Archiwa kategorii: Bliźnięta – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 5-11 kwietnia 2021

Mars w waszym znaku zaznaczy mocno swoją obecność – najpierw we wtorek utworzy sekstyl z Wenus w Baranie, staniecie się więc wygadani, zdobywczy i skłonni do flirtu, odnosząc sukcesy towarzyskie jeśli nie na imprezach, to przynajmniej na portalach społecznościowych. Od czwartku do niedzieli znajdziecie się pod wpływem kwadratury Marsa do Neptuna w Rybach, za wszelką cenę zapragniecie uchwycić istotę tego, czego nie da się określić. Osoby ze skłonnością do uzależnień będą musiały sporo wysiłku włożyć w rezygnację z używek. W czasie weekendu Wenus w życzliwym Baranie znajdzie się w sekstylu do Jowisza i w kwadraturze do Plutona – jeśli chcecie zasłużyć na sukces i skorzystać z przyjemności oferowanych przez Jowisza, trzeba się będzie ugiąć przed potęgą Plutona, zrozumiecie, że wszystko ma swoją cenę. Sekstyl Merkurego w Baranie do Saturna w przeciwległym Wodniku, pozwoli zachować zdrowy rozsądek i zastosować konieczne ograniczenia.

Wiedźma. Droga do siebie

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 29 marca-4 kwietnia 2021

W poniedziałek Mars w waszym znaku w koniunkcji z Północnym Węzłem Księżycowym skłoni do działania, szczególnie w zakresie odzyskiwania tego, co wcześniej straciliście. Wtorek i środa może wiązać się z gorszym samopoczuciem zarówno fizycznym, jak i psychicznym, na co wpływ będzie miała koniunkcja Merkurego z Neptunem i pobyt Księżyca w poważnym znaku Skorpiona – pomoże odpoczynek, kontakt ze sztuką i każdy rodzaj medytacji. Od wtorku do środy sekstyl Wenus i Słońca do Saturna w życzliwych znakach pozwoli uzyskać wsparcie od wypróbowanych przyjaciół, osób starszych oraz przełożonych i zawodowych partnerów. W piątek sekstyl Merkurego do Plutona ułatwi rozwój duchowy i osobisty. W Niedzielę Wielkanocną Merkury opuści problematyczny znak Ryb i wkroczy do życzliwego Barana, uzyskacie jasność tam, gdzie do tej pory istniała wątpliwość, odzyskacie energię i chęć do działania.

Wiedźma. Droga do siebie

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 22-28 marca 2021

W tym tygodniu Słońce i Wenus w życzliwym znaku Barana zachęcą do rozwoju przyjaźni, pomogą uzyskać profity, wynikające z towarzyskich znajomości. Poniedziałek okaże się bardzo aktywny, ponieważ przebywający w waszym znaku Mars znajdzie się w trygonie z Saturnem w Wodniku, niektóre Bliźnięta rozpoczną naukę nowego zawodu, inne wzmocnią kompetencje i podniosą kwalifikację, przygotowując się do awansu. Sekstyl Merkurego do Urana pozwoli wykorzystać tajne informacje, aby zdobyć to, na czym wam zależy. W środę kwadratura Merkurego do Marsa w waszym znaku pomoże w awansie, pod warunkiem, że powstrzymacie się od kontrowersyjnych wypowiedzi. Od środy do niedzieli koniunkcja Wenus ze Słońcem wzmocni przyjaźnie i rozwinie życie miłosne oraz towarzyskie, nie obejdzie się bez emocjonujących wydarzeń, co zapowiada pełnia Księżyca w znaku Wagi, do której dojdzie w niedzielę.

Wiedźma. Droga do siebie

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 15-21 marca 2021

Mars w waszym znaku i planety w Rybach zmuszają was do zwiększenia aktywności, zarówno w dziedzinie spraw domowych, jak i zawodowych. W poniedziałek i wtorek Księżyc w przyjaznym Baranie doda wam animuszu, ale już we wtorek Merkury zmieni znak i wkroczy do Ryb, w którym jest bardzo słaby, musicie się więc liczyć z tym, że nie wszystkie sprawy uda się załatwić w takim stopniu, w jakim byście sobie tego życzyli. W środę i czwartek sekstyl Słońca i Wenus do Plutona skłoni do wzięcia kredytu lub uzyskania dofinansowania, bardziej zasobne Bliźnięta znajdą sposób na nowe inwestycje. Najbardziej aktywni staniecie się w piątek i sobotę, kiedy Księżyc będzie tranzytował wasz znak. W sobotę Słońce, a następnego dnia Wenus wkroczą do przyjaznego Barana, to znakomita okazja, aby zacząć powiększać grono znajomych i przyjaciół.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy