Archiwa kategorii: Byk – horoskop miesieczny

Horoskop na wrzesień 2017 dla Byka

Pierwsza dekada miesiąca minie wam pracowicie. Słońce w Pannie zachęca  do sumiennej i żmudnej pracy, jednak Wenus w znaku Lwa potrzebuje rozrywek, dlatego znajdziecie również czas na rodzinne uroczystości, za którymi co prawda nie przepadacie, ale które tym razem przyniosą więcej przyjemności niż przypuszczacie. Byki posiadające dzieci skupią się na ich potrzebach, z sukcesem uda się wywalczyć parę rewolucyjnych zmian, związanych z edukacją, odkryjecie przy tym w sobie, ukrytą na co dzień, przebojowość. Rozwiniecie swoje hobby, odnajdziecie również całkiem nowe zainteresowania związane z aktywnością fizyczną.

W drugiej dekadzie września Wenus utworzy szereg korzystnych aspektów z Jowiszem, Saturnem i Uranem, co przyniesie wiele łaskawości od losu. W sprawach zarówno domowych jak i zawodowych nastąpi przyspieszenie, możecie liczyć na sukcesy na arenie międzynarodowej, kariera ruszy do przodu, a konto zasilą dodatkowe pieniądze.

Jeśli na wrzesień zaplanowaliście podróż zagraniczną, to wyjazd okaże się niezwykle udany i kształcący, po wakacjach przywieziecie nie tylko moc wrażeń i pamiątek, ale też wspomnienie szalonego romansu, który nie zakończy się wraz urlopem. Najkorzystniejsza dla wszelkich zamierzeń okaże się połowa miesiąca, kiedy Wenus utworzy sekstyl ze szczodrym Jowiszem, jednak kwadratura Słońca z ograniczającym Saturnem zapowiada, że nie wszystkie sprawy potoczą się gładko – wszystko ma swoją cenę, może się okazać, że co prawda otrzymaliście propozycję awansu lub podwyżkę, ale praca wymagać będzie dodatkowego zaangażowania, a co za tym idzie konieczność poświęcenia wolnego czasu.

Kiedy 20 września Wenus opuści znak Lwa i przesunie się do znaku Panny, praca pochłonie was całkowicie. Niektórym Bykom wpadnie w oko osoba inteligentna, chociaż mocno krytyczna, zaczniecie spędzać z nią dużo czasu, zbliżą was do siebie długie rozmowy i poważne podejście do zleconych zadań – ani się obejrzycie, a zaiskrzy między wami i znajomość przekształci się w romans. Miejcie jednak oczy szeroko otwarte, bo Neptun w Rybach w opozycji do Merkurego może mocno namieszać w głowach. Nie wszystko, co usłyszycie okaże się prawdą, nie pozwólcie się oszukać, starajcie się oddzielić nierealistyczne oczekiwania od możliwej do osiągnięcia rzeczywistości.

Horoskop na sierpień 2017 dla Byka

Na początku miesiąca domownicy staną się przyczyną frustracji, za sprawą koniunkcji Marsa ze Słońcem w znaku Lwa. Byki nie znoszą być popędzane, tymczasem wszystkim w rodzinie będzie się spieszyć – po całym dniu zaspokajania ich potrzeb usłyszycie: „dlaczego tak wolno? Czemu to jeszcze nie jest zrobione” i inne tego typu uwagi. Szczególnie dotkliwe okaże się to w dniach 7-8 sierpnia, podczas pełni, połączonej z zaćmieniem Księżyca w znaku Wodnika, możecie naprawdę stracić cierpliwość i wygarnąć najbliższym co na ich temat sądzicie. Zamiast się złościć zróbcie sobie urlop od wszystkiego, zajmijcie się sobą i tym, co sprawia przyjemność a nastrój natychmiast się poprawi. O dobre samopoczucie zadba Wenus w znaku Raka, która najpierw utworzy sekstyl do Merkurego w Pannie, fundując między 5 a 12 sierpnia szereg interesujących spotkań, a następnie trygon do Neptuna, stwarzając od 8 do 15 sierpnia okazję do romantycznych uniesień i twórczych działań. Pojawi się też namiętność, kiedy między 12 a 16 sierpnia Wenus ustawi się w opozycji do Plutona, ale uważajcie, bo łatwo wam będzie uwierzyć w komplementy i czułości, ostatecznie jednak może się okazać, że po szalonej nocy pozostanie niesmak i rozczarowanie, gdy okaże się, że szepczący namiętne słówka partner zapomniał wam powiedzieć, iż nosi obrączkę. Pierwsze dwa tygodnie sierpnia miną jednak owocnie, wasza popularność wzrośnie, wdzięku doda uśmiech, goszczący częściej na twarzy, czas sprzyja zabiegom pielęgnacyjnym i dbałości o wygląd zewnętrzny. Nie zabraknie krótszych i dłuższych wakacyjnych podróży, szczególnie czas między 6 a 15 sierpnia warto przeznaczyć na urlopowe szaleństwa we dwoje, pod warunkiem, że nie przesadzicie z wydawaniem pieniędzy na luksusowe, kompletnie nieprzydatne a kosztowne pamiątki z podróży. Kiedy 23 sierpnia Słońce opuści znak Lwa i wkroczy do życzliwej Panny, chętnie wrócicie do codziennych obowiązków, wypoczęci i bogatsi o nowe doświadczenia. Ostatni tydzień sierpnia, kiedy pozostaniecie pod wpływem kwadratury Wenus do Urana, może obfitować w szereg niespodziewanych wydarzeń oraz chwilowych nieporozumień, skłaniających do nieprzemyślanych decyzji. Zanim zerwiecie dobrze zapowiadającą się znajomość, zastanówcie się, kto rzeczywiście zawinił.

Horoskop na lipiec 2017 dla Byka

Horoskop radzi wam w pierwszej połowie miesiąca wziąć urlop, gdyż w pracy czeka was nadmiar obowiązków, a jedno zadanie gonić będzie następne – najlepsze w takiej sytuacji jest oderwanie się od zobowiązań i skorzystanie z ofert biur podróży. Możecie również zająć się w tym czasie sprawami związanymi z przekazem informacji, promocją swojej osoby i każdego rodzaju publikacją własnych osiągnięć.

Sekstyl Wenus w waszym znaku do Merkurego w przyjaznym znaku Raka, pod wpływem którego pozostaniecie do 6 lipca, zapowiada szereg interesujących spotkań, sukcesów w dziedzinie literackiej i szeroko pojętej komunikacji, to znakomity czas na założenie własnego bloga lub strony internetowej, chociaż wiązać się to będzie z koniecznością zmiany sposobu myślenia. Pierwszy tydzień lipca upłynie trochę nerwowo, niektóre wiadomości mogą  wyprowadzić z równowagi, nic jednak nie zepsuje wam nastroju, jeśli skupicie się na przyjemnościach.

Między 6 a 13 lipca nadal wpłynie na was ten sam sekstyl, jednak Wenus przebywać zacznie w znaku Bliźniąt, natomiast Merkury przesunie się do znaku Lwa – uwagę zwrócicie na finanse i zabezpieczenie stanu posiadania, więcej czasu spędzicie z dziećmi, będziecie też rozwijać swoje pasje. Folgowanie rozkoszom stołu osłabi wątrobę i może wywołać niedyspozycje, wywołane nadmiarem, dotyczy to szczególnie osób urodzonych w drugiej dekadzie znaku. Ogólnie jednak, dopóki Słońce przebywa znaku Raka, czyli do 23 lipca, dobre samopoczucie was nie opuści, a planety zachęcają do aktywności związanej z podróżami i poznawaniem nowych miejsc.

Trygon Wenus do Jowisza, pod wpływem którego pozostaniecie między 17 a 21 lipca, sprawi, że tryskać będziecie humorem, a wasze konto zasilą dodatkowe środki, które przeznaczycie na naukę lub wymarzone wakacje we dwoje. Między 21 a 27 lipca Wenus znajdzie się w opozycji do Saturna, zapragniecie więc pobyć w samotności, najlepiej poczujecie się w domu, zaczniecie też oszczędzać na przyszłe przyjemności, które pojawią się niespodziewanie w ostatnich dniach miesiąca.

Horoskop na czerwiec 2017 dla Byka

Od 1 do 6 czerwca będzie jeszcze nerwowo, pomimo że los się do was uśmiechnie i sypnie nagle groszem, nie będą to jednak pieniądze, które długo pozostaną na  koncie – równie szybko znikną, jak się pojawiły. Potrzeba jest matką wynalazku, wymyślicie więc sposób na to, aby pozyskać środki na realizację marzeń, zwłaszcza że do 7 czerwca Merkury przebywa w waszym znaku. Kiedy 6 czerwca Wenus wkroczy do znaku Byka poczujecie się królami życia, zapomnicie o problemach i oddacie się przyjemnościom. Do 18 czerwca sekstyl Marsa do Wenus doda seksapilu przedstawicielom znaku Byka i sprawi, zaczniecie się naprawdę dobrze bawić, flirtować na całego, zdobywać kolejne trofea, kolekcjonować podboje. Nikt wam się nie oprze, bo Wenus przebywająca we własnym znaku jest bardzo silna. Pieniędzy również nie powinno wam zabraknąć, chociaż opozycja Słońca do Saturna, pod wpływem której pozostaniecie między 12 a 19 czerwca, wymusi oszczędności na większą inwestycję, jaka pojawi się na horyzoncie. Wpadniecie na pomysł jak zwiększyć zarobki, w czym pomoże trygon Merkurego do Jowisza.

Pierwsze dwie dekady czerwca to również znakomity czas na podróże zagraniczne, zwiedzanie zabytków i relaks w miejscu, do którego się udacie na wakacje. Byki zajęte nauką i egzaminami poradzą sobie znakomicie i mogą liczyć na dobre wyniki, pod warunkiem, że poważnie podeszły do tematu, zamiast biegać po imprezach. Ogólnie cały miesiąc będzie dla was korzystny, jednak szczególnie czas między 6 a 21 czerwca okaże się wyjątkowo ekscytujący, barwny i radosny.

Kiedy 21 czerwca Słońce oraz Merkury opuszczą znak Bliźniąt i wkroczą do znaku Raka, staniecie się bardziej rodzinni, więcej czasu zapragniecie spędzać we towarzystwie nie tylko najbliższych, ale również rodzeństwa, kuzynów i dalszych pociotków. Także stosunki z sąsiadami znacznie się ożywią, będziecie się odwiedzać i spotykać na wspólnych biesiadach.

Miedzy 17 a 23 czerwca sekstyl Wenus do Neptuna sprawi, że niezobowiązujące flirty zamienią się nagle w romantyczne wieczory, a trygon Wenus do Plutona między 22 a 27 czerwca rozpali ogień namiętności, możecie więc spodziewać się uczuć głębszych, fascynujących i niezapomnianych. Ostatnie dni miesiąca okażą się jednak nerwowe, uważajcie, aby nie dać partnerowi powodu do zazdrości, bo reakcja może być silniejsza, niż się spodziewacie.

Horoskop na maj 2017 dla Byka

Słońce przemierza wasz znak, sprzyjając odpoczynkowi, wiosennym porządkom, delektowaniu się smakołykami, przebywaniu na świeżym powietrzu oraz ogrodowym zajęciom. Maj jest szczególnie przyjazny Bykom, jednak rządząca waszym znakiem Wenus w znaku Barana nie czuje się zbyt komfortowo, dlatego w tym roku cechować was będzie trochę bardziej bojowy nastrój, męczyć presja pośpiechu, zbyt wiele prac naraz do wykonania oraz chwilami poczucie zniechęcenia. Nie poddawajcie się minorowym nastrojom, bo Byki czeka wiele wyzwań i ciekawych wydarzeń.

Między 5 a 15 maja, pod wpływem trygonu Słońca do Plutona, postawicie na swoim w jakiejś ważnej sprawie związanej z zarządzaniem pieniędzmi, podróżami zagranicznymi oraz kontaktami międzynarodowymi. Pełnia w Skorpionie, pod wpływem której pozostaniecie od 9 do 11 maja, uświadomi wam jasno oczekiwania, jakie mają wobec was inni i pozwoli podjąć trafne decyzje, nie poddawajcie się tylko nadmiernym emocjom. Mars w Bliźniętach kusić was zacznie wyprzedażami i skłoni do nadmiernych wydatków, uważajcie na tzw. „okazje”, bo okażą się bardzo kosztowne. Na sprawy finansowe wpłynie w sposób negatywny osoba, uznawana przez was do tej pory za przyjaciela, nie zwierzajcie się ze wszystkich swoich pomysłów, zachowajcie je dla siebie, aby w odpowiednim momencie ujawnić to, co chodzi wam po głowie. Okazja nadarzy się między 16 a 20 maja, kiedy wspierać was będzie zarówno Słońce, jak i Merkury w Byku.

Opozycja Wenus do Jowisza, pod wpływem której pozostaniecie między 15 a 24 maja, stworzy wiele okazji do poznania osób prominentnych, pojawią się szanse na dodatkowe zarobki, wiele pracy włożycie w poprawę swego wizerunku, co zaprocentuje sukcesami w przyszłości.

20 maja wieczorem Słońce opuści znak Byka i wkroczy do Bliźniąt, aktywizując sferę finansów. W ostatnim tygodniu miesiąca zaczniecie wydawać więcej, niż zarabiacie, kusić was zaczną podróże zagraniczne, uważajcie na pożyczki, bo mogą okazać się niekorzystne. W związkach pojawi się szał namiętności, zaczniecie podejrzewać partnera o zdradę, uczucie wybuchnie nagle i niespodziewanie, a gdzie jest miłość, tam pojawia się też zazdrość. Nie słuchajcie plotek, zaufajcie intuicji i osobie, którą kochacie.

Horoskop na kwiecień 2017 dla Byka

Kiedy 1 kwietnia Merkury wkroczy do waszego znaku, jeśli posiadacie nadwyżki pieniędzy, zaczniecie planować zakupy oraz lokatę kapitału. Mars w Byku sprzyja, niestety, nadmiernym wydatkom, co zwykle was frustruje, w ogóle goszczenie tej planety nie należy do przyjemności, możecie więc odczuwać napięcie i łatwo się dacie sprowokować do impulsywnego wyrażenia emocji. Jeśli wam ktoś nadepnie na odcisk, zareagujecie w sposób, który zadziwi otoczenie, ponieważ macie opinię osób niezwykle spokojnych i spolegliwych.  Do 20 kwietnia, dopóki Słońce przebywa w znaku Barana,  odczuwać będziecie osłabienie, zadbajcie więc o odpowiednią porcję witamin i ruchu na świeżym powietrzu.

3 kwietnia Wenus wycofa się do znaku Ryb, odpuści nieco napięcie, poczujecie wiosnę i poprawi się wam nastrój, przez cały miesiąc jednak towarzyszyć wam będzie poczucie finansowego niedostatku za sprawą kwadratury Wenus do Saturna. Miłość, szczególnie ta romantyczna, pozostanie w sferze marzeń. Zatęsknicie do osób, które odeszły, idealizując związek lub miniony romans, dopiero po 16 kwietnia, kiedy Wenus wróci do ruchu prostego uzmysłowicie sobie, że nie warto żyć przeszłością i ruszycie do przodu.

Koniecznie zadbajcie o zdrowie w drugiej dekadzie kwietnia, nie przemęczajcie się i bierzcie zbyt wiele na swoje barki, bo wasza odporność zarówno fizyczna, jak psychiczna, będzie słaba. Między 13 a 21 kwietnia pozostaniecie pod wpływem sekstylu Wenus do Marsa, Święta Wielkanocne spędzicie więc aktywnie, oddając się swoim ulubiony zajęciom, wśród których gotowanie i goszczenie rodziny oraz przyjaciół zajmie z pewnością poczesne miejsce.

20 kwietnia Słońce opuści znak Barana i wkroczy wreszcie do znaku Byka, co przyjmiecie z wielką ulgą i radością, szczególnie, że jednocześnie wasz znak opuści bojowy Mars. Najlepiej poczują się Byki urodzone w pierwszej dekadzie znaku, odzyskacie energię i zapał. Do 28 kwietnia pozostaniecie w nastroju romantycznym i marzycielskim, pomimo ograniczeń i braku spełnienia, jakie funduje kwadratura Wenus do Saturna. Nów w waszym znaku, do którego dojdzie 26 kwietnia, zapowiada nową znajomość lub początek jakiegoś przedsięwzięcia, nie zapominajcie jednak, że do końca miesiąca Merkury się cofa, nie jest to więc dobry moment do podejmowania ważnych decyzji.

Horoskop na marzec 2017 dla Byka

Dla bardziej wrażliwych Byków pierwsze dni marca mogą okazać się nieco nerwowe, ale odczujecie to raczej jako napięcie w otoczeniu, niż osobiste reakcje. Burze i nieporozumienia pozostawicie za sobą po 5 marca, kiedy Wenus, władczyni waszego znaku, zmieni bieg i rozpocznie swoją wędrówkę w innym kierunku. U wielu Byków zaznaczy się tendencja do wycofania się w głąb siebie, inne zweryfikują nastawienie do partnerów zarówno osobistych, jak i biznesowych, przyjrzycie się też baczniej swoim przyjaźniom. Nie jest to dobry czas na rozpoczynanie projektów o charakterze artystycznym, macie za to znakomity czas na przemyślenia i poprawki obecnie trwających.

Do 10 marca zachowajcie ostrożność, bo nie możecie liczyć na lojalność osób ze swojego otoczenia, trudno będzie zorientować się kto wróg, a kto przyjaciel, kiedy jednak do waszego znaku zawita planeta Mars, obudzicie się z marazmu i weźmiecie sprawy we własne ręce. Energii wam doda Słońce w przyjaznym znaku Ryb, wzmocnione sekstylem z transformującym Plutonem. Byki posiadające choćby najmniejszy kawałek ziemi wyjdą na powietrze przekopywać swoje grządki, radość wam sprawi najmniejszy znak nadciągającej wiosny. Sprawy przyjaciół odstawicie na dalszy plan, zaproponujecie im rozwiązywanie problemów poprzez bezpośredni kontakt z przyrodą zamiast rozpamiętywania krzywd i niespełnionych marzeń. „Konkret” to słowo – klucz dla wszystkich Byków.

Do 20 marca starajcie się wykonać wszystkie prace, wymagające wysiłku, tak fizycznego jak i umysłowego, w trudnych sprawach zwróćcie się do przyjaciół lub osób wam życzliwych. Po 20 marca, kiedy Słońce wkroczy do znaku Barana poczujecie się wyczerpani, da znać o sobie nadmiar obowiązków, które wzięliście na siebie. Poczujecie się poganiani przez innych, czego z całego serca nie znosicie, Byk lubi robić wszystko we własnym tempie. Najwyższy czas zająć się swoimi potrzebami i zadbać o zdrowie, przyda się zmiana diety na taką, która już kiedyś przyniosła dobre efekty.

W ostatnim tygodniu marca odpuśćcie sobie nadmierną aktywność, dobrze wam zrobi krótki wyjazd dla wzmocnienia organizmu, bo spadnie odporność zarówno fizyczna jak i psychiczna. Najbardziej pomocna okaże się medytacja oraz nabranie dystansu do wszystkiego.

CM2017_789x158px

Horoskop na luty 2017 dla Byka

Kiedy 3 lutego Wenus opuści znak Ryb i wkroczy do znaku Barana, odczujecie to jakbyście stracili grunt pod nogami. Ofiarność, empatia i wszechogarniająca życzliwość znikną gdzieś bez śladu, pozostanie natomiast przekonanie, że trzeba walczyć o swoje przekonania. Zamiast zastosować uśmiech, dystans, przemilczanie trudnych spraw, tak charakterystyczne dla waszego znaku, sięgniecie po broń wam obcą, taką jak złośliwość i agresja. Mówi się, że Byk jest zwykle spokojny, nie lubi tylko jak mu się macha czerwoną płachtą przed oczami… Otóż w tym miesiącu wszystko wam się kojarzyć będzie z czerwienią. Nie macie szans z przeciwnikiem, bo to nie wasza bajka, skierujcie więc energię na wszystko, co wymaga aktywności, ale nikogo nie krzywdzi, na przykład sport lub… seks. Gorące noce, namiętność i żywiołowość rozgrzeją wam krew w żyłach i sprawią, że największą radość sprawi nie tyle złapanie, co gonienie króliczka.

Pierwszy tydzień miesiąca będzie trochę nerwowy, ale też dosyć nijaki, od 6 do 15 lutego natomiast zaczniecie się realizować zawodowo. Pojawią się wyzwania, czas zajmą spotkania, negocjacje, umowy, krótkie i dłuższe podróże służbowe, wyjazdy zagraniczne. W dniach 10-11 lutego panujcie nad emocjami, bo pełnia Księżyca sprawi, że stracicie dystans i zaczniecie angażować się w sprawy, które nie są tego warte. Osoby poszukujące pracy powinny w tym okresie zwiększyć wysiłki, nie poprzestawać na wysyłaniu CV, ale starać się kształcić, robić dodatkowe kursy, żeby zwiększyć swoje szanse i pokonać konkurencję. W sprawach finansowych trzeba będzie zacisnąć pasa, ale nie martwcie się, już w przyszłym miesiącu sytuacja w tej dziedzinie znacznie się poprawi.

Po 18 lutego, kiedy Słońce opuści znak Wodnika i wkroczy do znaku Ryb, zajmiecie się działalnością społeczną, zatroszczycie się również o jakość relacji przyjacielskich. Ostatni tydzień lutego może okazać się trudny ze względu na nagromadzenie emocji, które tylko czekają, aby wybuchnąć. Szczególną ostrożność zachowajcie w dniach 26-28 lutego, bo możecie znaleźć się w towarzystwie osób pełnych agresji, unikajcie więc dużych skupisk ludzkich, zajmijcie się tym, co najbardziej lubicie robić.

CM2017_789x158px

Horoskop na styczeń 2017 dla Byka

Do 3 stycznia Wenus przebiega znak rozrywkowego Wodnika, sprzyjając zabawie w gronie przyjaciół, następnie przesunie się do znaku Ryb, w którym przebywać będzie przez cały miesiąc. Ogarną was pozytywne uczucia, zaczniecie medytować, marzyć na jawie, zaangażujecie się w działalność charytatywną lub społeczną, otoczycie innych współczuciem i troską. Staniecie się wrażliwi na odczucia przyjaciół, nie bierzcie jednak udziału w ich problemach, ponieważ i tak nie uda wam się ich rozwiązać. Sprawa, której poświęcacie czas i energię jest zbyt zagmatwana, pełna niejasności i dwuznaczności, trudno się zorientować o co w niej chodzi.

W pierwszym tygodniu stycznia mogą pojawić się zgrzyty w  dziedzinach związanych z edukacją, nie ulegajcie przymusom, większość spraw spędzających sen z powiek osób z otoczenia nie ma na was osobistego wpływu. Do 9 stycznia jest czas, żeby uporządkować  i sprawdzić zaległe prace, pisma, umowy.

Między 10 a 16 stycznia Wenus utworzy koniunkcję z Neptunem w Rybach, warto wtedy zająć się jakimś rodzajem twórczości, wena was nie opuści, a Muzy będą sprzyjać. W chwilach kryzysu idźcie za głosem serca, ale starajcie się chodzić mocno po ziemi i nie pozwólcie się wykorzystywać. Dobra wola i współczucie łatwo przeobrażają się w naiwność, nie dajcie się oszukać i w żadnych wypadku nie przekraczajcie prawa oraz przepisów. Niektórzy z przyjaciół wcale nie są tak życzliwi jak wam się wydaje.

Między 17 a 24 stycznia spadnie na was moc obowiązków, poczujecie się pod presją, szczególnie po 19 stycznia, kiedy Słońce opuści znak Koziorożca i wkroczy do znaku Wodnika. Pojawi się niezwykle nęcąca zawodowa propozycja, wymagać jednak będzie nie tyle wysiłku, ile rozbudzonej intuicji i twórczych zdolności, nie wahajcie się jednak, bo wyjdziecie z tego doświadczenia z większą wiarą w siebie i swoje możliwości. We wszelkich sprawach dotyczących zdrowia własnego i najbliższych sprzyjać wam będzie szczęście, na drodze staną odpowiednie osoby, które wskażą właściwą drogę. Między 25 a 31 stycznia uważajcie na oszustów, pod żadnym pozorem nie bierzcie kredytów i pilnujcie terminów płatności.

CM2017_789x158px

Horoskop na grudzień 2016 dla Byka

Pracy wam nie zabraknie, nie będziecie wiedzieli dosłownie w co włożyć ręce. Przynajmniej do 19 grudnia, dopóki Mars znajduje się w znaku Wodnika, stymulując sprawy zawodowe, nie możecie liczyć na odpoczynek. Warto się przyłożyć, bo praca, która w tej chwili wydaje się mało atrakcyjna, w przyszłości przyniesie wam stałe dochody. Jeśli prowadzicie własną firmę, macie szansę wejść w nowy projekt lub uzyskać zasobnych klientów. W pierwszych dniach grudnia martwić się zaczniecie o zdrowie przyjaciół, trudno też wam będzie zrozumieć ich sposób postępowania, kwadratura Słońca w Strzelcu do Neptuna w Rybach zapowiada brak poczucia pewności co do prawdziwych intencji pozornie życzliwych wam osób.

Niczym się nie przejmujcie, róbcie swoje, przed wami szansa na poprawę zarobku lub awans, ale samo nic nie przyjdzie, musicie się przyłożyć. Wszystko się zmieni po 7 grudnia, kiedy Wenus opuści zachowawczy znak Koziorożca i wstąpi do nieprzewidywalnego Wodnika. Korzystny układ planet sprawi, że odetchniecie pełną piersią, nie oznacza to jednak końca ograniczeń. Słońce w koniunkcji z Saturnem w trygonie do Jowisza przyniesie zawodową szansę wyłącznie Bykom pracowitym i konsekwentnym, gotowym pracować po godzinach i w czasie weekendów. Zupełnie nagle możecie uzyskać niewielki kredyt lub długo wyczekiwaną dotację, promowane będą również starania o dofinansowanie projektów.

Wszystkie ważne sprawy starajcie się zakończyć do 19 grudnia, gdyż cofający się po tym terminie Merkury spowolni wszystko i sprawi, że trudno się będzie dogadać, szczególnie w sprawach finansowych. Również prezenty starajcie się kupować w dwóch pierwszych dekadach miesiąca, bo te kupione w ostatniej chwili nie spełnią oczekiwań obdarowanych. Kiedy 21 grudnia Słońce wkroczy do Koziorożca wreszcie będzie można zwolnić tempo i oddać się przyjemnościom związanym z nadchodzącymi Świętami. Trygon Wenus do Jowisza i pozostałe korzystne aspekty władczyni waszego znaku obiecują wspaniałą atmosferę przy świątecznym stole, uważajcie tylko, aby nie przesadzić ze smakołykami. Sylwestra spędzicie pracowicie, ale świetnie się przy tym zabawicie, po północy jednak trzeba będzie zająć się przyjaciółmi, którzy przesadzili z alkoholem.

WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA
I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU

CM2017_789x158px