Archiwa kategorii: Bliźnięta – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 26 października – 1 listopada 2020

Merkury w środę wycofa się do znaku Wagi, do którego w tym samym dniu zawita jego władczyni, czyli Wenus. Obydwie planety w Wadze skłonią do rozpoczęcia negocjacji i próby dojścia do porozumienia w każdej konfliktowej sytuacji, Merkury jednak porusza się biegiem wstecznym, powinniście więc wziąć pod uwagę fakt, że możecie się mylić. Przyznanie się do błędu nie jest hańbą, przeciwnie – sprzyja wyjściu z honorem z trudnej sytuacji. Wolne Bliźnięta otworzą się na miłość, pozostałe skupią się na potrzebach dzieci. Ważne decyzje starajcie się podejmować dopiero po 3 listopada, kiedy Merkury ruszy do przodu. W czasie weekendu uważajcie na zdrowie, bo pełnia Księżyca w Byku, do której dojdzie w sobotę, wywoła zaskakujące sytuacje. Kwadratura Merkurego do Saturna wymusi ograniczenia w komunikacji.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 19 – 25 października 2020

Opozycja cofającego się Merkurego w Skorpionie do Urana w Byku wywoła na początku tygodnia sporo stresów, głównie spowodowanych sytuacją epidemiologiczną oraz stanem zdrowia własnego lub bliskich wam osób. Na jaw wyjdą tajemnice, które was zaskoczą i skłonią do nerwowej reakcji. Trygon Wenus najpierw do Jowisza a następnie do Plutona osłodzi stresujące sytuacje i poprawi sytuację finansową, zachęci też do większych zakupów – nie zapominajcie jednak, że Merkury jest w biegu wstecznym, nie jest to więc czas odpowiedni dla większych inwestycji, szczególnie takich, do jakich namawiają was przyjaciele. W piątek Słońce wkroczy do znaku Skorpiona, przypominając o zbliżającym się Święcie Zmarłych oraz skupiając uwagę na sprawach zdrowia.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 12 – 18 października 2020

W poniedziałek sekstyl Merkurego do Wenus skłoni was do zainteresowania się bliską osobą, szczególnie w kontekście jej pracy oraz stanu zdrowia. Napięte aspekty Słońca z Marsem oraz planetami przebywającymi w znaku Koziorożca, zmuszą do zmian, które odbiją się na kontaktach z dziećmi oraz przyjaciółmi. Merkury w znaku Skorpiona w środę zmieni bieg na wsteczny, rozpoczynając 3-tygodniowy okres, w którym nastąpią zmiany, wywołane sprawami zdrowotnymi, kolejna fala epidemii wpłynie na konieczność wycofania się z niektórych umów oraz planów. Jak zwykle, kiedy Merkury się cofa, unikajcie zakupu sprzętu elektronicznego lub związanego z komunikacją, zrezygnujcie też z poważnych inwestycji. Nów Księżyca w znaku Wagi, do którego dojdzie w piątek, zapowiada rozpoczęcie nowej aktywności w dziedzinie artystycznej oraz twórczej, która stanie się waszym hobby.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy