Archiwa kategorii: Byk – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Byka 18 – 24 lutego 2019 roku

W poniedziałek Wenus w koniunkcji z Saturnem sprawi, że zapragniecie odpocząć i spędzić ten dzień samotnie, tymczasem obowiązku skłonią do zakończenia rozpoczętych spraw. We wtorek Słońce opuści znak Wodnika i wkroczy do życzliwych Ryb, dojdzie też do pełni w znaku Panny, a Merkury utworzy koniunkcję z Neptunem – niepokój wzbudzą tematy zdrowotne, zwłaszcza stan naszych czworonożnych przyjaciół może wymagać większej uwagi. W środę sekstyl Merkurego do Saturna pozwoli uporządkować to, co wymknęło się spod kontroli. Największe emocje czekają was w sobotę, kiedy dojdzie do koniunkcji Wenus z potężnym Plutonem – skutecznie zawalczycie o swoją pozycję lub poddacie się zamierzeniom wpływowych osób.
Moja i Twoja astrologia. Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Byka 11 – 17 lutego 2019 roku

Do czwartku odnosić będziecie wrażenie, że siedzicie na beczce z prochem, która w każdej chwili może wybuchnąć. Za waszymi plecami dzieją się rzeczy, na które nie macie wpływu, dopiero w czwartek wieczorem, kiedy Mars wkroczy do waszego znaku poczujecie, że można zacząć działać. Od piątku aura wokół was zmieni się, Wenus w koniunkcji z Saturnem i w sekstylu do Neptuna skłoni do kontaktu ze sztuką, ale w jej wydaniu historycznym, mistycznym, mrocznym, nasyconym cierpieniem i poświęceniem. Osoby szczególnie wrażliwe poczują się oderwane od rzeczywistości, należy wam się urlop od zmartwień, więc weźcie sobie wolne i wybierzcie się gdzieś, gdzie otworzycie się na genialne pomysły oraz inspiracje, jakie zaoferuje sekstyl Słońca do Urana.
Moja i Twoja astrologia. Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Byka 4 – 10 lutego 2019 roku

W poniedziałek Wenus opuści znak Strzelca i wkroczy do życzliwego Koziorożca, zmienicie swoje podejście do pieniędzy, zaczniecie oszczędzać i ograniczycie aktywność, wysiłki skierujecie na jeden, konkretny cel. Poniedziałkowy nów w znaku Wodnika zapowiada początek zawodowej aktywności, rozpoczniecie projekt oryginalny i nieoczekiwany dla was samych, pomysły same zaczną się pchać do głowy, o co zadbają korzystne aspekty Merkurego, Jowisza i Słońca. To może być wasze „5 minut”, więc nie zmarnujcie szansy, pokażcie się światu od najlepszej strony, planety wam sprzyjają. Nie zapominajcie jednak o tym, że są w waszym otoczeniu osoby, które wcale dobrze wam nie życzą, pod koniec tygodnia mogą zacząć pokazywać swoje pazury.
Moja i Twoja astrologia. Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Byka 28 stycznia – 3 lutego 2019 roku

W tym tygodniu uda się wam zakończyć pewien etap pracy. Wenus w Strzelcu sprzyja udanym inwestycjom, to ostatni moment, aby skorzystać z zimowych wyprzedaży, czekają na was prawdziwe okazje. W środę możecie spodziewać się ciekawych i dobrze płatnych zawodowych propozycji, wasze pomysły zostaną zauważone i docenione przez przełożonych. Słońce w znaku Wodnika sprzyja zaangażowaniu w nowe, oryginalne projekty, dajcie więc upust wyobraźni i nie obawiajcie się ryzyka, ale śmiało przedstawiajcie światu swoje idee. Pod koniec tygodnia uaktywnią się ukryci wrogowie, starając się wam zaszkodzić, jednak trygon Wenus do Urana pozwoli wam uniknąć negatywnych konsekwencji.
Moja i Twoja astrologia. Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Byka 21 – 27 stycznia 2019 roku

W poniedziałek dojdzie do zaćmienia Księżyca w znaku Lwa w połączeniu z kwadraturą Marsa do Saturna, nie próbujcie więc robić niczego na siłę, unikajcie też tego dnia podejmowania ważnych życiowych decyzji, bo emocje uniemożliwią racjonalne podejście do problemów. Słońce w Wodniku przypomni o zobowiązaniach zawodowych, natomiast silnie dobroczynna koniunkcja Wenus z Jowiszem w trygonie do Marsa, pod wpływem której pozostaniecie od wtorku do czwartku, zapowiada powiększenie majątku, dobre inwestycje międzynarodowe, szczególnie w nieruchomości. Pojawi się szansa na zdobycie czegoś wybitnie wartościowego, jednak niespodziewane przeszkody sprawią, że będziecie zmuszeni włożyć sporo wysiłku, żeby je pokonać.
CzaroMarownik 2019. Kalendarz Magiczny