Archiwa kategorii: Archiwum

Horoskop tygodniowy dla Ryby 12 – 18 sierpnia 2019

Tydzień okaże się bardzo korzystny dla zabiegów pielęgnacyjnych, dbałości o zdrowie i dobre samopoczucie. Odpoczynek dobrze wam zrobi, czas naładować akumulatory. Od poniedziałku do środy koniunkcja Wenus ze Słońcem sprawi, że wizyta w SPA lub u fryzjera uczyni cuda, poczujecie się jak nowo narodzeni. Czas sprzyja spacerom, medytacji, dbałości o własne potrzeby. W czwartek dojdzie do pełni Księżyca w znaku Wodnika, tym bardziej warto teraz zadbać o relaks i dostęp do rehabilitacji. W piątek natomiast kwadratura Merkurego do Urana może pokrzyżować plany związane z podróżami, co wywoła stres i frustrację. Panujcie nad nerwami, bo są to w końcu wakacje i nie warto tracić czasu na niepotrzebne spory.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 12 – 18 sierpnia 2019

Od poniedziałku do środy spodziewajcie się wyrazów miłości, osoba bliska sercu okaże swoje uczucia, poczujecie się kochani i pożądani. Koniunkcja Wenus ze Słońcem w przeciwległym znaku Lwa zapali zielone światło dla porozumienia w sprawach zarówno uczuciowych, jak i finansowych oraz artystycznych. Pełnia Księżyca w waszym znaku, do której dojdzie w czwartek, wywoła jednak niepokój, poczujecie adrenalinę, łatwo was będzie sprowokować do nagłego, intensywnego wyrażenia emocji, sami się zdziwicie na co was stać. W piątek kwadratura Merkurego w Lwie do Urana w Byku zapowiada kłótnię, pomyłka partnera wyprowadzi was z równowagi, a ponieważ należycie do osób wybuchowych, to i o awanturę łatwo. Na szczęście w niedzielę Mars opuści przeciwległego Lwa i wkroczy do Panny, nie będziecie więc już zmuszeni do poddawania się wymaganiom partnera.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 12 – 18 sierpnia 2019

W poniedziałek ogarnąć was mogą niewesołe myśli, a nastrój się pogorszy, odrzućcie jednak smutki i zadbajcie o finanse, bo koniunkcja Wenus ze Słońcem w znaku Lwa sprzyja dobrym inwestycjom, uda się wam więc pozyskać fundusze na realizację zamierzeń, macie szansę skorzystać na wyprzedażach, ubić dobry interes lub łatwo zdobyć kredyt. W czwartek natomiast, podczas pełni Księżyca w znaku Wodnika, wszystko, co zdobyliście wzbudzi wielkie emocje, zobaczycie jasno czym dysponujecie i na co możecie przeznaczyć zdobyte pieniądze. W piątek kwadratura Merkurego do Urana przyniesie niespodzianki, które zmienią wasz stosunek do ukochanej osoby lub dojdzie do sprzeczki z dziećmi, starajcie się opanować emocje i wykazać się wyrozumiałością. W niedzielę Mars wkroczy do życzliwej wam Panny, nabierzecie chęci do pracy.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 12 – 18 sierpnia 2019

Od poniedziałku Jowisz w waszym znaku zmieni bieg na prosty, co jest niezwykle ważnym wydarzeniem astrologicznym, bowiem wszystko, czego nie udało się do tej pory zrealizować w dziedzinie podróży, pogłębiania wiedzy, rozwoju duchowego oraz osiągania celów – wejdzie na prostą drogę do sukcesu. Wasze sprawy ruszą do przodu, warto więc rozpoczynać ważne przedsięwzięcia w tym tygodniu. Wenus w koniunkcji ze Słońcem od poniedziałku do środy sprzyja gorącym uczuciom, pozwoli poznać osoby, które was pokochają, ułatwi podjęcie finansowych decyzji. Pełnia Księżyca w znaku Wodnika, do której dojdzie w czwartek, podkręci emocje związane z ważnymi dla was relacjami, zobaczycie jasno na kim możecie polegać. W piątek kwadratura Merkurego do Urana może wywołać niestrawność lub inny rodzaj przejściowej niedyspozycji, uda wam się jednak trafić na właściwy rodzaj terapii. Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 12 – 18 sierpnia 2019

Ambitne Skorpiony nie powinny w tym tygodniu opuszczać pracy, plany urlopowe odłóżcie na później, bo w sprawach zawodowych wiele będzie się działo i moglibyście przegapić okazję na awans lub premię. Koniunkcja Wenus ze Słońcem od poniedziałku do piątku stworzy szansę pokazania się od najlepszej strony, poznacie osoby ważne dla waszej przyszłości. Los może się również uśmiechnąć do waszych życiowych partnerów. Jedynie od czwartku do soboty niektóre wiadomości, które usłyszycie od przyjaciół, oraz rozmowy z ważnymi dla was osobami, wywołają w was stres i pobudzenie emocjonalne – przyczyni się do tego zarówno pełnia Księżyca w znaku Wodnika, jak i kwadratura Merkurego do Urana, przebywającego w przeciwległym Byku.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Wagi 12 – 18 sierpnia 2019

W poniedziałek wyjdźcie do ludzi, nie siedźcie w domu, bo poczujecie się przytłoczeni problemami, na które nie macie wpływu. Do środy szukajcie towarzystwa przyjaciół, możecie liczyć na ich wsparcie, gdy Wenus utworzy koniunkcję ze Słońcem, wasze sprawy okażą się dla nich najważniejsze. W czwartek dojdzie do pełni w znaku Wodnika, na uczucia miłości oraz przyjaźni spojrzycie w odmienny sposób, sytuacja w pewnej relacji wyda się wam niejasna, ale próba przeprowadzenia szczerej rozmowy może zakończyć się wielką awanturą, więc zastanówcie się, czy na pewno chcecie stawiać sprawy na ostrzu noża. Kwadratura Merkurego do Urana ostrzega przed pochopnymi decyzjami.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Panny 12 – 18 sierpnia 2019

Ten tydzień również sprzyja wakacyjnemu odpoczynkowi, ponieważ wiele planet, łącznie ze Słońcem i Merkurym, znajduje się w znaku Lwa, co wpływa na Panny wyjątkowo osłabiająco. Wskazany jest teraz spokój i oderwanie się od spraw zawodowych, nie martwcie się, już niedługo znajdziecie pole do popisu i świat znów o was usłyszy. Od czwartku do soboty pojawią się problemy komunikacyjne – pełnia Księżyca w znaku Wodnika oraz kwadratura Merkurego do Urana wywoła stres i frustrację, szczególnie jeśli właśnie znajdować się będziecie w podróży, unikajcie posiłków w niepewnych miejscach, zwłaszcza w czasie upałów. W niedzielę do waszego znaku wkroczy Mars, odzyskacie więc sporo wigoru i chęci do działania.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Lwa 12 – 18 sierpnia 2019

Do przebywających w waszym znaku planet dołączy od poniedziałku Merkury, cała więc wasza uwaga, uczucia i myśli skierowane będą na zaspokojenie własnych przyjemności. Od poniedziałku do środy koniunkcja Wenus ze Słońcem pozwoli samotnym Lwom poznać kogoś wyjątkowego i tylko od was zależy, czy romans zakończy się po kilku randkach, czy przekształci się w trwały związek. Możecie liczyć na dowody miłości i przywiązania, jakich nie poskąpią wam życiowi partnerzy. Finanse również mają szansę w tym tygodniu znacznie się poprawić. Od czwartku do soboty jednak wasz egoizm może doprowadzić do konfliktu z bliską wam osobą – pełnia Księżyca w przeciwległym znaku Wodnika w połączeniu z kwadraturą Merkurego z Uranem wpłynie na emocje i przyspieszy reakcje, możecie więc powiedzieć o jedno słowo za dużo. W niedzielę Mars opuści wasz znak i wkroczy do Panny, uspokoicie się i zaczniecie robić porządki w finansach.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Raka 12 – 18 sierpnia 2019

Poniedziałek okazać się może trochę dołujący, ze względu na tranzyt Księżyca przez przeciwległy znak Koziorożca, kontakty z ludźmi nie sprawią wam przyjemności – głowa do góry, drogie Raki, nic złego się nie dzieje, Wenus w koniunkcji ze Słońcem w Lwie sprawią, że do niektórych osób w pierwszej połowie tygodnia pieniądze poleją się strumieniem, innym uda się zakupić luksusowe przedmioty niezwykłej piękności, w każdym przypadku stan waszego konta okaże się zadowalający. Jedynie od czwartku do soboty liczcie się z nerwowymi sytuacjami, które pobudzą nadmierne emocje wrażliwych Raków – najpierw pełnia Księżyca w znaku Wodnika wpłynie na utratę zaufania do jednego z przyjaciół, następnie kwadratura Merkurego do Urana wywoła konflikt, który może doprowadzić nawet do zerwania znajomości.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 12 – 18 sierpnia 2019

Merkury, Słońce, Wenus oraz Mars w przyjaznym znaku Lwa sprzyjają komunikacji, krótkim podróżom, zabawom oraz wszelkim rozrywkom. Złapiecie dobry kontakt z dziećmi, dlatego ten tydzień okaże się idealny na wspólne rodzinne wakacje. Od poniedziałku do środy możecie też zdobyć się na wyznania miłosne, umawiać się na randki, inicjować romanse, czemu sprzyja koniunkcja Wenus ze Słońcem. Nerwowe dni nadejdą od czwartku do soboty, kiedy pozostawać będziecie pod wpływem pełni Księżyca w znaku Wodnika oraz kwadratury Merkurego do Urana – jakieś niespodziewane wydarzenie wyprowadzi was z równowagi, niektóre przyjaźnie przejdą kryzys, zalecana jest odrobina dystansu i panowanie nad emocjami.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku