Archiwa kategorii: Bliźnięta – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 17-23 stycznia 2022

W poniedziałek i wtorek pełnia Księżyca w Raku w opozycji do Plutona wzbudzi emocje związane z finansami, upomnicie się o należne wam pieniądze, wejdziecie w negocjacje z bankami lub innymi instytucjami, dysponującymi dotacjami. We wtorek, środę i część czwartku, podczas pobytu Księżyca w życzliwym Lwie, staniecie się bardziej komunikatywni, chociaż w środę opozycja Księżyca do Saturna na chwilę wytrąci was z aktywności. W czwartek Słońce zmieni znak i wejdzie do przyjaznego Wodnika, uwagę skierujecie na zdobywanie wiedzy, nagle zapragniecie poszerzyć horyzonty, podnieść kwalifikacje lub powrócić do porzuconej wcześniej nauki. Od czwartku do soboty Księżyc w Pannie zachęci do zrobienia porządków w domu. W sobotę wieczorem wrzucicie na luz, do czego skłoni wejście Księżyca do towarzyskiej Wagi oraz trygon Wenus do Urana, weekend sprzyja randkom, imprezom oraz spotkaniom z przyjaciółmi. W niedzielę koniunkcja Merkurego ze Słońcem pozwoli zabłysnąć na forum i portalach społecznościowych, wasze pomysły okażą się strzałem w dziesiątkę.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 10-16 stycznia 2022

Przez większość poniedziałku, podczas pobytu Księżyca w życzliwym Baranie, kontakty z przyjaciółmi mogą być intensywne, natomiast wieczorem, kiedy Księżyc zawita do znaku Byka, w którym pozostanie przez cały wtorek i środę, pojawi się troska o finanse, uwagę też zwrócicie na sprawy zdrowotne, szczególnie partnera życiowego. Frustrujące sytuacje pojawią się w kontaktach zawodowych, będziecie mieć wenę twórczą, na co wskazuje sekstyl Słońca do Neptuna, ale kwadratura Marsa w przeciwległym Strzelcu do mglistego Neptuna w Rybach sprawi, że to, co uznacie za dzieło sztuki, innym może wydawać się niezrozumiałe. W czwartek we wczesnych godzinach rannych Księżyc zawita do waszego znaki i pozostanie w nim do soboty, zajmiecie się więc głównie sobą i swoimi potrzebami, kontakty z innymi pozostaną jednak pod dużym znakiem zapytania ze względu na kwadraturę Merkurego do Urana, w dodatku władca waszego znaku od soboty wejdzie w retrogradację, warto więc do 4 lutego zrezygnować z zakupu sprzętu elektronicznego oraz wszystkiego, co służy komunikacji, ważne życiowe decyzje też odłóżcie na inny termin. W sobotni wieczór oraz niedzielę Księżyc znajdzie się w znaku Raka, co uczyni z was domatorów, jednak nadchodząca w poniedziałek pełnia Księżyca w opozycji do Plutona, wywoła stres i finansowy zawrót głowy.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 3-9 stycznia 2022

W poniedziałek Księżyc w znaku Koziorożca, w koniunkcji najpierw z Wenus a następnie z Plutonem, skłoni do liczenia zysków i strat. To dobry dzień na rozliczenie się z minionym rokiem i podjęcie postanowień odnośnie nowego, biorąc pod uwagę swoje możliwości zarówno finansowe, jak i emocjonalne. Wieczorem Księżyc wejdzie do życzliwego Wodnika, we wtorek rano znajdzie się w koniunkcji z Merkurym, skłaniając do intelektualnej aktywności, wieczorem utworzy koniunkcję z wymagającym Saturnem, trzeba się więc będzie zmierzyć z obowiązkami. W czwartek i piątek Księżyc w Rybach nastroi was melancholijnie, są to jednak bardzo dobre dni na rozwój osobisty i duchowy a także na bliski kontakt ze sztuką, szczególnie w piątek, kiedy Księżyc znajdzie się w koniunkcji z Neptunem – jedynie osoby walczące z uzależnieniami mogą przeżyć ten czas jako pełen pokus trudnych do opanowania. Sekstyl Wenus do Neptuna w środę i czwartek przypomni o minionej miłości, może też wzbudzić tęsknotę do romantycznych przeżyć. W sobotę i niedzielę Księżyc w Baranie uaktywni relacje z przyjaciółmi, natomiast koniunkcja Słońca z Wenus wzbudzi potrzebę wyrażenia swoich uczuć.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 27 grudnia 2021 – 2 stycznia 2022

W poniedziałek i wtorek Księżyc w znaku Wagi podkreśli znaczenie związków miłosnych i relacji z dziećmi, natomiast w środę i czwartek Księżyc w Skorpionie pogorszy samopoczucie, obniży nastrój, skłaniając do bolesnych retrospekcji. Mars w sekstylu do Saturna uczyni was bezwzględnymi w dążeniu do osiągnięcia celów, szczególnie że koniunkcja Merkurego z Wenus i Plutonem wytworzy atmosferę przymusu, pojawią się różnice zdań w zarządzaniu wspólnymi finansami. W środę znak zmieni dobroczynny Jowisz, opuści życzliwego Wodnika i wejdzie do znaku Ryb, w którym jest silny, przyniesie więc dobrobyt i rozwój kariery. W piątek i sobotę Księżyc w opozycyjnym Strzelcu zachęci do spędzenia nocy sylwestrowej wyłącznie z partnerem życiowym, będziecie przy tym świetnie się bawili. Nów Księżyca w znaku Koziorożca, do którego dojdzie w niedzielę, oraz trygon Słońca do Urana, zapowiadają początek inwestycji w środki trwałe lub w nieruchomości.

Wszystkiego najlepszego w Nowym 2022 Roku!

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 20-26 grudnia 2021

W poniedziałek sekstyl Słońca w przeciwległym znaku Strzelca do Jowisza w życzliwym Wodniku zapewni dobry nastrój, spotkania z naukowcami, obcokrajowcami lub osobami cieszącymi się uznaniem w społeczeństwie, niektóre Bliźnięta cieszyć się będą sukcesami swoich życiowych partnerów. Korzystny aspekt Merkurego z Uranem zaskoczy was pozytywną urzędową decyzją. W poniedziałek i wtorek Księżyc w Raku sprawi, że staniecie się bardziej niż zwykle wrażliwi, a kwestie finansowe wzbudzą zmienne emocje. We wtorek Słońce zmieni znak, opuści przeciwległy znak Strzelca i zawita do sumiennego Koziorożca, kierując uwagę na planowane inwestycje i zarządzanie wspólnymi finansami. W środę i czwartek wrzucicie na luz, spotykając się na rozmaitych „wigiliach”, do czego przyczyni się pobyt Księżyca w życzliwym Lwie. W Wigilię rano Księżyc wejdzie do znaku Panny, z zapałem zabierzecie się za gotowanie, pieczenie i przygotowywanie Świąt Bożego Narodzenia, które przebiegną w atmosferze duchowej, do czego przyczyni się sekstyl Merkurego z Neptunem – nastrój popsuć może jedynie wspominanie dawnych krzywd, o czym ostrzega ponowna koniunkcja cofającej się Wenus do zazdrosnego i posesywnego Plutona.

Wesołych, Radosnych i Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia