Archiwa kategorii: Byk – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Byka 14 – 20 października 2019

Powinniście teraz zająć się swoim zdrowiem, skupić się na zmianie nawyków, jeśli wam nie służą. Kwadratura Słońca z Plutonem pozwoli w pierwszej połowie tygodnia na oczyszczenie organizmu z wszystkiego, co szkodzi, natomiast sekstyl Merkurego do Saturna ułatwi wprowadzenie koniecznych ograniczeń. Warunki pracy w niektórych przypadkach staną się przyczyną dyskomfortu, ale Merkury w trygonie do Neptuna pozwoli w środę dogadać się z przyjaciółmi, którzy udzielą wsparcia w przystosowaniu się do zmieniających się okoliczności. Pod koniec tygodnia Wenus w sekstylu do Saturna zachęci do kontaktów z osobami starszymi, konserwatywnymi lub bardzo ambitnymi, natomiast Merkury w sekstylu do Plutona ułatwi zrozumienie spraw trudnych i skłoni do głębokich, szczerych rozmów.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Byka 7 – 13 października 2019

W poniedziałek i wtorek ważne rozmowy i negocjacje mogą nie pójść po waszej myśli ze względu na opozycję Merkurego do Urana w waszym znaku. Również ścisła kwadratura Słońca do Saturna utrudni porozumienie, zwłaszcza w sprawach związanych z podróżami oraz pobieraniem nauki, możecie się też poczuć osłabieni w sensie fizycznym, złapać infekcję lub inny rodzaj niedyspozycji. We wtorek Wenus, władczyni znaku, opuści swoją siedzibę w Wadze i wkroczy do Skorpiona, w którym nie czuje się najlepiej – zamiast porozumienia i dążenia do kompromisu, będziecie zmuszeni zastosować mocniejsze środki perswazji i zawalczyć o swoje w bardziej bezpośredni sposób. W drugiej połowie tygodnia sytuacja się polepszy ze względu na korzystne aspekty Słońca i Jowisza, weekend natomiast zapowiada się ekscytująco, na co wpłynie pełnia Księżyca w znaku Baran oraz opozycja Wenus do Urana – będzie imprezowo i zaskakująco, nie dajcie się ponieść emocjom.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Byka 30 września – 6 października 2019

W poniedziałek i wtorek możecie być trochę markotni, ponieważ Księżyc przebywał będzie w przeciwległym znaku Skorpiona, zmuszając was do zajmowania się cudzymi sprawami, do tego Wenus w Wadze utworzy kwadraturę do Plutona w Koziorożcu, zostaniecie więc postawieni w sytuacji przymusu. Jednocześnie taki układ planet zapowiada powodzenie w interesach, uda się wam coś okazyjnie kupić lub skorzystać ze zniżki. W czwartek Merkury wkroczy do przeciwległego Skorpiona, skupicie się na zarządzaniu wspólnymi finansami, zatroszczycie się o odpowiednie ubezpieczenia i załatwianie spraw w urzędach – warto się pospieszyć, bo kwadratura Słońca do Saturna od początku przyszłego tygodnia utrudni wszelkie tego typu sprawy, jej wpływ odczujecie już w czasie weekendu, starajcie się więc unikać nadmiernego wysiłku.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Byka 23 – 29 września 2019

Słońce w znaku Wagi od poniedziałku opromieni sprawy partnerskie oraz związane ze służbą zdrowia. W pierwszej połowie tygodnia Wenus utworzy napiętą kwadraturę z Saturnem, jest to znakomity moment, aby wprowadzić pewne ograniczenia w diecie, wyjdzie to tylko na zdrowie Bykom, które mają tendencję do nawagi. Jednocześnie sekstyl Merkurego do Jowisza zapowiada dobre wiadomości, powiodą się rozmowy międzynarodowe i biznesowe, warto negocjować lepsze warunki, bo już w czasie weekendu Wenus utworzy sekstyl z przynoszącym szczęście i powodzenie Jowiszem, pojawi się więc szansa, którą trzeba „łapać w locie”, aby nie umknęła. Nów Księżyca w znaku Wagi, do którego dojdzie w sobotę, zapowiada początek nowych zainteresowań lub nawiązanie interesującej współpracy. Wasza sytuacja finansowa niebawem się polepszy.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Byka 16 – 22 września 2019

Wenus w koniunkcji z Merkurym w znaku Wagi poprawi wam nastrój. W poniedziałek wiele będzie się działo, ale wy nie odczujecie potrzeby większego zaangażowania, ponieważ absorbować was będą przede wszystkim własne uczucia i przemyślenia na temat miłości, możecie również rozważać stan relacji w ważnych dla was związkach. We wtorek pod wieczór Księżyc zawita do waszego znaku i pozostanie w nim do czwartku, warto ten czas wykorzystać na spotkania z bliskimi oraz przyjaciółmi, a także uporządkowanie finansów. Niektórym Bykom przyjdzie do głowy myśl, aby zatroszczyć się w większym stopniu o rodzinę. Trygon Marsa do Plutona, pod wpływem którego pozostaniecie przez cały tydzień, skłania do bezwzględnej walki o to, na czym wam zależy, nie zostawiajcie wszystkiego w rękach losu, ale śmiało starajcie się dążyć do zrealizowania pragnień.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Byka 9 – 15 września 2019

Na brak pracy nie będziecie narzekać w tym tygodniu, nie sprawi wam jednak przykrości, bo zajęcie okażą się zgodne z waszymi planami i zainteresowaniami. Planety w przyjaznym znaku Panny utworzą opozycję do Neptuna w Rybach, nie wszystko więc okażę się jasne i zrozumiałe, kwadratura Marsa z Jowiszem i trygon z Słońca z Plutonem zapowiadają walkę, którą stoczyć będzie trzeba z własnymi słabościami, szczególnie z nadmiarem w każdej postaci i potrzebą słodyczy – siły i wytrwałości jednak wam nie zabraknie. Pełnia w znaku Ryb, pod wpływem której pozostaniecie w piątek i sobotę, poruszy szeroko pojętą sferą przyjaźni, dowiecie się czegoś, co wywoła emocje, niektóre Byki poczują się oszukane, stosunki z dziećmi też nabiorą znaczenia. W piątek wieczorem koniunkcja Wenus z Merkurym sprzyja komunikacji, w sobotę obie planety zmienią znak i wkroczą do znaku Wagi, poczujecie się lepiej, uczucia znów zaczną dominować nad rozumiem.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku