Archiwa kategorii: Archiwum

Horoskop tygodniowy dla Ryby 9 – 15 października 2017

Napięcia pojawią się zarówno w gronie przyjaciół, jak i w miejscu pracy, i chociaż nie będą dotyczyć was osobiście, co wrażliwsze Ryby zaczną brać wszystko do siebie. Poniedziałek wywoła burzę, wasi partnerzy zarówno osobiści, jak i biznesowi doświadczą trudności i spotkają się z brakiem zrozumienia, sytuacja jednak okaże się tak skomplikowana, że trudno wam będzie zająć jednoznaczną postawę. We wtorek Jowisz zawita do życzliwego wam znaku Skorpiona, co zapowiada rozwój kontaktów międzynarodowych i wiele podróży w ciągu najbliższych 13 miesięcy. Macie szansę rozpocząć naukę interesującej dziedziny wiedzy, rozwinąć zainteresowania i uzupełnić wykształcenie. Od soboty, kiedy Wenus wkroczy do znaku Wagi, nastąpi odpowiedni czas na korzystne inwestycje i udane zakupy.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 9 – 15 października 2017

Uważajcie na konkurencję oraz ukrytych wrogów, którzy objawią swoje oblicze w poniedziałek i wtorek – będziecie mieć do czynienia z osobami gotowymi na wszystko, zmierzającymi „po trupach” do celu. We wtorek Jowisz opuści znak Wagi i wkroczy do znaku Skorpiona, aktywizując sferę zawodową osób ze Słońcem w Wodniku. W ciągu nadchodzących 13 miesięcy możecie liczyć na wiele propozycji, starajcie się nie łapać wszystkich srok za ogon, z niektórych ofert pracy trzeba będzie zrezygnować, w inne włożyć wiele energii, aby osiągnąć oczekiwany sukces. Na razie jednak nie możecie liczyć na wsparcie w gronie przyjaciół oraz grupie podzielającej wasze zainteresowania i cele, szczególnie urzędnicy oraz osoby zachowawcze i konserwatywne okażą rezerwę wobec waszej inicjatywy. Od soboty Wenus w sprzyjającym wam znaku Wagi zapowiada korzystne kontakty towarzyskie i możliwość przyjemnej podróży.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożec 9 – 15 października 2017

Na początku tygodnia kwadratura Słońca oraz Merkurego do przebywającego w waszym znaku Plutona wywoła napięcie w relacjach zawodowych. Uważajcie żeby nie stosować presji, bo atmosfera w pracy stanie się nie do zniesienia, a w przypadku bezpośredniego starcia nie obejdzie się bez strat po obu stronach. To dobry moment na przeprowadzenie ważnych rozmów, unikajcie jednak nadmiernych emocji, natomiast skupcie się na merytorycznym aspekcie każdej sprawy. We wtorek Jowisz, powiększający wszystko, czego się dotknie, wkroczy do znaku Skorpiona, w którym pozostanie przez najbliższy rok, macie więc szansę zdobyć w tym czasie wielu oddanych przyjaciół i znaczących mecenasów wspierających zawodowe dążenia. W sobotę Wenus wkroczy do znaku Wagi, pojawią się więc propozycje dodatkowej lub nowej pracy, możecie liczyć na życzliwość ze strony pracodawcy.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 9 – 15 października 2017

W poniedziałek i wtorek pozostaniecie w sytuacji przymusu, szczególnie w dziedzinie spraw finansowych, konieczne okazać się może zaciągnięcie pożyczki, nie liczcie jednak na pomoc przyjaciół. Strzelce urodzone w drugiej dekadzie znaku doświadczą presji ze strony osób, od których są w jakiś sposób zależne. We wtorek Jowisz, władca waszego znaku, wkroczy na najbliższe 13 miesięcy do znaku Skorpiona, rozbudzając uśpione emocje i ukryte pożądania.

Osoby urodzone w trzeciej dekadzie znaku powinny się liczyć z atakiem i naciskami w miejscu pracy, nie pozwólcie się krzywdzić, przebywający w waszym znaku Saturn pomoże zachować niezłomną postawę i stawić czoło każdemu rodzajowi napaści, starajcie się zawsze stawać po swojej stronie.

W sobotę Wenus wkroczy do życzliwej Wagi, co sprzyja porozumieniu, szczególnie w gronie przyjaciół.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 9 – 15 października 2017

Już we wtorek do waszego znaku zawita długo oczekiwany Jowisz, który przyniesie w ciągu najbliższego roku wielu Skorpionom powodzenie, wsparcie i bogactwo. W poniedziałek, kiedy pozostaniecie pod wpływem kwadratury Słońca oraz Merkurego do Plutona, warto zrobić „rachunek sumienia” i zastanowić się nad tym, co jest dla was obecnie najważniejsze, na czym zamierzacie skupić uwagę w ciągu najbliższych 12 miesięcy, a co możecie odrzucić jako niepotrzebne. Horoskop radzi pozbyć się wszystkiego, co spełniło swoją funkcję i utrudnia dalszy rozwój, również fałszywych przyjaźni i toksycznych związków. Zróbcie symboliczny porządek w szafie, wyrzućcie wszystko, czego już nie nosicie, aby zrobić miejsce na nowe, które nadchodzi wielkimi krokami.

Horoskop tygodniowy dla Wagi 9 – 15 października 2017

W poniedziałek pojawi się próba sił, trzeba będzie użyć mocnych argumentów, aby osiągnąć stawiane przed sobą cele lub odpowiedzieć na wrogie ataki, dotyczy to szczególnie Wag urodzonych w drugiej dekadzie znaku. Pomoże wam w tym Słońce oraz Merkury w kwadraturze do potężnego Plutona. We wtorek Jowisz opuści znak Wagi i wkroczy do znaku Skorpiona, nadejdzie więc rok, w którym ta przynosząca powodzenie planeta zabezpieczy wasz stan posiadania, pomoże zainwestować zdobyte do tej pory środki i zadbać o stałe źródło utrzymania. W środę i czwartek spodziewajcie się ukrytej krytyki i trudnych do odparcia ataków, ponieważ wroga nie zobaczycie, zamiast się tym przejmować wrzućcie na luz, bo już w sobotę do waszego znaku zawita jego władczyni Wenus i dla większości Wag znów zaświeci słońce.

Horoskop tygodniowy dla Panny 9 – 15 października 2017

Sprawy finansowe okażą się niezwykle istotne dla wszystkich Panien, jednak osoby urodzone w drugiej dekadzie znaku w sposób szczególny odczują wpływ napiętych aspektów planet, wpływających destabilizująco na stan posiadania. Pojawi się możliwość podjęcia ważnych inwestycji, wiązać się to może jednak ze sporym ryzykiem, horoskop radzi więc poczekać, zanim podejmiecie ostateczne decyzje. Pośpiech jest w tych dniach waszym wrogiem, a zbyt szybkie i nieprzemyślane działania napotkają opór, najlepiej więc jeśli ważne sprawy odłożycie do przyszłego tygodnia. We wtorek Jowisz opuści znak Wagi i wkroczy do znaku Skorpiona, wzbogacając wszystko, co w waszym życiu wiąże się z komunikacją. Od soboty spodziewajcie się ekstra zarobków, wasze osobiste zasoby mają szansę się powiększyć, zyskacie więcej zwolenników.

Horoskop tygodniowy dla Lwa 9 – 15 października 2017

Początek tygodnia może być trudny, szczególnie dla Lwów urodzonych w drugiej dekadzie znaku – kwadratura Słońca i Merkurego z potężnym Plutonem postawi was w sytuacji, w której będziecie musieli bronić swego zdania i światopoglądu. Ze strony współpracowników lub służb mundurowych czeka was nieprzyjemne upomnienie, a nawet atak, starajcie się niczego nie wymuszać, zachowajcie ostrożność na drodze, nie przekraczajcie prędkości, pilnujcie znaków, szczególnie zakazu. W finansach czekają was poważne ograniczenia, przeczekajcie ten moment, zrezygnujcie z zakupów przedmiotów, które nie są wam niezbędne. We wtorek Jowisz wkroczy do znaku Skorpiona, który znajduje się w kwadraturze do waszego znaku, w poprawę sytuacji finansowej i domowej trzeba będzie włożyć trochę więcej wysiłku, niż do tej pory. Kiedy w sobotę Wenus zawita do życzliwego wam znaku Wagi świat się do was uśmiechnie, zrobi się towarzysko i radośnie, do niektórych serc zawita miłość.

Horoskop tygodniowy dla Raka 9 – 15 października 2017

W poniedziałek i wtorek nie wdawajcie się w słowne utarczki, bo możecie powiedzieć o jedno słowo za dużo i otworzy się prawdziwa „puszka Pandory”. Jeżeli natomiast tkwicie w toksycznym związku, to teraz właśnie pojawi się okazja, aby postawić wszystko na jedną kartę i odejść trzaskając drzwiami. Brońcie swojej niezależności, bo kiedy we wtorek Jowisz opuści znak Wagi i wkroczy do życzliwego znaku Skorpiona, zapali się zielone światło dla rozwoju prawdziwej miłości, a ta korzystna dla was sytuacja trwać będzie przez cały rok. Od środy do piątku uważajcie na zdrowie, starajcie się nie robić niczego na siłę, chrońcie kręgosłup i uważajcie za kierownicą. W sobotę Wenus opuści znak Panny i wkroczy do Wagi, spokój i równowagę odnajdziecie we własnym domu, wśród najbliższych.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 9 – 15 października 2017

W poniedziałek lub wtorek uzyskacie informacje utrzymywane do tej pory w tajemnicy, które mogą zaważyć na waszej przyszłości. Zachowajcie spokój, to może być jedynie plotka, zanim zaczniecie podejrzewać kogoś o zdradę, sprawdźcie najpierw fakty. We wtorek Jowisz, planeta dobrobytu, zmieni znak i wkroczy do znaku Skorpiona, aktywizując w waszym życiu sferę zdrowia, pomoże w nadchodzącym roku uporać się z uciążliwymi dolegliwościami oraz wpłynie na poprawę relacji w miejscu pracy. W środę i czwartek kwadratura Marsa do Saturna zapowiada poważne nieporozumienia z partnerami zarówno życiowymi, jak i biznesowymi, nie uda wam się uzyskać tego, na czym wam zależy, więc horoskop radzi odpuścić sobie naciski. Weekend zapowiada się obiecująco, bowiem do znaku Wagi w sobotę wkroczy kochliwa Wenus, rozbudzając uczucia oraz potrzebę przeżycia gorącego romansu.