Archiwa kategorii: Bliźnięta – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 6 – 12 kwietnia 2020

Słońce w przyjaznym Baranie zachęca do działalności społecznej oraz kontaktów z przyjaciółmi. Merkury do soboty, dopóki przebywa w znaku Ryb, będzie was trzymał w niepewności oraz skłaniał do zamartwiania się brakiem pracy i do słuchania doniesień na temat rozwoju koronawirusa. Całe szczęście w waszym znaku przebywa radosna Wenus, co wpłynie na poprawę samopoczucia i skieruje uwagę na ukochane osoby. Staniecie się bardziej łagodni i skłonni do kompromisów, co bardzo się przyda od wtorku do czwartku, kiedy dojdzie do pełni Księżyca w Wadze w połączeniu z napiętym aspektem Marsa i Urana – macie szansę rozładować pojawiające się konflikty za pomocą poczucia humoru. W sobotę Merkury, władca waszego znaku, opuści nieprzyjazne mu Ryby i wkroczy do życzliwego Barana, poczujecie się na swoim miejscu, wróci energia i chęć do działania.
Zobacz prognozy i talizmany na Rok Metalowego Szczura >>

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 30 marca – 5 kwietnia 2020

Słońce przebywa w życzliwym znaku Barana, sprzyjając rozwojowi przyjaźni i zacieśnianiu relacji międzyludzkich, przymusowy pobyt w domu was przed tym nie powstrzyma. Od poniedziałku Mars w znaku Wodnika w koniunkcji z Saturnem zachęci was do rozpoczęcia nauki w całkiem nowej dziedzinie, na starcie czekają was trudności, ale nie rezygnujcie, bo to może być wasza życiowa misja, sytuacja wymaga umiejętności przystosowania się do daleko idących zmian. W piątek do waszego znaku zawita powabna Wenus i zawróci w głowie zakochanym Bliźniętom, zwłaszcza że tego dnia Merkury utworzy koniunkcję z Neptunem w marzycielskich Rybach – kolacja przy świecach to dobry pomysł, ale pod żadnym pozorem nie podejmujcie w tych dniach życiowych decyzji, a w czasie weekendu nie wychodźcie z domu.
Zobacz prognozy i talizmany na Rok Metalowego Szczura >>

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 23 – 29 marca 2020

Pobyt Merkurego w znaku Ryb sprawia, że bardziej niż inni przejmujecie się statystykami wirusa, śledzicie z uwagą doniesienia, ale ostatecznie czujecie się zagubieni w gąszczu sprzecznych informacji i rozmaitych teorii spiskowych. Tymczasem jest to dla was bardzo dobry czas, aby zajrzeć wgłąb własnego wnętrza i zająć się rozwojem osobistym i duchowym. Internet jest waszym medium, więc nie powinniście tak bardzo odczuwać izolacji od znajomych. Nów Księżyca, do którego dojdzie we wtorek, może wyznaczyć początek nowej przyjaźni, nie ufajcie jednak każdemu, kto wyśle wam zaproszenie na facebooku. Wenus w dobrych aspektach z Neptunem, Jowiszem i Plutonem, przez cały tydzień sprzyja transakcjom finansowym oraz internetowym zakupom.
Zobacz prognozy i talizmany na Rok Metalowego Szczura >>

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 16 – 22 marca 2020

W poniedziałek Merkury ponownie wkroczy do znaku Ryb, w którym nie czuje się najlepiej. Atmosfera zagrożenia i wszechobecnych informacji o pandemii wpłynie na was dołująco, jednocześnie nie będziecie mogli powstrzymać się od słuchania o kolejnych zachorowaniach, odniesiecie wrażenie, że zagrożenie jest wszechobecne. Aby oderwać się od niezdrowych myśli, horoskop radzi zająć się czymś konstruktywnym, zwłaszcza że do piątku Słońce tworzy sekstyl do Saturna, pomagając zamieniać marzenia w konkrety. W piątek Słońce wkroczy do życzliwego Barana, staniecie się więc bardziej aktywni, weekend natomiast zapowiada się wyjątkowo energetycznie za sprawą koniunkcji Marsa do Jowisza i Plutona w Koziorożcu. Radykalne zmiany wprowadzi od niedzieli Saturn, wkraczając do znaku Wodnika, pomoże wam zaprowadzić porządek tam, gdzie dotąd panował chaos.
Zobacz prognozy i talizmany na Rok Metalowego Szczura >>