Archiwa kategorii: Archiwum

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 10 – 16 września 2018

Wenus wkroczyła właśnie do waszego znaku, ustawiając się w opozycji do buntowniczego Urana, a od wtorku również w kwadraturze do Marsa w Wodniku. Pojawi się napięcie w związkach uczuciowych, dotyczy to szczególnie Skorpionów urodzonych w pierwszej dekadzie znaku. W przypadku nieporozumień z domownikami lub partnerami życiowymi, najlepiej rzucić się w wir pracy, pozwoli wam to oderwać się od problemów trudnych do rozwiązania. Osoby urodzone między 8 a 13 listopada mogą natomiast natrafić na prawdziwą „żyłę złota” i zrobić interes życia, rozpocząć studia lub wyjechać w wymarzoną podróż, w czym pomoże Jowisz, przebywający w waszym znaku, w sekstylu do Słońca i trygonie do Plutona.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 10 – 16 września 2018

Mars, który we wtorek zawita do waszego znaku, utworzy szereg napiętych aspektów, staniecie się więc nerwowi i wybuchowi. Stres wywołają relacje zarówno osobiste, jak i zawodowe oraz biznesowe. Najbardziej narażone na nieporozumienia okażą się Wodniki urodzone w pierwszej dekadzie znaku, trudno wam będzie zachować spokój i porozumieć się z najbliższymi. Niektóre zawodowe przyjaźnie zachwieją się, od was zależy czy potraficie je utrzymać. Od środy do piątku będziecie starali się ogarnąć sprawy finansowe w swoim życiu, ale okaże się to trudniejsze, niż przypuszczaliście. Konfiguracja Słońca, Jowisza i Plutona zapowiada wydobycie na światło dzienne spraw, do tej pory ukrytych, zderzycie się z ciemną stroną rzeczywistości, co wywoła burzę emocji.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 10 – 16 września 2018

Przebywający w waszym znaku Pluton tworzy korzystne aspekty ze Słońcem i Jowiszem, co sprzyja intensywnym przeżyciom związanym z podróżami, zdobywaniem wiedzy oraz odważnym inwestycjom. Dysponujecie obecnie ogromną energią, ale doświadczenia, jakim zostajecie poddawani, nie zawsze należą do przyjemnych. We wtorek Mars opuści wasz znak i wkroczy do Wodnika, tworząc napięte aspekty z Uranem i Wenus – konieczne mogą okazać się nieprzewidziane wydatki, co znacznie wyprowadzi was z równowagi. Zrezygnujcie z zakupów rzeczy, które tak naprawdę do niczego wam się nie przydadzą. Od środy do piątku, podczas opozycji Merkurego do Neptuna, uważajcie, abyście nie zgubili się w drodze, objazdy mogą okazać się bardzo uciążliwe.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 10 – 16 września 2018

Jowisz w sekstylu do Słońca oraz Plutona poprawi wasze finanse, pozwoli odzyskać pieniądze, które wam się należą lub ułatwi zdobycie kredytu. Osoby zainteresowane wiedzą tajemną uzyskają możliwość zdobycia wielu informacji, które zainspirują ich wyobraźnię. Ta niezwykle mocna i energetyczna konfiguracja pozwoli wam zabłysnąć w pracy, szef na pewno doceni wasze starania, chociaż przemawiać będziecie w sposób bezkompromisowy, ostry i zdecydowany. Informacje, jakie zdobędziecie, wywołają wzburzenie i mogą negatywnie odbić się na waszym zdrowiu, starajcie się więc do wszystkiego podchodzić z większym dystansem. W sprawach zawodowych wiele nieporozumień, wyjdą na jaw sprawy do tej pory zamiatane pod dywan.

Horoskop tygodniowy dla Wagi 10 – 16 września 2018

Wenus opuściła wasz znak i przebywa obecnie w Skorpionie, dodatkowo od wtorku utworzy napięty aspekt zarówno z Uranem, jak i z Marsem, który zmieni znak i wkroczy do Wodnika – wszystkie sprawy przyspieszą, będzie to miało duży wpływ na finanse, romanse oraz problemy dzieci. Nastrój wielu Wag się pogorszy, staniecie się dużo bardziej bojowi i skłonni do konfrontacji. Jednocześnie pojawi się szansa na duże zyski w dziedzinie nieruchomości, to również dobry moment na rozpoczęcie niezbędnych remontów w domu. Od środy do piątku ktoś z bliskich może potrzebować opieki i wsparcia, zadbajcie o swój system nerwowy, aby stres nie odbił się na zdrowiu, szczególnie na problemach z trawieniem.

Horoskop tygodniowy dla Panny 10 – 16 września 2018

Słońce w waszym znaku w sekstylu do Jowisza i w trygonie do Plutona zapewni powodzenie wszystkim ambitnym przedsięwzięciom. Śmiało sięgajcie po to, czego inni się boją, nie zabraknie wam energii i poczucia własnej wartości. Również Merkury pozwoli poczuć się pewnie, bo przebywa w waszym znaku – jedynie od środy do piątku pozostańcie ostrożni, gdyż opozycja tej planety do Neptuna w przeciwległych Rybach, wprowadzi wiele niepewności i nieporozumień. Na jaw wyjdą ukrywane do tej pory sprawy, w pracy się zagotuje, kiedy od wtorku Mars zacznie tworzyć napiętą konfigurację z Uranem i Wenus. Pod koniec tygodnia może was dopaść nagła niedyspozycja zdrowotna, wszystko z nadmiaru emocji i przepracowania.

Horoskop tygodniowy dla Lwa 10 – 16 września 2018

Słońce w Pannie w korzystnej konfiguracji do Jowisza i Plutona pozwoli uzyskać dodatkowe środki, które przeznaczycie prawdopodobnie na inwestycje domowe. Jeśli zajdzie taka potrzeba, nie zawahacie się skorzystać z kredytu, zwróćcie tylko uwagę, czy ktoś nie chce was oszukać proponując pożyczkę. Poczynając od wtorku w pracy lub w rodzinie może dojść do nieporozumień, łatwo was będzie wyprowadzić z równowagi, ponieważ okoliczności się zmienią, a wam trudno będzie za nimi nadążyć. Niektóre osoby w wyniku konfliktu postanowią zmienić pracę, a nawet ścieżkę zawodową, poczujecie, że macie naprawdę dosyć i czas rozpocząć coś nowego. Otwórzcie się na zmiany i nie bójcie się ich, bo wszystko jest lepsze od frustracji wynikającej z braku wpływu na sytuację, w jakiej pozostajecie.

Horoskop tygodniowy dla Raka 10 – 16 września 2018

Słońce w przyjaznym znaku Panny w sekstylu z Jowiszem i w trygonie z Plutonem, wpłynie niezwykle stymulująco za związki miłosne, niejeden Rak w tym tygodniu dojdzie do wniosku, że ulokował uczucia w związku trudnym, ale rozwijającym życie emocjonalne i duchowe. Przyjaźń w jednej chwili może zamienić się w trudną do opanowania namiętność lub przeciwnie – dostrzeżecie, że ktoś od dłuższego czasu was krzywdzi i zdemaskujecie jego ukryte zamiary. Niektóre Raki dojdą do wniosku, że należy położyć kres relacji, która od dłuższego czasu nie jest satysfakcjonująca. Najważniejsze, abyście słuchali własnej intuicji, a nie plotek oraz niesprawdzonych informacji, jakie otrzymacie od środy do piątku.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 10 – 16 września 2018

Merkury nadal przechodzi przez znak Panny, w którym czuje się fantastycznie, wzrasta więc pewność siebie Bliźniąt i odnosicie wrażenie, że wszystko macie pod kontrolą. Tymczasem napięte aspekty między Marsem, Uranem i Wenus już od wtorku mogą wzbudzić niepokój, którego źródła trudno odnaleźć. Nie obawiajcie się o zdrowie, ponieważ obecnie pozostajecie pod wpływem korzystnego układu planet, takich jak Jowisz i Słońce. Jeśli pojawią się trudne do zdiagnozowania dolegliwości, nie przejmujcie się, tylko działajcie, planety was wspierają w dojściu do zdrowia. W pracy pojawią się zagadki, trudno będzie się zorientować o co chodzi, poczujecie się jak we mgle, szczególnie w drugiej połowie tygodnia. Merkury w pozytywnych aspektach Jowisza i Plutona pozwoli dojść do porozumienia we wszelkich sprawach rodzinnych.

Horoskop tygodniowy dla Byka 10 – 16 września 2018

Przez cały tydzień będziecie pod wpływem bardzo silnych emocji, szczególnie Byki urodzone w pierwszej dekadzie znaku mogą dokonać wstrząsających odkryć, co zmieni ich stosunek do niektórych osób, które do tej pory uznawały za przyjaciół. Wenus w przeciwległym znaku Skorpiona w opozycji do Urana w Byku i kwadraturze do Marsa w Wodniku wywoła konflikty i perturbacje w związkach, dojdziecie do wniosku, że „nie tędy droga” i zmienicie kierunek działania w niektórych przedsięwzięciach. Jednocześnie korzystne aspekty Jowisza ze Słońcem i Plutonem pozwolą jasno naświetlić i pozytywnie wykorzystać waszą wiedzę związaną z kręgiem zainteresowań, zaangażujecie się w ważne sprawy partnerów życiowych oraz dzieci lub artystów.