Archiwa kategorii: Baran – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Barana 20-26 września 2021

W poniedziałek pełnia w znaku Ryb sprzyja zgłębianiu tajemnic, koniunkcja Księżyca z Neptunem sprawi, że poczujecie się oderwani od rzeczywistości, nie pozwólcie wyprowadzić się w pole, bo łatwo was będzie oszukać. W pierwszych dniach tygodnia Merkury w kwadraturze do Plutona zapowiada twarde negocjacje, warto zapewnić sobie wsparcie zaprzyjaźnionych prawników, nauczycieli, obcokrajowców lub celebrytów, w czym pomoże trygon Merkurego do Jowisza. We wtorek, środę i większość czwartku Księżyc w waszym znaku sprawi, że staniecie się szybcy, konkretni i skuteczni, warto wykorzystać te dni na załatwienie pilnych spraw. W środę Słońce zmieni znak i wkroczy do przeciwległej Wagi, rozpoczynając miesiąc, w którym liczyć się będą sprawy partnerskie oraz życie towarzyskie. W czwartek po południu Księżyc wejdzie do Byka i pozostanie tam do soboty, poczujecie się komfortowo i skupicie uwagę na finansach – opozycja Wenus do Urana zapowiada nieoczekiwane wydatki, niektóre Barany pozyskają kredyt lub wypłatę świadczeń kiedy w piątek Księżyc utworzy koniunkcję z Uranem w Byku. W niedzielę Księżyc w Bliźniętach zachęci do rozwoju życia towarzyskiego a trygon Marsa do Saturna umocni związki oraz zawodowe długotrwałe zobowiązania.

Horoskop tygodniowy dla Barana 13-19 września 2021

W poniedziałek i wtorek Księżyc w znaku życzliwego Strzelca nastroi was optymistycznie, chętnie weźmiecie się za naukę i poszerzanie horyzontów, niektóre Barany wybiorą się w podróż lub nawiążą kontakt z obcokrajowcami. Opozycja Słońca do Neptuna w pierwszej połowie tygodnia skupi uwagę na zadaniach do wykonania, które mogą okazać się mało zrozumiałe. W środę Mars, władca waszego znaku, opuści pracowitą Pannę i wejdzie do przeciwległej Wagi, w której jest słaby, staniecie się więc mniej skuteczni w działaniu, za to skłonni to wyładowywania złości i frustracji na partnerach życiowych. W środę i czwartek Księżyc w Koziorożcu pogorszy nastrój, zaleją was bowiem sprawy do załatwienia. W piątek i sobotę Księżyc w przyjaznym Wodniku sprawi, że staniecie się bardziej towarzyscy i skłonni do zabawy, trygon Słońca do Plutona pomoże rozwiązać palące problemy z podwładnymi i wykonawcami zleceń. Łatwiej uporacie się ze sprawami zdrowotnymi, jednak kwadratura Wenus do Saturna wpłynie na pogorszenie relacji w związkach, utrudni też zdobycie kredytu. W niedzielę Księżyc w melancholijnych Rybach skłoni do odpoczynku, dobrze wam zrobi chwila izolacji z dobrą książką lub interesującym filmem.

Horoskop tygodniowy dla Barana 6-12 września 2021

Poniedziałek dla niektórych osób może okazać się bardzo znaczący – trygon Wenus, przebywającej w przeciwległym znaku Wagi, do Jowisza w życzliwym Wodniku – w połączeniu z napiętą kwadraturą Wenus z Plutonem, przyniesie szczęście i namiętność w miłości, popularność w grupie przyjaciół lub spotkanie z osobami prominentnymi, spodziewajcie się jednak zazdrości ze strony konkurencji. Niespodzianki i zbiegi okoliczności zapowiada trygon Słońca do Urana, możecie otrzymać propozycję dobrze płatnego zlecenia lub wymyślić sposób na poprawę sytuacji finansowej. Nów Księżyca w znaku Panny, do którego dojdzie w nocy z poniedziałku na wtorek, wyznaczy początek nowej diety lub sposobu na poprawę zdrowia. Trygon Marsa do Plutona sprawi, że przez cały tydzień będziecie niezwyciężeni i wystarczająco zmotywowani, aby osiągnąć za wszelką cenę wszystko, na czym wam zależy. W środę i czwartek Księżyc w Wadze sprzyja negocjacjom, warto w tych dniach się dogadywać, bo kiedy w piątek Wenus opuści Wagę i wkroczy do Skorpiona, stosunki międzyludzkie się pogorszą. W piątek i sobotę Księżyc w Skorpionie pogorszy nastrój, dopiero w niedzielę odzyskacie humor, kiedy Księżyc wejdzie do życzliwego znaku Strzelca.

Horoskop tygodniowy dla Barana 30 sierpnia–5 września 2021

W poniedziałek Merkury wejdzie do przeciwległego znaku Wagi i pozostanie w nim aż do 18 listopada, staniecie się więc w tym czasie bardziej towarzyscy, a także skłonni do rozważania wszelkich za i przeciw przed podjęciem wiążącej decyzji. Przez cały tydzień warto negocjować i podpisywać umowy oraz rozwiązywać konflikty na drodze kompromisu. W poniedziałek i wtorek Księżyc w Bliźniętach sprawi, że staniecie się bardziej rozgadani, otwarci na wymianę poglądów, a także widoczni w mediach społecznościowych. Środę i czwartek oraz większość piątku, gdy Księżyc będzie przemierzał znak Raka, poświęcicie sprawom rodzinnym i emocjonalnym, jednak opozycja Marsa do Neptuna może wywołać u niektórych problemy trawienne, również diagnozy lekarskie okażą się mało miarodajne, warto zasięgnąć drugiej opinii w przypadku pojawienia się wątpliwości. W czasie weekendu Księżyc w Lwie zachęci do zabawy i skieruje uwagę na sprawy dzieci, natomiast trygon Merkurego do Saturna umocni długoterminowe zobowiązania.