Archiwa kategorii: Bliźnięta – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 24 – 30 czerwca 2019

Wenus w waszym znaku w opozycji do Jowisza w przeciwległym Strzelcu zapowiada w pierwszej połowie tygodnia zyski ze wspólnych przedsięwzięć, natomiast kwadratura Neptuna do obydwu planet ostrzega przed nierozważnymi wydatkami, nie dajcie się oszukać, zwłaszcza unikajcie tzw. „okazji do szybkiego zarobku” lub tanich kredytów. Pod koniec tygodnia natomiast nastąpi ruch w kwestiach finansowych, czekają was nagłe wydatki, trafią wam się jednak prawdziwe okazje, więc warto poczekać do weekendu. Niektóre Bliźnięta otrzymają premię lub dodatkowe pieniądze, co okaże się miłym zaskoczeniem, środki warto przeznaczyć na potrzeby domowe. Osoby samotne mają szansę w tym tygodniu spotkać miłość życia, natomiast w stałych związkach nastąpi renesans uczuć.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 17 – 23 czerwca 2019

Wenus oraz Słońce w waszym znaku nadal poprawiają wamnastrój, jednak pełnia Księżyca w przeciwległym Strzelcu, do której dojdzie w poniedziałek, podkręci emocje w związkach i sprawi, że staniecie się nieustępliwi. W środę i czwartek koniunkcja Merkurego z Marsem w opozycji do Plutona wywoła chęć wyrażenia swojej woli w sposób jasny i bezpośredni, a chwilami wręcz agresywny, starajcie się więc kontrolować wypowiadane słowa, bo może zrobić się nieprzyjemnie i bardzo szybko zaczniecie tego żałować. Niektóre Bliźnięta zdecydują się na odważne działania w kwestii finansów, wezmą szybki kredyt lub spłacą wcześniejsze zobowiązania. W piątek Słońce opuści wasz znak i wkroczy do znaku Raka, troska o materialne zabezpieczenie rodziny pogłębi się więc znacznie.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 10 – 16 czerwca 2019

Na początku tygodnia czekają was podróże, ważne umowy, negocjacje lub szkolenia. Niektóre sprawy trudno będzie wytłumaczyć lub zrozumieć, o czym ostrzega układ planet między Słońcem, Jowiszem i Neptunem, ale nie powinniście się tym przejmować, ponieważ w waszym znaku przebywa Wenus, która doda wam uroku i zjedna sympatię otoczenia. Dla Bliźniąt urodzonych w pierwszej dekadzie znaku nadejdzie czas miłości i empatii, starajcie się myśleć sercem, zobaczycie jak wspaniałe efekty to przynosi. Pod koniec tygodnia będziecie mieć skłonność do wydawania pieniędzy zbyt szybko i nierozważnie, w końcu na niektóre potrzeby po prostu ich zabraknie. Unikajcie pośpiechu, uważajcie na słowa, bo mogą być zbyt ostre, zadbajcie o zdrowie.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 3 – 9 czerwca 2019

Słońce nadal przebywa w waszym znaku, zasilając was energią i chęcią do działania, do wtorku przebywa tam również Merkury, zachęcając do działalności intelektualnej oraz spotkań z ludźmi. W poniedziałek w waszym znaku dojdzie do nowiu Księżyca, to szansa, aby rozpocząć całkiem nową działalność, która pochłonie was bez reszty. Zajmiecie się potrzebami domowników, remontem domu lub urządzaniem mieszkania, sprawy rodzinne okażą się priorytetowe, konieczność dodatkowych wydatków wywoła jednak frustrację. W czasie weekendu sekstyl Merkurego do Urana pozwoli podjąć trafne decyzje, wpadną wam do głowy oryginalne pomysły, które wprowadzicie natychmiast w życie.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 27 maja – 2 czerwca 2019

Zarówno Słońce jak i Merkury przebywają w waszym znaku, oświetlając i nadając znaczenie każdej z waszych inicjatyw. Najbardziej znaczące i szczęśliwe okażą się dni od czwartku do soboty, kiedy Merkury w Bliźniętach utworzy opozycję do Jowisza w przeciwległym Strzelcu – obie planety są bardzo mocne, przyniosą więc szczęśliwe zbiegi okoliczności, ciekawe podróże zagraniczne i nowe międzynarodowe znajomości. Jedynie w czwartek kwadratura Merkurego do Neptuna może trochę zamącić i uczynić coś niezrozumiałym, ale pozostałe aspekty gwarantują sukces w każdej sprawie. Wenus w sekstylu do Neptuna i trygonie do Saturna pozwoli przeżyć romantyczne chwile w związkach, jest to również korzystny układ planet dla długotrwałych inwestycji.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 20 – 26 maja 2019

Kiedy we wtorek Słońce w koniunkcji z Merkurym wkroczą do waszego znaku, rozpocznie się dla was bardzo twórczy okres, pełen wydarzeń mających wpływ na wasz rozwój i samorealizację. Zostaniecie zauważeni i dostrzeżeni przez przełożonych, dobre pomysły znajdą zastosowanie w praktyce, dotyczy to szczególnie Bliźniąt urodzonych w pierwszej dekadzie znaku. Słońce w waszym znaku zasili energetycznie i pozwoli zrealizować plany, natomiast Merkury doda pewności siebie i ułatwi podjęcie trafnych decyzji. W drugiej połowie tygodnia sekstyl Marsa do Urana wpłynie na dokonanie radykalnych zmian w dziedzinie finansów, zmieni stosunek do pieniędzy oraz sposobu ich inwestowania.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku