Archiwa kategorii: Baran – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Barana 14 – 20 października 2019

W poniedziałek Słońce odejdzie od dobroczynnego sekstylu z Jowiszem i utworzy napiętą kwadraturę z Plutonem, będziecie więc w sprawach zawodowych mieć tendencję do stawiania spraw na ostrzu noża. Czeka was bezpardonowy bój o priorytety, bowiem Mars w przeciwległym znaku Wagi nakłania do walki o swoje, ponieważ jest jednak w słabej pozycji, starajcie się pomimo wszystko dojść do porozumienia i pogódźcie się z tym, na co nie macie wpływu. Merkury w sekstylu do Saturna pozwoli podejść z dystansem do problemów, a kiedy w środę utworzy trygon z Neptunem uda się wam uzyskać informacje, które pchną sprawy do przodu. W czasie weekendu sekstyl Merkurego do Plutona pozwoli porozmawiać szczerze i oczyścić atmosferę w każdym związku, pod warunkiem, że wykażecie się zrozumieniem i tolerancją.

Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Barana 7 – 13 października 2019

Słońce w kwadraturze do Saturna oraz Węzłów Księżycowych napsuje wam trochę krwi w pierwszej połowie tygodnia i utrudni, a w niektórych przypadkach wręcz uniemożliwi zakończenie długotrwałych projektów. Ważne zawodowe plany trzeba będzie odłożyć na później, przełożeni okażą się mało wyrozumiali, a partnerzy biznesowi nieprzejednani. Układowi towarzyszyć będzie w poniedziałek opozycja Merkurego do Urana, co wiąże się z niespodziewanymi wydatkami lub koniecznością spłaty zaległego długu, w każdym razie trudno się będzie dogadać w sprawach finansowych. Druga połowa tygodnia może być jeszcze bardziej niespokojna, ze względu na pełnię Księżyca w waszym znaku w połączeniu z opozycją Wenus do Urana, tym razem emocje wzbudzą osobiste relacje partnerskie.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Barana 30 września – 6 października 2019

W przeciwległym znaku Wagi przebywa Słońce i Wenus, a do czwartku również Merkury, co zachęci was do rozwoju kontaktów towarzyskich i miłosnych. We wtorek Wenus ustawi się w kwadraturze do Plutona, niektóre nadmiernie krewkie osoby mogą reagować zbyt impulsywnie, gdy znajdą powody do zazdrości, unikajcie więc sytuacji dwuznacznych, jeśli nie chcecie spotkać się z wymówkami. Możecie natomiast spodziewać się przypływu większych środków finansowych, zwłaszcza jeśli ktoś jest wam dłużny pieniądze. W czwartek Merkury opuści Wagę i wkroczy do Skorpiona, zaczniecie więc myśleć o ubezpieczeniach i kredytach, natomiast następnego dnia również Mars zmieni znak i wkroczy do Wagi, staniecie się więc bardziej niecierpliwi i nastawieni na szybkie efekty. Weekend nie zapowiada się zbyt zabawowo, w niedzielę zacznie już działać kwadratura Słońca do Saturna i wasze myśli zajmą problemy zawodowe.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Barana 23 – 29 września 2019

W poniedziałek Słońce zmieni znak, opuści Pannę i wkroczy do Wagi, zainteresujecie się więc życiem osobistym, chętniej wybierzecie się na randkę, spotkacie z przyjaciółmi, odpuścicie sobie trochę rywalizację, za to podejmiecie rozmowy, dążące do porozumienia i znalezienia kompromisu w konfliktowych sytuacjach. Kwadratura Wenus w przeciwległym znaku Wagi do Saturna w Koziorożcu utrudni od wtorku do czwartku ważne zawodowe i biznesowe rozmowy, sukces osiągną jedynie osoby zdyscyplinowane i gotowe podpisać długoterminowe zobowiązania. Sekstyl Merkurego do Jowisza, pod wpływem którego pozostaniecie w pierwszej połowie tygodnia, da wam szansę nawiązania ciekawych międzynarodowych znajomości. W czasie weekendu nów Księżyca w przeciwległej Wadze, w połączeniu z sekstylem Wenus do Jowisza, zapowiada nowy rozdział w ważnej dla was relacji.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Barana 16 – 22 września 2019

Przez cały tydzień będziecie pod wpływem trygonu Marsa do Plutona, przepełni więc was ogromna chęć, aby zrobić wszystko na wczoraj – w większości przypadków to się uda, szczególnie w poniedziałek, kiedy w waszym znaku gościć będzie Księżyc. Nadmiar energii warto wykorzystać nadrabiając w pracy urlopowe zaległości, wybierając się na siłownię lub uprawiając sporty, inaczej emocje wymkną się spod kontroli, zabraknie wam cierpliwości dla cudzej opieszałości i ani się obejrzycie, a zaatakujecie kogoś bez wyraźnego powodu. Wenus wraz z Merkurym w przeciwległym znaku Wagi obiecuje miłe spotkania i miłosne rozmowy, możecie także liczyć na przypływ pieniędzy, dotyczy to zwłaszcza Baranów urodzonych w pierwszej dekadzie znaku (21-31.03).
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Barana 9 – 15 września 2019

W poniedziałek nadmiar zadań do wykonania obniży wam nastrój, od wtorku więc niektóre Barany postanowią oderwać się od obowiązków i zabawić na całego, nie wyjdzie wam to jednak na dobre, jeśli przesadzicie z alkoholem i używkami, o czym ostrzega opozycja Słońca oraz Marsa do Neptuna. Pozostańcie ostrożni, nie dajcie się wciągnąć w awanturę, bo ucierpi na tym wasza opinia lub zdrowie. Mars w kwadraturze do Jowisza wymusi zastosowanie środków specjalnych, sprawy międzynarodowe natrafią na opór, stosunki zarówno z podwładnymi, jak i zwierzchnikami skomplikują się szczególnie w piątek i sobotę, kiedy pozostawać będziecie pod wpływem pełni Księżyca w znaku Ryb, na jaw wyjdą ukryte sprawy, budzące emocje, próba negocjacji nie na wiele się zda, ale próbować trzeba. W sobotę Wenus wraz z Merkurym przesuną się do znaku Wagi, w czasie weekendu czekają was spotkania, randki, wizyty w kinie lub teatrze.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku