Archiwa kategorii: Bliźnięta – horoskop miesieczny

Horoskop na kwiecień 2018 dla Bliźniąt

Do 20 kwietnia Słońce przebywa w życzliwym znaku Barana, stymulując uczucia przyjaźni oraz sprzyjając spotkaniom w grupie osób, z którymi łączą was wspólne zainteresowania. Życie towarzyskie się ożywi, powrócą znajomi, których dawno nie widzieliście, uważajcie tylko, aby nie popełnić jakiejś gafy, bo Merkury, władca waszego znaku, biegnie ruchem wstecznym, powodując zawirowania w kontaktach międzyludzkich.

Jeśli planujecie zakup sprzętu elektronicznego lub środków komunikacji, to wstrzymajcie się przynajmniej do 15 kwietnia, aby uniknąć awarii lub nieporozumień. Dodatkowo Merkury w pierwszej dekadzie kwietnia utworzy kwadraturę zarówno z Marsem, jak i Saturnem, co wprowadzi dodatkowe utrudnienia, powstrzymajcie cięty język i nauczcie się trudnej sztuki milczenia. Przestrzegajcie przepisów drogowych, bo w razie kontroli drogowej nie możecie liczyć na wyrozumiałość i przychylność władzy. W przyjaźni nie wszystko ułoży się po waszej myśli, liczcie się z ograniczeniami finansowymi, co wywołać może nieporozumienia. Niektóre Bliźnięta unieruchomi jakiś rodzaj niedyspozycji, trzeba będzie nauczyć się dyscypliny i przygotować na ograniczenia w pierwszej i ostatniej dekadzie miesiąca.

Dni między 15 a 20 kwietnia okażą się decydujące dla przyjaźni oraz wszelkiego rodzaju związków nieformalnych, do czego przyczyni się nów w znaku Barana w koniunkcji z Uranem, planetą przynoszącą niespodziewane i trudne do przewidzenia wydarzenia. Po 15 kwietnia możecie znów kupować sprzęt elektroniczny i podejmować świadome decyzje, ponieważ Merkury wróci do biegu prostego.

20 kwietnia Słońce zmieni znak i wkroczy do znaku Byka, odczujecie spadek energii i wyczerpanie zarówno fizyczne, jak i psychiczne, odbierzecie jednak wsparcie od osób bliskich, które darzą was prawdziwym uczuciem i życzliwością, warto zastosować się do ich zaleceń i wskazówek. Niektóre Bliźnięta zdecydują się na radykalną zmianę trybu życia, inne postanowią wziąć długoterminowy kredyt, aby uporządkować sytuację materialną.

Horoskop na marzec 2018 dla Bliźniąt

Do 6 marca wasza sytuacja osobista i zawodowa jawić się będzie jako niejasna i mocno problematyczna. Niektórym osobom trudno będzie podjąć decyzję lub dokonać wyboru między przeciwstawnymi opcjami, ponieważ obydwie wydawać się będą równie atrakcyjne, tymczasem niebawem okaże się, że żadna z nich nie jest do przyjęcia. Dopóki Merkury przebywa w Rybach odniesiecie wrażenie, że otacza was mgła i wielka niepewność, dlatego zaufajcie uczuciom, które właściwie was poprowadzą i pozwolą w każdej sytuacji wyjść na prostą. Szczególnie w sprawach zawodowych słuchajcie głosu serca, a nie zawiedziecie się. Po 7 marca sytuacja się poprawi i uzyskacie jasność co do drogi, którą powinniście podążać.

Merkury oraz Wenus w znaku Barana obiecują aż do 23 marca ożywienie towarzyskie, znajdziecie czas na spotkania zarówno z ukochaną osobą, jak i z przyjaciółmi, rozwiniecie swoje hobby oraz zainteresowania, jedynie między 8 a 14 marca napotkacie na trudności w porozumieniu z osobami starszymi lub konserwatywnymi. Między 10 a 17 marca, kiedy Słońce utworzy trygon z przynoszącym powodzenie Jowiszem, czeka was wiele okazji do wykazania się nadzwyczajnymi umiejętnościami. Słońce, przebywające do 20 marca w znaku Ryb sprawi, że zaangażujecie się mocno w sprawy zawodowe, usiłując znaleźć najlepsze rozwiązanie dla problemów, które ze swojej natury mają przeciwstawne opcje i dla których punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

Ostatnia dekada miesiąca związana będzie przede wszystkim z rozwojem życia towarzyskiego, czekają was spotkania z przyjaciółmi, zebrania osób, z którymi łączą was wspólne zainteresowania, randki, imprezy i proszone kolacje, nie zabraknie okazji to pokazania się od najlepszej strony.

23 marca Merkury, władca waszego znaku, wchodzi w retrogradację i pozostanie w biegu wstecznym do 15 kwietnia, powstrzymajcie się w tym czasie od podejmowania ważnych życiowych decyzji, zakupu sprzętu elektronicznego oraz komunikacyjnego, uważajcie na drogach, przemyślcie każdy szczegół rozpoczętych projektów, unikajcie rozpoczynania nowych spraw, szczególnie związanych z szeroko pojętą komunikacją. W gronie przyjaciół może dojść do nieporozumień w ostatnich dniach marca, pozostańcie bezstronni, starajcie się nie zajmować jednoznacznego stanowiska, bo napotkacie opór, jakiego się nie spodziewacie.

Horoskop na luty 2018 dla Bliźniąt

Przez pierwszą dekadę miesiąca aż trzy planety przebywać będą w przyjaznym znaku Wodnika, sprzyjając podróżom, kontaktom międzynarodowym oraz aktywizując chęć poszerzania horyzontów. Słońce do 18 lutego wpłynie pobudzająco na osoby studiujące oryginalne, indywidualne kierunki studiów, a także na wszystkie Bliźnięta zajmujące się nauczaniem. Czas sprzyja podróżom zagranicznym, możecie teraz zaplanować letnie wakacje, na pewno będą udane. Również Wenus do 11 lutego dostarczy moc towarzyskich atrakcji, szczególnie między 4 a 9 lutego, kiedy Wenus utworzy sekstyl z nieprzewidywalnym Uranem. Merkury w pierwszym tygodniu miesiąca pozwoli wam błysnąć intelektem i nawiązać ciekawe międzynarodowe znajomości. To idealny moment na zdawanie egzaminów, ale jeśli wybierzecie się w tym czasie na narty, również owocnie spędzicie tydzień.

Między 12 a 23 lutego pozostaniecie w cieniu i trudno będzie wam się przebić z dobrymi pomysłami, jedynie 17 lutego możecie liczyć na to, że szef zauważy i doceni innowacyjne propozycje, jakie wam chodzą po głowie. Nie próbujcie natomiast składać nowych projektów 15 lub 16 lutego, podczas zaćmienia Słońca w znaku Wodnika, bo możecie zostać niesprawiedliwie ocenieni.

Kiedy 18 lutego zarówno Słońce, jak i Merkury opuszczą znak Wodnika i wkroczą do znaku Ryb, sprawy zawodowe pochłoną was całkowicie. Promowane będą wszelkie działania natury artystycznej, sprzyjać wam będzie natchnienie oraz intuicja, warto w ostatniej dekadzie lutego rozwijać w sobie każdy rodzaj twórczości.

Między 20 a 24 lutego możecie utrwalić swoje osiągnięcia, inwestować w nieruchomości oraz rzeczy trwałe, osoby poszukujące pracy łatwo ją uzyskają, możecie liczyć na długotrwałą współpracę. Ostatnie dni miesiąca przyniosą rozwiązanie trudnych osobistych problemów, po warunkiem, że powstrzymacie się od ostrych i nieprzyjemnych wypowiedzi, pamiętajcie, że słowa ranią i mogą zrobić więcej krzywdy, niż przypuszczacie.

Horoskop na styczeń 2018 dla Bliźniąt

Pilnujcie po Sylwestrze portfela, starajcie się nie tracić głowy podczas zabawy, bo pełnia Księżyca w znaku Raka, pod wpływem której pozostaniecie 1 i 2 stycznia, wywoła emocje związane z finansami. Nie zaszkodzi jednak zagrać w Totolotka na dobry początek roku, układ planet w pierwszej dekadzie stycznia zapowiada sukces w zdobyciu grantu, kredytu lub dokonanie szczególnie trafnej inwestycji. To również dobry moment na założenie firmy lub spółki, chociaż na zyski będziecie musieli jeszcze długo poczekać. Jeśli prowadzicie własny biznes, pojawią się klienci z wypchanym portfelem, szczególnie korzystne dla interesów okażą się dni między 7 a 10 stycznia, również istotny może być okres po 11 stycznia, kiedy Merkury zawita do rzeczowego Koziorożca i pomoże podjąć trafne decyzje, dotyczące spodziewanych zysków oraz lokaty kapitału.

Do 11 stycznia uważajcie na zdrowie, unikajcie używek, nieświeżego pożywienia, żywności przetworzonej, bo wszystkie stresy ulokują się w jelitach i mogą wywołać niedyspozycję. W drugiej dekadzie stycznia nastąpią zmiany w układach towarzyskich, możecie stracić jednego z przyjaciół, jeśli nie zastosujecie sztuki dyplomacji i wywalicie prawdę w oczy. Zaplanowane spotkania nie odbędą się, a nieporozumienia wywołają burzę w szklance wody między 11 a 18 stycznia, kiedy pozostawać będziecie pod wpływem kwadratury Słońca oraz Wenus do  nieprzewidywalnego Urana.

18 stycznia Wenus, a dwa dni później również Słońce, zmienią znak i wkroczą do znaku życzliwego Wodnika, poczujecie się rozluźnieni i nabierzecie wiatru w żagle. Ostatni tydzień miesiąca przyniesie szansę powiększenia majątku, pojawi się również okazja do szczerych rozmów, które pomogą rozwiązać najtrudniejsze problemy, jakie napotykacie w kontaktach z innymi. Ktoś zwierzy wam się ze swoich najgłębszych sekretów, nie możecie zawieźć tego zaufania.

Horoskop na grudzień 2017 dla Bliźniąt

Do 23 grudnia Merkury, władca waszego znaku, przebywając w przeciwległym znaku Strzelca, poruszać się będzie biegiem wstecznym, wyznaczając okres niekorzystny dla ważnych życiowych decyzji, podpisywania umów, większych zakupów – szczególnie sprzętu elektronicznego, samochodów i przedmiotów związanych z szeroko pojętą komunikacją. Horoskop radzi, aby wycofać się z istotnych spraw i zająć się potrzebami partnera, świat poczeka, a wy skorzystacie na poprawie relacji z najbliższą wam osobą. Miłość zapuka do serca Bliźniąt bez zobowiązań, nie rzucajcie się jednak w ramiona nowo poznanej osoby, spełnienie znajdziecie przy kimś, kto wróci do was spragniony czułości. Wenus w przeciwległym znaku Strzelca zachęca do flirtów, spotkań towarzyskich oraz spędzania czasu z bliską osobą.

Kwadratura Słońca do Neptuna zapowiada w pierwszym tygodniu grudnia nieporozumienia w pracy, starajcie się nie angażować, ważne decyzje odłóżcie na okres poświąteczny, bo możecie popełnić błąd, który będzie sporo kosztować, przede wszystkim waszych nerwów. Nie jest to dobry moment na rozpoczynanie nowych projektów, znakomicie natomiast pójdzie korekta w tych, które prowadzicie, macie szansę poprawić błędy i wycofać się z niekorzystnych ustaleń. Jeżeli jesteście szefami, to zaufajcie podwładnym i zlećcie zadania, którymi do tej pory zajmowaliście się sami, podzielcie się też pracą ze współpracownikami.

Między 3 a 12 grudnia warto odnowić relacje ze starymi przyjaciółmi, w tym czasie znajdziecie się w otoczeniu osób starszych, doświadczonych i trochę upartych, jeśli poświęcicie im więcej uwagi, dobrze na tym wyjdziecie, przede wszystkim sporo się nauczycie. Po 9 grudnia, kiedy Mars wkroczy do znaku Skorpiona, nadejdzie dobry moment, aby zająć się zdrowiem, zrobić zaległe badania, skorzystać z porady specjalistów. W pracy zrobi się gorąco, nie ścigajcie się, róbcie wszystko we własnym tempie. Między 8 a 12 grudnia odczujecie zamęt w głowie, weźcie pod uwagę, że nie każdy jest szczery w waszym otoczeniu.

Między 14 a 18 grudnia, kiedy Merkury znajdzie się w koniunkcji z Wenus, a Słońce utworzy trygon z Uranem, niektóre Bliźnięta zostaną trafione zagubioną strzała Amora, nic się dla was nie będzie liczyło poza miłością. 20 grudnia Saturn opuści przeciwległy znak Strzelca i wkroczy do znaku Koziorożca, zakończy się więc blisko 3-letni okres ograniczeń, jakim byliście poddani. Jeszcze do Świąt będziecie mocno zajęci i zabiegani, lecz kiedy tuż przed Wigilią Merkury zmieni swój bieg na prosty, wreszcie odpoczniecie wśród bliskich, z głową wolną od spraw, nad którymi trudno było w ciągu minionych tygodni zapanować. Po Świętach wrócicie do pracy w dużo lepszym nastroju, a ostatni tydzień roku poświęcicie na uporządkowanie spraw odkładanych na później.

WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!

Horoskop na listopad 2017 dla Bliźniąt

Do 5 listopada, dopóki Merkury przebywa w znaku Skorpiona, myśli wasze krążyć będą wokół spraw ostatecznych. Zastanowicie się nad przyszłością, zasobami, jakimi dysponujecie i możliwościami poprawy sytuacji materialnej. Starajcie się nie ulegać emocjom, do czego skłonić może pełnia Księżyca w znaku Byka 4 listopada, tylko podejść racjonalnie do spraw finansowych, nauczyć się zarządzania wspólnymi środkami, jeśli zajdzie taka konieczność, postarać się o korzystny kredyt lub podjąć decyzje, umożliwiające spłatę długów oraz innych zobowiązań.

Po 5 listopada, kiedy Merkury wkroczy do przeciwległego znaku Strzelca, zapragniecie korzystać z życia, a wszelkie poważne postanowienia związane z oszczędnościami pójdą w niepamięć. Oderwiecie myśli od atmosfery intryg w pracy, jednocześnie gotowi będzie zrobić użytek z tajnych informacji, jakie uzyskaliście ostatnimi czasy. Uważajcie, aby nie powiedzieć o jedno słowo za dużo, bo możecie zdradzić cudze tajemnice, wywołując burze i nieporozumienia.

Między 6 a 13 listopada zwróćcie szczególną uwagę na sprawy zdrowia, zróbcie niezbędne badania, zasięgnijcie porady specjalisty, uporządkujcie zasady diety, jaką powinniście zastosować. Między 11 a 15 listopada czeka was moc nieporozumień i błędów w ocenie sytuacji, starajcie się opierać na sprawdzonych przesłankach zanim dokonacie oceny i wyciągniecie wnioski, dotyczy to relacji zarówno osobistych, jak i zawodowych.

Dni między 13 a 22 listopada obfitować będą w sytuacje, wymagające szybkich reakcji i zdecydowanego działania, ale zanim coś zrobicie lub powiecie, zastanówcie się dwa razy, pozwólcie sobie na chwilę refleksji, inaczej przyjdzie wam „zbierać skorupy z rozbitego dzbana, z którego wylała się woda”. 22 listopada Słońce wkroczy do przeciwległego znaku Strzelca, w związkach zarówno osobistych, jak i biznesowych pojawią się różnice zdań i kontrowersje.

W ostatnim tygodniu listopada nastąpią zmiany w układach towarzyskich, będziecie świadkami nieporozumień i ataków personalnych, które trzeba będzie rozsądzić, na szczęście trygon Merkurego do Urana pozwoli wam szybko i sprawnie dokonać oceny sytuacji i wyciągnąć odpowiednie wnioski.

Horoskop na październik 2017 dla Bliźniąt

Słońce oraz Merkury w znaku Wagi sprzyja poprawie relacji międzyludzkich, ważnym rozmowom oraz spotkaniom towarzyskim. Najważniejsze okażą się rozmowy i sojusze zawierane w ukryciu. Pojawi się również wiele okazji do nawiązania ciekawych znajomości oraz romansów. Uważajcie aby w czasie pełni Księżyca w znaku Barana nie powiedzieć o jedno słowo za dużo, bo możecie zdradzić cudze tajemnice, wywołując w ten sposób wiele emocji. Na odkrycie kart najlepszy będzie 8 października, kiedy Merkury znajdzie się „w sercu” Słońca, możecie wtedy liczyć na zrozumienie i poparcie ze strony przełożonych, dzieci oraz osób, podzielających wasze hobby. 10 października Jowisz opuści znak Wagi i wkroczy do Skorpiona, rozpoczynając rok, w którym powinniście zrobić porządek ze swoim zdrowiem. Dni między 10 a 14 października zaowocują utrwaleniem sojuszy i relacji, które stworzą solidną podstawę dla dalszych rozmów i negocjacji, zarówno w sprawach zawodowych, jak i osobistych. Po 14 października w życiu wolnych Bliźniąt może pojawić się osoba, z którą zapragną spędzać więcej czasu, serce zabije mocniej, od was zależy, czy będzie z tego długotrwały związek, czy zakończy się na płomiennym, ale krótkim romansie. Osoby posiadające dzieci do 23 października pozostaną w kręgu ich spraw i problemów, emocji oraz uczuć. Dni między 17 a 23 przyniosą zawirowania i zmiany w kręgu przyjaciół i sprzymierzeńców, osoby zakochane przeżyją czas wypełniony emocjonalną burzą, po której w końcu zaświeci Słońce – jeśli relacje oparte są na mocnej podstawie zaufania i lojalności nic nie zdoła rozdzielić osób, które różnią się charakterem i przekonaniami, ale darzą się prawdziwym uczuciem. Ostatni tydzień miesiąca okaże się szczególnie istotny dla relacji w miejscu pracy, są informacje, które powinny pozostać tajemnicą, poprawi to stosunki międzyludzkie. Niektóre Bliźnięta wybiorą się w podróż i zdecydują się na kurs, podnoszący kwalifikacje. To również dobry moment na rozpoczęcie terapii lub wyjazd w celach zdrowotnych do sanatorium lub innego ośrodka, w którym można podreperować zdrowie.

Horoskop na wrzesień 2017 dla Bliźniąt

Merkury, władca waszego znaku, do 5 września porusza się biegiem wstecznym, przebywając w znaku Lwa przez całą pierwszą dekadę miesiąca, nie jest to więc właściwy moment na ważne życiowe decyzje. Merkury w Lwie jest w upadku, co oznacza słabą pozycję – pojawią się co prawda okazje, aby zabłysnąć intelektem, ale ani się spostrzeżecie, jak strzelicie gafę i zamiast spodziewanego aplauzu napotkacie krytyczne spojrzenie. Błyskotliwe pomysły, jakie wam przyjdą do głowy, zachowajcie dla siebie, czas na ich wdrożenie nadejdzie po 10 września, kiedy Merkury ruchem prostym zawita do znaku Panny, tymczasem powstrzymajcie swój cięty i popędliwy język, bo tylko narobicie sobie kłopotów, z których trudno będzie wybrnąć.

Sytuacja diametralnie zmieni się w drugiej dekadzie miesiąca, kiedy Merkury ponownie utworzy koniunkcję z Marsem, tym razem w znaku Panny, wtedy uda wam się szybko i sprawnie załatwić każdą sprawę wymagającą precyzji i zaangażowania. To dobry moment na remonty, renowację sprzętów i domowe porządki. Nie dajcie się tylko wyprowadzić w pole, ponieważ Neptun w opozycji do Merkurego sprawia, że umysł łatwo może zostać opanowany przez skłonność do fantazjowania, dbajcie więc o zdrowy rozsądek i stąpajcie mocno po ziemi. Kwadratura Słońca w Pannie do Saturna w znaku Strzelca zapowiada kłopoty z osobami starszymi w waszym otoczeniu, może trzeba będzie poświęcić więcej uwagi rodzicom, dziadkom lub partnerom życiowym, którzy zaczną stawiać większe wymagania. Korzystne aspekty Wenus w Lwie do Jowisza w Wadze zapowiadają natomiast dobry kontakt z dziećmi, będziecie cieszyć się z ich sukcesów, szczególnie związanych z nauką. Wyjazdy zagraniczne w tym okresie okażą się niezwykle udane, nie zabraknie też  czasu na rozwijanie ulubionych zainteresowań. Wolne Bliźnięta zaliczą bez liku randek, spotkania towarzyskie przyniosą wiele radości, na jednej z imprez możecie spotkać osobę, przy której serce zabije mocniej.

Kiedy 22 września Słońce opuści znak pracowitej Panny i wkroczy do towarzyskiej oraz bardzo wam życzliwej Wagi, poczujecie się jeszcze bardziej komfortowo. Kwadratura Merkurego w Pannie do Saturna w Strzelcu, pod wpływem której pozostaniecie w ostatnim tygodniu września, wymusi trudne rozmowy i negocjacje z partnerami zarówno osobistymi, jak i biznesowymi, trygon waszej planety do Plutona zapewni wam jednak przewagę w każdym rodzaju konfrontacji.

Horoskop na sierpień 2017 dla Bliźniąt

Wenus, przebywająca aż do 26 sierpnia w znaku Raka, zapewni wam dobrą sytuację materialną, nie powinno zabraknąć w tym miesiącu środków na spełnienie nawet najbardziej szalonych marzeń. Niestety dobrą passę łatwo możecie zaprzepaścić miedzy 15 a 19 sierpnia, kiedy Wenus w Raku utworzy kwadraturę do Jowisza w Wadze – majątek wydacie na rzeczy kompletnie nieprzydatne, w dodatku zdecydowanie za drogie. Łatwo was będzie oszukać między 8 a 17 sierpnia, kiedy Merkury w Pannie najpierw w ruchu prostym a następnie cofając się utworzy opozycję do Neptuna. Horoskop radzi unikać tzw. „okazji”, które ostatecznie okażą się bardzo kosztowne. Również kredyty, którymi zaczną kusić banki, mogą przynieść więcej strat, niż korzyści, jeśli nie zachowacie ostrożności i odpuścicie sobie przeczytanie umowy z uwzględnieniem tego, co napisane drobnym drukiem. Ogólnie jednak do 13 sierpnia dobry humor was nie opuści, dopiero kiedy Merkury zmieni bieg na wsteczny, poczujecie się zagubieni i skonfundowani, nie wiedząc w jakim powinniście zmierzać kierunku. Z podejmowaniem ważnych życiowych decyzji i rozpoczynaniem nowych przedsięwzięć poczekajcie do przyszłego miesiąca, kiedy Merkury wróci do biegu prostego, w sierpniu natomiast starajcie się dokończyć to, co rozpoczęte i rozgrzebane. Między 8 a 15 sierpnia, kiedy Słońce utworzy sekstyl do Jowisza i trygon do Saturna, możecie spodziewać się dobrych wiadomości, niejeden wolny Bliźniak założy obrączkę na palec, łatwo będzie utrwalić ważne znajomości. Kiedy 23 sierpnia Słońce opuści Lwa i wkroczy do znaku Panny, sprawy domowe nabiorą znaczenia, powrócicie do przerwanych remontów, zajmiecie się porządkowaniem otoczenia. W dniach między 25 a 27, podczas koniunkcji Merkurego ze Słońcem, zasłużycie na pochwałę szefa. Niektóra Bliźnięta w ostatnich dniach sierpnia zdecydują się nagle na nieplanowaną eskapadę z przyjaciółmi do egzotycznego i rzadko odwiedzanego miejsca na świecie.

Horoskop na lipiec 2017 dla Bliźniąt

Do 6 lipca uwagę Bliźniąt zaprzątać będą sprawy finansowe. Uciekające zbyt szybko pieniądze wzbudzą niepokój o przyszłość i skłonią do ryzyka. Czas nie sprzyja spekulacjom, trudno też liczyć na wygraną, ale nadzieja na szybki zysk nie opuści was do 13 lipca. Wakacje są okresem wymagającym większych nakładów środków na zorganizowanie urlopu dla całej rodziny, wyjazdy zagraniczne i wypoczynek dla dzieci pochłonie więcej, niż planowaliście. Nie będziecie jednak żałować ani złotówki, bo świetnie spędzicie czas przeznaczony na odpoczynek.

Sekstyl Merkurego do Wenus, pod wpływem którego pozostaniecie przez połowę miesiąca, przyniesie okazje do znakomitej zabawy, a kiedy 6 lipca Wenus wkroczy do waszego znaku, natomiast Merkury przesunie się do Lwa, podniesie się samoocena Bliźniąt, wzrośnie seksapil i chęć korzystania z rozkoszy życia. Single zapragną nagle połączyć się w pary, osoby wolne nawiążą wakacyjne romanse, również związki przeżyją renesans uczuć, odżyją relacje uśpione rutyną. Ogólnie zrobi się miło i zabawnie, pod warunkiem, że przestaniecie przejmować się uciekającymi pieniędzmi.

Podczas pełni w znaku Koziorożca, pod wpływem której pozostaniecie w dniach 8-9 lipca, uświadomicie sobie jasno jakim budżetem dysponujecie, trzeba wtedy dobrze zaplanować wydatki i przestać się przejmować przyszłością, bo ona sama o siebie zadba.

Między 13 a 17 lipca Merkury utworzy sekstyl do szczodrobliwego Jowisza, możecie liczyć w tych dniach na łut szczęścia, warto zagrać w lotto, wybrać się w podróż lub zawalczyć o awans. Również kolejne dni, do 20 lipca, przyniosą wiele okazji do wykorzystania, kiedy Wenus w waszym znaku ustawi się w sekstylu do Jowisza, przynosząc dary losu, radość oraz szczęście w miłości.

Kiedy 20 lipca Mars, a trzy dni później również Słońce, opuszczą znak Raka i wkroczą do życzliwego i rozrywkowego znaku Lwa, poczujecie się jeszcze lepiej. Wenus w waszym znaku w opozycji do Saturna do 26 lipca ograniczy kontakty towarzyskie, ale za to Uran sypnie genialnymi pomysłami i pozwoli skupić się na tym co najważniejsze. Po 26 lipca, kiedy Merkury opuści znak Lwa i wkroczy do znaku Panny, a Wenus utworzy sekstyl z rewolucyjnym Uranem,  czas najmilej spędzicie wśród przyjaciół oraz osób podzielających wasze zainteresowania. Bliźnięta urodzone w ostatniej dekadzie znaku przeżyją miłosną fascynację, mogą zakochać się dosłownie od pierwszego spojrzenia.