Horoskop na rok 2017 dla Wodnika

Współczesna czarownica

wodnikDrogi Wodniku, początek 2017 roku postawi Cię przed wezwaniem do szczerej oceny swojego dotychczasowego zachowania. Zastanów się, czy nie opierasz się przed przyjęciem pewnych przekonań bądź czy nie unikasz konfrontacji, która wyjaśniłaby dręczącą Cię sytuację. Latem podejmiesz decyzję o definitywnym zakończeniu czegoś, co może oznaczać odejście od dotychczasowych przekonań lub rezygnację z dotychczasowego pojmowania życia. Jesienią zaczniesz tworzyć nowe plany, rozpoczynać realizację obiecujących zleceń. Korzystaj z propozycji, które otrzymasz, bo są one okazją, która może zmienić Twoją drogę. Z czasem część Twoich planów zostanie poddana weryfikacji i jeśli nie przyłożysz się odpowiednio do zapewnienia im solidnych podstaw, runą jak domek z kart pozostawiając w realizacji tylko te, które warte są dalszych wysiłków.

To będzie wspaniały rok dla Twojego życia uczuciowego. Wiosną w Twoim związku partnerskim panować będzie harmonia, ale tak naprawdę panująca w nim atmosfera będzie zależała głównie od Twojego zaangażowania. Jeśli jesteś samotny, latem w Twoim życiu pojawi się nowy człowiek. Będzie to czas zakochania i flirtów oraz serdecznych stosunków wewnątrz istniejącego już związku. Jesienią poddasz się delikatnej i wypełnionej miłością bliskości, odnajdziesz w sobie gotowość do pełnego oddania się drugiej osobie. Zimą w dalszym ciągu przeżywać będziesz okres radosnego zakochania i słodkiej czułości. Związek zapewniać Ci będzie poczucie bezpieczeństwa, zaś z partnerem łączyć Cię będzie głębokie obustronne zrozumienie, które nie będzie wymagać niemal żadnych słów.

Na wiosnę 2017 roku w swoim życiu zawodowym uda Ci się osiągnąć coś zasadniczego, ważnego na tyle, że będzie okazją do świętowania. Może być to zdanie egzaminu, awans bądź sfinalizowanie dobrego interesu. W miejscu pracy panować będzie przyjemna atmosfera, znakomita do organizowania towarzyskich przedsięwzięć ze współpracownikami. Lato to ważny czas dla rozwoju Twojej kariery, pojawi się przed Tobą perspektywa owocnej pracy, nowe plany lub interesy o dobrych rokowaniach. Jesienią możesz dotrzeć do punktu, w którym ogarnie Cię zwątpienie co do dotychczasowego sposobu postępowania. Daj sobie czas na dokładną analizę sytuacji przed podejmowaniem decyzji, ale nie zapominaj przy tym o dopuszczeniu do głosu swojej intuicji, dopiero wówczas będziesz mieć pewność, że wybierasz mądrze. Zaufaj swojemu wyczuciu i nie przejmuj się zbytnio, jeśli wydawać Ci się będzie, że zimą ominęła Cię szczęśliwa szansa. Wiele różnych szans leży w Tobie i Twoich zamierzeniach, które pragną być odkryte i rozwijane. Pokaż, że ufasz w pomyślny rozwój sytuacji i że jesteś gotowy otworzyć się na nowe doświadczenia. Swoje szczęście znajdziesz w spokojnym akceptowaniu zmian.

Odkryj magię księżyca

15 przemyśleń nt. „Horoskop na rok 2017 dla Wodnika

 1. A ja 57 i ciągle pod górę, już 24 lata jestem wdową. Ale żyć trzeba, po to tu jesteśmy. Pozdrawiam już jako szczęśliwa babcia.

 2. Dziękuję, daje on nadzieję na zmiany, do których nie tylko intuicyjnie się przymierzam. Pozdrawiam i życzę pomyślnych przepowiedni w 2017 i zdrowia.

 3. Ja wodniczka. Numerologiczna 11tka.
  Na pewno pojawią się zmiany… Byle jak najlepsze, bo jakoś mi się nie śpieszy w ten Nowy Rok.

 4. hm , nie najgorzej .
  Pozdrawiam wszystkie wodniczki oraz cała ekipę czarymary z życzeniami wszystkiego dobrego w nowym 2017 roku !!!
  ps. chętnie poznam wodniczkę ja ania 09.02.1971

 5. Witam Was-33 to „ciężki kawałek chleba”, ale nie zamienię go na żaden inny – daje popalić, ale efekty… CUDA… cudności na Nowy Rok.

  1. Z tą 33-ką to jest tak, ze choć mam 58 to do dziś nie wiem czy to kara czy nagroda. Pozdrawiam wszystkie wodniczki i życzę abyśmy każdego dnia dawały radę unosić ten świat do góry (choć to dziwacznie brzmi).

  1. no cóż ja jako wodniczka i 22 – ka zawsze miałam pod górkę ale dam radę jestem silna ….. a każde doświadczenie wzmacnia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *