Archiwa kategorii: Archiwum

Horoskop tygodniowy dla Ryby 2 – 7 września 2019

Skupienie czterech osobistych planet w przeciwległym znaku Panny sygnalizuje tydzień pełen rozmów, ustaleń oraz negocjacji. Słońce w koniunkcji z Marsem i Merkurym podpowiada, że partnerzy, zarówno osobiści, jak i biznesowi, nie będą przebierać w słowach, mogą być nadmiernie aktywni lub zniecierpliwieni, ale warto ich posłuchać, bo będę mieli wiele racji. W tym tygodniu jesteście w stanie ustalić długoterminowy plan swoich zajęć i zobowiązań wobec innych osób, ponieważ pod koniec tygodnia planety utworzą trygon z Saturnem, pozwalając trwale uporządkować terminy oraz wszystkie sprawy wymagające zsynchronizowania działań. Wenus w Pannie odbiera w tym tygodniu napięte aspekty z Jowiszem i Neptunem w waszym znaku, sprawy uczuciowe oraz finansowe mogą się więc trochę zagmatwać.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 2 – 7 września 2019

Słońce w koniunkcji z Marsem i Merkurym oraz Wenus, planety przebywające w znaku drobiazgowej Panny, zachęcają do analizy uczuć, które trudno poddają się władzy rozumu. Również sfera finansów powinna teraz podlegać rzetelnemu oraz oszczędnemu planowaniu, a nie beztroskiemu wydawaniu pieniędzy na rzeczy zbędne, do czego namawia was Wenus w napiętych aspektach z Jowiszem i Neptunem. Wenus w Pannie jest „w upadku”, czyli słaba, natomiast Merkury włada znakiem, wiec jest bardzo mocny, dlatego wszelkie działania związane z uczuciami i finansami powinny obecnie zostać poddane sile rozumu, zawierać element planowania, koncentracji i konsekwencji, ponieważ pod koniec tygodnia planety utworzą stabilizujący trygon z Saturnem w Koziorożcu.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 2 – 7 września 2019

Czeka was w tym tygodniu wiele spotkań z osobami ważnymi i prominentnymi, na których omawiać będziecie przyszłe plany rozwoju, jednak nie ze wszystkich rozmów będziecie zadowoleni. Na początku tygodnia koniunkcja Słońca z Marsem i Merkurym w życzliwym znaku Panny posunie wiele spraw do przodu, możecie jednak zachowywać się w sposób zniecierpliwiony i wymagający oraz staniecie się bardzo krytyczni. Horoskop radzi, aby opanować emocje i kierować się rozsądkiem, który jest teraz waszym największym sprzymierzeńcem. W sprawach finansowych na początku rozmowy mogą być trudne, ponieważ nie wszystkie wasze oczekiwania zostaną spełnione, jednak pod koniec tygodnia trygon planet w Pannie do Saturna w waszym znaku zagwarantuje długoterminowe zobowiązania. Osoby poszukujące zatrudnienia mogą w tym tygodniu podpisać umowę o pracę.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 2 – 7 września 2019

Zapowiada się bardzo pracowity tydzień, ponieważ aż cztery osobiste planety przebywają w znaku Panny, związanym z waszą karierą. Koniunkcja Słońca, Marsa i Merkurego sprzyja podpisywaniu umów, wszystko będzie się działo szybko, a zadań do wykonania może się okazać zbyt wiele, musicie się więc uzbroić w cierpliwość i nie pozwolić się popędzać. Całe szczęście w znaku Panny przebywa Merkury, który nim rządzi, można się więc spodziewać, że uda się wszystko właściwie zaplanować i pogodzić nakładające się na siebie zadania. Trygon planet do Saturna w Koziorożcu pod koniec miesiąca zapowiada zawarcie umowy, która przyniesie wam stałe, chociaż niezbyt wielkie zarobki. Wenus w aspekcie z Neptunem oraz przebywającym w waszym znaku Jowiszem podpowiada, że uda się zrealizować jedno z marzeń, ale nie w takim stopniu, w jakim byście sobie tego życzyli, mimo wszystko jednak będziecie zadowoleni, chociaż bardzo zapracowani.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 2 – 7 września 2019

Życie towarzyskie również w tym tygodniu okaże się dla was priorytetowe. Chętnie spotkacie się z przyjaciółmi, pomożecie im zorganizować ważne dla nich sprawy, starajcie się jednak nie narzucać swoich metod postępowania, bo nie macie patentu na rację. Mars w koniunkcji ze Słońcem i Merkurym w znaku Panny uczyni z was osoby zorganizowane, pomysłowe i pragmatyczne, jednak działać zechcecie zbyt szybko, nie wszyscy wytrzymają tempo, jakie narzucicie. Słaba Wenus w Pannie w niekorzystnych aspektach z Jowiszem i Neptunem ostrzega, że gotowi jesteście wydać zbyt wiele pieniędzy na coś, co nie jest tego warte lub postanowicie zaszaleć i zorganizować imprezę, która pochłonie więcej środków, niż planowaliście. Trygon Saturna z planetami przebywającymi w Pannie, pozwoli wam jednak uporządkować wszystkie sprawy i okaże się, że nic nie straciliście, a zyskaliście poczucie bezpieczeństwa i trwałości w ważnej dla was dziedzinie.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Wagi 2 – 7 września 2019

Ten tydzień może być trudny, ponieważ Wenus, władczyni znaku, przebywa w znaku swojego upadku, do tego tworzy kwadraturę z Jowiszem i opozycję z Neptunem, odpowiedzialnym za tworzenie iluzji – tymczasem znak Panny, w którym przebywa Wenus wraz ze Słońcem, Marsem i Merkurym, trzyma Wenus mocno przy ziemi, każąc skonfrontować się z rzeczywistością, nie zawsze przyjemną. Nie pozwólcie się oszukać ani nabrać na rzeczy, które nie istnieją, ufajcie rozumowi, sprawdzajcie każdą sprawę, z jaką macie do czynienia, pod kątem jej praktycznego zastosowania i ewentualnych korzyści, dotyczy to również związków. Pod koniec tygodnia planety w Pannie utworzą trygon z Saturnem, to właściwy moment, aby zająć się osobami starszymi lub potrzebującymi, wesprzeć ich w zorganizowaniu codzienności.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Panny 2 – 7 września 2019

W waszym znaku przebywają aż cztery osobiste planety, w tym Merkury – władca Panny, możecie się więc spodziewać, że w tym tygodniu wiele będzie się działo. Najlepiej pójdą sprawy wymagające szybkich, jednoznacznych decyzji oraz sprawnej organizacji. Mars w koniunkcji ze Słońcem oraz Merkurym pozwoli wszystko dobrze zaplanować i podjąć odpowiednie kroki, aby poprawić coś, co się zepsuło, pod warunkiem, że nie dacie się ponieść emocjom, ale pozwolicie się poprowadzić zdrowemu rozsądkowi i chłodnemu rozumowaniu, które jest obecnie waszą najmocniejszą stroną. Pod koniec tygodnia trygon planet z Saturnem w Koziorożcu pozwoli wam utrwalić i umocnić zmiany. To także idealny moment, aby zająć się badaniami, skontrolować organizm, rozpocząć dietę odchudzającą lub prozdrowotną.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Lwa 2 – 7 września 2019

Koniunkcja Słońca, Marsa i Merkurego w sumiennym znaku Panny spowoduje w pierwszej połowie tygodnia, że stoczycie walkę, w której stawką będzie poprawa waszej sytuacji materialnej. Obecność w tym znaku Merkurego, który rządzi Panną, sugeruje, że walka okaże się skuteczna i zdobędziecie nową pracę, jeśli jej szukaliście. Możliwe też, że otrzymacie dotację, zwrot ubezpieczenia, wypłatę kredytu, zasiłku lub innych zobowiązań, nie będą one jednak w takiej wysokości, jakiej się spodziewaliście. Wenus, symbolizująca w horoskopie między innymi wartości materialne, jest w bardzo słabej pozycji, w dodatku odbiera napięte aspekty od Jowisza i Neptuna. Nie powinniście jednak się martwić, bowiem pod koniec tygodnia planety utworzą trygon ze stabilizującym Saturnem, jest więc szansa, że uda się na dłuższy czas uzyskać stałe, chociaż niezbyt wielkie, źródło dodatkowych dochodów.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Raka 2 – 7 września 2019

Słońce, Mars i Merkury w koniunkcji, a także Wenus, przebywają w życzliwym znaku Panny, zachęcając do podróżowania i odwiedzania rodziny oraz znajomych, powinniście jednak na drogach zdjąć nogę z gazu, bo nadmierna prędkość i zbytni pośpiech nie są obecnie wskazane. Trzymajcie się przepisów i zasad, bo policja drogowa nie będzie wyrozumiała. Również osoby przemieszczające się rowerami i modnymi ostatnio hulajnogami powinny większą uwagę zwracać na pozostałych uczestników ruchu oraz pieszych. Do środy możecie mieć gorszy nastrój, do czego przyczyni się pobyt Księżyca w znaku Skorpiona oraz napięte aspekty Wenus. Druga połowa tygodnia natomiast sprzyja porządkom i kontaktom z urzędnikami.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 2 – 7 września 2019

Obowiązki się skumulują, zarówno w domu, jak i w pracy, co wywoła sporą irytację i pośpiech. Słońce w koniunkcji z Marsem i Merkurym skupi waszą uwagę na sprawach rodzinnych oraz zawodowych, trudno je będzie połączyć, szczególnie w pierwszej połowie tygodnia, do tego Mars pogania i budzi niepokój, że nie wszystko da się zrobić we właściwym terminie. Najlepiej zrobić plan zadań i realizować go konsekwentnie, inaczej frustracja nie pozwoli wam skutecznie działać. Aspekty Wenus do Jowisza i Neptuna sprawią, że osoby niezorganizowane i bujające w obłokach, nie potrafiące samodzielnie rozwiązać swoich problemów, wyprowadzać was zaczną z równowagi. Sytuację uda się opanować w czasie weekendu, kiedy Słońce, Mars i Merkury utworzą trygony do Saturna w Koziorożcu – uznacie, że najlepszą metodą działania jest opanowanie emocji i zwolnienie biegu.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku