CzaroMarownik 2018 – Kalendarz Księżycowy

CzaroMarownik 2018 to już szósta edycja
popularnego Magicznego Kalendarza Księżycowego na każdy dzień.

Nowe wydanie najbardziej magicznego kalendarza przejdzie ogromne zmiany: będzie jeszcze piękniejszy, bardziej niezwykły, ze zmienionym formatem i zupełnie nowym, lecz równie magicznym wnętrzem! Z Magicznym Kalendarzem każda chwila 2018 roku będzie wyjątkowa!

ZOBACZ CZAROMAROWNIK 2018 W MAGICZNEJ GALERII CZARYMARY.PL >>


Przeczytaj, co o poprzednich wydaniach pisali Klienci naszego sklepu:


Joanna K. ( j…@interia.pl ), opinia dodana w dniu: 2016-02-24 17:04:00:

Uwielbiam ten kalendarz, proste rytuały w nim opisane pomagają mi w spokoju ducha przeżyć kolejne tygodnie, na pewno kupię taki w przyszłym roku.
ocena: 5

Krystyna W. ( k…@gmail.com), opinia dodana w dniu: 2016-02-10 22:02:56:
Świetny kalendarz, ładnie wydany, super produkt na prezent, zawiera dużo ciekawych informacji i cennych rad- jest po prostu czarodziejski!
ocena: 5

Maciej B. ( m…@gmail.com ), opinia dodana w dniu: 2014-06-21 17:24:55:
Cudny a zarazem praktyczny „towarzysz” na dni codzienne, jak i te mające znaczenie ze względu na szczególne dni związane z rytuałami magicznymi- dobrze jest wiedzieć nieco o swoich „pogańskich” korzeniach- i samej Matce Naturze ;-). Tak – kalendarz podkreśla związek człowieka z kosmosem (obszerne horoskopy) jak i Ziemią….

ocena: 5

Małgorzata P. ( m…@tlen.pl ), opinia dodana w dniu: 2014-06-19 08:36:45:
Wspaniały kalendarz, dużo ważnych informacji niezbędnych dla każdego.Gorąco polecam
ocena: 5

kamilla k. ( k…@wp.pl ), opinia dodana w dniu: 2014-06-14 09:37:19:
Polecam. Ciekawe rytuały magiczne, można poczytać do poduchy :))
ocena: 4

Beata W. ( w…@gmail.com ), opinia dodana w dniu: 2014-06-11 12:26:31:
To już mój drugi CzaroMarownik 🙂 Bardzo podoba mi się zmiana okładki na twardą. Kalendarz jest pełen ciekawych informacji dotyczących alternatywnych metod rozwoju, medycyny alternatywnej. Zawiera porady, rytuały, wskazówki. Bardzo mi się podoba! Na pewno zakupię kolejny na przyszły rok 🙂
ocena: 5

Marzena Janina B., opinia dodana w dniu: czwartek, 06 luty 2014:
Po raz pierwszy kupiłam CzaroMarownik jestem nim zachwycona zawiera dużo ciekawych wiadomości. Na pewno kupie następne wydanie w przyszłym roku . Gorąco polecam ten produkt
ocena: 5

Agnieszka Ś., opinia dodana w dniu: niedziela, 05 styczeń 2014
Kalendarz dostała moja córka. Jest zachwycona. Jeszcze przed świętami wraz z koleżankami czytały codziennie w szkole, a po powrocie słuchałam: mamo, a wiesz, że ….
Zabawa dla nastolatek fantastyczna. „Mamo, to najlepszy prezent” mówi samo za siebie.
ocena: 5


5 przemyśleń nt. „CzaroMarownik 2018 – Kalendarz Księżycowy

  1. Trudno żebym napisała komentarz, jeżeli chcę dopiero teraz zamówić pierwszy egzemplarz na rok 2018, chociaż bardzo chciałabym jeszcze otrzymać na 2017, ale to już chyba niemożliwe.

  2. Uwielbiam ten kalendarz, ale czy mogę prosić o rozważenie wydania kolejnej edycji również w miękkiej oprawie.. byłoby to bardziej to wygodne i poręczne do zabrania również ze sobą torebki damskiej

  3. Kalendarz na 2014 był moim pierwszym , ale na pewno nie ostatnim Czaromarownikiem. Sprezentowałam go również bliskiej osobie, która i w tym roku chętnie oczekuje takiego prezentu.
    Poza typową zawartością kalendarza dużo ciekawych artykułów do poczytania co tydzień, poradniki rytuałów magicznych (białej magii), informacje o pełniach księżyca itp.
    Polecam wszystkim choć trochę interesującym się dziwną stroną życia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *