Archiwa kategorii: Archiwum

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 28 sierpnia – 2 września 2017

Mars w znaku Lwa sprawi, że swoje cele osiągnięcie szybko i bez wysiłku. Szczególnie w drugiej połowie tygodnia, kiedy do Marsa dołączy Merkury i obie planety utworzą trygon z rewolucyjnym Uranem, uda wam się szybko przeprowadzić zmiany, z którymi do tej pory nie mogliście sobie poradzić. Do środy czeka natomiast Skorpiony masa rozmów w gronie osób podzielających wspólne zainteresowania, to również znakomity czas na rozwój przyjaźni. Weekend zapowiada się pracowicie lub spędzicie go w towarzystwie bliskich znajomych, ale tematem rozmów okaże się głównie praca i zawodowe wyzwania. W niedzielę uważajcie na zdrowie, szczególnie zwróćcie uwagę na dietę, bo możliwe są nagłe niedyspozycje związane z trawieniem.

Horoskop tygodniowy dla Wagi 28 sierpnia – 3 września 2017

Wenus w Lwie sprawi, że staniecie się bardzo towarzyscy i skłonni do korzystania z każdej formy rozrywki. Dobrze poczujecie się w gronie przyjaciół, na imprezach, w teatrze, kinie, na koncercie. Szczególnie weekend zapowiada się pełen wydarzeń i spotkań, starajcie się jednak kontrolować słowa, unikajcie alkoholu, który rozwiązuje języki, jeśli nie chcecie powiedzieć czegoś, czego nie da się już cofnąć. Natomiast jeżeli od dłuższego czasu odczuwaliście potrzebę szczerej rozmowy z jednym z przyjaciół, to w czasie weekendu nadarzy się ku temu okazja, bądźcie przygotowani na niespodzianki, bo w jednej chwili wszystko może się zmienić. Uważajcie na zdrowie, starannie dobierajcie leki, bo nie wszystkie okażą się dla was odpowiednie.

Horoskop tygodniowy dla Panny 28 sierpnia – 3 września 2017

Słońce w waszym znaku doda wszystkim energii, podniesie samoocenę i poprawi samopoczucie. Jeszcze do środy przebywać będzie w Pannie Merkury w fazie retro, zaznaczy się więc tendencja do wycofywania się z wcześniejszych ustaleń, kiedy natomiast w drugiej połowie tygodnia Merkury w Lwie utworzy konfigurację z Marsem i Uranem, dadzą o sobie znać ukryci wrogowie i może dojść do konfrontacji i nieprzyjemnej wymiany zdań. W chorobach zaznaczy się regres, nagły nawrót dolegliwości lub przeciwnie – niespodziewana poprawa zdrowia dzięki wdrożeniu kontrowersyjnej terapii. W niedzielę dobrze wam zrobi kontakt ze sztuką, młode Panny natomiast chętnie wybiorą się na imprezę – starajcie się nie nadużywać alkoholu, bo będzie miał na was wybitnie negatywny wpływ.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 21 – 27 sierpnia 2017

Zaćmienie Słońca w znaku Lwa, pod wpływem którego pozostaniecie w poniedziałek i wtorek, może sprawić, że uświadomicie sobie, jak wiele czasu zmarnowaliście poświęcając się pracy i przeciążając obowiązkami. Może nadszedł wreszcie czas na odpoczynek w gronie rodziny. Od środy, kiedy Słońce wkroczy do znaku Panny, warto zadania zlecić innym i wybrać się wreszcie na urlop. Nawet krótki odpoczynek dobrze wam zrobi, jeśli chcecie uniknąć niestrawności lub innych dolegliwości wywołanych przepracowaniem i zamartwianiem się. W czasie weekendu ożywi się wasze życie towarzyskie, więcej czasu spędzicie z przyjaciółmi, warto kultywować dobre i długotrwałe relacje, bo nie zdarzają się w życiu zbyt często.

Horoskop tygodniowy dla Wagi 21 – 27 sierpnia 2017

Dla Wag tydzień rozpocznie się „trzęsieniem ziemi”, a potem napięcie zacznie nieprzerwanie rosnąć, jak w filmach Alfreda Hitchcocka. Spokojnie, nic wam nie grozi, po prostu nerwy w którymś momencie mogą odmówić wam posłuszeństwa za sprawą kwadratury Wenus do nieprzewidywalnego Urana. Problemy z przyjaźnią lub innymi ważnymi relacjami, jakie rozpoczęły się 7-8 sierpnia, podczas zaćmienia Księżyca, mogą pokazać swoją drugą twarz w poniedziałek i wtorek, kiedy dostaniecie się pod wpływ zaćmienia Słońca. Zachowajcie spokój i nie dajcie się sprowokować do zachowania, jakiego sami nie akceptujecie. Kiedy w sobotę Wenus opuści znak Raka i wkroczy do znaku Lwa, wszystko się wyprostuje i znów będziecie mogli liczyć na życzliwość przyjaciół.

Horoskop tygodniowy dla Panny 21 – 27 sierpnia 2017

Poniedziałek i wtorek mogą się dla was okazać trudne za sprawą zaćmienia Słońca w Lwie, co zapowiada utratę wpływów z powodu działania ukrytych wrogów. Od środy natomiast, kiedy Słońce wkroczy do waszego znaku, odzyskacie energię, zapał i entuzjazm, niezbędne do odbudowania pozycji. Merkury również będzie was wspierał, ponieważ jednak biegnie ruchem wstecznym, nie rozpoczynajcie ważnych przedsięwzięć, lepiej przemyślcie wszystko, jeszcze raz przejrzyjcie dokumenty, zanim zdecydujecie się działać. W czasie weekendu, podczas koniunkcji Merkurego ze Słońcem w waszym znaku, odzyskacie wszystko, co straciliście, lub z czego wcześniej sami zrezygnowaliście za namową nieżyczliwych wam osób.

Horoskop tygodniowy dla Lwa 21 – 27 sierpnia 2017

Zaćmienie Słońca w waszym znaku zadziałać może szczególnie na Lwy urodzone 21 i 22 sierpnia. Zaskoczy was informacja od przebywającego za granicą przyjaciela, lub ceniona przez was osoba zapragnie nagle zająć wasze miejsce. Trygon Słońca do Urana pozwoli jednak wyjść z każdej opresji Lwom otwartym na oryginalne rozwiązania. W środę Słońce wkroczy do znaku Panny, trzeba będzie więc więcej uwagi poświęcić codziennej, żmudnej pracy. Nie zabraknie wam ani chęci, ani wytrwałości, dzięki nadal przebywającej w waszym znaku planecie Mars w korzystnej konfiguracji z Jowiszem i Saturnem. Właśnie teraz możecie stworzyć podwaliny przyszłych sukcesów. Spodziewajcie się zwrotu pieniędzy, jeśli nie w tym, to w przyszłym tygodniu. Od soboty, kiedy do waszego znaku wkroczy zasobna i kochliwa Wenus, zaczniecie już tylko myśleć o podbojach miłosnych i szalonych romansach, weekend więc zapowiada się ekscytująco.

Horoskop tygodniowy dla Raka 21 – 27 sierpnia 2017

W tym tygodniu nie podejmujcie ważnych decyzji finansowych, bo zaćmienie Słońca w znaku Lwa (pod wpływem którego pozostaniecie w poniedziałek i wtorek) oraz cofający się Merkury mogą namieszać wam w głowie, łatwo wtedy o poważną pomyłkę. Również kwadratura Wenus w waszym znaku do Urana w Baranie zapowiada burzę emocjonalną, która pozwoli wam odetchnąć dopiero w sobotę, jak Wenus przesunie się do znaku Lwa. Zapowiada się emocjonujący tydzień, starajcie się zachować spokój i równowagę, szczególnie w sprawach miłosnych i finansowych. Brak cierpliwości jest w tym tygodniu kiepskim doradcą, dajcie sobie czas, zanim coś postanowicie.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 21 – 27 sierpnia 2017

Merkury nadal się cofa, ale jest silny w swoim znaku, nie wpłynie więc to znacząco na wasze samopoczucie. W poniedziałek i wtorek, podczas zaćmienia Słońca w znaku Lwa, pozostańcie jednak ostrożni na drogach i podczas prowadzenia pojazdów. Uważajcie też na swój sprzęt elektroniczny, bo może ulec awarii. W drugiej połowie tygodnia ożywią się relacje towarzyskie, w czasie weekendu spodziewajcie się gości, możliwe, że sami wybierzecie się na rodzinną lub przyjacielską imprezę, będzie was to niestety sporo kosztować, dużo więcej, niż planowaliście. Ogólnie jednak tydzień minie w nastroju optymistycznym, nie warto się przejmować przejściowymi perturbacjami, zajmijcie się najbliższymi, domem i życiem rodzinnym, a najlepiej na tym wyjdziecie.

Horoskop tygodniowy dla Byka 21 – 27 sierpnia 2017

Możecie być w tym tygodniu nieco nerwowi za sprawą kwadratury Wenus do Urana. Po prostu okażecie się mało odporni na niespodziewane wydarzenia, których staniecie się odbiorcami lub świadkami. Kiedy w środę Słońce opuści znak Lwa i wkroczy do życzliwej Panny, zajmiecie się swoim hobby oraz wszystkim, co sprawia przyjemność. To dobry moment na korektę i poprawki w projektach, którymi się zajmujecie. Nie rozpoczynajcie jednak nowych przedsięwzięć, ponieważ Merkury w Pannie się cofa, co nie jest dobrym wskazaniem dla wszelkich początków. W sobotę Wenus opuści znak Raka i wkroczy do rozrywkowego Lwa, w czasie weekendu warto więc wybrać się do teatru, kina lub na koncert, będziecie się świetnie bawić.