Horoskop na rok 2018 dla Koziorożca

koziorozecDrogi Koziorożcu, w pierwszym kwartale roku 2018 rozwiniesz siłę woli i ugruntujesz swoje przekonania. W pracy możesz wzbraniać się przed konkretnymi zadaniami lub przed zawodowym rozwojem. Nie obawiaj się zmian, w przyszłości Ci się przysłużą. Twój związek uczuciowy wejdzie w kolejny, dojrzalszy etap.

W drugim kwartale już bez zastrzeżeń otworzysz się na spontaniczne zmiany, które rozszerzą Twoje horyzonty. Atmosfera w pracy będzie harmonijna, obowiązki będziesz wypełniać metodycznie i spokojnie, nie będzie ani zbyt zaniżonych, ani zbyt wygórowanych wymagań. W związku pojawić się może ból i rozczarowanie, rozmawiaj z partnerem o swoich oczekiwaniach, aby nie sprawiać sobie niepotrzebnych przykrości. Dla samotnych Koziorożców nie jest to dobry moment na nową relację.

W trzecim kwartale zaczniesz rozmyślać o sensie swego życia i słuszności dotychczasowych wyborów. Rozmarzysz się, co może negatywnie wpłynąć na Twoje wyniki w pracy. Postaraj się być bardziej systematyczny i skoncentruj się na pojedynczym, realnym do osiągnięcia zamiarze. W Twoim związku rozbudzi się namiętność, stanie się on dla Ciebie ostoją siły, z której będziesz czerpać energię do codziennych zadań.

Za realizację możliwych do osiągnięcia planów zabierzesz się w czwartym kwartale roku. Atmosfera w pracy będzie sprzyjać korzystnym interesom prowadzonym z konsekwencją i wytrwałością. Możesz liczyć na pomoc i wsparcie partnera, wam obojgu związek zapewniać będzie poczucie bezpieczeństwa. Radą na 2018 rok dla Ciebie jest to, byś ufał swoim zdolnościom.

12 przemyśleń nt. „Horoskop na rok 2018 dla Koziorożca

 1. a ja uważam ,że to bardzo dobra prognoza ale tylko prognoza bo wszystko ;prawie; zależy ode mnie ,życzę sukcesów i więcej optymizmu

 2. Jestem bardzo zadowolona z prognoz.. Wchodzę z wielkim optymizmem w Nowy Rok.. Życie człowieka to jedna wielka podróż, a jak to bywa w podróży, czekają nas różne przygody i niespodzianki. I to czyni życie cholernie ciekawym… od nas samych zależy jak do tego podejdziemy, zawsze mamy wybór w którą stronę spoglądamy… Szczęścia i pomyślności w Nowym Roku !!

 3. Niewiarygodne, przeczytałem i pomyślałem: „hmm, całkiem nieźle, same dobre rzeczy” :). A później znalazłem komentarze i uśmiałem się. Mam nadzieję, że Wasz rok nie przebiega zgodnie z Waszymi oczekiwaniami. 🙂

  1. Niektórzy będą narzekać choćby im złote góry obiecać, taka ich natura.
   Szczęścia w Nowym Roku życzę wszystkim!!!

  2. No wlasnie tak samo pomyslalam. Dobry ten horosop, ale kiefy vzlowiek przeczyta komentarze to sie zastanawia czy nie jest zbytnim optymista 😉

 4. acha…czyli jak zwykle wszystko pod górkę…nic jasne, nic klarowne…jak zwykle walka z emocjami…może mieniłby już ktoś ten repertuwar…? bo w końcu uwierzę w tego pecha koziorożca

  1. Kiedy wreszcie napiszecie kochane wrozki cos dobrego dla koziorozca Dlaczego dla tego znaku nic sie nie uklada ciagle pod gorke to sa za uczciwe znaki a prognoza dla nich jest zawsze dramatyczna Jak mam wierzyc zlodziejom sie uklada jeszcze im pomagac a nam uczciwym nic przestane czytac horoskopy .

   1. Tak wyglądają prognozy, można je przyjąć do wiadomość i starać się ustrzec przed nieprzyjemnościami 🙂 Zapraszam też do lektury horoskopów na miesiąc i kolejne tygodnie, opracowywanych przez profesjonalną astrolog.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *