Horoskop na rok 2018 dla Lwa

lewDrogi Lwie, początek roku 2018 będzie dla Ciebie bardzo harmonijny. Będziesz w stanie pomóc innym znaleźć drogę do szczęścia, samemu będąc przykładem, że jest ono osiągalne. W życiu uczuciowym zapowiada się początek głębokiego związku, zaś relacje dłuższe stażem wkroczą w nowy etap. W pracy zapowiadają się duże zmiany, jeśli je bez oporu zaakceptujesz, zauważysz, że zaczną sprzyjać Twojemu rozwojowi.

W drugim kwartale okoliczności zaczną wzywać Cię do zmiany dotychczasowego sposobu myślenia i otwarcia się na inne poglądy. Zwróć baczną uwagę na relacje w swoim związku, bo istnieje ryzyko pojawienia się szantażu czy duchowego usidlenia. Uważaj również na przesadę i przebiegłość w kontaktach ze współpracownikami i partnerami w interesach.

W trzecim kwartale rozwiniesz siłę woli i ugruntujesz swoje przekonania. To dla Ciebie okres możliwości, w którym będziesz mógł urzeczywistnić swoje zawodowe marzenia, nie działaj w pośpiechu i nie daj się skusić lekkomyślnym propozycjom. W związku mogą pojawić się zmiany, postaraj się jednak ukrócić swoją zaborczość.

Ostatni kwartał roku będzie czasem dyskusji i polemik, możliwe są zmiany w Twoich dotychczasowych obowiązkach. Zdasz sobie sprawę z tego, co chcesz osiągnąć na niwie zawodowej i jaka aktywność daje Ci wewnętrzne zadowolenie. W Twoim związku panować będzie przyjaźń, wierność i ciepła bliskość. Obdarz zaufaniem ludzi, których spotykasz, ciesz się uczuciem jedności i bezpieczeństwa. Harmonia i wdzięczność poprowadzą Cię do celu i to jest dla Ciebie rada na cały rok 2018.

6 przemyśleń nt. „Horoskop na rok 2018 dla Lwa

  1. Horoskop dotyczy roku 2017, a komentarze odwołują sie do treści horoskopu na 2015 i 201 rok?!? Halo, co to za ściema?

    1. Tak, horoskop jest na 2017 rok, zgodnie ze swoim tytułem Serwis z CzaroMarowymi Horoskopami działa w tej formie od 2015 roku, więc i komentarze z wcześniejszych lat również są widoczne. Postaramy się popracować nad tym, by od góry wyświetlały się najwcześniejsze komentarze, dotyczące aktualnej treści horoskopu.

  2. Wiosna trwa, spełniły się częściowo przepowiednie na 2016 rok, wiosna przyniosła mi chwile radosnych przeżyć, czułości i pięknie spędzonych chwil z partnerem. I jednak się zdziwiłam, że takie fajne chwile mogłam przeżyć z osobą, z którą wcześniej łączyły mnie kontakty przyjacielskie /jak wspomniano wyżej w horoskopie/. Cieszę się bardzo, że wspomniany partner obudził na nowo moją kobiecość i wiarę w to, że miłość można przeżywać też w dojrzałym wieku. Jestem zauroczona partnerem i chcę by on również obdarzył mnie takim uczuciem i żeby nasz związek rozwinął się w piękną dojrzałą miłość. Dziękuję moim aniołom i opiekunom za tą piękną wiosnę i proszę o jeszcze……

  3. No cóż, bardzo możliwe,że spełni się to co zostało napisane, ale nie wszystko w tej treści zgodne jest z moimi relacjami.

    1. Horoskopy trzeba traktować z przymrużeniem oka.Jeśli się spełnią przepowiednie to cieszmy się, a jeśli nie, to trzeba mieć nadzieję, że z czasem
      przyjdzie taki dzień i nasze marzenia się spełnią … To takie własnie czary mary…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *