Archiwa kategorii: Baran – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Barana 17 – 23 lipca 2017

Do środy, dopóki Mars przebywa w znaku Raka, tworząc napięty aspekt z przebywającym w waszym znaku Uranem, cechować was będzie nerwowość oraz brak cierpliwości, zwłaszcza w stosunku do osób zbyt powolnych i nadmiernie uczuciowych. Szczególnie Barany urodzone w ostatniej dekadzie znaku gotowe będą zakończyć znajomości i przyjaźnie, które nie spełniają ich oczekiwań. Powinniście wykazać się większą cierpliwością w stosunku do członków rodziny, nie wszyscy działają równie szybko i skutecznie jak wy.

Od czwartku, kiedy Mars opuści znak Raka i wkroczy do życzliwego znaku Lwa, wasz nastrój się poprawi, otworzycie się na miłość i dobrą zabawę, złapiecie lepszy kontakt z dziećmi. Nów w znaku Lwa, do którego dojdzie w niedzielę, zapowiada znalezienie nowego hobby.

Horoskop tygodniowy dla Barana 10 – 16 lipca 2017

Tydzień okaże się korzystny dla wszelkich podróży, to znakomity czas, aby wybrać się na wakacje, możecie dobrze bawić się wszędzie, gdzie zdecydujecie się pojechać, jeśli tylko towarzyszyć wam będzie osoba bliska sercu. Jedynie Barany urodzone w ostatniej dekadzie znaku doświadczą rodzinnych trudności, szczególnie, gdy wykażą się brakiem cierpliwości. Osoby, które zdecydują się pozostać w pracy zostaną zmuszone do wytężonej pracy, a presja, jakiej doświadczą i konflikty w gronie przyjaciół popsują nastrój. Tydzień zaliczycie do udanych, jeśli uda wam się zdystansować od problemów i skierujecie uwagę na poznawanie nowych ludzi, zajmowanie się ulubionym hobby, kontakt z przyrodą i pięknymi krajobrazami.

Horoskop tygodniowy dla Barana 3 – 9 lipca 2017

Dla sportowców to będzie ważny tydzień, macie szansę pokonać własne ograniczenia i wyprzedzić konkurencję. Pozostałe Barany pokażą w tych dniach swoje najgorsze cechy charakteru – zacietrzewienie, kłótliwość, bezkompromisowość i nadmierny pośpiech, który odbije się rykoszetem i wróci do nich powodując szkody. Planety radzą opanować impulsywność i powściągnąć emocje, szczególnie w czasie weekendu, kiedy pozostawać będziecie pod wpływem pełni w znaku Koziorożca. Uważajcie na zawodowe decyzje, jakie będziecie zmuszeni podjąć w tym tygodniu, bo może ucierpieć na tym rodzina. Zastanówcie się, czy czasami wasze działanie kogoś nie krzywdzi. W pracy bardzo niemiła atmosfera, jeśli chcecie uniknąć walki, wybierzcie się na urlop.

Horoskop tygodniowy dla Barana 26 czerwca – 2 lipca 2017

Tydzień może okazać się bardzo nerwowy. Cechować was będzie pośpiech, brak opanowania oraz pewien rodzaj bezwzględności wobec osób zbyt powolnych lub nadmiernie emocjonalnych. Starajcie się powstrzymać nieprzyjemne słowa, skierowane do domowników, bo będziecie tego potem bardzo żałować. Merkury w koniunkcji z Marsem w kwadraturze do Jowisza i opozycji do Plutona zafunduje emocjonalną jazdę bez trzymanki, chyba że energię skierujecie na osiągnięcia sportowe – macie szansę pokonać konkurencję i wybić się na prowadzenie praktycznie w każdej dziedzinie. Od środy do piątku nie podejmujcie pochopnych decyzji rodzinnych i zawodowych, chyba że sytuacja dojrzała do radykalnych zmian.

Horoskop tygodniowy dla Barana 19 – 25 czerwca 2017

Tydzień rozpoczniecie bardzo aktywnie, w poniedziałek wiele będzie się działo. Pojawią się domowe i zawodowe kłopoty wynikające z braku cierpliwości, odniesiecie wrażenie, że wszyscy uwzięli się, żeby was zdenerwować. Sekstyl Słońca i Merkurego do Urana w waszym znaku sprzyja nagłym decyzjom związanym z nieprzewidzianymi podróżami, ciekawymi wiadomościami, pojawieniem się szansy na zakup sprzętu elektronicznego lub środków komunikacji – dotyczy to szczególnie Baranów urodzonych w trzeciej dekadzie znaku. W środę zarówno Słońce, jak i Merkury zmienią znak i wkroczą do znaku Raka, przez co skupicie uwagę na sprawach rodzinnych. Pojawią się jakieś ekstra pieniądze lub możliwość dodatkowego zarobku. Niektóre osoby ze Słońcem w Baranie zaopiekują się potrzebującymi, inne wezmą udział w przedsięwzięciu artystycznym.