Archiwa kategorii: Archiwum

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 29 stycznia – 4 lutego 2018 roku

Sekstyl Jowisza do Plutona sprzyja regeneracji oraz wszelkim śmiałym i odważnym działaniom, których efekty będą widoczne po latach. Mars, Jowisz i Pluton wspierają się wzajemnie, promując działania oparte na zaufaniu w przyszłość, pozwalają szukać finansowania pomysłów innowacyjnych, związanych z pogłębianiem nauki, podnoszeniem poziomu życia, nawiązywaniem międzynarodowych kontaktów, rozwijaniem wiedzy psychologicznej. To znakomity czas na rozpoczęcie każdego rodzaju terapii. Zaćmienie Księżyca w znaku Lwa, pod wpływem którego pozostaniecie w połowie tygodnia, utrudni komunikację oraz przepływ informacji, co wywoła zupełnie niepotrzebne emocje. W środę unikajcie zawierania znajomości przez internet i starajcie się nie dokonywać korekt w komputerze. Weekend sprzyja krótkim podróżom i nawiązywaniu kontaktów z rodzeństwem oraz sąsiadami.

Horoskop tygodniowy dla Ryby 22 – 28 stycznia 2018 roku

Słońce w znaku Wodnika nie sprzyja aktywności i osłabia energetycznie wszystkie Ryby, dlatego dobrze jest ten tydzień poświęcić na odpoczynek. Nie angażujcie się zbyt mocno w rozgrywki psychologiczne w gronie przyjaciół, nie wszyscy są sobie życzliwi, chociaż udają przychylność, wy wszystko wyczuwacie swoim szóstym zmysłem, ale niewiele możecie w tej sytuacji zrobić. Starajcie się wysłuchać każdej ze stron, lecz nie powtarzajcie dalej otrzymanych w sekrecie informacji. Kiedy w piątek Mars opuści znak Skorpiona i wkroczy do znaku Strzelca, sytuacja zawodowa się zmieni i przyszły tydzień przyniesie konieczność zaangażowania. W czasie weekendu sprawy finansowe mogą wyprowadzić was z równowagi, uznacie, że zbyt wiele wydaliście lub przypomnicie sobie zaległy, niezapłacony rachunek. Nie przejmujcie się na zapas.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 22 – 28 stycznia 2018 roku

Słońce oraz Wenus w waszym znaku poprawią samopoczucie, wprowadzą pogodę ducha i zwrócą uwagę na miłość. Zakochane Wodniki przeżywać zaczną rozterki, natomiast osoby dopiero poszukujące swojej połówki otworzą szeroko oczy, wypatrując życiowego partnera, który pojawić się może dosłownie z dnia na dzień – dotyczy to szczególnie Wodników urodzonych w pierwszej dekadzie znaku.

Osoby w stałych związkach otworzą się na dowody uczuć ze strony partnera, wszyscy chodzić zaczną „zaświergoleni” lub zajmą się działalnością artystyczną. Głowę zaprzątać wam będą też ciemne sprawki w miejscu pracy lub poważne zawodowe problemy, które należy rozwiązać. Kiedy w piątek Mars wkroczy do życzliwego znaku Strzelca, znacznie ożywi się wasze życie towarzyskie.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 22 – 28 stycznia 2018 roku

Słońce i Wenus w znaku Wodnika zaktywizują sferę finansową, pojawi się niespodziewanie możliwość zarobku, korzystny okaże się każdy rodzaj twórczości artystycznej. W grupie osób, z którą łączy was przyjaźń lub wspólne zainteresowania, pojawią się głębokie zmiany, konieczne okażą się szczere rozmowy i mądre decyzje. Zebrane informacje zachowajcie w sekrecie, dyskrecja okaże się w tym przypadku pojęciem kluczowym. Możecie być świadkami wydobycia na światło dzienne spraw „zamiatanych pod dywan” lub będziecie mieć kontakt z osobami pełnymi frustracji, nie zmieni to faktu, że dla was pojawi się szansa na umocnienie pozycji, zarówno osobistej, jak i finansowej. Weekend może być trochę nerwowy, nie dajcie się wyprowadzić z równowagi i przestańcie martwić się sprawami, na które nie macie wpływu.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 22 – 28 stycznia 2018 roku

Czeka was w tym tygodniu krótka podróż lub intelektualne zadanie – cokolwiek się wydarzy, wymagać będzie zaangażowania, lecz sprawi wam dużą przyjemność. Pomimo poczucia ograniczenia, finanse przestaną absorbować waszą uwagę, skupicie się na tym, co aktualnie macie do zrobienia. Pieniądze pojawią się pod koniec tygodnia, może się okazać, że trzeba skorzystać z rezerw, nie martwcie się tym, wszystko niebawem wróci do normy. W piątek do waszego znaku wkroczy bojowy Mars, aktywizując każdą sferę życia, może zaczniecie uprawiać sport, zaangażujecie się w działalność wymagającą szybkich i trafnych decyzji. Nie pozwólcie ponieść się nerwom w czasie weekendu podczas kwadratury Merkurego do Urana, nie warto kruszyć kopii, sprawa nie jest tego warta.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 22 – 28 stycznia 2018 roku

Do piątku macie czas, aby zapiąć wszystkie sprawy nie cierpiące zwłoki. Pojawi się okazja, aby omówić biznesowe założenia oraz inwestycje. Kiedy w piątek Mars opuści wasz znak i wkroczy do znaku Strzelca, nadejdzie znakomity moment, aby wprowadzić w życie najbardziej śmiałe plany finansowe. Możecie także wybrać się w tym tygodniu w daleką podróż, poprawić rodzinne relacje, przyznać się do popełnionych błędów, wyciągnąć rękę do zgody. Najgorsza prawda lepsza jest od najlepszego kłamstwa, dlatego zagrajcie w otwarte karty, a uda wam się zebrać pokaźne żniwo, tak w kwestii spraw osobistych, jak i zawodowych. Najlepiej w tych dniach poczujecie się we własnym domu. To dobry moment, aby nadrobić zaległości towarzyskie i zaprosić przyjaciół.

Horoskop tygodniowy dla Wagi 22 – 28 stycznia 2018 roku

Słońce oraz Wenus w przyjaznym znaku Wodnika sprzyjać będą rozrywkom oraz kontaktom z osobami podzielającymi wasze pasje i zainteresowania. Wagi urodzone w pierwszej dekadzie znaku mogą spotkać kogoś niezwykle interesującego podczas jednego ze spotkań towarzyskich, serce zabije mocniej i uznacie, że to ktoś „do tańca i do różańca”. Powiodą się wszelkie działania natury artystycznej i wszelkiego rodzaju twórczość. Wagi urodzone na przełomie drugiej i trzeciej dekady znaku mają szansę teraz omówić z domownikami najbardziej śmiałe plany mieszkaniowe. Niektóre osoby czekają znaczne zyski finansowe, nie pozwólcie okazji przejść koło nosa, możecie mieć wpływ na rozwój przyszłych wydarzeń. Jeśli planowaliście wziąć większy kredyt, właśnie teraz nadarzy się korzystna okazja, aby z niego skorzystać.

Horoskop tygodniowy dla Panny 22 – 28 stycznia 2018 roku

Czeka was w tym tygodniu podróż lub zyski z międzynarodowych kontaktów. Powiodą się wszelkiego rodzaju publikacje, uda wam się wydobyć na światło dzienne informacje do tej pory ukryte. Niektóre Panny zaczną odcinać kupony od swej systematycznej pracy, szczególnie w dziedzinie intelektualnej. Warto skupić się w tym tygodniu na ważnej korespondencji, uda się dotrzeć do osób ważnych i decyzyjnych. To również dobry moment na rozpoczęcie nowej diety opartej na owocach i warzywach. Kiedy w piątek Mars opuści znak Skorpiona i wkroczy do znaku optymistycznego Strzelca, energię skierujecie na sprawy domowe oraz zawodowe. Weekend przyniesie niespodzianki, starajcie się zachować spokój i równowagę.

Horoskop tygodniowy dla Lwa 22 – 28 stycznia 2018 roku

Słońce i Wenus w przeciwległym znaku Wodnika zachęcą do rozwoju życia towarzyskiego, staniecie się lubiani i atrakcyjni dla płci przeciwnej. Szczególnie Lwy urodzone w pierwszej dekadzie znaku otworzą się na potrzeby partnera, dostrzegając potrzebę porozumienia i poprawy wszelkiego rodzaju kontaktów międzyludzkich. Starajcie się chociaż na chwilę zapomnieć o sobie i skupcie się na tym, czego oczekuje od was partner, a uda się wam uniknąć wielu niepotrzebnych zatargów. W piątek Mars opuści znak Skorpiona i wkroczy do przyjaznego Strzelca, zaczniecie więc poświęcać więcej czasu swoim dzieciom, skupicie się także na rozwoju swojego hobby, jeśli je posiadacie. W czasie weekendu starajcie się jak najwięcej odpoczywać i dbajcie o zdrowie.

Horoskop tygodniowy dla Raka 22 – 28 stycznia 2018 roku

Tydzień sprzyja poważnym rozmowom, wyjaśnianiu spornych kwestii i robieniu planów na przyszłość. Osoby pragnące wziąć kredyt mogą uzyskać go na dobrych warunkach. To również bardzo dobry moment, aby zaplanować każdy rodzaj nauki lub wybrać kierunek studiów dla siebie lub swoich dzieci. Wiedza sama wam zacznie wchodzić do głowy, szczególnie związana ze znajomością języków obcych. Warto zapisywać się na kursy i szkolenia, ponieważ zrobicie z nich w przyszłości dobry użytek. Macie szansę pokonać konkurencję w każdej dziedzinie, więc startujcie do konkursów i quizów, na wszelki wypadek wypełnijcie kupon Totolotka. Od piątku uważajcie na zdrowie, bo Mars w Strzelcu może wywołać jakiś rodzaj niedyspozycji. Weekend zapowiada się nerwowo za sprawą zadań, jakie czekają was w pracy.