Horoskop na rok 2018 dla Wodnika

wodnikDrogi Wodniku, w pierwszym kwartale roku 2018 będziesz zachwycać rozsądnym i rzeczowym podejściem do różnych spraw. W pracy możesz być pewien pozytywnych i wartościowych rezultatów, jednak okaż cierpliwość w oczekiwaniu na efekty swoich działań. Nastaw się na powolny, ale stały rozwój. Możliwe, że nagle otworzysz się na nowy związek.

W drugim kwartale z entuzjazmem zgadzać się będziesz na praktyczne i mądre rozwiązania. W przyjaznej atmosferze, jaka zapanuje w Twojej pracy, ze spokojem i bez stresu będziesz wykonywać powierzone zadania. W stałych związkach rozbudzi się namiętność, a samotne Wodniki mają szansę na nową miłość.

W trzecim kwartale dojdziesz do wniosku, że musisz zrezygnować z niektórych poglądów i upodobań. Zwróć uwagę na to, czy nie stawiasz oporu zmianom zawodowym, otwierają się przed Tobą nowe drogi i możliwości, lecz możesz uważać je za zbyt niepewne i preferować sprawdzone schematy. W tym czasie będziesz dumny ze swojego związku, w którym panować będzie ciepło i szczere zaangażowanie obu partnerów.

Zadbaj o odpoczynek w czwartym kwartale roku, bo przepracowanie wpłynie negatywnie na wszystkie obszary Twojego życia. Sprawy dotyczące Twojego związku mogą zawładnąć Twoimi myślami, przez co trudniej Ci będzie skupić się na czymkolwiek innym. Uważaj, by fizyczna namiętność nie stała się uzależnieniem. Możesz być rozczarowany wynikami swojej pracy, nie bądź jednak dla siebie zbyt surowy, postaraj się wyznaczać sobie bardziej realne projekty.

Radą dla Ciebie na 2018 rok jest to, abyś otworzył się na życie i z radością zbierał nowe doświadczenia.

15 przemyśleń nt. „Horoskop na rok 2018 dla Wodnika

 1. A ja 57 i ciągle pod górę, już 24 lata jestem wdową. Ale żyć trzeba, po to tu jesteśmy. Pozdrawiam już jako szczęśliwa babcia.

 2. Dziękuję, daje on nadzieję na zmiany, do których nie tylko intuicyjnie się przymierzam. Pozdrawiam i życzę pomyślnych przepowiedni w 2017 i zdrowia.

 3. Ja wodniczka. Numerologiczna 11tka.
  Na pewno pojawią się zmiany… Byle jak najlepsze, bo jakoś mi się nie śpieszy w ten Nowy Rok.

 4. hm , nie najgorzej .
  Pozdrawiam wszystkie wodniczki oraz cała ekipę czarymary z życzeniami wszystkiego dobrego w nowym 2017 roku !!!
  ps. chętnie poznam wodniczkę ja ania 09.02.1971

 5. Witam Was-33 to „ciężki kawałek chleba”, ale nie zamienię go na żaden inny – daje popalić, ale efekty… CUDA… cudności na Nowy Rok.

  1. Z tą 33-ką to jest tak, ze choć mam 58 to do dziś nie wiem czy to kara czy nagroda. Pozdrawiam wszystkie wodniczki i życzę abyśmy każdego dnia dawały radę unosić ten świat do góry (choć to dziwacznie brzmi).

  1. no cóż ja jako wodniczka i 22 – ka zawsze miałam pod górkę ale dam radę jestem silna ….. a każde doświadczenie wzmacnia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *