Horoskop na rok 2018 dla Wagi

Współczesna czarownica

wagaDroga Wago, początek roku 2018 skłoni Cię do poszukiwania sposobów na realizację swoich marzeń. Podczas codziennej pracy zabraknie Ci jednak konkretnego celu, a myślami zaczniesz wracać do „starych dobrych czasów”. W związku będziesz czuć się dobrze i swobodnie. Samotne Wagi mają szansę poznać partnera życiowego.

Nie pozwól, by w drugim kwartale Twoimi działaniami zaczęły kierować lęki. Traktuj je jako naturalną obawę przed zmianą, która może okazać się dla Ciebie kolejną szansą. W Twoim związku panować będzie ciepło, obie strony będą zaangażowane w budowanie relacji, będziesz dumna ze swojego partnera. Od pracy zaczniesz oczekiwać większej samodzielności i odpowiedzialności.

W trzecim kwartale dręczące Cię destruktywne myśli ulotnią się, a w ich miejsce pojawi się spokój i beztroska. Pomogą Ci w tym kontakty z przyjaciółmi i rodziną. Powstrzymaj się od nieprzychylnych uwag w stosunku do partnera, by łączące Was serdeczne uczucia nie uległy rutynie. W pracy możliwe, że otrzymasz awans i uznanie za dotychczasowe wyniki.

Dzięki sile swoich przekonań i zdolnościom organizacyjnym w ostatnim kwartale roku osiągniesz rzeczy, które dotychczas wydawały się być poza zasięgiem Twoich możliwości. W pracy pojawią się nowe zadania, których podejmiesz się z radością. W dalszym ciągu dbaj o ciepło w swoim związku, nawet drobne niedomówienia mogą prowadzić do kłótni.

Radą na 2018 rok dla Ciebie jest to, byś nie obawiała się zmian, bądź ciekawa tego, co ze sobą niosą.

Odkryj magię księżyca

9 przemyśleń nt. „Horoskop na rok 2018 dla Wagi

  1. o którą zimę chodzi pod koniec 2017, czy początek 2017, nie ma podziału na dekady, i gdzie pozostałe pory roku

    1. Horoskop na rok 2017 opisuje najpierw najważniejsze i ogólne tendencje, następnie życie uczuciowe i osobiste, a na koniec – życie zawodowe. Każda z nich podzielona jest na cztery części: 1) początek roku 2017 i wiosna, 2) lato roku 2017, 3) jesień roku 2017, 4) okres zimowy w roku 2017. Jeśli więc opis dotyczy zimy, chodzi o zimę pod koniec roku 2017.

  2. Po raz pierwszy czytam ten horoskop. Nie mogę powiedzieć, że jest super czy jest nie tak napisany. Nigdy nie biorę takich horoskopów na poważnie. Ale jak niektóre osoby piszą, że się spełnia, więc poczekam jak się spełni to napisze. Życzę dla wszystkich Wag powodzenia.

  3. Jest połowa roku i wszystko do tej pory się zgadza. To wszystko się u mnie wydarzyło. I w takim wydaniu o jakim nawet nie śmiałbym marzyć. Szok.

  4. Chciałabym, żeby ten horoskop się ziścił. Tak czy inaczej, jest zbieżny z moimi tegorocznymi planami, które powstały na długo, zanim go przeczytałam.

  5. Muszę stwierdzić że ten horoskop może mi dać wreszcie dużego kopa w tym roku. Daje mi dużo do myślenia, chciałabym żeby się spełnił 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *