Archiwa kategorii: Bliźnięta – horoskop miesieczny

Horoskop na wrzesień 2017 dla Bliźniąt

Merkury, władca waszego znaku, do 5 września porusza się biegiem wstecznym, przebywając w znaku Lwa przez całą pierwszą dekadę miesiąca, nie jest to więc właściwy moment na ważne życiowe decyzje. Merkury w Lwie jest w upadku, co oznacza słabą pozycję – pojawią się co prawda okazje, aby zabłysnąć intelektem, ale ani się spostrzeżecie, jak strzelicie gafę i zamiast spodziewanego aplauzu napotkacie krytyczne spojrzenie. Błyskotliwe pomysły, jakie wam przyjdą do głowy, zachowajcie dla siebie, czas na ich wdrożenie nadejdzie po 10 września, kiedy Merkury ruchem prostym zawita do znaku Panny, tymczasem powstrzymajcie swój cięty i popędliwy język, bo tylko narobicie sobie kłopotów, z których trudno będzie wybrnąć.

Sytuacja diametralnie zmieni się w drugiej dekadzie miesiąca, kiedy Merkury ponownie utworzy koniunkcję z Marsem, tym razem w znaku Panny, wtedy uda wam się szybko i sprawnie załatwić każdą sprawę wymagającą precyzji i zaangażowania. To dobry moment na remonty, renowację sprzętów i domowe porządki. Nie dajcie się tylko wyprowadzić w pole, ponieważ Neptun w opozycji do Merkurego sprawia, że umysł łatwo może zostać opanowany przez skłonność do fantazjowania, dbajcie więc o zdrowy rozsądek i stąpajcie mocno po ziemi. Kwadratura Słońca w Pannie do Saturna w znaku Strzelca zapowiada kłopoty z osobami starszymi w waszym otoczeniu, może trzeba będzie poświęcić więcej uwagi rodzicom, dziadkom lub partnerom życiowym, którzy zaczną stawiać większe wymagania. Korzystne aspekty Wenus w Lwie do Jowisza w Wadze zapowiadają natomiast dobry kontakt z dziećmi, będziecie cieszyć się z ich sukcesów, szczególnie związanych z nauką. Wyjazdy zagraniczne w tym okresie okażą się niezwykle udane, nie zabraknie też  czasu na rozwijanie ulubionych zainteresowań. Wolne Bliźnięta zaliczą bez liku randek, spotkania towarzyskie przyniosą wiele radości, na jednej z imprez możecie spotkać osobę, przy której serce zabije mocniej.

Kiedy 22 września Słońce opuści znak pracowitej Panny i wkroczy do towarzyskiej oraz bardzo wam życzliwej Wagi, poczujecie się jeszcze bardziej komfortowo. Kwadratura Merkurego w Pannie do Saturna w Strzelcu, pod wpływem której pozostaniecie w ostatnim tygodniu września, wymusi trudne rozmowy i negocjacje z partnerami zarówno osobistymi, jak i biznesowymi, trygon waszej planety do Plutona zapewni wam jednak przewagę w każdym rodzaju konfrontacji.

Horoskop na sierpień 2017 dla Bliźniąt

Wenus, przebywająca aż do 26 sierpnia w znaku Raka, zapewni wam dobrą sytuację materialną, nie powinno zabraknąć w tym miesiącu środków na spełnienie nawet najbardziej szalonych marzeń. Niestety dobrą passę łatwo możecie zaprzepaścić miedzy 15 a 19 sierpnia, kiedy Wenus w Raku utworzy kwadraturę do Jowisza w Wadze – majątek wydacie na rzeczy kompletnie nieprzydatne, w dodatku zdecydowanie za drogie. Łatwo was będzie oszukać między 8 a 17 sierpnia, kiedy Merkury w Pannie najpierw w ruchu prostym a następnie cofając się utworzy opozycję do Neptuna. Horoskop radzi unikać tzw. „okazji”, które ostatecznie okażą się bardzo kosztowne. Również kredyty, którymi zaczną kusić banki, mogą przynieść więcej strat, niż korzyści, jeśli nie zachowacie ostrożności i odpuścicie sobie przeczytanie umowy z uwzględnieniem tego, co napisane drobnym drukiem. Ogólnie jednak do 13 sierpnia dobry humor was nie opuści, dopiero kiedy Merkury zmieni bieg na wsteczny, poczujecie się zagubieni i skonfundowani, nie wiedząc w jakim powinniście zmierzać kierunku. Z podejmowaniem ważnych życiowych decyzji i rozpoczynaniem nowych przedsięwzięć poczekajcie do przyszłego miesiąca, kiedy Merkury wróci do biegu prostego, w sierpniu natomiast starajcie się dokończyć to, co rozpoczęte i rozgrzebane. Między 8 a 15 sierpnia, kiedy Słońce utworzy sekstyl do Jowisza i trygon do Saturna, możecie spodziewać się dobrych wiadomości, niejeden wolny Bliźniak założy obrączkę na palec, łatwo będzie utrwalić ważne znajomości. Kiedy 23 sierpnia Słońce opuści Lwa i wkroczy do znaku Panny, sprawy domowe nabiorą znaczenia, powrócicie do przerwanych remontów, zajmiecie się porządkowaniem otoczenia. W dniach między 25 a 27, podczas koniunkcji Merkurego ze Słońcem, zasłużycie na pochwałę szefa. Niektóra Bliźnięta w ostatnich dniach sierpnia zdecydują się nagle na nieplanowaną eskapadę z przyjaciółmi do egzotycznego i rzadko odwiedzanego miejsca na świecie.

Horoskop na lipiec 2017 dla Bliźniąt

Do 6 lipca uwagę Bliźniąt zaprzątać będą sprawy finansowe. Uciekające zbyt szybko pieniądze wzbudzą niepokój o przyszłość i skłonią do ryzyka. Czas nie sprzyja spekulacjom, trudno też liczyć na wygraną, ale nadzieja na szybki zysk nie opuści was do 13 lipca. Wakacje są okresem wymagającym większych nakładów środków na zorganizowanie urlopu dla całej rodziny, wyjazdy zagraniczne i wypoczynek dla dzieci pochłonie więcej, niż planowaliście. Nie będziecie jednak żałować ani złotówki, bo świetnie spędzicie czas przeznaczony na odpoczynek.

Sekstyl Merkurego do Wenus, pod wpływem którego pozostaniecie przez połowę miesiąca, przyniesie okazje do znakomitej zabawy, a kiedy 6 lipca Wenus wkroczy do waszego znaku, natomiast Merkury przesunie się do Lwa, podniesie się samoocena Bliźniąt, wzrośnie seksapil i chęć korzystania z rozkoszy życia. Single zapragną nagle połączyć się w pary, osoby wolne nawiążą wakacyjne romanse, również związki przeżyją renesans uczuć, odżyją relacje uśpione rutyną. Ogólnie zrobi się miło i zabawnie, pod warunkiem, że przestaniecie przejmować się uciekającymi pieniędzmi.

Podczas pełni w znaku Koziorożca, pod wpływem której pozostaniecie w dniach 8-9 lipca, uświadomicie sobie jasno jakim budżetem dysponujecie, trzeba wtedy dobrze zaplanować wydatki i przestać się przejmować przyszłością, bo ona sama o siebie zadba.

Między 13 a 17 lipca Merkury utworzy sekstyl do szczodrobliwego Jowisza, możecie liczyć w tych dniach na łut szczęścia, warto zagrać w lotto, wybrać się w podróż lub zawalczyć o awans. Również kolejne dni, do 20 lipca, przyniosą wiele okazji do wykorzystania, kiedy Wenus w waszym znaku ustawi się w sekstylu do Jowisza, przynosząc dary losu, radość oraz szczęście w miłości.

Kiedy 20 lipca Mars, a trzy dni później również Słońce, opuszczą znak Raka i wkroczą do życzliwego i rozrywkowego znaku Lwa, poczujecie się jeszcze lepiej. Wenus w waszym znaku w opozycji do Saturna do 26 lipca ograniczy kontakty towarzyskie, ale za to Uran sypnie genialnymi pomysłami i pozwoli skupić się na tym co najważniejsze. Po 26 lipca, kiedy Merkury opuści znak Lwa i wkroczy do znaku Panny, a Wenus utworzy sekstyl z rewolucyjnym Uranem,  czas najmilej spędzicie wśród przyjaciół oraz osób podzielających wasze zainteresowania. Bliźnięta urodzone w ostatniej dekadzie znaku przeżyją miłosną fascynację, mogą zakochać się dosłownie od pierwszego spojrzenia.

Horoskop na czerwiec 2017 dla Bliźniąt

Słońce w waszym znaku do 21 czerwca opromieni was swym blaskiem sprawiając, że ewentualne trudności rozproszą się i znikną bez śladu. Pierwsze dni miesiąca mogą jeszcze być napięte ze względu na brak cierpliwości, jaka cechować was może do 4 czerwca, dopóki Mars tranzytuje znak Bliźniąt, również koniunkcja Wenus z nieprzewidywalnym Uranem w Baranie wywoła krótką ekscytację lub konflikt z przyjacielem.  Jednak kiedy 6 czerwca Wenus wkroczy do Byka, a następnego dnia Merkury wejdzie do waszego znaku, wszystkie sprawy się wyprostują i nadejdzie czas prawdziwego relaksu. Słońce w waszym znaku w trygonie do Jowisza Wadze w pierwszym tygodniu czerwca sprzyja wszelkim sprawom związanym z podróżami zagranicznymi, rozwijaniem zainteresowań, poszerzaniem kontaktów, współpracy z dziećmi, szczególnie w dziedzinie ich kształcenia oraz służy wszelkim formom współpracy.

Czas między 7 a 21 czerwca, kiedy w waszym znaku przebywa zarówno Słońce, jak i Merkury, powinniście przeznaczyć na szeroko pojętą samorealizację, szczególnie dni między 12 a 15 czerwca przynieść mogą dary od losu i rozmaite okazje do wykorzystania, kiedy Merkury utworzy trygon do Jowisza. Kwadratura Merkurego do Neptuna, pod wpływem której pozostaniecie w tym samym czasie, wywoła poczucie zagubienia i skłonność do oderwania od rzeczywistości, starajcie się więc mocno stąpać po ziemi, aby nie umknęły wam sploty szczęśliwych okoliczności, prowadzące do samorozwoju i osiągnięcia sukcesu w wybranej dziedzinie. Również opozycja Słońca, a następnie Merkurego w waszym znaku do Saturna w Strzelcu, pod wpływem której pozostaniecie między 12 a 18 czerwca (Słońce) oraz 17-21 czerwca (Merkury) wiązać się będzie z jakimś rodzajem ograniczeń ze strony partnera życiowego lub biznesowego, jednak sypiący okazjami do wykorzystania Uran utworzy w tym czasie sekstyl ze Słońcem, możecie więc liczyć na wsparcie i pomoc przyjaciół w każdej życiowej trudności.

21 czerwca Słońce w koniunkcji z Merkurym opuszczą wasz znak i wkroczą do znaku Raka, aktywizując finansową sferę waszego życia. Pojawią się dodatkowe środki na koncie, być może premia lub odsetki z lokat, nie pokryją one jednak wszystkich waszych potrzeb, które znacznie się zwiększą. Nów, do którego dojdzie w znaku Raka 24 czerwca, wyznaczy początek nowej inwestycji lub projektu wymagającego dofinansowania. Ostatnie dni czerwca wiązać się będą z większymi wydatkami na naukę lub podróże zagraniczne, nie ulegajcie naciskom i koniecznie zwolnijcie tempo.

Horoskop na maj 2017 dla Bliźniąt

4 maja władca waszego znaku, Merkury, zmieni bieg na prosty, poczujecie, że wreszcie sprawy zaczynają podążać we właściwym kierunku. Do 12 maja pozostaniecie pod wpływem koniunkcji Merkurego z nieprzewidywalnym Uranem, który jednak potrafi podsuwać genialne pomysły, dlatego możecie liczyć na nagłe olśnienie, oryginalne podejście do problemów i zaskakujące zbiegi okoliczności. Trygon Marsa w waszym znaku do Jowisza w Wadze skłoni do intensywnych działań w każdej dziedzinie, która wzbudzi wasze zainteresowanie. Możecie liczyć na mnóstwo niecodziennych wydarzeń, bez liku ciekawych spotkań towarzyskich, na których poznacie osoby popularne, znane i lubiane. Zainteresujecie się dalekimi podróżami do krajów, których jeszcze nie widzieliście, zorganizujecie wyprawę z przyjaciółmi do miejsc niespotykanych i fascynujących. Stosunki w pracy ulegną pogorszeniu za sprawą kwadratury Marsa do Neptuna, szczególnie w dniach 10/11 maja, kiedy dojdzie do koniunkcji Merkurego i Urana a pełnia w Skorpionie dodatkowo podkręci emocje, będziecie skłonni reagować nerwowo w sytuacji, kiedy ktoś najwyraźniej zechce was oszukać lub zacznie kłamać w żywe oczy. Uspokoicie się i w związku z tym poradzicie sobie z każdym problemem, kiedy 16 maja Merkury zawita do znaku Byka, natomiast po 20 maja, jak Słońce opuści Byka i wkroczy do waszego znaku, odzyskacie energię i radość życia a także poczujecie się znacznie lepiej pod każdym względem. Nów w waszym znaku, do którego dojdzie 26 maja, może okazać się jednak początkiem kłopotów, ostatni tydzień miesiąca upłynie bowiem pod wpływem opozycji Marsa w waszym znaku do Saturna w Strzelcu. Starajcie się nie robić niczego na siłę, odpuście sobie przekonywanie innych do swoich racji, bo natraficie na mur niezrozumienia, żaden wasz argument nie trafi do oponenta, narazicie się jedynie na opór, którego nie uda się pokonać.

Horoskop na kwiecień 2017 dla Bliźniąt

Władca waszego znaku, Merkury, na samym początku kwietnia wkroczy do znaku Byka, poczujecie się więc trochę zdominowani przez sprawy materialne. Pierwsza dekada miesiąca okaże się korzystna dla transakcji finansowych, warto w tym czasie rozejrzeć się za nową inwestycją, ale nie przeciągajcie negocjacji, ponieważ kiedy 11 kwietnia Merkury wejdzie w retrogradację, sprawy zaczną się komplikować i trzeba będzie zaczekać aż do 4 maja z rozpoczęciem nowych projektów.

Pełnia, do której dojdzie 11 kwietnia, wprowadzi nerwową atmosferę w grupie przyjaciół, trudno będzie się wam dogadać, dojdzie do konfliktu interesów i wycofacie się ze wspólnego przedsięwzięcia, związanego z podróżami zagranicznymi lub nauczaniem.

Druga dekada miesiąca minie pod znakiem wymiany informacji, które powinny pozostać tajemnicą, w przeciwnym wypadku stracicie zaufanie osób, na których wam zależy. Dorosłe dzieci Bliźniąt zaczną wykazywać zainteresowanie zagraniczną edukacją, wykażą się przy tym uporem i brakiem konsekwencji. Przyjaciele zaskoczą was oryginalnością pomysłów.

20 kwietnia Słońce zmieni znak i wkroczy do znaku Byka, natomiast Merkury wycofa się do Barana, poczujecie się osłabieni i trochę nerwowi. Okaże się, że trzeba dokonać korekty wcześniejszych założeń. Mars, który od 21 kwietnia zagości w waszym znaku, dodatkowo skłoni do pośpiechu i nieprzemyślanych wypowiedzi. Starajcie się dużo wypoczywać, nie rozpoczynajcie nowych spraw, szczególnie związanych z szeroko pojętą komunikacją, z zakupem sprzętu elektronicznego wstrzymajcie się przynajmniej do 4 maja.

Bliźnięta urodzone w trzeciej dekadzie znaku poddane zostaną pod koniec miesiąca kontroli swojej działalności, starajcie się uporządkować wszystkie papiery i nie ulegać panice.

Horoskop na marzec 2017 dla Bliźniąt

Słońce, Merkury i Neptun w Rybach nie nastroją was optymistycznie i sytuacja taka trwać będzie przez całą pierwszą dekadę marca. W pracy bez liku nieporozumień, plotek i niedopowiedzeń, szef zacznie się czepiać nie wiadomo o co, krótko mówiąc ogarnie was frustracja i niezadowolenie. Jeśli jednak pracujecie nad samodzielnym projektem o charakterze twórczym, możecie liczyć na podpowiedzi Muz, intuicja będzie wam sprzyjać, a wyobraźnia was nie zawiedzie. Powiedzie się również każda praca pro publico bono, w tym działalność charytatywna, nie zabraknie wam empatii, ale włożycie we wszystko zbyt wiele zaangażowania.

Na początku miesiąca w sprawach miłosnych oczekujcie pretensji i nadmiernych oczekiwań, co wywoła kilka przelotnych emocjonalnych burz, wpłynie jednak ostatecznie na lepsze zrozumienie potrzeb partnera/ki. W relacjach przyjacielskich nastąpi zawirowanie, okaże się, że nie na wszystkich możecie polegać – być może pomyliliście towarzyską zażyłość z prawdziwym braterstwem na dobre i na złe? Ktoś opuści waszą grupę, ale nie ma czego żałować, każdy ma prawo iść własną drogą.  Między 10 a 13 marca trzeba się będzie przystosować do większych wymagań ze strony partnera, który być może dość już ma waszego siedzenia po godzinach w pracy i braku zainteresowania domowymi sprawami.

14 marca Merkury opuści niespokojne Ryby i do końca miesiąca przebywać będzie w energicznym znaku Barana, co zaktywizuje Bliźnięta do działania i spełnienia oczekiwań drugiej połowy. Na miłość czas przyjdzie między 17 a 20 marca, kiedy dojdzie do koniunkcji Merkurego z Wenus, ukochana osoba powróci i obdarzy was gorącym uczuciem, pojawią się w tym czasie również jakieś niewielkie ekstra pieniądze, które warto przeznaczyć na prezent dla niej.

20 marca również Słońce zawita do aktywnego znaku Barana, zaczniecie się więcej ruszać, krew popłynie szybciej, wiosna wzbudzi potrzebę spotkań w większym gronie, sprawy przyjaciół okażą się znów ważniejsze, niż wasze własne. Ostatni tydzień marca przyniesie wiele spotkań towarzyskich i imprez, podczas których zaznaczy się nerwowa atmosfera, starajcie się więc nieco zwolnić tempo, żeby w pośpiechu lub z braku cierpliwości nie „nadepnąć komuś na odcisk”, bo wywiąże się z tego nikomu niepotrzebna pyskówka. Od 26 do 31 marca trygon Merkurego do Saturna pozwoli wam umocnić ważne i wartościowe relacje, można w tym czasie zawierać długotrwale zobowiązania.

CM2017_789x158px

Horoskop na luty 2017 dla Bliźniąt

Do 7 lutego Merkury przebywał będzie w znaku Koziorożca, sprzyjając zajęciom wymagającym uwagi, systematyczności i ostrożności, szczególnie w dziedzinie wspólnych finansów. Między 7 a 26 lutego natomiast, podczas pobytu Merkurego w Wodniku, zapali się dla was zielone światło niemal w każdej dziedzinie. Przede wszystkim studentom nauka pójdzie jak z płatka, warto właśnie teraz nadrabiać zaległości i zapisywać się na kursy dokształcające.

Nie wszystkim jednak książki będą w głowie, bo czas między 7 a 15 lutego zapowiada się bardzo aktywnie pod względem towarzyskim. Wolne Bliźnięta zaczną romansować na całego, czekają was emocjonujące rozmowy do samego rana. Na niejednym palcu pojawi się pierścionek, czas sprzyja zacieśnianiu więzi i angażowaniu się w długotrwałe związki. Przyjaźnie i kontakty towarzyskie rozkwitną, otoczeni będziecie bliższymi i dalszymi znajomymi, atrakcji wam nie zabraknie. Luty jest również dobrym miesiącem na krótki wyjazd do cieplejszych krajów, właśnie teraz możecie również zaplanować wymarzone wakacje.

18 lutego Słońce opuści przyjazny znak Wodnika i wkroczy do znaku zagubionych Ryb, trzeba będzie zakasać rękawy i wziąć się do pracy, zaprowadzić porządek tam, gdzie inni zabałaganili. Zabierzecie się za to z chęcią, energii wam nie zabraknie, wszędzie będzie was pełno. Między 19 a 22 lutego sprzyja wam przynoszący szczęście Jowisz i nieprzewidywalny Uran, zupełnie nagle może was spotkać jakieś wyróżnienie, nagroda, wygrana lub inny rodzaj gratyfikacji, co sprawi, że poczujecie się jak w siódmym niebie. Szczególnie Bliźnięta urodzone w trzeciej dekadzie znaku doświadczą przychylności losu. Znaczenia nabiorą kontakty międzynarodowe oraz sprawy związane z nauką.

Koniec miesiąca zapowiada się bardziej problematycznie. 26 lutego Merkury opuści znak Wodnika i wstąpi do znaku Ryb, jednocześnie układ planet na niebie zapowiada nieprzewidziane trudności i zamieszanie, które sprawi, że poczujecie się zagubieni. Jedno z przyjaciół mocno was rozczaruje, to może być koniec znajomości.

CM2017_789x158px

Horoskop na styczeń 2017 dla Bliźniąt

Pierwszy tydzień stycznia zapowiada się niezwykle dynamicznie. Merkury porusza się ruchem wstecznym do 9 stycznia, ale 4-go opuści znak Koziorożca i wycofa się do Strzelca. Okaże się, że trzeba wrócić do niezamkniętych rozmów i negocjacji, zweryfikować plany i zamierzenia związane z podróżami.

Pierwsza dekada stycznia nie jest odpowiednia do zakupu sprzętu elektronicznego oraz środków komunikacji. W pracy pojawią się nieporozumienia, ktoś rozsiewa plotki i rozpowiada niestworzone historie o waszych romansach. Nie dajcie się wciągnąć w biurowe gierki, zwłaszcza że po 11 stycznia, kiedy Merkury ponownie zawita do znaku Koziorożca, szef wyznaczy wam interesujące zadania, zajmiecie się rozwikłaniem zagadek, tropieniem tajemnic i uporządkowaniem niesprawdzonych informacji. W sferze osobistej czeka was wiele przyjemny chwil, możecie liczyć na wsparcie najbliższej osoby, jeśli pozostajecie w związku. Wolne Bliźnięta powinny mieć oczy szeroko otwarte, szczególnie w miejscu pracy, ponieważ blisko jest osoba, gotowa obdarzyć was romantycznym uczuciem, jeśli w odpowiedni sposób zostanie do tego zachęcona.

Między 9 a 15 stycznia będziecie musieli rozwiązać problemy związane ze wspólnymi finansami, w sprawach budżetowych nastąpi impas, ważne decyzje starajcie się podejmować dopiero po 11-tym, kiedy na wasze myślenie wpływać zacznie energia konsekwentnego i oszczędnego Koziorożca, nie dajcie się jednak ponieść ambicji, bo doprowadzicie do niepotrzebnego kryzysu. Sytuacja się unormuje po 19 stycznia, kiedy Słońce wkroczy do życzliwego wam znaku Wodnika, uwagę skierujecie na sprawy międzynarodowe, zaczniecie planować podróże zagraniczne, zajmiecie się podnoszeniem kwalifikacji.

W dniach 21 – 24 stycznia uda  się rozwikłać zagadkę, która od dłuższego czasu nie dawała wam spokoju. Zainteresujecie się działalnością charytatywną, zapragniecie zrobić coś dla innych, zaopiekujecie się osobami nieporadnymi lub niepełnosprawnymi, zaczniecie zdobywać dla nich dodatkowe środki. Wolne Bliźnięta nawiążą romans z osobą uduchowioną i romantyczną. Ostatnie dni miesiąca przyniosą nieporozumienia z przyjaciółmi, sprawa dotyczyć będzie wspólnych finansów.

CM2017_789x158px

Horoskop na grudzień 2016 dla Bliźniąt

Na początku miesiąca natraficie w pracy na grono osób, które niewiele zrozumie z tego, co staracie się im przekazać. Już 2 grudnia Merkury opuści znak Strzelca i wstąpi do Koziorożca, w którym czuje się znacznie lepiej, wasze samopoczucie więc również ulegnie poprawie. Zajmiecie się waszą małą stabilizacją, wspólnymi finansami i biznesem. Do 19 grudnia możecie liczyć na aurę sprzyjającą kontaktom międzyludzkim, spotkaniom towarzyskim, konferencjom, negocjacjom i umowom. Wspaniała atmosfera w związkach popsuje się, kiedy Wenus wkroczy do znaku Wodnika – trzeba będzie wykazać się  tolerancją, gdyż partner zacznie być mocno zapracowany. Zamiast robić mu wyrzuty weźcie sprawy w swoje ręce i postarajcie się otoczyć opieką bliską wam osobę, okazując troskę i zrozumienie, będzie wam za to bardzo wdzięczny.

W dniach 6-13 grudnia złapiecie nić porozumienia z osobami pełnymi wyobraźni, artystami lub wizjonerami oderwanymi od rzeczywistości. Otworzycie się na magię i to, co niesamowite, intuicja zadziała wspaniale, a osoby religijne pogłębią swoją wiarę. Ważne decyzje, szczególnie finansowe, podejmujcie do 15 grudnia, gdyż koniunkcja Merkurego z Plutonem grozi fatalnymi posunięciami w dziedzinie biznesu, zwłaszcza po 19 grudnia, kiedy Merkury zmieni bieg i zacznie się cofać.

Ostatnia dekada miesiąca nie sprzyja inwestowaniu, zakupom sprzętu elektronicznego i komunikacyjnego, odpuśćcie sobie też kosztowne prezenty, bo będą się psuły lub z jakiegoś powodu trzeba będzie je zwrócić. Święta miną wam w atmosferze ciepła, okażą się obfite i dostatnie, uda się sprawić radość najbliższym, szczególnie dzieciom. Jedynym mankamentem okażą się spóźnienia, zgubienie drogi, odwołanie niektórych wizyt i różnego typu drobne nieporozumienia, nie powinno wam to jednak popsuć humoru. Goście z małymi dziećmi wprowadzą zamieszanie, ale nie wpłynie to zbyt mocno na waszą gościnność.

Koniec miesiąca przyniesie zawirowania w pracy, ktoś czegoś nie zrozumie i zacznie się na was wyżywać, nie dopuśćcie do tego. Sylwestra starajcie się spędzić jak najdalej od kolegów i koleżanek z pracy.

WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA
I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU

CM2017_789x158px