Archiwa kategorii: Bliźnięta – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 20 – 26 listopada 2017

Do środy zaprzątać was jeszcze będą sprawy związane z sytuacją w pracy i skomplikowane relacje międzyludzkie. Jeżeli dokuczają wam jakieś problemy zdrowotne, warto poświęcić im nieco uwagi w pierwszych dniach tygodnia, ponieważ od czwartku nadejdzie czas, aby skupić się na umowach i negocjacjach, od których wiele może zależeć. Trygon Merkurego do Urana pozwoli pod koniec tygodnia rozwiązać problemy, które wydawały się zaplątane jak węzeł gordyjski – wpadniecie na znakomite pomysły rozwiązujące nieporozumienia, jakie pojawiły się wśród przyjaciół lub w grupie osób, z którymi łączą was wspólne zainteresowania. Niestety, w czasie weekendu ktoś zechce zerwać zawarte przez was porozumienie, starajcie się zachować równowagę emocjonalną, wszystko w końcu wróci do normy.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 13 – 19 listopada 2017

W pracy dadzą się we znaki nieporozumienia i wszechobecny chaos informacyjny, nie podejmujcie więc w tym tygodniu ważnych decyzji zawodowych. Ludzie zaczną was oszukiwać, mijać się z prawdą lub podawać nierzetelne i niesprawdzone dane. Czas sprzyja zatroszczeniu się o zdrowie, zróbcie badania, wybierzcie się do specjalisty, ale liczcie się z pomyłkami w diagnozie, również skutki uboczne przepisanych leków dadzą o sobie znać.

Starajcie się wykazać więcej tolerancji w stosunku do dzieci, siłą niczego nie wskóracie, system zakazów tym razem nie odniesie pożądanego skutku, porozumienie osiągnięcie w czasie weekendu.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 6 – 12 listopada 2017

Merkury w przeciwległym znaku Strzelca przypomni wam o zobowiązaniach, jakie macie wobec partnerów, zarówno osobistych, jak i biznesowych. W pracy nadal atmosfera jadu i zakulisowych plotek, ale przestaniecie się tym przejmować, zaczniecie natomiast nawiązywać nowe znajomości. Kontakty te dobrze wam zrobią, staniecie się jednak zbyt gadatliwi, uważajcie, aby nie powiedzieć więcej, niż zamierzaliście, bo pod koniec tygodnia mogą z tego wyniknąć same kłopoty. Kwadratura Merkurego do Neptuna sprawi, że zaczniecie gubić się w sprzecznych informacjach, trudno będzie odróżnić prawdę od kłamstwa. Uwaga na zawroty i bóle głowy, nie starajcie się w tym tygodniu robić więcej, niż do was należy.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 30 października – 5 listopada 2017

Cała wasza energia będzie w tym tygodniu skupiona na relacjach w pracy. Wyjdą na jaw kłamstwa i nieprzyjemne sprawy zamiecione wcześniej pod dywan, znajdziecie się w centrum biurowych intryg. Zwróćcie baczną uwagę na to, co jecie, unikajcie fast foodów, zachowajcie szczególną higienę, bo mogą się zdarzyć biegunki i inne gastryczne nieprzyjemności. W sprawach miłosnych zmienna aura, jednego dnia cudownie, drugiego burzliwie, tydzień może zakończyć się niepotrzebną kłótnią, którą najlepiej rozładować we wspólnej sypialni. Dni wypełnią zwyczajowe wizyty na cmentarzach, w nastroju nostalgii i wspomnień.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 23 – 29 października 2017

W pracy bezmiar plotek i niesprawdzonych informacji sprawi, że poczujecie się mocno zakręceni, trudno będzie komukolwiek zaufać, jednocześnie wyjdą na jaw skrzętnie skrywane tajemnice. Kariera Bliźniąt zajmujących się twórczością, szczególnie związaną z przemysłem filmowym, farmaceutycznym, kosmetycznym, jak również osób zaangażowanych w działalność medyczną lub rozwój duchowy, ruszy do przodu – spodziewajcie się jednak manipulacji, zakłamania oraz wszelkiego rodzaju form nacisku. Twórcy oraz pisarze i dziennikarze, zajmujący się tematyką kryminalną, mogą liczyć na przypływ weny. Zakochane Bliźnięta przeżyją szereg miłosnych perturbacji, ale miłość zwycięży.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 16 – 22 października 2017

Poniedziałek minie bardzo pozytywnie, będzie czas na miłość i przyjemne randki. Od wtorku Merkury w znaku Skorpiona utworzy koniunkcję z Jowiszem, czekają was więc spotkania na wysokim szczeblu, które przebiegać mogą w nerwowej atmosferze. Negocjacje w każdej sprawie okażą się trudne, ale istnieje duża szansa, że uda wam się dojść do porozumienia, szczególnie jeśli walczycie o poprawę warunków pracy.

Tydzień sprzyja miłości, nawiązywaniu nowych znajomości, spotkaniom towarzyskim, kontaktom z obcokrajowcami lub z osobami przyjeżdżającymi z zagranicy. To dobry moment na rozpoczęcie wszelkiego rodzaju kursów oraz szkoleń.