Horoskop na rok 2017 dla Skorpiona

Współczesna czarownica

skorpionDrogi Skorpionie, na początku roku 2017 towarzyszyć Ci mogą lęki, troski lub poczucie winy, obojętnie czy uzasadnione, czy też nie, które będą powodem Twojej irytacji i zniechęcenia. Poświęć swoją uwagę na odnalezienie ich przyczyn i rozwiąż problemy zanim zaczną się rozrastać. Pomogą Ci w tym rozmowy z przyjaciółmi. Latem staniesz przed wyzwaniem, które wymagać będzie od Ciebie wykazania się pełnią swoich umiejętności. Będzie wymagać znacznego nakładu pracy, lecz jak każde prawdziwe wyzwanie pozwoli Ci sprawdzić się w działaniu. Jesienią otworzą się przed Tobą niewyobrażalne dotąd możliwości. Jeśli odważysz się na krok, którego dotychczas celowo unikałeś, nie będziesz tego żałować. Zimą zaczniesz spoglądać na świat przez różowe okulary i zatopisz się w marzeniach. Wybierz z marzeń te, które zaczniesz realizować w najbliższej przyszłości, by czas na ich snucie nie okazał się stracony.

Wiosną Twój związek osobisty będzie przepełniony zaufaniem, wiernością i ciepło przeżywaną zmysłowością. Jeśli jesteś samotny, masz szansę stworzyć właśnie taką relację. Dla Ciebie i partnera ważniejsze będzie ciepło domowego ogniska i bycie razem niż pozostawianie całkowicie niezależnym czy szukanie nowych kontaktów. Latem związek przeżywać będzie stały rozwój, z dobrymi widokami na przyszłość. Jeśli starasz się o dziecko, ciąża będzie jak najbardziej możliwa. Jesienią uważaj na swoje uczucia, bo pojawić się w nich może zwątpienie zagrażające miłości, zaufaniu i trwałości związku. Przyjrzyj się uważnie swoim pragnieniom i lękom, postaraj się je zrozumieć, bo to pomoże uwolnić się od dręczących Cię obaw. Jeśli Ci się to uda, zimą ponownie poczujesz się dobrze i swobodnie w swojej relacji, wraz z partnerem stworzycie prawdziwy dom. Możliwe, że zaplanujecie zagraniczny wyjazd w cieplejsze kraje. Jeżeli w tym czasie będziesz samotny, właśnie zimą możesz spotkać osobę, która będzie Twoim partnerem życiowym.

Na początku roku 2017 wykażesz się w pracy przedsiębiorczością, silną motywacją oraz przekonującą i zdecydowaną postawą. Twój talent organizatorski i zaangażowanie mogą postawić Cię w pozycji lidera i stać się siłą napędową w zespole pracowniczym. Nie przejmuj się, jeśli latem Twoje umiejętności oraz wysyłki nie zostaną należycie docenione, najważniejsze, byś nie utracił swojej chęci do pracy nad własnym rozwojem. Jesienią będziesz gotowy do podjęcia poważniejszych zadań i podołasz im z sukcesem, wykorzystując do tego swoją siłę i ufność w posiadane umiejętności. Wraz z dodatkową odpowiedzialnością otrzymasz również większą samodzielność. Zimą uważaj, by brak odpowiedzialności lub błędne, nieprzemyślane decyzje bądź strach przed nowymi doświadczeniami nie ograniczyły Twoich szans na osiągnięcie sukcesu. Abyś mógł osiągnąć szczęście, nie skupiaj się na romantycznym idealizowaniu przeszłości, lecz skoncentruj się na tworzeniu szczęśliwych momentów tu i teraz.

Odkryj magię księżyca

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *