Archiwa kategorii: Baran – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Barana 25-31 stycznia 2021

W tym tygodniu wiele będzie się działo, zwłaszcza w przyjaźniach oraz w grupie osób, z którymi łączą was wspólne zainteresowania. We wtorek Słońce w Wodniku utworzy kwadraturę z Uranem w Byku, może więc dojść do konfliktu w sprawach finansowych. Zaczniecie upominać się o swoje, a tranzyt Słońca od ograniczającego Saturna do opływającego w dostatki Jowisza oznacza, że uda się wam w końcu wyegzekwować to, na czym wam należy. Najbardziej emocjonujący okaże się czwartek, gdy dojdzie do pełni Księżyca w przyjaznym znaku Lwa, ale w kwadraturze do przebywających w Byku planet – będziecie musieli walczyć o swój stan posiadania, dotację lub należność, ale koniunkcja Wenus z Plutonem oraz Słońca z Jowiszem pozwala mieć nadzieję na pozytywne załatwienie spraw. Weekend zapowiada się aktywnie ze względu na napięty aspekt Słońca z Marsem, władcą waszego znaku.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy

Horoskop tygodniowy dla Barana 18-24 stycznia 2021

Praktycznie przez cały tydzień pozostaniecie pod wpływem energetycznego i wymagającego układu planet, który wpłynie na stan posiadania. Koniunkcja Marsa z Uranem w kwadraturze do Jowisza może przynieść niespodziewane zyski, nierozważne lub ekstrawaganckie wydatki lub kwestie materialne zburzą długoletnią przyjaźń. Szczególnie w czwartek pozostańcie uważni w sprawach dotyczących finansów. We wtorek Słońce zmieni znak i wkroczy do życzliwego znaku Wodnika, kierując uwagę na relacje z przyjaciółmi, życie towarzyskie znacznie się ożywi, postawicie na innowacyjne rozwiązania i oryginalne, kreatywne pomysły. Od środy do piątku zaprzątać głowę będą głównie sprawy finansowe, czekają was zmiany, nieprzewidywalne zyski lub straty. W niedzielę aspekty planet skłonią do poważnych przemyśleń, związanych z kontynuacją kariery, niektóre Barany znajdą swoje powołanie.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy

Horoskop tygodniowy dla Barana 11-17 stycznia 2021

Poniedziałek okaże się dniem dobrym dla spotkań towarzyskich i kontaktów z przyjaciółmi za sprawą koniunkcji Merkurego z Jowiszem w znaku Wodnika. Jeśli jednak macie nie załatwione sprawy finansowe, to we wtorek może dojść do nieporozumień a nawet kłótni w gronie osób, z którymi łączą was wspólne zainteresowania, do czego przyczyni się kwadratura Merkurego w Wodniku do Urana w Byku. Rozwiązanie problemu pojawi się jednak nagle i niespodziewanie z najmniej oczekiwanej strony. W ogóle, sprawy zawodowe oraz finansowe zdominują mijający tydzień, ponieważ w środę dojdzie do nowiu Księżyca w koniunkcji z potężnym Plutonem w Koziorożcu. Niektóre Barany natrafią na duże ograniczenia ze strony przełożonych lub osób decydujących o wypłacie świadczeń. W środę i czwartek kwadratura Marsa w Byku do Saturna w Wodniku skłoni was do upominania się o to, co się wam należy, opanujcie niecierpliwość, bo możecie stracić pracę.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy