Horoskop na wrzesień 2018 dla Koziorożca

Słońce w życzliwym znaku Panny aż do 23 września pozwoli wam zrealizować plany związane z rozwojem osobistym, podróżami zagranicznymi i kontaktami międzynarodowymi. Do 6 września macie szansę przeprowadzić wszystkie istotne dla waszej kariery rozmowy, czemu sprzyja sekstyl Merkurego do Wenus, poznacie osoby, których poparcie bardzo wam się przyda w przyszłości. 6 września Wenus opuści znak Wagi i wkroczy do znaku mrocznego Skorpiona, rozbudzając skryte pragnienia. Tego samego dnia Saturn w waszym znaku zmieni kierunek i wróci do ruchu prostego, zaczniecie wreszcie zmierzać we właściwym kierunku. Trygon Saturna do Urana, pod wpływem którego pozostaniecie przez większość miesiąca, wprowadzi wielkie zmiany w uporządkowane życie Koziorożców urodzonych w pierwszej dekadzie znaku.

Między 6 a 9 września, podczas kwadratury Wenus w Wadze do Marsa w waszym znaku, nie dajcie się ponieść nadmiernym emocjom, namiętność wzbudzi osoba związana z wami zawodowymi zależnościami. Nów w znaku Panny w korzystnej konfiguracji z Jowiszem i Plutonem, w opozycji do Neptuna, do którego dojdzie 9 września, pozwoli aktywnym i odważnym osobom spełnić marzenia o zdobyciu władzy i znaczenia, wiązać się to jednak może z koniecznością rezygnacji z czegoś, co dawało wam poczucie bezpieczeństwa.

11 września Mars opuści wasz znak i wkroczy do Wodnika, następnie utworzy bardzo napiętą kwadraturę z Uranem, nie pozostanie to bez wpływu na stan waszych finansów, zdobędziecie coś, czego zawsze pragnęliście, ale nie wszystkim wyjdzie to na dobre. 20 września, kiedy dojdzie do ścisłej koniunkcji Słońca z Merkurym, warto podjąć ważne decyzje związane z przyszłą karierą, nauczaniem, podróżami zagranicznymi oraz rozwojem osobistym.

22 września najpierw Merkury, a następnego dnia również Słońce, wkroczą do znaku Wagi i utworzą kwadraturę z Saturnem w waszym znaku oraz trygon z Marsem w Wodniku – poczujecie się ograniczeni w swoich planach zawodowych, wymagania przełożonych okażą się większe, niż  możliwości ich spełnienia, wzrosną natomiast potrzeby finansowe – dotyczy to szczególnie Koziorożców urodzonych w pierwszej dekadzie znaku.

Pełnia w znaku Barana, do której dojdzie 25 września, uświadomi wam jasno sytuację zawodową i rodzinną, w jakiej się znaleźliście i wymusi podjęcie wiążących decyzji w tych obu ważnych dziedzinach waszego życia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *