Horoskop na sierpień 2016 dla Skorpiona

Mars już 2 sierpnia opuści Wasz znak i wtargnie do znaku Strzelca, aktywizując sferę finansów. Nów Księżyca w znaku Lwa, do którego dojdzie tego samego dnia, zapowiada początek nowego projektu, Wasza kariera ma szansę ruszyć do przodu. Planety radzą, aby do 22 sierpnia nie wybierać się na urlop, bo zbyt wiele ważnych spraw zacznie się dziać w pracy.

Pierwsza dekada miesiąca minie pod znakiem kwadratury Marsa do Wenus, pogorszą się stosunki damsko-męskie, jak również wszelkie kontakty z płcią przeciwną. Przyjaciele wykażą niezadowolenie z niektórych Waszych działań, związanych głównie z przyspieszeniem tempa, okażą się także oporni wobec Waszych planów finansowych, mogą odmówić wsparcia, na którym Wam zależy. Szefowie wprowadzą skuteczną i sprawną rewolucję poprawiającą warunki pracy swoich podwładnych, będzie się to jednak wiązać ze zwiększeniem wymagań, za którymi nie idzie wzrost wynagrodzeń. Problemy finansowe zepsują Wam humor do 15 sierpnia, kiedy Saturn w Strzelcu zmieni bieg i ruszy do przodu.

Korzystne aspekty planet, pod wpływem których pozostaniecie w dniach 15-20 sierpnia, pozwolą podjąć trafne decyzje zawodowe i finansowe. Pojawi się szansa wyjścia z kłopotów, możecie liczyć na niespodziewany kontrakt, dobrych klientów oraz wykonawców zleconych zadań. Jeśli przechodziliście kryzys zdrowotny, wszystko zakończy się szczęśliwie, z korzyścią dla Was. Z urlopu wrócą osoby, na których Wam najbardziej zależy i z sukcesem zabiorą się do wykonywania obowiązków. Nie obędzie się bez stresów i nadmiernych emocji, które zafunduje pełnia Księżyca w znaku Wodnika, ale jeśli z energią zabierzecie się do pracy, pokonacie wszystkie trudności. W sprawach finansowych pomocne może się okazać przecięcie mieczem węzła gordyjskiego, który nie pozwalał Wam się rozwijać.

Kiedy 22 sierpnia Słońce opuści znak Lwa i wkroczy do Panny przestaniecie tak bardzo przejmować się kwestami zawodowymi, wybierzecie się na zasłużony urlop lub zaangażujecie się w życie towarzyskie. Zyskają na znaczeniu kontakty międzynarodowe, zaczniecie planować przyszłe studia. Do końca miesiąca pozostaniecie jednak pod wpływem konfiguracji koniunkcji Marsa z Saturnem w kwadraturze do Neptuna, która zapowiada problemy z kreatywnością. To znakomity czas na porzucenie szkodliwych przyzwyczajeń.

CM_wspomnienia_rotator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *