Archiwa kategorii: Baran – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Barana 18 – 24 czerwca 2018

Tydzień minie pod znakiem ognistych uczuć, do czego przyczyni się opozycja Wenus do Marsa. Barany w stanie wolnym mają szansę na nawiązanie bardzo energetycznej znajomości, z gatunku „trudno wytrzymać ze sobą, ale nie da się żyć bez siebie”. Spodziewajcie się wyznań miłości oraz oświadczyn. Osoby w stałych związkach wprowadzą więcej emocji do codzienności, zrobi się więc ciekawiej, chociaż chwilami konfliktowo. Słońce w czwartek zmieni znak i wkroczy do znaku Raka, uwagę skupicie na rodzinie i sprawach domowych. Wpadną wam do głowy pomysły jak przeorganizować przestrzeń wokół siebie. Sobota okaże się znakomitą okazją, aby spędzić czas w gronie przyjaciół, szykują się grille oraz imprezy, na których nie może was zabraknąć.

Horoskop tygodniowy dla Barana 11 – 17 czerwca 2018

Słońce oraz przebywający do 12 czerwca Merkury w znaku Bliźniąt zachęcają Barany do większej mobilności, podróżowania, zwiedzania ciekawych miejsc, w których można wiele się nauczyć, a także do rozwoju każdego rodzaju komunikacji. Dla studentów oraz uczniów poniedziałek i wtorek to idealny czas na zdawanie egzaminów, w drugiej połowie tygodnia natomiast dzięki sekstylowi Merkurego do Urana możecie liczyć na korzystny zestaw pytań, musicie jednak wykazać się rzetelną wiedzą, bo „lanie wody” i unikanie konkretnych odpowiedzi na pytania na pewno nie przejdzie. Koniunkcja Marsa do Południowego Węzła Księżycowego w znaku Wodnika sprawi, że stracicie cierpliwość do niektórych przyjaciół lub osób, z którymi łączą was wspólne zainteresowania.
Odkryj magię kart Tarota

Horoskop tygodniowy dla Barana 4 – 10 czerwca 2018

Czeka was tydzień pełen spotkań, rozmów i ustaleń, ale uważajcie, bo w większości przypadków będzie to tzw. „bicie piany”, z którego niewiele wynika. W czwartek poczujecie się szczególnie zakręceni, każdy zacznie mówić co innego, większość informacji to plotki, dajcie więc sobie czas na przemyślenie wszystkiego, co usłyszycie. Młode Barany rzucą się w wir życia towarzyskiego, niejedna impreza, suto zakrapiana alkoholem, pozbawi niektórych zdrowego rozsądku, ale ponieważ zaczynają się wakacje, poczujecie, że „raz się żyje”. Studenci zdający egzaminy mogą pomylić odpowiedzi, nawet jeśli są dobrze przygotowani, unikajcie więc pośpiechu i dobrze się zastanówcie, zanim ostatecznie podejmiecie decyzję. Na drogach bądźcie ostrożni, zdecydowanie zdejmijcie nogę z gazu i pilnujcie znaków drogowych.

Horoskop tygodniowy dla Barana 28 maja – 3 czerwca 2018

To będzie prawdziwie wakacyjny tydzień, a długi czerwcowy weekend zapowiada się wręcz fantastycznie. Wszystkie ważne sprawy odłóżcie na inny termin, ponieważ zarówno Słońce jak i Merkury, który w środę wkroczy do znaku Bliźniąt, zachęcają do wszelkiego rodzaju wyjazdów – bez względu na to, czy wybierzecie się na wymarzone zagraniczne wojaże, czy na działkę do rodziny, poczujecie się zadowoleni i zrelaksowani. Szczególnie końcówka tygodnia sprzyja romantycznym wypadom we dwoje, co gwarantuje wielki trygon w znakach wodnych, złożony z samych benefików – Wenus, Jowisza i Neptuna. Mars w trygonie do Merkurego zapowiada także korzyści przy zakupie sprzętu informatycznego i komunikacyjnego, to najlepszy moment na zdobycie wymarzonego telefonu komórkowego, laptopa, a nawet samochodu.
Odkryj magię kart Tarota

Horoskop tygodniowy dla Barana 21 – 27 maja 2018

W poniedziałek Słońce zmieni znak i wkroczy do życzliwego znaku Bliźniąt, staniecie się więc bardziej ruchliwi, czeka was dużo spotkań oraz imprez w gronie przyjaciół, wasze życie towarzyskie oraz intelektualne znacznie się ożywi, a trygon Słońca do Marsa sprawi, że staniecie się bardzo aktywni i skuteczni w każdym rodzaju działalności. Tydzień sprzyja realizacji skrytych marzeń, nie odmówicie sobie przyjemności, nawet gdyby miały was sporo kosztować, zwłaszcza, że wasze konto zasilą dodatkowe środki. Niektóre Barany z dnia na dzień spakują manatki i wybiorą się w podróż, inne zadowolą się krótkim wypadem za miasto w czasie weekendu, natomiast osoby o skłonnościach do pracoholizmu nawet nie zauważą wiosennej aury – tak bardzo pochłoną je obowiązki, w każdym przypadku będziecie zadowoleni robiąc to, na co macie ochotę.

Horoskop tygodniowy dla Barana 14 – 20 maja 2018

Poniedziałek może okazać się niezwykle ekscytujący za sprawą kwadratury Marsa w Koziorożcu do Urana, przebywającego jeszcze w waszym znaku – będziecie chcieli wprowadzić wszystkie zmiany naraz, nie oglądając się na konsekwencje. We wtorek nastąpi bardzo ważne dla was wydarzenie astrologiczne – po ponad 7 latach Uran, planeta zmian i rewolucji, opuści znak Barana i wkroczy do znaku Byka, zmieniając radykalnie wasze podejście do tego, co uznajecie za wartościowe, a także wpływając na wasz stan posiadania. Tego samego dnia dojdzie do nowiu w znaku Byka, co podkreśla jeszcze bardziej zamknięcie za sobą jakichś drzwi i nadejście tego co nowe w dziedzinie finansów. W środę Mars opuści znak Koziorożca, wkroczy do Wodnika i utworzy ponownie kwadraturę z Uranem, ale trygon Merkurego do Saturna pozwoli wam zachować zdrowy rozsądek i podjąć właściwe decyzje zawodowe oraz finansowe.

Odkryj magię kart Tarota