Archiwa kategorii: Archiwum

Horoskop tygodniowy dla Ryby 8 – 14 czerwca 2020

Zarówno Mars, jak i Neptun w waszym znaku utworzą w tym tygodniu napiętą kwadraturę ze Słońcem w Bliźniętach, poczujecie się mocno zdenerwowani i poruszeni sytuacją zarówno rodzinną, jak i zawodową. Trudno wam będzie zrozumieć motywy postępowania innych, szczególnie osób bliskich. W czasie weekendu, podczas koniunkcji Marsa z Neptunem, niektóre Ryby zaczną się mocno zastanawiać nad tym, czego naprawdę pragną, ale odpowiedź na to pytanie okaże się trudniejsza, niż przypuszczaliście – zrozumiecie, że wasze życzenia i dążenia często są sprzeczne i wzajemnie się sabotują.
Moja i Twoja astrologia

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 8 – 14 czerwca 2020

W tym tygodniu niektóre Wodniki mogą mieć problemy wychowawcze, dzieci zbuntują się, nieporozumienia pojawią się na poziomie finansów, do czego przyczyni się najpierw kwadratura Słońca do Marsa, następnie do Neptuna w Rybach. Osoby zakochane mogą odczuwać emocjonalny zawrót głowy, który wpłynie na poczucie własnej wartości. Starajcie się zapanować zarówno nad finansami, jak i uczuciami, skierujcie uwagę na twórczość, samorealizację i rozwój osobisty. Wenus w Bliźniętach pozwoli nawiązać ciekawe znajomości, w wasze życie powrócą artystyczne projekty, porzucone zainteresowania, które teraz możecie przemyśleć i naprawić błędy. W czasie weekendu zapanujcie nad finansami, bo będziecie mieć tendencję do nadmiernych wydatków.
Moja i Twoja astrologia

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 8 – 14 czerwca 2020

W poniedziałek Księżyc w waszym znaku pozwoli się zdyscyplinować, co okaże się istotne, ponieważ przez cały tydzień napięte aspekty Słońca, Marsa i Neptuna, mogą wywoływać niepokój i trudną do opanowania złość. Osoby pełniące funkcje kierownicze spotkają się z brakiem zrozumienia lub niesubordynacją podwładnych, wasze kompetencje mogą zostać podważone, nie wszystkie polecenia zostaną wykonane, ponieważ nie zostaną należycie zrozumiałe. Zamiast się złościć, horoskop radzi wszystko dokładnie objaśnić, aby uniknąć nieporozumień. Frustracja może wywołać przejściowe dolegliwości jelitowe lub żołądkowe, zwróćcie szczególną uwagę na dietę. W czasie weekendu dbajcie o wizerunek, jaki tworzycie w mediach społecznościowych, starajcie się nie wdawać w niepotrzebne dyskusje, które do niczego nie prowadzą.
Moja i Twoja astrologia

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 8 – 14 czerwca 2020

Przebywające w przeciwległym znaku Słońce utworzy w tym tygodniu napięty aspekt najpierw z Marsem, następnie Neptunem w Rybach, próba przyspieszenia niektórych spraw może spalić na panewce. Domownicy będą mieć tendencję do sabotowania niektórych waszych postanowień, może być trudno osiągnąć porozumienie w spornych sprawach, szczególnie dotyczących szeroko pojętej duchowości. Niektóre sekrety wyjdą na jaw, pozostańcie bezstronni i nie pozwólcie sobą manipulować. Całe szczęście w przeciwległym znaku Bliźniąt przebywa również Wenus, co prawda w ruchu wstecznym, ale jednak ułatwi porozumienie na poziomie uczuć, nie zapominajcie o tym, że miłość rozpuszcza wszystko, co nią nie jest. W czasie weekendu koniunkcja Marsa z Neptunem sprawi, że trudno wam będzie określić czego tak naprawdę chcecie.
Moja i Twoja astrologia

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 8 – 14 czerwca 2020

Dzieci w tym tygodniu mogą doprowadzać was do szału, zabraknie też cierpliwości dla najbliższych. Kwadratura Marsa do Słońca pozbawi was tolerancji dla ludzkich słabości, szczególnie dotyczących uzależnień. Osoby zainteresowane duchowością lub rozwojem osobistym rzucą się w niezliczoną ilość kursów lub zaczną eksplorować wiele ścieżek, być może prowadzących do jednego celu, trudno będzie się rozeznać i wybrać to, co najlepsze dla was. Niektóre Skorpiony przeżywać będą niepokoje związane z wypłatą świadczeń lub pozyskiwaniem kredytu, ogólnie zarządzanie wspólnymi pieniędzmi okaże się nie lada wyzwaniem, ale ze wszystkim znakomicie sobie poradzicie.
Moja i Twoja astrologia

Horoskop tygodniowy dla Wagi 8 – 14 czerwca 2020

Wenus co prawda się cofa, ale przebywa w życzliwych dla waszego znaku Bliźniętach – problemy miłosne oraz sprawy finansowe należy ponownie przemyśleć, wprowadzić poprawki do celów i pragnień pod kątem możliwości ich osiągnięcia, aby po 25 czerwca zacząć je realizować. Tydzień może natomiast okazać się niespokojny dla spraw zdrowotnych, za sprawą kwadratury Słońca najpierw do Marsa, a następnie do Neptuna. Sytuacja pogorszy się w czasie weekendu, kiedy Mars znajdzie się w koniunkcji z Neptunem, ze służbą zdrowia trudno będzie dojść do porozumienia, a sprzeczne wiadomości z frontu epidemii koronawirusa mogą was niepokoić – starajcie się stosować środki ostrożności, ale nie przesadzajcie z lękami i fobią, bo to tylko obniża poziom immunologiczny organizmu – najlepiej wyjdźcie na świeże powietrze, ale unikajcie skupisk ludzi.
Moja i Twoja astrologia

Horoskop tygodniowy dla Panny 8 – 14 czerwca 2020

Od początku tygodnia czekają was w pracy napięcia, partnerzy biznesowi i współpracownicy nie będą wam szczędzić krytyki, na co zwykle reagujecie nadmiernym wzburzeniem. Również szef przyczepi się do jakiegoś drobiazgu lub nie zrozumie celu waszego działania. Wszystko za sprawą kwadratury Słońca w Bliźniętach najpierw do Marsa, a następnie do Neptuna, przebywających w przeciwstawnym znaku Ryb – jeśli nie zachowacie spokoju lub ulegniecie presji, kontakty międzyludzkie napotkają trudności. Całe szczęście w przyjaznym znaku Raka przebywa Merkury, co pozwoli wyciągnąć wnioski i opanować sytuację. W czasie weekendu koniunkcja Marsa z Neptunem w przeciwległym znaku Ryb sprawi, ze również partnerzy życiowi zaczną się was czepiać i naprawdę trudno będzie zrozumieć, o co im chodzi.

Moja i Twoja astrologia

Horoskop tygodniowy dla Lwa 8 – 14 czerwca 2020

Słońce w przyjaznym znaku Bliźniąt utworzy w tym tygodniu napięty aspekt najpierw z Marsem, a następnie Neptunem, co może wyrazić się jako przemożne pragnienie osiągnięcia czegoś, co wymyka się z rąk, a wysiłek, jaki w to włożycie, pochłonie masę energii. Niektóre Lwy postanowią wziąć kredyt lub skorzystać z pomocy w ramach tarczy kryzysowej, ale trudności, które napotkacie na swej drodze, mogą wywołać silną frustrację lub zakończą się rozczarowaniem. Nie znaczy to, że macie zrezygnować ze swoich planów, po prostu bądźcie przygotowani na napięcie i ewentualne przeszkody do pokonania. W czasie weekendu zacznie was ciągnąć do tego, co zabronione, niektóre Lwy wybiorą się na szaloną imprezę, ale uważajcie, bo możliwość zarażenia się koronawirusem nadal jest wysoka, unikajcie też używek, bo staniecie się pod ich wpływem nadmiernie wylewni i zdradzicie jakieś sekrety.
Moja i Twoja astrologia

Horoskop tygodniowy dla Raka 8 – 14 czerwca 2020

Kwadratura najpierw Marsa, a następnie Neptuna w przyjaznym znaku Ryb, do Słońca w znaku Bliźniąt, pozwoli wam w tym tygodniu otworzyć się na ukryte motywy postępowania zarówno własne, jak i innych osób. Tylko od was zależy, co z tą wiedzą zrobicie, nie pozwólcie jednak, aby wpłynęło to na pogorszenie samopoczucia, jeśli odkryjecie, że nie wszystko wygląda tak, jak do tej pory sobie wyobrażaliście. Horoskop zachęca do dystansu zarówno wobec własnych uczuć, jak i emocji innych osób, potraktujcie każde doświadczenie jako naukę, z której należy wyciągnąć wnioski na przyszłość i zaakceptować fakt, że nie wszystko w życiu jest jednoznaczne – pomoże wam w tym Merkury w waszym znaku. Słońce w Bliźniętach osłabia was energetycznie, starajcie się więc jak najwięcej odpoczywać, zwłaszcza w czasie weekendu.
Moja i Twoja astrologia

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 8 – 14 czerwca 2020

Wenus w waszym znaku, pomimo że się cofa, wpływa na światopogląd i spojrzenie na życie, zarówno więc miłość, jak i kwestie finansowe, zaprzątają waszą głowę. Na początku tygodnia Słońce w kwadraturze do Marsa wywoła wzburzenie, zwłaszcza w sprawach zawodowych, trudno będzie znaleźć sobie miejsce, a wasze działania mogą mijać się z celem. Jeszcze więcej stresu pojawi się od środy do piątku, kiedy Słońce znajdzie się w napiętym aspekcie z Neptunem, niektóre wyobrażenia trzeba będzie zweryfikować, uważajcie, aby nie paść ofiarą oszustwa. W czasie weekendu Mars utworzy koniunkcję z Neptunem, nie będziecie wiedzieli w co wierzyć i jak postąpić, odniesiecie wrażenie, że sytuacja, w jakiej się znaleźliście, wymyka się spod kontroli. Unikajcie używek, bo konsekwencje ich nadużywania okażą się bardzo bolesne.
Moja i Twoja astrologia