Horoskop na rok 2014 dla Bliźniąt

Życie prywatne

bliznietaNajbliższy rok będzie dla Bliźniąt bardzo ważnym czasem z co najmniej kilku względów. Po pierwsze, Bliźnięta będą mogły wreszcie pokazać swoje mocne strony, dzięki czemu skupią na sobie zainteresowanie innych ludzi. Po drugie, uda się im ugruntować poczucie pewności siebie, co okaże się bardzo ważne przy podejmowaniu istotnych życiowych decyzji. I po trzecie, odczują w sobie impuls do działania, a robota będzie im się dosłownie palić w rękach. Jeśli wcześniej Bliźnięta miały poczucie stagnacji i zastoju, to teraz poczują wreszcie, że w ich życiu coś się dzieje, a one same będę niezwykle aktywne na wielu polach, począwszy od pracy, a na kwestiach domowych skończywszy.

W 2014 roku Bliźnięta mogą z ufnością patrzeć w przyszłość, dlatego powinny przestać obawiać się konsekwencji swoich decyzji. Większość podjętych w przyszłym roku działań okaże się dla was pomyślna, więc najbliższy czas to dobra okazja do tego, aby rozwijać przekonanie o słuszności swojego zdania, co zaowocuje w następnych latach.

Jeśli dotychczas jedynie zastanawiałeś się nad rozpoczęciem nowego etapu w życiu, jak założenie rodziny, rozpoczęcie studiów czy dodatkowego szkolenia, teraz nadszedł czas, by zacząć realizować takie przedsięwzięcia. Podobnie, jeśli wcześniej odkładałeś naukę, np. języka obcego, śmiało próbuj w tym roku, ponieważ pójdzie ci to o wiele łatwiej, niż zakładasz. Pamiętaj o wykorzystywaniu twórczego potencjału, który w tobie drzemie.

Kariera i pieniądze

Rok 2014 okaże się dla Bliźniąt bardzo pomyślny w kwestii pracy i finansów. Gwiazdy będą łaskawe i stworzą Bliźniętom wiele sposobności do odniesienia sukcesu w dziedzinach, które wymagają wkładu talentów i umiejętności, co przełoży się także na zwiększenie zasobności portfela. Najważniejsze, nie zabraknie wam energii do działania, a także odwagi, która jest niezbędna do realizacji większych przedsięwzięć. Być może niektóre Bliźnięta odnajdą sobie żyłkę ryzykanta, przez co uwidoczni się skłonność do udziału w grach hazardowych.

Rok 2014 to dla osób spod tego znaku czas ustabilizowanej sytuacji pod względem zarobków w pracy. Co więcej, Bliźnięta mogą się nawet spodziewać podwyżki, która zostanie im dana jako wynagrodzenie za ich ciężką pracę. Macie szansę na bycie docenionymi przez szefa oraz współpracowników.

W tym miejscu pojawia się dla Bliźniąt rada, aby w obliczu dobrej passy nie popadały w zbytni samozachwyt, ponieważ sukces uzależnia i może zrodzić złudne przekonanie, że tak będzie już zawsze. Najlepiej więc, aby czerpać z pomyślności losu pełnymi garściami, ale mieć na względzie to, że każda perspektywa, nawet najlepsza, kiedyś się zmienia.

Bliźnięta powinny również pamiętać o tym, że świat materialny nie może przesłaniać wartości, których nie da się przeliczyć na pieniądze, a które odsłonią przed nimi swoje znaczenie w innym momencie życia.

Miłość

W najbliższym roku sfera uczuciowa zostanie odsunięta przez Bliźnięta na dalszy plan, ponieważ osoby spod tego znaku będą nastawione przede wszystkim na rozwój zawodowy. Energia tego czasu będzie sprzyjać bardziej skupieniu się na sobie, niż na poświęcaniu jej drugiej osobie. Nie oznacza to, że Bliźnięta odizolują się od otoczenia, jednak osoby, które są dla nich na co dzień ważne, mogą odczuwać deficyt uwagi albo wręcz pomyśleć, że są ignorowane. Ta uwaga dotyczy przede wszystkim Bliźniąt pozostających w związkach. Pamiętajcie o potrzebach swoich partnerów, rozmawiajcie z nimi i nie umniejszajcie roli żadnego problemu, który się pojawi. W tym roku kluczowe dla waszych związków będzie zaufanie, które cementuje relacje, ale jego brak na dłuższą metę może poważnie wam zaszkodzić w relacjach z najbliższymi osobami.

Bliźnięta, które pozostają singlami, będą poszukiwać znajomości osób, w których znajdą silne oparcie. Los podaruje wam okazję do nawiązania relacji, która okaże się dla was korzystna i wniesie do waszego życia pożyteczne aspekty. Może to oznaczać, że poznacie kogoś, kto będzie najpierw jedynie przyjacielem, a dopiero później zauważycie w tej osobie kogoś, kto może zostać partnerem.

Zdrowie

Gonitwa za lepszym jutrem, praca ponad siły, wiara w nieskończone pokłady energii mogą doprowadzić do sytuacji, że to właśnie energii w 2014 roku zabraknie Bliźniętom. Tak więc osoby spod tego znaku muszą pamiętać o odpoczynku i tak z pozoru błahych sprawach, jak odpowiednia ilość snu.

Jeśli odkładaliście jakieś badania albo poczujecie, że warto wybrać się do lekarza, nie powinniście tego dłużej składać na karb braku czasu.

3 przemyślenia nt. „Horoskop na rok 2014 dla Bliźniąt

 1. Bardzo podoba mi sie poetycki/praktyczny/ elastyczny jezyk w jaki piszesz. Bardzo elastyczne przejscie z jednej kategorii do drugiej.
  raczej pozytywna energia do ludzi pisany.
  Delikatna wskazowka a nie czarny scenariusz pelen obaw, na cos na co trzeba zwrocic uwage.
  Bardzo realistyczny.
  Dziekuje
  Zycze sukcesow i milosci

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *