Archiwa kategorii: Baran – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Barana 18 – 24 września 2017

Do środy pozostaniecie pod wpływem trygonu kochliwej Wenus do rewolucyjnego Urana w waszym znaku, co zapowiada emocjonalne zawirowanie, nieprzewidywalne zdarzenia lub nagłe zauroczenie, którego nie należy mylić z miłością. W życiu wolnych Baranów pojawią się ekscytujące romanse, szalone randki i radosne imprezy, dotyczy to szczególnie osób urodzonych w ostatniej dekadzie znaku.

Kiedy w środę Wenus zmieni znak i wkroczy do znaku Panny odniesiecie wrażenie, że królewicz (czy też księżniczka) zamienił się w żabę i stracicie chęć na amory, zainteresujecie się natomiast swoim zdrowiem. W czasie weekendu u niektórych osób pojawią się jakieś trudne do zdiagnozowania symptomy chorobowe, zamiast szukać porady u doktora google, zasięgnijcie porady specjalisty.

Horoskop tygodniowy dla Barana 11 – 17 września 2017

Tydzień obfitował będzie w szereg szczęśliwych zdarzeń, wymusi jednak samodyscyplinę i wiązać się może z koniecznością bardzo intensywnej pracy. Z jednej strony Wenus w życzliwym znaku Lwa utworzy konfiguracje przynoszące miłość i poczucie szczęścia, nagłe zauroczenia, które mają szansę przekształcić się w trwałe uczucie, serdeczne kontakty z dziećmi oraz intensywny rozwój zainteresowań – z drugiej natomiast kwadratura Słońca w Pannie do Saturna w Strzelcu wywoła zdrowotną niedyspozycję. W pracy zawodowej da się wam we znaki nadmiar obowiązków i dużo uciążliwej roboty, jednak koniunkcja Merkurego z Marsem w znaku Panny pozwoli sprostać wymaganiom szybko i skutecznie. Dla osób urodzonych w trzeciej dekadzie znaku nadejdzie czas miłości lub finansowej obfitości.

Horoskop tygodniowy dla Barana 4 – 10 września 2017

Poniedziałek może przebiegać burzliwie i wysoce emocjonalnie za sprawą koniunkcji Merkurego z Marsem w trygonie do Urana, krótko mówiąc to ostatni moment na przeprowadzenia rewolucyjnych zmian w dziedzinie edukacji oraz komunikacji. Walczyć będziecie w imieniu dzieci i dla dzieci, pierwszy dzień w szkole wiązać się będzie z przystosowaniem do zmieniających się warunków. Od wtorku wiele się zmieni, ponieważ Mars, władca waszego znaku, opuści Lwa i wkroczy do Panny, staniecie się więc mniej widoczni, bardziej skłonni do zaprowadzenia porządków w swoim otoczeniu, uwagę skupicie na własnym zdrowiu. Niektóre Barany z sukcesem nauczą się gotować, to dobry moment na zmianę diety na prozdrowotną. Do końca tygodnia Merkury w ruchu prostym, w życzliwym znaku Lwa, w trygonie do Urana, pomoże podjąć decyzje związane z dziećmi, rozmowy w duchu miłości i pojednania odniosą zamierzony skutek.

Horoskop tygodniowy dla Barana 28 sierpnia – 3 września 2017

Wenus i Mars w znaku Lwa zachęcą was do zabawy i uczestniczenia w spotkaniach towarzyskich, pojawi się wiele okazji do flirtów oraz podbojów miłosnych. Wolne Barany nawiążą ciekawe znajomości, które przerodzić się mogą w gorący romans. W czwartek Merkury wycofa się do znaku Lwa i utworzy koniunkcję z Marsem, przygotowania do rozpoczęcia roku szkolnego mogą przebiegać więc w waszych rodzinach trochę burzliwie. Uważajcie na drogach, unikajcie pośpiechu, starajcie się nie wymuszać pierwszeństwa.

Pod koniec tygodnia staniecie się bardziej konfliktowi, bez przebierania w słowach wygłosicie swoje opinie, uda wam się jednak przeprowadzić zmiany tam, gdzie wydawało się, że już wszystko stracone. Przyświecać wam będzie przekonanie, że w grupie siła, otoczycie się więc gronem przyjaciół oraz osobami, podzielającymi wasze przekonania.