Archiwa kategorii: Archiwum

Horoskop tygodniowy dla Ryb 13-19 grudnia 2021

Pobyt Księżyca w znaku Barana sprawi, że w poniedziałek staniecie się aktywni w robieniu zakupów i korzystaniu z przedświątecznych okazji cenowych, wykażecie się przy tym rozsądkiem, ponieważ w poniedziałek po południu Merkury opuści rozrzutnego Strzelca i zawita do oszczędnego Koziorożca. Tego samego dnia znak zmieni również Mars, opuści życzliwego Skorpiona i zawita do Strzelca, wzmacniając ambicję i wzbudzając aktywność w sprawach zawodowych, szczególnie jeśli wiążą się z nauczaniem, podróżowaniem lub kontaktami międzynarodowymi. We wtorek po południu Księżyc wejdzie do życzliwego Byka, zajmiecie się gotowaniem i dogadzaniem sobie i bliskim, w środę podczas koniunkcji Księżyca z Uranem zaskoczycie wszystkich swoją kreatywnością i niecodziennymi poglądami. Od piątku do niedzieli Księżyc w Bliźniętach skłoni do rozmów i kontaktów z członkami rodziny bliższej i dalszej, pełnia Księżyca w korzystnym aspekcie z Jowiszem, do której dojdzie w niedzielę rano, wzbudzi emocje, wywołane pozytywnymi informacjami z zagranicy. W niedzielę po południu Księżyc wejdzie do życzliwego Raka, poczujecie się jak ryba w wodzie.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 13-19 grudnia 2021

Księżyc w życzliwym Baranie skłoni w poniedziałek do intensywnych kontaktów z wieloma osobami, głównie przez telefon i komunikatory. Tego samego dnia dwie planety zmienią znaki – Mars opuści silnego Skorpiona i wejdzie do przyjaznego Strzelca, kierując aktywność na rozwój przyjaźni oraz intensyfikując działalność społeczną. Merkury natomiast opuści Strzelca i wejdzie do znaku Koziorożca, zaczniecie myśleć bardziej rozsądnie i pragmatycznie, jednocześnie ukryjecie swoje myśli i ograniczycie informacje, jakimi się dzielicie, zwłaszcza w sprawach zawodowych. We wtorek po południu Księżyc wejdzie do znaku Byka, wrzucicie na luz, dobrze poczujecie się w domu, nie zabraknie rozmów o pieniądzach, szczególnie w środę, kiedy Księżyc znajdzie się w koniunkcji z Uranem, czeka was niespodzianka w tej dziedzinie. Od piątku do niedzieli Księżyc w życzliwych Bliźniętach rozbudzi kreatywność w sprawach, które sprawiają wam przyjemność. W niedzielę rano pełnia Księżyca w Bliźniętach w korzystnych aspektach do dobroczynnego Jowisza w waszym znaku, wzbudzi pozytywne emocje – pojawi się szansa na wyjazd zagraniczny, uzyskanie popularności w grupie przyjaciół lub nawiązanie międzynarodowych kontaktów. W niedzielę po południu Księżyc wejdzie do znaku Raka, najlepiej poczujecie się we własnym domu, zatroszczycie się też o swoje zdrowie.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 13-19 grudnia 2021

W poniedziałek Mars opuści życzliwy znak Skorpiona i wejdzie do Strzelca, rozpoczynając blisko dwumiesięczny okres, w którym niektóre osoby mogą być nieżyczliwe, pomimo deklarowanej sympatii. Tego samego dnia zawita do waszego znaku Merkury, wpływając na lepszą komunikację oraz poprawę zdolności intelektualnej. W poniedziałek Księżyc w znaku Barana sprawi, że wiele zrobicie dla domu i rodziny, natomiast od wtorku po południu do czwartku Księżyc w życzliwym Byku skłoni do zwolnienia tempa i zrobienia sobie wielu przyjemności, szczególnie w środę, kiedy Księżyc znajdzie się w koniunkcji z Uranem, wybierzecie się na spotkanie z oryginalną osobą, po raz pierwszy skorzystacie ze SPA lub w inny sposób podejdziecie kreatywnie do uzyskania chwilowego spełnienia. W piątek Księżyc wejdzie do Bliźniąt i w niedzielę rano dojdzie do pełni w tym znaku w korzystnym aspekcie z hojnym Jowiszem, sytuacja finansowa ma szansę się poprawić, co wzbudzi oczywiście emocje. W niedzielę po południu Księżyc zawita do przeciwległego znaku Raka, staniecie się bardziej pobudzeni i zmienni emocjonalnie, ale jednocześnie otwarci na nowe uczucia.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 13-19 grudnia 2021

W poniedziałek Mars wkroczy do waszego znaku i utworzy koniunkcję z Południowym Węzłem Księżycowym, niektóre Strzelce mogą się poczuć pozbawione energii, ale przyczyną jej utraty okaże się własne negatywne nastawienie. Niemniej jednak Mars zachęci was z jednej strony do aktywności fizycznej, z drugiej da siłę i motywację do zmiany tego, na co już się nie godzicie. Tego samego dnia Merkury opuści wasz znak i wejdzie do Koziorożca, zaczniecie myśleć bardziej rzeczowo, szczególnie na temat finansów, zmienicie stosunek do wydawania pieniędzy na bardziej oszczędny. W poniedziałek Księżyc w życzliwym Baranie sprawi, że wszędzie będzie was pełno, wiele spraw uda się wam załatwić, we wtorek po południu natomiast, kiedy Księżyc wejdzie do spokojnego Byka, zapragniecie zwolnić tempo i odpocząć, co ogólnie się uda, chociaż w środę, gdy Księżyc utworzy koniunkcję z Uranem, może was dopaść jakiś rodzaj niestrawności, na szczęście szybko minie. Od piątku Księżyc będzie przemierzał przeciwległy znak Bliźniąt, skłaniając do rozmów z partnerami życiowymi lub biznesowymi, emocje wzbudzi pełnia, mająca miejsce w niedzielę rano – korzystne aspekty do dobroczynnego Jowisza zarówno Słońca w waszym znaku, jak i Księżyca w Bliźniętach, pozwalają mieć nadzieję na pozytywny rozwój wydarzeń w relacjach partnerskich.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 13-19 grudnia 2021

W poniedziałek Mars opuści wasz znak i wkroczy do Strzelca, aktywność skierujecie na sprawy finansowe, to dobra okazja, aby wykazać się hojnością wybierając prezenty świąteczne. Tego samego dnia Merkury także zmieni znak i wejdzie do życzliwego Koziorożca, staniecie się bardziej rzeczowi, konkretni i ostrożni w wyrażaniu poglądów. Księżyc w Baranie sprawi, że sporo czasu w poniedziałek poświęcicie sprawom zdrowotnym. We wtorek po południu Księżyc zawita do przeciwległego znaku Byka, zwolnicie tempo i zapragniecie spędzić czas z partnerem, jednak w środę, gdy Księżyc znajdzie się w koniunkcji z nieprzewidywalnym Uranem, może dojść do krótkiej sprzeczki. Od piątku do niedzieli Księżyc w Bliźniętach skłoni do rozmów, dotyczących zarządzania wspólnymi finansami, pełnia Księżyca w korzystnym aspekcie z Jowiszem, do której dojdzie w niedzielę rano, wzbudzi sporo emocji, ale okaże się, że jest to właściwy moment na inwestycje w mieszkanie, dom lub nieruchomości. W niedzielę po południu Księżyc w życzliwym Raku sprawi, że dobrze się poczujecie we własnej rodzinie.

Horoskop tygodniowy dla Wagi 13-19 grudnia 2021

W poniedziałek Księżyc w przeciwległym znaku Barana sprawi, że kontakty z partnerami, zarówno osobistymi, jak i biznesowymi, okażą się bardzo intensywne. Tego samego dnia dwie planety zmienią znak – Mars opuści skłonnego do walki Skorpiona i wejdzie do życzliwego Strzelca, aktywność skierujecie na kontakty z otoczeniem, głównie przez internet, a także na sprawy edukacyjne; Merkury natomiast opuści Strzelca i wejdzie do znaku Koziorożca, myśli zaczną krążyć wokół spraw rodzinnych, staniecie się jednocześnie znacznie bardziej rozsądni i praktyczni. We wtorek po południu Księżyc wejdzie do powolnego Byka, zapragniecie więc relaksu, jednak w środę, podczas koniunkcji Księżyca z Uranem, mogą wam puścić nerwy w kontekście sprawach finansowych, nagle wpadniecie na pomysł zakupu czegoś ekscentrycznego i oryginalnego, prędko jednak z niego zrezygnujecie, uznając, że za bardzo obciąży to domowy budżet. W piątek Księżyc wejdzie do Bliźniąt a w niedzielę rano dojdzie do pełni w tym znaku w korzystnym aspekcie do Jowisza – kontakty z rodzeństwem oraz dziećmi okażą się emocjonujące, ale jednocześnie wzbogacające.

Horoskop tygodniowy dla Panny 13-19 grudnia 2021

Merkury, władca waszego znaku, wejdzie w poniedziałek do życzliwego Koziorożca, praca umysłowa zacznie wam sprawiać jeszcze większą przyjemność, szczególnie że znajdziecie na to czas i przestrzeń, powoli i metodycznie będziecie porządkować rzeczywistość wokół siebie. Również Mars tego samego dnia opuści przyjaznego Skorpiona i wejdzie do Strzelca, aktywność skierujecie na sprawy rodzinne, to znakomita okazja na domowe porządki. W poniedziałek Księżyc w Baranie skłoni do zrobienia rodzinnego budżetu, natomiast od wtorku po południu, kiedy Księżyc znajdzie się w życzliwym Byku, zwolnicie tempo i zadbacie o własny komfort, jedynie w środę, podczas koniunkcji Księżyca z nieprzewidywalnym Uranem, jakieś głupstwo może was wyprowadzić z równowagi. Od piątku do niedzieli rano Księżyc w Bliźniętach sprawi, że będziecie się dużo komunikować, głównie w sprawach zawodowych. W niedzielny poranek pełnia Księżyca wzbudzi emocje na linii praca – dom, ale korzystny aspekt z Jowiszem sprawi, że przekształcicie wydarzenia na swoją korzyść. W niedzielę po południu Księżyc w przyjaznym Raku pozwoli dobrze się poczuć w gronie rodzinnym, chociaż wizyta przyjaciół też sprawi wam przyjemność.

Horoskop tygodniowy dla Lwa 13-19 grudnia 2021

W poniedziałek Mars opuści mroczny znak Skorpiona i wejdzie do życzliwego Strzelca, skierujecie więc aktywność na zapewnienie sobie popularności oraz wszelkich przyjemności, wykażecie się kreatywnością i skłonnością do nawiązywania romansów. Tego samego dnia znak zmieni również Merkury, opuści Strzelca i wejdzie do zachowawczego Koziorożca, zaczniecie myśleć w sposób bardziej rozsądny i pragmatyczny, również w dziedzinie ochrony zdrowia, zarówno własnego, jak i innych. W poniedziałek Księżyc w życzliwym Baranie mocno was zaktywizuje, ale już od wtorku zwolnicie tempo, również w sprawach zawodowych, chociaż w środę, kiedy Księżyc znajdzie się w koniunkcji z Uranem, czeka was małe emocjonalne „trzęsienie ziemi”. Od piątku do niedzielnego poranka Księżyc w Bliźniętach sprawi, że staniecie się bardziej rozmowni i skłonni do kontaktów z przyjaciółmi, niedzielny poranek przywita was pełnią Księżyca w tym znaku w korzystnym aspekcie z dobroczynnym Jowiszem, możecie więc liczyć na owocne i przyjemne spotkania z przyjaciółmi. W niedzielę po południu Księżyc w Raku skłoni do nadmiernie emocjonalnych reakcji na wydarzenia w rodzinie.

Horoskop tygodniowy dla Raka 13-19 grudnia 2021

W poniedziałek do przeciwległego znaku Koziorożca zawita Merkury, co sprzyja podejmowaniu wspólnych decyzji i negocjowaniu umów. Tego samego dnia również Mars zmieni znak i wejdzie do Strzelca, rozpoczynając dwumiesięczny okres, w którym skierujecie aktywność na ochronę zdrowia a także rozwój osobisty, którego istotną częścią okaże się nauka asertywności. W poniedziałek Księżyc w znaku impulsywnego Barana nastawi was wojowniczo wobec przełożonych, ale lepiej tę energię skierować na nadrobienie zaległości w pracy. We wtorek po południu Księżyc zawita do życzliwego Byka, staniecie się dużo bardziej łagodni i skłonni do kompromisu, chętnie spotkacie się z przyjaciółmi. Od piątku do niedzieli rano Księżyc w Bliźniętach skłoni do kontaktów z osobami zaufanymi, którym można powierzyć swoje sekrety. W niedzielę rano pełnia Księżyca w Bliźniętach wzbudzi emocje, okażą się one jednak pozytywne, bo pełni towarzyszy korzystny aspekt z hojnym Jowiszem. W niedzielę po południu Księżyc zawita do waszego znaku, poczujecie się więc komfortowo, pomimo skłonności do zmiennych nastrojów.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 13-19 grudnia 2021

W poniedziałek Mars opuści znak Skorpiona i wejdzie do przeciwległego Strzelca, rozpoczynając okres, w którym partnerzy, zarówno osobiści, jak i biznesowi, staną się bardziej wymagający i oczekujący od was konkretnego działania. Tego samego dnia również Merkury opuści przeciwległego Strzelca i przesunie się do surowego Koziorożca, staniecie się bardziej skupieni i nastawieni na zdobywanie prestiżu oraz poprawę wizerunku. Księżyc w znaku życzliwego Barana nastawi was optymistycznie, zapragniecie zacząć działać oraz inicjować rozmaite spotkania towarzyskie. We wtorek po południu Księżyc zawita do znaku Byka, możecie więc chcieć ukryć się przed całym światem i odpocząć od zgiełku. W piątek, sobotę i część niedzieli Księżyc będzie tranzytował wasz znak, wprowadzając zamieszanie oraz intensywne kontakty z otoczeniem, w niedzielę z samego rana dojdzie do pełni Księżyca w waszym znaku w korzystnym aspekcie do dobroczynnego Księżyca, możecie więc jasno zobaczyć co i kto wam sprzyja. W niedzielę po południu Księżyc zawita do znaku Raka, zwrócicie większą uwagę na sprawy rodziny, zwłaszcza w kontekście wspólnych finansów.