Horoskop na rok 2018 dla Skorpiona

Współczesna czarownica

skorpionDrogi Skorpionie, na początku roku 2018 użyjesz wszystkich sił, by odciąć się od przeszłości i stworzyć podstawy dla dalszego rozwoju. Możesz odczuwać osamotnienie lub zmęczenie swoim związkiem uczuciowym, jeśli tak się stanie, wytłumacz partnerowi, że potrzebujesz jego troski. W pracy pojawią się zmiany, nie ze wszystkich będziesz początkowo zadowolony, ale okażą się one korzystne.

W drugim kwartale najistotniejsze dla Ciebie będzie działanie i osiąganie sukcesów. Uda ci się wyjaśnić i pokonać wraz z partnerem problemy, które od dawna Was martwiły. Doprowadzisz do porządku i zaczniesz realizację swoich planów zawodowych. Wykażesz się pomysłowością, wytrwałością i z chęcią przyjmiesz na siebie odpowiedzialność za wyniki w pracy.

W trzecim kwartale roku poddasz weryfikacji swoje wartości. Między Tobą a ukochaną osobą na nowo rozpali się ogień namiętności, nakieruj tę energię na realizację wspólnych projektów. Będzie to dla Ciebie korzystne, bo atmosfera w pracy, zadania czy postawa szefa mogą odbierać Ci chęci do działania.

W czwartym kwartale doświadczysz hojności i pomocnego wsparcia, chociaż nie będziesz o nie zabiegać. Nie zachowuj się wyniośle. Dla samotnych Skorpionów nie będzie to dobry czas na nową relację, zaś te będące w związkach staną przed przymusem rezygnacji ze starych przyzwyczajeń. W pracy czeka Cię powolny, lecz stały rozwój. Bądź cierpliwy, wyniki Twoich działań będą korzystne.

Okazuj swoje dobre serce i świeć przykładem, to jest dla Ciebie rada na 2018 rok.

Odkryj magię księżyca

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *