Archiwa kategorii: Bliźnięta – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 20-26 września 2021

Pełnia Księżyca w towarzystwie zwodniczego Neptuna wywoła w poniedziałek emocje, w głowie pojawi się zamęt, a sprawy zawodowe oraz osobiste niektórym Bliźniętom mogą wydawać się nie do pogodzenia – całe szczęście trygon Merkurego do Jowisza pozwoli z każdej sytuacji wyjść zwycięsko, szczególnie w zakresie spraw związanych z podróżami oraz edukacją. We wtorek, środę i większość czwartku Księżyc w Baranie skłoni do aktywności towarzyskiej, natomiast kwadratura Merkurego do Plutona zapowiada nieprzyjemne rozmowy na temat wspólnych pieniędzy, pożyczek i kredytów. W środę Słońce zmieni znak i wkroczy do życzliwej Wagi, kierując uwagę na ulubione zajęcia i zabawę z dziećmi. W czwartek po południu Księżyc przesunie się do Byka, w piątek i sobotę finanse nadal będą w centrum uwagi, zwłaszcza że dojdzie do opozycji Wenus do nieprzewidywalnego Urana oraz koniunkcji Księżyca z Uranem, co sprawi, że niektóre Bliźnięta będą skłonne niespodziewanie naruszyć ukryte zasoby. W czasie weekendu trygon Marsa do Saturna pomoże zapanować nad emocjami, warto skupić się na czekających was zadaniach, w czym pomoże w niedzielę wejście Księżyca do waszego znaku.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 13-19 września 2021

Na początku tygodnia opozycja Słońca do Neptuna doprowadzi do nieporozumień w pracy. W poniedziałek, za sprawą tranzytu Księżyca przez przeciwległy znak Strzelca, czekają was kontakty z obcokrajowcami, negocjacje oraz sprawy związane z nauczaniem. W środę i czwartek natomiast pobyt Księżyca w Koziorożcu przynieść może spotkanie z urzędnikami, szczególnie jeśli staracie się o kredyt lub wypłatę świadczeń – trygon Słońca do Plutona obdarzy was motywacją, determinacją i mocą, niezbędną do załatwienia trudnych spraw, zachowajcie jednak ostrożność w kontaktach z bliskimi osobami, bo w środę Mars wejdzie do znaku Wagi, co zapowiada brak cierpliwości, łatwość wpadania we frustrację i spadek skuteczności w działaniu. W piątek i sobotę Księżyc w życzliwym Wodniku zachęci do rozwoju życia towarzyskiego, spotkacie się z przyjaciółmi lub z osobami, z którymi łączy was wspólnota zainteresowań, chociaż kwadratura Wenus do Saturna zapowiada, że niektóre osoby poczują się samotne i opuszczone. W niedzielę Księżyc w Rybach sprzyja słodkiemu nicnierobieniu, warto więc odpocząć, oddając się marzeniom.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 6-12 września 2021

W poniedziałek i wtorek nów Księżyca w znaku Panny w trygonie do Urana w Byku, zachęci niektóre Bliźnięta do rozpoczęcia remontu lub przemeblowania mieszkania, niespodziewanie pojawi się okazja do zainwestowania w nieruchomości lub po prostu zabierzecie się za generalne porządki. Aspekty Wenus – korzystny trygon do Jowisza i napięta kwadratura z zaborczym Plutonem, skłonią do sięgnięcia po wygraną, warto zagrać na loterii, natomiast wolne Bliźnięta mają szansę nawiązać namiętny romans. Przez większość tygodnia trygon Marsa do Plutona obdarzy was mocą i determinacją w działaniu. W środę i czwartek Księżyc w życzliwym znaku Wagi napełni was radością, zajmiecie się tym, co najbardziej lubicie robić. W piątek Wenus zmieni znak i wkroczy do Skorpiona, do soboty będzie też przebywał tam Księżyc, niektóre Bliźnięta zaczną przejmować się swoim zdrowiem, relacje z bliskimi się pogorszą. W niedzielę wejście Księżyca do życzliwego Strzelca poprawi samopoczucie.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 30 sierpnia–5 września 2021

Księżyc w waszym znaku w poniedziałek i wtorek zapewni dobre samopoczucie oraz ułatwi wyrażanie uczuć, nawet tych najbardziej skomplikowanych. Także Merkury, który w poniedziałek zawita do dyplomatycznej Wagi, ułatwi porozumienie, zwłaszcza w sprawach dotyczących miłości i wzajemnych oczekiwań. Księżyc w Raku od środy do piątku skieruje uwagę na relacje rodzinne, będziecie starali się rozwiązać finansowe problemy w sposób, który nie zrani uczuć żadnej z zainteresowanych osób, chociaż opozycja Marsa do Neptuna ostrzega, że niektórych spraw nie da się załatwić bez wyjaśnienia nieporozumień, które mogły narastać od dłuższego czasu. Również w pracy pojawią się tematy trudne do ogarnięcia, rozwiązanie okaże się łatwiejsze niż zakładaliście, zamiast rozdzielać włos na czworo trzeba się zaangażować w konkretne działanie. W czasie weekendu Księżyc w Lwie pozwoli pokazać się od najlepszej strony domownikom, natomiast trygon Merkurego do Saturna ułatwi wyznanie uczuć oraz podjęcie długotrwałych zobowiązań.