Archiwa kategorii: Baran – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Barana 10 – 16 grudnia 2018

Słońce nadal przebywa w przyjaznym znaku Strzelca, natomiast Mars tranzytuje tajemnicze Ryby, towarzyszyć wiec wam będzie pozytywny nastrój, aczkolwiek nie pozbawiony niejasnych sytuacji, które wywołać mogą wiele wątpliwości. Tydzień nie przyniesie gwałtownych zmian ani utrudnień, to idealny moment na przedświąteczne zakupy, sekstyl Wenus do Saturna pozwoli ustrzelić coś atrakcyjnego na przedświątecznych wyprzedażach, szczególnie od czwartku, kiedy Merkury ponownie zawita do znaku Strzelca. Podobać wam się będą rzeczy trwałe i niezniszczalne, kupione za niewygórowaną cenę. Weekend jest dobry na zaplanowanie skutecznej strategii, szczególnie jeśli w pracy mierzyć się musicie z dużymi wyzwaniami.Zobacz Magiczne Prezenty dla bliskich w CzaryMary.pl >>

Horoskop tygodniowy dla Barana 3 – 9 grudnia 2018

W poniedziałek wszystko was będzie wyprowadzać z równowagi, do czego przyczyni się kwadratura Słońca do Marsa. Zamiast się złościć, horoskop radzi odłożyć na bok własne sprawy i zająć się potrzebami innych. Wiadomości z zagranicy mogą być niepokojące, ale dzięki zdecydowanemu działaniu rozwiążecie trudności. Również w środę trudno będzie wam uniknąć frustracji, ponieważ nic nie będzie szło według waszych planów, kwadratura Słońca do Neptuna wpłynie na pogłębienie chaosu, jaki wokół was panuje, odniesiecie wrażenie, że pogubiliście się we własnych przekonaniach. W piątek nów Księżyca w życzliwym znaku Strzelca oraz koniunkcja Marsa z Neptunem przypomni priorytety, jakimi powinniście kierować się w życiu i pozwoli zrobić coś według nowych zasad.
Zobacz Magiczne Prezenty dla bliskich w CzaryMary.pl >>

Horoskop tygodniowy dla Barana 26 listopada – 2 grudnia 2018

W poniedziałek dojdzie do koniunkcji Słońca z Jowiszem, a następnie z Merkurym w przyjaznym znaku Strzelca, w kwadraturze do Marsa w Rybach, co skłoni większość Baranów do aktywności w dziedzinie prawa, rozwoju nauki, działalności artystycznej, medialnej oraz międzynarodowej. Osoby urodzone w pierwszej dekadzie znaku otrzymają szansę na pokazanie się od najlepszej strony, nie zmarnujcie pojawiającej się okazji przez zbyt szybkie i nieprzemyślane postępowanie. To dobry moment na podróże zagraniczne, chociaż nie obędzie się bez irytujących drobnych przeszkód, które mogą na jakiś czas popsuć wam humor. Sekstyl Marsa do Saturna pozwoli wam oprzeć się na tym, co trwałe i niezmienne. Pod koniec tygodnia opozycja Wenus do Urana doprowadzi do kłótni z partnerem – jeśli nie chcecie stracić bliskiej wam osoby, czym prędzej proście o wybaczenie, bo to wasz brak cierpliwości doprowadzi do spięcia.
CzaaroMarownik - Najlepszy Magiczny Prezent na Gwiazdkę

Horoskop tygodniowy dla Barana 19 – 25 listopada 2018

Do środy wasza uwaga skupiona będzie na zarządzaniu pieniędzmi, wykażecie się dużą aktywnością i wolą działania. Kwadratura Merkurego w fazie retro do Neptuna w Rybach ostrzega jednak przed pomyłkami, pozostańcie więc czujni i wstrzymajcie się od ważnych decyzji, które mogłyby w istotny sposób zaważyć na waszej przyszłości. W czwartek Słońce zmieni znak i wkroczy do optymistycznego i życzliwego wam znaku Strzelca, wasz nastrój więc się poprawi i skłoni do działania w kierunku podnoszenia kwalifikacji, wrócicie do zdobywania wiedzy w dziedzinach, które kiedyś porzuciliście, a teraz z chęcią pogłębicie. Niektóre Barany postanowią zrealizować marzenia o dalekich podróżach do miejsc, które już raz zrobiły na nich wrażenie. W czasie weekendu poznacie osoby prominentne, pojawi się okazja, aby zrobić dobre wrażenie.

CzaaroMarownik - Najlepszy Magiczny Prezent na Gwiazdkę