Archiwa kategorii: Baran – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Barana 23 – 29 kwietnia 2018 roku

Mars w koniunkcji z Plutonem w trygonie do Jowisza wyzwoli w was potężną energię, która znajdzie zastosowanie w sprawach zawodowych. Podejmiecie walkę o władzę w szerokim tego słowa znaczeniu, ruszycie jak czołg, aby osiągnąć sukcesy w karierze, nikt wam nie dorówna w zdecydowaniu i niezłomności. Merkury w waszym znaku w kwadraturze do ograniczającego Saturna zapowiada trudności w porozumiewaniu się, szczególnie z osobami zbyt powolnymi, konserwatywnymi lub w podeszłym wieku. Wasze pomysły napotkają opór, ale nic was nie powstrzyma przez zrealizowaniem wyznaczonego celu. Słońce w Byku w trygonie do Saturna zachęca do oszczędności, najwyższy czas zrobić porządek z finansami.

Horoskop tygodniowy dla Barana 16 – 22 kwietnia 2018 roku

Nów Księżyca w waszym znaku w koniunkcji z nieprzewidywalnym Uranem, do którego dojdzie już w poniedziałek, zapowiada rewolucyjne zmiany w życiu Baranów urodzonych w ostatniej dekadzie znaku, pozostałe osoby natomiast mogą liczyć na rozpoczęcie nowej, interesującej działalności.

Znajdujący się w waszym znaku Merkury właśnie zmienia bieg na prosty, jest więc szansa na podjęcie ważnych decyzji, mających wpływ na przyszłość. Wenus w opozycji do Jowisza i w trygonie do Plutona pozwoli uporządkować finanse, spłacić długi lub wywiązać się z innych finansowych zobowiązań. To również dobry moment, aby zaciągnąć długotrwały kredyt, banki powinny wam być przychylne. W piątek Słońce opuści wasz znak i wkroczy do znaku Byka skupiając energię na zasobach finansowych. Koniec tygodnia okaże się również mocno dynamiczny we wszystkich sprawach zawodowych.