Archiwa kategorii: Baran – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Barana 18 – 24 lutego 2019 roku

W poniedziałek Słońce w przyjaznym Wodniku w sekstylu do Urana stworzy możliwość zawarcia ważnej relacji przyjacielskiej lub poprawi stosunki w grupie osób, z którą łączy was wspólny obszar zainteresowań. To znakomity dzień na spotkania towarzyskie, możecie też otrzymać nieoczekiwany dar od losu, dotyczy to szczególnie Baranów urodzonych w trzeciej dekadzie znaku. Koniunkcja Wenus z Saturnem zakończy jakąś relację w pracy, lubiana przez was osoba pójdzie na emeryturę lub awansuje do innego działu. We wtorek natomiast wszystko wokół się zmieni – Słońce opuści życzliwego Wodnika i wkroczy do znaku Ryb, rozpoczynając miesiąc osłabienia i mniejszej aktywności. Dodatkowo dojdzie do pełni w znaku Panny, a Merkury utworzy koniunkcję z oszukańczym Neptunem – pojawią się plotki, brak zrozumienia, wątpliwości, może pogorszyć się zdrowie.
Moja i Twoja astrologia. Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Barana 11 – 17 lutego 2019 roku

Tydzień zaliczycie do wyjątkowo burzliwych, za sprawą koniunkcji Marsa z Uranem w waszym znaku. Szczególnie podatni na nadmiar emocji okażą się Barany urodzone w trzeciej dekadzie znaku.

Do czwartku będzie was nosić, jakaś przyjaźń może lec w gruzach z zupełnie błahego powodu lub dojdzie do kłótni w grupie osób, z którymi łączą was wspólne pasje i zainteresowania. W Walentynki koniecznie starajcie się okazać wyrozumiałość swojej drugiej połówce, bo łatwo o spięcie, którego będziecie żałować. Od piątku atmosfera w związkach się polepszy, ponieważ Mars opuści wasz znak i wkroczy do znaku Byka, przygotujcie się jednak na to, że to do was należy wyciągnięcie ręki do zgody. Sekstyl Słońca do Urana pod koniec tygodnia pozwoli naprawić wszystkie błędy lub zawrzeć nowe, znacznie trwalsze przyjaźnie.
Moja i Twoja astrologia. Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Barana 4 – 10 lutego 2019 roku

Nów w znaku Wodnika, do którego dojdzie w poniedziałek, rozpocznie nowy rozdział w życiu towarzyskim, poznacie osobę, z którą nawiążecie długoletnią przyjaźń lub zajdą zmiany w grupie łączącej fascynatów tej samej dziedziny. Układ planet jest korzystny przede wszystkim dla spraw międzynarodowych, jest również dobry dla rozpoczęcia działalności wydawniczej, warto zacząć pisać bloga, zakładać strony internetowe, uczyć się języków, wyjeżdżać za granicę, kontaktować się z obcokrajowcami. Możecie liczyć na dobre pomysły, będziecie podejmować właściwe decyzje. Jedynie Barany urodzone w ostatniej dekadzie znaku nie wytrzymają presji i w czasie weekendu wybuchną nagle bez przyczyny, zaskakując swoim zachowaniem i szokując całe otoczenie.
Moja i Twoja astrologia. Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Barana 28 stycznia – 3 lutego 2019 roku

We wtorek i środę czeka was wiele spotkań i rozmów, szczególnie dotyczących spraw międzynarodowych, nadal pozostajecie w kręgu kontaktów z obcokrajowcami oraz osobami o wysokim statusie społecznym. Od czwartku natomiast odczujecie presję i przymus, który zaowocuje forsowaniem swego stanowiska w dziedzinach zawodowych, może zajść konieczność wzięcia kredytu, walki o dotację lub przeprowadzenia ostrych negocjacji finansowych. Zapragniecie wymusić rozwiązania konieczne z waszego punktu widzenia, zajmiecie się ubezpieczeniami oraz zagrożeniami wynikającymi z doprowadzenia do zakończenia spraw, nad którymi pracujecie. W czasie weekendu unikajcie pośpiechu oraz stosowania metod typu „po trupach do celu” – dotyczy to szczególnie Baranów urodzonych w trzeciej dekadzie znaku.

Moja i Twoja astrologia. Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Barana 21 – 27 stycznia 2019 roku

W poniedziałek zanim coś postanowicie, weźcie głęboki oddech, bo działać będziecie pod wpływem trudnych aspektów – pełnia w połączeniu z zaćmieniem Księżyca w Lwie wywoła duże emocjonalne wzburzenie, szczególnie w sprawach dotyczących przyjaźni oraz grupy osób, z którymi jesteście związani wspólnotą zainteresowań. Kwadratura Marsa do Saturna ostrzega przed zbyt szybkim, impulsywnym działaniem, zderzycie się z silnym sprzeciwem lub biernym oporem, w każdym starciu czy konflikcie czeka was co najwyżej „pyrrusowe zwycięstwo”, bo obie strony okażą się mocne i nieustępliwe. Sytuację poprawi koniunkcja Wenus do Jowisza w trygonie do Marsa, czeka was wspaniała podróż, rozwój spraw międzynarodowych, korzyści osobiste i finansowe.
CzaroMarownik 2019. Kalendarz Magiczny