Horoskop na sierpień 2016 dla Wagi

Wagi urodzone w trzeciej dekadzie znaku w dniach 1-4 sierpnia otrzymają jakąś niespodziewaną radość, prawdziwy dar od losu. Partner zaskoczy Was czymś niespodziewanym, okazując więcej czułości niż zwykle.  W tych dniach możecie liczyć na wsparcie przyjaciół, jak również propozycję dodatkowego zarobku. Wolne Wagi zwrócą uwagę na kogoś nietuzinkowego, ale okaże się to tylko chwilowym zauroczeniem, które minie bez śladu, kiedy 5 sierpnia Wenus opuści życzliwy Wam znak Lwa i wkroczy do nieprzychylnej i zachowawczej Panny.

Dni między 5 a 16 sierpnia pełne będą wyrzeczeń oraz nadmiernych obowiązków. Wydawać Wam się może, że nic Wam nie sprzyja, a wszelkiego rodzaju komunikacja okaże się pod psem, trudno będzie dogadać się z kimkolwiek. Uważajcie na drogach, bo łatwiej niż inne znaki możecie trafić na kontrolę drogową, w dodatku mało tolerancyjną. Zdejmijcie nogę z gazu albo zostawcie samochód na parkingu.

Dni między 15 a 20 sierpnia przyniosą więcej niż zwykle emocji, a wpłynie na to pełnia Księżyca w Wodniku, do której dojdzie 17/18 sierpnia. Przyjaźń i miłość będą się ze sobą mieszać, dadzą o sobie znać ukryte namiętności, zazdrość sprawi, że zapłoniecie ponownie uczuciami, które wydawały się już przygaszone.

22 sierpnia Słońce opuści znak Lwa i wkroczy do Panny, rozpoczynając jeden z trudniejszych dla Was pod względem energetycznym miesięcy. Poczujecie się zmęczeni, ale to nie jest czas na odpoczynek. Aż do 30 sierpnia trzeba pracować w ukryciu, w cieniu wielkich wydarzeń. Koniunkcja Jowisza, Merkurego i Wenus wciągnie Was w wir spraw, które dotyczą Was jedynie pośrednio, koniunkcja Marsa i Saturna w Strzelcu ostrzega przed bezwzględnością w wyrażaniu opinii na tematy międzynarodowe. Jeśli zdecydujecie się na urlop w tym terminie uważajcie w podróży, unikajcie niepewnych i zbyt tanich środków komunikacji. Planety sugerują, że najlepiej poczujecie się za granicą lub daleko poza zasięgiem wpływu spraw zawodowych. Nie uda Wam się jednak ukryć, dlatego lepiej stawić czoło problemom, zwłaszcza, że już 30 sierpnia Wenus opuści znak nieprzychylnej Panny i wstąpi do Waszego znaku.

Wrzesień zapowiada się dla Was znacznie korzystniej, dlatego nie wymagajcie od siebie zbyt wiele i wrzućcie na luz, aby nie pozbawić się resztek energii.

CM_wspomnienia_rotator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *