Archiwa kategorii: Baran – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Barana 24 – 30 czerwca 2019

W pierwszej połowie tygodnia Wenus w opozycji do Jowisza i w kwadraturze do Neptuna skłoni was do realizacji marzeń, szczególnie związanych z dalekimi podróżami, uważajcie jednak, bo nie wszystkie życzenia się spełnią, zwłaszcza jeśli nie zachowacie czujności i dacie się namówić na rzekome „okazje”. Słońce w wakacyjnym znaku Raka zachęci was do skorzystania z urlopu, warto wybrać się gdzieś z rodziną, nawet jeśli chwilami zabraknie wam cierpliwości, a zmienność nastrojów najbliższych da się wam we znaki. Druga połowa tygodnia okaże się korzystna dla waszego stanu posiadania, zupełnie nagle i niespodziewanie otrzymacie dodatkowe pieniądze, które umilą wam urlop lub pozwolą przeznaczyć środki na niewielki remont lub upiększenie mieszkania.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Barana 17 – 23 czerwca 2019

W poniedziałek pełnia Księżyca w znaku Strzelca rozbudzi w was emocje związane z podróżami. Będziecie w tym tygodniu wyjątkowo niespokojni, w sposób jawny i otwarty wyrazicie swoje niezadowolenie, co zakończy się niemiłą rozmową i słowami pełnymi agresji, których później pożałujecie. Szczególnie mało tolerancyjni okażecie się w środę i czwartek, kiedy Merkury utworzy koniunkcję z Marsem i obie planety ustawią się w opozycji do Plutona. Natomiast sportowcom oraz osobom bardzo ambitnym uda się przekroczyć wszelkie rekordy i pokonać konkurencję. Pojawi się tendencja, aby wygrać każdy rodzaj konkursu, castingu, czy przetargu nie oglądając się na konsekwencje oraz koszty, jakie trzeba w związku z tym ponieść. W piątek Słońce opuści przyjazny znak Bliźniąt i wkroczy do znaku Raka, całą uwagę skierujecie na potrzeby rodziny, weekend warto przeznaczyć na niezbędne porządki lub remonty w domu.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Barana 10 – 16 czerwca 2019

Słońce i Wenus w przyjaznym znaku Bliźniąt zapowiadają tydzień pełen spotkań towarzyskich, wymiany poglądów i działalności intelektualnej. Na początku tygodnia Słońce w opozycji do Jowisza i w kwadraturze do Neptuna wywoła nieporozumienia związane z nauczaniem i wyjazdami zagranicznymi, pojawią się plotki oraz niesprawdzone informacje, niektóre Barany będą zmuszone interweniować w sprawach zdrowotnych. W drugiej połowie tygodnia natomiast opozycja Marsa do Saturna utrudni rozwój kariery, pojawią się ograniczenia w waszych dążeniach, niektóre zamierzenia trzeba będzie odłożyć na później.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Barana 3 – 9 czerwca 2019

Nów w znaku Bliźniąt, do którego dojdzie w poniedziałek, ułatwi wam rozpoczęcie przedsięwzięcia związanego z komunikacja, warto w tym dniu wymienić sprzęt elektroniczny, założyć bloga lub wybrać się na krótką wycieczkę. Jest duża szansa, że otrzymacie w pierwszej połowie tygodnia zaległe wynagrodzenie, dodatkową premię lub wypłatę grantu, o który się staraliście, w każdym razie wasze konto zasilą ekstra pieniądze, do czego przyczyni się trygon Wenus do Plutona. W miłości nadejdą bardziej gorące i namiętne chwile, możecie odważyć się na wyznania, Mars w znaku Raka będzie was poganiał i naciskał, ale nie wymuszajcie niczego, pozwólcie partnerowi/partnerce zastanowić się nad tym, czego naprawdę pragnie. Pod koniec tygodnia Merkury w sekstylu do Urana ułatwi podjęcie ważnych finansowych decyzji.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Barana 27 maja – 2 czerwca 2019

W poniedziałek i wtorek będziecie myśleć o niebieskich migdałach, marząc o wypoczynku i oddając się ulubionym zajęciom. Mars w Raku czyni z was obecnie osoby bardziej uczuciowe i skłonne do płaczu z byle powodu, co jest obce waszej naturze, czasem jednak dobrze wyrazić głębsze uczucia, szczególnie w kontakcie ze sztuką. Czwartek i piątek, kiedy dojdzie do opozycji Merkurego i Jowisza w swoich znakach, a Wenus utworzy korzystne aspekty z Neptunem i Saturnem, powiodą się wszelkie plany związane z podróżami, to również znakomity moment na działania związane z szeroko pojętą komunikacją oraz systemem nauczania, warto wykorzystać ten czas na zapewnienie sobie sukcesu w tych dziedzinach.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Barana 20 – 26 maja 2019

W poniedziałek i wtorek temat zarabiania i zdobywania pieniędzy okaże się dla was priorytetowy, są to również dobre dni na większe zakupy, szczególnie sprzętu elektronicznego, czemu sprzyja zarówno koniunkcja Wenus z Uranem, jak i Merkurego ze Słońcem. We wtorek obie planety, czyli Merkury oraz Słońce, pozostając w ścisłej koniunkcji zmienią znak i wkroczą do znaku Bliźniąt, rozpoczynając okres, w którym liczyć się będzie zdobywanie wiedzy, rozwój inteligencji, krótkie podróże, nawiązanie kontaktu z rodzeństwem oraz sąsiadami. Zarówno obecny, jak i nadchodzące tygodnie okażą się znakomite dla osób, planujących założenie firmy, zbudowanie strony, rozpoczęcie pisania bloga. Sekstyl Marsa w Raku do Urana w Byku sprzyja remontom oraz większym inwestycjom w nieruchomości.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku