Horoskop na rok 2019 dla Strzelca

CzaroMarownik 2019

strzelec

Drogi Strzelcu, na początku roku 2019 uświadomisz sobie, że życie ciągle na nowo zmusza Cię do doskonalenia i rozwoju, i bardzo dobrze, bo inaczej popadłbyś w marazm lub wygodnictwo, a to nie jest zgodne z Twoją naturą. Jeśli wydawać ci się będzie, że nie masz wpływu na swój los, pamiętaj, że jest tak tylko pozornie. Nie próbuj niczego robić na siłę, ale też z niczego nie rezygnuj. Przezwyciężenie i rozumienie twoich doświadczeń jest pewną drogą prowadzącą do szczęśliwych zmian i osiągnięcia nowego rozwoju.

W pierwszym kwartale w pracy będziesz pełen zapału, a zarazem niecierpliwy w wykonywaniu swoich obowiązków i trudno ci będzie zrozumieć, że czasami sukces potrzebuje dużo czasu na swoje wypracowanie. W twoim zachowaniu do partnera osobistego pojawi się w tym czasie sceptycyzm, a nawet niechęć i nieumiejętność podejmowania wspólnych decyzji. W twoje uczucia miłości i poczucia przynależności wkradnie się zwątpienie. Przyjrzyj się dokładnie swoim pragnieniom i lękom, postaraj się właściwie ocenić swoje uczucia do partnera.

W drugim kwartale roku poczujesz, jakbyś musiał zrezygnować z własnego życia, bądź oddać komuś innemu sukces, na który pracowałeś. Pamiętaj, że twoja rozwinięta świadomość jest w stanie to zaakceptować, twojego doświadczenia i umiejętności nikt nie jest w stanie ci odebrać. Pozostań wspaniałomyślny, bo również przy dowartościowywaniu innych odnajdziesz radość. W pracy pojawi się szansa na nawiązanie nowych, interesujących stosunków handlowych, jak i innych pomyślnych kontaktów, które okażą się przydatne w przyszłości. Krytycznym okiem spojrzysz w tym okresie na swoją relację osobistą, narzucisz partnerowi sztywne ograniczenia i zaczniesz się do niego odnosić w skostniały sposób.  

W drugiej połowie roku odnajdziesz wewnętrzną radość i harmonię. Zaakceptujesz siebie, pozostawiając w przeszłości niewiarę w siebie i karierowiczowską nadgorliwość. Będziesz w stanie pomóc innym znaleźć drogę do szczęścia, samemu będąc dobrym przykładem na to, że jest ono osiągalne. W swojej pracy dotrzesz do martwego punktu, w którym napotkasz na opór, a kontynuacja działalności wiązać się będzie z podjęciem lekkomyślnego ryzyka. Będziesz potrzebować świeżego spojrzenia na sprawę. Trzeci kwartał roku to dobry czas dla ciebie na urlop, który zregeneruje twoje siły i umożliwi kontynuowanie pracy, która do tej pory była bezowocna. Kiedy wypoczniesz, z łatwością pójdzie ci wówczas pokonywanie problemów. W twoim związku osobistym zagości miłość pełna opiekuńczości wobec partnera i pojawią się nowości, co może oznaczać zarówno powiększenie rodziny, jak i każdą inną formę pozytywnych zmian w relacji.

W czwartym kwartale odczujesz urok nowości, będziesz w trakcie poszukiwań i zmian w swoim życiu. Twoja otwartość i brak uprzedzeń będą w tym bardzo pomocne. W życiu zawodowym pojawi się nowy cel do realizacji, rozwiniesz swoje zainteresowania, odkryjesz w sobie nowy talent bądź rozwiniesz nową umiejętność. Z zapałem poświęcisz się wykonaniu stojących przed tobą zadań i w pełni zaangażujesz się w osiągnięcie zawodowego spełnienia. W związku osobistym pojawią się poróżnienia lub kłótnie, ale po nich szybko powracać będą serdeczne stosunki, radość i zapał do budowania romantycznej relacji.

W 2019 roku uwierz, że jesteś już gotowy do przekazywania innym swojej wiedzy i być dla nich przykładem postępowania. Nie zapominaj przy tym, aby być wyrozumiałym i tolerancyjnym wobec poglądów innych ludzi.

Jedno przemyślenie nt. „Horoskop na rok 2019 dla Strzelca

  1. Myślę że horoskop pomaga mi w życiu codziennym podejmować decyzje,dlatego zaglądam co dzień żeby dowiedzieć się jak minie mi dzień,tydzień .Nie do końca się sprawdza, ale jest sporo prawdy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *