Horoskop na sierpień 2016 dla Lwa

Na samym początku miesiąca otrzymacie dobre wiadomości. Sierpień to znakomity czas na urlop, szczególnie jeśli zarezerwowaliście wakacje w zagranicznym kurorcie. Słońce w Waszym znaku zasila Was energią, dodaje radości i entuzjazmu. W wielu Lwach obudzi się żądne zabawy dziecko, relacje z najmłodszymi ułożą się znakomicie. Single powinny mieć oczy szeroko otwarte, bo w okolicach nowiu Księżyca 2 sierpnia, który nastąpi właśnie w Lwie, czeka je ognisty romans. Amor niespodziewanie wypuści strzałę, trafiającą w środek serca.

Korzystajcie do 5 sierpnia, bo gdy Wenus opuści znak Lwa i wstąpi do znaku Panny, możecie pogubić się w uczuciach. Wasze zbyt namiętne i ogniste działania nie spodobają się drugiej stronie. Opanujcie emocje w dniach 5-10 sierpnia, bo stracicie w oczach partnera. Również pieniądze odpłyną od Was zbyt wartkim strumieniem, pomimo że rozsadek nawoływać będzie do ograniczeń i oszczędności. Planety sugerują, że gotowi będziecie skorzystać z karty lub kredytu, byle tylko zrealizować swoje marzenia. W końcu wakacje są raz do roku, a Wy lubicie wtedy zaszaleć.

Między 13 a 20 sierpnia natomiast, kiedy obejmą Was swym działaniem trygony Słońca do Urana oraz Wenus do Plutona, czekają Was niespodziewane sukcesy i przypływ większych pieniędzy. Na premię, podwyżkę, wygraną na loterii mogą liczyć szczególnie osoby urodzone w trzeciej dekadzie znaku, ale wszystkie Lwy otrzymają jakiś rodzaj gratyfikacji.

W rejonie Waszego stanu posiadania jest wiele planet odbierających różne aspekty, więc dużo będzie się działo w tej dziedzinie Waszego życia. 22 sierpnia Słońce opuści Wasz znak i wkroczy do Panny, wyznaczając najlepszy czas na długofalowe inwestycje i ważne decyzje finansowe. Merkury jest w tym miesiącu bardzo silny dzięki przebywaniu w znaku Panny, słabe są jednak Wenus i Jowisz. W ostatnim tygodniu sierpnia nastąpi koniunkcja tych planet, słuchajcie przede wszystkim głosu rozsądku, który nie powinien Was zawieść.

Po 30 sierpnia sytuacja diametralnie się zmieni: Wenus wejdzie do znaku Wagi, Merkury w Pannie zacznie się cofać, a Słońce – odbierać ograniczającą kwadraturę od Saturna, początek września zapowiada się więc mocno dynamicznie. Na razie jednak korzystajcie ze słońca, wakacji i najlepszych dni w roku, kiedy Słońce przez większość miesiąca przebywa w Waszym znaku.

CM_wspomnienia_rotator

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *