Archiwa kategorii: Archiwum

Horoskop tygodniowy dla Ryby 9 – 15 grudnia 2019

Trygon Marsa w Skorpionie do Neptuna w waszym znaku dostarczy wam motywacji do walki o sukces, który pomoże zdobyć trygon Jowisza do Urana, możecie liczyć na przychylność osób, od których zależy wasza kariera. Jedynie koniunkcja Wenus najpierw z Saturnem, następnie z Plutonem w Koziorożcu, może popsuć stosunki z przyjaciółmi, zwłaszcza od środy do piątku, kiedy pozostawać będziecie pod wpływem pełni Księżyca w Bliźniętach, uspokójcie emocje i skupcie się na tym, co najważniejsze. Ryby urodzone w pierwszej dekadzie znaku (20.02-01.03) mają szansę zawrzeć niecodzienną znajomość, poznać oryginalną osobę, cudzoziemca lub naukowca, z którym połączą ich wspólne zainteresowania i pasje.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 9 – 15 grudnia 2019

W poniedziałek Merkury wkroczy do życzliwego Strzelca, w którym przebywa już Słońce, kontakty z przyjaciółmi staną się więc jeszcze bardziej istotne, szczególnie od środy do piątku, kiedy pozostawać będziecie pod wpływem pełni Księżyca w znaku Bliźniąt. Spodziewajcie się w tych dniach większych niż zwykle emocji, pozostańcie jednak spokojni, bo planety szykują wam wiele niespodzianek, w większości przyjemnych. Trygon Jowisza do Urana, pod wpływem którego pozostaniecie w drugiej połowie tygodnia, zagwarantuje sukcesy, również na arenie międzynarodowej, pchnie karierę do przodu i otworzy drzwi do tej pory zamknięte. Również finanse się poprawią, zaczną bowiem wpływać na konto pieniądze, o które usilnie się staraliście.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 9 – 15 grudnia 2019

W tym tygodniu, za sprawą koniunkcji Wenus najpierw z Saturnem, a następnie Plutonem w waszym znaku, stosunki międzyludzkie mogą się skomplikować. Niektóre osoby poczują się poddane presji, inne doświadczą problemów w miłości. Najwięcej emocji uzewnętrznicie od środy do piątku, kiedy dodatkowo działać na was będzie pełnia Księżyca w Bliźniętach. Jednocześnie trygon Jowisza w waszym znaku do Urana w Byku obiecuje szansę na sukces lub awans, szczególnie osobom urodzonym w pierwszej dekadzie znaku (22.12-1.01). Niektóre Koziorożce postanowią nagle wyjechać na Święta za granicę, inne poznają i zaprzyjaźnią się z osobami wybitnymi, naukowcami lub cudzoziemcami. Kontakty z przyjaciółmi nabiorą charakteru zwierzeń i wspólnego omawiania ludzkich sekretów i ciemnych stron. Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 9 – 15 grudnia 2019

W poniedziałek Merkury wkroczy do waszego znaku, w którym przebywa już Słońce, wzmacniając mobilność oraz dając szansę na uporządkowanie drobnych spraw, które zwykle umykają waszej uwadze. Czwartkowa pełnia Księżyca w przeciwległym znaku Bliźniąt wzbudzi emocje związane z partnerstwem, umowami oraz kontaktami międzyludzkimi. Wenus w koniunkcji najpierw z Saturnem, a następnie Plutonem w znaku Koziorożca, zapowiada trudności finansowe, które pokonacie korzystając z pożyczki, debetu lub żelaznych rezerw. Jednocześnie trygon Jowisza do Urana stworzy szansę na spektakularną poprawę sytuacji finansowej, pojawi się propozycja pracy lub odzyskacie zainwestowane wcześniej pieniądze.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 9 – 15 grudnia 2019

W poniedziałek Merkury opuści wasz znak i wkroczy do Strzelca, w którym przebywa już Słońce, kierując myśli na sprawy pieniężne. Pełnia Księżyca w Bliźniętach, do której dojdzie w czwartek, wzbudzi emocje związane z kredytami, ubezpieczeniami lub zarzadzaniem wspólnymi zasobami finansowymi. W tym tygodniu dojdzie do znaczącego aspektu, wykorzystajcie więc trygon Jowisza do Urana w życzliwych znakach, aby uregulować sprawy, które od dłuższego czasu nie dają wam spokoju. Osoba, którą poznacie w tym tygodniu, może zaważyć na waszej przyszłości, nawiążecie interesującą przyjaźń lub uregulujecie sprawy sądowe. Mars w waszym znaku w trygonie do Neptuna obdarzy was siłą i motywacją do walki o swoje sprawy.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Wagi 9 – 15 grudnia 2019

W tym tygodniu Wenus znajdzie się w niewygodnej sytuacji, tworząc koniunkcję najpierw z ograniczającym Saturnem, a zaraz potem z potężnym Plutonem, możecie odczuć to jako spadek formy, wywołany problemami zarówno domowymi, jak i zawodowymi. Pojawią się wymagania finansowe związane ze służbą zdrowia, jednak Wagi związane z każdą formą artystycznego wyrazu lub zaangażowane w działalność twórczą, farmaceutyczną lub naukową zdołają uzyskać zlecenie, które poprawi sytuację. Pełnia Księżyca w przyjaznym znaku Bliźniąt, do której dojdzie w czwartek, wywoła emocje związane z komunikacją, nauczaniem, przekazem informacji w każdej formie. Trygon Jowisza w Koziorożcu do Urana w Byku pomoże pchnąć do przodu waszą karierę.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Panny 9 – 15 grudnia 2019

W poniedziałek Merkury, władca waszego znaku, wkroczy do Strzelca, w którym nie czuje się najlepiej, niektóre wrażliwe osoby odczują to jako dyskomfort, ale nie macie się czym martwić, ponieważ w drugiej połowie tygodnia trygon Jowisza do Urana w życzliwych znakach wpłynie na poprawę warunków życia i stworzy szansę osiągnięcia sukcesu, jednak pod warunkiem, że w ostatnim czasie poświęciliście uwagę sprawom trudnym i wymagającym, wykonywanym jednak z zamiłowania i pasji, a nie z obowiązku. Pełnia Księżyca, do której dojdzie w czwartek, wpłynie na emocje, zwracając uwagę na sprawy zawodowe. Mars w Skorpionie w trygonie do Neptuna w przeciwległym znaku Ryb zapowiada powrót namiętności i pragnienie realizacji marzeń.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Lwa 9 – 15 grudnia 2019

Koniunkcja Wenus do Saturna i Plutona w Koziorożcu może doprowadzić w niektórych przypadkach do nieporozumień z podwładnymi lub wykonawcami zleceń. Pełnia Księżyca, do której dojdzie w czwartek w życzliwym znaku Bliźniąt, wywoła emocje związane z dziećmi lub przyjaciółmi, jasno zobaczycie na kim możecie polegać, a także dostrzeżecie błędy wychowawcze, jakie popełnialiście do tej pory. W drugiej połowie tygodnia czeka was awans, podwyżka, polepszenie warunków pracy lub nagła i niespodziewana poprawa zdrowia za sprawą spotkania z wybitnym specjalistą, do czego przyczyni się trygon Jowisza w Koziorożcu do Urana w Byku. Możliwe też, że otrzymacie propozycję dodatkowej pracy, co wpłynie pozytywnie na domowy budżet.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Raka 9 – 15 grudnia 2019

W poniedziałek czekają was spotkania z przyjaciółmi, zajmiecie się również poprawą stanu posiadania. Od wtorku do soboty Wenus w przeciwległym znaku Koziorożca utworzy koniunkcję najpierw z surowym i wymagającym Saturnem, a następnie z pożądliwym Plutonem, zakochane Raki mogą poczuć się odtrącone, a zaraz potem przyciągane przez trudną do zaspokojenia namiętność. Emocje podkręci pełnia Księżyca w znaku Bliźniąt, do której dojdzie w czwartek, oraz trygon Marsa do Neptuna, wymagający przeżyć głębokich i romantycznych. Pozostałe Raki postanowią zainwestować w przedmioty trwałe i ponadczasowe. W drugiej połowie tygodnia trygon Jowisza w przeciwległym Koziorożcu do Urana w Byku zapowiada początek wspaniałej przyjaźni z osobą znaczącą wiele w społeczeństwie, mającą wpływ na waszą zarówno najbliższą, jak i dalszą przyszłość.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 9 – 15 grudnia 2019

Merkury, który od poniedziałku zagości w przeciwległym znaku Strzelca, jak również przebywające już tam Słońce, skupią uwagę na sprawach partnerstwa, czekają was ważne rozmowy, ustalenia oraz negocjacje. Pełnia Księżyca w waszym znaku, do której dojdzie w czwartek, wywoła silne emocje. Odniesiecie wrażenie, że najważniejsze sprawy dla was i waszych partnerów dzieją się właśnie teraz, a dotyczyć mogą wspólnych pieniędzy oraz zasobów materialnych. Wenus w koniunkcji najpierw z Saturnem, a następnie z Plutonem, zapowiada konieczność zaciągnięcia kredytu lub przeciwnie – wsparcie osób bardziej potrzebujących. Trygon Jowisza do Urana może zachęcić was do podzielenia się zasobami z kimś potrzebującym wsparcia. Niektóre Bliźnięta sięgną do środków odłożonych na rachunkach bankowych, aby zrealizować swoje lub cudze marzenie.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku