Archiwa kategorii: Baran – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Barana 19 – 25 lutego 2018 roku

Czas pobytu Słońca w znaku Ryb nie jest najlepszym momentem do rozpoczynania spraw wymagających uwagi oraz intensywnego działania, gdyż dysponujecie mniejszym niż zwykle zasobem energii, dlatego starajcie się w tym tygodniu jak najwięcej odpoczywać i unikać większych wyzwań. Układ planet sprawi, że poczujecie się jak Don Kichot, walczący z wiatrakami, dlatego śmiało możecie sobie odpuścić naprawę świata i skupić się na poprawie własnego samopoczucia. Zadbajcie o odpoczynek, zatroszczcie się o bliskich, zajmijcie się rozwojem duchowym – sprzyja temu obecność wielu planet w znaku Ryb. Starajcie się nie ulegać pokusie, aby „rzucić wszystko w diabły” lub upić się na umór, bo za kilka tygodni wszystko wróci do normy i znów nabierzecie wiatru w żagle.

Horoskop tygodniowy dla Barana 12 – 18 lutego 2018 roku

To już ostatni tydzień pobytu Słońca i Merkurego w życzliwym znaku Wodnika, warto ten czas wykorzystać na wzmocnienie relacji przyjacielskich. Nie zabraknie spotkań i długich rozmów przy szklaneczce czegoś mocniejszego. Sekstyl Słońca do Urana sprawi, że wiele spraw związanych z życiem towarzyskim pójdzie lepiej, niż się spodziewaliście, a osoby uważane za wrogów lub konkurencję, pokażą bardziej przyjazne oblicze. Sprawy sercowe ukryjecie głęboko w sercu, rozpoczęte romanse nie zostaną ujawnione. Jeśli uda wam się uzyskać dodatkowe środki finansowe lub podwyżkę w pracy, starajcie się zachować wszystko w tajemnicy. Zaćmienie Słońca w znaku Wodnika, pod którego wpływem pozostaniecie w czwartek i piątek, może zniszczyć dobrze zapowiadającą się przyjaźń, jeśli ulegniecie nadmiernym emocjom i ujawnicie sprawy, które powinny pozostać tajemnicą.

Horoskop tygodniowy dla Barana 5 – 11 lutego 2018 roku

Wenus w sekstylu do Urana w waszym znaku zapowiada moc atrakcji towarzyskich, spotkań w kręgu przyjaciół oraz wszelkiego rodzaju rozrywek. Wolne Barany, szukające swojej drugiej połówki nie powinny ominąć ani jednej okazji do dobrej zabawy, bowiem wśród przyjaciół lub w gronie osób, związanych wspólnymi zainteresowaniami, mają szansę spotkać niebanalną miłość, szczególnie dotyczy to osób urodzonych w ostatniej dekadzie znaku. Nie zabraknie okazji do szczerych rozmów, które podważyć mogą wyznawany przez was do tej pory system wartości. Targać wami zaczną moralne dylematy, które rozwiązać można jedynie zaglądając głęboko we własne serce. Mars w znaku Strzelca sprzyja aktywności, nie zabraknie wam w tym tygodniu energii. Wszystko, za co się weźmiecie, możecie zamienić w złoto, jeśli tylko przyświecać wam będzie szlachetny cel.

Horoskop tygodniowy dla Barana 29 stycznia – 4 lutego 2018 roku

Zarówno Słońce i Wenus, jak i waleczny Mars, przebywają w życzliwych Baranom znakach, łatwo wam więc będzie poświęcić energię na sprawy ważne i wymagające działania, szczególnie jeśli dotyczyć będą przyjaciół lub grupy osób, z którą łączą was wspólne zainteresowania. Mars w idealistycznym znaku Strzelca skłoni was do kontaktów międzynarodowych oraz rozwoju zarówno osobistego, jak i społecznego. W środę i czwartek zaćmienie Księżyca w znaku Lwa może wprowadzić nieporozumienia w relacje z dziećmi oraz przyjaciółmi, starajcie się nie ulegać nadmiernym emocjom i podejść do wszystkiego w sposób pragmatyczny, unikniecie w ten sposób błędów trudnych do naprawienia. W czasie weekendu możecie wybrać się w podróż lub zaplanować wycieczki zagraniczne, to dobry moment, aby rozpocząć naukę języków obcych.