Archiwa kategorii: Byk – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Byka 6 – 12 kwietnia 2020

Słońce w Baranie pozbawia was sił i energii, dlatego dbajcie o siebie w sposób szczególny. Wenus opuściła wasz znak i wkroczyła do Bliźniąt, skupiając uwagę na finansach i wpływając pozytywnie na poczucie własnej wartości. W środę dojdzie do pełni Księżyca w znaku Wagi, emocje wzbudzą informacje docierające ze szpitali i służby zdrowia, przynajmniej do czwartku pozostaniecie też pod wpływem kwadratury Marsa do Urana – postanowicie raz na zawsze pozbyć się ze swego życia czegoś lub kogoś, kto ograniczał wam poczucie wolności lub zagrażał waszej niezależności. Sytuacja zbyt długo trwającej kwarantanny zacznie wam ciążyć, rozsądek jednak wzywa do opanowania i zastosowania się do ograniczeń, jakie narzuca trwająca epidemia. W sobotę Merkury opuści niepewny znak Ryb i wkroczy do zdecydowanego Barana, co pozwoli się ogarnąć i ułatwi podejmowanie rozsądnych decyzji.
Zobacz prognozy i talizmany na Rok Metalowego Szczura >>

Horoskop tygodniowy dla Byka 30 marca – 5 kwietnia 2020

Słońce nadal tranzytuje znak Barana, osłabia was to energetycznie, do piątku jednak przebywa jeszcze w Byku władczyni znaku Wenus, co poprawi wasze samopoczucie i pozwoli czerpać korzyści nawet w sytuacji ograniczeń związanych z epidemią. W poniedziałek Mars zmieni znak, wkroczy do Wodnika i zacznie tworzyć koniunkcję z Saturnem – nagle okaże się, że macie znacznie więcej pracy, niż przypuszczaliście, rzucicie się więc w wir zajęć, ale nie wszystko pójdzie łatwo, więc starajcie się uzbroić w cierpliwość, która przecież jest waszą mocną stroną. W piątek Wenus opuści wasz znak i wkroczy do Bliźniąt, zachęcając do działalności intelektualnej, zaczniecie też planować przyszły budżet. Tego samego dnia Merkury utworzy koniunkcję z mglistym Neptunem w niepewnych Rybach, przez weekend nigdzie nie wychodźcie, zostańcie w domu.
Zobacz prognozy i talizmany na Rok Metalowego Szczura >>

Horoskop tygodniowy dla Byka 23 – 29 marca 2020

Pomimo trudnej sytuacji, związanej ze skutkami pandemii, Byki w nadchodzącym tygodniu poczują się nadspodziewanie dobrze – wasza władczyni Wenus nie tylko przebywa we własnym znaku, ale dodatkowo najpierw utworzy sekstyl z inspirującym Neptunem, a następnie zbliży się trygonem do szczodrego Jowisza i potężnego Plutona w Koziorożcu. Dobro, które przyniesie Jowisz, może was w pełni nie usatysfakcjonować, bo jednak sytuacja jest trudna, ale i tak bardzo na tym aspekcie skorzystacie. Pogłębią się kontakty międzynarodowe, w większym stopniu zaczniecie korzystać z dobrodziejstw internetu, niektóre Byki wreszcie znajdą czas na naukę i kreatywność. Koniunkcja Marsa z Plutonem zachęci was do intensywnej eksploracji dziedzin, do tej pory niedostępnych. Najlepiej poczujecie się w czasie weekendu, zwłaszcza w piątek i sobotę, kiedy wasz znak tranzytować będzie Księżyc.
Zobacz prognozy i talizmany na Rok Metalowego Szczura >>

Horoskop tygodniowy dla Byka 16 – 22 marca 2020

Wenus obecnie przebywa w waszym znaku, czyli u siebie, dobrze więc poczujecie się w sytuacji przymusowej „kwarantanny”, poważnie podejdziecie do zalecenia pozostania w domu, znajdując w tym nawet sporo przyjemności. Przynajmniej do piątku macie szansę zająć się tym, co lubicie – wzmocnieniem kontaktów z najbliższymi, celebrowaniem wspólnych posiłków, czytaniem i oglądaniem ulubionych filmów. Sekstyl Słońca do Saturna ograniczy kontakty z przyjaciółmi do niezbędnego minimum, chętnie ofiarujecie pomoc osobom starszym. W piątek Słońce zmieni znak i wkroczy do Barana, odczujecie to jako spadek formy. W czasie weekendu dojdzie do koniunkcji Marsa najpierw z Jowiszem, następnie Plutonem w znaku Koziorożca, z zagranicy mogą nadejść alarmujące informacje. W niedzielę Saturn opuści Koziorożca i wkroczy do Wodnika, rozpoczynając ograniczenia w zawodowej aktywności i niezależności.
Zobacz prognozy i talizmany na Rok Metalowego Szczura >>