Archiwa kategorii: Byk – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Byka 17 – 23 lipca 2017

Byki poszukujące nowej lub dodatkowej pracy mają szansę znaleźć ją właśnie w tym tygodniu. Poprawie sytuacji materialnej sprzyja trygon Wenus do Jowisza, przynosząca szczęście konfiguracja, pod wpływem której pozostaniecie przez większość tygodnia. Uważajcie jednak na osoby zazdrosne i nieszczere, które jawić się będą jako sprzymierzeńcy i przyjaciele, nie ufajcie zapewnieniom o lojalności, bo możecie się srodze zawieźć. Do czwartku dobry humor was nie opuści, kiedy jednak Mars zmieni znak i wkroczy do znaku Lwa, wasz dom zaczną nawiedzać goście, co sprawi wiele przyjemności, ale wywoła zamieszanie i skłoni do większej aktywności. Nów w znaku Lwa, do którego dojdzie w niedzielę, wywoła zawrót głowy, ale zaowocuje początkiem przedsięwzięcia, które w dalszej perspektywie przyniesie wiele przyjemności.

Horoskop tygodniowy dla Byka 10 – 16 lipca 2017

Słońce przebywa w przyjaznym znaku Raka, stymulując Byki do rozwoju zdolności intelektualnych oraz zachęcając do kontaktów z dalszą rodziną, w celu integracji wszystkich jej członków. Sekstyl Wenus do Merkurego, pod wpływem którego pozostaniecie w pierwszej połowie tygodnia, sprzyja zaciskaniu więzi z rodzeństwem oraz sąsiadami. W czasie weekendu Merkury ustawi się w dobrej konfiguracji z Jowiszem, co dobrze wróży podróżom, szczególnie zagranicznym oraz rozwojowi wszelkiego rodzaju działalności kulturalnej i intelektualnej. To także dobry moment, aby skorzystać z wyprzedaży, okazje same będą wpadały do ręki, wybierzcie się na zakupy, a uda wam się zdobyć to, na co polowaliście od dłuższego czasu.

Horoskop tygodniowy dla Byka 3 – 9 lipca 2017

Do środy jeszcze przebywa w waszym znaku powabna i zmysłowa Wenus, tworząc sekstyl z Merkurym w życzliwym Raku, co sprzyja sprawnej komunikacji i serdecznym kontaktom międzyludzkim. Słońce w trygonie do Neptuna nastroi was romantycznie, rozwinie duchowo i zachęci do realizacji marzeń. Mars w Raku w opozycji do Plutona w Koziorożcu wywoła konflikty z rodzeństwem lub sąsiadami, starajcie się więc unikać stawiania spraw na ostrzu noża. Z zagranicy otrzymacie niepokojące informacje, nie powinniście jednak przywiązywać do tego zbyt dużej wagi. Kiedy w środę Wenus przesunie się do znaku Bliźniąt, a Merkury do znaku Lwa, pojawią się jakieś ekstra pieniądze, co niezmiernie was ucieszy. Pod koniec tygodnia mogą was dopaść żołądkowe sensacje lub wątroba odmówi posłuszeństwa, wystarczy na kilka dni zastosować dietę, a dolegliwości miną.

Horoskop tygodniowy dla Byka 26 czerwca – 2 lipca 2017

Wenus nadal przebywa w waszym znaku, wzmacniając poczucie własnej wartości oraz zamiłowanie do korzystania z życia w jego wymiarze materialnym. To dobry tydzień na zmianę wizerunku, zakup odzieży, kosmetyków oraz wszelkich akcesoriów, wpływających na zwiększenie atrakcyjności. Niektóre Byki pod wpływem lektury i pobieranej nauki radykalnie zmienią wyznawany światopogląd, ktoś usilnie zapragnie wpłynąć na wasz sposób myślenia. Nie prowokujcie partnera, bo okaże się zazdrosny i nieprzewidywalny w reakcjach. Nawet nie próbujcie stosować diety, bo trudno będzie się powstrzymać od łakoci, ucierpieć na tym może jednak wątroba, więc zwracajcie uwagę na to, co jecie i pijecie, nadmiar przyjemności zdecydowanie może wam zaszkodzić.

Horoskop tygodniowy dla Byka 19 – 25 czerwca 2017

Pojawi się możliwość dodatkowego zarobku, otrzymacie premię lub w inny sposób powiększycie swój stan posiadania, poprawi się również wasze poczucie własnej wartości za sprawą wsparcia ze strony przyjaciół. W środę Słońce i Merkury opuszczą znak Bliźniąt i wkroczą do znaku Raka, przestaniecie zamartwiać się o stan swoich finansów, uwagę skierujecie na najbliższe otoczenie. To znakomita okazja, żeby zająć się sprawami związanymi z przekazem informacji, można też wybrać się w krótką podróż lub odwiedzić rodzeństwo. Problemy ze współpracownikami uda się rozwiązać w duchu wyższych wartości i dobrej wzajemnej współpracy. Korzystajcie z dobrej energii i aury jaką obdarzają was planety. Byki urodzone w drugiej dekadzie znaku mogą doświadczyć kłopotów zdrowotnych, które równie szybko miną, jak się pojawiły, nie macie się więc czym przejmować.