Archiwa kategorii: Archiwum

Horoskop tygodniowy dla Ryb 5 – 11 października 2020

Uwagę w tym tygodniu skupicie na sprawach finansowych, do czego skłoni kwadratura Marsa z Plutonem, będzie z tym sporo zachodu, ktoś zechce wywrzeć na was presję i skłonić do wydatków, których nie akceptujecie. Z drugiej strony zapragniecie zainwestować w coś trwałego i pewnego, ale trudno się będzie zdecydować, bo w obecnej sytuacji brakuje gwarancji, że to, na co postawicie, zyska na wartości. Najwięcej dyskusji na ten temat będzie w środę i czwartek, podczas opozycji Merkurego do Urana, nie pozwólcie się wyprowadzić z równowagi. Zielone światło natomiast zapali się dla miłości, szczególnie w czasie weekendu, gdy Wenus w przeciwległym znaku Panny utworzy trygon z nieprzewidywalnym Uranem. Wolne Ryby mogą poznać kogoś na imprezie, nie będzie to jeszcze wymarzony „rycerz na koniu”, ale warto zobaczyć co z tej znajomości wyniknie.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 5 – 11 października 2020

Słońce w przyjaznej Wadze pozwoli wam się zrelaksować, pod warunkiem, że nie poddacie się presji, wywołanej przez waszych ukrytych wrogów. Kwadratura Marsa z Plutonem wyrazi się poprzez napięcie w kontakcie z osobami, o których wiecie, że niezbyt dobrze wam życzą, ale nie macie na to żadnego wpływu, dlatego horoskop radzi odpuścić i przestać się przejmować tym, na co nie macie wpływu. Jeśli jakiś czas temu ulegliście obmowie lub doświadczyliście tzw. „hejtu”, to starajcie się unikać „odpłacania pięknym za nadobne”, bo do niczego dobrego to nie doprowadzi. W środę i czwartek opozycja Merkurego do Urana przyniesie nagłe zawodowe zlecenia lub otrzymacie bulwersujące wiadomości, co może zaburzyć spokój. W czasie weekendu czekają was miłe spotkania z członkami rodziny.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 5 – 11 października 2020

W pracy czeka was dużo spotkań i negocjacji, co zapewni Słońce w znaku Wagi, nie obejdzie się jednak bez nacisków i prób wymuszenia rozwiązań, którym będziecie zmuszeni się podporządkować. Również w domu zapanuje atmosfera, w której trzeba będzie walczyć lub zmierzyć się z żądaniami, na które nie zechcecie wyrazić zgody. Tę próbę sił wywoła kwadratura Marsa w Baranie z Plutonem w waszym znaku, nastawcie się na konieczność walki i obrony swojego punktu widzenia. Opozycja Merkurego do Urana może doprowadzić w środę lub czwartek do kłótni lub różnicy poglądów w grupie przyjaciół lub w gronie osób, z którymi łączy was wspólnota zainteresowań. Pod koniec tygodnia będzie jeszcze więcej pracy, możecie mieć kontakt z osobami znanymi, VIP-ami, nauczycielami lub cudzoziemcami, na co wskazuje kwadratura Słońca z Jowiszem. Weekend zapowiada się przyjemnie za sprawą trygonu Wenus do Urana, co pozwoli zająć się tym, co lubicie robić.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 5 – 11 października 2020

Słońce w życzliwym znaku Wagi zachęca do rozwoju przyjaźni i kontaktów międzyludzkich. Opozycja Merkurego do Urana w środę i czwartek otworzy wam oczy na sprawy, o których nie mieliście pojęcia, co może wywołać stres i niepokój. Napięty aspekt między Marsem i Plutonem wpłynie na stan finansów, jakieś wydatki, których nie braliście pod uwagę, przypomną o sobie z impetem lub ktoś upomni się o zwrot należności, jednak kwadratura Słońca do Jowisza sprawi, że uporacie się ze wszystkimi zaległymi rachunkami i może jeszcze coś zostanie. Trygon Wenus do Urana w czasie weekendu sprawi, że wykonywana praca sprawi wam przyjemność, może nawet otrzymacie propozycję dodatkowych zadań do wykonania.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 5 – 11 października 2020

Słońce w Wadze was zwykle osłabia, ale kwadratura Marsa do Plutona, aspekt, który będzie miał miejsce w tym tygodniu, obdarzy was taką mocą, że możecie góry przenosić – starajcie się dobrze wykorzystać tę energię, aby nie zrobić krzywdy sobie lub komuś innemu, bo takie nagromadzenie sił może wymknąć się spod kontroli, jeśli nie uda się wam zapanować nad złością lub poczuciem krzywdy. Jeżeli natomiast od dłuższego czasu borykacie się z problemami zdrowotnymi, to teraz jest szansa je pokonać. Opozycja Merkurego w waszym znaku do Urana w przeciwległym Byku doprowadzi w środę i czwartek do burzliwych dyskusji z partnerami osobistymi lub biznesowymi, a także ewentualnymi klientami. Weekend pozwoli miło spędzić czas, czekają was intrygujące spotkania, otworzycie się na to, co nieprzewidywalne i oryginalne, kwadratura Słońca do Jowisza odkryje przed wami części osobowości do tej pory ukryte.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy

Horoskop tygodniowy dla Wagi 5 – 11 października 2020

Słońce w waszym znaku wzmocni was energetycznie i skieruje waszą uwagę na zaspokojenie własnych potrzeb. Sprawy domowe będą w tym tygodniu podlegać zmiennym wpływom planet. Przede wszystkim napięta kwadratura między Marsem i Plutonem ostrzega przed nadmiarem agresji wśród członków rodziny, może też sprawić, że zostaniecie poddani silnej presji ze strony partnerów osobistych lub biznesowych. W środę i w czwartek opozycja Merkurego w Skorpionie do Urana w Byku wpłynie na finanse, może się okazać, że trzeba nagle zapłacić jakiś rachunek lub oddać komuś pieniądze, co wywoła zdenerwowanie. W czasie weekendu kwadratura Słońca z Jowiszem złagodzi napięte stosunki w rodzinie, chociaż w niektórych wypadkach może się to okazać kosztowne.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy

Horoskop tygodniowy dla Panny 5 – 11 października 2020

Słońce w znaku Wagi skieruje waszą uwagę na rozwój kontaktów biznesowych, w połowie tygodnia, głównie w środę i czwartek, czekają was krótkie nieoczekiwane podróże służbowe, do czego przyczyni się opozycja Merkurego z Uranem. Będziecie udzielać się na portalach społecznościowych, a niektóre zaskakujące informacje wyprowadzą was z równowagi. Mars w kwadraturze do Plutona ostrzega przed nierozważnymi inwestycjami, grą na giełdzie lub spekulacjami, które przynieść mogą więcej strat, niż zysku. Trygon Wenus w waszym znaku do Urana w Byku zapowiada w czasie weekendu mile spędzony czas wśród przyjaciół a kwadratura Słońca z Jowiszem sprawi, że staniecie się bardziej szczodrzy niż zwykle i wydacie na potrzeby dzieci, szczególnie związane z edukacją, więcej, niż planowaliście.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy

Horoskop tygodniowy dla Lwa 5 – 11 października 2020

Słońce w towarzyskiej Wadze przysporzy wam przyjaciół i zachęci do rozwoju kontaktów, powinniście jednak w tym tygodniu poświęcić więcej czasu ochronie zdrowia, ponieważ kwadratura Marsa do Plutona może wpłynąć na samopoczucie i odnowić przewlekłe dolegliwości, głównie związane z kręgosłupem oraz z systemem trawiennym. Powinniście w tym tygodniu szczególnie przestrzegać obostrzeń związanych z rozprzestrzenianiem się koronawirusa. W drugiej połowie tygodnia otrzymacie elektryzujące wiadomości, które ostatecznie pozytywnie wpłyną na wasze finanse, do czego przyczyni się trygon Wenus do Urana – pojawi się nieoczekiwane dodatkowe zlecenie lub niespodziewana premia. Kwadratura Słońca do Jowisza pozwoli spędzić miło czas weekendu, starajcie się nie przesadzić z wydatkami, bo będziecie mieć tendencje do nadmiernej szczodrości.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy

Horoskop tygodniowy dla Raka 5 – 11 października 2020

W sprawach zawodowych i osobistych czeka was wiele napięć ze względu na kwadraturę Marsa do Plutona. Ktoś zacznie na was wywierać presję i gotowi będziecie się zgodzić nawet na to, czego nie akceptujecie, ponieważ na horyzoncie pojawi się coś, czego niezmiernie pragniecie. Dla niektórych Raków ambicja stanie się przyczyną nieporozumień z partnerami, zarówno osobistymi, jak i biznesowymi. W środę i w piątek szczera rozmowa z domownikami lub przyjaciółmi pozwoli podjąć właściwą decyzję. W piątek i sobotę czeka was wiele ekscytujących wydarzeń, będziecie w zmiennym nastroju, weekend umilą wam spotkania z przyjaciółmi oraz z osobami podzielającymi wasze pasje i zainteresowania, czemu sprzyja trygon Wenus do Urana oraz kwadratura Słońca do Jowisza.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 5 – 11 października 2020

Słońce w znaku Wagi sprawi, że zapragniecie w tym tygodniu zająć się tym, co sprawia przyjemność, dobrze się przy tym bawiąc w dobranym towarzystwie. Środa i czwartek mogą jednak okazać się nerwowe ze względu na opozycję Merkurego do Urana i obecność Księżyca w waszym znaku – niektóre Bliźnięta zaczną się stresować stanem zdrowia i kiepskim samopoczuciem żony lub matki, dodatkowo kwadratura Marsa do Plutona sprawi, że poczujecie presję ze strony znajomych i przyjaciół, wymagających od was czegoś, do czego nie dojrzeliście lub nie czujecie się gotowi robić. Znacznie lepiej zapowiada się weekend, pojawi się okazja, aby sprawić przyjemność sobie i najbliższym, do czego skłoni trygon Wenus do Urana oraz kwadratura Słońca do Jowisza.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy