Archiwa kategorii: Archiwum

Horoskop tygodniowy dla Ryby 9 – 15 marca 2020

Pełnia Księżyca w przeciwległej Pannie, która będzie miała miejsce w poniedziałek, zachęci do rozwoju duchowego, ponieważ towarzyszyć jej będzie koniunkcja Słońca z Neptunem w waszym znaku. Macie szansę w tym tygodniu rozpocząć podróż do wnętrza swej osobowości, co was niezmiernie zaskoczy. Niektóre Ryby, poszukujące swojej drugiej połówki, mogą spotkać ją nagle na rogu ulicy lub w bliskim sąsiedztwie, miejcie więc oczy szeroko otwarte. Od wtorku Merkury poruszać się już będzie biegiem prostym, co ułatwi podejmowanie decyzji. W środę sekstyl Słońca do Jowisza wpłynie na rozwój kontaktów towarzyskich, a w czasie weekendu spędzicie czas z przyjaciółmi – dzięki sekstylow Słońca do Plutona oraz Marsa do Neptuna macie szansę poznać ich lepiej, zwierzeniom nie będzie końca.
Zobacz prognozy i talizmany na Rok Metalowego Szczura >>

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 9 – 15 marca 2020

Pełnia Księżyca w znaku Panny, do której dojdzie w poniedziałek, wywoła emocje związane z finansami, nie wszystko okaże się jasne, możecie stracić zbyt wiele w wyniku nieporozumienia lub wydacie majątek na przyjemności. Koniunkcja Wenus do Urana zachęci do kontaktów z przyjaciółmi, możecie tez poznać nowe osoby, z którymi chętnie nawiążecie bliższą relację. We wtorek Merkury w waszym znaku powróci do biegu prostego, do końca tygodnia macie więc szansę na wykorzystanie dobrych pomysłów, jakie wpadną wam do głowy. Tydzień jest również korzystny dla podróży i kontaktów zagranicznych, bowiem od środy pozostawać będziecie pod wpływem sekstylu Słońca do Jowisza. W czasie weekendu sekstyl Słońca do Plutona oraz Marsa do Neptuna skłoni do nadmiernych wydatków.
Zobacz prognozy i talizmany na Rok Metalowego Szczura >>

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 9 – 15 marca 2020

Pełnia Księżyca w przyjaznej Pannie pozwoli zebrać niezbędne informacje, istotne dla spraw zawodowych, okażą się one jednak niejasne oraz niejednoznaczne i wzbudzą w związku z tym duże emocje. Koniunkcja Wenus z Uranem w życzliwym Byku zaowocuje wygraną w każdej konkurencji, młode Koziorożce mają szansę się zakochać, nie będzie to jednak jeszcze osoba, z którą pozostaniecie na całe życie. Merkury w Wodniku od wtorku zacznie poruszać się biegiem prostym, co ułatwi podejmowanie decyzji. W środę Słońce utworzy sekstyl z Jowiszem w waszym znaku, pojawi się szansa na sukces w wybranej dziedzinie, zapragniecie nauczyć się czegoś nowego. W czasie weekendu sekstyl Słońca do Plutona w waszym znaku, jak również sekstyl Marsa do Neptuna, uczynią z was osoby niezłomne i pełne pasji.
Zobacz prognozy i talizmany na Rok Metalowego Szczura >>

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 9 – 15 marca 2020

W poniedziałek pełnia Księżyca w znaku Panny wpłynie na karierę i wywoła emocje związane ze sferą zawodową. Koniunkcje Słońca z Neptunem oraz Wenus z Uranem mogą zaowocować niespodziewanymi okazjami, które należy chwytać „w locie”. We wtorek Merkury powróci do biegu prostego, poprawi się komunikacja, w środę natomiast sekstyl Słońca do Jowisza wpłynie na finanse, pojawią się propozycje dodatkowego zarobku. Również weekend zapowiada się ekscytująco za sprawą aspektów Słońca do Plutona oraz Marsa do Neptuna – zapragniecie wyjaśnić wszelkie nieporozumienia i niejasności, szczególnie związane z finansami.
Zobacz prognozy i talizmany na Rok Metalowego Szczura >>

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 9 – 15 marca 2020

W poniedziałek pełnia w znaku Panny wywoła emocje w związkach miłości oraz przyjaźni, koniunkcja Słońca z Neptunem odkryje potrzebę wydobycia na światło dzienne uczuć, które do tej pory były niewypowiedziane. Do otwartości i szczerości skłaniać będzie również koniunkcja Wenus z Uranem w przeciwległym Byku, ktoś może was zaskoczyć niecodziennym zachowaniem. Wolne Skorpiony mają szansę poznać osobę niezwykłą, która zawróci im w głowie, nie liczcie jednak na trwały związek. We wtorek Merkury zmieni bieg na prosty, natomiast w środę Słońce utworzy sekstyl ze szczodrym Jowiszem, przynosząc okazję, aby zaangażować się w każdy rodzaj twórczości, wykazać się kreatywnością i pomysłowością. Najważniejsze sprawy wydarzą się w czasie weekendu, kiedy pozostawać będziecie pod wpływem sekstylu Słońca do Plutona oraz Marsa do Neptuna – niektóre Skorpiony podejmą walkę z własnymi słabościami lub pomogą bliskim uporać się z uzależnieniami.
Zobacz prognozy i talizmany na Rok Metalowego Szczura >>

Horoskop tygodniowy dla Wagi 9 – 15 marca 2020

Pełnia Księżyca w znaku Panny wzbudzi emocje związane ze zdrowiem własnym lub domowników, towarzyszyć jej będzie koniunkcja Słońca z Neptunem oraz Wenus z Uranem – sprawy przybiorą nieoczekiwany obrót, ktoś was zaskoczy i nie będziecie wiedzieli jak się zachować. We wtorek Merkury powróci do ruchu prostego, łatwiej więc będzie podejmować decyzje, poprawi się komunikacja z kochanymi osobami oraz dziećmi. W środę sekstyl Słońca do Jowisza pozwoli rozwiązać problemy zdrowotne, zlecona kuracja okaże się skuteczna. Zarówno Mars w sekstylu do Neptuna, jak i Słońce w korzystnym aspekcie z Plutonem, pozwolą uporać się z problemami, jakie mogłyby się pojawić w czasie weekendu, nie zabraknie wam odwagi ani chęci, aby zaangażować się w działania, prowadzące do poprawy sytuacji.
Zobacz prognozy i talizmany na Rok Metalowego Szczura >>

Horoskop tygodniowy dla Panny 9 – 15 marca 2020

Pełnia Księżyca w waszym znaku wzbudzi emocje w związkach, niektóre Panny zaczną wątpić w prawdomówność i szczerość intencji partnerów życiowych lub biznesowych, inne natomiast ulegną czarowi osoby oryginalnej i nietuzinkowej, od której wiele mogą się nauczyć, ale nie powinny wiązać z nią nadmiernych oczekiwań. We wtorek Merkury, władca znaku, zmieni bieg na prosty, znów można zacząć podejmować ważne decyzje bez obawy, że popełni się kardynalny błąd. Od środy do niedzieli Słońce w przeciwległych Rybach utworzy sekstyl najpierw z Jowiszem, a następnie Plutonem w przyjaznym znaku Koziorożca, pojawi się szansa na namiętny romans, który może przekształcić się w miłość.
Zobacz prognozy i talizmany na Rok Metalowego Szczura >>

Horoskop tygodniowy dla Lwa 9 – 15 marca 2020

Pełnia Księżyca w znaku Panny, pod wpływem której pozostaniecie w poniedziałek, wzbudzi emocje związane ze stanem posiadania oraz z szeroko pojętymi sprawami zdrowotnymi. Koniunkcja Wenus do Urana natomiast otworzy przed wami drzwi do kariery, spotkacie na swej drodze osobę, która podsunie wam dobry pomysł. We wtorek Merkury w Wodniku zmieni bieg na prosty, co ułatwi podejmowanie decyzji, w środę natomiast sekstyl Słońca do Jowisza pomoże zdobyć dodatkowe pieniądze, okaże się też korzystny dla planowanych inwestycji. Weekend przyniesie rozwiązania w zakresie ochrony zdrowia, lekarz postawi trafną diagnozę lub zleci właściwe badania. Weekend to właściwy moment, aby zadbać o domowe zwierzęta.
Zobacz prognozy i talizmany na Rok Metalowego Szczura >>

Horoskop tygodniowy dla Raka 9 – 15 marca 2020

W poniedziałek pełnia Księżyca w znaku Panny, w połączeniu z koniunkcją Słońca z Neptunem oraz Wenus z Uranem, wywoła sporo emocji i ekscytacji, w każdym rodzaju podróży, zarówno krótkich, jak i zagranicznych. Również wiadomości, jakie otrzymacie, szczególnie związanych ze służbą zdrowia, wywołać mogą niepokój. W pierwszej połowie tygodnia spotkania z rodziną lub przyjaciółmi przyniosą wiele nowości i niespodziewanych wydarzeń. We wtorek Merkury zmieni bieg na prosty, natomiast w środę Słońce utworzy sekstyl z Jowiszem w życzliwych znakach, możecie więc spodziewać się znaczących spotkań i przyjaznych zbiegów okoliczności. Końcówka tygodnia ułatwi wyznaczenie własnych granic w związkach, dzięki sekstylowi Słońca do Plutona i Marsa do Neptuna.
Zobacz prognozy i talizmany na Rok Metalowego Szczura >>

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 9 – 15 marca 2020

Pełnia Księżyca w znaku Panny, której towarzyszy koniunkcja Neptuna ze Słońcem oraz Wenus z Uranem, wywoła zamieszanie w sprawach zarówno rodzinnych, jak i zawodowych. Jakieś nieporozumienie doprowadzić może do konfliktu w ważnym związku, na jaw wyjdą sprawy „zamiatane pod dywan”. Na szczęście już od wtorku Merkury, władca waszego znaku, powróci do ruchu prostego i łatwiej będzie wyjaśnić wszelkie zawiłe sprawy, wyprostować kłamstwa lub przemilczenia. Od środy pojawiać się zaczną zawodowe wyzwania, ambitne Bliźnięta otrzymają szansę na wybicie się w swoim środowisku. Sekstyl Słońca z Jowiszem, a następnie Plutonem, ułatwi właściwe zarządzanie wspólnymi finansami, na horyzoncie pojawi się możliwość trafnych inwestycji.
Zobacz prognozy i talizmany na Rok Metalowego Szczura >>