Archiwa kategorii: Bliźnięta – horoskop miesieczny

Horoskop miesięczny na styczeń 2022 dla Bliźniąt

Jowisz w znaku Ryb sprawi, że spełnią się wasze marzenia związane z karierą, a praca wreszcie zacznie sprawiać przyjemność. Słońce do 20 stycznia tranzytuje znak Koziorożca, kierując uwagę na zarządzanie wspólnymi finansami, w pierwszych dniach miesiąca nów Księżyca w trygonie do Urana zapowiada niespodziewaną inwestycję, kupno lub sprzedaż nieruchomości. W dniach 8-9 stycznia cofająca się Wenus zajdzie się w koniunkcji ze Słońcem, co znajdzie odzwierciedlenie nie tylko jako powrót przygaszonych upływem czasu uczuć, ale również zaowocuje udanymi interesami oraz inwestycjami w środki trwałe. Od 9 do 13 stycznia Słońce znajdzie się w sekstylu do Neptuna, jednocześnie napięty aspekt z Neptunem utworzy Mars, uważajcie więc na osoby, obiecujące wam „złote góry”, bo możecie się zawieść.

17 stycznia dojdzie do pełni Księżyca w znaku Raka, emocje podkręci fakt, że Słońce znajdzie się w koniunkcji z potężnym Plutonem, co okaże się korzystne dla osób, planujących inwestycje w nieruchomości, pozostałe Bliźnięta mogą mieć kontakt z trudnymi emocjonalnie wydarzeniami, wpływającymi na stan posiadania oraz relacje rodzinne. 20 stycznia Słońce opuści znak Koziorożca i wejdzie do życzliwego Wodnika, rozpoczynając miesiąc, w którym uwagę skierujecie na sprawy międzynarodowe, rozwój przyjaźni i podnoszenie kwalifikacji. 23 stycznia cofający się Merkury znajdzie się w koniunkcji ze Słońcem, pojawi się okazja, aby przekonać innych do pomysłów, które jednak wymagać będą korekty, na ich realizację poczekajcie przynajmniej do 4 lutego, kiedy Merkury powróci do ruchu prostego. Kwadratura Słońca do Urana w ostatnich dniach miesiąca przyniesie zmiany, na które nie jesteście przygotowani.

Merkury już 2 stycznia zawita do życzliwego Wodnika, obdarzając was błyskotliwością i umiejętnością szybkiej reakcji, między 12 a 16 stycznia jednak, pozostając w kwadraturze z Uranem, wzbudzi niepokój i trudną do opanowania nerwowość. W dodatku 15 stycznia zmieni bieg na wsteczny, do ruchu prostego powróci dopiero 4 lutego, jeśli więc planujecie podjąć ważne życiowe decyzje, zróbcie to w dwóch pierwszych tygodniach miesiąca. 26 stycznia Merkury wycofa się ponownie do Koziorożca, dając szansę na korektę pomysłów.

Wenus w Koziorożcu biegnie ruchem wstecznym do 29 stycznia, na początku miesiąca, między 3 a 8 stycznia, pod wpływem sekstylu Wenus do Neptuna, niektóre Bliźnięta powrócą do dawnej miłości lub obdarzą romantycznym uczuciem kogoś w pracy, inne użyją wyobraźni i kreatywności, co pozwoli stworzyć artystyczny projekt, pogłębi się duchowe podejście do miłości i wzrośnie empatia. W ostatnim tygodniu miesiąca trygon Wenus do Urana zapowiada gorący, ale ukryty romans, pojawi się też niespodziewana okazja, aby dokonać dobrej inwestycji.

Mars do 24 stycznia tranzytuje przeciwległy znak Strzelca, możecie więc odbierać partnera jako zbyt natarczywego lub roszczeniowego, zwłaszcza między 9 a 13 stycznia, podczas kwadratury Marsa do Neptuna. 24 stycznia Mars wejdzie do znaku Koziorożca, w którym jest wywyższony, a więc bardzo silny, aktywność skierujecie na zarządzanie wspólnymi finansami.

Horoskop miesięczny na grudzień 2021 dla Bliźniąt

Słońce w przeciwległym znaku Strzelca przebywa do 21 grudnia, skłaniając do rozwoju osobistego potencjału, zwiększenia kontaktów międzyludzkich a także zainteresowania się potrzebami partnerów zarówno osobistych, jak i biznesowych. Sekstyl Słońca do Saturna na początku miesiąca pozwoli rozpocząć długotrwałą współpracę, sprzyjającą karierze i choć na efekty trzeba będzie trochę poczekać, przyniesie wymierne efekty. Zaćmienie Słońca w przeciwległym znaku Strzelca, do którego dojdzie 4 grudnia, może sprawić, że umknie waszej uwadze ważna sprawa, dotycząca partnera, zabraknie wam empatii lub zmienicie zdanie na temat ważnej relacji, warto zajrzeć we własne wnętrze i odkryć prawdziwą motywację, jaka wami kieruje.

Między 10 a 14 grudnia Słońce w kwadraturze do Neptuna sprawi, że relacje międzyludzkie jeszcze bardziej się skomplikują, trudno wam będzie rozgraniczyć prawdę od kłamstwa, szczere intencje od manipulacji, pozostańcie więc ostrożni i stosujcie ograniczone zaufanie, szczególnie do propozycji zawodowych. Od 18 do 21 grudnia natomiast możecie liczyć na owocną współpracę zagraniczną, łatwość w zdawaniu egzaminów, ludzie będą wam przychylni i skorzy do pomocy, co zapewni sekstyl Słońca do Jowisza oraz pełnia Księżyca w waszym znaku. 21 grudnia Słońce opuści przeciwległy znak Strzelca i wkroczy do Koziorożca, rozpoczynając miesiąc, w którym liczyć się będzie rozwój osobisty i zawodowy a także zarządzanie wspólnymi finansami.  Święta Bożego Narodzenia mogą wiązać się z napięciem, wywołanym przez osoby starsze z waszego otoczenia, do czego przyczyni się kwadratura Saturna do Urana, wasza wolność osobista może zostać częściowo ograniczona. 29 grudnia Jowisz opuści znak Wodnika i zawita do życzliwych Ryb, powiększy się więc w nadchodzącym roku grono serdecznych przyjaciół, gotowych udzielić wam wsparcia i pomocy w potrzebie. Trygon Słońca do Urana zachęci do spędzenia Sylwestra w sposób odmienny od dotychczasowego.

Do 13 grudnia Merkury, władca waszego znaku, przebywa w przeciwległym znaku Strzelca, sprzyjając nawiązywaniu relacji, nie zapominajcie jednak, że jest w tym znaku na wygnaniu, a więc słaby, co stawia was w podrzędnej sytuacji w przypadku negocjacji – szczególną ostrożność w interesach i ważnych ustaleniach zachowajcie w dniach od 6 do 8 grudnia, kiedy Merkury znajdzie się w kwadraturze do zwodniczego Neptuna. Szansa na owocną współpracę natomiast pojawi się między 10 a 12 grudnia, gdy Merkury ustawi się w sekstylu do Jowisza. Po 13 grudnia, kiedy Merkury znajdzie się w znaku Koziorożca, możecie liczyć na korzystne inwestycje i decyzje biznesowe, szczególnie między 19 a 21 grudnia, ponieważ Merkury utworzy trygon do inspirującego Urana. Od 25 do 28 grudnia sekstyl Merkurego do Neptuna sprzyja twórczym pomysłom.

W pierwszych dniach miesiąca Wenus utworzy korzystny aspekt z mediumicznym Neptunem, ogarną was uczucia wyższe i chęć pomocy potrzebującym, przyjemność sprawi słuchanie muzyki oraz ogólnie kontakt ze sztuką. W tym miesiącu Wenus dwukrotnie znajdzie się w koniunkcji z potężnym Plutonem, wydobywającym na światło dzienne ukryte uczucia i namiętności – najpierw od 10 do 13 grudnia, poruszając się biegiem prostym a następnie od 23 do 26 grudnia, ponieważ od 20 grudnia planeta wejdzie w retrogradację i ponowi aspekt – Święta Bożego Narodzenia mogą minąć pod znakiem czasami bolesnych, ale oczyszczających wyznań.

Mars do 13 grudnia przebywa w znaku Skorpiona, w którym jest mocny, szczególnie aktywny będzie na początku miesiąca rozbudzając potrzebę romantycznych doznań, jednak między 3 a 13 grudnia aspekty Marsa z Plutonem i Jowiszem mogą wywołać potrzebę interwencji medycznej lub skierują aktywność na ochronę zdrowia. 13 grudnia Mars wkroczy do przeciwległego znaku Strzelca, w którym pozostanie przez ok. 2 miesiące, liczcie się z tym, że partnerzy życiowi staną się wobec was bardziej wymagający. W ostatnich dniach miesiąca sekstyl Marsa do Saturna wpłynie motywująco na współpracę zawodową.

WESOŁYCH ŚWIĄT

I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2022!

Horoskop miesięczny na listopad 2021 dla Bliźniąt

Do 22 listopada Słońce przebywa w znaku Skorpiona, kierując uwagę na sprawy zdrowia oraz potrzeby domowych zwierzaków, a także wywołując potrzebę poprawy warunków pracy. W pierwszym tygodniu miesiąca Słońce najpierw w kwadraturze do Saturna, a następnie w opozycji do Urana – podczas nowiu Księżyca, do którego dojdzie 4 listopada – wywoła niespodziewane zmiany, które mogą doprowadzić do przejściowych problemów trawiennych, niektóre Bliźnięta będą zmuszone zastosować na jakiś czas dietę eliminacyjną lub długotrwałą dietę prozdrowotną.

Między 10 a 14 listopada Słońce w trygonie do Neptuna wpłynie pozytywnie na każdy rodzaj pracy twórczej, warto też skorzystać w tych dniach z warsztatów rozwoju osobistego lub artystycznego. Od 13 do 19 listopada czeka was małe „trzęsienie ziemi”, które może osłabić odporność i w związku z tym wywołać różne dolegliwości – emocje wynikną z wyzwań, jakie postawicie przed sobą w związku z wyjazdami zagranicznymi, zdobywaniem wiedzy lub większymi zakupami, do czego skłonią aspekty Słońca z Jowiszem i Plutonem, oliwy do ognia doda zaćmienie Księżyca w znaku Byka, rozbudzając skrywane uczucia. 22 listopada Słońce przejdzie do przeciwległego znaku Strzelca, kierując uwagę na sprawy partnerskie. Sekstyl Słońca do stabilizującego Saturna pozwoli w ostatnich dniach miesiąca uporządkować relacje w ważnych związkach.

Merkury, władca waszego znaku, w tym miesiącu będzie niezwykle aktywny, tworząc wiele aspektów i rezydując aż w trzech znakach – do 6 listopada w Wadze, od 6 do 24 listopada w Skorpionie a w ostatnim tygodniu miesiąca w przeciwległym Strzelcu. Sekstyl Merkurego do Wenus od 6 do 9 listopada rozbudzi was emocjonalnie, przyjemność sprawią kontakty towarzyskie, ale już między 8 a 13 listopada, gdy Merkury w koniunkcji z Marsem znajdzie się w napiętym aspekcie z ograniczającym Saturnem, napotkacie trudności w realizacji swoich pomysłów, w pracy ktoś odrzuci wasz projekt lub nie powiodą się plany związane z podnoszeniem kwalifikacji.

Między 12 a 14 listopada czekają was stresujące sytuacje, ale uświadomicie sobie przyczyny niektórych trudności i łatwiej wam będzie podjąć właściwe decyzje. Od 17 do 19 listopada trygon Merkurego do Neptuna sprzyja pracy twórczej, warto słuchać podpowiedzi intuicji. Między 19 a 22 listopada Merkury w aspekcie z Jowiszem i Plutonem zachęci do inwestowania w projekty międzynarodowe, zdobywanie specjalistycznej wiedzy, podróże zagraniczne. Od 28 do 30 listopada Merkury w koniunkcji ze Słońcem i w sekstylu do Saturna wpłynie stabilizująco na ważne, zawodowe relacje.

Wenus w przeciwległym znaku Strzelca przebywa tylko do 5 listopada, wykorzystajcie więc pierwsze dni miesiąca na okazanie ukochanej osobie, że wam na niej zależy. Kiedy Wenus zmieni znak i wejdzie do Koziorożca, pozostanie w nim bardzo długo, bo aż do 6 marca, ponieważ w międzyczasie zmieni bieg na wsteczny, wpłynie to przede wszystkim na zarządzanie wspólnymi finansami, zaczniecie inwestować w rzeczy trwałe, które prędko się nie psują, również wasze związki osobiste nabiorą poważniejszego charakteru.

Mars przez cały miesiąc tranzytuje znak Skorpiona, w którym jest bardzo mocny i może realizować cały swój potencjał, wzrośnie więc motywacja do działania, szczególnie w zakresie poprawy zdrowia. Mocny Mars może jednak wyrwać się spod kontroli i zamienić w agresora, starajcie się więc panować nad emocjami, zwłaszcza w przypadku, kiedy ktoś „nadepnie wam na odcisk” – nadmierna aktywność będzie widoczna szczególnie w okolicach zaćmienia Księżyca w Byku 19 listopada, ponieważ towarzyszyć mu będzie opozycja zaczepnego Marsa do rewolucyjnego Urana.

Horoskop miesięczny na październik 2021 dla Bliźniąt

Słońce w życzliwym znaku Wagi do 23 października skupi uwagę na relacjach z ukochanymi oraz dziećmi, przypomni o tym, jak ważny jest rozwój indywidualnych zainteresowań oraz zajmowanie się tym, co sprawia przyjemność. Nów Księżyca w koniunkcji z Marsem, do którego dojdzie 6 października, zachęci do aktywnego poszukiwania hobby, a zainteresowania, które kiedyś porzuciliście, powrócą około 9 października, gdy do Słońca i Marsa dołączy cofający się Merkury – starajcie się unikać pośpiechu oraz impulsywnych reakcji, bo możecie zrobić komuś krzywdę – Mars w Wadze jest słaby i będziecie mieć skłonność do nierozważnego działania.

Sukcesy w relacjach międzynarodowych, w nauce oraz w podróży czekają was natomiast między 13 a 17 października, kiedy Słońce utworzy dobroczynny trygon z Jowiszem, warto w tych dniach zrobić coś dla siebie. 20 października pełnia Księżyca w znaku Barana pozwoli jasno dostrzec prawdziwe intencje przyjaciela lub kochanka, konieczność zajmowania się dziećmi utrudni życie towarzyskie lub zagracie w otwarte karty w gronie osób, z którymi łączy was wspólnota zainteresowań, może być emocjonująco. 23 października Słońce opuści życzliwą Wagę i wkroczy do posępnego Skorpiona, przypominając o smutnych obowiązkach, związanych ze Świętem Zmarłych – przełom października i listopada może być wyjątkowo trudny ze względu na kwadraturę Słońca do Saturna.

Merkury przebywa w życzliwym znaku Wagi, wpływając na kreatywność, ale do 18 października pozostaje w biegu wstecznym, zalecana jest więc ostrożność w rozpoczynaniu nowych projektów, wskazany natomiast jest powrót do pomysłów, które wymagają przemyślenia i wprowadzenia poprawek. Okazja pojawi się już w pierwszych dniach miesiąca, gdy Merkury znajdzie się w napiętym aspekcie z Plutonem i korzystnym trygonie z Jowiszem – układ planet sugeruje, że warto skorzystać z okazji i pogłębić wiedzę, aby w przyszłości uniknąć błędów, szczególnie w ocenie relacji międzyludzkich. Ostrożność zachowajcie w okolicach 9 października, gdy Merkury znajdzie się w koniunkcji ze Słońcem i Marsem – aktywność jest wskazana, ale pośpiech może zniszczyć dobre pomysły.

Wenus w znaku Skorpiona przebywa do 7 października, nie jest to dla niej komfortowa sytuacja, bo jest w tym znaku na wygnaniu i niewiele może zdziałać, szczególnie w pierwszych dniach miesiąca, kiedy pozostawać będziecie pod wpływem sekstylu Wenus do Plutona, możecie doświadczyć poczucia presji lub podporządkowania zarówno w sprawach finansowych, jak i miłosnych. 7 października Wenus przejdzie do przeciwległego znaku Strzelca, rozpocznie się dla was okres życzliwości otoczenia, samotnie Bliźnięta mają szanse spotkać na swej drodze swoją drugą połówkę, zwłaszcza między 14 a 18 października, gdy Wenus znajdzie się w sekstylu do Merkurego. Również ostatni tydzień miesiąca obfitował będzie w sukcesy towarzyskie na forum międzynarodowym lub na uczelni, kiedy Wenus utworzy sekstyl z dobroczynnym Jowiszem, jednak kwadratura Wenus z Neptunem zapowiada rozczarowanie uczuciowe lub intrygi i manipulacje w pracy.

 Mars w Wadze jest słaby, bo na wygnaniu, ale rozbudzi w was potrzebę twórczości, kreacji, seksualnych uniesień i wychowawczych działań, nie dajcie się tylko ponieść nadmiernej pożądliwości i niecierpliwości, bo możecie osłabić relacje z dziećmi i kochankami. Najtrudniej wam będzie zapanować nad energią Marsa w okresie od 16 do 24 października, kiedy dostaniecie się pod wpływ trygonu z Jowiszem i kwadratury z Plutonem, chyba że skierujecie aktywność na działalność twórczą lub edukacyjną.

Horoskop miesięczny na wrzesień 2021 dla Bliźniąt

Słońce do 22 września przemierza znak sumiennej Panny, skłaniając do porządkowania swego otoczenia zarówno w domu, jak i w pracy. Najszybciej i najsprawniej uporacie się z chaosem w okolicach nowiu Księżyca w trygonie z nieprzewidywalnym Uranem, do którego dojdzie w nocy z 6 na 7 września, układ planet zapowiada początek nowego oryginalnego przedsięwzięcia, warto więc się zawczasu przygotować, pozbyć się tego, co niepotrzebne i otworzyć na nadchodzące nieznane.

W dniach od 12 do 16 września opozycja Słońca do Neptuna wprowadzi zamieszanie, nie wszystko w pracy okaże się zrozumiałe, możecie jednak wykazać się kreatywnością i twórczym podejściem do problemów. Między 15 a 19 września trygon Słońca do Plutona zachęci do poważnych inwestycji, zwłaszcza związanych z nieruchomościami, jest to również dogodny termin na zaciągnięcie kredytu. 20 września pełnia Księżyca w znaku Ryb wywoła emocje związane ze sprawami rodzinnymi i zawodowymi.

22 września Słońce przejdzie do zrównoważonej Wagi, kierując uwagę na związki partnerskie i relacje międzyludzkie, jak również na rozwój hobby i zabawę z dziećmi. Koniec miesiąca wiąże się z rozpoczęciem nauki i podnoszeniem kwalifikacji, które pomogą w rozwoju kariery, czemu sprzyja trygon Słońca do Saturna.

Merkury, władca waszego znaku, przebywa w życzliwej Wadze przez cały miesiąc, dopiero 28 września zmieni bieg na wsteczny, macie więc dużo czasu, aby skorzystać z jego mocy, nawiązując wartościowe znajomości. Między 3 a 6 września, kiedy znajdzie się w korzystnym aspekcie z poważnym Saturnem, warto rozpocząć naukę i podnosić kwalifikacje. Od 18 do 22 września trygon Merkurego do Jowisza zachęca do podróżowania i zdobywania wiedzy, ostatnia dekada miesiąca wiąże się jednak z trudnościami, jakie was czekają przy finansowych negocjacjach, możecie spotkać się z postawą nieugiętą, o czym informuje kwadratura Merkurego do Plutona.

Wenus przebywa w życzliwej Wadze do 10 września, dysponując całą swoją mocą, warto ten czas wykorzystać na pielęgnowanie miłości, rozwój osobisty, nawiązywanie romansów, poprawę każdego rodzaju relacji. Między 4 a 8 września sprzeczne aspekty planetarne z jednej strony przyniosą poczucie szczęścia, spotkania z prominentami lub obcokrajowcami, z drugiej rozbudzą potrzebę posiadania, zazdrość i namiętność, z którą trudno walczyć. 10 września Wenus wkroczy do znaku Skorpiona, tracąc większość swojej mocy, trudno się więc będzie porozumieć bez poczucia przymusu. Dni między 14 a 19 września mogą okazać się przygnębiające, ponieważ Wenus znajdzie się w kwadraturze z ograniczającym Saturnem. Do zerwania relacji lub wybuchu konfliktów może dojść między 20 a 26 września, gdy Wenus ustawi się w opozycji do nieprzewidywalnego Urana. W ostatnich dniach miesiąca spełnią się niektóre marzenia, gdy Wenus znajdzie się w korzystnych aspektach z Jowiszem i Neptunem.

Mars do 15 września przebywa w znaku pracowitej Panny, zachęcając do przeprowadzenia jesiennych porządków w ogrodzie, zaangażowania się w domowe remonty i uporządkowania przestrzeni wokół siebie. Dni między 3 a 9 września, kiedy Mars utworzy trygon z niezmordowanym Plutonem, sprzyjają inwestycjom w nieruchomości. Po przejściu Marsa do znaku Wagi, w drugiej połowie miesiąca, staniecie znacznie mniej skuteczni, chociaż w ostatnim tygodniu września uporacie się z czekającymi was wyzwaniami, o czym zapewnia trygon Marsa do Saturna.

Horoskop miesięczny na sierpień 2021 dla Bliźniąt

Do 22 sierpnia Słońce przebywa w życzliwym znaku Lwa, warto ten czas wykorzystać na wakacyjne podróże, beztroską zabawę i kontakty z rodzeństwem, dorosłymi dziećmi lub sąsiadami. Jedynie pierwsze dni miesiąca mogą przynieść ograniczenia w komunikacji oraz wyrażaniu swej indywidualności, kiedy Merkury w koniunkcji ze Słońcem znajdzie się w opozycji do Saturna.

Między 4 a 9 sierpnia natomiast pozostaniecie pod wpływem powodującej nerwowość kwadratury Słońca, a także nowiu Księżyca w Lwie, do Urana w Byku, starajcie się panować nad emocjami i nie przejmować drobiazgami,  gdyż  22 sierpnia, tuż przed wyjściem Słońca ze znaku Lwa, dojdzie do pełni Księżyca w znaku Wodnika w koniunkcji z przynoszącym szczęście i powodzenie Jowiszem, pozostałe aspekty planet także wróżą powodzenie, macie więc szansę na przyjemności i wymierne sukcesy bez względu na to, czy przebywacie na wakacjach, czy powróciliście do pracy. 22 sierpnia Słońce przejdzie do zapracowanej Panny, uwagę więc skierujecie na połączenie zawodowych wyzwań z obowiązkami domowymi i rodzinnymi.

Merkury, władca waszego znaku, do 11 sierpnia przebywa w życzliwym Lwie, zachęcając do beztroski i letniego wypoczynku, potem zawita do znaku Panny, w którym jest silny, ponieważ również nim rządzi, do 30 sierpnia macie więc zapewnioną bystrość umysłu i motywację do zajmowania się zarówno sprawami zawodowymi, jak i rodzinnymi. Pierwsze 4 dni miesiąca mogą być nerwowe, ponieważ Merkury znajdzie się najpierw w opozycji do ograniczającego Saturna a zaraz potem w napiętej kwadraturze z buntowniczym Uranem, może wam więc zabraknąć cierpliwości, szczególnie jeśli wysiądzie komputer lub będziecie mieć do czynienia ze zbyt gorliwymi w swych obowiązkach urzędnikami.

Między 18 a 22 sierpnia natomiast silny Merkury w koniunkcji z Marsem w trygonie do Urana ułatwi rozwiązanie wszystkich problemów. Pod koniec miesiąca, między 23 a 28 sierpnia aspekty Merkurego z Neptunem i Plutonem wprowadzą zamieszanie w sprawach zawodowych, wyobraźnia może niektóre Bliźnięta zaprowadzić zbyt daleko, jednak zdobędziecie cenne doświadczenie, które wzmocni siłę przetrwania.

Mars przez cały miesiąc przebywa w znaku skrupulatnej Panny, skupiając aktywność na dokonywaniu korekt, poprawek i remontów. Najbardziej skuteczni okażecie się od 18 do 22 sierpnia, kiedy Mars utworzy korzystny trygon z pomysłowym Uranem w Byku.

Wenus do 16 sierpnia przebywa w znaku Panny, w którym niewiele może zdziałać, dlatego między 8 a 14 sierpnia, kiedy znajdzie się w opozycji ze zwodniczym Neptunem i w trygonie ze zdobywczym Plutonem, nie dajcie się oczarować komuś, kto może coś ukrywać lub wcale nie mieć dobrych zamiarów. Dopiero kiedy Wenus przesunie się do towarzyskiej Wagi, którą włada, nastanie czas na randki, miłosne zauroczenie i nawiązywanie znajomości z interesującymi osobami. Między 21 a 23 sierpnia macie szansę nawiązać romans, który zamieni się w długotrwałą relację, co zapowiada trygon Wenus do Saturna.

Horoskop miesięczny na lipiec 2021 dla Bliźniąt

Słońce w znaku Raka przebywa do 22 lipca, kierując uwagę na finanse i zabezpieczenie stanu posiadania. Sekstyl Słońca do Urana między 4 a 8 lipca przyczyni się do zasilenia konta pieniędzmi, które trzymacie jako oszczędności lub rezerwę, niektóre Bliźnięta otrzymają niespodziewaną premię lub w inny sposób zaskoczy ich zmiana sytuacji finansowej. Jeszcze bardziej korzystny okres czeka was między 12 a 18 lipca, kiedy Słońce znajdzie się w trygonie z tajemniczym Neptunem, pojawi się zawodowa szansa, którą należy wykorzystać aktywując swoją kreatywność i twórczą wyobraźnię.

Między 15 a 21 lipca natomiast warto starać się o kredyt, pozbyć się finansowych zobowiązań lub pozyskać dotację z instytucji do tego powołanych, czemu sprzyja opozycja Słońca do Plutona. 22 lipca Słońce opuści znak Raka i wkroczy do życzliwego Lwa, rozpoczynając miesiąc, w którym uwagę skierujecie na rozrywkę, podróże, zabawy intelektualne oraz rozwój szeroko pojętej komunikacji, szczególnie z dziećmi oraz osobami, z którymi świetnie się bawicie. Pełnia Księżyca w znaku Wodnika, do której dojdzie 24 lipca, wzbudzi emocje związane z podróżowaniem, to właściwy czas na wakacyjne eskapady.

Merkury przebywa w waszym znaku do 11 lipca, to najlepszy czas na podejmowanie strategicznych decyzji, szczególnie dotyczących szeroko pojętej komunikacji, bo taka okazja pojawi się dopiero za rok. Niemniej, ostrożność zachowajcie między 5 a 7 lipca, kiedy Merkury znajdzie się w napiętym aspekcie ze zwodniczym Neptunem, bo możecie popełnić błąd lub paść ofiarą cudzej manipulacji. 11 lipca Merkury opuści wasz znak i wkroczy do Raka, skupicie większą uwagę na sprawach finansowych, szczególnie związanych z potrzebami domowników. Między 12 a 14 lipca pojawi się okazja, na którą długo czekaliście, kiedy Merkury znajdzie się w korzystnym aspekcie z dobroczynnym Jowiszem w Rybach, wasze konto zasilą dodatkowe pieniądze lub wybierzecie się w podróż, która wzbogaci was duchowo i intelektualnie. Od 19 do 21 lipca natomiast, kiedy Merkury utworzy sekstyl z Uranem, pojawi się zaskakująca intratna okazja, która wpłynie na poprawę wizerunku i poczucie własnej wartości. Między 24 a 26 lipca trygon Merkurego do Neptuna okaże się korzystny zarówno dla wakacyjnego wypoczynku, jak i zawodowych projektów, wymagających kreatywności oraz intuicyjnego podejścia do problemu.

Do 22 lipca Wenus przebywa w życzliwym znaku Lwa, przynosząc miłość i chęć do zabawy, warto ten czas wykorzystać na wakacyjny wypoczynek i skorzystanie z uroków życia – jedynie między 5 a 11 lipca opozycja Wenus do Saturna i kwadratura do Urana mogą wywołać poczucie osamotnienia, brak zrozumienia i konflikty w związkach. Według zasady „kto się lubi ten się czubi” zgodę uzyskacie w zaciszu sypialni między 11 a 17 lipca, kiedy Wenus z Marsem znajdą się w koniunkcji, rozbudzi się bowiem namiętność i chęć zaznania rozkoszy, nawet w stałych związkach wzrośnie zainteresowanie partnerem. 22 lipca Wenus opuści rozrywkowego Lwa i wkroczy do obowiązkowej i krytycznej Panny, od razu znajdzie się w opozycji do Jowisza, przynosząc okazję wakacyjnego wyjazdu, z którego jednak możecie nie być w pełni usatysfakcjonowani.

Mars w przyjaznym Lwie przebywa do 29 lipca, w pierwszym tygodniu miesiąca znajdzie się jednak w napiętym aspekcie najpierw z ograniczającym Saturnem, a następnie wybuchowym Uranem, starajcie się więc panować nad emocjami, szczególnie w podróży.

Horoskop miesięczny na czerwiec 2021 dla Bliźniąt

Słońce w waszym znaku pozostaje do 21 czerwca, korzystajcie więc z jego wsparcia, bo zasili was energią i skłoni do samorealizacji. Do 5 czerwca trygon Słońca do Saturna pozwoli utrwalić i ustabilizować sprawy zawodowe, pomoże też w nauce. 10 czerwca w waszym znaku dojdzie do częściowego zaćmienia Słońca w koniunkcji z cofającym się Merkurym, to może być ważny dla was czas, warto posłuchać intuicji, ale kierować się rozsądkiem.

Zaraz potem, między 12 a 16 czerwca znajdziecie się pod wpływem kwadratury Słońca do zwodniczego Neptuna, jakieś marzenia okażą się nierealne, a niektóre zawodowe projekty mogą być niejasne, w przypadku wątpliwości starajcie się zadawać dodatkowe pytania, aby uniknąć powtarzania błędów, zwłaszcza że między 10 a 20 czerwca kwadratura Saturna do Urana zmusi do przystosowania się do rewolucyjnych zmian. 21 czerwca Słońce opuści wasz znak i wkroczy do Raka, dwa dni później znajdzie się w trygonie z dobrotliwym Jowiszem, możecie więc spodziewać się poprawy sytuacji finansowej. 23 czerwca Merkury w waszym znaku powróci do biegu prostego a następnego dnia pełnia Księżyca w Koziorożcu podkręci emocje, ostatni tydzień czerwca wiązać się więc będzie z atmosferą radosnego podekscytowania.

Co prawda Merkury, władca waszego znaku, jest w retrogradacji do 23 czerwca, ale przebywa w waszym znaku, jeśli więc nawet podejmiecie w tym czasie błędne decyzje, to z łatwością je naprawicie. Jedynie między 3 a 8 czerwca zachowajcie ostrożność, bo kwadratura Merkurego z Neptunem może sprowadzić was na manowce, trudno się będzie zorientować, kto mówi prawdę a kto zmyśla, ludzie wokół zechcą wami manipulować. Jedynie dla artystów aspekt może okazać się korzystny, bowiem rozwija wyobraźnię, skłania jednak do wyciągania błędnych wniosków. Po 23 czerwca, kiedy Merkury powróci do biegu prostego, możecie podejmować nawet najbardziej odważne decyzje, dopóki ta planeta przebywa w waszym znaku.

Wenus już 2 czerwca opuści wasz znak i przejdzie do Raka, zacznie wspierać  finanse oraz inwestycje w rodzinę, dom i nieruchomości, nadal więc obdarzać będzie swoimi dobrami, zwłaszcza między 2 a 5 czerwca, gdy znajdzie się w korzystnym trygonie z dobroczynnym Jowiszem. Między 11 a 15 czerwca sekstyl Wenus do Urana zaowocuje nieoczekiwanym zyskiem, niespodziewaną premią lub podwyżką. Na realizację pragnień możecie liczyć między 19 a 23 czerwca, gdy Wenus znajdzie się w korzystnym aspekcie z Neptunem, staniecie się w tych dniach bardziej niż zwykle kreatywni i twórczy a zakochane Bliźnięta przeżyją chwile pełne uniesień. Między 22 a 26 czerwca opozycja Wenus do Plutona skłoni do nadmiernych wydatków lub postanowicie zainwestować z rozmachem w coś, co przyniesie zyski w przyszłości. 27 czerwca Wenus opuści znak Raka i wkroczy do życzliwego Lwa, staniecie się jeszcze bardziej otwarci, komunikatywni i skłonni do zabawy.

Mars do 11 czerwca przebywa w znaku Raka, w którym jest na wygnaniu, skłania więc do nadmiernych wydatków, szczególnie od 3 do 8 czerwca, gdy utworzy opozycję z Plutonem, skłonni będziecie zrealizować swoje plany za wszelką cenę i kosztem innych domowników. Po 11 czerwca natomiast, kiedy Mars znajdzie się w życzliwym znaku Lwa, staniecie się bardzo aktywni na portalach społecznościowych oraz wszędzie tam, gdzie możecie zebrać pochwały za swoją działalność.  W ostatnich dniach miesiąca opozycja Marsa do Saturna może utrudnić osiągnięcie celów.

Horoskop miesięczny na maj 2021 dla Bliźniąt

Do 20 maja Słońce przebywa w znaku Byka, co osłabia was energetycznie, starajcie się w tym czasie jak najwięcej odpoczywać i ładować akumulatory, zrezygnujcie też z podejmowania ważnych życiowych decyzji. Zwłaszcza pierwszy tydzień maja może być trudny ze względu na koniunkcję Słońca z Uranem a zaraz potem kwadraturę z Saturnem, możecie poczuć się zaskoczeni nieoczekiwanym wydarzeniem i jednocześnie ograniczeni możliwością reakcji. Dla osób rozwijających się duchowo może to być jednak czas oświecenia i zrozumienia własnych problemów oraz ograniczeń. Nów Księżyca natomiast, do którego dojdzie 11 maja w znaku Byka, wyznaczy początek nowego podejścia do własnych emocji, ukrytych w podświadomości.

Aspekty Słońca z Neptunem i Plutonem między 11 a 20 maja sprzyjają twórczości, szczególnie tej wykonywanej samodzielnie lub w kontakcie z przyjaciółmi, będziecie w tym czasie dysponować dużą dozą intuicji, nie zabraknie natchnienia ani motywacji również do pracy nad własnymi słabościami. 20 maja Słońce wreszcie wkroczy do waszego znaku, to najlepszy czas w roku, starajcie się więc go dobrze wykorzystać, odzyskacie energię i chęć do działania, zwłaszcza że w waszym znaku między 21 a 24 maja Słońce znajdzie się w aspekcie z dobroczynnym Jowiszem, który zawitał do Ryb już 14 maja. W ostatniej dekadzie maja realizujcie najbardziej szalone pomysły, unikajcie tylko manipulacji osób, które zechcą wykorzystać waszą dobrą passę. Zaćmienie Księżyca w przeciwległym znaku Strzelca, do którego dojdzie 26 maja, ostrzega przed pokusami, które mogą zniszczyć to, co do tej pory osiągnęliście, między 25 a 27 maja zadbajcie przede wszystkim o potrzeby partnera a nie własne.

Merkury do 4 maja przebywa jeszcze w znaku Byka, tworząc aspekty z transformującym Plutonem i dobroczynnym Jowiszem, co sprzyja głębokim przemyśleniom. Kiedy zawita do waszego znaku, nadejdzie czas podejmowania właściwych decyzji, przekazywania informacji i komunikowania się ze światem zewnętrznym.

Maj to idealny miesiąc na zakładanie stron internetowych, blogów, wszelkiego rodzaju publikacji, zwłaszcza w internecie, kupowanie środków transportu, elektroniki i przedmiotów, służących komunikacji. Między 10 a 15 maja, kiedy Merkury w waszym znaku utworzy trygon z Saturnem w Wodniku, uda się wam umocnić swoją pozycję, warto w tym czasie podejmować długoterminowe postanowienia. Ostrożność zachowajcie jedynie między 20 a 25 maja, kiedy Merkury znajdzie się w kwadraturze do zwodniczego Neptuna, bo łatwo będzie w tym czasie zboczyć z wybranej drogi, a potem tego żałować. Dobrze wykorzystajcie nadchodzący miesiąc, bo przez pierwsze 3 tygodnie czerwca Merkury będzie się poruszać biegiem wstecznym, co sprzyja popełnianiu błędów.

Wenus 9 maja opuści Byka i wkroczy do waszego znaku, w którym pozostanie do końca miesiąca, otwierając was na miłość, szczęście i dobrobyt. Wolne Bliźnięta odczują potrzebę nawiązania związku, pojawi się wiele okazji do okazania uczuć, zaczniecie więcej mówić o miłości a trygon Wenus do Saturna między 18 a 22 maja sprzyja zaręczynom i deklaracjom wspólnego życia. Jedynie w ostatnich dniach miesiąca, kiedy Wenus z Merkurym znajdą się w koniunkcji i jednocześnie w napiętym aspekcie do Neptuna, niektóre oczekiwania mogą okazać się iluzoryczne.

Mars przez cały miesiąc tranzytuje znak Raka, w którym jest słaby, starajcie się więc kontrolować wydatki, bo zaznaczy się tendencja do rozrzutności.

Sprawdź Słowiańską Wiedźmę w promocji na CzaryMary.pl >>

Horoskop miesięczny na kwiecień 2021 dla Bliźniąt

Do 19 kwietnia Słońce przebywa w życzliwym znaku Barana, kierując uwagę na życie towarzyskie, rozwój przyjaźni, pozwalając korzystać z profitów, na które zapracowaliście w przeszłości. W pierwszych dniach kwietnia Słońce w sekstylu do Saturna pomoże w karierze, relacje towarzyskie zostaną jednak ograniczone, w ogólnym rozrachunku wyjdzie to wam na dobre. 12 kwietnia dojdzie do nowiu Księżyca w Baranie, może to oznaczać początek ważnej przyjaźni. Między 10 a 19 kwietnia Słońce znajdzie się w szczególnym układzie – z jednej strony utworzy korzystne aspekty z Jowiszem i Marsem, pomagając uzyskać sukcesy, zwłaszcza w dziedzinach związanych ze współpracą zagraniczną oraz działalnością naukową, z drugiej jednak strony kwadratura Słońca z potężnym Plutonem w znakach kardynalnych może odbić się niekorzystnie na planowanych inwestycjach. Najważniejsze, abyście nie starali się niczego przyspieszać, unikajcie też stosowania presji.

19 kwietnia Słońce wkroczy do Byka, rozpoczynając miesiąc, w którym zwykle jesteście osłabieni i pozbawieni energii, starajcie się więc do końca miesiąca wrzucić na luz i unikać niepotrzebnych stresów. Pełnia Księżyca w znaku Skorpiona, do której dojdzie 27 kwietnia, wzbudzi emocje związane ze zdrowiem własnym lub domowych zwierząt. Ostatnie dni miesiąca przyniosą mnóstwo niespodzianek, co sygnalizuje koniunkcja Słońca z nieprzewidywalnym Uranem.

Merkury, władca waszego znaku, przebywa w iluzorycznych Rybach do 4 kwietnia, potem do 19 kwietnia tranzytuje aktywnego Barana, następnie zawita do upartego Byka. 2 kwietnia Merkury znajdzie się w sekstylu do Plutona, to znakomita okazja, aby omówić sprawy leżące wam na sercu, czasem uwolnienie skrywanych emocji okazuje się bardzo terapeutyczne. Sekstyl Merkurego do Saturna od 9 do 11 kwietnia pozwoli podejść z rozsądkiem do spraw, wymagających długotrwałego działania. Między 16 a 19 kwietnia Merkury w pozytywnych aspektach z Jowiszem i Marsem oraz w kwadraturze do Plutona pomoże uporać się z największymi wyzwaniami, to idealny moment na rozpoczęcie nauki, podniesienie kwalifikacji, pokazanie swoich talentów i możliwości. 19 kwietnia, kiedy Merkury znajdzie się „w sercu” Słońca zostaniecie dostrzeżeni a wasze wysiłki zostaną nagrodzone. Między 22 a 26 kwietnia Merkury w Byku znajdzie się w koniunkcji z powabną Wenus i rewolucyjnym Uranem, jednocześnie wszystkie planety utworzą kwadraturę z ograniczającym Saturnem, nie ryzykujcie konfliktu w związkach, bo okaże się to dla was nieopłacalne.

Do 14 kwietnia Wenus przebywa w życzliwym Baranie, stymulując rozwój przyjaźni, zachęcając do kontaktów towarzyskich. Na udane randki i miłosne zauroczenia możecie liczyć między 3 a 9 kwietnia, kiedy Wenus znajdzie się w  sekstylu z pożądliwym Marsem w waszym znaku oraz od 8 do 14 kwietnia, gdy Wenus utworzy sekstyl z dobroczynnym Jowiszem i kwadraturę z namiętnym Plutonem. Relacje osobiste mogą skomplikować się pod koniec miesiąca, gdy Wenus znajdzie się w koniunkcji z rewolucyjnym Uranem i w napiętej kwadraturze z wymagającym Saturnem.

Mars w waszym znaku przebywa jeszcze do 23 kwietnia, zachęcając do zwiększenia aktywności w każdej dziedzinie, sprawia jednocześnie, że trudno wam działać spokojnie. Szczególną ostrożność powinniście zachować między 6 a 13 kwietnia, kiedy Mars w waszym znaku znajdzie się w kwadraturze ze zwodniczym Neptunem w Rybach, nie dajcie się ponieść iluzji, dbajcie o zdrowie, unikajcie używek, bo okażą się brzemienne w skutkach, możecie natrafić na problemy na drodze duchowej, którą podążacie. Między 13 a 19 kwietnia natomiast, gdy Mars znajdzie się w trygonie z dobroczynnym Jowiszem, powiedzie się każda sprawa, wymagająca wysiłku, zwłaszcza jeśli wiązać się będzie ze zdobywaniem wiedzy.

Wiedźma. Droga do siebie