Archiwa kategorii: Bliźnięta – horoskop miesieczny

Horoskop na marzec 2019 roku dla Bliźniąt

Słońce i Merkury w Rybach do 20 marca skłoni was do pracy koncepcyjnej i twórczej, skorzystajcie z intuicji i mocy wyobraźni, bo rozum i logika mogą okazać się niewystarczające. Od 6 marca Merkury wejdzie w retrogradację, w której pozostanie do 18 marca, nie jest wskazane w tym czasie zakładanie stron internetowych, rozpoczynanie istotnych projektów, podejmowanie ważnych, życiowych decyzji, zakup sprzętu elektronicznego i komunikacyjnego, ponieważ Merkury znajduje się w swojej najsłabszej pozycji.

Nów Księżyca w koniunkcji z Neptunem, do którego dojdzie w znaku Ryb 6 marca, zmieni wasz stosunek do niektórych pomysłów, powinniście jeszcze raz wszystko przemyśleć, zanim rozpoczniecie ich realizację. Tego samego dnia Uran, planeta rewolucji i innowacji zmieni znak, opuści Barana i wkroczy do znaku Byka, inspirując niektóre Bliźnięta do otwarcia się na inne aspekty rzeczywistości i lepszy kontakt z podświadomością.

W pierwszej połowie miesiąca uważajcie na ukrytych wrogów, którzy właśnie teraz mogą zwiększyć aktywność za waszymi plecami. Wenus w przyjaznym Wodniku zachęca do rozrywek, życie towarzyskie nabierze więc barw, szczególnie w drugiej połowie miesiąca. 14 marca, kiedy Merkury znajdzie się w sercu Słońca i w kwadraturze do Jowisza, macie szansę spotkać ponownie wpływową osobę, mającą znaczenie w kontekście waszej zawodowej przyszłości. Między 12 a 18 marca spodziewajcie się zysków z lokat, wypłaty ubezpieczenia lub innego rodzaju zobowiązań, zadbajcie też o zdrowie i panujcie nad emocjami, bo niektóre wydarzenia i opinie wyprowadzą was z równowagi. Między 18 a 22 marca Wenus w kwadraturze do Marsa i w sekstylu do Jowisza zachęci do skorzystania z finansowych rezerw, ale powstrzymajcie się przed ważnymi inwestycjami do 28 marca, kiedy Merkury zmieni bieg na prosty.

20 marca Słońce opuści znak Ryb i wkroczy do przyjaznego Barana, następnego dnia natomiast nastąpi pełnia w Wadze, spodziewajcie się wydarzeń natury miłosnej. Bardzo znaczące dla waszych spraw zarówno zawodowych, jak i osobistych, okażą się dni między 23 a 25 marca, podczas koniunkcji Merkurego z Neptunem, wszystko wydawać się może zagmatwane i niejasne, ale zakochane Bliźnięta przeżyją w ostatniej dekadzie marca wiele namiętnych i romantycznych chwil, single nie opędzą się od randek, natomiast osoby poszukujące swojej drugiej połówki otrzymają swoją szansę po 26 marca, kiedy Wenus zmieni znak, wkroczy do Ryb i utworzy sekstyl z Uranem.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop na luty 2019 roku dla Bliźniąt

Dwie istotne dla was planety, czyli Słońce (do 19 lutego) i Merkury (do 10 lutego) przebywają w przyjaznym znaku Wodnika, warto ten czas wykorzystać na poszerzenie kontaktów, działalność społeczną oraz rozbudowanie życia towarzyskiego. W pierwszym tygodniu miesiąca trygon Wenus do Urana i sekstyl Merkurego do Jowisza otworzą przed wami wszystkie drzwi, sprawią, że staniecie się popularni i pożądani w każdym towarzystwie, zaczniecie planować wspólne wyjazdy zagraniczne lub zdecydujecie się na zimowe wakacje. Zakochane Bliźnięta przeżyją kilka szalonych dni pełnych niespodzianek, które zafundują im partnerzy życiowi. Jedynie kwadratura Marsa do Plutona wprowadzi niepokój w związku z kredytem, systemem ubezpieczeń lub nieoczekiwanym spadkiem, który trzeba uporządkować.

Nów w znaku Wodnika, do którego dojdzie 4 lutego, wpłynie na rozpoczęcie nowego międzynarodowego projektu lub zdecydujecie się na dodatkowe studia, podnoszące kompetencje w wybranej dziedzinie. Sekstyl Słońca do Jowisza i Merkurego do Marsa w dniach 5 – 10 lutego ułatwi załatwienie wielu ważnych spraw, zachęci do spotkań w gronie przyjaciół, zwróci uwagę na wszystko, co związane jest z literaturą, tłumaczeniem, pisaniem i publikowaniem, szczególnie w kontekście spraw międzynarodowych.

Między 8 a 10 lutego wpadniecie na znakomity pomysł, warto go zapamiętać, nawet jeśli na razie nie zamierzacie go realizować. 10 lutego Merkury zmieni znak, wkroczy do Ryb, które nie są dla niego korzystnym znakiem, dodatkowo między 11 a 14 lutego koniunkcja Marsa do Urana wywoła z błahego powodu potężną kłótnię lub nieprzewidziane okoliczności wprowadzą zamieszanie w wieloletnią przyjaźń, zastanówcie się, czy warto narażać ją na szwank z powodu nerwów, nad którymi trudno zapanować. Od 15 do 19 lutego Słońce w sekstylu do Urana pozwoli naprawić szkody i znaleźć najlepsze rozwiązanie problemów w związkach, szczególnie przyjaźni.

19 lutego Słońce zmieni znak, opuści przyjaznego Wodnika i wkroczy do Ryb, jeszcze tego samego dnia dojdzie do pełni w Pannie, a Merkury utworzy koniunkcję z Neptunem w Rybach – trudno o bardziej zakręcony czas, zgubić się możecie w drodze z jednego pokoju do drugiego, nie próbujcie rozwiązywać krzyżówek, a tym bardziej ważnych życiowych spraw, dobrze wam zrobi relaks, zajęcie się twórczością i rozwojem wyobraźni. W ostatnim tygodniu miesiąca starajcie się zachować umiar we wszystkim, za co się weźmiecie, bo kwadratura Merkurego do Jowisza ostrzega przed nadmiarem i rozrzutnością.

Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop na styczeń 2019 roku dla Bliźniąt

Do 5 stycznia Merkury przemierza jeszcze znak Strzelca, tworząc korzystny trygon z rewolucyjnym Uranem, wpadną wam do głowy wspaniałe pomysły, które warto zapamiętać, natomiast dopiero kiedy przesunie się do Koziorożca, zaczniecie planować ich realizację. 6 stycznia nastąpi częściowe zaćmienie Słońca w Koziorożcu, na wszelki wypadek więc nie rozpoczynajcie tego dnia ważnych inwestycji, poczekajcie przynajmniej do 7 stycznia, kiedy Wenus wkroczy do Strzelca, wtedy poczujecie się zwarci i gotowi, aby stawić czoło każdemu wyzwaniu, jakie pojawi się na drodze, zaczniecie działać szybko i skutecznie, w czym pomoże kwadratura Merkurego do Marsa.  Między 7 a 11 stycznia uważajcie na swoje słowa, aby nie urazić kogoś zbyt ostrą krytyką. Myśli zaczną krążyć wokół dalekosiężnych celów, szczególnie związanych z inwestycjami oraz zarządzaniem wspólnymi pieniędzmi. W znaku Koziorożca przebywają planety, zachęcające do oszczędności i szukania stabilizacji, Słońce do 20 stycznia zwróci waszą uwagę na konieczność zabezpieczenia finansowego, aby niczego nie zabrakło w przyszłości. Od 12 do 16 stycznia koniunkcja Merkurego z Saturnem w sekstylu do Neptuna, pomoże wam przystosować idee i pomysły do twardej rzeczywistości, co pozwoli skutecznie podążać za marzeniami. Między 17 a 20 stycznia kwadratura Słońca do Urana popsuje atmosferę w gronie przyjaciół lub w grupie osób, z którymi wiąże was wspólnota zainteresowań. Najwięcej będzie się działo między 19 a 24 stycznia, ponieważ energia planet okaże się bardzo sprzeczna – pełnia i częściowe zaćmienie Księżyca w znaku Lwa, do którego dojdzie 21 stycznia, wydobędzie na wierzch emocje związane z nieporozumieniami i naciskami ze strony przyjaciół, natomiast koniunkcja dwóch najbardziej dobroczynnych planet, czyli Wenus i Jowisza, w przeciwległym znaku Strzelca, obiecuje dobrą passę zawodową i spotkania na wysokim szczeblu. Wolne Bliźnięta mogą nagle zakochać się w osobie, którą do tej pory uznawały jedynie za dobrą znajomą, co przyniesie im dużo szczęścia, niektórzy postanowią zalegalizować długotrwały związek. W ostatniej dekadzie miesiąca Słońce w przyjaznym znaku Wodnika zachęci do rozwoju życia towarzyskiego, natomiast koniunkcja Merkurego ze Słońcem, do której dojdzie 30 stycznia, może okazać się początkiem bardzo ważnej znajomości.
CzaroMarownik 2019

Horoskop na grudzień 2018 roku dla Bliźniąt

Słońce i Jowisz w przeciwległym znaku Strzelca podkreślą znaczenie związków, zarówno osobistych, jak i biznesowych. Kwadratura Słońca do Marsa oraz Neptuna w Rybach zapowiada w pierwszej dekadzie miesiąca trudności w relacjach z szefami oraz współpracownikami – niepewność zawodowej sytuacji oraz konkurencja w dostępie do awansu wzbudzą frustrację i niełatwą do opanowania złość, nie martwcie się jednak, wszystko dobrze się zakończy, jeśli pozwolicie sobie na odrobinę luzu. Życiowy partner może znaleźć się w trudnej zawodowo atmosferze, co wpłynie na jego brak cierpliwości, starajcie się wykazać większą dozą tolerancji, żeby nie wywołać niepotrzebnej awantury.

W pierwszej dekadzie miesiąca pochłoną was całkowicie akcje charytatywne, wykażecie się inicjatywą i zaangażowaniem, pamiętajcie jednak, że nie wszystko musicie robić sami, zwróćcie się do innych o pomoc, a uzyskacie jej więcej, niż przypuszczaliście.

Nów w przeciwległym Strzelcu, do którego dojdzie 7 grudnia, może okazać się początkiem nowej relacji zawodowej, bez względu na to czy czeka was awans, czy postanowicie zmienić pracę lub zacząć pracować na własny rachunek. Jest to też odpowiedni czas na rozważanie wszelkich możliwości, ponieważ tego dnia Merkury w Skorpionie powróci do biegu prostego.

Między 13 a 20 grudnia, kiedy Merkury wkroczy ponownie do znaku Strzelca, a Wenus utworzy sekstyl do Saturna, nadejdzie czas na randki i spotkania towarzyskie. Horoskop radzi w tym czasie postawić na jakość, a nie na ilość, zrezygnujcie z łapania wielu srok za ogon, bo wszystkie uciekną, zdecydujcie się na jedną, ale za to najbardziej barwną i przyjazną. Najlepszy czas na podjęcie odpowiednich decyzji, szczególnie jeśli wiążą się ze stosunkami międzynarodowymi lub podróżami zagranicznymi, nadejdzie między 18 a 22 grudnia, kiedy Merkury utworzy koniunkcję z dobroczynnym Jowiszem.

21 grudnia późnym wieczorem Słońce opuście przeciwległy znak Strzelca i wkroczy do znaku Koziorożca, to czas, w którym powinniście oderwać się od spraw zawodowych i skupić się już tylko na nadchodzących świętach. Zwolnijcie tempo, nie wszystko musi być doskonałe, ważne, żeby do stołu zasiąść w dobrym nastroju i z otwartym sercem.

WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!

Zobacz Magiczne Prezenty dla bliskich w CzaryMary.pl >>

Horoskop na listopad 2018 roku dla Bliźniąt

Słońce do 22 listopada przemierza znak Skorpiona, skupiając waszą uwagę na zdrowiu własnym oraz czworonożnych przyjaciół. Między 3 a 9 listopada trygon Słońca do Neptuna pozwoli uporządkować relacje w pracy, jeśli nie wiecie jaką decyzję podjąć kierujcie się intuicją. 6 listopada Uran wycofa się do znaku Barana, powrócą więc niedokończone sprawy związane z przyjaźnią, być może postanowicie pogodzić się z kimś, kto dawno odszedł z waszego życia.

8 listopada natomiast Jowisz wkroczy do przeciwległego znaku Strzelca, w którym pozostanie do grudnia 2019 roku – macie szansę w tym czasie spotkać wiele ciekawych i prominentnych osób, wybrać się w daleką podróż, otrzymać wyróżnienie, wejść w szczęśliwy związek małżeński, wzbogacić się lub zawiązać dobrze prosperującą spółkę. W listopadzie poszczęści się przede wszystkim Bliźniętom urodzonym w pierwszej dekadzie znaku. Merkury także przez cały miesiąc przebywać będzie w przeciwległym znaku Strzelca, który jest miejscem jego wygnania, w dodatku 17 listopada zmieni bieg na wsteczny, dlatego wszelkie umowy, zobowiązania, zaręczyny oraz ważne życiowe decyzje odłóżcie na inny termin. Najbardziej zagubieni poczujecie się między 10 a 22 listopada, kiedy Merkury najpierw w ruchu prostym, a potem wstecznym utworzy kwadraturę z Neptunem – zaczniecie się wahać, zmieniać decyzję, podejrzewać najgorsze i wątpić w siebie, uważajcie aby nie stać się ofiarą manipulacji lub oszustwa ze strony wspólników lub przełożonych.

Wenus przez cały miesiąc przebywa w znaku Wagi, do 16 listopada jednak porusza się biegiem wstecznym – Bliźnięta urodzone w trzeciej dekadzie zapragną w tym czasie powrócić do dawnych uczuć i związków. Dajcie sobie czas i o niczym nie decydujcie pochopnie, bo nie jest to właściwy moment na skuteczne działanie.

22 listopada Słońce wkroczy do Strzelca, a następnego dnia dojdzie do pełni w waszym znaku, zrobi się nerwowo, ale zapragniecie czerpać z życia pełną garścią, a planety będą wam sprzyjać – koniunkcja Słońca z Jowiszem, do której dojdzie 25 i 26 listopada, obiecuje wielką życiową szansę w dziedzinie relacji międzyludzkich, starajcie się nie zmarnować jej przez nierozważne działanie i w razie wątpliwości poradźcie się kogoś bardziej doświadczonego. W ostatnich dniach miesiąca może dojść do kłótni kochanków, której łatwo zaradzić, jeśli łączy was prawdziwe uczucie.
CzaroMarownik 2019

Horoskop na październik 2018 dla Bliźniąt

Pierwsze 4 dni miesiąca może charakteryzować nadmierne napięcie ze względu na kwadraturę Merkurego do Plutona, informacje, jakie otrzymacie na temat osób, które do tej pory ceniliście, okażą się mocno bulwersujące i niejednoznaczne. Bliźnięta posiadające dzieci powinny odpuścić w tych dniach stosowanie zbyt intensywnych metod wychowawczych, nadmierny krytycyzm i stosowanie przemocy, zarówno psychicznej, jak i fizycznej, bowiem tą drogą nic nie uzyskacie. Horoskop radzi wykazać większą dozę tolerancji i zrozumienia, szczególnie do 10 października, dopóki Merkury przebywa w znaku Wagi.

Między 10 a 13 października, kiedy Merkury w Skorpionie utworzy napiętą konfigurację z Uranem i Węzłami Księżycowymi, powstrzymajcie się od podejmowania ważnych życiowych decyzji, dajcie sobie czas na przemyślenia, nie działajcie pochopnie, nawet kiedy wydawać się będzie, że sytuacja tego od was wymaga. Zadbajcie o zdrowie, unikajcie ryzyka w każdej dziedzinie.

Między 14 a 17 października, podczas koniunkcji Merkurego z Wenus, spotkacie ponownie kogoś, kogo darzyliście głębokim uczuciem lub wielką namiętnością, nie zapominajcie jednak, że nie da się dwa razy wejść do tej samej wody, czas płynie i zmienia wszystko w nas i wokół nas. Między 17 a 22 października ogarną was sprzeczne emocje, złość wzbudzi brak szczerości i manipulacja, jakiej czujecie się poddawani, jednocześnie trudno będzie zrezygnować z profitów, jakie możecie zyskać.

23 października Słońce opuści znak Wagi i wkroczy do znaku Skorpiona, a następnego dnia dojdzie do pełni w znaku Byka – informacje jakie otrzymacie, wywołają wzburzenie, ale niewiele od was zależy, zamiast więc przejmować się czymś, na co nie macie wpływu, skierujcie uwagę na poprawę samopoczucia – dobrze wam zrobi zmiana diety lub rozpoczęcie stosowania działań prozdrowotnych. Koniunkcja Merkurego do Jowisza, do której dojdzie pod koniec miesiąca, sprzyja podróżom zagranicznym i ważnym inwestycjom finansowym.
CzaroMarownik 2019

Horoskop na wrzesień 2018 dla Bliźniąt

Do 6 września sekstyl Merkurego do Wenus sprawi, że będziecie sobie skakać radośnie z kwiatka na kwiatek, bawić się, imprezować i podróżować, korzystając z ostatnich możliwości, jakie dają wakacje. Bliźnięta zakochane chętnie spędzą czas z ukochaną osobą, natomiast wszyscy, którzy zdecydują się zaangażować w pracę zawodową, mają szansę nauczyć się czegoś nowego i zabłysnąć swoimi umiejętnościami. 6 września Merkury zmieni znak i wkroczy do Panny, gdzie czuje się wyjątkowo dobrze, możecie więc liczyć na poprawę samopoczucia i zwiększenie pewności siebie, szczególnie w dziedzinie spraw rodzinnych i zawodowych. Dni między 6 a 8 września okażą się znakomite dla wszelkich remontów, przemeblowań i zmian w otoczeniu, do czego przyczyni się trygon Merkurego zarówno z pomysłowym Uranem, jak i odpowiedzialnym za strukturę i trwałość Saturnem.

Między 7 a 14 września Słońce w Pannie w korzystnej konfiguracji z Jowiszem i Plutonem wpłynie pozytywnie i stymulująco na sprawy zdrowia oraz poprawi warunki pracy. Pozostańcie niezwykle uważni między 12 a 15 września, podczas opozycji Merkurego do Neptuna – wiadomość o niedyspozycji pewnej osoby będzie miała wpływ na rozwój waszej kariery, nie wszystkie informacje jakie otrzymacie okażą się prawdą, starajcie się oddzielić prawdziwy „news” od zwykłej plotki. W okolicach 20 września poznacie prawdę, otworzą się wam oczy, łatwiej wam będzie podjąć właściwe decyzje dotyczące zarówno spraw osobistych i rodzinnych, jak i zawodowych.

22 września Merkury opuści znak Panny i wkroczy do przyjaznej Wagi, dzień później dołączy do niego Słońce – obie planety od razu utworzą trygon z Marsem, ostatni tydzień miesiąca zapowiada się więc bardzo aktywnie i wyczerpująco, nie uda się uniknąć zmian, należy jak najszybciej się do nich przystosować. Pełnia w znaku Barana, do której dojdzie 25 września, uświadomi wam wszystko, co wymaga korekty we wzajemnych stosunkach z przyjaciółmi lub z członkami ważnej dla was organizacji lub grupy społecznej.

Horoskop na sierpień 2018 dla Bliźniąt

Merkury w znaku Lwa do 19 sierpnia porusza się biegiem wstecznym, osłabiając was energetycznie i zwiększając skłonność do popełniania błędów, dlatego niewskazane jest w tym czasie podejmowanie ważnych życiowych decyzji. Unikajcie też przez pierwsze dwie dekady sierpnia zakupu sprzętu elektronicznego oraz wszelkich przedmiotów służących komunikacji. Także podróże nie są wskazane, bo na trasie napotkacie objazdy, utrudnienia i opóźnienia, co wywoła niepotrzebną frustrację. Pierwsze dni miesiąca dodatkowo naznaczone są kwadraturą Marsa do Urana, co sprzyja wypadkom i nieprzewidzianym okolicznościom. Szczególnie między 8 a 12 sierpnia kwadratura Merkurego do Jowisza utrudni komunikację międzynarodową, porozumiewanie się w obcym języku okaże się bardziej skomplikowane, niż przypuszczaliście.

Nów w znaku Lwa, połączony z zaćmieniem Słońca, w koniunkcji z Merkurym, wpłynie na brak orientacji w terenie, jeśli znajdziecie się w tym dniu w trasie, weźcie poprawkę na możliwość pomyłki i sprawdzajcie wszystko szczególnie dokładnie.

Poza tymi niedogodnościami miesiąc zapowiada się aktywnie i rozrywkowo, ponieważ Słońce do 23 sierpnia przebywa w przyjaznym znaku Lwa. Od 16 sierpnia Merkury zacznie tworzyć sekstyl z towarzyską i kochliwą Wenus, przebywającą w znaku Wagi, gdzie czuje się wyjątkowo dobrze, czeka więc was duża ilość spotkań, rozmów, randek i negocjacji. Miłość zawita do serca niejednego Bliźniaka, poszukującego swojej drugiej połówki. Pary w stałych związkach przeżyją radosne chwile, nawet jeśli urlop zaplanowały w innym terminie.

Po 19 sierpnia dogadacie się dosłownie z każdym, najlepszy moment na podpisywanie umów i zawieranie długotrwałych zobowiązań nadejdzie jednak dopiero po 23 sierpnia, kiedy Słońce wkroczy do Panny i utworzy wielki trygon z Uranem oraz Saturnem – uda wam się pogodzić sprzeczne interesy, co wydawało się do tej pory niemożliwe. Pełnia w znaku Ryb, do której dojdzie 26 sierpnia, pozwoli wam uświadomić sobie własne marzenia, związane z karierą zawodową.

W CzaryMary.pl trwa Magiczne Lato z Darmową Dostawą

Horoskop na lipiec 2018 dla Bliźniąt

Do 22 lipca, dopóki Słońce przemierza znak Raka, macie czas, aby uporządkować finanse. Pojawi się wiele okazji do pomnożenia majątku, szczególnie w pierwszej dekadzie lipca, kiedy pozostawać będziecie pod wpływem trygonu Słońca do Jowisza, powinniście jednak w tym czasie opanować zbytni pośpiech, szczególnie od 3 do 7 lipca, podczas opozycji Merkurego do Marsa. Energii wam nie zabraknie, wiary we własne możliwości również, zwłaszcza, że sytuacja wymagać może odważnych decyzji, dotyczących długotrwałych inwestycji, uważajcie jednak między 8 a 10 lipca, podczas kwadratury Merkurego do Jowisza, bo możecie mieć tendencję do przecenienia swoich możliwości.

Opozycja Słońca do Plutona od 10 do 16 lipca zapowiada twarde i bezwzględne negocjacje, ale podczas nowiu w znaku Raka, do którego dojdzie 13 lipca, macie szansę rozpocząć intratną inwestycję, otrzymać awans oraz podjąć decyzje, które wpłyną na stan waszych przyszłych finansów. Najważniejsze w tym czasie jest zachowanie poczucia własnej wartości, szczerość oraz uczciwość, inaczej sen pryśnie jak bańka mydlana, a ostatnia dekada miesiąca przyniesie rozczarowanie zamiast poczucia sukcesu.

22 lipca Słońce opuści znak Raka i wkroczy do znaku życzliwego Lwa, zupełnie nagle możecie spakować plecak lub walizkę i wybrać się na wakacje. Układ planet nie sprzyja jednak spokojnemu odpoczynkowi, spotka was raczej wiele nieprzewidzianych przygód, dlatego jest to dobry czas na podróże dla osób aktywnych, odważnych, lubiących uprawiać sporty ekstremalne. Natomiast Bliźnięta, które preferują łagodniejszy sposób spędzania wolnego czasu, powinny unikać dalszych podróży i zadowolić się krótkimi wyprawami do rodziny lub wybrać agroturystykę. Podróży unikajcie przede wszystkim między 26 a 28 lipca, kiedy dojdzie do pełni w znaku Wodnika, połączonej z zaćmieniem Księżyca w koniunkcji z Marsem, bo kosztować was to może wiele niepotrzebnych stresów.

26 lipca Merkury w Lwie zmieni bieg na wsteczny, rozpocznie się czas, podczas którego niewskazane jest rozpoczynanie nowych przedsięwzięć, skuteczna natomiast okaże się korekta wcześniej rozpoczętych projektów.
W CzaryMary.pl trwa Magiczne Lato z Darmową Dostawą

Horoskop na czerwiec 2018 dla Bliźniąt

Słońce opromieni was swym blaskiem do 21 czerwca. Również Merkury, władca waszego znaku, przebywa w Bliźniętach do 12 czerwca, tryskać więc będziecie energią i optymizmem. Długi czerwcowy weekend okaże się idealny dla podróży zagranicznych, czemu sprzyja zarówno trygon Merkurego do Marsa, jak i wielki trygon w znakach wodnych. Nie zabraknie wam pieniędzy, o co postara się zarówno przynosząca profity Wenus, jak i pozostałe dobroczynne planety. Spodziewajcie się nagłych wygranych, dodatkowych premii i zarobków.

Pierwsza dekada czerwca sprzyja też zdawaniu egzaminów i podejmowaniu decyzji odnośnie dalszego kształcenia. Jedynie między 5 a 8 czerwca, kiedy Merkury utworzy kwadraturę do Neptuna, wstrzymajcie się od ważnych inwestycji, spotkać się też możecie w tym czasie z pomówieniami i plotkami na swój temat. Zamiast się przejmować, puśćcie wszystko mimo uszu, jeśli nie chcecie zepsuć sobie humoru. Jeszcze lepiej zrobicie, jeśli wybierzecie się w tym czasie na urlop, aura sprzyja odpoczynkowi i poznawaniu nowych krajobrazów.

Między 12 a 14 czerwca Merkury w Raku utworzy sekstyl z Uranem, dojdzie też do nowiu w waszym znaku, wpadną więc wam do głowy dobre pomysły, związane z rozpoczęciem nowego projektu. To znakomity moment, żeby pomyśleć o niewielkim remoncie lub odnowieniu mieszkania. Nie liczcie jednak na kredyt, bo opozycja Merkurego do Saturna w dniach 14-17 utrudni kontakty z bankowcami i urzędnikami. Również kwadratura Wenus do Urana, pod wpływem której pozostaniecie w tym samym czasie, zapowiada nieporozumienia w związkach i straty finansowe. Między 18 a 22 czerwca utworzy się kolejny wielki trygon, tym razem złożony z Merkurego, Jowisza i Neptuna, ostatecznie więc wszystko ułoży się z korzyścią dla was, ale uważajcie, bo możecie mieć z partnerem skrajnie różne koncepcje na temat tego, jak należy wydać zdobyte pieniądze.

21 czerwca Słońce opuści wasz znak i wkroczy do Raka, nastąpi czas, w którym powinniście ostatecznie uporządkować finanse. Sprzyjać wam będzie sekstyl Słońca do Urana, który do 26 czerwca utworzy mnóstwo okazji do wzbogacenia. Zachowajcie spokój i korzystajcie z życia, stosujcie we wszystkim zdrowy rozsądek, bo ostatnie dni miesiąca przyniosą rozczarowanie i konieczność ograniczeń – jeśli nie nauczycie się oszczędzać i kumulować energii, również finansowej, całe powodzenie pryśnie jak bańka mydlana, o czym ostrzegają opozycja Słońca do Saturna oraz kwadratura Merkurego do Urana.