Archiwa kategorii: Archiwum

Horoskop tygodniowy dla Ryby 14 – 20 października 2019

Niektóre Ryby na początku tygodnia starać się będą o kredyt lub dofinansowanie projektu, inne zapragną odzyskać zainwestowane lub pożyczone pieniądze, do czego przyczyni się kwadratura Słońca do Plutona. Natomiast sprawy międzynarodowe oraz związane z nauczaniem mają szansę ułożyć się po waszej myśli, na co wpłynie najpierw sekstyl Merkurego w Skorpionie do Saturna, a następnie Plutona w życzliwym Koziorożcu, nawiążecie nowe, interesujące znajomości, które z czasem mogą przekształcić się w prawdziwą przyjaźń. W środę trygon Merkurego do Neptuna w waszym znaku ułatwi zdobycie cennych informacji. W czasie weekendu warto wybrać się w podróż lub pogłębić wiedzę w interesującej was dziedzinie.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 14 – 20 października 2019

W pierwszej połowie tygodnia sprawy międzynarodowe oraz związane ze studiami i zdobywaniem wiedzy wymagać będą wysiłku, wytrzymałości psychicznej oraz determinacji, do czego przyczyni się kwadratura Słońca do Plutona. Jednocześnie Merkury w Skorpionie utworzy sekstyl z Saturnem w Koziorożcu, w sprawach zawodowych uda się więc osiągnąć porozumienie z osobami konserwatywnymi i zachowawczymi. W środę Merkury w trygonie z Neptunem w Rybach pozwoli uzyskać informacje na temat spodziewanych pieniędzy. Wodniki, które otrzymają niespodziewany przelew, zastosują zasadę „łatwo przyszło, łatwo poszło”, pozbywając się większości zdobytych środków. W niedzielę sekstyl Merkurego do Plutona pozwoli uzyskać porozumienie w najbardziej spornych sprawach.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Koziorożec 14 – 20 października 2019

W poniedziałek Słońce w Wadze utworzy kwadraturę z przebywającym w waszym znaku Plutonem, okaże się więc, że pracy jest więcej, niż zakładaliście, a szef stanie się znacznie bardziej wymagający niż zwykle. Niektóre Koziorożce odwrócą role i zaczną wywierać presję na przełożonych, skłaniając ich do rozwiązań, które same uznają za słuszne. Merkury w ciągu całego tygodnia utworzy szereg aspektów – sekstyle do Saturna i Plutona w waszym znaku zdyscyplinują działanie i zmuszą do umysłowej aktywności, natomiast trygon Merkurego do Neptuna pozwoli uzyskać tajne informacje, które ułatwią podjęcie odważnych decyzji. Wiele zależy od waszych umiejętności dyplomatycznych oraz poziomu asertywności, jakim potraficie się wykazać.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 14 – 20 października 2019

Na początku tygodnia kwadratura Słońca do Plutona osłabi wasze finanse, zmusi niektóre Strzelce do korzystania z kart kredytowych lub chwilowych pożyczek od przyjaciół. Merkury w sekstylu do Saturna zachęca do oszczędności, trygon Merkurego do Neptuna radzi kierować się intuicją, w czasie weekendu sekstyl Merkurego do Plutona sprawi, że sytuacja powinna się poprawić, pod warunkiem, że zastosujecie niezbędne ograniczenia lub zaczniecie korzystać ze zgromadzonych rezerw. Rachunki do zapłacenia się spiętrzą, na niektóre może zabraknąć środków, nie powinniście jednak zanadto się przejmować, ponieważ nadal przebywacie pod opieką Jowisza w waszym znaku. Sytuacja niebawem się unormuje, nie traćcie nadziei, ani woli walki o poprawę sytuacji.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 14 – 20 października 2019

Kwadratura Słońca do Plutona na początku tygodnia może osłabić psychicznie niektóre Skorpiony, mniej świadome swoich sił i możliwości, natomiast osoby o mocnych nerwach poczują się w swoim żywiole, gotowe stawić czoła całemu światu. Merkury w waszym znaku od poniedziałku do niedzieli utworzy korzystne aspekty z Saturnem i Plutonem w Koziorożcu oraz Neptunem w Rybach, zdobędziecie wiedzę niezbędną, aby w przyszłości umocnić swoją pozycję, pozyskać sojuszników oraz potrzebne wsparcie. To prawdziwa szansa, aby wejść głęboko w tematy, które od dłuższego czasu was interesują i uzyskać informacje, będące do tej pory tajemnicą. To również właściwy tydzień, aby pogłębić wiarę i zainteresować się duchową stroną życia.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Wagi 14 – 20 października 2019

W poniedziałek Słońce w waszym znaku utworzy kwadraturę z Plutonem w Koziorożcu, co wywoła spore zamieszanie i dyskomfort psychiczny. Zarówno w domu, jak i w pracy spotkacie się z niezadowoleniem i mnóstwem nieprzyjemnych spraw do załatwienia. Aspekty Merkurego w Skorpionie: sekstyl z Saturnem, trygon z Neptunem oraz sekstyl z Plutonem, same w sobie są dość korzystne, ale wiązać się mogą z nadmiernymi wydatkami lub koniecznością zaciągnięcia długu. Wenus w Skorpionie jest w znaku swojego wygnania, nie czuje się więc komfortowo, ucierpią na tym zarówno sprawy finansowe, jak i sprawy serca. Koniec tygodnia wymusi wydatki na cele zdrowotne własne lub bliskich, leki okażą się droższe, niż zakładaliście lub wizyta u specjalisty nadszarpnie domowym budżetem.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Panny 14 – 20 października 2019

Na początku tygodnia uważajcie na wydatki oraz niepewne inwestycje, bo kwadratura Słońca z Plutonem ostrzega przed nieprzemyślanymi transakcjami, jednak dzięki uzyskanym informacjom uda się jakiś rodzaj spekulacji, nauczycie się całkiem nowych rzeczy, zainteresuje was dziedzina, która może stać się nowym hobby. Otrzymacie szansę wyjaśnienia sprawy dotychczas zbyt zagmatwanej, aby próbować ją rozstrzygnąć. Aspekty Merkurego w Skorpionie do Saturna, Neptuna i Plutona pozwolą uzyskać niezbędne informacje, uporządkować priorytety i wyczyścić sporne kwestie.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Lwa 14 – 20 października 2019

Kwadratura Słońca w Wadze do Plutona w Koziorożcu, pod wpływem której pozostaniecie w pierwszej połowie tygodnia, zmusi was do określenia priorytetów, którymi powinniście kierować się w najbliższym czasie. Pewien rodzaj przymusu i napięcie z tym związane odbije się na zdrowiu, szczególnie na systemie trawiennym, uważajcie więc na to, co kładziecie na talerz i nie stawiajcie spraw na ostrzu noża. Od poniedziałku do niedzieli aspekty Merkurego w Skorpionie do Saturna, Neptuna i Plutona, pozwolą oczyścić atmosferę w rodzinie, a szczera rozmowa i ujawnienie skrywanych tajemnic zadziała na wszystkich terapeutycznie. W czwartek i piątek, kiedy Księżyc przebywał będzie w życzliwym znaku Bliźniąt, warto spotykać się z przyjaciółmi oraz ludźmi, od których zależy wasza przyszłość.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Raka 14 – 20 października 2019

Kwadratura Słońca do Plutona utrudni w poniedziałek i wtorek przeprowadzenie swojej woli w sprawach priorytetowych, Merkury w przyjazny znaku Skorpiona w sekstylu do Saturna pozwoli jednak porozumieć się z oponentami oraz osobami, reprezentującymi inne poglądy na ważne dla was kwestie. W środę Merkury utworzy trygon z Neptunem w życzliwych Rybach, a w niedzielę sekstyl z Plutonem w przeciwstawnym znaku Koziorożca, warto wykorzystać te aspekty, aby wrogów zamienić w przyjaciół i zaskarbić sobie ich poparcie. Sobotni wieczór oraz niedzielę najchętniej spędzicie w gronie rodzinnym, nie rozpamiętujcie tylko minionych krzywd, ale starajcie się złapać bliższy kontakt z domownikami.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 14 – 20 października 2019

W poniedziałek i wtorek Słońce w kwadraturze do Plutona skieruje uwagę na sprawy polityczne, a także zmusi do zaprowadzenia dyscypliny w kontaktach z dziećmi lub młodzieżą. Przez cały tydzień Merkury w Skorpionie utworzy szereg korzystnych aspektów – najpierw z Saturnem, następnie Neptunem, a w końcu Plutonem – oznaczać to będzie konieczność zaprowadzenia porządku w kwestiach zdrowotnych oraz związanych z ubezpieczeniami, spadkami, a także zarządzaniem wspólnymi finansami. W pracy bez liku plotek, ale w nawale informacji znajdziecie prawdziwe perły, odkryjecie też wiele tajemnic. Najwięcej spraw załatwicie w czwartek i piątek.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku