Archiwa kategorii: Bliźnięta – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 18 – 24 czerwca 2018

Wielki trygon między władcą waszego znaku Merkurym a Jowiszem oraz Neptunem zapowiada okazję do wzbogacenia się, to dobry tydzień na korzystne inwestycje, pod warunkiem, że powstrzymacie się od pokusy, aby wydać wszystko co zarobicie na przyjemności lub używki. Do czwartku Słońce przebywa w waszym znaku, napełniając energią i optymizmem przedstawicieli znaku Bliźniąt, kiedy wkroczy do Raka i utworzy sekstyl z Uranem możecie spodziewać się jakiej niespodzianki finansowej – może to być dodatkowa premia, awans lub wygrana. W czasie weekendu nie ulegajcie presji, nie musicie zgadzać się na coś, co jest niezgodne z wyznawanymi zasadami, nawet jeśli obiecają wam „złote góry”, w perspektywie to się nie opłaci.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 11 – 17 czerwca 2018

Do wtorku nie tylko Słońce, ale również Merkury, władca Bliźniąt, znajduje się w waszym znaku, wzmacniając wasze poczucie pewności siebie i przyciągając szereg pozytywnych sytuacji. W środę nów Księżyca w waszym znaku zapowiada początek jakiegoś interesującego przedsięwzięcia związanego z komunikacją lub przekazem informacji. Od czwartku staniecie się jeszcze bardziej towarzyscy, wolne Bliźnięta zaczną rozglądać się za swoją druga połową, natomiast osoby pozostające w stałych związkach, zapragną wprowadzić do wzajemnych relacji więcej przyjemności i zabawy. W czasie weekendu pojawią się przejściowe ograniczenia finansowe, ale niektórym osobom uda się coś tanio kupić lub złapać korzystne „last minute”.
Odkryj magię kart Tarota

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 4 – 10 czerwca 2018

Słońce i Merkury przebywają w waszym znaku, obdarzając Bliźnięta entuzjazmem i radością życia, jednak w tym tygodniu obie planety tworzą napięty aspekt z niepewnym Neptunem, możecie więc poczuć się trochę zagubieni i zdezorientowani, szczególnie w sprawach zawodowych. Wiadomości, jakie otrzymacie, ostatecznie okażą się dla was korzystne, wzbudzą jednak kontrowersje i ogólną dezinformację. Osoby urodzone w drugiej dekadzie znaku w sposób szczególny odczują tę konfigurację, kierujcie się intuicją i słuchajcie własnego rozsądku. Niektóre leki mogą na was źle działać, a ukąszenia owadów okażą się wyjątkowo nieprzyjemne.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 28 maja – 3 czerwca 2018

Słońce w waszym znaku zachęca do aktywności i samorealizacji, jednak w poniedziałek i wtorek Merkury w Byku trochę was rozleniwi i sprawi, że czas przecieknie wam przez palce. Już w środę natomiast, kiedy Merkury wkroczy do waszego znaku, a w przeciwległym znaku Strzelca dojdzie do pełni Księżyca, emocje pobudzą was do życia pełnego wyzwań, a nadchodzący długi weekend zacznie kusić i wiele Bliźniąt w jednej chwili spakuje walizkę i złapie „last minute” lub inną okazję do podróży. Koniec tygodnia zapowiada się fantastycznie, chociaż wiązać się może ze sporymi wydatkami – nie odmówicie sobie jednak ani jednej przyjemności, realizując swoje marzenia. Niektóre Bliźnięta czeka niespodziewany awans lub służbowy intratny wyjazd.
Odkryj magię kart Tarota

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 21 – 27 maja 2018

Już w poniedziałek do waszego znaku wkroczy Słońce, obdarzając pozytywną energią wszystkie Bliźnięta, a szczególnie osoby urodzone w pierwszej dekadzie znaku. Słońce w Raku w pozytywnym aspekcie Urana w pierwszej połowie tygodnia pozwoli wam cieszyć się poprawą finansów oraz podwyższonym poczuciem własnej wartości dzięki udanym spotkaniom towarzyskim. W pracy uda się rozwiązać problemy międzyludzkie dzięki ukrytej wiedzy, jaką na ich temat posiadacie, nie słuchajcie plotek, bierzcie pod uwagę tylko sprawdzone informacje. Niektóre Bliźnięta wybiorą się za granicę, realizując swoje marzenia, inne przeciwnie, zaangażują się w pracę na rzecz innych.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 14 – 20 maja 2018

W pierwszej połowie tygodnia mogą pojawić się nieporozumienia w grupie przyjaciół, ale nie będzie to dotyczyć was osobiście, Wenus tranzytująca znak Bliźniąt pozwoli wam zachować dobry humor i uśmiech w każdej sytuacji, a także zaktywizuje życie towarzyskie, dla osób zakochanych będzie to czas pełen randek i wyznań miłości. Za waszymi plecami dzieją się rzeczy, które przeczuwacie, ale jeszcze nie nadszedł czas ich ujawnienia. Od przyszłego tygodnia, kiedy Słońce wkroczy do waszego znaku, odzyskacie energię i chęć do działania, na razie zbierajcie siły i ładujcie akumulatory, dbajcie o zdrowie i dobre samopoczucie. Trygon Merkurego do Saturna w drugiej połowie tygodnia pozwoli wam myśleć racjonalnie i podejmować decyzje mające wpływ na waszą przyszłość.
Odkryj magię kart Tarota