Horoskop na rok 2018 dla Strzelca

strzelecDrogi Strzelcu, w pierwszym kwartale roku 2018 wkroczysz w obszar nowych doświadczeń. Nabierzesz dystansu do swojego związku i jeśli zauważysz w nim niezdrowe wzorce zachowań, wspólnie z partnerem doprowadzisz do ich wyeliminowania. W życiu zawodowym wykażesz wielki zapał do nauki, w rozmowach i pertraktacjach będziesz reagować mądrze, zadbasz też o własną niezależność.

W drugim kwartale Twoje nastawienie do życia będzie jeszcze bardziej dojrzałe i pragmatycznie. Zdasz sobie sprawę, że podstawą udanego związku jest samodzielność obu partnerów. Poczujesz, że wybrałeś odpowiedni zawód i pracujesz we właściwym miejscu. Stosunki ze współpracownikami będą harmonijne, mogą pojawić się kontakty z zagranicą.

W trzecim kwartale zaakceptujesz swoje blaski i cienie, dasz ujście swojej radości i namiętności. Zrozumiesz, że książę z bajki nie istnieje i należy zaakceptować partnera takim, jaki jest. Dotychczasowe obowiązki w pracy zmienią się w coś nowego, sam poczujesz, że ta zmiana jest potrzebna i przez ciebie oczekiwana. Możliwe, że będzie to czas na pożegnanie się z wdzięcznością z osobami, które wiele znaczyły w Twoim życiu.

W czwartym kwartale twoje plany staną się coraz bardziej realne. Odniesiesz sukces w życiu zawodowym, znajdziesz nową posadę lub awansujesz, poczujesz się wewnętrznie szczęśliwy i wzbogacony. W trwających związkach odżyją dawne uczucia. Samotne Strzelce mają szansę na miłość, dla której będą w stanie zmienić dobrze znane otoczenie.

Przez cały 2018 rok pamiętaj, by nie rezygnować z poznawania siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *