Archiwa kategorii: Archiwum

Horoskop tygodniowy dla Ryby 13 – 19 maja 2019

Sekstyl Słońca z Neptunem w waszym znaku na początku tygodnia wpłynie na rozwój duchowości, pobudzi kreatywność, pozwoli wyrazić się w sposób twórczy, jeśli tylko zaufacie swoim zdolnościom oraz intuicji. Słońce w trygonie do Plutona pozwoli porozumieć się nawet z największymi wrogami. W środę do przyjaznego znaku Byka wkroczy Wenus, wprowadzając uczucia do szeroko pojętej sfery komunikacji, zaczniecie wyrażać miłość na wiele różnych sposobów, nie tylko za pomocą słów, ale również gestów i oryginalnych środków wyrazu artystycznego. Pod koniec tygodnia czeka was wiele emocji, kiedy Wenus utworzy koniunkcję z Uranem i sekstyl z Marsem, do tego w piątek dojdzie do pełni Księżyca w znaku Skorpiona, uczucia i namiętności wybuchną z wielką siłą, nie pozwólcie się im zaślepić.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 13 – 19 maja 2019

Planety przebywające w Byku, czyli Słońce, Merkury oraz władca waszego znaku Uran, bardzo mocno wpływają na życie rodzinne oraz zawodowe, w środę dołączy do nich Wenus wprowadzając miłość, radość i uznanie w ważnych dla was sferach życia. Wolne Wodniki zakochają się na zabój, nawet w stałych związkach dojdzie do renesansu uczuć, kiedy pod koniec tygodnia Wenus utworzy koniunkcję z nieprzewidywalnym Uranem oraz dojdzie do pełni w znaku Skorpiona. W sprawach zawodowych najważniejsze okażą się stosunki towarzyskie i relacje personalne, przychylność życzliwych osób wpłynie na ocenę waszej pracy, macie szansę otrzymać poparcie ze strony przyjaciół. Emocje wpłyną na funkcjonowanie przewodu pokarmowego, w czasie weekendu mogą pojawić się problemy z żołądkiem, zachowajcie więc prozdrowotną dietę.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Koziorożec 13 – 19 maja 2019

Słońce w trygonie do Plutona w waszym znaku obdarzy was siłą, pozwoli konsekwentnie podążać wybraną drogą, dokonać transformacji w dziedzinach wymagających zmiany podejścia do problemów. Koziorożce posiadające dzieci postanowią zastosować metodę wychowawczą „twardej ręki”, co przyniesie trwałe efekty, ale na dłuższą metę okaże się niewystarczające. W środę Wenus wkroczy do znaku Byka, co złagodzi stosunki z najmłodszymi, pozwoli z radością zająć się tym, co sprawia największą przyjemność. W czwartek do przeciwległego znaku Raka wkroczy waleczny Mars, aktywizując szeroko pojęta sferę kontaktów międzyludzkich, staniecie się bardziej asertywni, ale tez skłonni do nawiązania romansów, wolne Koziorożce zapłoną namiętnością do nowo poznanej osoby. W czasie weekendu burzę w sercu wywoła koniunkcja Wenus z Uranem oraz pełnia Księżyca w znaku Skorpiona.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 13 – 19 maja 2019

Poniedziałek i wtorek miną w nastroju towarzyskim, sekstyl Wenus do Marsa pobudzi uczucia, wolne Strzelce urodzone w ostatniej dekadzie znaku (13.12 – 21.12) doświadczą miłosnych uniesień. W środę Wenus zmieni znak i wkroczy do znaku Byka, natomiast następnego dnia Mars opuści przeciwległy znak Bliźniąt, przestaniecie się więc złościć i doświadczać ataków ze strony partnerów. W drugiej połowie tygodnia działania skierujecie na sprawy zabezpieczenia finansowego. Koniunkcja Wenus z Uranem oraz pełnia w znaku Skorpiona, pod wpływem której pozostaniecie w piątek i sobotę, wywoła emocje związane ze stanem zdrowia, pojawią się uczucia powodujące rozstrój nerwowy, uważajcie na to, co spożywacie, bo żołądek i jelita mogą zareagować zaburzeniami trawiennymi.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 13 – 19 maja 2019

Kiedy w środę do przeciwległego znaku Byka wkroczy powabna Wenus, pojawi się szansa na miłość, sprawy partnerstwa okażą się najważniejsze, szczególnie że w Byku przebywa również Słońce, Merkury i Uran. Rewolucyjne zmiany, jakie odczuwacie od jakiegoś czasu, skumulują się i zaowocują pogłębieniem uczuć. Największe emocje czekają was pod koniec tygodnia, kiedy Wenus utworzy koniunkcję z nieprzewidywalnym Uranem i dojdzie do pełni Księżyca w waszym znaku, nie pozwólcie się ponieść negatywnym wspomnieniom, postawcie na wybaczenie, a miłość i namiętność wybuchną ze zdwojoną siłą. Również negocjacje i sprawy finansowe nabiorą znaczenia, zachowajcie kontrolę nad emocjami, aspekty Merkurego pozwolą dojść do porozumienia i ugruntować je na długo.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Wagi 13 – 19 maja 2019

Tydzień okaże się wyjątkowo emocjonujący, szczególnie w sprawach dotyczących finansów i korzystania ze wspólnych zasobów, rozbudzi także uczucia, pojawi się miłość lub nowa przyjaźń. Wolne Wagi mogą liczyć na poznanie interesującej osoby, zwłaszcza weekend obfitował będzie w ekscytujące randki i niespodziewane romanse, także w stałych związkach powróci zainteresowanie i pożądanie. Myśleć będziecie o zbudowaniu trwałych podstaw egzystencji, nawet za cenę długoterminowych zobowiązań. W środę Wenus zmieni znak i wkroczy do znaku Byka, zapragniecie komfortu i poprawy sytuacji materialnej, następnego dnia Mars opuści Bliźnięta i zagości w Raku, zaczniecie aktywnie zabiegać o nowe zadania w pracy. W czasie weekendu koniunkcja Wenus z Uranem oraz pełnia Księżyca w znaku Skorpiona wywołają emocje związane za równo z uczuciami, jak i finansami.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Panny 13 – 19 maja 2019

Sekstyl Słońca do Neptuna oraz aspekty Wenus i Marsa zapowiadają czas romantycznych uniesień, towarzyskich spotkań i ekscytujących randek. Również w sferze finansów możecie spodziewać się zaskakujących wydarzeń, koniec tygodnia sprzyja rewolucyjnym zmianom, niespodziewanym podróżom i przyjaznym spotkaniom. Zgromadzenie planet w życzliwym Byku oznacza ruch w dziedzinach związanych z nauką oraz sprawami międzynarodowymi, dla maturzystów oznacza okres intensywnej pracy, dla pozostałych okazję do pogłębienia wiedzy i podróży zagranicznych. W piątek i sobotę trygon Merkurego najpierw do Saturna, a następnie do Plutona, pozwoli ugruntować i uporządkować sprawy związane z waszym hobby oraz stosunkiem do dzieci.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Lwa 13 – 19 maja 2019

Słońce jeszcze w tym tygodniu w znaku Byka skłoni was do intensywnej pracy, trudno będzie oderwać się od zobowiązań, tym bardziej, że trygon Słońca do Plutona obdarzy was niespożytą energią i zapewni siły do wykonania każdego zadania. Z łatwością pozbędziecie się tego, co już spełniło swoje zadanie, czas sprzyja porządkom i wyrzucaniu zbędnych rzeczy. Pod koniec tygodnia, kiedy Wenus wkroczy do Byka i utworzy koniunkcję z nieprzewidywalnym Uranem, możecie spodziewać się rewolucyjnych zmian w finansach, otrzymacie premię lub nowe zadanie do wykonania. Niektóre Lwy borykać się będą nadal z problemami zdrowotnymi, najwyższy czas zaprowadzić porządek w tej dziedzinie i zrobić niezbędne badania. Zakochane Lwy oraz single mogą liczyć na tydzień pełen randek i miłosnych zawirowań.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Raka 13 – 19 maja 2019

Skrywana namiętność dojdzie do głosu i objawi swoje oblicze w drugiej połowie tygodnia, kiedy Wenus wkroczy do Byka, natomiast Mars zagości w waszym znaku, obie planety połączy aspekt stwarzający szansę na przeżycie niezwykłej przygody miłosnej. Jeśli w sercu dojrzewały niewyrażone uczucia, teraz znajdziecie w sobie siłę i odwagę, aby je wyjawić, działajcie jednak ostrożnie i niczego nie wymuszajcie, bo druga strona jest wystarczająco zaangażowana, unikajcie zazdrości, energię skierujcie na zorganizowanie ekscytujących randek. W czasie weekendu, kiedy dojdzie do koniunkcji Wenus z Uranem, czekają was niespodzianki, ktoś może nagle zdecydować się na miłosne wyznania, otrzymacie wspaniały prezent lub zawrzecie niecodzienną przyjaźń. Przez cały tydzień nie zabraknie okazji do spotkań towarzyskich.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 13 – 19 maja 2019

Pierwsza połowa tygodnia okaże się bardzo aktywna, dopóki w waszym znaku przebywa Mars, tworzący trygon do Wenus. Czeka was mnóstwo towarzyskich spotkań, miłosnych zawirowań, namiętnych randek. W czwartek Mars opuści znak Bliźniąt i wkroczy do Raka, aktywizując finansową stronę życia, pieniądze zaczną wam „przeciekać przez palce”, ale na brak zysków nie będziecie narzekać. Ponieważ Słońce nadal przebywa w Byku, co was osłabia energetycznie, zalecany jest odpoczynek, krótki urlop lub chociaż weekend spędzony na łonie natury, z dala od problemów. Trygon Merkurego najpierw do Saturna, a następnie do Plutona, pozwoli pod koniec tygodnia utrwalić zawodowe osiągnięcia.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku