Archiwa kategorii: Byk – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Byka 5-11 kwietnia 2021

We wtorek Wenus, władczyni waszego znaku przebywająca w Baranie, znajdzie się w sekstylu z aktywizującym Marsem w Bliźniętach, czekają was więc rozmowy o sztuce, miłości, seksie, o tym jakie słowa ranią, a jakie budują zdrowe relacje. W czwartek i piątek Księżyc w przyjaznym znaku Ryb pozwoli zmierzyć się wewnętrznymi słabościami. Weekend zapowiada się emocjonująco ze względu na zmienne aspekty Wenus, która z jednej strony znajdzie się w sekstylu do przynoszącego powodzenie Jowisza, z drugiej utworzy napiętą kwadraturę z bezwzględnym Plutonem, warto zajrzeć w głąb siebie i zrobić rachunek zysków i strat, sekstyl Merkurego do Saturna pozwoli uporządkować priorytety, zanim dokonacie zmian o długofalowym znaczeniu. W niedzielę zacznie już działać energia nowiu Księżyca w Baranie, w podświadomości dojrzeją decyzje, których konsekwencje zobaczycie pod koniec miesiąca.

Wiedźma. Droga do siebie

Horoskop tygodniowy dla Byka 29 marca-4 kwietnia 2021

We wtorek i środę pobyt Księżyca w przeciwległym znaku Skorpiona może wywołać sporo perturbacji i emocjonalnych reakcji w związkach, zwłaszcza że Merkury tworzy koniunkcję z niepewnym Neptunem. Pojawią się wątpliwości co do prawdomówności otaczających was osób, szczególnie przyjaciół oraz osób, z którymi wiąże was wspólnota zainteresowań. Jednocześnie od wtorku do czwartku sekstyl Wenus oraz Słońca z Saturnem umocni zawodową pozycję, pozwoli z rozsądkiem podejść do najważniejszych kwestii w życiu, szczególnie związanych z karierą, związkami oraz finansami. W piątek sekstyl Merkurego do Plutona pomoże uporać się emocjonalnymi traumami, szczera rozmowa rozwiąże wiele problemów, to również właściwy moment, aby przygotować się duchowo do nachodzących Świąt Wielkiej Nocy. W niedzielę Merkury opuści znak przyjaznych Ryb i wkroczy do Barana, odczujecie przymus działania i podejmowania szybkich decyzji.

Wiedźma. Droga do siebie

Horoskop tygodniowy dla Byka 22-28 marca 2021

Zarówno Słońce, jak i Wenus, władczyni waszego znaku, znajdują się w Baranie, co nie jest dla was korzystne, dlatego wskazane jest w tym tygodniu ograniczenie aktywności, dobrze wam zrobi dbałość o ciało i ducha, stosujcie medytacje i aromatyczne kąpiele. W poniedziałek sekstyl Merkurego do przebywającego w waszym znaku Urana uruchomi związki przyjaźni, zaangażujecie się w rozwój osobisty lub zapiszecie się na twórcze warsztaty, natomiast trygon Marsa do Saturna zachęci do aktywności w sprawach zawodowych, szczególnie dotyczy to długotrwałych projektów, przynoszących stałe zyski. W środę kwadratura Merkurego do Marsa skłoni was do asertywnej walki o należne wam pieniądze. Od środy do końca tygodnia Wenus znajdzie się w koniunkcji ze Słońcem, dodatkowo w niedzielę dojdzie do pełni Księżyca w Wadze, czekają was emocje w związkach, bo trudno wam będzie zaakceptować rolę osoby podległej, zależnej od czyjejś woli.

Wiedźma. Droga do siebie

Horoskop tygodniowy dla Byka 15-21 marca 2021

Do soboty Słońce, a do niedzieli Wenus, przebywają jeszcze w znaku przyjaznych Ryb, warto więc wykorzystać ten tydzień na rozwój miłości, pielęgnowanie przyjaźni lub nawiązywanie nowych kontaktów towarzyskich. We wtorek do Ryb wkroczy Merkury, który nie czuje się tam najlepiej, ale w tym znaku jest wam życzliwy. Mobilność i zainteresowanie intelektualne skierujecie na sprawy związane ze sztuką, kreatywnością, duchowością i szeroko pojętym rozwojem osobistym. W środę i czwartek najpierw Słońce, a następnie Wenus znajdą się w sekstylu z potężnym Plutonem, dodatkowo wasz znak tranzytował będzie Księżyc, odczujecie więc silną presję, pojawi się jednak szansa na wzbogacenie lub zdobycie obiektu pożądania. W piątek, kiedy Księżyc w Bliźniętach utworzy koniunkcję z Marsem, odczujecie silną potrzebę zdobycia należnych wam pieniędzy. W sobotę Słońce wkroczy do znaku Barana, rozpoczynając miesiąc, w którym zwykle czujecie się osłabieni i pozbawieni energii, starajcie się więc wrzucić na luz i więcej odpoczywać, zwłaszcza że w niedzielę również Wenus zmieni znak i przesunie się do Barana, w którym pozbawiona jest mocy.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy