Archiwa kategorii: Baran – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Barana 22 -28 kwietnia 2019 roku

Wenus w waszym znaku doda pikanterii relacjom partnerskim, natomiast Merkury przyczyni się do sprawnej i szybkiej komunikacji. Wasz umysł się wyostrzy, zaczniecie podejmować decyzje pod wpływem impulsu. Koniunkcja Słońca z Uranem w Byku, do której dojdzie w pierwszej połowie tygodnia, wpłynie na sferę finansów, możecie spodziewać się rewolucyjnych rozwiązań i niecodziennych wydarzeń zmieniających dotychczasowe wyobrażenia na temat posiadania. W drugiej połowie tygodnia Mars w kwadraturze do Neptuna sprawi, że zaczniecie się trochę gubić w otaczającej was rzeczywistości, nie decydujcie pochopnie, szczególnie w sprawach dotyczących niesprawdzonych informacji. Niektóre osoby będą miały tendencję do nadużywania leków lub używek.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Barana 15 – 21 kwietnia 2019 roku

Słońce jeszcze do soboty przebywa w waszym znaku, a na początku tygodnia utworzy trygon do Jowisza w Strzelcu – to wyjątkowo korzystna konfiguracja, która prędko się nie powtórzy, dlatego warto zrobić coś, czego pragnęliście od dawna, szczególnie w dziedzinie podróży zagranicznych, kontaktów z cudzoziemcami, transakcji międzynarodowych. W środę do waszego znaku wkroczy Merkury, staniecie się więc dużo bardziej ruchliwi i wymowni, to znakomity moment na zakładanie bloga lub strony internetowej, zakup sprzętu elektronicznego, inicjowanie działań związanych z nauczaniem.

Święta Wielkanocne zapowiadają się w tym roku wyjątkowo aktywnie i zaskakująco – piątkowy nów Księżyca w przeciwległej Wadze doprowadzi do zmian w ważnych dla was relacjach osobistych lub biznesowych. Przy stole świątecznym unikajcie rozmów o finansach, bo może z tego wyniknąć awantura. Poznaj prawdę o znakach zodiaku