Archiwa kategorii: Bliźnięta – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 20 – 26 stycznia 2020

W poniedziałek Słońce wkroczy do życzliwego Wodnika, jednak powinniście ten dzień poświęcić sprawom partnerów życiowych lub biznesowych, inaczej spodziewajcie się listy zarzutów i pretensji. Od środy do soboty pozostawać będziecie pod wpływem kwadratury Słońca do Urana i sekstylu Wenus do Jowisza – z jednej strony odczujecie napięcie wywołane nieoczekiwanymi wydarzeniami, z drugiej pojawi się szansa na poprawę ogólnej życiowej sytuacji, kariera ruszy do przodu, a wasze konto zasili dodatkowa suma pieniędzy. Weekend natomiast okaże się niespokojny za sprawą kwadratury Marsa w Strzelcu do Wenus i Neptuna w Rybach, relacje z przyjaciółmi nie ułożą się po waszej myśli.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 13 – 19 stycznia 2020

Kumulacja planet w znaku Koziorożca skupi waszą uwagę na sprawach związanych z zarządzaniem wspólnymi pieniędzy, kredytami lub wypłatą należnych świadczeń, co może się wiązać ze stresem i odczuciem presji. Na szczęście już w poniedziałek Wenus wkroczy do znaku Ryb, w którym czuje się znakomicie, i utworzy sekstyl do nieprzewidywalnego Urana, stwarzając szereg okazji do zawodowych i miłosnych sukcesów. Warto wykorzystać swój urok osobisty, aby znaleźć rozwiązanie dla trudnych lub wymagających wysiłku przedsięwzięć. Kiedy w piątek Merkury zmieni znak, wkroczy do Wodnika i zacznie tworzyć kwadraturę z Uranem w Byku, stracicie cierpliwość i gdy ktoś z przyjaciół zirytuje was, wygarniecie wszystko, co uzbierało się „zamiatane pod dywan”. Szczególnie nad nerwami panujcie w czasie weekendu, weźcie pod uwagę fakt, że w przeciwległym znaku Strzelca przebywa pobudliwy Mars, a to czyni was mało odpornymi na zaczepki.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 6 – 12 stycznia 2020

Od wtorku do środy znajdziecie się pod wpływem sekstylu Słońca i Merkurego do Neptuna, co pomoże skutecznie rozwiązać problemy zawodowe, a także związane z wypłatą kredytów lub świadczeń. W piątek pełnia oraz zaćmienie Księżyca w znaku Raka, gdy Merkury znajdzie się „w sercu” Słońca, wywoła emocje związane z sytuacją materialną,  zamknie to pewien etap niepewności i frustracji finansowej. Jednocześnie w sobotę i niedzielę dojdzie do koniunkcji Merkurego, Słońca, Saturna i Plutona, co może mieć kardynalne znaczenie dla waszej przyszłości – decyzje podjęte pod koniec tego i na początku przyszłego tygodnia wyznaczą kierunek zmian, którym będziecie zmuszeni się podporządkować. Mars w przeciwległym znaku Strzelca skłoni do większej aktywności, co wyjdzie wam na dobre.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 30 grudnia 2019 – 5 stycznia 2020

Bliźnięta będą się dobrze bawić w Sylwestra, jeśli na przeszkodzie nie staną im dolegliwości ze strony układu pokarmowego, wywołane nadmiernym apetytem w czasie Świąt Bożego Narodzenia. Wasze myśli krążyć będą wokół spraw ostatecznych, zastanowicie się też jak zainwestować posiadane środki, a to nie sprzyja beztroskiej zabawie. Mimo wszystko Wenus w znaku Wodnika poprawi humor i zachęci do odmiennego niż zwykle sposobu przywitania Nowego 2020 Roku. W czwartek, kiedy Merkury utworzy koniunkcję z Jowiszem, planujcie wakacyjne podróże, jednak w piątek powstrzymajcie się od podejmowania ważnych decyzji, ponieważ Merkury znajdzie się w bezpośredniej bliskości Południowego Węzła Księżycowego.

Szampańskiego Sylwestra i Szczęśliwego Nowego Roku 2020!
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 23 – 29 grudnia 2019

Merkury w przeciwległym znaku Strzelca skłania Was do zainteresowania się sprawami partnera, czas sprzyja Bliźniętom, które potrafią odłożyć osobiste potrzeby i skupić się na pomaganiu innym. Trygon Słońca do Urana podpowiada, że Wigilia oraz Święta Bożego Narodzenia miną w przyjaznej atmosferze, ale spędzicie je w odmienny sposób, niż mieliście dotychczas w zwyczaju. Koniunkcja Słońca z Jowiszem w wymagającym znaku Koziorożca wskazuje na to, że wydaliście w tym roku na prezenty więcej, niż planowaliście, nie martwcie się jednak, bo radość przy choince będzie ogromna i zadośćuczyni poniesione koszty. W niedzielę Merkury opuści znak Strzelca i wkroczy do Koziorożca, skupicie się na sprawach poważnych, związanych z planowanymi inwestycjami.

WSPANIAŁYCH, MAGICZNYCH I WESOŁYCH ŚWIĄT
BOŻEGO NARODZENIA!
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 16 -22 grudnia 2019

Tydzień rozpoczniecie bardzo aktywnie w sensie towarzyskim, czeka was dużo spotkań, rozmów oraz intelektualnych stymulacji. Wtorek i środę warto przeznaczyć na domowe porządki i zaplanowanie najbliższej przyszłości. Merkury oraz Słońce w przeciwległym znaku Strzelca skłonią do negocjacji, umów i ustaleń, w których liczyć się będą interesy partnera. Druga połowa tygodnia może być niespokojna, szczególnie w piątek pozostańcie czujni, kiedy Merkury utworzy kwadraturę z Neptunem w Rybach – nie wszystko okaże się jasne i zrozumiałe, szczególnie w kontekście spraw związanych ze zdrowiem. W czasie weekendu zrobicie więcej, niż planowaliście, weźmiecie się za świąteczne porządki, wszystko uda się załatwić szybko i sprawnie.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku