Archiwa kategorii: Baran – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Barana 6 – 12 kwietnia 2020

Słońce nadal tranzytuje wasz znak, energii wam więc nie zabraknie. Pełnia Księżyca, do której dojdzie w środę w przeciwległym znaku Wagi, zapowiada wzrost emocji wywołanych niepokojem o partnerów życiowych, niektóre relacje mogą przeżywać kryzys w związku z trwającym długo unieruchomieniem w domu i poczuciem braku swobody i niezależności. Do czwartku pozostaniecie pod wpływem kwadratury Marsa do Urana, która może źle wpłynąć na wasze finanse, pilnujcie przelewów, starajcie się zabezpieczyć stan posiadania. W sobotę Merkury opuści Ryby, w których czuje się fatalnie, i wkroczy do waszego znaku, powróci zdrowy rozsądek, przestaniecie bujać w chmurach, rozważać bez końca wszelkie „za i przeciw” i skupicie się na rozwiązywaniu, a nie roztrząsaniu pojawiających się problemów. Zobacz prognozy i talizmany na Rok Metalowego Szczura >>

Horoskop tygodniowy dla Barana 30 marca – 5 kwietnia 2020

Słońce przebywa w waszym znaku, co sprawia, że jesteście aktywni i skłonni do działania. W poniedziałek Mars zmieni znak, opuści Koziorożca i wkroczy do Wodnika, w którym pozostanie do 13 maja, zachęcając do rozwijania przyjaźni i łączenia się w związki nakierowane na wspólny cel. Zaraz po wejściu do Wodnika Mars napotka jednak ograniczającego Saturna, który powstrzyma zapędy zbyt impulsywnych Baranów lub przeciwnie – skłoni do bezpardonowego działania osoby, które nie liczą się z konsekwencjami. Przez cały tydzień Jowisz tworzył będzie ścisłą koniunkcję z Plutonem, co skłoni was do intensywnej pracy oraz starań o dotację, pożyczkę lub dofinansowanie zawodowej działalności. W piątek Merkury utworzy koniunkcję z Neptunem w Rybach, myśli o epidemii was nie opuszczą, ale nie podejmujcie w tym dniu ważnych życiowych decyzji, szczególnie pod wpływem strachu, bo możecie popełnić błąd.
Zobacz prognozy i talizmany na Rok Metalowego Szczura >>

Horoskop tygodniowy dla Barana 23 – 29 marca 2020

Słońce w Baranie doda wam energii i napełni optymizmem, skłoni też do samorozwoju. We wtorek dojdzie do nowiu w waszym znaku, w koniunkcji ze zbuntowaną Lilith, niektóre osoby poczują, że mają dość ograniczeń, związanych z koronawirusem i zapragną wyrwać się na wolność – najbardziej niecierpliwe i nadpobudliwe okażą się Barany marcowe oraz urodzone miedzy 10 a 20 kwietnia. Również Mars w koniunkcji z potężnym Plutonem wzbudzi potrzebę niezależności, dla Barana siedzenie w domu to udręka, ale horoskop radzi wytrzymać jeszcze trochę i skierować energię na wszystko, co można zrobić dla swojej kariery nie wychodząc z domu. W sprawach finansowych pomogą aspekty przebywającej w znaku Barana Wenus, która na początku tygodnia utworzy sekstyl z Neptunem, a potem zacznie zmierzać do trygonu z Jowiszem i Plutonem.
Zobacz prognozy i talizmany na Rok Metalowego Szczura >>

Horoskop tygodniowy dla Barana 16 – 22 marca 2020

Pandemia koronawirusa zatrzyma niektórych z was w domu, nie zaprzestaniecie jednak zawodowej aktywności, przeciwnie, z całym zaangażowaniem rzucicie się w wir pracy, starając się pokonać lęki zarówno własne, jak i innych. Do piątku, dopóki Słońce przebywa w znaku Ryb, niewskazany jest ani nadmierny wysiłek, ani lekceważenie epidemiologicznych komunikatów, bo dysponować będziecie obniżoną odpornością. Sekstyl Słońca do Saturna zachęca do samoograniczeń, warto stosować się do nakazów służb medycznych. W piątek Słońce wkroczy do waszego znaku, a Mars zbliży się koniunkcją najpierw do Jowisza, następnie do Plutona w Koziorożcu, odzyskacie energię i zapał do pracy, czekają was jednak trudne przeżycia i ogromy wysiłek, warto zaangażować się w pomoc potrzebującym. W niedzielę Saturn opuści Koziorożca i wkroczy do Wodnika, ograniczeniu ulegną kontakty z przyjaciółmi.
Zobacz prognozy i talizmany na Rok Metalowego Szczura >>