Archiwa kategorii: Bliźnięta – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Bliźnięta 15 – 21 października 2018

Sprawy zdrowotne okażą się w tym tygodniu niezwykle istotne, otrzymacie wyniki badań, które podniosą ciśnienie, ale nie powinniście się tym nadmiernie przejmować, gdyż pozytywne rozwiązanie problemów jest wam pisane, pod warunkiem, że całą uwagę skupicie na tym, co najistotniejsze i posłuchacie rady fachowców. Na początku tygodnia Merkury w koniunkcji z cofającą się Wenus zapowiada spotkania z osobami, które ponownie wkroczą w wasze życie zawodowe, pod koniec tygodnia natomiast układ planet przypomni, że o to, co najważniejsze, trzeba czasem zawalczyć. Najlepsze rozwiązanie podpowie intuicja, której zdecydowanie powinniście się słuchać, zamiast działać pod wpływem impulsu.
CzaroMarownik 2019

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 8 – 14 października 2018

W poniedziałek i wtorek kusić was może chęć rozpoczęcia nowego twórczego projektu, ale horoskop radzi skupić się na korekcie tych, którymi zajmujecie się od dłuższego czasu. W środę Merkury zmieni znak, wkroczy do Skorpiona i utworzy opozycję do Urana w Byku, niektóre Bliźnięta zupełnie nagle będą musiały stawić czoło nieprzewidzianym okolicznościom, związanym ze zdrowiem własnym lub swoich czworonożnych przyjaciół – zachowajcie spokój i postępujcie tak, jak podpowiada intuicja a wszystko minie szybko i bez śladu. Kwadratura Słońca do Plutona postawi was w sytuacji przymusu, nie pozwólcie, aby ktoś inny decydował za was i podejmował decyzje, mające wpływ na wasze życie lub samopoczucie.
CzaroMarownik 2019

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 1 – 7 października 2018

Niektóre Bliźnięta czeka w tym tygodniu wygrana, warto wykupić los, nic na tym nie tracicie, a wiele możecie zyskać! Zarządzanie wspólnymi pieniędzmi wywoła napięcie, do czego przyczyni się kwadratura Merkurego do Plutona. Do czwartku możecie spotkać na swej drodze osobę o bardzo silnej osobowości; zastanówcie się, co was w niej urzekło, bo nie jest to najlepszy czas dla związków, na których można budować przyszłość. Niektóre wiadomości, jakie otrzymacie w tym tygodniu, okażą się bardzo intrygujące, chociaż bulwersujące. Dzieci trzymajcie krótko, ale pamiętajcie, że zmuszanie ich do czegokolwiek odniesie odwrotny skutek. Weekend warto spędzić w towarzystwie osób bliskich oraz tych, które kochacie.
CzaroMarownik 2019

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 24 – 30 września 2018

Niektóre Bliźnięta odkryją w tym tygodniu nowe hobby, do czego przyczyni się trygon Słońca, a następnie Merkurego do Marsa. Zainteresujecie się rozwojem dzieci oraz ich emocjonalnymi problemami, Bliźnięta wolnego stanu natomiast nawiążą kontakty towarzyskie z osobą podzielającą ich zainteresowania – dotyczy to szczególnie osób urodzonych w pierwszej dekadzie znaku. Pełnia w znaku Wagi w kwadraturze do ograniczającego Saturna, pod wpływem której pozostaniecie w poniedziałek i wtorek, może wywołać poczucie niemocy i frustracji, gdy nie powiodą się dalekosiężne zamierzenia. Dadzą o sobie znać problemy finansowe, szczególnie jeśli planujecie większą inwestycję – bank odmówi kredytu lub urzędnicy utrudnią realizację pomysłów.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 17 – 23 września 2018

Merkury oraz Słońce w znaku Panny skierują waszą uwagę na sprawy domowe oraz rodzinne, to dobry moment na zaplanowanie przyszłości, szczególnie w czwartek, kiedy Merkury znajdzie się „w sercu” Słońca warto podejmować istotne decyzje dotyczące zdrowia, nowej diety, warunków pracy. Emocje wzbudzą problemy zdrowotne kogoś z otoczenia. Przygotujcie się na zamknięcie za sobą drzwi w jednej z dziedzin życia. W sobotę Merkury opuści znak Panny i wkroczy do Wagi, tworząc trygon z aktywizującym Marsem, w niedzielę podąży za nim Słońce, rozpocznie się okres intensywnego działania, związany z potrzebami osób ukochanych i dzieci. To dobry moment na rozwój nowego hobby.