Archiwa kategorii: Archiwum

Horoskop tygodniowy dla Ryb 8-14 marca 2021

Słońce, Wenus i Neptun w waszym znaku sprawią, że poczujecie się kochani, pożądani i docenieni przez otoczenie, sami też emanować będziecie dobrą energią i pozytywnym nastawieniem do życia. Zwłaszcza druga połowa tygodnia obfitować będzie w doniosłe wydarzenia, które na długo pozostaną w pamięci. W czwartek w waszym znaku dojdzie do koniunkcji Słońca z Neptunem, intuicja podpowie wam co należy uczynić, aby uzyskać miłość i spełnienie. Jeszcze bardziej znaczący może okazać się weekend, kiedy dojdzie w waszym znaku do nowiu Księżyca w koniunkcji z Wenus, wolne Ryby mają szansę napotkać na swej drodze romantyczną miłość, spełnicie swoje marzenia, doświadczycie głębszych uczuć, wzmocnicie empatię, podzielicie się tym, co w was najlepsze.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 8-14 marca 2021

We wtorek i środę, podczas tranzytu Księżyca przez wasz znak, będziecie tryskać energią i pomysłowością, aktywizując umysł i racjonalizm, stosując przy tym rozmach. W czwartek koniunkcja Słońca z Neptunem rozbudzi dodatkowo wyobraźnię, staniecie się więc niezwykle kreatywni, a nawet natchnieni. Niektóre Wodniki doświadczą olśnienia, które pomoże rozwiązać bieżące problemy. W sobotę w znaku Ryb dojdzie do nowiu Księżyca w koniunkcji z Wenus, co zaowocuje nie tylko eksplozją talentów, obfitością spotkań, w trakcie których czeka was mnóstwo dowodów miłości i uznania, ale także znaczną poprawą sytuacji finansowej, wzrośnie też poczucie własnej wartości. Rozpoczniecie działalność, która przyniesie w przyszłości duże profity.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 8-14 marca 2021

W poniedziałek Księżyc w waszym znaku skieruje uwagę na osobiste sprawy, wymagające rozpracowania. We wtorek i środę Księżyc w Wodniku zachęci do uporządkowania finansów. W czwartek koniunkcja Słońca z Neptunem w życzliwych Rybach pozwoli odetchnąć od kłopotów dnia codziennego i skłoni do kontaktu ze sztuką, z przyjemnością zagłębicie się w literaturę fantasy, obejrzycie dobry film na Netflixie lub skorzystacie z warsztatów rozwoju osobistego. Jeszcze przyjemniej zrobi się w czasie weekendu, kiedy w znaku Ryb dojdzie do nowiu Księżyca w koniunkcji z Wenus, zakochani spędzą razem romantyczne chwile, nawet osoby nastawione do życia w sposób praktyczny zapragną zagłębić się w świat marzeń i nieograniczonej wyobraźni.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 8-14 marca 2021

W poniedziałek, kiedy Księżyc będzie tranzytował znak Koziorożca i wieczorem utworzy koniunkcję z Plutonem, mogą ogarnąć was lęki o stan finansów, szybko jednak wyjdziecie z tego stanu, ponieważ wrodzony optymizm podpowie wam, że w każdej sytuacji sobie poradzicie. We wtorek i środę, podczas tranzytu Księżyca przez życzliwego Wodnika, staniecie się bardzo mobilni i aktywni w internecie. W czwartek Słońce w  Rybach znajdzie się w koniunkcji z romantycznym Neptunem, a w sobotę w tym znaku dojdzie do nowiu Księżyca w koniunkcji z dobrotliwą Wenus, możecie spodziewać się wielu chwil radości, bliscy okażą wam miłość i duchowe wsparcie. To znakomity moment na praktykowanie medytacji i rozwój osobisty, w czasie weekendu powinniście zrobić sobie jakąś przyjemność, okazać miłość najważniejszej osobie, z którą jesteście na zawsze związani – samemu sobie.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 8-14 marca 2021

We wtorek i w środę Księżyc w znaku Wodnika zwróci uwagę na zmiany, jakich należy dokonać w domu i rodzinie, wszystkie sprawy jednak przejdą na dalszy plan od czwartku, kiedy Słońce znajdzie się w koniunkcji z neurotycznym Neptunem, nagle wszystko przestanie mieć znaczenie, liczyć się będzie tylko miłość, i to taka z gatunku romantycznych, wyidealizowanych a nawet platonicznych. Uczucia pogłębią się w czasie weekendu, kiedy w życzliwym znaku Ryb dojdzie do nowiu Księżyca w koniunkcji z Wenus. Skorpiony zainteresowane sztuką, muzyką lub teatrem staną się natchnione i bardzo kreatywne, natomiast osoby posiadające dzieci odkryją, że nie ma nic wspanialszego na świecie, jak miłość do dziecka, dlatego z całej siły postanowią je chronić, przede wszystkim od zagrożeń związanych z uzależnieniami.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy

Horoskop tygodniowy dla Wagi 8-14 marca 2021

Wenus, władczyni waszego znaku, przebywa w znaku Ryb, w którym jest wywyższona, poczujecie się więc kochani w sposób wyjątkowy, sami również otworzycie się na uczucia wyższe, to znakomity moment na rozpoczęcie duchowej ścieżki, która zaprowadzi was do spełnienia. We wtorek i środę, kiedy Księżyc będzie przechodził przez znak Wodnika, w waszym życiu niespodziewanie może pojawić się ktoś, na kogo zwrócicie szczególną uwagę. W czwartek koniunkcja Słońca z Neptunem rozbudzi w was chęć pomocy potrzebującym. Najbardziej istotny i emocjonujący okaże się weekend, ponieważ w mistycznym znaku Ryb dojdzie do nowiu Księżyca w koniunkcji z Wenus – najbardziej kreatywne Wagi otrzymają szansę na rozpoczęcie projektu, w którym będą mogły wykazać pełnię swoich możliwości, osoby zakochane natomiast poczują się rozpieszczane.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy

Horoskop tygodniowy dla Panny 8-14 marca 2021

We wtorek i w środę będzie miał miejsce tranzyt Księżyca przez znak Wodnika, w którym przebywa również Merkury, władca waszego znaku, zajmiecie się ochroną zdrowia własnego oraz osób, za które czujecie się odpowiedzialni. To także dobre dni na nadrobienie zaległości w pracy. W czwartek koniunkcja Słońca z Neptunem w przeciwległym znaku Ryb zapowiada spotkanie z artystami, twórcami, osobami kreatywnymi i twórczymi, ale też „nawiedzonymi” i bujającymi w chmurach, nie wszystko więc, co mają wam do zaproponowania, wyda się jasne i zrozumiałe. Weekend natomiast zapowiada się bardzo romantycznie, ponieważ w sobotę w przeciwległym znaku Ryb dojdzie do nowiu Księżyca w koniunkcji z pełną oddania i ofiarności Wenus. Niektóre Panny mają szansę spotkać miłość życia, inne przeżyją chwile, otwierające świat duchowych doznań.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy

Horoskop tygodniowy dla Lwa 8-14 marca 2021

Wtorek i środa, kiedy Księżyc znajdzie się w przeciwległym znaku Wodnika, pełen będzie kontaktów, dyskusji oraz negocjacji, które przebiegać mogą ze zmiennym szczęściem, ale ostatecznie zakończą się sukcesem i dobrym porozumieniem. W czwartek Słońce znajdzie się w koniunkcji z Neptunem w Rybach, podejmiecie starania o odszkodowanie, wypłatę świadczeń, uzyskanie kredytu lub zaczniecie realizować długo skrywane marzenia. Niektóre Lwy wejdą w kontakt z ochroną zdrowia, inne zdecydują się na medycynę alternatywną. W sobotę, kiedy w znaku Ryb dojdzie do nowiu Księżyca w koniunkcji z Wenus, rozpoczniecie nową drogę duchową, praktykę medytacji lub artystyczny projekt. Wolne Lwy mogą zakochać się od pierwszego wejrzenia lub przeżyć romantyczne, magiczne spotkanie, które odmieni sposób, w jaki postrzegali do tej pory miłość.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy

Horoskop tygodniowy dla Raka 8-14 marca 2021

W poniedziałek, zwłaszcza wieczorem, mogą was opanować wspomnienia, związane z trudnymi relacjami, ponieważ Księżyc będzie tranzytował przeciwległy znak Koziorożca, tworząc koniunkcję z Plutonem, nie powinniście się jednak poddawać tym nastrojom, ponieważ tydzień zapewni wam wiele radosnych doznań. W czwartek Słońce w przyjaznym znaku Ryb utworzy koniunkcję z mistycznym Neptunem, otwierając przed wami świat pełen nostalgicznych, romantycznych i duchowych wrażeń. W sobotę natomiast dojdzie do nowiu Księżyca w koniunkcji z dobrotliwą Wenus, miłość wytryśnie z wielką siłą, marzenia mają szansę się spełnić. Zakochane Raki przeżyją piękne chwile, spodziewajcie się wyznań uczuć, zaręczyn, czułych spotkań, osoby w stałych związkach przypomną sobie dlaczego zakochały się w swoim partnerze.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 8-14 marca 2021

Mars w waszym znaku zachęca do działania, Merkury, przebywa w życzliwym Wodniku, w którym czuje się fantastycznie, będziecie więc tryskać energią, dobrymi pomysłami i zaangażowaniem, łatwo zrealizujecie marzenia, szczególnie zawodowe. Słońce w Rybach w czwartek utworzy koniunkcję z natchnionym Neptunem, a w sobotę dojdzie do nowiu Księżyca w koniunkcji z dobroczynną Wenus, pojawią się więc nie tylko zmysłowe i romantyczne spotkania, ale również szansa na rozpoczęcie nowego zawodowego projektu, w którym liczyć się będzie kreatywność, wyobraźnia oraz brak zahamowań. Osoby pracujące w zawodach artystycznych, medycznych lub zajmujące się działalnością charytatywną również otrzymają możliwość wykazania się pomysłowością, empatią  i wrażliwością.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy