Archiwa kategorii: Archiwum

Horoskop tygodniowy dla Ryb 4-10 stycznia 2021

Stan posiadania i pęd do wzbogacania przestanie wam spędzać sen z powiek od czwartku, kiedy Mars opuści znak Barana i wkroczy do Byka, uznacie nagle, że zdobywanie pieniędzy to nie wszystko i zaczniecie spełniać swoje marzenia, a pomoże wam w tym sekstyl Słońca w przyjaznym Koziorożcu do Neptuna w waszym znaku, pod wpływem którego pozostaniecie w drugiej połowie tygodnia. Także Wenus i Merkury w piątek zmienią znaki – Wenus wkroczy do życzliwego Koziorożca, natomiast Merkury do pomysłowego Wodnika. Weekend zapowiada się romantycznie nie tylko ze względu na aspekty Słońca i Neptuna, ale także z powodu korzystnego trygonu Wenus do Marsa, który rozbudzi wasze zmysły i zachęci do miłosnych podbojów.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 4-10 stycznia 2021

W czwartek Mars opuści zapalczywego Barana i wkroczy do spokojnego Byka, aktywizując szeroko pojętą sferę finansową oraz zawodową, a także częściowo rodzinną. Mars w Byku nie czuje się najlepiej, trochę pary więc z was wyparuje, ale nie macie się czym martwić, bo planety nie dadzą wam leniuchować. Relacje towarzyskie oraz przyjacielskie warto podtrzymywać dopóki Wenus jeszcze przebywa w życzliwym Strzelcu, natomiast kiedy w piątek wkroczy do Koziorożca i utworzy trygon z Marsem w Byku, obudzą się uśpione ukryte uczucia i zapragniecie osiągnąć to, co trudne do zdobycia. Również w piątek sekstyl Słońca do Neptuna pozwoli nagle się wzbogacić, wpłyną wreszcie oczekiwane pieniądze, a marzenia zaczną się spełniać. Od piątku w waszym znaku zagości Merkury, staniecie się więc bardziej pragmatyczni, ale też pomysłowi i błyskotliwi.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 4-10 stycznia 2021

Słońce w waszym znaku napełnia was energią, druga połowa tygodnia okaże się szczególnie korzystna, ze względu na pozytywne aspekty Słońca z Neptunem – możecie liczyć na inspirację i podszepty intuicji, z których warto skorzystać. W czwartek Mars opuści znak Barana i wkroczy do życzliwego Byka, w którym co prawda jest słaby, ale w czasie weekendu znajdzie się w trygonie z Wenus w waszym znaku, co zapowiada początek romansu, nagły przypływ uczuć lub miło spędzony czas w towarzystwie osoby, przy której serce zabije mocniej. Wenus do Koziorożca wejdzie w piątek, tego samego dnia opuści go Merkury, wkraczając do Wodnika, staniecie się więc wyjątkowo kreatywni w zakresie powiększania majątku i zdobywania pomysłów na rozkręcenie interesów, mających wam przynieść dostatek.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 4-10 stycznia 2021

Trzy planety w tym tygodniu zmienią znak – najpierw w czwartek Mars opuści przyjaznego Barana i wkroczy do Byka, w którym jest znacznie słabszy, co sprawi, że zwolnicie tempo życia i zajmiecie się swoim zdrowiem. Jeśli chcecie uzupełnić garderobę lub wybrać się do fryzjera, najlepiej zrobić to w pierwszej połowie tygodnia, bo w piątek Wenus opuści wasz znak i wkroczy do Koziorożca – pomimo że jest to znak dosyć zachowawczy, to jednak Wenus zatroszczy się o wasze zasoby finansowe, ponieważ utworzy korzystny trygon z Marsem w Byku. Również sekstyl Słońca z Neptunem zapowiada przychylność losu w tym względzie i pojawią się dodatkowe zarobki. W piątek także Merkury zmieni znak i przesunie się do życzliwego Wodnika, umysł się wyostrzy, do głowy zaczną napływać oryginalne pomysły, nie zabraknie pozytywnego myślenia.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 4-10 stycznia 2021

W czwartek Mars, jeden z władców waszego znaku, opuści aktywnego Barana i wkroczy do przeciwległego znaku Byka, w którym nie czuje się najlepiej, wasza chęć działania ulegnie osłabieniu, poczujecie się zmęczeni i bardziej skłonni do kompromisu. Partnerzy osobiści lub biznesowi mogą nagle stać się bardziej wymagający, a jednocześnie skłonni zrzucać na was odpowiedzialność, jeśli coś nie  zostanie wykonane szybko i sprawnie, niektóre Skorpiony mogą więc w najbliższym czasie poczuć się sfrustrowane. Na razie jednak przejście Wenus do przyjaznego Koziorożca i trygon, jaki utworzy z Marsem w Byku, rozbudzi namiętność i weekend zapowiada się zmysłowo i rozrywkowo – pikanterii związkom doda sekstyl Słońca z Neptunem, zrobi się więc również romantycznie – to dobry czas na przykład na oświadczyny, bo od piątku również Merkury w Wodniku ułatwi błyskotliwe wyznania.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy

Horoskop tygodniowy dla Wagi 4-10 stycznia 2021

W czwartek Mars opuści przeciwległy znak Barana i wkroczy do Byka, odetchniecie więc z ulgą, przestaniecie się czuć nieustannie popychani i popędzani przez partnerów życiowych lub biznesowych. Następnego dnia znak zmieni również Wenus, władczyni waszego znaku, opuści życzliwego Strzelca i wkroczy do wymagającego Koziorożca, jednak w czasie weekendu znajdzie się w korzystnym aspekcie z Marsem, zachęci więc do okazywania uczuć domownikom. Sekstyl Słońca do Neptuna napełni was współczuciem i miłością, zapragniecie nieba przychylić najbliższym i zaopiekować się potrzebującymi. Kolejną planetą, która zmieni znak jest Merkury, który opuści Koziorożca i wkroczy do życzliwego Wodnika, zachęcając do wzmocnienia wiary w siebie, rozwoju talentów i kreatywności.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy

Horoskop tygodniowy dla Panny 4-10 stycznia 2021

Panny będą nastawione bardzo romantycznie, szczególnie w drugiej połowie tygodnia. W czwartek Mars opuści znak zaczepnego Barana i wkroczy do życzliwego Byka, w którym co prawda jest na wygnaniu, ale i tak zachęci do poszerzenia horyzontów i podnoszenia kwalifikacji. W piątek natomiast Wenus przejdzie do przyjaznego Koziorożca i w czasie weekendu utworzy trygon z Marsem – przypomnicie sobie, że na świecie nie tylko są obowiązki i praca, ale również miłość i chętnie wybierzecie się na wymarzoną, romantyczna randkę, czemu sprzyjać będzie również sekstyl Słońca w Koziorożcu do Neptuna w przeciwległych Rybach. Niektóre Panny nie będą mogły się doczekać szczepionki na koronawirusa i spędzą czas, zbierając informacje na ten temat.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy

Horoskop tygodniowy dla Lwa 4-10 stycznia 2021

Wejście Marsa do znaku Byka, co nastąpi w czwartek, rozpocznie paromiesięczny okres, w którym liczyć się będzie kariera, a aktywność skierujecie na osiąganie ambitnych celów – niestety Mars w Byku jest słaby, czekają was więc chwile frustracji, jeśli nie uda się osiągnąć wystarczająco szybko tego, czego pragniecie. W piątek natomiast sekstyl Słońca do Neptuna skupi uwagę na rozwoju duchowym i osobistym, warto słuchać intuicji, bo prawdopodobnie was nie zawiedzie. Również w piątek życzliwy znak Strzelca opuści powabna Wenus i kiedy tylko wkroczy do Koziorożca utworzy korzystny aspekt z Marsem, zaczniecie więc planować przyszłe zyski i możliwości zdobycia dodatkowych zleceń dzięki wsparciu życzliwych osób. Tego samego dnia Merkury przesunie się do przeciwległego znaku Wodnika, stwarzając okazję do interesujących spotkań, umów i negocjacji.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy

Horoskop tygodniowy dla Raka 4-10 stycznia 2021

W czwartek Mars opuści energiczny znak Barana i wkroczy do życzliwego Byka, przestanie więc wam tak bardzo zależeć na robieniu kariery, swoją aktywność skierujecie na podtrzymywanie życia towarzyskiego, ponieważ jednak Mars w tym znaku jest słaby, starajcie się okazać pewną dozę tolerancji i cierpliwości przyjaciołom. Następnego dnia znaki zmienią również dwie inne planety – Wenus przejdzie do przeciwległego Koziorożca, rozpoczynając okres, w którym łaskawiej spojrzycie na swoich partnerów, możecie liczyć na ich wsparcie i oddanie, dla niektórych Raków będzie to czas miłości; Merkury natomiast opuści Koziorożca i wkroczy do Wodnika, zachęcając do zaplanowania wspólnego budżetu a także do starania się o dofinansowanie działalności. Weekend minie bardzo romantycznie za sprawą sekstylu Słońca do Neptuna a także trygonu Wenus do Marsa, w ramionach bliskiej osoby zapomnicie o całym świecie, natomiast Raki zainteresowane rozwojem osobistym wkroczą na właściwą ścieżkę duchową.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 4-10 stycznia 2021

Do piątku w przeciwległym znaku Strzelca przebywa jeszcze Wenus, warto ten czas wykorzystać na okazanie partnerom życiowym jak bardzo wam na nich zależy, odwdzięczą się wielokrotnie. W czwartek Mars opuści przyjazny znak Barana i wkroczy do Byka, w którym straci sporo ze swojego zapału, chęć do działania osłabnie, w ciągu najbliższych 2 miesięcy mogą dać o sobie znać ukryci wrogowie, ale ogólnie nie wpłynie to na was w jakiś szczególny sposób. Bardziej znacząca okaże się zmiana znaku przez Merkurego, który w piątek wkroczy do życzliwego Wodnika, aktywizując pomysłowość i kreatywność, pojawi się szansa, aby wykazać się błyskotliwością i wiedzą. Również w piątek sekstyl Słońca do Neptuna natchnie was dobrym pomysłem na rozwiązanie niektórych zawodowych problemów, zachęci do słuchania intuicji i dzielenia się wiedzą.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy