Archiwa kategorii: Archiwum

Horoskop tygodniowy dla Ryby 12 – 18 czerwca 2017

Nadmierne skupienie się na pracy i sprawach zawodowych wywoła niezadowolenie w domu. Poczujecie się trochę jak między młotem a kowadłem, kiedy okaże się, że jeden z domowników wymaga opieki i trzeba zrezygnować z kilku obowiązków w pracy. Ograniczenie zajęć tylko dobrze wam zrobi i pozwoli skupić się na priorytetach. Wolne Ryby przeżyją wakacyjny romans wzbudzający ekscytację i namiętność, powoli pojawią się jednak też uczucia wyższe, ogarnie was nastrój bardziej romantyczny. Pod koniec tygodnia spodziewajcie się nieprzewidzianej okazji do zarobienia dodatkowych pieniędzy.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 12 – 18 czerwca 2017

Poniedziałek i wtorek okażą się dniami bardzo dla was ważnymi, skupicie na sobie uwagę otoczenia. Uda wam się szybko pokonać niedyspozycję zdrowotną jeśli się pojawi, powinniście jednak bardziej o siebie zadbać. Z osobą starszą, którą darzycie szacunkiem, wejdziecie w konflikt merytoryczny, okaże się że bardzo różnicie się w poglądach na sprawy dotyczące dzieci oraz działalności artystycznej. Studentom egzaminy pójdą fantastycznie, większość z nich uda wam się zaliczyć bez problemu, ale niektóre trzeba będzie odłożyć na inny termin. Zielone światło zapali się dla rozwoju zainteresowań oraz wszystkich spraw związanych z dziećmi, udadzą się też podróże zagraniczne. Pod koniec tygodnia czeka was niespodzianka, być może wybierzecie się w krótką podróż.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 12 – 18 czerwca 2017

Niektóre Koziorożce miłość posiądzie w swoje władanie, przestańcie się przed nią bronić. Osoby wolne mają szansę przeżyć szalony romans, pozostałe zaś mogą liczyć na przychylność ludzi i okoliczności. Opozycja Saturna w Strzelcu do Słońca w Bliźniętach ujawni różnice w poglądach, wpłynie też ograniczająco na atmosferę w pracy, a także może osłabić wasze zdrowie. Trygon Merkurego do Jowisza pomoże wybrnąć z każdej trudnej zawodowej sytuacji. Pod koniec tygodnia możecie spodziewać się dobrych wiadomości dotyczących waszej rodziny. Wykorzystajcie ten czas, aby zająć się tym, co sprawia  największą wam przyjemność. Z dziećmi złapiecie prawdziwą nić porozumienia, starajcie się poświęcić im więcej czasu.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 12 – 18 czerwca 2017

Jowisz w Wadze po wielu miesiącach ruszył wreszcie do przodu, możecie więc liczyć na poprawę sytuacji w każdej dziedzinie życia, a zwłaszcza w relacjach natury przyjacielskiej. Trygon Merkurego do Jowisza sprawi, że ludzie zaczną wam sprzyjać, oczekujcie więc dobrych wiadomości. Aspekt ten wpłynie też korzystnie na wasze zdolności intelektualne, studentom ułatwi zdawanie egzaminów, pozostałym umożliwi rozwój kontaktów międzynarodowych. Opozycja Słońca do Saturna w waszym znaku wywoła spadek nastroju, starajcie się skupiać uwagę na sprawach radosnych, ubierajcie się na jasno i przebywajcie w miejscach, w których jest dużo Słońca. Starajcie się unikać załatwiania spraw urzędowych.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 12 – 18 czerwca 2017

Miłość pojawi się w życiu Skorpionów, szczególnie dotyczy to osób urodzonych w pierwszej dekadzie znaku, zakwitnie niczym kwiat, a sprzyjać jej będą podróże zagraniczne. Nawet w stałych związkach zrobi się cieplej, partner zapragnie wam nieba przychylić. Długie, głębokie rozmowy zbudują bliskość, której potrzebujecie, przy okazji wiele dowiecie się o sobie samych i o sobie nawzajem. Wizyty w urzędach, starania o kredyt lub podwyżkę możecie sobie w tym tygodniu odpuścić, ponieważ opozycja Słońca do Saturna zapowiada ograniczenia i trudności w tych dziedzinach. Jeśli zaplanowaliście w tym tygodniu drobne remonty lub naprawy, to weekend okaże się do tego niezwykle korzystny, uda się zdobyć naprawdę dobrych i pomysłowych fachowców.

Horoskop tygodniowy dla Wagi 12 – 18 czerwca 2017

Jowisz w waszym znaku zmienił kierunek i powrócił do biegu prostego, w tym tygodniu utworzy też trygon do Merkurego w Bliźniętach, a to oznacza, że pojawi się szereg okazji związanych z podróżami zagranicznymi, podnoszeniem kwalifikacji, zdawaniem egzaminów, poznawaniem ludzi znanych i popularnych. Obracać się będziecie w towarzystwie osób wysoko postawionych, warto to wykorzystać, aby zbudować na nowo swoją karierę. Opozycja Słońca do Saturna zapowiada trudności w komunikacji, może też wpłynąć niekorzystnie na osoby starsze, jednak sekstyl Słońca do Urana, pod wpływ którego dostaniecie się pod sam koniec tygodnia, obiecuje szereg korzystnych okazji do poprawy sytuacji. W pracy nadal wiele emocji, ale trzeba się postarać, aby wyjść na swoje.

Horoskop tygodniowy dla Panny 12 – 18 czerwca 2017

W pracy w pierwszej połowie tygodnia spotkania z VIP-ami lub obcokrajowcami pochłoną was całkowicie. Pojawi się możliwość podreperowania budżetu, czeka was podwyżka lub awans. W pracy wiele będzie się działo, zaproponujecie szereg rozwiązań pojawiających się problemów, ale wasze pomysły spotkają się z jednej strony z poparciem ludzi postępowych, z drugiej – ze sprzeciwem przełożonych oraz osób starszych. Nie przejmujcie się, wszystko dobrze się skończy, pod koniec tygodnia uda się osiągnąć porozumienie. Panny, które zdecydują się na urlop w tych dniach, mogą liczyć na czas radośnie spędzony w towarzystwie przyjaciół, pojawią się też wakacyjne romanse.

Horoskop tygodniowy dla Lwa 12 – 18 czerwca 2017

Długotrwała przyjaźń może w tym tygodniu przechodzić kryzys, ale ostatecznie uda się dojść do porozumienia. Pojawi się poczujcie ograniczenia w oddawaniu się przyjemnościom lub zasmucą was problemy dzieci, wszystko za sprawą opozycji Słońca do Saturna. Niektóre Lwy odczują spadek nastroju. Nie poddawajcie się smętnym myślom, bo w rzeczywistości wszystko wam sprzyja, a trygon Merkurego w Bliźniętach do Jowisza w Wadze ułatwi nawiązywanie znajomości, które mogą przyczynić się do rozwoju kariery. Tydzień okaże się korzystny dla podróży zagranicznych, zdawania egzaminów i wszelkiego rodzaju mobilności. Weekend przyniesie wiele niespodzianek, będziecie się dzielić z przyjaciółmi wrażeniami z ostatni dni i ploteczkami na temat nowych romansów, jakie pojawiły się ostatnio w towarzystwie.

Horoskop tygodniowy dla Raka 12 – 18 czerwca 2017

Mars w waszym znaku w sekstylu do Wenus w Byku sprawi, że staniecie się bardziej towarzyscy, zapragniecie więcej czasu spędzać z przyjaciółmi, którym zwierzycie się ze wszystkich swoich problemów i frustracji. Opozycja Słońca do Saturna zapowiada problemy zdrowotne, szczególnie zatroszczcie się o regenerację kręgosłupa. Dobrze wam zrobią zabiegi, masaże i inne formy terapeutyczne wpływające na waszą mobilność. Pojawią się problemy w pracy. Nie możecie na razie liczyć na przychylność szefów, jednak pod koniec tygodnia przyjaciele przyjdą z pomocą i rozwiążą zawodowe problemy, jakie od dłuższego czasu spędzały wam sen z powiek. W czasie weekendu starajcie się jak najwięcej odpoczywać i więcej czasu spędzać w domu.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 12 – 18 czerwca 2017

Merkury i Słońce w znaku Bliźniąt zasilają was energetycznie i sprawiają, że błyszczycie wszędzie, gdzie się pojawiacie. Okazji do spotkań z interesującymi osobami będzie co niemiara, poznacie obcokrajowców lub wybitne osobistości będące autorytetami w swej dziedzinie. Studenci mają szansę pokazać się od najlepszej strony, chociaż niektóre egzaminy zakończą się fiaskiem, jeśli nie poświęciliście nauce wystarczająco dużo czasu. Nie przejmujcie się tym, bo pod koniec tygodnia okoliczności odwrócą się na waszą korzyść. To znakomity czas do rozwoju zainteresowań, kultywowania przyjaźni, podróży zagranicznych. Uważajcie na zakupach, bo grozi wam, że wydacie więcej, niż planowaliście, chociaż nie będziecie tego żałować.