Archiwa kategorii: Baran – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Barana 5-11 kwietnia 2021

W tym tygodniu wszystko będzie się kręciło wokół was, bo w waszym znaku przebywają aż 3 planety osobiste. We wtorek i środę sekstyl Wenus do Marsa rozpali zmysły, zaczniecie flirtować na całego, zdobędziecie każdą osobę, na której zawiesicie oko, rozwinie się życie towarzyskie pomimo ograniczeń epidemiologicznych, na co wskazuje także tranzyt Księżyca przez znak Wodnika. Od czwartku do soboty pozostaniecie pod wpływem kwadratury Marsa do Neptuna, na jaw wyjdą długo skrywane i zamiatane pod dywan problemy, trudno jednak będzie wskazać winowajcę. W sobotę i niedzielę przebywająca w waszym znaku Wenus znajdzie się w sekstylu z Jowiszem i w kwadraturze do potężnego Plutona – los się do was uśmiechnie, zbierzecie pochwały, ale okaże się, że sukces ma wysoką cenę. Sekstyl Merkurego w waszym znaku do Saturna w Wodniku pozwoli podjąć wyważone decyzje, mające wpływ na dalszą przyszłość.

Wiedźma. Droga do siebie

Horoskop tygodniowy dla Barana 29 marca-4 kwietnia 2021

W poniedziałek pozostaniecie jeszcze pod wpływem pełni Księżyca w przeciwległym znaku Wagi, liczyć się będą wzajemne relacje, co wzbudzi wiele emocji. Merkury w Rybach w koniunkcji z Neptunem do środy może was pozbawić zdrowego rozsądku, umysł zostanie opanowany przez obawy związane z rozwojem pandemii, nie dajcie się zastraszyć, zwłaszcza że informacjom, przekazywanym przez media, brakuje spójności i jasności. Od wtorku do czwartku sekstyl przebywających w waszym znaku planet do Saturna w Wodniku, pozwoli wziąć się w garść i zadbać o bezpieczną przyszłość. W czwartek i piątek, podczas pobytu Księżyca w życzliwym Strzelcu, humor się poprawi i skupicie się na przygotowaniach do nadchodzących Świąt Wielkanocnych. W niedzielę Merkury opuści znak  Ryb i wkroczy do waszego znaku, powróci zdrowy rozsądek i umiejętność podejmowania szybkich i trafnych decyzji.

Wiedźma. Droga do siebie

Horoskop tygodniowy dla Barana 22-28 marca 2021

Od poniedziałku nie tylko Słońce, ale również Wenus znajdzie się w waszym znaku, zaczniecie więc tryskać pozytywną energią, gotowi stawić czoła światu, nie zabraknie wam też wdzięku i chęci do zabawy. Nadchodzący tydzień zaznaczy się rozwojem życia towarzyskiego, tendencją do testowania związków i rozpoczynania romansów, możecie być pewni, że nikt wam się nie oprze. W poniedziałek sekstyl Merkurego do Urana pozwoli wymyślić sposób na poprawę sytuacji finansowej, a trygon Marsa do Saturna zachęci do nawiązania długotrwałych relacji przyjacielskich, które mają szansę przyczynić się do profitów w przyszłości. W środę uważajcie na słowa, bo możecie kogoś niesprawiedliwie osądzić lub boleśnie zranić, przyczyni się do tego kwadratura Merkurego do Marsa. Weekend okaże się niezwykle emocjonujący, ze względu na koniunkcję Wenus ze Słońcem w waszym znaku oraz pełnię Księżyca w przeciwległej Wadze, do której dojdzie w niedzielę – wszelkie konflikty najlepiej rozwiążecie w zaciszu sypialni.

Wiedźma. Droga do siebie

Horoskop tygodniowy dla Barana 15-21 marca 2021

W poniedziałek Księżyc w waszym znaku zachęci do aktywności, wpłynie jednak również na większą pobudliwość emocjonalną. We wtorek Merkury opuści przyjaznego Wodnika i wkroczy do Ryb, kierując myśli na sprawy związane z izolacją, której macie po prostu serdecznie dosyć, zachęci jednak do rozwoju osobistego i duchowego. W środę i czwartek do głosu dojdą problemy finansowe, kiedy Księżyc tranzytował będzie znak Byka, a Wenus i Słońce znajdą się w sekstylu z Plutonem. Trzeba będzie zapłacić zaległe zobowiązania, ale za to odzyskacie spokój, może się też okazać, że przeciwnie – otrzymacie premię albo dofinansowanie, ale znacznie zwiększy się zakres obowiązków. W piątek i sobotę staniecie się bardziej komunikatywni, gotowi wyrazić swoje zdanie bez względu na to, czy ktoś zechce go wysłuchać. W sobotę Słońce wreszcie wkroczy do waszego znaku, powróci energia i optymizm, a kiedy w niedzielę do Słońca dołączy Wenus, zaczniecie też tryskać seksapilem a świat wreszcie nabierze barw.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy