Archiwa kategorii: Byk – horoskop miesieczny

Horoskop na czerwiec 2019 roku dla Byka

Wenus w waszym znaku do 9 czerwca dostarczy wiele radości, nie próbujcie jednak stosować żadnych diet, bo nie uda się powstrzymać łakomstwa, lepiej więc pozwolić sobie na smakołyki, a ograniczenia zaplanujcie na inny termin. Do 5 czerwca będziecie mieć szczególny apetyt na życie, a wrażeń dostarczy wam trygon Wenus do Plutona, rozbudzi namiętność i pasję, nie pozwólcie się tylko ponieść zazdrości.

Słońce w znaku Bliźniąt do 21 czerwca skupi waszą uwagę na sprawach finansowych, zarządzanie pieniędzmi najlepiej wam pójdzie do 5 czerwca, dopóki Merkury również tam przebywa, zachowajcie jednak ostrożność między 8 a 12 czerwca, ponieważ Słońce utworzy napięte aspekty z Jowiszem i Neptunem i możecie wydać znacznie więcej, niż planowaliście. Starajcie się unikać osób nieuczciwych, które zechcą wykorzystać waszą dobrą wolę. Dobre dochody i poczucie dostatku zapewni po 9 czerwca Wenus w Bliźniętach.

W drugiej dekadzie miesiąca, kiedy Mars w Raku utworzy opozycję do Saturna w Koziorożcu, powinniście zachować szczególną ostrożność na drogach, bo układ tych planet ostrzega przed pośpiechem i nadmierną prędkością, która zakończyć się może mandatem lub stłuczką. Pojawią się przeszkody w szeroko pojętej komunikacji, z niektórymi kobietami trudniej się będzie porozumieć, zwłaszcza w sprawach związanych z podróżami i działalnością o charakterze międzynarodowym.

Między 12 a 23 czerwca panujcie nad słowami, bo okażą się znacznie ostrzejsze, niż wam się wydaje, a trudno wycofać wypowiedziane zdanie – zanim odpowiecie na zaczepkę policzcie najpierw możliwe straty. Okres ten ogólnie nie jest korzystny dla podróży, więc starajcie się urlop zaplanować w innym terminie.

Po 21 czerwca, kiedy Słońce wkroczy do życzliwego znaku Raka, zapragniecie wypowiedzieć się w każdej sprawie dotyczącej rodziny, ale nie każdy zechce was wysłuchać. Od 21 do 27 czerwca Wenus w opozycji do Jowisza i w kwadraturze do Neptuna ostrzega przed nieprzemyślanymi wydatkami, przyjaciele pochłoną znaczną część waszych oszczędności według zasady: „postaw się, a zastaw się”, więc nie przesadzajcie z gościnnością i zachowajcie coś dla siebie. Ostanie dni miesiąca przyniosą nieprzewidziane wydarzenia, okażą się one bardzo dla was korzystne.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop na maj 2019 roku dla Byka

Słońce przebywając do 21 maja w waszym znaku zasili was energetycznie i skłoni do zadbania o samorealizację. Od 6 do 21 maja w znaku Byka gościć będziecie wszędobylskiego Merkurego, który zadba o rozsądne i wyważone podejście do pieniędzy, pozwoli wzmocnić stan posiadania i zachęci do zdobywania wiedzy.

Między 4 a 8 maja trudne aspekty Wenus do Saturna oraz Marsa do Jowisza mogą wywołać stres, bo wydatki okażą się większe niż przychody, a Byki nie lubią sytuacji, w których czują się materialnie zagrożone. Nie powinniście się tym przejmować, bo to sytuacja przejściowa, między 7 a 9 maja w waszym znaku dojdzie do koniunkcji Merkurego z Uranem, co pozwoli podjąć szybkie i trafne decyzje finansowe, otrzymacie informacje, które okażą się kluczowe dla waszego stanu posiadania. Również w dniach 8 – 12 maja Wenus utworzy korzystne aspekty z Jowiszem i Plutonem, wasze dochody mają szansę się zwiększyć w sposób nagły i nieoczekiwany.

Wreszcie 15 maja Wenus zawita do waszego znaku, doda seksapilu i sprawi, że dobrze poczujecie się we własnej skórze, zapragniecie wygody i komfortu, z przyjemnością zaczniecie korzystać z uroków życia. Dni między 16 a 21 maja, kiedy Wenus w waszym znaku utworzy sekstyl z Marsem oraz koniunkcję z Uranem, okażą się najbardziej znaczące i ekscytujące z całego miesiąca, wolne Byki z dnia na dzień wpadną w sidła miłości, zakochacie się bez pamięci, dosłownie od pierwszego wejrzenia, niektóre osoby mogą spodziewać się pieniędzy „z nieba”, otrzymać propozycję fantastycznego zarobku, rozpocząć fascynujące artystyczne przedsięwzięcie – cokolwiek się wydarzy będzie inspirująco, oryginalnie i niespodziewanie.

Po 21 maja, kiedy Słońce i Merkury opuszczą wasz znak i wkroczą do znaku Bliźniąt, skupicie się na wydawaniu zarobionych pieniędzy, inwestujcie śmiało, szczególnie w sprzęt elektroniczny oraz wszystko, co służy komunikacji.

Ostatnie dni miesiąca to idealny moment na krótki odpoczynek, Wenus w sekstylu do Neptuna i trygonie do Saturna zapewni dobry kontakt z osobami starszymi, tradycjonalistami i wizjonerami, będzie romantycznie i jednocześnie stabilnie, to dobry moment na zaręczyny lub rozpoczęcie przedsięwzięć, w których liczy się stałość i niezawodność w połączeniu z nutką inspiracji ze strony podświadomości.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop na kwiecień 2019 roku dla Byka

Do 20 kwietnia, dopóki Słońce przebywa w znaku Barana, starajcie się oszczędzać energię i zajmować się wyłącznie tym, co może przynieść osobistą korzyść. Przez pierwsze dwie dekady Wenus tranzytować będzie znak Ryb, w którym czuje się znakomicie, warto więc wykorzystać ten czas na rozwój osobisty. Możecie liczyć na wsparcie władczyni swojego znaku, zajmijcie się więc działalnością artystyczną lub charytatywną, pod warunkiem, że sprawia to wam przyjemność, a także każdym rodzajem twórczości, otwórzcie się na uczucia oraz intuicję, która do 20 kwietnia będzie wam sprzyjać w sposób wyjątkowy. Przyjaciele udzielą wam wsparcia jakiego potrzebujecie, powiedzie się działalność w kontakcie z osobami podzielającymi wasze zainteresowania.

Między 8 a 12 kwietnia Wenus w koniunkcji z Neptunem pozwoli zrealizować najbardziej śmiałe marzenia, zrozumiecie na czym polega prawdziwa miłość, niektóre Byki czekają szczególnie głębokie przeżycia, starajcie się jednak nie odrywać zbyt mocno od rzeczywistości, wesprze was w tym sekstyl Wenus do Saturna.

Między 12 a 16 kwietnia Słońce utworzy trygon z Jowiszem, to wyjątkowo szczęśliwy aspekt, któremu towarzyszy kwadratura Słońca do Saturna i Plutona – możecie spodziewać się w tych dniach głębokiej transformacji świadomości, przypływu większych niż zwykle środków finansowych, które warto dobrze zainwestować, bo taki układ planet zdarza się bardzo rzadko. Skorzystajcie z okazji, wybierzcie się w podróż życia, otwórzcie się na to, co nowe w waszym życiu. To również czas wyznań, więc jeśli pragniecie podzielić się z kimś swoimi uczuciami jest to właściwy moment, aby dowiedzieć się na czym stoicie, szczególnie, że pełnia w znaku Wagi, do której dojdzie 19 kwietnia, otworzy wam oczy i pozwoli zobaczyć ważne relacje w pełnym świetle.

20 kwietnia późnym wieczorem Słońce wkroczy do waszego znaku, tego samego dnia Wenus opuści przyjazny znak Ryb i wkroczy do Barana – nadejdzie czas, w którym marzenia zderzą się z rzeczywistością. Między 21 a 25 kwietnia, podczas koniunkcji Słońca z Uranem w waszym znaku, macie szansę uświadomić sobie, że w waszym życiu musi dojść do zmian, pora odrzucić stare przyzwyczajenia i wkroczyć na zupełnie nową ścieżkę, która nie wiadomo dokąd prowadzi – dotyczy to szczególnie kwietniowych Byków, urodzonych w pierwszej dekadzie znaku (21-30.04).

Święta w tym roku zapowiadają się oryginalnie, będzie inaczej niż zwykle, przygotujcie się na niespodzianki. Ostatnia dekada miesiąca będzie niespokojna, ale bardzo twórcza i aktywna.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Byka 18 – 24 marca 2019 roku

Nawet najspokojniejsze Byki mogą w tym tygodniu stracić cierpliwość i wybuchnąć gniewem zaskakując tym otoczenie, bo Mars w trygonie do Plutona skłoni do rozprawienia się ze wszystkim, co wywołuje uczucie presji i nacisku. Jak byk, któremu zamacha się przed oczami czerwoną płachtą ruszycie do ataku, oliwy do ognia doleje również kwadratura Wenus do Marsa w waszym znaku. W środę wieczorem Słońce zmieni znak i wkroczy do Barana rozpoczynając miesiąc, w którym czujecie się zwykle wyobcowani i pozbawieni energii, dobrze wam zrobi odpoczynek i wycofanie się z nadmiernej aktywności. Panujcie nad emocjami szczególnie w czwartek, kiedy dojdzie do pełni w znaku Wagi, bo stres osłabi was fizycznie i mogą pojawić się problemy zdrowotne.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop na marzec 2019 roku dla Byka

Najważniejszym wydarzeniem astrologicznym, do jakiego dojdzie w tym miesiącu, będzie moment wejścia do waszego znaku na najbliższe 7 lat planety Uran, co nastąpi 6 marca, wraz z nowiem Księżyca w koniunkcji z Neptunem. Wydarzenie zapowiada nadejście rewolucyjnych zmian, którym towarzyszyć będzie niepewność i zagubienie, jednocześnie możecie liczyć na pomoc przyjaciół, wzrost intuicji i przewodnictwo duchowe.

Do 20 marca Słońce w życzliwym znaku Ryb zwróci uwagę na rozwój przyjaźni oraz kontakty z grupą osób podzielających wasze poglądy i zainteresowania. Pierwsze dwie dekady miesiąca przebiegać będą w atmosferze konieczności walki o priorytety i wartości, co w zasadzie nie jest zgodne z waszą naturą, dlatego poczujecie się szczególnie wyczerpani fizycznie i psychicznie w drugiej dekadzie marca, gdy Mars w waszym znaku utworzy trygon najpierw z Marsem, a następnie Plutonem – wysiłek jednak się opłaci, warto więc podjąć wyzwanie i zaangażować się w działalność wymagającą odwagi, samozaparcia i wytrwałości, los się wam odpłaci zdobyciem wiedzy, którą wykorzystacie z sukcesem w przyszłości. Również Słońce w sekstylu do Plutona i kwadraturze do Jowisza między 10 a 16 marca podniesie ciśnienie i zmusi do wytężonej pracy, trudno będzie się skupić, bo od 6 do 28 marca Merkury porusza się biegiem wstecznym, w dodatku w Rybach, więc ciężko będzie ogarnąć rzeczywistość.

Wenus, władczyni waszego znaku, przebywa do 26 marca w towarzyskim Wodniku, nie zabraknie okazji do ciekawych spotkań i rozważań, szczególnie między 18 a 24 marca, podczas kwadratury z Marsem w waszym znaku oraz sekstylu z Jowiszem w Strzelcu – możecie spodziewać się w tych dniach miłosnych rozterek oraz finansowych sukcesów. 20 marca Słońce opuści Ryby i wkroczy do znaku Barana, rozpoczynając miesiąc, w którym powinniście jak najwięcej odpoczywać i regenerować siły.

21 marca dojdzie do pełni w Wadze, pozostałe aspekty podpowiadają, że niektóre Byki przeżyją ekscytujący romans, inne zdobędą uznanie, jeszcze inne zarobią znaczną sumę pieniędzy – w każdym razie powodów do emocji będzie wiele, starajcie się nie reagować zbyt ekspresyjnie, do czego skłaniać może Mars w waszym znaku. Od 23 do 26 marca trwać będzie wyjątkowo długa koniunkcja Merkurego z Neptunem, w tych dniach dojdzie do wielu ważnych rozmów z przyjaciółmi, nie kierujcie się jednak rozumem, tylko intuicją, bo trudno będzie dojść do prawdy, niektóre rewelacje okażą się zwykłą plotką, półprawdą lub kłamstwem, dlatego słuchajcie serca i nie ulegajcie manipulacji.

Ostatni tydzień marca minie pod znakiem sekstylu Wenus do Urana w waszym znaku, pojawi się okazja, aby zaznaczyć swoją indywidualność, wolne Byki mogą nagle spotkać kogoś wyjątkowego, znajomość łatwo może przekształcić się w fascynację, a nawet miłość.

Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop na luty 2019 roku dla Byka

Do 19 lutego Słońce w Wodniku skłoni do zaangażowania się w życie zawodowe, czeka was w tej dziedzinie wiele nowości i ciekawych wyzwań. Pierwsze dni miesiąca upłyną pod znakiem trygonu Wenus do Urana, zawrzecie znajomości z ludźmi o otwartych umysłach i oryginalnych poglądach, może nawet się z kimś zaprzyjaźnicie. Wolne Byki zapragną przeżyć szaloną przygodę, uważajcie jednak, bo kwadratura Marsa do Plutona ostrzega przed osobami, które za wszelką cenę będą chciały was sobie podporządkować.

Dla niektórych Byków nów w Wodniku w korzystnym aspekcie Jowisza, do którego dojdzie 4 lutego, okaże się początkiem nowej pracy, projektu lub zawodowego przedsięwzięcia, tego samego dnia Wenus wkroczy do życzliwego znaku Koziorożca, poczujecie się więc z jednej strony mocno ograniczeni, z drugiej pełni zapału, gotowi zrobić kolejny krok na drodze do pożądanej kariery.

Najlepsze dni, aby wykazać się profesjonalizmem i rozmachem, który zaprowadzić was do sukcesu, nadejdą między 5 a 10 lutego, podczas sekstylu Słońca do Jowisza, pojawi się wiele okazji, aby zabłysnąć wiedzą i znajomościami, szczególnie w kontaktach międzynarodowych. Nie zapominajcie jednak, że wasze sukcesy rozbudzą ukrytych wrogów, pozostających do tej pory w ukryciu, spodziewajcie się między 11 a 14 lutego, w czasie koniunkcji Marsa z Uranem w znaku Barana, wielu zaskakujących wydarzeń, ukrytym wrogiem okaże się osoba, której w życiu byście o to nie podejrzewali.

14 lutego Mars wkroczy do waszego znaku, co zaktywizuje zwłaszcza osoby urodzone w pierwszej dekadzie znaku, wszystkie Byki jednak odczują w sobie moc i chęć do działania. Walentynki mogą okazać się burzliwe, ale za to pełne namiętności, zapamiętacie je na długo. Między 15 a 19 lutego koniunkcja Wenus z Saturnem w sekstylu do Neptuna zachęci do nietypowej twórczości lub skłoni do kontaktu ze sztuką surową, minimalistyczną, historyczną, a nawet antyczną, dobrze poczujecie się w miejscach kultu, związanych z dawnymi religiami i wierzeniami.

19 lutego Słońce opuści znak Wodnika i wkroczy do życzliwych Ryb, poczujecie się pełni zapału i chęci nawiązywania nowych znajomości. Ostatni tydzień lutego również zapowiada się interesująco, ponieważ 23 lutego na niebie wiele będzie się działo, jednak największy wpływ na was niewątpliwie wywrze koniunkcja Wenus z Plutonem, zrobi się gorąco, namiętnie i zazdrośnie. Otrzymacie informacje, które otworzą wam oczy, zaangażujecie się w działalność polityczną, zmierzycie się z czyjąś zdradą lub niegodziwością.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop na styczeń 2019 roku dla Byka

Na początku miesiąca Słońce w koniunkcji z Saturnem w życzliwym znaku Koziorożca zachęci do intensywnej i systematycznej pracy, ale na razie nie znajdziecie w niej przyjemności. Do 7 stycznia, dopóki Wenus przebywa w znaku Skorpiona, wskazana jest ostrożność, macie silnych i niebezpiecznych wrogów, działających za waszymi plecami, szczególną ostrożność zachowajcie 6 stycznia, podczas nowiu i częściowego zaćmienia Słońca w znaku Koziorożca. Zachowajcie spokój i nie poddawajcie się zniechęceniu, bo już następnego dnia Wenus zmieni znak i wkroczy do Strzelca, co wpłynie na poprawę sytuacji. Między 8 a 15 stycznia Słońce w koniunkcji z Plutonem umożliwi  odważnym, pracowitym i zdeterminowanym Bykom osiągnięcie sukcesu w wybranej dziedzinie, działać zaczniecie szybko i skutecznie, nie oglądając się na konsekwencje, Merkury w kwadraturze z Marsem pozwoli asertywnie wyrazić swoje oczekiwania, starajcie się jednak nie przesadzić, bo siła rażenia niektórych wypowiedzi może zaskoczyć nawet was samych. Trygon Wenus do Marsa, pod wpływem którego pozostaniecie od 12 do 24 stycznia, rozpali ogień w sercu, wzbudzi namiętność i chęć przeżycia gorącego romansu. Układ planet pozwoli również zdobyć dodatkowe środki, aby osiągnąć to, na czym najbardziej wam zależy, zwolennikom wyprzedaży uda się zdobyć prawdziwe skarby za niewygórowaną  cenę. Między 12 a 16 stycznia Merkury w koniunkcji z Saturnem utworzy sekstyl do Neptuna, stwarzając odpowiednie warunki, aby zaplanować długoterminowe zamierzania, realizujące idee, które do tej pory stanowiły niewyraźną wizję. Między 17 a 20 stycznia kwadratura Słońca do Urana wywoła nieprzewidziane perturbacje w podróży lub dojdzie do nieporozumień w gronie przyjaciół. Najwięcej wyzwań czeka was między 19 a 24 stycznia, ponieważ pozostaniecie pod wpływem sprzecznych tendencji, jakie zaoferują planety – z jednej strony wybitnie szczęśliwa koniunkcja Wenus i Jowisza w znaku Strzelca zapowiada finansowy sukces, z drugiej kwadratura obydwu planet do Neptuna ostrzega przed plotkami i oszustwem, a także problemami ze zdrowiem, nie wszystko w tych dniach okaże się jasne, szczególnie w okolicach 21 stycznia, podczas pełni i częściowego zaćmienia Księżyca w znaku Wodnika. Kwadratura Marsa do Saturna przypomni wam, że wobec ataku i żądań należy pozostać niezłomnym i pewnym swoich racji. Ostatnia dekada miesiąca, kiedy Słońce przebywać będzie w znaku Wodnika, okaże się bardzo pracowita oraz pełna wyzwań.
CzaroMarownik 2019

Horoskop na grudzień 2018 roku dla Byka

Miesiąc rozpoczniecie wybuchowo, bo 1 grudnia opozycja Wenus w Wadze do Urana w Baranie wywoła konflikt lub dojdzie do nieporozumienia w ważnym dla was związku. Następnego dnia Wenus zmieni znak i wkroczy do przeciwległego znaku Skorpiona, staniecie się więc bardziej skłonni do wybuchów namiętności, a na swej drodze możecie spotkać kogoś, kto łatwo uwiedzie was swoją bezkompromisowością – dotyczy to zwłaszcza Byków urodzonych w pierwszej dekadzie znaku.

Konfiguracja planet w pierwszej dekadzie grudnia wpłynie znacząco na relacje w grupie osób, z którymi łączy was wspólnota zainteresowań, pod znakiem zapytania staną przyjaźnie, które nie zostały oparte na szczerości i zaufaniu. Nów w Strzelcu w kwadraturze do koniunkcji Marsa z Neptunem w znaku Ryb, wywoła w okolicach 7 grudnia stres i wymusi konieczność postawienia niektórych spraw na ostrzu noża – całe szczęście tego dnia Merkury zmieni bieg na prosty, co pomoże w podjęciu racjonalnych decyzji.

Druga dekada grudnia minie pod wpływem sekstylu Wenus do Saturna, możecie w tym czasie wybrać się na zakupy, bo układ planet zapewni wam rozsądne podejście do finansów, uda się też ustrzelić niejedną okazję, możecie kupić coś prawdziwie atrakcyjnego za niewielkie pieniądze. Pociągać was zaczną w tym czasie osoby starsze, poważne, ambitne, a jednocześnie rozważne, o ustalonych poglądach na życie.

Między 17 a 21 grudnia pojawi się okazja, aby korzystnie zainwestować oszczędności lub dokonać właściwych inwestycji, możecie zrealizować skryte marzenia, ale wiązać się to będzie z koniecznością sięgnięcia do rezerw albo zdobycia dodatkowych środków na realizację przedsięwzięcia.

21 grudnia Słońce zmieni znak i wkroczy do przyjaznego znaku Koziorożca, pełnia w znaku Raka, do której dojdzie następnego dnia, uświadomi wam słabe i mocne strony swojej sytuacji i pozwoli podjąć słuszne decyzje, pod warunkiem, że nie poddacie się niepotrzebnym emocjom.

W ostatniej dekadzie miesiąca niektóre Byki mają szansę zakochać się na zabój, Święta i Sylwester upłyną pod znakiem rozbudzonej namiętności i marzeń o księciu z bajki – nie zapominajcie, że życie realne ma swoje prawa, a po przebudzeniu ze snu zostają czasem jedynie wspomnienia. Pozostałe Byki Święta spędzą w znakomitym nastroju, tak jak lubią – przy suto zastawionym stole.

WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!

Zobacz Magiczne Prezenty dla bliskich w CzaryMary.pl >>

Horoskop na październik 2018 dla Byka

Wszystkie ważne sprawy, wymagające podjęcia istotnych decyzji, starajcie się załatwić przed 5 października, dopóki Wenus, patronka waszego znaku, porusza się ruchem prostym w przeciwległym znaku Skorpiona – bowiem kiedy zacznie się cofać, tworząc kwadraturę z Marsem, napięcie i nadmierne emocje pozbawią was obiektywnego stosunku do rzeczywistości. Partnerzy zarówno osobiści, jak i biznesowi, zaczną was drażnić, poczujecie się atakowani, w niektórych sytuacjach najlepszym rozwiązaniem okaże się wycofanie z konfliktowych relacji. Horoskop nie radzi ufać nowym znajomościom, łatwo was będzie w tym czasie uwieźć, możecie bowiem ulec urokowi kogoś, kto sprawia wrażenie osoby namiętnej i wszechwładnej, kiedy jednak otrzyma to, na czym mu zależy, zostawi was z niczym – dotyczy to szczególnie osób urodzonych w pierwszej dekadzie znaku.

Słońce w znaku Wagi do 23 października zwróci uwagę na stosunki z podwładnymi oraz współpracownikami, które zaczną się komplikować między 6 a 15 października, kiedy Słońce utworzy kwadraturę z Plutonem a Wenus z Marsem, trudno będzie w tym czasie dojść do porozumienia w wyniku presji, jakiej zostaniecie poddani – napięcie może, niestety, negatywnie odbić się na waszym zdrowiu, starajcie się więc nabrać dystansu do wszystkiego, co was spotyka, więcej czasu spędzajcie z najbliższymi, znajdźcie wolną chwilę na ulubioną lekturę, powróćcie do zajęć, które niegdyś sprawiały wam przyjemność.

Między 10 a 13 października, kiedy Merkury w przeciwległym Skorpionie utworzy opozycję do przebywającego w waszym znaku Urana i kwadraturę do Węzłów Księżycowych, unikajcie wchodzenia w konflikty, szczególnie w sprawach zawodowych, bo macie niewielką szansę na przekonanie kogokolwiek do swoich oryginalnych lub rewolucyjnych poglądów, dotyczy to szczególnie osób urodzonych w pierwszej dekadzie znaku.

Między 14 a 17 października, kiedy Merkury utworzy koniunkcję z Wenus, macie szansę otrzymać ciekawą propozycję natury finansowej. 23 października Słońce wkroczy do przeciwległego znaku Skorpiona, a następnego dnia dojdzie do pełni w waszym znaku w koniunkcji z Uranem i w kwadraturze do Węzłów Księżycowych – Byki urodzone w pierwszej dekadzie znaku zostaną zaskoczone okolicznościami, na które nie mają wpływu, starajcie się nie ulegać stresom i nie zrywać relacji pod wpływem impulsu, bo możecie tego potem żałować. W ostatnim tygodniu miesiąca otrzymacie ważne informacje, które poprawią waszą sytuację finansową.
CzaroMarownik 2019

Horoskop na wrzesień 2018 dla Byka

Do 23 września Słońce w przyjaznym znaku Panny pomoże wam uporać się z pilnymi zadaniami, które jednocześnie sprawią wam wiele przyjemności. Pierwszy tydzień miesiąca warto przeznaczyć na rozwój hobby, zainteresowanie się zdrowym sposobem odżywiania, naukę gotowania. Spotkacie w tym czasie wiele interesujących osób, przeprowadzicie  ciekawe spotkania, złapiecie kontakt z młodzieżą.

Między 6 a 9 września kwadratura Wenus do Marsa sprawi, że zapragniecie natychmiast zdobyć szczyty w każdej dziedzinie, uda się to najbardziej pracowitym Bykom, zaangażowanym w działalność artystyczną. 9 września Wenus zmieni znak, opuści znak Wagi, którym włada i wkroczy do mrocznego Skorpiona, w którym nie czuje się najlepiej. Między 9 a 16 września znajdziecie się pod wpływem opozycji Wenus z Uranem, wasza władczyni utworzy również sekstyl z Saturnem – poczujecie nagle, że nie odpowiadają wam kontakty z lekkoduchami, potrzebujecie partnerów stałych, na których można polegać.

Byki urodzone w pierwszej dekadzie znaku  zapragną wolności w każdym rodzaju związku i zawalczą o niezależność oraz przeżyją prawdziwe trzęsienie ziemi w sprawach zawodowych – możliwa jest zmiana pracy, zawodu, zainteresowań. Sytuację podkręci napięty aspekt Urana w waszym znaku z Marsem, który 11 września zmieni znak i wkroczy do Wodnika. Pomimo wzburzenia, jakie was opanuje, starajcie się nie palić za sobą mostów.

Między 7 a 14 września sytuacja na niebie stanie się bardzo energetyczna, co wpłynie na wasze samopoczucie w sposób mobilizujący, przygotujcie się na zmiany, które ostatecznie wyjdą wam na dobre, pozostańcie elastyczni, ale również asertywni, wyznaczcie śmiało swoje granice, nie pozwólcie się nikomu wykorzystywać. Byki zakochane lub dopiero szukające swojej drugiej połówki poczują kolorowy zawrót głowy, natomiast osoby w stałych związkach zmierzą się z sytuacjami, których nie zechcą zaakceptować, wywoła to lawinę oskarżeń, pojawi się bunt i niechęć do podporządkowania się cudzej woli – w przypadku konfliktu wybierzecie raczej samotność i niezależność, niż ciągłe uginanie się i dostosowywanie do cudzych oczekiwań. 23 września Słońce opuści pracowity znak Panny, zawita do Wagi i utworzy trygon z Marsem w Wodniku, spadnie na was lawina obowiązków, ale ze wszystkim świetnie sobie poradzicie.