Archiwa kategorii: Baran – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Barana 20 – 26 listopada 2017

Do środy jeszcze będą wami targać namiętności, a duch walki nie pozwoli się nudzić lub spocząć na laurach. Trygon Jowisza do Neptuna utworzy szansę odwołania się do wyższego wymiaru sprawiedliwości oraz zwyczajnej ludzkiej przyzwoitości, bo litera prawa okaże się niejasna i trudna do interpretacji. Od czwartku, kiedy Słońce zaświeci w przyjaznym znaku Strzelca, odzyskacie energię i wiarę w siebie. Merkury w dobrych aspektach pozwoli znaleźć najlepsze rozwiązanie i wyjść z twarzą z trudnej sytuacji, pod warunkiem, że zachowacie spokój, a kierować wami będzie dobro ogółu. W pracy wyciągnijcie rękę do zgody, jeśli tego nie zrobicie, w następnym tygodniu czeka was kolejna wojna. W sprawach miłosnych emocje wyciągną z was pokłady głębszych uczuć.

Horoskop tygodniowy dla Barana 13 – 19 listopada 2017

Kwadratura Marsa do Plutona zapowiada, że szykuje się trudny tydzień, pełen walki i nieporozumień. W życiu zawodowym spotkacie się z atakiem, który trzeba odeprzeć całą swoją mocą, nie obejdzie się bez strat. Walka jest żywiołem Baranów, jednak w chwili obecnej jesteście w słabej kondycji i często na straconej pozycji, więc pomimo że wytoczycie swoje najcięższe działa, wasze zwycięstwo nie jest pewne. Partnerzy, zarówno osobiści, jak i biznesowi, postawią warunki trudne do zaakceptowania, dodatkowo kwadratura Merkurego do Neptuna wprowadzi chaos w interpretacji panujących zasad, przepisów lub litery prawa. Stawka jest wysoka, wiele jest do zyskania, na co wskazuje koniunkcja Wenus z Jowiszem w Skorpionie, dlatego ewentualna przegrana może okazać się bolesna.

Horoskop tygodniowy dla Barana 6 – 12 listopada 2017

Słońce w sekstylu do Plutona obudzi w was bojowy nastrój, szczególnie od wtorku, kiedy Wenus przesunie się do znaku Skorpiona. Wszystkie postanowienia o polubownym załatwieniu spornych kwestii w dziedzinie spraw zawodowych pójdą w odstawkę, chociaż nadal deklarować możecie chęć współpracy – okaże się to jednak taktycznym zagraniem, a nie dążeniem do prawdziwego porozumienia. Saturn w trygonie do Urana skłoni osoby urodzone w ostatniej dekadzie znaku do pogodzenia tradycji z nowoczesnością, pozostałe Barany natomiast zrobią wszystko, aby postawić na swoim. Uważajcie na zagubione strzały Amora, bo śmigać zaczną wokół wolnych Baranów, szukających krótkich romansów i seksualnych wrażeń – ani się obejrzycie, a ustrzeli was ktoś równie bezkompromisowy, bo „kto mieczem wojuje, od miecza ginie”.

Horoskop tygodniowy dla Barana 30 października – 5 listopada 2017

Wasz nastrój będzie w tym tygodniu odpowiedni do okoliczności – Święto Zmarłych i listopadowa aura obudzi w was uczucia do bliskich, którzy odeszli. Jednocześnie odniesiecie wrażenie, że trudno wam wyrazić swoją prawdziwą osobowość, że otoczenie ogranicza konieczne działania. Horoskop radzi chociaż na chwilę oderwać się od smętnych myśli i wspomnień, natomiast skupić się na bliskości osób nadal obecnych w waszym życiu. Starajcie się nie odrzucać wyrazów troski i miłości tylko dlatego, że przychodzą w nieodpowiednim w waszym mniemaniu momencie. W czasie weekendu czeka was wiele emocji związanych ze stanem posiadania, dobrze przemyślcie finansowe plany, to dobry moment na trwałe inwestycje.

Horoskop tygodniowy dla Barana 23 – 29 października 2017

Mars i Wenus w przeciwległym znaku Wagi zapowiadają perturbacje natury miłosnej. Dostaniecie się pod wpływ osoby grającej pierwsze skrzypce, co zwykle budzi sprzeciw Baranów nastawionych na zwycięstwo i dominację w każdej sytuacji – tym razem trzeba będzie ulec, zamienić się z lwa w lisa. Jednocześnie tydzień sprzyja wszelkiego rodzaju spotkaniom towarzyskim oraz dochodzeniu do porozumienia w przypadku konfliktu, szczególnie o podłożu emocjonalnym. Słońce w koniunkcji z Jowiszem w znaku Skorpiona ułatwi zdobycie kredytu, sprzyja również wszelkiego rodzaju inwestycjom. W czwartek niektóre osoby mają szansę wzbogacić się w wyniku odważnych decyzji finansowych, w czym pomoże również Merkury w znaku Skorpiona.

Horoskop tygodniowy dla Barana 16 – 22 października 2017

Tydzień okaże się niezwykle nerwowy, możecie wybuchnąć emocjami w wyniku braku akceptacji swoich pomysłów lub wziąć udział w rewolucji. Zmianie ulegną przede wszystkim związki i relacje zarówno osobiste, jak i biznesowe. Wenus w przeciwległym znaku Wagi zachęca do negocjacji, staniecie się bardziej skłonni do układów i kompromisów. Wolne Barany czeka miłosny zawrót głowy – niektóre osoby zakochają się dosłownie „od pierwszego wejrzenia”, szczególnie pod koniec tygodnia. W niedzielę władający waszym znakiem Mars wkroczy do znaku opozycyjnej Wagi, w której nie czuje się najlepiej, poczujecie się jak dziurawy balonik, z którego uszło powietrze, trzeba będzie spuścić z tonu i podporządkować się partnerom oraz oponentom, mającym zupełnie odmienne spojrzenie na wiele ważnych dla was spraw.