Archiwa kategorii: Archiwum

Horoskop tygodniowy dla Ryby 8 – 14 kwietnia 2019 roku

W waszym znaku dojdzie w tym tygodniu do koniunkcji Wenus z Neptunem, staniecie się jeszcze bardziej uczuciowi i skłonni do empatii oraz współczucia. Wolne Ryby otworzą swoje serce, rozglądajcie się bacznie, bo ten/ta wymarzony/a jest bardzo blisko, miłość może objawić się nagle i bez zapowiedzi. Ogarnie was romantyczny nastrój, nawet jeśli jesteście już w stałych związkach warto odświeżyć przygasłe uczucia. Problemy pojawią się w sferze finansów za sprawą kwadratury Słońca do Saturna i Plutona, być może postanowicie zmienić sposób zarabiania lub inwestowania pieniędzy. Pod koniec tygodnia dojdzie do bardzo korzystnego trygonu Słońca do Jowisza, więc jeśli wasze decyzje okażą się trafne, czeka was znaczna poprawa w stanie posiadania.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 8 – 14 kwietnia 2019 roku

Wenus w koniunkcji z Neptunem i w sekstylu do Saturna pozwoli ustabilizować sytuację materialną na równym poziomie, możecie spodziewać się większych zysków, szczególnie w dziedzinach związanych z szeroko pojętą twórczością, duchowością oraz działalnością artystyczną. Kwadratura Słońca do Saturna i Plutona wymusi ograniczenia, którym należy się podporządkować, zwłaszcza od poniedziałku do piątku, jednak weekend przyniesie wiadomości poprawiające humor. Trygon Słońca do Jowisza pozwoli zawrzeć nowe przyjaźnie oraz interesujące znajomości z obcokrajowcami, a także z osobami obdarzonymi charyzmą i autorytetem. Czekają was podróże, do głowy wpadną wam nowe pomysły, które pozwolą osiągnąć zamierzone cele.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 8 – 14 kwietnia 2019 roku

Koziorożce od dłuższego czasu mają „pod górkę”, w tym tygodniu również nie zabraknie wyzwań, ze względu na kwadraturę Słońca do przebywających w waszym znaku ciężkich planet, ale siły wam nie zabraknie, więc akceptujcie to, na co nie macie wpływu, natomiast działajcie tam, gdzie można coś zmienić. Wenus w sekstylu do Saturna i w koniunkcji z Neptunem w znaku Ryb sprawi, że staniecie się łagodniejsi i bardziej skłonni to kompromisów, zakochane Koziorożce otworzą serce i zdecydują się na ważną rozmowę, w której uczucia grają pierwsze skrzypce. Pod koniec tygodnia trygon Słońca do Jowisza poprawi sytuację rodzinną i zawodową.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 8 – 14 kwietnia 2019 roku

Początek tygodnia może okazać się trudny, wiązać się będzie z ograniczeniami finansowymi za sprawą kwadratury Słońca do Saturna i Plutona. Zapragniecie być oszczędni i powściągliwi, co tylko wyjdzie wszystkim na zdrowie, ale nie powinniście się zamartwiać, bo pod koniec tygodnia czeka was jakieś szczęśliwe wydarzenie za sprawą trygonu Słońca do Jowisza w waszym znaku. Szczególnie Strzelce urodzone w trzeciej dekadzie (13-21.12) znaku mogą liczyć na prezent od losu. W czasie weekendu warto zaplanować podróż zagraniczną lub zdecydować się na „last minute” i spędzić czas w jakimś SPA. Koniunkcja Wenus z Neptunem sprawi, że zacznie pracować wyobraźnia, a intuicja stanie się bardzo wyczulona, warto ją pogłębić za pomocą duchowych praktyk.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 8 – 14 kwietnia 2019 roku

Powinniście się w tym tygodniu porządnie wygadać, wyrzucić z siebie wszystko, co was gryzie i nie pozwala poczuć się komfortowo. Kwadratura Słońca do Saturna i Plutona zintensyfikuje odczucia, tydzień sprzyja porządkom, zarówno fizycznym, jak i psychicznym oraz duchowym, inaczej zacznie szwankować zdrowie. Radość sprawi wam każdy rodzaj kreatywności, zajmijcie się sztuką i działalnością artystyczną lub wybierzcie się do kina, teatru, na koncert, posłuchajcie ulubionej muzyki, pozwoli to pokonać napięcie, jakie odczuwacie. Koniunkcja Wenus z Neptunem dobrze wpłynie na stosunki z dziećmi, chętnie zajmiecie się ich potrzebami, obdarzycie wsparciem i czułością. W czasie weekendu i na początku przyszłego tygodnia możecie spodziewać się sporych zysków, co zapewni bardzo korzystny trygon Słońca do Jowisza.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Wagi 8 – 14 kwietnia 2019 roku

Od poniedziałku do piątku kwadratura Słońca w przeciwległym Baranie do Saturna i Plutona w Koziorożcu da się wam we znaki i pokrzyżuje plany, poczujecie się ograniczeni w sferze zarówno domowej, jak i zawodowej, nie zepsuje wam to jednak humoru, ponieważ Wenus, władczyni znaku Wagi, utworzy w tym tygodniu koniunkcję z Neptunem i sekstyl z Saturnem. Kierować się będziecie w tych dniach wyższymi uczuciami, pojawi się idealizm, empatia i współczucie, szczególnie dla osób starszych, chorych lub niedołężnych. W sobotę i niedzielę trygon Słońca do Jowisza pomoże wam nawiązać interesujące znajomości, poznacie osoby „na świeczniku”, czeka was weekend intensywny towarzysko, szykuje się też krótka podróż.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Panny 8 – 14 kwietnia 2019 roku

Niektóre Panny mogą się w tym tygodniu zaręczyć lub wyznać głęboko skrywane uczucia, czemu sprzyja koniunkcja Wenus z Neptunem w przeciwległym znaku Ryb – miłość, która urodzi się w tym tygodniu, będzie solidna i długotrwała, co zapewni sekstyl do Saturna. Niektóre Panny oczaruje osoba uduchowiona, o duszy artystycznej, będziecie gotowi dla niej stracić rozum i serce. Spekulacje i finansowe interesy natrafią natomiast na poważne trudności, szczególnie w środę unikajcie załatwiania ważnych urzędowych spraw, bo czekają was utrudnienia. W czasie weekendu trygon Słońca do Jowisza otworzy przed wami nowe możliwości, warto zainwestować w nieruchomości.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Lwa 8 – 14 kwietnia 2019 roku

To będzie tydzień pełen wydarzeń – rozpocznie się problemowo, na co wpłynie kwadratura Słońca najpierw z Saturnem, a następnie Plutonem, mogą pojawić się problemy zdrowotne, dadzą o sobie znać dolegliwości związane z chorobami przewlekłymi, szczególnie kręgosłup będzie wam dokuczać, starajcie się więc nie forsować organizmu. Weekend zapowiada się znacznie lepiej za sprawą trygonu Słońca do Jowisza, wyjątkowej konfiguracji, która przyniesie szczęście i powodzenie w każdej dziedzinie, warto zagrać w totolotka lub wziąć udział w loterii. Stosunki z dziećmi ułożą się znakomicie, możecie spodziewać się ich sukcesów. Wolne Lwy mają szansę spotkać w tym tygodniu osobę, która okaże się „tą właściwą”, będzie romantycznie i zmysłowo, Lwy w związkach również przeżyją chwile pełne bliskości.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Raka 8 – 14 kwietnia 2019 roku

W życiu osobistym czeka was wiele wspaniałych chwil, miłosnych uniesień i romantycznych wieczorów. Koniunkcja Wenus z Neptunem w przyjaznym znaku Ryb wywoła moc emocjonalnych wspomnień oraz pragnienie przeżycia czegoś wyjątkowego. W sprawach zawodowych natomiast może dojść do impasu w ważnych projektach lub zderzycie się z brakiem zrozumienia dla swoich pomysłów, szczególnie od wtorku do piątku, kiedy pozostawać będziecie pod wpływem kwadratury Słońca do Saturna – jest sposób, aby postawić na swoim, wystarczy, że wykażecie się otwartością, zastosujecie uśmiech i wykorzystacie wdzięk, a nikt wam się nie oprze. Za sprawą trygonu Słońca do Jowisza w czasie weekendu pojawi się propozycja ciekawej pracy, chwytajcie okazję, bo prędko się nie powtórzy.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 8 – 14 kwietnia 2019 roku

Koniunkcja Wenus z Neptunem w Rybach oraz sekstyl Merkurego do Plutona zapowiada szereg okazji do wybicia się w swoim środowisku, szczególnie jeśli wasza zawodowa kariera związana jest z szeroko rozumianą sztuką, kreacją, iluzją lub działalnością terapeutyczną, charytatywną, medyczną i farmaceutyczną. Kwadratura Merkurego do Jowisza ostrzega jednak, że porywacie się trochę z motyką na słońce, starajcie się w więc oszczędzać swój czas, energię i pieniądze, skłoni was zresztą do tego kwadratura Słońca do Saturna i Plutona. Niektóre przyjaźnie w tym tygodniu nie wytrzymają próby, ktoś może was mocno rozczarować nieczystym zagraniem. Dla zakochanych Bliźniąt zapali się zielone światło, macie szansę spędzić romantyczne chwile w ramionach ukochanych, pod warunkiem, że odpuścicie sobie trochę sprawy zawodowe i znajdziecie czas na randki.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku