Archiwa kategorii: Bliźnięta – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 19 – 25 lutego 2018 roku

Mars w przeciwległym znaku Strzelca stymuluje was do działania, może jednak wywołać niecierpliwość przeradzającą się w agresję. Będziecie mieć tendencję do wyładowywania złości na osobach, które najbardziej kochacie lub na czworonożnych przyjaciołach, odmawiających posłuszeństwa. W pracy da się wyczuć atmosferę niepewności i chaosu, plotki i dezinformacja mogą wywołać poczucie zagubienia. Osoby zajmujące się sztuką przeżyją chwile prawdziwego natchnienia, natomiast zakochani doświadczą momentów zarówno pełnych niepewności, jak i słodkich uniesień. Pod koniec tygodnia będziecie mieć tendencję do mijania się z prawdą, starajcie się nie ulegać manipulacji, postawcie na trwałe wartości.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 12 – 18 lutego 2018 roku

To będzie tydzień pełen spotkań towarzyskich, nie zabraknie wymiany poglądów, romantycznych zalotów oraz zaskakujących wydarzeń. Zaćmienie Słońca w znaku Wodnika, pod wpływem którego pozostaniecie w czwartek oraz piątek, wywołać może u niektórych osób trudności w przyswajaniu wiedzy, nie jest to dobry moment na zdawanie egzaminów lub podejmowanie ważnych decyzji dotyczących przyszłości. W sobotę natomiast słuchajcie swojej intuicji i zapiszcie każdy pomysł, jaki przyjdzie wam do głowy, ponieważ nadejdzie czas, w którym uda się wam zrealizować je z sukcesem. W pracy uważajcie na każde słowo i nie ufajcie każdemu, bo znajdą się osoby gotowe wykorzystać waszą niewiedzę. Dbajcie o siebie, bo grypa może was polubić.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 5 – 11 lutego 2018 roku

Mars w znaku Strzelca nadal aktywizuje życie partnerskie oraz emocjonalne Bliźniąt, szczególnie urodzonych w pierwszej dekadzie znaku. Tydzień okaże się sprzyjający dla wszystkich osób, zarówno w kontekście związków miłosnych, jak i przyjacielskich. Czekają was dni obfitujące w ekscytujące wydarzenia, wszystko będzie zmieniać się jak w kalejdoskopie, możecie liczyć na znakomitą zabawę, a także na rozwój przyjaźni. Niektóre Bliźnięta zaczną mieć problemy z wyznawanym systemem wartości, pojawią się dylematy, dotyczące zarówno moralności, jak i zachowania społecznego. Piątek i sobota miną wam szczególnie aktywnie, spodziewajcie się również krótkich i dalszych podróży.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 29 stycznia – 4 lutego 2018 roku

Mars w przeciwległym znaku Strzelca ożywi wasze życie partnerskie, zaktywizuje kontakty towarzyskie oraz biznesowe. Wiele będzie się działo, trudno będzie nadążyć nad zmianami oraz wymaganiami partnerów w każdej dziedzinie życia, dotyczy to szczególnie Bliźniąt urodzonych w pierwszej dekadzie znaku.

W środę dojdzie do zaćmienia i pełni Księżyca w znaku Lwa, unikajcie w tym dniu podróży, jeśli możecie sobie na to pozwolić odłóżcie wszelkie wyjazdy na inny termin. Za kierownicą zdejmijcie nogę z gazu i miejcie oczy szeroko otwarte, aby nie natknąć się na kontrolę drogową, bo mandat będzie murowany. W czwartek Merkury zmieni znak i wkroczy do przyjaznego znaku Wodnika, koniec tygodnia może przynieść rozwiązanie trudnych problemów, to dobry moment na negocjacje oraz wszelkie sprawy, w których liczy się szybkość decyzji.