CzaroMarownik 2019 – Kalendarz Księżycowy

CzaroMarownik 2019

 CzaroMarownik 2019 to popularny
Magiczny Kalendarz Księżycowy na każdy dzień.

Siódma odsłona kultowego CzaroMarownika, osobistego kalendarza na 2019 rok, to powrót do magicznych korzeni, z których wyrósł. W tegorocznym wydaniu znajdziesz jeszcze więcej astrologii i magicznych rytuałów. Dzięki niemu każdego dnia będziesz mógł wykorzystywać tajemną wiedzę do lepszego poznania siebie i kreowania dobrej energii.

CzaroMarownik 2019 zawiera:

 • Horoskop dla każdego znaku zodiaku na 2019 rok, uwzględniający sfery kariery, miłości i zdrowia,
 • Pozytywne przesłania na każdy dzień roku,
 • Porady, jak dbać o ciało i duszę wykorzystując wpływy Księżyca,
 • Specjalnie opracowane rytuały magiczne, dzięki którym przyciągniesz szczęście, pieniądze, zdrowie i miłość.

CzaroMarownik 2019 to także idealny organizer zamknięty w poręcznym formacie, oprawiony w piękną twardą okładkę o aksamitnym wykończeniu i wyposażony w wygodną tasiemkową zakładkę.

 Z Magicznym Kalendarzem każda chwila 2019 roku będzie wyjątkowa!

ZOBACZ CZAROMAROWNIK 2019 W MAGICZNEJ GALERII CZARYMARY.PL >>

Przeczytaj, co o poprzednich wydaniach pisali Klienci naszego sklepu:


Magdalena K. ( m…@op.pl ) 2017-10-30 08:57:58

Najpiękniejszy jaki miałam Czaromarownik, wyjątkowo dostojna szata graficzna i jak zwykle wszystkie informację niezbędne do zrozumienia swoich i cudzych poczynań 🙂
ocena: 5

Gizela G. ( 1…@wp.pl ) 2017-10-27 23:07:35
CzaroMarownik to magiczny kalendarz, pięknie się prezentuje w tej twardej oprawie, która nadaje mu elegancji. Dzięki temu, że każdy dzień jest na oddzielnej stronie, to można sobie wszystko na dany dzień zaplanować. Zawiera również wiele cennych porad, cytatów , powiedzeń oraz magiczny horoskop na rok 2018. Reasumując polecam go wszystkim kobietom – pozdrawiam Gizela .
ocena: 5

Maciej B. ( m…@gmail.com ), opinia dodana w dniu: 2014-06-21 17:24:55:

Cudny a zarazem praktyczny „towarzysz” na dni codzienne, jak i te mające znaczenie ze względu na szczególne dni związane z rytuałami magicznymi – dobrze jest wiedzieć nieco o swoich „pogańskich” korzeniach – i samej Matce Naturze ;-). Tak – kalendarz podkreśla związek człowieka z kosmosem (obszerne horoskopy,) jak i Ziemią…

ocena: 5

Małgorzata P. ( m…@tlen.pl ), opinia dodana w dniu: 2014-06-19 08:36:45:
Wspaniały kalendarz, dużo ważnych informacji niezbędnych dla każdego. Gorąco polecam.
ocena: 5

7 przemyśleń nt. „CzaroMarownik 2019 – Kalendarz Księżycowy

 1. Czaromarownik jest moim przewodnikiem na każdy dzień i na dzień dzisiejszy pomógł mi bardzo wiele w trudnych sytuacjach do pokonania, polecam każdemu tan kalendarz Czaromarownik.

 2. Polecam kalendarz na rok 2019, ten kalendarz od tej chwili będę zamawiać każdego roku. Bardzo typow zawartości w kalendarzu, ciekawe interpretacje, na co dzień i na tydzień, informacje o fazach Księżyca, co nie zawsze wszyscy wiedzą. Polecam zainteresowanym swoim własnym życiem.

 3. Trudno żebym napisała komentarz, jeżeli chcę dopiero teraz zamówić pierwszy egzemplarz na rok 2018, chociaż bardzo chciałabym jeszcze otrzymać na 2017, ale to już chyba niemożliwe.

 4. Uwielbiam ten kalendarz, ale czy mogę prosić o rozważenie wydania kolejnej edycji również w miękkiej oprawie.. byłoby to bardziej to wygodne i poręczne do zabrania również ze sobą torebki damskiej

 5. Kalendarz na 2014 był moim pierwszym , ale na pewno nie ostatnim Czaromarownikiem. Sprezentowałam go również bliskiej osobie, która i w tym roku chętnie oczekuje takiego prezentu.
  Poza typową zawartością kalendarza dużo ciekawych artykułów do poczytania co tydzień, poradniki rytuałów magicznych (białej magii), informacje o pełniach księżyca itp.
  Polecam wszystkim choć trochę interesującym się dziwną stroną życia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *