Archiwa kategorii: Bliźnięta – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 13 – 19 lipca 2020

Wenus nadal tranzytuje wasz znak, co wpłynie pozytywnie zarówno na sprawy sercowe, jak i finansowe. Merkury natomiast, przebywający w zmiennym i wrażliwym  Raku, wreszcie ruszy do przodu, co pozwoli się wam rozluźnić i z optymizmem spojrzeć w przyszłość, chociaż okaże się jednocześnie, że zmienicie zdanie co do niektórych planów, szczególnie finansowych. Słońce w trygonie do Neptuna i w opozycji do Jowisza na początku tygodnia zachęci do odważnych inwestycji, ale pozostańcie ostrożni, ponieważ Neptun niejednego już wyprowadził na manowce. Opozycja Słońca do Plutona, a następnie Saturna pod koniec tygodnia przypomni o twardej rzeczywistości i skłoni niektóre Bliźnięta do zastanowienia się nad tym, czy czasami ich plany i marzenia mają trwałą podstawę w rzeczywistości. 
Moja i Twoja astrologia

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 6 – 12 lipca 2020

Merkury w  Raku jeszcze przez cały ten tydzień porusza się wstecz, warto więc przemyśleć wszystkie swoje inwestycje, ale zakupy robić dopiero od przyszłego poniedziałku. W waszym znaku przebywa powabna i rozrywkowa Wenus, nie zabraknie więc okazji do miłych randek i towarzyskich spotkań. Również pieniędzy nie powinno wam brakować, ponieważ Wenus dba o wasze samopoczucie pod każdym względem. Dla zakochanych jest to idealny czas, aby umocnić swoje uczucie, dla wolnych Bliźniąt natomiast okazja zawarcia znajomości, z której rozwinie się romans, a może coś więcej. Humor popsuje wam tylko kwadratura Merkurego do Marsa, ktoś może zachować się wobec was agresywnie lub zagrać na nerwach. W niedzielę nie zapomnijcie o wyborach.
Moja i Twoja astrologia

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 29 czerwca – 5 lipca 2020

Wenus w waszym znaku ruszyła do przodu, możecie więc spodziewać się poprawy zarówno w sprawach uczuciowych, jak i finansowych. W środę Słońce w koniunkcji z cofającym się Merkurym utworzą korzystny aspekt z przynoszącym niespodzianki Uranem w Byku – ktoś zwróci wam pieniądze lub odzyskacie zainwestowane środki, które uważaliście za stracone. Również koniunkcja Jowisza z Plutonem pomoże w interesach, pojawią się możliwości, z których już raz mieliście okazję skorzystać. Niektóre Bliźnięta powrócą do zgłębiania swoich zainteresowań. Wiele planet, w tym Merkury, władca waszego znaku, poruszają się biegiem wstecznym, co sprzyja eksplorowaniu własnego wnętrza.
Moja i Twoja astrologia

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 22 – 28 czerwca 2020

Słońce opuściło wasz znak i wstępując do Raka zwróci uwagę na sprawy finansowe, szczególnie związane z zabezpieczeniem rodziny oraz inwestowaniem w nieruchomości. Poniedziałek okaże się pełen emocji, bo pojawią się wątpliwości odnośnie kierunku działania, na razie nic nie zmieniajcie i nie rozpoczynajcie nowych przedsięwzięć, ponieważ Merkury, władca waszego znaku, porusza się biegiem wstecznym do 12 lipca, a to oznacza, że jesteście w tym czasie bardziej niż zwykle podatni na popełnianie błędów. W czwartek przebywająca w waszym znaku Wenus wróci do biegu prostego, jest więc szansa, że odzyskacie pieniądze, które uważaliście za stracone, powróci także miłość i radośniej spojrzycie na świat. W niedzielę Mars opuści niepewne Ryby i wkroczy do zdecydowanego znaku Barana, wasze życie towarzyskie nabierze blasku, wciągnie was działalność społeczna.
Moja i Twoja astrologia

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 15 – 21 czerwca 2020

To ostatni tydzień, kiedy Słońce przebywa w waszym znaku, a Merkury do piątku jeszcze biegnie ruchem prostym, warto ten czas wykorzystać najlepiej, jak potraficie. Planety wam sprzyjają i ułatwiają wzbogacenie, dzięki harmonijnym aspektom Marsa, Jowisza i Plutona, w pracy macie szansę zabłysnąć, szczególnie jeśli zarządzacie wspólnym majątkiem. Wenus w waszym znaku pomaga odzyskać utracone lub pożyczone pieniądze. W piątek Merkury zmieni bieg na wsteczny, przez najbliższe 3 tygodnie unikajcie zakupu sprzętu elektronicznego i komunikacyjnego, uważajcie na drogach, ważne decyzje, szczególnie finansowe,  odłóżcie na później. W sobotę Słońce opuści wasz znak, wkroczy do Raka i rano w niedzielę dojdzie do jego zaćmienia, uważajcie na wydatki, pilnujcie konta, nie decydujcie pochopnie.
Moja i Twoja astrologia