Archiwa kategorii: Bliźnięta – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 13 – 19 sierpnia 2018

Jeszcze przez cały tydzień Merkury w znaku Lwa porusza się biegiem wstecznym, co sprzyja odpoczynkowi i oddawaniu się ulubionym zajęciom. Zamiast poświęcać czas sprawom zawodowym, lepiej wybrać się na wakacje z ukochaną osobą, bowiem sekstyl Merkurego do Wenus zapowiada okres kultywowania miłości, zachęca do wyznawania uczuć i spędzania czasu z ukochaną osobą. Życie towarzyskie znacznie się ożywi, szczególnie pod koniec tygodnia, czekają was pomyślne wiadomości i spotkania w gronie przyjaciół. Bliźnięta, które pomimo wakacyjnej aury pozostaną w pracy, mogą spodziewać się zawodowego awansu. W każdym przypadku czekają was w tym tygodniu przyjemności.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 6 – 12 sierpnia 2018

Jeśli bardzo chcecie w tych dniach wybrać się w podróż, to najlepszymi dniami na letnią kanikułę okażą się środa i czwartek, kiedy Merkury utworzy ścisłą koniunkcję ze Słońcem – możecie w tym czasie liczyć na znakomitą pogodę i dobre samopoczucie. Od wtorku Wenus przebywać zacznie w znaku Wagi, będącym jej naturalnym królestwem, i utworzy aspekty zarówno z żarliwym Marsem, jak i ochładzającym Saturnem – to czas na gorące romanse, udane randki, spotkania w wesołym gronie i wszelkie przyjemności. Niestety, w niektórych przypadkach okaże się, że nie stać was na wystawne życie, które pragnęlibyście prowadzić lub pojawią się inne ograniczające okoliczności utrudniające kontakt z przedmiotem waszych marzeń. W czasie weekendu uważajcie na drogach, szczególnie w sobotę, podczas zaćmienia Słońca w znaku Lwa.
W CzaryMary.pl trwa Magiczne Lato z Darmową Dostawą

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 30 lipca – 5 sierpnia 2018

Merkury w znaku Lwa jest w biegu wstecznym, więc plany urlopowe starajcie się odłożyć na inny termin, bo pojawić się mogą nieprzewidziane trudności, które skłonią was do wcześniejszego powrotu. Zrezygnujcie także z poważnych inwestycji oraz zakupów, szczególnie związanych z elektroniką lub środkami komunikacji. Nie jest to również tydzień odpowiedni do rozwoju miłości, skoncentrujcie się więc na pracy, gdzie wiele się dzieje i trzeba trzymać rękę na pulsie. Nie wszystko okaże się jasne i zrozumiałe pod koniec tygodnia, starajcie się więc nie podejmować strategicznych decyzji. Panujcie nad nerwami, kiedy nie wszystko pójdzie po waszej myśli.