Archiwa kategorii: Archiwum

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 16 – 22 kwietnia 2018 roku

Dopóki Mars przebywa w znaku Koziorożca musicie liczyć się z aktywnym działaniem ukrytych wrogów, nie macie na to jednak żadnego wpływu. Nów Księżyca w koniunkcji z Uranem w życzliwym znaku Barana wpłynie mobilizująco oraz stymulująco na wasz umysł i sprawi, że rozpoczniecie nowy rozdział w życiu, który wiązać się może z nauczaniem lub przekazem informacji. To dobry moment, aby rozpocząć pisanie bloga, założyć stronę internetową lub w inny sposób zamanifestować swoją obecność w wirtualnym świecie. Pomysłów wam nie zabraknie, odwagi również, więc do dzieła! W piątek, kiedy Słońce opuści znak Barana i wkroczy do znaku Byka, zajmiecie się sprawami domowymi oraz wyzwaniami zawodowymi, koniecznie pokonać trzeba lenistwo, jakie was ogarnie, ruszajcie do przodu z nowymi projektami.

Horoskop tygodniowy dla Barana 9 – 15 kwietnia 2018 roku

W poniedziałek w pracy może być nerwowo, zachowajcie spokój, starajcie się nie okazywać emocji, bo impulsywność to wasza słaba strona. Tydzień warto poświęcić na przemyślenie strategii działania, zanim podejmiecie ważne życiowe decyzje. Słońce zasili was energetycznie, a kwadratura z Plutonem podkręci wolę walki i zwycięstwa za wszelką cenę. Horoskop ostrzega, aby niczego nie robić na siłę, szczególnie w kwestiach zawodowych, sukcesy i tak was nie ominą, musicie jednak poczekać na odpowiedni moment, który niebawem nadejdzie. Nadal trwa dobra passa finansowa, wysiłek włożony w ciekawe przedsięwzięcie okaże się opłacalny. W miłości chwile pełne pasji i namiętności, poczujecie się kochani i pożądani, randki spełnią wasze oczekiwania.

Horoskop tygodniowy dla Ryby 9 – 15 kwietnia 2018 roku

Ryby, szczególnie te urodzone w drugiej dekadzie znaku, doświadczą wielu dowodów uznania i sympatii ze strony przyjaciół lub grupy osób, z którymi wiążą ich wspólne zainteresowania. Nie wszystko co usłyszycie okaże się szczere, ale i tak sprawi to wam przyjemność. Osoby młode i wolne będą miały tendencję do prowadzenia życia pełnego imprez suto zakrapianych alkoholem – starajcie się zachować trzeźwość, bo na jednym z towarzyskich spotkań możecie się natknąć na miłość swego życia, warto być przytomnym, aby nie przemknęła niezauważona. Sprawy finansowe napotkają problemy, nie dajcie się namówić na niepewne inwestycje, to nie jest czas na trafne decyzje, poczekajcie z tym przynajmniej do przyszłego tygodnia, kiedy Merkury wróci do ruchu prostego.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 9 – 15 kwietnia 2018 roku

Starajcie się jak najmniej mówić, bo ktoś może was źle zrozumieć, a forma waszej wypowiedzi spotka się ze sprzeciwem osób, które nie są wam życzliwe. Najwięcej czasu spędzicie w domu, gdzie czujecie się kochani i podziwiani, co wydatnie poprawia samopoczucie i podnosi samoocenę, nie sprzyja jednak sprawom zawodowym i usypia czujność. Za waszymi plecami dzieją się rzeczy, o których nie macie pojęcia, powinniście być przygotowani na działanie ukrytych wrogów i stosować metodę ograniczonego zaufania w stosunku do większości osób, jakie was otaczają. W połowie tygodnia ktoś wesprze was finansowo, możecie liczyć na dodatkowe środki z nieoczekiwanego źródła. Unikajcie alkoholu, używek i niesprawdzonych leków, bo mogą mieć na was wyjątkowo negatywny wpływ.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 9 – 15 kwietnia 2018 roku

Będziecie musieli w tym tygodniu uruchomić swoją siłę i determinację, aby pokonać wyzwania, jakie was czekają. Nagromadzenie w waszym znaku planet, z których każda posiada moc i możliwość działania, świadczy o tym, że to, co dla was istotne, dzieje się tu i teraz. Trygon Marsa w waszym znaku do Wenus w Byku zapowiada zielone światło dla spraw miłości, szczególnie dni od środy do piątku przynieść mogą spełnienie marzeń lub realizację długo pielęgnowanego pragnienia. Układ planet sprzyja również wszelkim przedsięwzięciom natury artystycznej. Równocześnie napięty aspekt między Słońcem a Plutonem zapowiada wyzwolenie potężnej energii, która znajdzie ujście w sprawach domowych oraz zawodowych, unikajcie stosowania presji czy jakiejkolwiek formy przymusu, nie stawiajcie spraw na ostrzu noża, lepiej wybierzcie się na jogę lub do siłowni.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 9 – 15 kwietnia 2018 roku

Jest szansa, że pojawią się w tym tygodniu pieniądze, jakich się nie spodziewaliście, co nie znaczy, że obejdzie się bez wysiłku z waszej strony. Aktywność w tej dziedzinie się opłaci i pod koniec tygodnia wasze konto zasilą dodatkowe środki. Działalność, którą do tej pory uznawaliście za hobby, może zacząć przynosić zyski, warto zastanowić się nad rozwojem w przyszłości tej dziedziny, liczcie się jednak z koniecznością zaciągnięcia kredytu. Strzelce posiadające dzieci mogą spotkać się z jakąś formą presji z ich strony, surowe kary nie rozwiążą problemu. Sprawy zdrowotne zdominują w tym tygodniu waszą uwagę i zmuszą do zwiększenia wydatków na odpowiedni sposób żywienia.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 9 – 15 kwietnia 2018 roku

Nadszedł czas na miłość, w tym tygodniu łatwo będzie wam ją wyrazić, ale raczej za pomocą zmysłów i aktywnego działania niż za pośrednictwem słów. Przeżyjecie romantyczne chwile, o których od dawna marzyliście, partner okaże wam uczucia, na co od dawna czekaliście. Biznesmeni oraz osoby prowadzące firmę mogą liczyć na korzystne transakcje, chociaż o klienta trzeba będzie zawalczyć. Niektóre Skorpiony mogą napotkać problemy zdrowotne, wynikające z przepracowania oraz nadmiernego napięcia, starajcie się zwolnić tempo, jeśli zamierzacie skorzystać z dobrobytu, jaki was otacza. Pod koniec tygodnia spotkanie z dziećmi przyniesie prawdziwą radość. Warto wybrać się do teatru, kina lub na wystawę, potrzebujecie kontaktu ze sztuką, dobrze wam zrobi przebywanie w kręgu szeroko pojętej twórczości.

Horoskop tygodniowy dla Wagi 9 – 15 kwietnia 2018 roku

Starajcie się unikać stosowania presji, szczególnie w domu, bo obróci się to przeciwko wam samym. Problemy, jakie pojawią się w sprawach rodzinnych oraz zawodowych, pokonacie siłą woli, optymizmem oraz potęgą pozytywnego podejścia do możliwości ich rozwiązania. Jesteście obecnie w dobrej formie, siły więc nie zabraknie, ale ufajcie w większym stopniu sercu niż rozumowi. W sprawach partnerskich pojawią się napięcia, jednak emocje rozładuje energia miłości i wiara w zwycięstwo uczuć. W czwartek i piątek dadzą o sobie znać sprawy zdrowotne, starajcie się otoczyć opieką kogoś, kto tego potrzebuje, zadbajcie również o własne dobre samopoczucie, aby stawić czoło napięciom, jakie mogą nadejść w następnym tygodniu.

Horoskop tygodniowy dla Panny 9 – 15 kwietnia 2018 roku

Wszystko wskazuje na to, że całą energię poświęcicie na to, co jest waszą pasją lub hobby, uważajcie tylko, żeby nie stracić czasu i pieniędzy na przedsięwzięcie, które wymaga więcej, niż jesteście w stanie z siebie dać. Merkury aż do końca tygodnia porusza się biegiem wstecznym, nie należy więc w tym czasie rozpoczynać spraw szczególnie dla was istotnych, warto jednak przygotować się do nadchodzących projektów, szczególnie w dziedzinie spraw międzynarodowych oraz związanych z zarządzaniem wspólnymi środkami finansowymi. Wolne Panny mogą w tych dniach poznać osobę, przy której mocno zabije serce, już niedługo ziści się marzenie o romansie.

Horoskop tygodniowy dla Lwa 9 – 15 kwietnia 2018 roku

W tym tygodniu Lwy powinny zadbać o swoją kondycję, w szczególnych przypadkach zdrowie może okazać się zagrożone, warto więc zawczasu wybrać się na badania kontrolne lub do specjalisty, jeśli niepokoją was nietypowe objawy. Sportowcy mają szansę wygrać z konkurencją i pobić wszelkie rekordy, ale nie pozwólcie, aby ambicja skłoniła was do wysiłku ponad swoje możliwości, po co nabawić się niepotrzebnej kontuzji? W pracy stosunki z podwładnymi oraz przełożonymi znacznie się poprawią, wywoła to jednak zazdrość współpracowników, nie przejmujcie się ich złośliwymi uwagami. Lwy zakochane przeżyją przyjemne chwile uniesień, zbliży was do siebie wspólna praca.