Horoskop na wrzesień 2016 dla Wodnika

Na początku miesiąca trzeba będzie zacisnąć pasa, gdyż zarobki lub zyski okażą się mniejsze, niż zakładaliście. Przyzwyczajeni do beztroskiego wydawania pieniędzy możecie źle znosić konieczność ograniczeń. We wrześniu testować zaczniecie swoją wytrzymałość na trudności w tej dziedzinie – nie obawiajcie się jednak, problemy finansowe okażą się przejściowe, musicie tylko nauczyć się lepiej gospodarować pieniędzmi. Kiedy wydawać Wam się będzie, że sięgacie dna, nagle pojawią się dodatkowe środki nie wiadomo skąd, ktoś zwróci dług lub pojawi się zaległy przelew. Nie pozwólcie, aby sprawy materialne zaprzątały Wasz umysł, bo w tym miesiącu macie wiele do zrobienia.

9 września Jowisz opuszcza znak pracowitej Panny i wkracza do znaku dyplomatycznej Wagi, szykuje się rok pełen egzotycznych podróży, współpracy międzynarodowej, kontaktów z obcokrajowcami. Niektóre Wodniki postanowią uzupełnić wykształcenie i podjąć wyższe studia, inne zdecydują się zapisać na kurs języka japońskiego, greckiego lub innego, równie oryginalnego. Nauka pójdzie Wam jak z płatka.

Trygon Marsa do Urana, pod wpływem którego pozostaniecie między 12 a 21 września, zafunduje Wam cała górę pomysłów, a także skłoni do podtrzymywania przyjaźni. Chętnie zorganizujecie imprezę lub wybierzecie się w większym gronie w krótką podróż, która odświeży Wasze relacje. 16 września skończą się pieniądze i ogarną Was lęki – niepotrzebnie, bo o Wasze pieniądze dba tajemniczy Neptun, który sprawi, że ktoś wesprze Was w potrzebie. Nie kupujcie jednak w tym czasie niczego drogiego lub ekskluzywnego, bo nie będziecie zadowoleni, również pieniądze wydane podróże okażą się stracone.

22 września Słońce opuści znak krytycznej Panny i wstąpi do znaku Wagi, co wpłynie na Was bardzo rozwijająco, złapiecie kontakt ze sztuką, wybierzecie się do kina, teatru, na koncert. Koniunkcja Słońca z Jowiszem w znaku Wagi i zmiana biegu Merkurego na prosty pozwoli zaplanować i zrealizować najbardziej śmiałe plany wyjazdowe, kupicie bilet na podróż życia lub już teraz złapiecie ostatnie „last minute”. Osoby rozpoczynające naukę przekonają się, że dobrze wybrały kierunek. Wasze marzenia zaczną się spełniać.

CM2017_789x158px

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *