Archiwa kategorii: Baran – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Barana 20 – 26 stycznia 2020

W poniedziałek Słońce zmieni znak i wkroczy do życzliwego Wodnika, co sprzyja kontaktom towarzyskich oraz rozwojowi przyjaźni. Od środy do soboty dostaniecie się pod intensywny wpływ zarówno tworzącej napięcie kwadratury Słońca do Urana, jak i przynoszącego szczęście sekstylu Wenus do Jowisza, chociaż więc wydatki szykują się większe niż zwykle, los wam to zadośćuczyni sukcesami zawodowymi i miłosnymi. Niektóre Barany otrzymają w pracy ekstra premię lub zadanie do wykonania, które przyniesie dodatkowe zarobki, inne rozpoczną naukę w dziedzinie, która podniesie ich status zawodowy, pozostałe w mniejszym lub większym stopniu doświadczą z jednej strony straty, z drugiej – zysku. Kwadratura Wenus do Marsa podkręci emocje w związkach, czekają was kłótnie zakochanych, zakończone namiętnym pogodzeniem w zaciszu sypialni.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Barana 13 – 19 stycznia 2020

Mars w przyjaznym znaku Strzelca zachęca do działania, co w tym tygodniu wam się przyda, ponieważ koniunkcja Słońca, Saturna i Plutona w znaku Koziorożca, pod wpływem której pozostaniecie przez większość tygodnia, zmusi niektóre Barany do natychmiastowego działania, inne skłoni do podjęcia ważnych życiowych decyzji, pod szczególną presją poczują się osoby urodzone w trzeciej dekadzie znaku (11-20.04). Wenus w Rybach w sekstylu do Urana sypnie dodatkowymi pieniędzmi, starajcie się nie wydać ich od razu. W piątek Merkury zmieni znak, wkroczy do Wodnika i utworzy kwadraturę z Uranem, pieniądze poleją się strumieniem, ale niekoniecznie w kierunku, którego byście sobie życzyli. Weekend zapowiada się bardzo aktywny towarzysko, chętnie wybierzecie się na imprezę, liczcie się jednak z niespodziankami.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Barana 6 – 12 stycznia 2020

To może być bardzo ważny tydzień w dziedzinie spraw zawodowych, szczególnie jeśli zajmujecie się międzynarodowymi kontaktami. Do czwartku Jowisz tworzył będzie koniunkcję z Południowym Węzłem Księżycowym, powrócą więc nierozwiązane problemy prawne lub naukowe. W piątek będzie miało miejsce bardzo ważne wydarzenie astrologiczne – dojdzie do pełni oraz zaćmienia Księżyca w znaku Raka, czemu przez cały weekend towarzyszyć będzie koniunkcja 4 planet w znaku Koziorożca – Merkurego, Słońca, Saturna i Plutona. W pracy rozpocznie się proces całkowitej przemiany celów i priorytetów, możecie spodziewać się przetasowań na wszystkich poziomach kadry kierowniczej, Barany prowadzące własną firmę będą musiały skorzystać z kredytu lub zmienić kierunek działalności. Mars w przyjaznym znaku Strzelca zachęca do podnoszenia kwalifikacji.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Barana 30 grudnia 2019 – 5 stycznia 2020

Sylwestra warto spędzić w dobrze znanym towarzystwie, złożonym z wypróbowanych przyjaciół, do czego zachęca Wenus w znaku Wodnika, uważajcie jednak na używki, w tym alkohol, bo Księżyc w Rybach lubi się nadmiernie rozluźnić, a kac zapowiada się dokuczliwy. Do piątku, dopóki Mars przebywa w znaku Skorpiona, wasza uwaga skierowania będzie na zarządzaniu wspólnymi finansami oraz stosowaniu każdego rodzaju terapii. Również sprawy zawodowe wzbudzą zainteresowanie, zwłaszcza że będzie trzeba rozwiązywać problemy, które do tej pory były zamiatane pod dywan i wreszcie postanowicie ostatecznie się z nimi rozliczyć. Od piątku aktywność skierujecie na rozwój osobisty, podnoszenie kwalifikacji, poszerzenie horyzontów oraz podróże zagraniczne.

Szampańskiego Sylwestra i Szczęśliwego Nowego Roku 2020!
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Barana 23 – 29 grudnia 2019

Mikołaj w tym roku przyniesie zaskakujące prezenty, będzie na bogato! Tuż przed Wigilią możecie spodziewać się dodatkowej premii, macie więc szansę w ostatniej chwili kupić jeszcze coś wystrzałowego bliskim pod choinkę. Święta zapowiadają się bardzo przyjemnie dzięki trygonowi Jowisza do Urana oraz koniunkcji Słońca z Jowiszem, przy stole będzie tłoczno, ale rozmowy zdominuje prawdopodobnie polityka, szczególnie związana z sądami. Nie dajcie się sprowokować, panujcie nad emocjami, nie przejadajcie się, zachowajcie umiar we wszystkim, bo zaćmienie Słońca w znaku Koziorożca, do którego dojdzie w Święta, może wpłynąć na utratę kontroli nad rzeczywistością.

WSPANIAŁYCH, MAGICZNYCH I WESOŁYCH ŚWIĄT
BOŻEGO NARODZENIA!

Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Barana 16 -22 grudnia 2019

Najbardziej pracowicie spędzicie wtorek, uda się wam załatwić masę zaległych spraw, zaplanować Święta i jeszcze zatroszczyć się o dodatkowe zarobki, do czego przyczyni się Księżyc w Pannie w korzystnych układach. Pierwszą połowę tygodnia warto wykorzystać na uporządkowanie spraw finansowych oraz zawodowych, podczas działania trygonu Jowisza z Uranem. Od czwartku natomiast, dzięki sekstylowi Marsa do Saturna, uda się wam kupić prezenty w bardzo korzystnych cenach, postawicie w tym roku na rzeczy trwałe i praktyczne, które długo posłużą obdarowanym osobom. W niedzielę Słońce zmieni znak i wkroczy do znaku Koziorożca, przypomnicie sobie nagle o zawodowych zobowiązaniach, a sekstyl Marsa do Plutona obdarzy was energią, determinacją i siłą nie do pokonania.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku