Archiwa kategorii: Baran – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Barana 6 – 12 lipca 2020

Mars w waszym znaku skłania do szybkiego działania, wiele w tym tygodniu uda się wam załatwić, pod warunkiem, że zapanujecie nad emocjami i powstrzymacie się od obrażania innych. Kwadratura Merkurego z Marsem sprawi, że urzędnicy i sprawy papierkowe doprowadzać was mogą do szału. Pośpiech jest wskazany, ale nie traćcie przy tym głowy, miejcie świadomość, że sprawy rozpoczęte w tym tygodniu mogą ulegać komplikacjom w wyniku retrogradacji Merkurego, dlatego jeśli możecie, powstrzymajcie się od podejmowania decyzji przynajmniej do przyszłego tygodnia, poza niedzielnymi wyborami, oczywiście. Najbardziej aktywny i obfitujący w wydarzenia okaże się weekend, kiedy Księżyc będzie przechodził przez wasz znak.
Moja i Twoja astrologia

Horoskop tygodniowy dla Barana 29 czerwca – 5 lipca 2020

Mars wkroczył do waszego znaku i pozostanie w nim wyjątkowo długo, bo aż do 7 stycznia przyszłego roku, macie więc dużo czasu, aby wzmocnić swoją pozycję w każdej dziedzinie. Warto określić swoje cele, zwłaszcza zawodowe, bo koniunkcja Jowisza z Plutonem w Koziorożcu wymusi zdecydowane działanie. W środę Słońce i Merkury ustawią się w sekstylu do nieprzewidywalnego Urana, co znacząco wpłynie na wasz stan posiadania. Niektóre Barany zaczną zarabiać w sieci, inne postanowią zainwestować w nieruchomości, pomysły same wpadną wam do głowy, starajcie się wykorzystać pojawiającą się szansę. Zarówno miłość, jak i pieniądze pojawią się na horyzoncie, ale mimo wysiłku trudno będzie je zdobyć – pocieszeniem może być stara prawda, że najprzyjemniej jest „gonić zajączka”.Moja i Twoja astrologia

Horoskop tygodniowy dla Barana 22 – 28 czerwca 2020

Słońce w znaku Raka rozpocznie miesiąc, w którym najważniejsze okażą się sprawy domu i rodziny. Na początku tygodnia pozostaniecie pod wpływem nowiu i zaćmienia Słońca, na wierzch wyjdą wspomnienia związane z silnymi emocjonalnymi przeżyciami, a Mars w ostatnich stopniach Ryb sprawi, że poczujecie się zagubieni i niepewni przyszłości. Nie walczcie z emocjami, pozwólcie im wyjść na światło dzienne, ale starajcie się unikać oceniania, ponieważ to nie są wrażenia związane z obecną sytuacją, lecz dotyczą przeszłości. We wtorek i środę zajmijcie się tym, co sprawia przyjemność, już w czwartek Wenus w Bliźniętach powróci do ruchu prostego i otworzycie się na kontakty z innymi. W niedzielę Mars wreszcie opuści melancholijne Ryby i wkroczy do waszego znaku, odzyskacie wigor i chęć do działania.
Moja i Twoja astrologia

Horoskop tygodniowy dla Barana 15 – 21 czerwca 2020

Tydzień rozpocznie się bardzo aktywnie, w poniedziałek wszędzie będzie was pełno, rozpoczniecie mnóstwo spraw, niczego nie kończąc, we wtorek i środę natomiast zajmiecie się poprawą finansów, do czego skłaniać będzie rozluźnienie ograniczeń związanych z epidemią. Mars w sekstylu z Jowiszem i Plutonem skieruje całą energię na rozwój kariery oraz odzyskanie tego, co utraciliście podczas kwarantanny. W piątek Merkury w Raku zmieni bieg na wsteczny, rozpoczynając trzytygodniowy okres, w którym nie warto kupować sprzętu elektronicznego, rozpoczynać nowych projektów, szczególnie związanych z komunikacją, jak również podejmować ważnych, życiowych decyzji. Z soboty na niedzielę Słońce zmieni znak, a rano dojdzie do jego zaćmienia w Raku, starajcie się w tym dniu kierować rozsądkiem, a nie emocjami.
Moja i Twoja astrologia