Archiwa kategorii: Byk – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Byka 18 – 24 czerwca 2018

W pracy wiele będzie się działo, macie szansę zaznaczyć swoją obecność i wykazać się inicjatywą, liczcie się jednak z koniecznością obrony swoich poglądów. Od wtorku do czwartku otrzymacie wiele informacji, które mogą pchnąć waszą karierę do przodu, postarajcie się pokazać od najlepszej strony, zadbajcie o autopromocję, nie pozwólcie się wyprzedzić konkurencji. W czwartek Słońce wkroczy do znaku życzliwego Raka i zacznie tworzyć sekstyl z nieprzewidywalnym Uranem – pojawi się okazja, którą trzeba natychmiast chwytać, dotyczy to szczególnie Byków urodzonych w pierwszej dekadzie znaku. W sobotę warto odezwać się do dawno nie widzianych przyjaciół, może się okazać, że usłyszycie wiadomości, które radykalnie zmienią waszą sytuację.

Horoskop tygodniowy dla Byka 11 – 17 czerwca 2018

Słońce w Bliźniętach, a do wtorku również Merkury, nadal zwracają uwagę na konieczność uporządkowania spraw finansowych. W środę Wenus opuści Raka i wkroczy do znaku Lwa, tworząc kwadraturę do Urana, a dla Byków pojawi się szansa na słodki wakacyjny romans, jednak krótkotrwały. Nów w znaku Bliźniąt, do którego dojdzie w nocy ze środę na czwartek, może okazać się początkiem intratnej inwestycji, nie pozbawionej jednak finansowego ryzyka, dlatego dobrze się zastanówcie, zanim podejmiecie działania. Niektóre Byki otrzymają ciekawą propozycję zawodową wymagającą szybkich decyzji, nie zastanawiajcie się zbyt długo, bo okazja przejdzie wam koło nosa. Weekend nie sprzyja mobilności, w podróżach pojawią się opóźnienia, uważajcie na kontrole drogowe.
Odkryj magię kart Tarota

Horoskop tygodniowy dla Byka 4 – 10 czerwca 2018

Poniedziałek i wtorek miną jeszcze na luzie, ale od środy da o sobie znać zarówno kwadratura Słońca do Neptuna, jak i opozycja Wenus do Plutona, poczujecie się trochę między młotem a kowadłem, a dyplomatyczne wyjście z niezręcznej sytuacji okaże się niezwykle trudne. Przede wszystkim zwróćcie uwagę na sprawy finansowe, nie pozwólcie się zmanipulować osobom nieszczerym, unikajcie niepewnych transakcji, niesprawdzonych informacji i zakupów na większą skalę, bo możecie na tym stracić. Stosunki z przyjaciółmi w niektórych przypadkach staną się skomplikowane, nie ulegajcie presji, brońcie własnego zdania, nawet jeśli spotkacie się z odrzuceniem. Nie musicie spełniać oczekiwań wszystkich, stańcie po swojej stronie, to najlepsze, co w danej sytuacji możecie zrobić.

Horoskop tygodniowy dla Byka 28 maja – 3 czerwca 2018

W poniedziałek i wtorek Merkury w waszym znaku jeszcze sprzyja spotkaniom, ważnym rozmowom i negocjacjom, ale już od środy, kiedy wkroczy do znaku Bliźniąt, możecie wrzucić na luz i zająć się tym, co lubicie najbardziej – wydawaniem pieniędzy na przyjemności i miłe spędzanie wolnego czasu. Pełnia w znaku Strzelca, do której dojdzie w połowie tygodnia, skłoni niektóre Byki do zanurzenia się w luksusie, zapragniecie poczuć się wyjątkowo i komfortowo, a układ planet wam to zapewni. Długi weekend macie szansę spędzić w nastroju radosnym i miłosnym, wybierzcie się więc z partnerem w romantyczną podróż, zakosztujcie wolności od obowiązków i zobowiązań, to najlepszy czas, aby spędzić kilka dni z dala od stresów.
Odkryj magię kart Tarota

Horoskop tygodniowy dla Byka 21 – 27 maja 2018

W poniedziałek Słońce opuści wasz znak i wkroczy do znaku Bliźniąt, zwrócicie więc jeszcze większą niż zwykle uwagę na sprawy finansowe. Trygon Słońca do Marsa zachęci was do starań o podwyżkę, zaktywizuje zawodowo i sprawi, że zatroszczycie się o większą ilość zleceń, robota dosłownie zacznie „palić się w rękach”, a osoby poszukujące pracy mają szansę ją uzyskać. Wenus w życzliwym znaku Raka uprzyjemni wam pobyt we własnym domu, sprzyjać też będzie gościnności, chętnie zabierzecie za gotowanie, a słodkie wypieki wyjdą wam jak nigdy. Niektóre Byki mają szansę spełnić marzenie o zagranicznych podróżach, inne zaprzyjaźnią się z osobami, które pomogą im wspiąć się wyżej na drabinie społecznej.

Horoskop tygodniowy dla Byka 14 – 20 maja 2018

Spodziewajcie się niezwykle energetycznego tygodnia, pełnego zmian i nieprzewidywalnych wydarzeń – dotyczy to szczególnie Byków urodzonych w pierwszej dekadzie znaku. We wtorek do waszego znaku wkroczy Uran, zapowiadając zmiany w wielu dziedzinach życia, wydarzeniu temu towarzyszyć będzie dodatkowo nów Księżyca, przypadający właśnie w waszym znaku, zmiany więc okażą się rewolucyjne i w zasadzie nie do uniknięcia. Starajcie się przygotować na to, że coś, do czego przywiązywaliście znaczenie, w jednej chwili straci swoją wartość. W środę Mars opuści znak Koziorożca i wkroczy do znaku Wodnika, aktywizując sprawy zawodowe, to dobry moment na rozpoczęcie działania zmierzającego do zmiany sytuacji, która wam nie odpowiada, uważajcie jednak, bo ryzykujecie wiele, szefowie nie będą tolerować niesubordynacji. Pod koniec tygodnia Merkury w waszym znaku w trygonie do Saturna pozwoli zachować status quo, jeśli takie będzie wasze życzenie i ułatwi wam podjęcie odpowiedzialnych decyzji.
Odkryj magię kart Tarota