Archiwa kategorii: Bliźnięta – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 9 – 15 grudnia 2019

Merkury, który od poniedziałku zagości w przeciwległym znaku Strzelca, jak również przebywające już tam Słońce, skupią uwagę na sprawach partnerstwa, czekają was ważne rozmowy, ustalenia oraz negocjacje. Pełnia Księżyca w waszym znaku, do której dojdzie w czwartek, wywoła silne emocje. Odniesiecie wrażenie, że najważniejsze sprawy dla was i waszych partnerów dzieją się właśnie teraz, a dotyczyć mogą wspólnych pieniędzy oraz zasobów materialnych. Wenus w koniunkcji najpierw z Saturnem, a następnie z Plutonem, zapowiada konieczność zaciągnięcia kredytu lub przeciwnie – wsparcie osób bardziej potrzebujących. Trygon Jowisza do Urana może zachęcić was do podzielenia się zasobami z kimś potrzebującym wsparcia. Niektóre Bliźnięta sięgną do środków odłożonych na rachunkach bankowych, aby zrealizować swoje lub cudze marzenie.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 2 – 8 grudnia 2019

W poniedziałek dojdzie do ważnego astrologicznego wydarzenia: Jowisz, przebywający przez ostatnie 13 miesięcy w przeciwległym znaku Strzelca opuści go i wkroczy na kolejny rok do Koziorożca, tracąc sporo ze swej godności. Oznacza to początek długotrwałych inwestycji oraz uregulowań prawnych, które zabezpieczą waszą przyszłość na następne lata. Od poniedziałku do czwartku sekstyle Merkurego do Plutona oraz Wenus do Marsa sprawą, że uporacie się z trudnościami związanymi ze służbą zdrowia, systemem ubezpieczeń lub spadkami, zajmiecie się skutecznie porządkowaniem finansów, szczególnie w zakresie zaległych wypłat wykonawcom rozmaitych prac. Pod koniec tygodnia otrzymacie atrakcyjną zawodową propozycję, ale ktoś zechce sprzątnąć ją wam sprzed nosa, trzymajcie więc rękę na pulsie.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 25 listopada – 1 grudnia 2019

W poniedziałek koniunkcja Wenus z Jowiszem w przeciwległym znaku Strzelca zapowiada wiele miłości oraz owocne kontakty z osobami na świeczniku, dotyczy to w szczególności Bliźniąt urodzonych w trzeciej dekadzie znaku (11-21.06). We wtorek nów Księżyca w Strzelcu zaowocuje nową znajomością lub kolejnym etapem w związku, jeśli rozdzieliły was na jakiś czas konflikty. Druga połowa tygodnia minie pod znakiem trygonu Wenus w Koziorożcu do Urana w Byku, przynosząc niespodziewaną wypłatę rezerwowych środków lub podjęcie nagłej decyzji w sprawie kredytu. Sekstyl Merkurego do Saturna oznacza przychylność we wszelkiego rodzaju długoterminowych projektach.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 18 – 24 listopada 2019

We wtorek Mars wkroczy do Skorpiona, aktywizując szeroko pojętą dziedzinę walki o zdrowie lub ze służbą zdrowia, w środę Merkury zmieni bieg na prosty, od czwartku więc znów można będzie kupować sprzęt elektroniczny, wybierać się w podróż i podejmować ważne, życiowe decyzje. W piątek znak zmieni również Słońce, wkraczając do przeciwległego Strzelca, co skupi uwagę Bliźniąt na zawieraniu umów, podpisywaniu kontraktów, negocjowaniu zobowiązań oraz rozstrzyganiu spraw partnerskich. Najprzyjemniej zapowiada się weekend, kiedy w Strzelcu dojdzie do koniunkcji dwóch największych benefików, czyli Wenus i Jowisza, planet przynoszących szczęście – najsilniej to odczują osoby urodzone w trzeciej dekadzie znaku (11-21.06), to idealny moment na oświadczyny lub rozpoczęcie wspólnego życia. Uważajcie jednak na zdrowie, bo będziecie podatni na niespodziewane ataki wirusów.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 11 – 17 listopada 2019

Merkury poruszający się biegiem wstecznym utworzy w poniedziałek ścisłą koniunkcję ze Słońcem w Skorpionie, przynosząc nawrót dolegliwości lub skłaniając was do kontaktu ze służbą zdrowia. We wtorek dojdzie do pełni Księżyca w znaku Byka, sprawy zdrowia nabiorą jeszcze większego  znaczenia, podkręcając wasze emocje. W środę Merkury utworzy sekstyl z Saturnem i trygon z Neptunem, natomiast Słońce sekstylem połączy się z potężnym Plutonem, dojdzie do próby sił, w chorobach kryzys rozpocznie dochodzenie do zdrowia, w kontaktach z podwładnymi okaże się, że trzeba będzie ulec żądaniom, ale ostatecznie wyjdzie to wam na dobre, na ostateczne rozstrzygnięcia poczekajcie jednak do 20 listopada.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 4 – 10 listopada 2019

Wenus w przeciwległym znaku Strzelca zachęca do rozwoju miłości, wolne Bliźnięta urodzone w pierwszej dekadzie znaku mają szansę spotkać na swej drodze osobę wyjątkową, która rozpali ich serce. Nie dajcie się tylko ponieść zazdrości w pierwszej połowie tygodnia, kiedy pozostawać będziecie pod wpływem kwadratury Marsa do Plutona, bo to może zniszczyć rodzące się uczucie. W drugiej połowie tygodnia aspekty Słońca do Saturna i Neptuna zapowiadają rozwiązanie spraw, związanych ze służbą zdrowia, u niektórych osób mogą pojawić się objawy alergii lub inne niegroźne dolegliwości. Weekend spędzicie w biegu, rozwijając kontakty towarzyskie, odwiedzając przyjaciół lub znajomych.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 28 października – 3 listopada 2019

Początek tygodnia okaże się bardzo energetyczny, ze względu na opozycję Słońca do Urana oraz niekorzystne aspekty Saturna z Marsem, zalecana jest ostrożność, zwłaszcza we wszystkim, co wiąże się ze zdrowiem i służbą zdrowia. Ważne zawodowe sprawy oraz zakupy sprzętu elektronicznego postarajcie się zakończyć przed Świętem Zmarłych, pomoże wam w tym koniunkcja Merkurego z Wenus w znaku Skorpiona, bo w czwartek Merkury zmieni bieg na wsteczny i rozpocznie się 3-tygodniowy okres, w którym nie należy rozpoczynać projektów i podejmować istotnych, życiowych decyzji. W piątek Wenus wkroczy do przeciwległego znaku Strzelca, czas otworzyć się na miłość.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 21 – 27 października 2019

Kiedy w poniedziałek Wenus w Skorpionie utworzy trygon z Neptunem w Rybach, w pracy otrzymacie emocjonujące wiadomości, chociaż nie wszystko okaże się zrozumiałe. Sekstyl Wenus do Saturna, uściślający się we wtorek, skłoni was do oszczędności, ponieważ postawicie przed sobą cel, na który postanowicie zebrać pieniądze. W środę natomiast, kiedy Słońce zmieni znak i wkroczy do Skorpiona, w którym przebywa już Merkury, zwrócicie uwagę na stan swojego zdrowia, zmienicie dietę lub zdecydujecie się na wizytę u lekarza. Końcówka tygodnia, wraz z weekendem, okaże się bardzo aktywna i emocjonująca, nie róbcie niczego na siłę, starajcie się raczej opanować nadmierny entuzjazm, zachowajcie ostrożność i równowagę w każdej sytuacji.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku