Archiwa kategorii: Archiwum

Horoskop tygodniowy dla Ryb 23-29 sierpnia 2021

Słońce właśnie wkroczyło do przeciwległego znaku Panny, w którym przebywają także Merkury i Mars, aktywizujące relacje międzyludzkie, uwaga więc w jeszcze większym stopniu zostanie skierowana na partnerów, zarówno osobistych, jak i biznesowych. W poniedziałek i wtorek Księżyc w waszym znaku rozbudzi uczucia i sprawi, że poczujecie się rozdarci wewnętrznie i sfrustrowani brakiem zrozumienia a wasza wrażliwość zostanie poddana próbie. Jednocześnie trygon Wenus do Saturna powala mieć nadzieję, że dobrze ulokowaliście zarówno wasze zasoby finansowe, jak i emocjonalne. W środę i czwartek Księżyc w Baranie zachęci do zakupów, natomiast opozycja Merkurego do Neptuna w waszym znaku podpowiada, że wasze romantyczne wyobrażenia ktoś podda racjonalnym testom, a trygon Merkurego do Plutona zapowiada, że zrobi to w sposób bezwzględny. W piątek i sobotę Księżyc w życzliwym Byku pozwoli złapać odrobinę oddechu, chociaż sobotnia koniunkcja Księżyca z Uranem wpłynie na zmianę planów. Księżyc w Bliźniętach zachęci was w niedzielę do pozostania w domu i nadrobienia zaległości w lekturze.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 23-29 sierpnia 2021

Słońce opuściło przeciwległy znak Lwa i wkroczyło do Panny, w której przebywają już Merkury i Mars, uwagę więc w jeszcze większym stopniu skierujecie na planowanie inwestycji oraz zdobywanie funduszy. W poniedziałek i wtorek Księżyc w Rybach wywoła niepokój związany z finansami, zwłaszcza że czekają was wydatki, jednak trygon Wenus do Saturna, przebywającego w waszym znaku, pozwala mieć nadzieję na stabilizację zawodową, awans lub zdobycie niezbyt wielkich, ale stałych dochodów. Dla osób zakochanych to okazja do zalegalizowania związków, warto więc zdobyć się na odwagę i podjąć odważne decyzje. W środę i czwartek Księżyc w życzliwym Baranie skłoni do intelektualnej aktywności, aspekty Merkurego ostrzegają jednak, że nie wszystko pójdzie po waszej myśli, szczególnie w sprawach finansowych. W piątek i sobotę podczas pobytu Księżyca w Byku zapragniecie odpocząć, ale koniunkcja Księżyca z Uranem, do której dojdzie w sobotę, może pokrzyżować plany. W niedzielę Księżyc w przyjaznych Bliźniętach zdecydowanie poprawi nastrój.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 23-29 sierpnia 2021

Słońce właśnie weszło do życzliwej Panny, w której przebywają już Merkury i Mars, uwagę skierujecie więc na podróże oraz edukację – osoby posiadające dzieci skupią się na rozpoczęciu roku szkolnego, natomiast wolne Koziorożce właśnie teraz zapragną skorzystać z „last minute” i wybrać się na zasłużone wakacje. W poniedziałek i wtorek Księżyc w życzliwych Rybach skłoni do spełnienia marzeń, ale możecie poczuć się trochę niezrozumiani, zagubieni i sfrustrowani, gdy utworzy opozycję do planet w Pannie a także koniunkcję ze zwodniczym Neptunem. Osoby, które pozostaną w pracy, mogą liczyć na niewielką podwyżkę lub awans, co zapowiada trygon Wenus do Saturna. W środę i czwartek Księżyc w Baranie pobudzi was do działania, Koziorożce przebywające na wakacjach zbiorą dużo ciekawych informacji, decydując się na zwiedzanie, co zapowiadają aspekty Merkurego, szczególnie trygon Merkurego do Plutona w waszym znaku. W piątek i sobotę Księżyc w przyjaznym Byku pozwoli się zrelaksować, chociaż sobotnia koniunkcja Księżyca z Uranem na krótko wyprowadzi was z równowagi. W niedzielę Księżyc w Bliźniętach skieruje uwagę na poprawę samopoczucia oraz ogólnie zdrowia.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 23-29 sierpnia 2021

Słońce wchodzące do pracowitej Panny, w której przebywają także Merkury i Mars, w jeszcze większym stopniu zmobilizuje was do zawodowej aktywności, w tym tygodniu poczujecie, że wakacje się skończyły i czas wziąć się do pracy. W poniedziałek i wtorek Księżyc, tranzytując Ryby, skłoni do twórczej działalności, natomiast trygon silnej Wenus do mocnego Saturna zapowiada rozpoczęcie długotrwałego projektu artystycznego lub ustabilizowanie i umocnienie miłosnego związku. W środę i czwartek Księżyc w życzliwym Baranie zachęci do aktywności sportowej, warto w tych dniach zrobić sobie jakąś przyjemność. Merkury w opozycji do Neptuna a następnie w trygonie do Plutona ułatwi skorzystanie z intuicji i wyobraźni, aby poprawić sytuację finansową. W piątek i sobotę Księżyc w Byku sprawi, że staniecie się podatni na smakołyki, uważajcie na ich nadmiar, bo koniunkcja Księżyca do Urana sygnalizuje w sobotę problemy z żołądkiem i systemem trawiennym. W niedzielę Księżyc w przeciwległym znaku Bliźniąt zapowiada liczne rozmowy, spory i dyskusje.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 23-29 sierpnia 2021

Słońce wkroczyło do życzliwego znaku Panny, w którym przebywają już Merkury i Mars, otworzy was więc jeszcze bardziej na kontakty z przyjaciółmi oraz działalność społeczną. Księżyc w Rybach w poniedziałek i wtorek rozbudzi marzenia, nastroi nostalgicznie i skłoni do romansów, niektóre Skorpiony będą się starały rozwiązać emocjonalne problemy swoich dzieci. Wenus w trygonie do Saturna sprawi, że zaczniecie podchodzić do spraw miłosnych w sposób odpowiedzialny. Księżyc w Baranie w środę i czwartek pobudzi was do działania, szczególnie w zakresie ochrony zdrowia. Opozycja Merkurego do Neptuna może doprowadzić do nieporozumień, ale trygon Merkurego do Plutona pozwoli zrozumieć odmienny od waszego sposób myślenia oraz wyrażania emocji. W piątek i sobotę Księżyc w przeciwległym Byku otworzy was na oczekiwania partnera życiowego, w sobotę koniunkcja Księżyca z Uranem może doprowadzić do burzliwej dyskusji a nawet niespodziewanej kłótni, na szczęście krótkotrwałej. W niedzielę Księżyc w Bliźniętach sprawi, że staniecie się bardziej towarzyscy.

Horoskop tygodniowy dla Wagi 23-29 sierpnia 2021

Słońce weszło do znaku Panny, rozpoczynając miesiąc, w którym zwykle dysponujecie mniejszymi zasobami energetycznymi, dlatego teraz właśnie, kiedy wszyscy wracają z wakacji, wy powinniście skorzystać z urlopu i wybrać się na wypoczynek. Księżyc w Rybach w poniedziałek i wtorek skłoni do dbałości o zdrowie, bo poczujecie się wyczerpani. Czas sprzyja natomiast miłości, szczególnie tej poważnej, nastawionej nie na przelotny romans, ale trwałą relację. Trygon Wenus w waszym znaku do Saturna w Wodniku pozwoli zalegalizować związek, to właściwy moment na oświadczyny lub podjęcie decyzji o wspólnym życiu. Wagi wykonujące zawody artystyczne mają szansę na długoterminowy kontrakt. W środę i czwartek Księżyc w przeciwległym Baranie pobudzi do dyskusji i zachęci do wspólnego działania, uważajcie jednak na plotki w pracy, o czym ostrzegają aspekty Merkurego z Neptunem i Plutonem. W piątek i sobotę Księżyc w Byku skieruje uwagę na wspólne finanse i planowane inwestycje, w sobotę, gdy Księżyc utworzy koniunkcję z Uranem, możecie wpaść na pomysł jak zwiększyć dochody. W niedzielę Księżyc w życzliwych Bliźniętach sprawi, że staniecie się bardziej niż zwykle ruchliwi, gotowi zorganizować chociaż krótki wyjazd.

Horoskop tygodniowy dla Panny 23-29 sierpnia 2021

Jeśli do tej pory mieliście dużo pracy w wyniku pobytu Merkurego i Marsa w Pannie, to wejście Słońca do waszego znaku jeszcze bardziej napełni was energią i zmotywuje do większej aktywności. W poniedziałek i wtorek pobyt Księżyca w przeciwległych Rybach skłoni do rozmów i negocjacji, nie wszystkich jednak uda się przekonać do waszych pomysłów, pomimo że nie zabraknie wam asów w rękawie. Wenus w trygonie do Saturna zapewni jednak stałe źródło dochodu, Panny wykonujące usługi mają szansę otrzymać długotrwałe zlecenie. W środę i czwartek Księżyc w Baranie skieruje uwagę na inwestycje, opozycja Merkurego w waszym znaku do Neptuna w Rybach ostrzega, że ktoś zechce was oszukać lub manipulować waszą opinią, ale trygon Merkurego do Plutona umocni was w przekonaniu o własnej słuszności i pozwoli wyjść zwycięsko z każdej potyczki słownej. W piątek i sobotę pobyt Księżyca w życzliwym Byku skłoni do skupienia się na wydatkach, jakie musicie ponieść w związku z rozpoczęciem roku szkolnego, zwłaszcza w sobotę, kiedy Księżyc znajdzie się w koniunkcji z Uranem, poczujecie się zaskoczeni wymaganiami. W niedzielę Księżyc w Bliźniętach skieruje uwagę na czekające was zawodowe wyzwania.

Horoskop tygodniowy dla Lwa 23-29 sierpnia 2021

Słońce właśnie opuściło wasz znak i wkroczyło do sumiennej Panny, warto zabrać się za porządki w finansach po wakacyjnych szaleństwach. W poniedziałek i wtorek Księżyc w niepewnych Rybach zachęci do szukania możliwości zainwestowania pieniędzy, trudno wam jednak będzie otrzymać konkretną odpowiedź na zadawane pytania. Trygon Wenus w Wadze do Saturna w przeciwległym znaku Wodnika sprzyja natomiast zawieraniu związków i składaniu długotrwałych zobowiązań wobec osób, które kochacie lub na których życzliwości wam zależy. W środę i czwartek Księżyc w życzliwym Baranie rozrusza was „na maksa” i zachęci do aktywności, szczególnie w sprawach związanych z edukacją oraz podróżami. Merkury w opozycji do Neptuna ostrzega przed wyciąganiem pochopnych wniosków dotyczących inwestycji, trygon Merkurego do Plutona skłoni natomiast do podjęcia radykalnych decyzji. W piątek i sobotę Księżyc w Byku sprawi, że wybierzecie się na spacer lub zajmiecie przydomowym ogródkiem, szczególnie sobotni poranek spędzicie pracowicie, kiedy Księżyc znajdzie się w koniunkcji z Uranem. W niedzielę Księżyc w życzliwych Bliźniętach zapowiada spotkania z przyjaciółmi.

Horoskop tygodniowy dla Raka 23-29 sierpnia 2021

Słońce wkroczyło do znaku pracowitej Panny, gdzie przebywają już Merkury i Mars, tym bardziej więc skłoni do mobilności, skrupulatności i sumienności w wykonywaniu obowiązków, zachęci też do dbałości o zdrowie. W poniedziałek i wtorek Księżyc w Rybach nastroi was romantycznie, trudno się będzie skupić, szczególnie we wtorek wieczorem, kiedy Księżyc znajdzie się w koniunkcji z Neptunem. Zakochane Raki utwierdzą się w wyborze właściwego partnera, gdy Wenus utworzy trygon ze stabilizującym Saturnem, uznacie też, że wspólne zamieszkanie jest dobrym pomysłem. Księżyc w znaku Barana w środę i czwartek przywróci was do rzeczywistości, staniecie wobec wymagań związanych z powrotem do pracy i rozpoczęciem roku szkolnego. Opozycja Merkurego do Neptuna wywoła nieporozumienia, ale trygon Merkurego do Plutona pozwoli je wyjaśnić w szczerej rozmowie. W piątek i sobotę Księżyc w życzliwym znaku Raka skłoni do spotkań z przyjaciółmi, w sobotę ktoś może was zaskoczyć niespodziewaną wizytą, kiedy Księżyc znajdzie się w koniunkcji z nieprzewidywalnym Uranem. Niedzielę spędzicie najchętniej z książką lub telefonem w ręku, do czego skłoni pobyt Księżyca w znaku Bliźniąt.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 23-29 sierpnia 2021

Wejście Słońca do sumiennej Panny skłoni do zaplanowania czekających was zadań oraz uporządkowania otoczenia, zwłaszcza że w znaku tym przebywają już zarówno Merkury, władca waszego znaku, jak i motywujący do działania Mars. W poniedziałek i wtorek Księżyc w znaku Ryb sprawi, że Bliźnięta powracające do pracy z urlopu poczują się trochę zakręcone, szczególnie zakochanym trudno się będzie oderwać od marzeń o wspólnej przyszłości z ukochaną osobą, do czego przyczyni się trygon Wenus do Saturna. W środę i czwartek wiele będzie się działo, nie będziecie wiedzieli w co ręce włożyć, na co wskazuje tranzyt Księżyca przez aktywnego Barana. Uda się skutecznie opanować chaos panujący w pracy a także dokonać korzystnych inwestycji związanych z nieruchomościami, gdy Merkury znajdzie się najpierw w opozycji ze zwodniczym Neptunem, a następnie utworzy pozytywny trygon z potężnym Plutonem. W piątek i sobotę Księżyc w Byku wzbudzi niepokój związany z finansami, zwłaszcza w sobotę, podczas koniunkcji z Uranem. Kiedy w niedzielę Księżyc wejdzie do waszego znaku, poczujecie się dobrze we własnej skórze i zajmiecie się tym, co sprawia przyjemność.