Archiwa kategorii: Bliźnięta – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 7 – 13 października 2019

W poniedziałek i wtorek kwadratura Słońca do Saturna wpłynie destabilizująco na związki o charakterze romansu, stosunki z dziećmi oraz zawodowe projekty. Merkury w znaku Skorpiona jest podatny na infekcje oraz zranienia, dbajcie więc o siebie i uważajcie na zmienną jesienną aurę, bo opozycja Merkurego do Urana potrafi zaskoczyć. Druga połowa tygodnia będzie znacznie przyjemniejsza, na co wpłynie sekstyl Słońca do Jowisza, możecie liczyć na przychylność partnerów życiowych oraz biznesowych. Weekend natomiast zapowiada się intensywny towarzysko, zwłaszcza w niedzielę, na co wpłynie zarówno pełnia Księżyca w znaku Barana, jak opozycja Wenus do Urana – zaskoczą was niespodziewani goście lub szykuje się sprzeczka kochanków, panujcie nad emocjami, kierujcie się rozsądkiem, a dobrze na tym wyjdziecie.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 30 września – 6 października 2019

Planety w życzliwym znaku Wagi zachęcą was do zajmowania się ulubionymi zajęciami, poprawią relacje z dziećmi, a także pomogą załatwić najpilniejsze sprawy, szczególnie w pierwszej połowie tygodnia. We wtorek lub środę kwadratura Wenus do Plutona pozwoli uzyskać kredyt, otrzymać wypłatę świadczeń lub załatwić polisę, nie obejdzie się jednak bez stresu, a warunki nie dla każdego okażą się do przyjęcia. W czwartek Merkury opuści znak Wagi i wkroczy do znaku Skorpiona, skupicie się na swoim zdrowiu oraz zajmiecie się poprawą relacji z podwładnymi i współpracownikami. W czasie weekendu pozostaniecie pod wpływem kwadratury Słońca do Węzłów Księżycowych oraz Saturna, trzeba się będzie uzbroić w cierpliwość, bo nie wszystko pójdzie tak, jak byście sobie życzyli.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 23 – 29 września 2019

W poniedziałek Słońce wkroczy do życzliwego znaku Wagi, wzmacniając energię i oświetlając sprawy związane z dziećmi, ulubionym hobby, życiem rozrywkowym oraz wszystkim, co sprawia wam przyjemność. W Wadze przebywa już Merkury, tworzący sekstyl z Jowiszem, od poniedziałku do środy spodziewać się więc możecie korzystnych zbiegów okoliczności oraz okazji do wesołej zabawy. Powabna Wenus również przebywa w swoim znaku i chociaż w pierwszej połowie tygodnia tworzy napiętą kwadraturę z ograniczającym Saturnem, wynagrodzi wam trudności i sypnie szczęściem w czasie weekendu, tworząc dobry aspekt z przynoszącym powodzenie Jowiszem. Nów Księżyca w przyjaznym znaku Wagi, do którego dojdzie w sobotę, oznacza początek miłości lub rozpoczęcie intratnego projektu, w którym liczyć się będzie kreatywność i smak artystyczny.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 16 – 22 września 2019

Merkury w koniunkcji z Wenus w znaku Wagi sprawi, że pozostawać będziecie pod wpływem osoby, której punktu widzenia nie podzielacie, ale czujecie się z nią emocjonalnie związani. Samotne Bliźnięta mogą spotkać w tym tygodniu miłość życia, zakochani założą różowe okulary i długo ich nie zdejmą, pozostali zaczną liczyć pieniądze, które do nich napłyną. Mars w trygonie do Plutona zapowiada odważne interesy, pozyskanie kredytu, spłatę lub odbiór długów, wypłatę oszczędności. Jowisz w przeciwległym znaku Strzelca w kwadraturze do Neptuna w Rybach ostrzega przed intrygami, plotkami i osobami w pracy, którym nie należy ufać.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 9 – 15 września 2019

Ambicja pchać was będzie do przodu, pojawią się jednak zawodowe niejasności i zawiłości, z którymi nie wszyscy dadzą sobie radę. Słońce w opozycji do Neptuna sprzyja nieporozumieniom, sprawdzajcie więc wszystko kilkakrotnie, zanim podejmiecie ważne decyzje. Mocny Merkury w koniunkcji z Wenus postawi przed wami osoby, na które zwrócicie szczególną uwagę i chociaż początkowo wydawać się będą nieprzychylne, ostatecznie okażą się pełne wdzięku i życzliwości. W piątek pojawi się okazja, aby porozmawiać od serca z kimś ważnym, może to być istotne dla waszej przyszłości, emocje podkręci pełnia Księżyca w znaku Ryb, weekend więc zapowiada się szczególnie energetycznie. W sobotę zarówno Wenus, jak i Merkury zmienią znak i wkroczą do znaku Wagi, co poprawi stosunki międzyludzkie, niektóre Bliźnięta mogą poznać miłość swojego życia.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku