Archiwa kategorii: Bliźnięta – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 18 – 24 września 2017

Opozycja Merkurego oraz Marsa w Pannie do Neptuna w Rybach uczyni z niektórych Bliźniąt osoby popędliwe, a także mijające się z prawdą. Będziecie także skłonni wykładać „kawę na ławę”, co nie sprzyja porozumieniu i udanym negocjacjom. W wielu przypadkach możecie mieć rację, ale nie da się nikogo przekonać siłą do zmiany podglądów. Kiedy w środę Słońce wkroczy do życzliwego wam znaku Wagi, odetchniecie pełną piersią i zaczniecie wykazywać się kreatywnością, nawiążecie też szereg interesujących znajomości. Pod koniec tygodnia trygon Merkurego do Plutona sprawi, że z pasją zabierzecie się za wszystko, co wymaga uporządkowania oraz uzdrowienia.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 11 – 17 września 2017

Miłość zapuka do serca wolnych Bliźniąt poszukujących kogoś, z kim można dzielić życie. Wenus w Lwie w korzystnych aspektach pozwoli wam spotkać osobę wyjątkową, dla której warto zrezygnować z niezależności, jaką daje pozycja singla – dotyczy to szczególnie Bliźniąt urodzonych w drugiej dekadzie znaku. To również dobry tydzień dla osób, planujących remont lub odnowienie mieszkania, wszystko, za co się weźmiecie, zrobicie w tempie błyskawicznym za sprawą koniunkcji Marsa do Merkurego. Nie obejdzie się bez sprzeczek z domownikami, możecie mieć różne koncepcje, ale ostatecznie postawicie na swoim. Unikajcie pośpiechu i agresji, przeczekajcie opór zamiast atakować, a lepiej na tym wyjdziecie.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 4 – 10 września 2017

Spotkanie z przyjaciółmi, do którego dojdzie w poniedziałek, okaże się niezwykle inspirujące, uda wam się szybko i sprawnie rozwiązać problemy stosując metodę węzła gordyjskiego – odcięcie się od tego, co spełniło swoją funkcję przyniesie więcej korzyści, niż przypuszczacie. Od wtorku Merkury w znaku Lwa zmieni bieg na prosty, trygon z Uranem natchnie was do rewolucyjnych zmian w dziedzinie elektroniki i szeroko pojętej komunikacji, jednak jeśli planujecie zakup samochodu, komputera lub postanowiliście rozpocząć pisanie bloga, to wstrzymajcie się z ostatecznymi decyzjami do niedzieli, kiedy Merkury, władca waszego znaku, wkroczy do znaku Panny, w którym czuje się najlepiej i gdzie może wykazać się swoją największą mocą.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 28 sierpnia – 3 września 2017

Słońce w znaku Panny zmobilizuje was do działania, skupicie się na wydajnej pracy, naprawicie sprzęty domowe, które od dłuższego czasu wymagały uwagi. Od czwartku, kiedy Merkury wycofa się do znaku Lwa i utworzy koniunkcję z Marsem, staniecie się bardziej niż zwykle ruchliwi i przedsiębiorczy. Uważajcie na słowa, bo trudno wam je będzie kontrolować, do czego przyczyni się trygon obydwu planet z nieprzewidywalnym Uranem. W kłótniach oraz w walce na argumenty nie będziecie mieć sobie równych. Weekend warto poświęcić na spotkania z przyjaciółmi, czeka was tam moc dyskusji i wymiany poglądów. Powiodą się również wszelkiego rodzaju działania społeczne, przekonacie się, że wspólne pokonywanie przeszkód jest łatwiejsze w gronie osób, które myślą podobnie.