Archiwa kategorii: Archiwum

Horoskop tygodniowy dla Raka 7 – 13 maja 2018

Jeśli nie chcecie stracić ważnego dla siebie związku lub, co gorsza, pracy, zachowajcie spokój za wszelką cenę i nie dajcie się sprowokować do działania, którego nie da się cofnąć. Kłótnia dosłownie wisi na włosku, a szef może zachować się w sposób, którego się po nim nie spodziewacie. W przypadku rozterek uczuciowych oraz problemów z rozeznaniem sytuacji, w jakiej się znaleźliście, zwróćcie się do przyjaciół i posłuchajcie ich rady, dobrze na tym wyjdziecie. Miłość skrywana w sercu może w tych dniach nie spełnić waszych oczekiwań, powstrzymajcie się więc od wyznań, aby nie odczuć goryczy odrzucenia. Pod koniec tygodnia znajdziecie się w samym centrum awantury, nie dolewajcie oliwy do ognia.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 7 – 13 maja 2018

Im bliżej końca tygodnia, tym bardziej kłótliwi będziecie się stawać, trudno was będzie przekonać do zmiany stanowiska, a konsekwencja przerodzi się w trudny do złamania upór. Całe szczęście Wenus w waszym znaku złagodzi nastrój i pozwoli zachować dobre samopoczucie. Nie pozwólcie się oszukać w sprawach finansowych, nie ufajcie tez każdemu słowu, jakie usłyszycie, bo większość z nich to będą plotki. Stracicie w pracy wiele czasu na tłumaczenie innym spraw, które dla was są proste i oczywiste, co wzbudzi niecierpliwość i frustrację, starajcie się wykazać większą dozą tolerancji w stosunku do osób, które myślą wolniej.

Horoskop tygodniowy dla Byka 7 – 13 maja 2018

Słońce w waszym znaku tworzy szereg aspektów, które skłonią was do konfrontacji z wyznawanymi do tej pory zasadami, jednocześnie stworzą szansę wybicia się w wybranej dziedzinie. Uważajcie jednak, bo za waszymi plecami dzieje się wiele złego, przygotujcie się więc na to, że trzeba będzie zająć jednoznaczne stanowisko wobec sytuacji, która was zaskoczy. Rozliczenia finansowe z przyjaciółmi pozostawią niesmak i wzbudzą kontrowersje, a ponieważ pieniądze są dla was zawsze bardzo istotne, popsuje wam to humor, ale na krótko. Korzystajcie z energii, jaką obdarza was Słońce i przygotujcie się na zmiany, jakie czekają Byki w najbliższym czasie, szczególnie te urodzone w pierwszej dekadzie znaku, nie dajcie się sprowokować i ufajcie tylko samym sobie.

Horoskop tygodniowy dla Barana 7 – 13 maja 2018

Słuchajcie intuicji, szczególnie w sprawach finansowych, sprawdzajcie wszystko bardzo dokładnie, nie opierajcie się na plotkach i niesprawdzonych informacjach, w sprawach zawodowych zasięgnijcie rady osób bardziej doświadczonych, aby nie popełnić błędu. W pracy wiele będzie się działo w tym tygodniu, zmierzając do konfrontacji, niektóre znajomości rozlecą się jak domek z kart, kiedy wyjdą na jaw ukrywane do tej pory wiadomości.

Barany urodzone w trzeciej dekadzie znaku czekają daleko idące zmiany, kwadratura Marsa do Urana namiesza w życiu zarówno osobistym, jaki zawodowym, czeka was niespodziewany awans, ale jeśli nie zachowacie ostrożności i dacie się ponieść nadmiernym emocjom możecie stracić wszystko, o co walczyliście przez długie lata.

Horoskop tygodniowy dla Raka 30 kwietnia – 6 maja 2018

Raki nadal przeżywać mogą rozterki związane z partnerami zarówno osobistymi, jak i biznesowymi. Presja, jaką odczuwacie od dłuższego czasu, przemienić się może w końcu w niekontrolowany wybuch emocji. Szczególnie poniedziałkowa pełnia w znaku Skorpiona pozbawi was spokoju i każe podejrzewać bliskich o wszystko, co najgorsze. Odpuśćcie sobie zazdrość i zapalczywość, starajcie się jak najwięcej odpoczywać, obowiązki zostawcie innym, inaczej stracicie dużo energii na sprawy, które nie są tego warte. Pod koniec tygodnia nie słuchajcie plotek, większość z nich to zwykłe kłamstwa i pomówienia, wybierzcie się na spacer, złapcie kontakt z naturą, potrzebujecie na jakiś czas oderwać się od problemów, żeby sprawnie funkcjonować, wykorzystajcie na ten cel właśnie długi weekend.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 30 kwietnia – 6 maja 2018

Wenus w waszym znaku sprzyja kontaktom towarzyskim, z chęcią odwiedzicie przyjaciół, wybierzecie się do rodziny za miasto, odwiedzicie kluby i dyskoteki – krótko mówiąc długi weekend rozpoczniecie w nastroju sprzyjającym zabawom oraz wszelkiego rodzaju imprezom. Również miłość rozkwitnie w sercu niejednego Bliźniaka, macie szansę poznać kogoś, przy kim serce zabije mocnej. Nie ufajcie jednak zapewnieniom i deklaracjom, zwłaszcza pod koniec tygodnia, bo możecie się srogo oszukać. Na wszelki wypadek sprawdźcie prawdomówność nowo poznanej osoby, bo może się okazać, że zaczarowany książę (lub księżniczka) z bajki jest tak naprawdę prawdziwą żabą.

Horoskop tygodniowy dla Byka 30 kwietnia – 6 maja 2018

Słońce w waszym znaku pozwoli się Wam zrelaksować i zadbać o swoje dobre samopoczucie. Zamiast gonić za marchewką na kiju, postanowicie spędzić długi weekend z najbliższymi i dobrze na tym wyjdziecie. Potrzeba odpoczynku okaże się na tyle intensywna, że złapiecie last minute i wybierzecie się na wakacje, nawet jeśli mielibyście wydać na to ostatnie pieniądze. Osoby, których na to nie stać, wybiorą się do rodziny, na działkę lub na wieś, aby złapać kontakt z naturą, którą Byki kochają ponad wszystko. Od piątku uważajcie na kogoś, kto udaje przyjaźń, możecie się mocno rozczarować, dadzą też znać o sobie źle ulokowane uczucia. Niczym się jednak nie przejmujcie, ładujcie akumulatory, bo przyszły tydzień postawi przed wami wyzwania, którym będziecie musieli sprostać.

Horoskop tygodniowy dla Barana 30 kwietnia – 6 maja 2018

Postaracie się wrzucić na luz, ale pomimo długiego weekendu sprawy zawodowe absorbować was będą jeszcze do czwartku, nie oderwiecie się od pilnych zadań, szczególnie związanych z finansami, uznacie bowiem, całkiem słusznie, że nikt tego lepiej od was nie zrobi. Ambicja zacznie was nakręcać, nie zapominajcie jednak, że dążenie „po trupach” do celu nie jest wcale ostatecznie opłacalne. Pozostała część weekendu minie spokojniej, chociaż nie obejdzie się bez plotek i nacisków, jakie wywierać na was mogą przełożeni oraz pozostałe osoby decyzyjne w pracy, niektóre Barany wykryją nieprawidłowości w zarządzaniu pieniędzmi firmy i nie omieszkają powiadomić o tym zaufane osoby.

Horoskop tygodniowy dla Ryby 23 – 29 kwietnia 2018 roku

Czekają was w tym tygodniu wyzwania w dziedzinie współpracy z zagranicą. Od wtorku, kiedy Wenus wkroczy do znaku Bliźniąt, najlepiej poczujecie się we własnym domu. Stosunki, jakie was łączą z przyjaciółmi lub z osobami podzielającymi wasze pasje i zainteresowania, wejdą obecnie w fazę decydującą – co do niektórych osób głęboko się rozczarujecie, natomiast na wybranych przyjaciołach możecie polegać, jak na Zawiszy. Złapiecie dobre porozumienie z osobami starszymi, którymi skłonni będziecie się zaopiekować. W sprawach finansowych, niestety, trzeba będzie zacząć się ograniczać, nie znaczy to, że zabraknie wam pieniędzy, po prostu nastąpi krótkotrwały okres skłaniający do większych niż zwykle oszczędności.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 23 – 29 kwietnia 2018 roku

Macie w pracy potężnych, chociaż ukrytych, wrogów, uważajcie więc na każde swoje słowo oraz działanie. Za waszymi plecami dokonują się zmiany, które was dotyczą, ale których nie jesteście świadomi, planety radzą jednak, aby się tym nie przejmować, tylko robić swoje, ponieważ wasza pozycja jest niezachwiana. Starajcie się sami nie przyczyniać do budowania negatywnej opinii na swój temat, szczególnie w połowie tygodnia, kiedy Merkury utworzy kwadraturę z Saturnem – powinniście zdawać sobie sprawę z tego, że nie wszyscy są tak otwarci na zmiany i skłonni do przystosowania się jak przedstawiciele znaku Wodnika. Od wtorku Wenus w przyjaznym znaku Bliźniąt rozbudzi wasze życie towarzyskie oraz artystyczne, z radością zajmiecie się tym, co sprawia przyjemność, zaś wolne Wodniki zaczną rozglądać się za kimś do pary.