Archiwa kategorii: Baran – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Barana 9 – 15 grudnia 2019

To będzie bardzo emocjonujący tydzień, do czego przyczyni się pełnia Księżyca w życzliwym znaku Bliźniąt, do której dojdzie w czwartek. Mars w Skorpionie każe wam walczyć o pozyskanie odszkodowania, wypłatę świadczeń lub starania się o dotację. Jowisz w trygonie do Urana pod koniec tygodnia stworzy szansę uzyskania większej sumy pieniędzy lub awansu, pomimo wszystko poczujecie się nie w pełni usatysfakcjonowani. Wenus w koniunkcji z Saturnem i Plutonem sygnalizuje trudne stosunki międzyludzkie, szczególnie z urzędnikami, pracodawcami oraz dysponentami finansów, jednak trygon Marsa do Neptuna pozwala mieć nadzieję, że uda się pokonać wszystkie niejasności i nieporozumienia, jak również próby wyłudzenia od was pieniędzy.Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Barana 2 – 8 grudnia 2019

W poniedziałek Jowisz opuści przyjazny znak Strzelca i wkroczy do Koziorożca, w którym pozostanie do grudnia 2020 roku, pomagając wam osiągnąć sukces zawodowy, po warunkiem, że zainwestujecie w podniesienie kwalifikacji, musicie się postarać, bo samo nic nie przyjdzie. Tego samego dnia sekstyl Merkurego w Skorpionie do Plutona w Koziorożcu pozwoli wam pokonać konkurencję, ale nie obejdzie się bez zażartej walki. Do czwartku Wenus w sekstylu do Marsa sprawi, że rozbudzą się namiętności i zapragniecie zdobyć kogoś, kogo od dawna pożądacie, okaże się to jednak znacznie trudniejsze, niż przypuszczaliście – nawet jeśli nie otrzymacie kosza, przyjdzie wam we wtorek lub w środę przełknąć gorzką pigułkę. W czasie weekendu uważajcie na złe języki, bo ktoś za waszymi plecami nie najlepiej się o was wyraża, opowiadając nieprawdziwe historie.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Barana 25 listopada – 1 grudnia 2019

Koniunkcja Wenus z Jowiszem w znaku Strzelca, pod wpływem której pozostaniecie w poniedziałek, okaże się szczęśliwa dla osób zakochanych oraz dla wszystkich, planujących zagraniczne wyjazdy w towarzystwie bliskich. Układ okaże się również bardzo korzystny dla studentów, szczególnie uczących się języków obcych lub zaangażowanych w działalność artystyczną. We wtorek nów Księżyca w znaku Strzelca sprzyja rozpoczynaniu nowych projektów, tego samego dnia Wenus wkroczy do znaku Koziorożca. Trygon Wenus do Urana, a także sekstyl Merkurego do Saturna zadbają o poprawę sytuacji materialnej, niektóre Barany czeka awans lub podwyżka. Weekend okaże się korzystny nie tylko dla osób zakochanych, ale również dla łowców wyprzedażowych okazji.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Barana 18 – 24 listopada 2019

We wtorek Mars, władca waszego znaku, opuści przeciwległy znak Wagi i wkroczy do Skorpiona, w którym czuje się bardzo dobrze, ogarnie was więc bojowy nastrój, odzyskacie siłę i moc działania, szczególnie w dziedzinie obrotu pieniędzmi. Barany zainteresowane wiedzą ukrytą znajdą wreszcie odpowiednie dla siebie miejsce, a biznesmeni rozwiną skrzydła. W środę Merkury w Skorpionie zmieni bieg na prosty, od czwartku więc będziecie mogli podejmować strategiczne decyzje bez obawy, że okoliczności ulegną zmianie, uważajcie jednak, aby nie działać zbyt impulsywnie lub agresywnie, starajcie się zwolnić nieco tempo życia. W piątek Słońce zmieni znak i wkroczy do życzliwego Strzelca, a w czasie weekendu w tymże znaku Wenus utworzy koniunkcję z Jowiszem, randki okażą się więc szczęśliwe i uskrzydlające, na wyprzedaży wydacie masę pieniędzy, ale możecie liczyć na korzystne transakcje.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Barana 11 – 17 listopada 2019

Niektóre tajemnice zostaną odkryte w poniedziałek, kiedy cofający się Merkury utworzy koniunkcję ze Słońcem w Skorpionie, trudno się wam będzie skupić na czym innym, niż rozpatrywanie wszelkich za i przeciw odnośnie zaangażowania się w sytuacje, które nie dotyczą was osobiście, ale mają wpływ na wasze życie, emocje podkręci jeszcze wtorkowa pełnia w znaku Byka. W środę Słońce utworzy sekstyl do Plutona, a Merkury sekstyl do Saturna oraz trygon do Neptuna, sytuacja dojrzeje do działania, zechcecie przekonać innych do swoich racji, jednak stosując presję tylko pogorszycie sytuację – macie dobry pomysł na zarządzanie wspólnymi środkami, ale rozwiązanie może okazać się zbyt radykalne. W finansach nie szarżujcie, z inwestycjami poczekajcie, bo kwadratura Wenus do Neptuna ostrzega przed niepewnymi partnerami, szczególnie jeśli są obcokrajowcami lub przebywają za granicą.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Barana 4 – 10 listopada 2019

Pierwsza połowa tygodnia minie pod znakiem kwadratury Marsa w Wadze do Plutona w Koziorożcu, będziecie mieć tendencję do stawiania spraw na ostrzu noża i walki do upadłego o przegrane sprawy. Jesteście obecnie na straconej pozycji, bo Mars w Wadze jest słaby i powinien dążyć do kompromisu, jednak uleganie presji wydaje się wam nie do przyjęcia – do napiętych sytuacji dojdzie przede wszystkim na polu zawodowym. W drugiej połowie tygodnia atmosfera w pracy nieco się poprawi, ale pełne porozumienie nadal stoi pod znakiem zapytania, problemem stanie się stosunek do zarządzania wspólnymi finansami oraz podejście do systemu awansu i wynagrodzeń. W weekend będziecie bardzo aktywni, czemu sprzyja pobyt Księżyca w waszym znaku, Wenus w przyjaznym znaku Strzelca zachęca do romansów.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Barana 28 października – 3 listopada 2019

Na początku tygodnia opozycja Słońca do Urana i kwadratura Marsa do Saturna da się wam we znaki, zburzy spokój i nakłoni do zawarcia porozumienia z osobami, które nie zawsze są wam przychylne. W sprawach zawodowych nastąpi krótki impas, trudno się będzie dostosować do cudzych oczekiwań, starajcie się więc robić wszystko najlepiej jak potraficie i unikajcie konfliktów, a starania o podwyżkę odłóżcie na bardziej sprzyjający moment. Dopiero w środę, kiedy Wenus w Skorpionie utworzy koniunkcję z Merkurym, uda się wam dojść do porozumienia w sprawach związanych z inwestycjami oraz zarządzaniem wspólnymi finansami. Druga połowa tygodnia skupi waszą uwagę już tylko na celebrowaniu Święta Zmarłych i spotkaniach z dalszą i bliższą rodziną.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Barana 21 – 27 października 2019

W pierwszej połowie tygodnia Wenus w sekstylu do Saturna i w trygonie do Neptuna sprawi, że zapragniecie zalegalizować relację, która do tej pory pozostawała w ukryciu. Zakochane Barany zaczną wyobrażać sobie przyszłość związku jako gorący romans, który połączy ich na wieki i zapewni bezpieczną przystań. W środę Słońce zmieni znak, opuści opozycyjną Wagę i wkroczy do znaku Skorpiona, skupiając waszą uwagę na pamięci o tych, którzy odeszli. W pracy zacznie dojrzewać konflikt, który wybuchnie na początku przyszłego tygodnia, kiedy przebywający w przeciwległym znaku Mars zbliży się kwadraturą do Saturna w Koziorożcu – niestety, układ ten podpowiada, że nic się nie da zrobić, a muru nie przebijecie, starajcie się więc pogodzić z rzeczywistością, bo trudno będzie ją zmienić. Weekend zapowiada się namiętnie i zmysłowo.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku