Archiwa kategorii: Byk – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Byka 24 – 30 czerwca 2019

Na początku tygodnia Wenus w Bliźniętach w opozycji do Jowisza w Strzelcu, w kwadraturze do Neptuna w Rybach, zapowiada duże wydatki, związane z realizacją marzeń – znajdą się jednak pieniądze uzyskane od sponsorów, darczyńców, partnerów życiowych i biznesowych. Układ planet zapowiada również przeżycia natury estetycznej i ogromny potencjał twórczy, który warto wykorzystać na każdy rodzaj twórczości. Dla osób, realizujących dalekosiężne plany czas ulegnie przyspieszeniu, nie będziecie wiedzieli w co ręce włożyć, uważajcie tylko na ludzi obiecujących „gruszki na wierzbie”. Koniec tygodnia wiązać się będzie z okazją, którą powinniście „łapać w locie”, co zapewni sekstyl Słońca w Raku do przebywającego w waszym znaku Urana, pojawią się propozycje wyjazdów, dodatkowych zarobków lub po prostu okazja do miłego spędzenia czasu.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Byka 17 – 23 czerwca 2019

Poniedziałkowa pełnia Księżyca w znaku Strzelca uświadomi wam sytuację materialną, w jakiej się znajdujecie, będziecie zmuszeni podjąć finansowe decyzje, rozróżniając to, na co was stać, a z czego musicie zrezygnować, wywoła to w was wiele emocji związanych z niezbędnymi wydatkami. Ze względu na opozycję Merkurego i Marsa do Plutona, w środę i czwartek zrezygnujcie z podróży, bo wszystko może iść jak po grudzie, samochód najlepiej zostawcie w domu. Niektórym osobom puszczą nerwy, ludzie zaczną się do siebie źle odnosić, zabraknie wam cierpliwości, starajcie się więc uważnie dobierać słowa, bo wszystko, co powiecie może być odebrane jako atak. W piątek Słońce opuści Bliźnięta i wkroczy do życzliwego znaku Raka, zaczniecie częściej spotykać się z rodzeństwem, sąsiadami i dalszą rodziną.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Byka 10 – 16 czerwca 2019

Zarówno Słońce, jak i Wenus w znaku Bliźniąt zapewnią ruch w przepływach pieniężnych. Macie szansę teraz sporo zarobić, unikajcie jednak ryzyka, bo na początku tygodnia Słońce w opozycji do Jowisza i kwadraturze do Neptuna ostrzega przed niepewnymi inwestycjami oraz nadmiernymi wydatkami, możecie mylnie ocenić sytuację i wydać więcej, niż planowaliście. W drugiej połowie tygodnia natomiast opozycja Marsa do Saturna utrudni poruszanie się, uważajcie na drogach i zdejmijcie nogę z gazu. W sobotę i niedzielę Merkury w koniunkcji z Marsem w trygonie do Neptuna i w opozycji do Saturna sprzyja zwierzeniom, starajcie się wysłuchać przyjaciół bez oceniania, okażcie troskę i bezwarunkową akceptację, uważajcie na słowa, bo mogą być krzywdzące.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Byka 3 – 9 czerwca 2019

Słońce nadal przebywa w waszym znaku, zasilając was energią i chęcią do działania, do wtorku przebywa tam również Merkury, zachęcając do działalności intelektualnej oraz spotkań z ludźmi. W poniedziałek w waszym znaku dojdzie do nowiu Księżyca, to szansa, aby rozpocząć całkiem nową działalność, która pochłonie was bez reszty. Zajmiecie się potrzebami domowników, remontem domu lub urządzaniem mieszkania, sprawy rodzinne okażą się priorytetowe, konieczność dodatkowych wydatków wywoła jednak frustrację. W czasie weekendu sekstyl Merkurego do Urana pozwoli podjąć trafne decyzje, wpadną wam do głowy oryginalne pomysły, które wprowadzicie natychmiast w życie.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Byka 27 maja – 2 czerwca 2019

Wenus w waszym znaku czuje się znakomicie, nastrój więc będziecie mieć dobry, a samopoczucie wyśmienite, szczególnie że od czwartku Wenus tworzyć będzie korzystne aspekty z Neptunem, Saturnem i Plutonem, zapowiada się więc tydzień pełen emocjonujących wydarzeń i artystycznych wzruszeń. Byki zakochane poczują „motyle w brzuchu”, pozostałe postanowią spełnić marzenia o zagranicznych podróżach. Opozycja Merkurego do Jowisza od czwartku do końca tygodnia wyznaczy znakomity moment na zakładanie firm, zwłaszcza o zasięgu międzynarodowym, warto w tym czasie zainwestować w sprzęt służący komunikacji, a także zadbać o wizerunek – zakładać blogi, prowadzić działalność publicystyczną, chwalić się osiągnięciami.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Byka 20 – 26 maja 2019

W poniedziałek odczuwać jeszcze będziecie koniunkcję Wenus z Uranem w znaku Byka, co oznacza niespodziewane wydarzenia, mające wpływ na was samych oraz stan posiadania. Możecie zostać zaskoczeni miło lub nieprzyjemnie, pojawi się prawdopodobnie zapowiedź intrygującego romansu lub fascynującej przyjaźni. We wtorek dojdzie do koniunkcji Merkurego ze Słońcem i obie planety zmienią znak, wkraczając do znaku Bliźniąt – to dobry dzień na ważne decyzje finansowe oraz biznesowe, pomysły, jakie przyjdą wam do głowy okażą się warte natychmiastowego wprowadzenia w życie, warto tego dnia zakładać strony, pisać blogi, inwestować we wszystko, co służy komunikacji oraz przekazywaniu informacji. Sekstyl Marsa do Urana w waszym znaku, pod wpływem którego pozostaniecie w drugiej połowie tygodnia, zapowiada zmiany w kontaktach z rodzeństwem oraz sąsiadami.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku