Horoskop na rok 2017 dla Lwa

Współczesna czarownica

lewDrogi Lwie, rok 2017 przynosi Ci nowe możliwości rozwoju. Postaraj się właściwie ocenić wielkość szans, które otwierają się przed Tobą i pokaż, że jesteś gotów zrobić wszystko, by je wykorzystać i osiągnąć szczęście. Nie pozwól na pojawienie się żadnych wątpliwości, działaj pewnie i stanowczo. Lato przyniesie Ci okazje do wyrażenia siły woli i wiary w siebie. Zaczniesz przewodzić w jakimś projekcie, będziesz cieszyć się respektem i poważaniem. Skorzystaj z tego doświadczenia dla osiągnięcia możliwie największego rozwoju i doświadczenia. Jesienią pozwól sobie na przerwę od wysiłku umysłowego, zwróć się bardziej ku radości płynącej z rozrywek, które pomogą zapomnieć o problemach. Zrelaksowany i pełen nowych sił łatwiej i z większą radością pokonasz etap, który bez odpoczynku ciągnąłby się bardzo mozolnie. Zimą zaczniesz obstawiać przy teraźniejszości i przeciwstawiać się zmianom. Nie próbuj trzymać się kurczowo źdźbła, które daje Ci złudne wrażenie bezpieczeństwa, ale pozostań niezależny wewnętrznie.

W związkach osobistych w 2017 roku czekają Cię głębokie zmiany, zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne, które mogą prowadzić do zupełnie różnych przeżyć.  Latem doświadczysz okresu radosnej zmysłowości i zadowolenia z życia, jednak już jesienią możesz zacząć dostrzegać, że Twój związek nie daje już tej samej radości, co wcześniej. Jeśli zależy Ci na jego trwałości, zaproponuj partnerowi więcej wspólnych aktywności, jak wyjść do kina czy teatru, zwiedzania okolicy czy aktywności fizycznej i postarajcie się wspólnymi działaniami wzmocnić swoją relację.

Nowy rok przynosi Ci szansę na spełnienie się Twoich życzeń dotyczących kariery zawodowej. Mogą to być zdane egzaminy czy urzeczywistnienie długotrwałych planów i projektów, które przyniosą Ci wiele osobistej satysfakcji i poczucia, że znajdujesz się na właściwej drodze i realizujesz swoje powołanie. Latem zapragniesz wprowadzić w czyn spontaniczne pomysły i życzenia, próbując urzeczywistnić swoje uczucia. Możesz stanąć przed wyborem zawodu bądź pojawią się możliwości realizowania nowych zadań, które bardziej odpowiadają Twoim zdolnościom korzystania z własnej intuicji. Jesienią wykażesz się zdrowym podejściem do interesów i umiejętnością pracy w zespole.  Będziesz zadowolony z wykonywanej pracy. Zimą zachowaj ostrożność i bądź przygotowany na ewentualne konflikty. Zacznij podchodzić do spraw zawodowych bardziej chłodno i trzeźwo, ze zdrowym sceptycyzmem, dzięki temu łatwiej Ci będzie wyrobić sobie odpowiednią opinię i podejmować mądre decyzje. Pamiętaj, że wiele nieporozumień można wyjaśnić w spokojnej rozmowie.

Odkryj magię księżyca

6 przemyśleń nt. „Horoskop na rok 2017 dla Lwa

  1. Horoskop dotyczy roku 2017, a komentarze odwołują sie do treści horoskopu na 2015 i 201 rok?!? Halo, co to za ściema?

    1. Tak, horoskop jest na 2017 rok, zgodnie ze swoim tytułem Serwis z CzaroMarowymi Horoskopami działa w tej formie od 2015 roku, więc i komentarze z wcześniejszych lat również są widoczne. Postaramy się popracować nad tym, by od góry wyświetlały się najwcześniejsze komentarze, dotyczące aktualnej treści horoskopu.

  2. Wiosna trwa, spełniły się częściowo przepowiednie na 2016 rok, wiosna przyniosła mi chwile radosnych przeżyć, czułości i pięknie spędzonych chwil z partnerem. I jednak się zdziwiłam, że takie fajne chwile mogłam przeżyć z osobą, z którą wcześniej łączyły mnie kontakty przyjacielskie /jak wspomniano wyżej w horoskopie/. Cieszę się bardzo, że wspomniany partner obudził na nowo moją kobiecość i wiarę w to, że miłość można przeżywać też w dojrzałym wieku. Jestem zauroczona partnerem i chcę by on również obdarzył mnie takim uczuciem i żeby nasz związek rozwinął się w piękną dojrzałą miłość. Dziękuję moim aniołom i opiekunom za tą piękną wiosnę i proszę o jeszcze……

  3. No cóż, bardzo możliwe,że spełni się to co zostało napisane, ale nie wszystko w tej treści zgodne jest z moimi relacjami.

    1. Horoskopy trzeba traktować z przymrużeniem oka.Jeśli się spełnią przepowiednie to cieszmy się, a jeśli nie, to trzeba mieć nadzieję, że z czasem
      przyjdzie taki dzień i nasze marzenia się spełnią … To takie własnie czary mary…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *