Archiwa kategorii: Bliźnięta – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 10 – 16 grudnia 2018

Merkury w Skorpionie nareszcie porusza się biegiem prostym, co ułatwi komunikację i relację z podwładnymi oraz współpracownikami. W czwartek Merkury zmieni znak i wkroczy do przeciwległego znaku Strzelca, rozpoczną się ważne rozmowy i negocjacje, ale będziecie musieli sporo wysiłku włożyć w przekonanie innych do własnego sposobu myślenia – dotyczy to szczególnie Bliźniąt urodzonych w pierwszej dekadzie znaku.

Słońce i Jowisz w Strzelcu pomogą wam wyjść zwycięsko z każdej sytuacji, w której liczy się korzystny wizerunek, starajcie się jednak nie udawać kogoś, kim nie jesteście. Pod koniec tygodnia w pracy nastąpi próba sił, nie angażujcie się w sprawy, które bezpośrednio was nie dotyczą.
Zobacz Magiczne Prezenty dla bliskich w CzaryMary.pl >>

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 3 – 9 grudnia 2018

W poniedziałek kwadratura Słońca w przeciwległym znaku Strzelca do Marsa w Rybach podwyższy ambicje i skłoni do intensywnej pracy, nie obejdzie się jednak bez konfliktu ze współpracownikami, nie zapominajcie również, że konkurencja nie śpi i tylko czeka na wasz nierozważny krok. W środę pozostańcie szczególnie ostrożni, ponieważ Słońce utworzy napięty aspekt z iluzorycznym Neptunem, uważajcie na oszustów, bądźcie gotowi wycofać się z niepewnych umów, jedynie działalność artystyczna oraz charytatywna ma szansę w tym tygodniu zakończyć się sukcesem. W piątek dojdzie do nowiu w przeciwległym znaku Strzelca, tego samego dnia Merkury zmieni bieg na prosty, możecie rozpocząć negocjacje, które przyniosą rozwiązanie wielu problemów.
Zobacz Magiczne Prezenty dla bliskich w CzaryMary.pl >>

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 26 listopada – 2 grudnia 2018

Koniunkcja Słońca, Jowisza i poruszającego się ruchem wstecznym Merkurego w przeciwległym znaku Strzelca, w kwadraturze do Marsa w Rybach, zapowiada duże ożywienie w związkach oraz w partnerstwie każdego rodzaju. Poznacie osoby prominentne, będące autorytetami w swojej dziedzinie, jednak słaba pozycja, w jakiej się wobec nich znajdziecie, wywoła konflikt lub różnicę zdań w sprawach zawodowych, dotyczy to szczególnie Bliźniąt urodzonych w pierwszej dekadzie znaku.

Przestrzeganie prawa okaże się kluczowe dla wielu osób, rozmowy i negocjacje toczyć się będą wokół tematów międzynarodowych. Pod koniec tygodnia zakochane Bliźnięta przeżyją niezapomniane chwile na imprezie lub w gronie przyjaciół – nie dajcie się sprowokować do kłótni, bo źle na tym wyjdziecie.
CzaaroMarownik - Najlepszy Magiczny Prezent na Gwiazdkę

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 19 – 25 listopada 2018

Bliźnięta mogą w tym tygodniu przechodzić trudne chwile, ponieważ Merkury znajduje się w niekorzystnej sytuacji – kwadratura z Neptunem zapowiada nieporozumienia w pracy oraz pewnego rodzaju niemoc – objawi się to poprzez spadek nastroju, a w szczególnych przypadkach również pogorszeniem zdrowia. W czwartek Słońce wkroczy do przeciwległego znaku Strzelca i zacznie zbliżać się do koniunkcji z Jowiszem, w piątek natomiast dojdzie do pełni w waszym znaku – osoby, które poznacie w tych dniach mogą mieć ogromny wpływ na waszą przyszłość. Weekend obfitować będzie w wydarzenia towarzyskie, otrzymacie wiele interesujących informacji.
CzaaroMarownik - Najlepszy Magiczny Prezent na Gwiazdkę