Archiwa kategorii: Bliźnięta – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 17 – 23 lipca 2017

Przez większość tygodnia pozostaniecie pod wpływem trygonu Wenus w waszym znaku do Jowisza w Wadze, co wróży szczególnie dobrze wolnym Bliźniętom, poszukującym pary, ale przyniesie też szczęście wszystkim przedstawicielom tego znaku. Tydzień sprzyja podróżom, zwłaszcza zagranicznym, zapowiada szereg radosnych wydarzeń, poprawę finansów, podpisanie długotrwałych kontraktów. Od czwartku, kiedy Mars opuści znak Raka i wkroczy do znaku Lwa, zapragniecie szalonych podróży, to znakomity czas na urlop, jeśli jeszcze go nie wykorzystaliście. Nów w Lwie, pod wpływem którego pozostaniecie w czasie weekendu, może zaowocować początkiem interesującej znajomości.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 10 – 16 lipca 2017

Wenus w waszym znaku w sekstylu do jego władcy zapowiada szczególnie rozrywkowy i przyjemny czas, który spędzicie w ramionach ukochanej osoby. Bliźnięta bez pary mają szansę w pierwszej połowie tygodnia spotkać osobę, przy której nie tylko świetnie będą się bawić, ale z którą nawiążą bliską więź, prowadzącą do rozwoju głębszych uczuć. Starajcie się nie wydać wszystkich pieniędzy, jakimi dysponujecie, chociaż niedostatek na razie wam nie grozi. Weekend zapowiada się jeszcze lepiej za sprawą sekstylu Merkurego do przynoszącego szczęście i powodzenie Jowisza – uda wam się wszystko, co zaplanujecie, szczególnie podróże zagraniczne, spotkania towarzyskie oraz kontakty z obcokrajowcami.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 3 – 9 lipca 2017

Uważajcie na stan posiadania, chrońcie swoje pieniądze, zabezpieczcie konta i zrezygnujcie z ryzykownych transakcji. Od środy Wenus w waszym znaku w sekstylu do Merkurego w Lwie zapewni pełen relaks, dobre kontakty towarzyskie, pozwoli też nawiązać więź z najmłodszymi i stworzy warunki do spędzenia mile czasu w rodzinnym gronie. Młode Bliźnięta zaczną rozglądać się za płcią przeciwną, w ich życiu pojawią się nowe znajomości i romanse, wakacyjna aura sprzyja rozwojowi miłości. Bliźnięta, które otrzymają podwyżkę lub premię muszą się liczyć z zazdrością otoczenia, nie zdradzajcie swoich sekretów, bo narazicie się na ataki konkurencji. Koniec tygodnia podniesie ciśnienie i wzbudzi emocje, związane z finansowymi transakcjami oraz wyjazdem na urlop.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 26 czerwca – 2 lipca 2017

W tym tygodniu zwróćcie baczną uwagę na stan swoich finansów, unikajcie kredytów, korzystna natomiast okaże się ich spłata, nawet jeśli w tym celu trzeba będzie zrezygnować ze swoich zamierzeń. Czeka was wiele nerwowych sytuacji, pojawi się niepewność odnośnie zawodowej przyszłości – zamiast się złościć lub wpadać w panikę, horoskop radzi zaufać intuicji i przeczekać trudne sytuacje. Powiodą się natomiast wszelkie zamierzenia o charakterze artystycznym, również wasza działalność charytatywna spotka się z uznaniem. W pracy nie słuchajcie plotek, nie pozwólcie się wyprowadzić w pole, unikajcie poważnych inwestycji, ufajcie najbliższym.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 19 – 25 czerwca 2017

Jeszcze tylko w poniedziałek i wtorek Słońce oraz Merkury zasilać będą wasz znak swoją energią wspierając każdy rodzaj działań, jakiego się podejmiecie, a sekstyl z Uranem sprawi, że otrzymacie od przyjaciół wsparcie i dużo dobrych wiadomości. Kiedy w środę obie planety wkroczą do znaku Raka, uwagę skierujecie na stan swoich finansów. W pracy szykuje się propozycja dodatkowych dochodów lub podwyżka, nie macie więc czym się przejmować, na razie jednak zachowajcie informacje dotyczące osobistych finansów w tajemnicy.  Horoskop sugeruje, żeby odpuścić sobie niepewne spekulacje i  nie wydawać pieniędzy, jakich jeszcze nie otrzymaliście. Sobotni nów w Raku może okazać się początkiem zawodowej współpracy.