Horoskop na rok 2017 dla Strzelca

Współczesna czarownica

strzelecDrogi Strzelcu, początek roku skłaniać Cię będzie do poszukiwań wewnętrznej mądrości i niezależności od opinii innych ludzi. Więcej czasu przeznaczysz na samotne przemyślenia, medytację i ćwiczenia duchowe, dzięki którym wzmocni się Twoja siła oraz mądrość życiowa. Latem z nadzieją zaczniesz wyglądać tego, co może przynieść przyszłość lub też rozpoczniesz dalekosiężne przedsięwzięcia, na których pozytywne efekty możesz mieć uzasadnione nadzieje. Jesienią w następstwie radosnych przeżyć rozmarzysz się i poddasz kierownictwu uczuć, będziesz widzieć świat przez różowe okulary. Zimą uważaj na ataki w dyskusjach lub kłótnie, możesz też popaść w kłopoty spowodowane Twoim dotychczasowym sposobem myślenia, które odbierzesz jako bolesne doświadczenie.

Wiosną Twoje życie uczuciowe wydawać się będzie pogrążone w letargu. Możesz się z niego wyrwać, jeśli dotychczasowe słowne deklaracje staną się Twoimi prawdziwymi przekonaniami. Postaraj się jasno sformułować swoje poglądy, zakończ okres namyślania się i podejmij jednoznaczne działania. Latem poczuć się możesz opuszczony lub zmęczony atmosferą panującą w Twoim związku. Najlepiej, byś oddalił od siebie problemy i pozwolił sobie na spokój. Jesienią całą siłę swojego rozumu możesz skierować na zabicie swoich uczuć. Zastanów się nad swoim postępowaniem, bo Twoje działania mogą zniszczyć cenną relację. Zimą możesz dostrzec, że w Twoich uczuciach nic nie zmieniło się na lepsze. Jeśli oczekujesz zmiany, zacznij od siebie – otwórz szeroko swoje serce, zadbaj o swój wygląd i pokaż, że prawdziwie troszczysz się o partnera. Postaraj się, by Twoje działania miały właściwy umiar, ale pozostały twórcze i spontaniczne.

W życiu zawodowym już od początku roku 2017 możesz liczyć na uznanie i sukces. Twoje zaangażowanie  i osiągnięcia zostaną należycie docenione, możliwy jest awans bądź powołanie na interesujące stanowisko. Uważaj jednak na stres, bo już latem odczujesz skutki zbyt wygórowanych wymagań, często będących skutkiem zbyt szybkiego awansu. Zmęczenie może być spowodowane również zbyt ciężką pracą czy przygnębiającym i bezowocnym wykonywaniem żmudnych zadań. Zadbaj o siebie i zrzuć z ramion tak dużo balastu, jak tylko to jest możliwe. Jesienią uporasz się ze stresem i powrócisz do cierpliwego i niezawodnego wypełniania zadań, przy czym twórczo wykorzystasz swoje praktyczne zdolności. Nie daj się zimowej chandrze, która może tłumić Twój optymizm, odbierać radość i podsuwać przygnębiające czarne myśli. Zadbaj o swój wypoczynek i pozwalaj sobie na doświadczanie czegoś dobrego. Zachowanie równowagi we wszystkich dziedzinach życia jest przepisem na Twoje szczęście.

Odkryj magię księżyca

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *