Archiwa kategorii: Archiwum

Horoskop tygodniowy dla Ryby 12 – 18 listopada 2018

Merkury w Strzelcu w kwadraturze do Neptuna w waszym znaku ostrzega, aby nie wierzyć we wszystko, co usłyszycie w pracy. Czekają was zmiany, to prawda, ale okażą się lepsze, niż przypuszczacie i ostatecznie możecie liczyć na awans, nie dajcie się więc podpuścić i nie rozsiewajcie plotek oraz informacji, które nie zostały należycie zweryfikowane. Poczucie niepewności towarzyszyć wam będzie przez cały tydzień i spotęguje się od piątku, kiedy do waszego znaku wkroczy Mars, budząc niepokój i frustrację – skłoni was jednak do działania w celu realizacji pragnień. W sobotę natomiast Merkury w znaku Strzelca zmieni bieg na wsteczny, nie rozpoczynajcie więc przynajmniej do 7 grudnia nowych projektów zawodowych, bo będziecie skłonni się z nich później wycofać. Natomiast również w sobotę Wenus wróci do biegu prostego, co dobrze wróży inwestycjom.
CzaroMarownik 2019

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 12 – 18 listopada 2018

Generalnie w najbliższych miesiącach możecie się spodziewać poprawy w sytuacji finansowej, co zapewnia Jowisz w znaku Strzelca, ale w tym tygodniu czeka was pasmo niedogodności, opóźnień w przelewach i brak płynności finansowej – wszystko za sprawą kwadratury Merkurego do Neptuna. Zachowajcie spokój i ograniczcie wydatki, bo trudna sytuacja potrwa jeszcze jakiś czas. W piątek wasz znak opuści Mars i wkroczy do Ryb, przestaniecie więc odczuwać nieustanny gniew, nie dający spokoju od 2 miesięcy. Mars w Rybach narobi jednak zamieszania w finansach, starajcie się więc unikać pokus i nie kupujcie rzeczy, na które was nie stać. W sobotę Merkury w Strzelcu zmieni bieg na wsteczny, nie rozpoczynajcie w ciągu nadchodzących 3 tygodni nowych przyjaźni, mogą okazać się nietrwałe. Również w sobotę Wenus w Wadze zmieni bieg na prosty, wasza kariera ruszy znów do przodu.
CzaroMarownik 2019

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 12 – 18 listopada 2018

Nasłuchacie się w tym tygodniu więcej plotek, niż byście chcieli. Kwadratura Merkurego do Neptuna podpowiada, aby zachować w tajemnicy wszelkie informacje, jakie do was dotrą. Już niedługo okaże się, że większość z tego, co usłyszeliście, jest po prostu wyssaną z palca bzdurą lub najzwyklejszym kłamstwem. Trzymajcie się tego, co trwałe i daje poczucie bezpieczeństwa. Unikajcie podróży, zarówno krótkich, jak i dalszych, uważajcie na środki transportu i przekazu, bo coś może się zepsuć. Sytuacja w szeroko pojętej komunikacji jeszcze się pogorszy od soboty, kiedy Merkury zmieni bieg na wsteczny. W piątek natomiast Mars opuści znak Wodnika i wkroczy do Ryb, przestaniecie więc tak bardzo gonić za zarobkiem, uważajcie jednak, bo zaczniecie mieć skłonność do ostrych wypowiedzi. Dla zakochanych dobra wiadomość – w sobotę Wenus w Wadze zmieni bieg na prosty, relacje uczuciowe ulegną poprawie.
CzaroMarownik 2019

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 12 – 18 listopada 2018

Merkury w waszym znaku tworzy kwadraturę do Neptuna w Rybach, trudno wam będzie więc podjąć jakąkolwiek decyzję, szczególnie w sprawach związanych z medycyną, farmaceutyką, a także szeroko pojętą twórczością. Nie poddawajcie się jednak, starajcie się odnaleźć w chaosie informacyjnym, jaki was ogarnie, to, co dla was najistotniejsze i tego się trzymajcie. Starajcie się nie ulegać manipulacji, zachowajcie własny punkt widzenia, im mniej będziecie mówić, tym dla was lepiej. Od soboty, kiedy Merkury zmieni bieg na wsteczny, nie rozpoczynajcie nowych spraw, zwłaszcza związanych z komunikacją, zakup sprzętu elektronicznego odłóżcie na inny termin. Również w sobotę Wenus wróci do ruchu prostego, relacje międzyludzkie wejdą na właściwe tory, bogatsi o doświadczenia możecie rozpocząć nawiązywanie nowych przyjaźni.
CzaroMarownik 2019

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 12 – 18 listopada 2018

Słońce w znaku Skorpiona w sekstylu do Plutona nadal wspiera was energetycznie, a Jowisz w Strzelcu sprzyja dobrej sytuacji finansowej, jednak Merkury w kwadraturze do Neptuna ostrzega przed spekulacjami i nierozważnymi wydatkami. Będziecie w tym tygodniu skłonni przeznaczyć spore pieniądze na rozwój swojego hobby, ale uważajcie, bo ktoś was może oszukać i „nabić w butelkę”, jeśli nie zachowacie ostrożności. Nie ufajcie osobom, które obiecują więcej, niż potrafią spełnić. Energii oraz chęci do działania wam nie zabraknie, dopiero w piątek, kiedy Mars zmieni znak i wkroczy do życzliwych Ryb, poczujecie się trochę wyczerpani i sfrustrowani. W sobotę natomiast Merkury w Strzelcu zmieni bieg na wsteczny, przez najbliższe 3 tygodnie unikajcie większych zakupów, jeśli nie chcecie przeżyć rozczarowania i zwracać towaru.
CzaroMarownik 2019

Horoskop tygodniowy dla Wagi 12 – 18 listopada 2018

Wenus w waszym znaku sprzyja sprawom miłości oraz poprawie relacji w związkach, do soboty macie szansę zastanowić się nad tym kogo darzycie prawdziwym uczuciem, powrócić do wspomnień i wydobyć z nich to, co najpiękniejsze. Kwadratura Merkurego do Neptuna nie sprzyja komunikacji, w podróży możecie zgubić drogę, wysłana informacja nie dotrze do adresata lub wasze intencje zostaną opacznie zrozumiane i wyniknie z tego szereg nieporozumień. Unikajcie stosowania manipulacji i starajcie się mówić prawdę, bo kłamstwo prędzej czy później wyjdzie na jaw. Wagi urodzone w trzeciej dekadzie znaku mogą zostać zaskoczone przez partnerów życiowych lub biznesowych. W piątek Mars zmieni znak i wkroczy do Ryb, co osłabi system odpornościowy. W sobotę Wenus w waszym znaku zmieni bieg na prosty, sprawy uczuciowe i relacje międzyludzkie wrócą na właściwe tory, natomiast Merkury zacznie się cofać, co jeszcze bardziej utrudni komunikację.
CzaroMarownik 2019

Horoskop tygodniowy dla Panny 12 – 18 listopada 2018

Kwadratura Merkurego w Strzelcu do Neptuna w Rybach utrudni wszelkie rozmowy i negocjacje, zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. Uważajcie na słowa i nie polegajcie na obietnicach, bo trudno je będzie dotrzymać. W sobotę natomiast czekają was dwa istotne wydarzenia astrologiczne – Wenus w Wadze wróci do ruchu prostego, co wpłynie pozytywnie na stan waszych finansów, natomiast władca waszego znaku Merkury zmieni bieg na wsteczny, co niestety utrudni wiele spraw w ciągu nadchodzących 3 tygodni.

Przez większość tygodnia Panny urodzone w ostatniej dekadzie znaku mogą odczuwać dolegliwości ze strony przewodu pokarmowego, ale nie przejmujcie się, wszystko się unormuje, kiedy w piątek Mars opuści znak Wodnika i wkroczy do przeciwległych Ryb.

CzaroMarownik 2019

Horoskop tygodniowy dla Lwa 12 – 18 listopada 2018

Od poniedziałku do piątku możecie czuć się krytykowani przez członków rodziny, nie ma w tym jednak złej woli, tylko chęć wskazania odpowiedniego kierunku działania. Kwadratura Merkurego do Neptuna sprawi, że poczujecie się trochę niepewni i zagubieni w rzeczywistości, najtrudniej będzie znaleźć odpowiednie słowa w rozmowach z dorastającymi dziećmi, niełatwo wytłumaczyć zagrożenia, których na razie nie widać, może się okazać, że wasz niepokój wynika jedynie z nadmiaru wyobraźni. W piątek Mars opuści przeciwległy znak Wodnika, odetchniecie więc z ulgą, opuści was potrzeba udowadniania wszystkim swojej racji. W sobotę Wenus w Wadze wróci do ruchu prostego, co poprawi każdy rodzaj relacji, tego samego dnia jednak Merkury zmieni bieg na wsteczny, unikajcie więc do 7 grudnia rozpoczynania nowych projektów.
CzaroMarownik 2019

Horoskop tygodniowy dla Raka 12 – 18 listopada 2018

W poniedziałek i wtorek możecie poczuć się osłabieni, szczególnie że ktoś zechce wywrzeć na was presję lub zmusić do czegoś, na co nie macie ochoty, horoskop radzi zachować zimną krew i nie ulegać emocjom, czasem trzeba zrobić krok do tyłu, aby potem zrobić dwa do przodu. Wizyty u lekarza oraz wszelkie medyczne konsultacje odłóżcie na inny termin, bo w tym tygodniu kwadratura Merkurego do Neptuna wywoła zamieszanie, specjalista może postawić złą diagnozę, przepisać nieodpowiedni lek lub pomylić się na recepcie. Najwięcej wsparcia otrzymacie od członków najbliższej rodziny, szczególnie od soboty, kiedy Wenus w Wadze ruszy do przodu. Raki zakochane czekają głębokie emocje i niezapomniane chwile.
CzaroMarownik 2019

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 12 – 18 listopada 2018

Merkury, władca waszego znaku, znajduje się w trudnym położeniu – nie dość że przebywa w Strzelcu, znaku swojego wygnania, to jeszcze tworzy kwadraturę do Neptuna w Rybach – oznacza to, że poczujecie się osłabieni, zagubieni i niepewni swojej sytuacji. Odbije się to mocno na relacjach międzyludzkich, głównie w pracy, otrzymacie mnóstwo niesprawdzonych wiadomości, chaos informacyjny sprawi, że trudno będzie określić własny punkt widzenia. Im mniej będziecie mówić, tym lepiej dla was, zwłaszcza, że od soboty Merkury zacznie się cofać, co jeszcze pogorszy sytuację. Całe szczęście w przeciwległym znaku Strzelca przebywa również Jowisz, planeta pomyślności, nic więc wam nie grozi, ostatecznie wszelkie nieporozumienia zostaną rozstrzygnięte na waszą korzyść.
CzaroMarownik 2019