Horoskop na rok 2014 dla Barana

Życie prywatne

baranNajbliższy rok będzie dla Baranów obfitował w liczne wyzwania. Zostaną oni zmuszeni do podjęcia wielu istotnych decyzji, także tych niewygodnych. Okaże się, że życie zacznie wymagać od Baranów wyjścia z bezpiecznej strefy komfortu, w której znalazły się wcześniej.

Baranom może się wydać, że zabrnęły za daleko, zboczyły na drogę, z której nie ma odwrotu, i podjęły tak wiele poważnych decyzji, że ich skutków nie można już cofnąć. Stąd weźmie się ich przekonanie, że lepiej powstrzymać się od działania i aktywności, które są dla tego znaku zodiaku czymś naturalnym. To właśnie poprzez działanie Barany wyrażają siebie i realizują ważne aspekty swojej osobowości. A tymczasem w roku 2014 grozi im zatrzymanie na rozstaju dróg i niemożność zdecydowania, co będzie dla nich właściwe. Być może wynika to ze zbytniej obawy przed negatywnymi konsekwencjami zmian, które niezależnie od wszystkiego nie ominą Baranów w przyszłym roku. Nie da się przeczekać i odłożyć pewnych spraw na później, ponieważ w 2014 r. czeka Barany mała rewolucja, która wymaga od nich wzięcia odpowiedzialności za własne życie.

Jeśli wcześniej Barany jedynie zastanawiały się nad tym, czy powinny zacząć coś realizować, teraz zostaną niemal postawione pod murem i zmuszone do podjęcia szybkiej decyzji.

Kariera i pieniądze

Barany, które w poprzednich latach pozostawały w bezpiecznej i stabilnej sytuacji pod względem finansowo-zawodowym, w nadchodzącym roku powinny być przygotowane na wszelkie niespodzianki. Jeśli myślałeś o awansie lub podwyżce, to nie najlepszy czas, aby przypominać o tym szefowi. Zanim nieprzewidziane okoliczności zdecydują za ciebie, zastanów się, czy nie warto rozważyć zmiany zatrudnienia. Rok 2014 wymaga od Baranów inicjatywy, więc dobrze by było, gdyby osoby spod tego znaku same wybrały najlepszy moment na zakończenie pewnych spraw w swojej karierze. Destabilizacja, która czeka Barany, ma za zadanie zmusić je do działania. Dzięki temu pojawi się szansa na dostrzeżenie nowych perspektyw, które nie są możliwe do zauważenia w wygodnej i bezpiecznej sytuacji.

Barany powinny także w 2014 roku powstrzymać się od inwestowania zaoszczędzonych wcześniej pieniędzy w nowe i nieznane przedsięwzięcia, które mogą zakończyć się niepowodzeniem. Szukaj więc możliwości zmiany zajęcia, które wykonujesz, miejsca pracy, ale postaraj się zabezpieczyć sferę finansową i nie podejmuj pochopnych decyzji w tej kwestii.

Najważniejsza rada dla Baranów na 2014 r. brzmi: uwolnij się od wygodnictwa i zastanów nad tym, co chciałbyś naprawdę robić. Odpowiedz sobie na pytanie, czy twoje życie zawodowe w pełni cię satysfakcjonuje. Następnie przypomnij sobie plany, marzenia, jakie kiedyś snułeś odnośnie do swojej pracy, a dotychczas nie udało ci się ich zrealizować. Miej je teraz na szczególnej uwadze.

Miłość

W tym roku przyszedł dla Baranów czas na zastanowienie się, co otrzymują ze związku, w który są obecnie zaangażowane. Wygląda na to, że dotychczas to ty więcej dawałeś, a teraz możesz i powinieneś śmiało wyrazić swoje potrzeby partnerowi, aby ta relacja przyniosła ci więcej satysfakcji. Uważaj na to, żeby nie koncentrować się wyłącznie na sferze cielesnej, ale okazywać także potrzeby uczuciowe. Zdecydowanie przyda ci się wprowadzenie bardziej duchowego wymiaru do twojego związku.

Barany, które nie są zaangażowane w żadną uczuciową relację, powinny spodziewać się w najbliższym roku spotkania osoby, której urokowi trudno będzie się oprzeć. Uważaj jednak, żeby nie była to dla ciebie relacja, która przekształci się w uzależnienie, bo będzie ci trudno później ją zakończyć. Niezależnie od tego, Barany single mogą liczyć na moc silnych wrażeń w sferze miłosnej, na chwile wypełnione intensywnymi doznaniami uczuciowymi, które dostarczą im wiele radości i satysfakcji.

Zdrowie

W kwestii zdrowia Barany powinny zaufać swojej intuicji, która może im podpowiadać, że nie należy ignorować niektórych dolegliwości i dziwnych objawów, jakich wcześniej osoby spod tego znaku nie doświadczały. Oczywiście, nie oznacza to potrzeby zamawiania serii wizyt u lekarza z byle jakiego powodu, ale jeśli poczujesz potrzebę konsultacji w niepokojących cię kwestiach, koniecznie zawitaj u specjalisty.

Ważne jest również, aby Barany w 2014 roku zadbały o swoją kondycję psychiczną z racji intensywności zmian, które je czekają. Warto poświęcić chwilę na medytację, odpoczynek i inne czynności, dzięki którym możliwe będzie wprowadzenie harmonii w umyśle.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *