Archiwa kategorii: Baran – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Barana 13 – 19 sierpnia 2018

Słońce w Lwie nadal zachęca do zabawy i napełnia was energią. W poniedziałek Mars ruchem wstecznym wejdzie do Koziorożca, pojawią się zawodowe wyzwania, którym trzeba będzie stawić czoło, poradzicie sobie z nimi znakomicie. To idealny czas, aby zrobić korektę rozpoczętych przedsięwzięć, nanieść poprawki i zmierzyć się z konkurencją. Wolne Barany odpoczywające na wakacjach mają szansę na udane randki, radosne imprezy i bogate życie towarzyskie. Osoby w stałych związkach chętnie spędzą czas w gronie najbliższych, odkryjecie, że z ukochaną osobą można nie tylko bawić się doskonale, ale toczyć długie rozmowy i dyskusje aż po świt. To idealny tydzień, aby poznać nowych ludzi i zwiedzić ciekawe miejsca.

Horoskop tygodniowy dla Barana 6 – 12 sierpnia 2018

We wtorek do przeciwległego znaku Wagi wkroczy Wenus i utworzy trygon z Marsem, rozpocznie się więc dla was czas, który warto wykorzystać na randki, spotkania towarzyskie, wesołe imprezy, wyjazdy z przyjaciółmi. Zakochane Barany przeżyją najbardziej ekscytujący i gorący tydzień, osoby, które dopiero szukają życiowego partnera właśnie teraz mogą go spotkać. Kochliwa Wenus jednocześnie tworzy kwadraturę do ograniczającego Saturna, dlatego niektórym Baranom na drodze do prawdziwego spełnienia uczuciowego staną sprawy zawodowe, będziecie musieli wybierać między głosem serca a obowiązkami, które trzeba wykonać. W sobotę w znaku Lwa dojdzie do nowiu i częściowego zaćmienia Słońca, starajcie się znaleźć umiarkowanie w zabawie, nie traćcie głowy dla przejściowego romansu.
W CzaryMary.pl trwa Magiczne Lato z Darmową Dostawą

Horoskop tygodniowy dla Barana 30 lipca – 5 sierpnia 2018

Najważniejszym astrologicznym wydarzeniem najbliższych dni okaże się dla was kwadratura Marsa do Urana, pod wpływem której pozostaniecie praktycznie przez cały tydzień. Wiele będzie się działo w dziedzinie spraw finansowych, być może zostaniecie zmuszeni do zmiany stanowiska w ważnych dla siebie kwestiach, związanych ze stanem posiadania lub poczuciem własnej wartości. Merkury w fazie retro, przebywający w znaku Lwa, ostrzega przed nierozważnymi inwestycjami i niepewnymi spekulacjami i radzi, aby ważne decyzje odłożyć na później. Słońce w kwadraturze do Jowisza zapowiada w czasie weekendu mnóstwo radosnej, chociaż kosztownej zabawy. W ferworze imprez i na wakacjach starajcie się nie przepłacać za przyjemności, bo pieniądze już niedługo okażą się potrzebne na trwałe inwestycje.