Archiwa kategorii: Baran – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Barana 15 – 21 października 2018

Na początku tygodnia powrócą sprawy, o których pragnęlibyście zapomnieć. U niektórych Baranów spotkanie dawnej miłości wywoła perturbacje w obecnym związku. Sprawy finansowe mogą się skomplikować, szczególnie u osób zajmujących się przepływami finansowymi lub zarządzających wspólnymi zasobami. Rozmowa o pieniądzach okaże się mocno frustrująca, ale nie przejmujcie się, bo macie kontrolę nad sytuacją, powiodą się szczególnie rozwiązania radykalne, nie liczcie na to, że „jakoś to będzie” lub sprawy ułożą się bez waszego udziału. Skorzystajcie z mocy swojego rozumu, nie słuchajcie plotek, unikajcie działania na podstawie niesprawdzonych informacji, jednocześnie działajcie szybko i nie pozwólcie wyprzedzić się konkurencji.
CzaroMarownik 2019

Horoskop tygodniowy dla Barana 8 – 14 października 2018

Nów w przeciwległym znaku Wagi, pod wpływem którego pozostaniecie w poniedziałek i wtorek, może oznaczać początek ważnej znajomości. Kwadratura cofającej się Wenus w Skorpionie do Marsa w buntowniczym znaku Wodnika może oznaczać  konieczność zwrotu długów, problemy w związkach z przyjaciółmi lub powrót dawnej miłości – w każdym z przypadków nie obejdzie się bez stresów i wątpliwości, jakie was ogarną w stosunku do partnerów osobistych, biznesowych oraz zawodowych. W środę Merkury wkroczy do Skorpiona i utworzy opozycję do Urana oraz Węzłów Księżycowych – zrozumiecie, że niewiele da się zrobić w sprawach związanych z inwestycjami, trzeba radykalnie zmienić podejście do finansów lub sposobu zarabiania na życie. Kwadratura Słońca z Plutonem postawi was w sytuacji przymusu w sprawach zawodowych.
CzaroMarownik 2019

Horoskop tygodniowy dla Barana 1 – 7 października 2018

Od poniedziałku do czwartku kwadratura przebywającego w przeciwległej Wadze Merkurego do Plutona w Koziorożcu da się we znaki Baranom, którym zabraknie wystarczającej dozy elastyczności i skłonności do pójścia na kompromis, szczególnie w sprawach służbowych. Będziecie zmuszeni ulec presji przełożonych, dyskusje na wiele się nie przydadzą. Otrzymacie wyprowadzające z równowagi wiadomości, złość wzbudzą w was niektórzy przyjaciele oraz ludzie, z którymi związani jesteście wspólnotą zainteresowań. Problemy starajcie się rozwiązywać w czwartek, możecie liczyć na pomoc życzliwej osoby. Weekend będzie znacznie spokojniejszy, ale to może być cisza przed burzą, w związkach powrócą nieporozumienia, które wydawały się już rozwiązane.

CzaroMarownik 2019

Horoskop tygodniowy dla Barana 24 – 30 września 2018

Słońce w przeciwległym znaku Wagi w trygonie do Marsa i kwadraturze do Saturna utworzy konfigurację przypominającą jednoczesne naciskanie na gaz i hamulec – efekty możemy sobie jedynie wyobrazić. Z jednej strony nabierzecie ochoty do działania, szczególnie w dziedzinie spraw damsko-męskich, imprez towarzyskich i spotkań z przyjaciółmi, z drugiej natomiast sprawy zawodowe napotkają trudności i ograniczenia. W poniedziałek i wtorek, kiedy pozostawać będziecie pod wpływem pełni Księżyca w waszym znaku, frustracja sięgnie szczytu i skłoni niektóre osoby do nadmiernie emocjonalnej reakcji. W czasie weekendu czeka was wiele rozmów, spotkań i ważnych ustaleń, to również dobry moment, aby wrzucić na luz i zabawić się na całego w towarzystwie osób, które lubicie.

Horoskop tygodniowy dla Barana 17 – 23 września 2018

W tym tygodniu Mars uściśli kwadraturę z Uranem, problemy ostatnich dni dojdą do momentu kulminacyjnego, w którym trzeba będzie podjąć rękawicę i zareagować w sposób jednoznaczny. Związki przyjaźni mogą przejść głęboki kryzys, obecność w grupach zrzeszających osoby o wspólnych zainteresowaniach znajdzie się pod dużym znakiem zapytania, okaże się bowiem, że więcej was dzieli niż łączy. Starajcie się nie postępować impulsywnie, dajcie sobie czas, a ważne decyzje podejmujcie 20 września, podczas koniunkcji Merkurego ze Słońcem w znaku Panny. Barany urodzone w pierwszej dekadzie znaku czekają radykalne zmiany w stanie posiadania, warto zastanowić się, czy obecny sposób zarabiania na życie na pewno wam odpowiada.