Archiwa kategorii: Bliźnięta – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 18 – 24 lutego 2019 roku

W poniedziałek sekstyl Słońca z Uranem pozwoli spędzić owocne chwile w gronie przyjaciół. Niektóre osoby, podzielające wasze pasje i zainteresowania, wprowadzą zamęt we wzajemne stosunki, również w pracy dojdzie do niezrozumienia intencji, kiedy we wtorek Merkury utworzy koniunkcję z Neptunem – jeśli chcecie dojść do sedna problemu, starajcie się kierować intuicją, a nie logicznym rozumowaniem. Również we wtorek Słońce zmieni znak i wkroczy do Ryb, aktywizując sferę zawodową, a pełnia w Pannie podkręci emocje w rodzinie. Niektóre sprawy uda się uporządkować w czasie weekendu, podczas sesktylu Merkurego do Saturna uważajcie tylko, aby nie przeinwestować, do czego skłaniać mogą partnerzy życiowi lub biznesowi.
Moja i Twoja astrologia. Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 11 – 17 lutego 2019 roku

Merkury w Rybach sprawi, że poczujecie się słabi i trochę zagubieni, niektóre Bliźnięta dopadnie grypa lub inny rodzaj przejściowej niedyspozycji. Od poniedziałku do czwartku starajcie się jak najwięcej odpoczywać, słuchajcie muzyki, medytujcie, zajmijcie się czymś mało absorbującym. Bliźnięta urodzone w ostatniej dekadzie znaku szczególnie powinny unikać stresujących sytuacji i nie angażować się w konflikty w grupie osób o wspólnych zainteresowaniach.

Przyjaciele mogą w tym czasie działać wam na nerwy, zwłaszcza ich „dobre rady” dotyczące Walentynek, nie warto jednak kruszyć kopii o sprawy i problemy, które nie są tego warte. Koniec tygodnia będzie znacznie lepszy, w czasie weekendu sekstyl Słońca do Urana rozpędzi chmury w związkach i wszystko wróci do normy.
Moja i Twoja astrologia. Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 4 – 10 lutego 2019 roku

Bliźnięta w tym tygodniu będą miały wiele powodów do satysfakcji, to znakomity czas, aby wybrać się za granicę lub zaplanować wakacje, powiodą się także wszelkie przedsięwzięcia związane z nauczaniem lub zdobywaniem wiedzy. Merkury w sekstylu do Jowisza i nów Księżyca w znaku Wodnika na początku tygodnia oraz aspekty Słońca z Jowiszem i Merkurego z Marsem w czasie weekendu, zapewnią trwały sukces, jeśli będziecie pewni siebie i wystarczająco szybcy, aby złowić okazję pojawiającą się na horyzoncie. Możecie poznać ważne i wartościowe osoby mające wpływ na waszą przyszłość, otrzymać niespodziewane pieniądze, a może nawet wygrać na loterii, tylko w przyjaźni pod koniec tygodnia coś zacznie się psuć.
Moja i Twoja astrologia. Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 28 stycznia – 3 lutego 2019 roku

Wiele będzie się działo w tym tygodniu, szczególnie w środę, kiedy Merkury utworzy koniunkcję ze Słońcem – staniecie się widoczni, znajdziecie się w centrum uwagi otoczenia, wasze pomysły zostaną zauważone i docenione, jeśli więc planujecie jakiś rodzaj prezentacji, wybierzcie na nią środę. Koniec tygodnia służy także sprawom międzynarodowym, warto w czasie weekendu dokonać rezerwacji podróży zagranicznej lub zaplanować wakacje. Życie miłosne i towarzyskie nabierze rumieńców w sobotę i niedzielę, kiedy Wenus utworzy trygon z Uranem, czekają was udane randki, szalone imprezy i wiele zaskakujących wydarzeń, nie próbujcie tylko robić niczego na siłę i unikajcie ryzyka, bo kwadratura Marsa do Plutona ostrzega przed stosowaniem siły i przemocy w każdej dziedzinie.
Moja i Twoja astrologia. Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 21 – 27 stycznia 2019 roku

W poniedziałek wystąpią problemy w komunikacji za sprawą pełni oraz zaćmienia Księżyca w znaku Lwa, opanujcie emocje i starajcie się nie przyspieszać niczego. Zdejmijcie także nogę z gazu i unikajcie przekraczania prędkości, bo kwadratura Marsa do Saturna nie pozostawi tego bez konsekwencji, lepiej nie ryzykować mandatu lub stłuczki. Koniunkcja Wenus z Jowiszem w trygonie do Marsa, pod wpływem której pozostaniecie od wtorku do czwartku, zapewni moc wrażeń zakochanym Bliźniętom, pozwoli też poznać mnóstwo ciekawych i prominentnych osób. W czwartek Merkury opuści znak Koziorożca i wkroczy do przyjaznego i rozrywkowego Wodnika, ożywi się więc znacznie wasze życie towarzyskie.
CzaroMarownik 2019. Kalendarz Magiczny