Archiwa kategorii: Archiwum

Horoskop tygodniowy dla Ryby 14 – 20 stycznia 2019 roku

Sekstyl Merkurego i Saturna do Neptuna w waszym znaku skłoni do wybiórczego potraktowania osób, z którymi pragniecie kontynuować przyjacielskie stosunki. Od dłuższego czasu podejrzewacie, że nie każdemu powinniście ufać, teraz jest odpowiedni czas, aby dokonać właściwej selekcji pod kątem lojalności i wiarygodności osób, na których możecie polegać. Za swoją pracę otrzymacie godne wynagrodzenie, do czego przyczyni się trygon Wenus do Marsa, ale pod koniec tygodnia wydacie więcej, niż planowaliście na potrzeby przyjaciół lub osób, z którymi wiąże was wspólnota zainteresowań. Jeśli ktoś zapragnie was powstrzymać przed popełnieniem błędu, weźcie to za dobrą monetę, inaczej czeka was strata.
CzaroMarownik 2019. Kalendarz Magiczny

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 14 – 20 stycznia 2019 roku

W poniedziałek będziecie zmuszeni wprowadzić oszczędności do budżetu, co tylko wyjdzie wam na dobre. W tym tygodniu możecie liczyć na dowody miłości, przywiązania i przyjaźni, za sprawą trygonu Wenus do Marsa w życzliwych znakach. W drugiej połowie tygodnia kwadratura Słońca do Urana wywoła chaos informacyjny, który zakończy emocjonalna „burza z piorunami”. Zamiast się denerwować, horoskop radzi, aby skupić się na tym, co ostatnio dobrze wam wychodzi – poprawie kontaktów międzyludzkich. W czasie weekendu pojawią się trudności komunikacyjne, nie przekraczajcie prędkości na drodze, zrezygnujcie nawet z krótkich wyjazdów, bo możecie utknąć gdzieś w trasie.
CzaroMarownik 2019. Kalendarz Magiczny

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 14 – 20 stycznia 2019 roku

Festiwal planet w waszym znaku sprawi, że wszystko zacznie się wydarzać naraz na kilku frontach. W poniedziałek koniunkcja Merkurego z Saturnem w sekstylu do Neptuna pozwoli uporządkować obrazy pojawiające się w wyobraźni i przełożyć je na język konkretów, dojdziecie przy tym do wniosku, że im mniej słów, tym lepiej. Weekend natomiast zapowiada się ekscytująco, kwadratura Słońca do Urana wywoła burzę w relacjach rodzinnych oraz zawodowych, koniunkcja Merkurego do Plutona sprawi, że wszystko w waszych oczach zacznie urastać do wielkich teorii spiskowych, z polityką włącznie, natomiast zbliżająca się kwadratura Marsa do Saturna wywoła sprzeciw wobec bezpodstawnych ataków. Sytuację osłodzi trygon Wenus do Marsa, pozwalając narodzić się skrytym uczuciom.
CzaroMarownik 2019. Kalendarz Magiczny

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 14 – 20 stycznia 2019 roku

Wenus w waszym znaku w trygonie do Marsa w Baranie zapali zielone światło dla miłości, wolne Strzelce nie opędzą się od propozycji randek, które kończyć się mogą śniadaniem, nawet osoby w związkach poczują przypływ namiętności, chociaż w czasie weekendu kwadratura Marsa do Saturna utrudni zdobycie tego, o czym marzycie. Poprawie ulegną również finanse, jednak w drugiej połowie tygodnia zachowajcie szczególną ostrożność, bo kwadratura Słońca do Urana zapowiada niespodziewane wydatki. Konfiguracja planet zachęca do oszczędności, bez względu na stan posiadania, ponieważ już niedługo potrzebne wam będą środki na inwestycje, które zagwarantują trwałe dochody w przyszłości.
CzaroMarownik 2019. Kalendarz Magiczny

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 14 – 20 stycznia 2019 roku

Prostą drogą zmierzacie do finansowych sukcesów, co zapewni w tych dniach trygon Wenus do Marsa, a w kolejnym tygodniu koniunkcja Wenus z Jowiszem w znaku Strzelca. To również wspaniały okres dla spraw miłości, nawet w stałych związkach zrobi się gorąco, single natomiast mają szansę na udane randki. Kwadratura Słońca do Urana oraz zbliżający się napięty aspekt Marsa do Saturna ostrzegają przed zbyt brawurową jazdą, nie przekraczajcie prędkości i zachowajcie ostrożność na trasie. Niektórym Skorpionom wydarzyć się mogą awarie komputerów – dobra wiadomość jest taka, że stać was będzie na zakup nowego i bardziej nowoczesnego sprzętu.
CzaroMarownik 2019. Kalendarz Magiczny

Horoskop tygodniowy dla Wagi 14 – 20 stycznia 2019 roku

Wenus w trygonie do Marsa zapali zielone światło dla miłości oraz poprawi wasze finanse. Wagi poszukujące swojej drugiej połówki właśnie teraz mają szansę spotkać ją na swej drodze, towarzyszyć temu jednak będzie szereg zaskakujących i niemożliwych do przewidzenia sytuacji, Wagi w związkach przeżyją renesans uczuć, wzajemne relacje mogą jednak mieć burzliwy przebieg. Kwadratura Słońca do Urana w drugiej połowie tygodnia podniesie ciśnienie i zmusi do szybkiej reakcji w sprawach rodzinnych oraz zawodowych. W czasie weekendu napięty aspekt między Marsem w przeciwległym znaku Barana do Saturna w Koziorożcu powinien przygotować was do wyzwań czekających na was od poniedziałku, oraz do obrony swego stanowiska, ponieważ możecie trafić na mur braku zrozumienia.
CzaroMarownik 2019. Kalendarz Magiczny

Horoskop tygodniowy dla Panny 14 – 20 stycznia 2019 roku

W poniedziałek Merkury w koniunkcji z Saturnem w sekstylu do Neptuna pozwoli wam skonkretyzować wyobrażenia, łatwiej będzie wytłumaczyć sprawy, które z natury są trudne do sprecyzowania, niektóre Panny jednak będą skłonne porzucić marzenia na rzecz twardej rzeczywistości. W drugiej połowie tygodnia dzieci zaskoczą was podejściem do dyscypliny, wyznaczając własne standardy zachowania, pojawią się też problemy w relacjach z osobami starszymi – nie zapominajcie, że „starych drzew się nie przesadza”, a sprzeciw wobec zmian jest w tym wypadku reakcją naturalną. Trygon Wenus do Marsa wprowadzi więcej namiętności we wzajemne relacje. To dobry moment na zakupy, ruszajcie na wyprzedaże.
CzaroMarownik 2019. Kalendarz Magiczny

Horoskop tygodniowy dla Lwa 14 – 20 stycznia 2019 roku

To tydzień, w którym powinniście poświęcić maksimum energii na zrobienie porządków w sprawach zdrowotnych – jeśli od dłuższego czasu coś wam dolega nie zwlekajcie, wybierzcie się do specjalisty, aby zlecił niezbędne badania. Niektóre Lwy w drugiej połowie tygodnia zostaną nieoczekiwanie zmuszone do interwencji medycznej, dotyczącej was samych, kogoś z bliskich lub ulubionego zwierzaka. Szczególną uwagę zwróćcie na kręgosłup, unikajcie nadwyrężenia stawów, wybierzcie się do dentysty. Kwadratury Słońca do Urana oraz Marsa do Saturna zapowiadają też problemy z podwładnymi oraz współpracownikami. Dobra wiadomość jest taka, że zakochane Lwy przeżyją chwile prawdziwej miłości i namiętności, nawet w stałych związkach wzrośnie zainteresowanie partnerem.
CzaroMarownik 2019. Kalendarz Magiczny

Horoskop tygodniowy dla Raka 14 – 20 stycznia 2019 roku

Wszystkie nierozwiązane problemy w związkach mogą objawić swoje potrzeby właśnie w tym tygodniu – trzeba będzie podjąć decyzję co dalej, bo dojdzie do sytuacji, w której macie szansę zastanowić się nad tym, co ważne jest dla was samych, a nie dla innych. Szczególnie od czwartku do niedzieli kwadratura Słońca do Urana, połączona z kwadraturą Marsa do Saturna, pozwoli zakończyć toksyczne związki, zarówno osobiste, jak i zawodowe. Jeśli nie chcecie narazić się szefom, unikajcie stawiania żądań, bo nie tylko nic nie zyskacie, ale ryzykujecie stratę pracy. Zielone światło zabłyśnie jedynie dla Raków, które gotowe są na każdy rodzaj ryzyka i postawią wszystko na jedną kartę – wiele jest do stracenia, ale można też zyskać wolność i niezależność.
CzaroMarownik 2019. Kalendarz Magiczny

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 14 – 20 stycznia 2019 roku

Czeka was w tym tygodniu niezliczona ilość spotkań towarzyskich, nie zabraknie randek i oznak życzliwości ze strony otoczenia. Trygon Wenus, przebywającej w przeciwległym znaku Strzelca, do Marsa w Baranie sprzyja miłosnym zamierzeniom, chociaż koniunkcja Merkurego do Saturna zapowiada, że nie jest to odpowiedni czas na wyznania. Od czwartku do niedzieli układ planet okaże się bardzo problematyczny dla wspólnych finansów, unikajcie stosowania presji, do czego skłaniać może koniunkcja Merkurego z Plutonem, natomiast kwadratura Słońca do Urana zapowiada kłótnie i nieporozumienia w grupie przyjaciół. Napięte aspekty Marsa do Saturna nie sprzyjają zbyt impulsywnemu działaniu, zachęcają do zwolnienia tempa w każdej dziedzinie.
CzaroMarownik 2019. Kalendarz Magiczny