Horoskop na rok 2017 dla Wagi

Współczesna czarownica

wagaDroga Wago, początek roku 2017 przyniesie Ci możliwość realizowania swoich pasji i pracy zgodnej ze swoimi zainteresowaniami. Możesz zakończyć z powodzeniem pewien etap rozwoju i rozpocząć kolejny, lecz już na wyższym poziomie. Latem uważaj, by przez swój upór lub brak zaangażowania nie stracić dalszych możliwości do realizacji swoich celów. Planuj zadania tak, by na wszystko starczyło Ci czasu. Jesienią bardzo skorzystasz na swojej umiejętności logicznego rozumowania i skupisz się na doskonaleniu swoich umysłowych możliwości. Pozostając obiektywna, przyczynisz się też do rozwiązania problemów własnych i swojego otoczenia. Zimą czeka Cię pożegnanie z czymś, z czym byłaś bardzo zżyta. Będzie to uwolnienie, które jest konieczne, gdyż po nim otwiera się dla Ciebie nowa przyszłość.

Wiosną 2017 roku nie poddasz się fali miłosnych uniesień, raczej całą siłą rozumu tłumić będziesz swoje uczucia i podkopywać wartość wszystkiego, co z sobą niosą. Uważaj, bo następstwem takiego postępowania może być zniszczenie cennych związków. Latem spodziewaj się radosnego listu lub długo wyczekiwanej wiadomości. Uda Ci się rozwiązać problem, który dotyczył konkretnej osoby lub był wynikiem Twojego podejścia do zachowania partnera. Zapowiada się szczęśliwy czas dla związku, a jeśli jesteś samotna, szansa na początek wspaniałego partnerstwa. Jesienią Twoje życie uczuciowe zależeć będzie wyłącznie od tego, ile przeznaczysz na nie swojej energii, uwagi i zaangażowania. Zastanów się, czy w obawie przed zranieniem lub otwarciem się starych ran nie nałożyłaś na swoje serce ochronnego pancerza, przez który nie odczujesz również dobrodziejstw, które mogą na Ciebie czekać. Nie obawiaj się, takie wewnętrzne otwarcie nie stanowi dla Ciebie rzeczywistego zagrożenia.

Uważaj, by wiosną w swoim życiu zawodowym nie stać się ofiarą własnych intryg. Być może zechcesz uciec od odpowiedzialności lub konkretnych zadań, ale uważaj też na to, by samej nie zostać oszukaną. Latem postaraj się chłodno i trzeźwo podchodzić do swoich zadań. Zachowaj ostrożność, nie popadaj w gadulstwo, za to spróbuj zdystansować się do poruszanych tematów, by wyrobić sobie odpowiednią opinię i dopiero wówczas podjąć mądrą decyzję. Jesienią Twoja sytuacja zawodowa wyklaruje się na tyle, że przy podejmowaniu decyzji będziesz mogła dopuścić do głosu uczucia i zaufać własnej intuicji. Zimą znajdziesz się w fazie nadzwyczajnych sił twórczych, przepełniać Cię będzie radość i ogromna motywacja do działania. Z całą swoją energią poświecisz się realizacji stojących przez Tobą zadań. Pamiętaj, że prawdziwi przyjaciele potrafią wydobyć z nas to, co najlepsze i właśnie w umacnianiu przyjaźni znajdziesz swoje szczęście.

Odkryj magię księżyca

9 przemyśleń nt. „Horoskop na rok 2017 dla Wagi

  1. o którą zimę chodzi pod koniec 2017, czy początek 2017, nie ma podziału na dekady, i gdzie pozostałe pory roku

    1. Horoskop na rok 2017 opisuje najpierw najważniejsze i ogólne tendencje, następnie życie uczuciowe i osobiste, a na koniec – życie zawodowe. Każda z nich podzielona jest na cztery części: 1) początek roku 2017 i wiosna, 2) lato roku 2017, 3) jesień roku 2017, 4) okres zimowy w roku 2017. Jeśli więc opis dotyczy zimy, chodzi o zimę pod koniec roku 2017.

  2. Po raz pierwszy czytam ten horoskop. Nie mogę powiedzieć, że jest super czy jest nie tak napisany. Nigdy nie biorę takich horoskopów na poważnie. Ale jak niektóre osoby piszą, że się spełnia, więc poczekam jak się spełni to napisze. Życzę dla wszystkich Wag powodzenia.

  3. Jest połowa roku i wszystko do tej pory się zgadza. To wszystko się u mnie wydarzyło. I w takim wydaniu o jakim nawet nie śmiałbym marzyć. Szok.

  4. Chciałabym, żeby ten horoskop się ziścił. Tak czy inaczej, jest zbieżny z moimi tegorocznymi planami, które powstały na długo, zanim go przeczytałam.

  5. Muszę stwierdzić że ten horoskop może mi dać wreszcie dużego kopa w tym roku. Daje mi dużo do myślenia, chciałabym żeby się spełnił 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *