiele obliczy ma Twój związek. Zwrócisz uwagę na drobne gesty pełne czułości i inne małe rzeczy świadczące o trosce i miłości, których wcześniej nie zauważałeś. Zimą zaczniesz wymigiwać się od podjęcia ważnej decyzji, będziesz schodzić partnerowi z drogi i unikać wyjaśniającej rozmowy. Zastanów się, czy warto ranić siebie i drugą osobę takim zachowaniem.

W życiu zawodowym już od początku roku będziesz mieć duże szanse na realizację planów. Znajdziesz pracę, jeśli jej poszukujesz, Twoje przedsięwzięcia będą opłacalne, otrzymasz również pomoc i wsparcie. Wesprzyj również kogoś w potrzebie, jeśli będziesz miał taką możliwość, bycie dla kogoś podporą przyniesie Ci satysfakcję. Latem uda Ci się osiągnąć coś ważnego, na przykład objęcie ciekawego stanowiska, zdanie egzaminu, podwyżkę czy awans. Atmosfera w miejscu Twojej pracy będzie przyjazna, współpracownicy będą skłonni do wspólnego spędzania wolnego czasu. Zapał do pracy nie opuści Cię również jesienią, przy czym staniesz się niecierpliwa i z trudem przychodzić Ci będzie pogodzenie się z faktem, że sukces potrzebuje czasu na urzeczywistnienie. Uważaj, bo z tego powodu, pomimo wielkiej motywacji do pracy, będziesz niesystematyczny i zaczniesz tracić zainteresowanie pracą już przy najmniejszych przeszkodach. Zimą wejdziesz w nowy zakres doświadczeń i chociaż nie będziesz mieć do nich właściwego przygotowania, wykażesz się ogromnym zapałem do nauki i chęcią zmierzenia się z nowymi zadaniami. To właśnie doskonaleniu umiejętności odnajdziesz swoje szczęście.

Odkryj magię księżyca

12 przemyśleń nt. „Horoskop na rok 2017 dla Koziorożca

 1. a ja uważam ,że to bardzo dobra prognoza ale tylko prognoza bo wszystko ;prawie; zależy ode mnie ,życzę sukcesów i więcej optymizmu

 2. Jestem bardzo zadowolona z prognoz.. Wchodzę z wielkim optymizmem w Nowy Rok.. Życie człowieka to jedna wielka podróż, a jak to bywa w podróży, czekają nas różne przygody i niespodzianki. I to czyni życie cholernie ciekawym… od nas samych zależy jak do tego podejdziemy, zawsze mamy wybór w którą stronę spoglądamy… Szczęścia i pomyślności w Nowym Roku !!

 3. Niewiarygodne, przeczytałem i pomyślałem: „hmm, całkiem nieźle, same dobre rzeczy” :). A później znalazłem komentarze i uśmiałem się. Mam nadzieję, że Wasz rok nie przebiega zgodnie z Waszymi oczekiwaniami. 🙂

  1. Niektórzy będą narzekać choćby im złote góry obiecać, taka ich natura.
   Szczęścia w Nowym Roku życzę wszystkim!!!

  2. No wlasnie tak samo pomyslalam. Dobry ten horosop, ale kiefy vzlowiek przeczyta komentarze to sie zastanawia czy nie jest zbytnim optymista 😉

 4. acha…czyli jak zwykle wszystko pod górkę…nic jasne, nic klarowne…jak zwykle walka z emocjami…może mieniłby już ktoś ten repertuwar…? bo w końcu uwierzę w tego pecha koziorożca

  1. Kiedy wreszcie napiszecie kochane wrozki cos dobrego dla koziorozca Dlaczego dla tego znaku nic sie nie uklada ciagle pod gorke to sa za uczciwe znaki a prognoza dla nich jest zawsze dramatyczna Jak mam wierzyc zlodziejom sie uklada jeszcze im pomagac a nam uczciwym nic przestane czytac horoskopy .

   1. Tak wyglądają prognozy, można je przyjąć do wiadomość i starać się ustrzec przed nieprzyjemnościami 🙂 Zapraszam też do lektury horoskopów na miesiąc i kolejne tygodnie, opracowywanych przez profesjonalną astrolog.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *