Archiwa kategorii: Byk – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Byka 20 – 26 stycznia 2020

Słońce w poniedziałek zmieni znak, wkroczy do Wodnika i rozpocznie tworzyć kwadraturę do Urana w waszym znaku, pojawią się zawodowe wyzwania, co lubiące spokój Byki wprowadzi w stan podwyższonej gotowości i ekscytacji. Jednocześnie od środy do soboty pozostaniecie pod wpływem sekstylu Wenus do Jowisza przynoszącego szczęście i okazje warte wykorzystania,  układ ten zachęca do zwiększenia aktywności w dziedzinie rozwoju osobistego, podnoszenia kwalifikacji, podróży oraz poprawy statusu społecznego. Czekają was spotkania towarzyskie, wymiana poglądów, nawiązywanie romansów, szczególnie w czasie weekendu, kiedy Mars w Strzelcu utworzy kwadraturę do Wenus oraz Neptuna w Rybach, niektóre nierealne oczekiwania zostaną poddane weryfikacji i wywołają nadmierny stres.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Byka 13 – 19 stycznia 2020

Koniunkcja Słońca, Saturna i Plutona w przyjaznym znaku Koziorożca skłoni was do szukania rozwiązań sytuacji, które wydają się trudne, bowiem wymagają przystosowania się do koniecznych zmian, których Byki z zasady nie lubią. Najbardziej narażone na odczucie presji mogą być Byki urodzone w trzeciej dekadzie znaku (11-20.05). Na szczęście Wenus, która w poniedziałek wkroczy do życzliwych Ryb, utworzy sekstyl do Urana w waszym znaku, możecie więc spodziewać się szczęśliwych zbiegów okoliczności, ekstra pieniędzy, wsparcia przyjaciół lub miłosnego zauroczenia – dotyczy to szczególnie Byków urodzonych w pierwszej dekadzie znaku (21-30.04). W piątek Merkury wkroczy do Wodnika i utworzy kwadraturę z Uranem w waszym znaku, staniecie się trochę bardziej podatni na zdenerwowanie, więc starajcie się w czasie weekendu oderwać od spraw zawodowych.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Byka 6 – 12 stycznia 2020

W  przyjaznym znaku Koziorożca dojdzie pod koniec tygodnia do koniunkcji 4 planet – Merkurego, Słońca, Saturna i Plutona, wydarzenie to rozpocznie w piątek zaćmienie Księżyca w znaku Raka, starajcie się kontrolować emocje i uświadomić sobie, że z każdego wydarzenia możemy czerpać inspirację. Wiadomości ze świata wpłyną na was stymulująco i wymuszą zmiany w najważniejszych życiowych sprawach. Osoby zajmujące się nauczaniem, przekazywaniem wiedzy, podróżami zagranicznymi lub prowadzeniem firmy zostaną postawione w sytuacji, w której zrewidują swoje podejście do ograniczeń oraz struktur, w których działają. Wenus w Wodniku jeszcze do końca tygodnia podpowie jak w sposób oryginalny rozwiązać zawodowe problemy i zachęci do rozwoju przyjaźni oraz kontaktów w grupie osób, z którymi łączy was wspólnota zainteresowań.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Byka 30 grudnia 2019 – 5 stycznia 2020

Horoskop sugeruje, że najlepiej w Sylwestra będziecie się bawić wśród przyjaciół z pracy lub w towarzystwie osób, z którymi łączy was wspólnota zainteresowań, Wenus w znaku Wodnika zapewni rozrywkę na wysokim poziomie, a Księżyc w życzliwych Rybach zachęci do zwierzeń, skłoni jednak też do nadużywania alkoholu. Do piątku jeszcze, dopóki Mars przebywa w przeciwległym znaku Skorpiona, partnerzy zarówno życiowi, jak i biznesowi, doprowadzać was będą do szału, ale weekend zapowiada się już znacznie spokojniej. W czwartek Merkury utworzy koniunkcję z Jowiszem, natomiast w piątek z Południowym Węzłem Księżycowym, zapragniecie odbyć podróż zagraniczną lub rozpocząć naukę w całkiem nowej dziedzinie.

Szampańskiego Sylwestra i Szczęśliwego Nowego Roku 2020!
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Byka 23 – 29 grudnia 2019

W Wigilię Słońce, przebywające w przyjaznym Koziorożcu, utworzy korzystny aspekt z Uranem w waszym znaku, czekają was więc miłe niespodzianki i oryginalne, zaskakujące prezenty. Święta Bożego Narodzenia umili wam koniunkcja Słońca z Jowiszem, przy stole zrobi się tłoczno i przyjemnie, uważajcie jednak, bo przepych i nadmiar potraw oraz trunków może doprowadzić do niestrawności i niektóre osoby spędzą drugi dzień Świąt przy ziółkach, co zapowiada zaćmienie Słońca w Koziorożcu. Wenus w towarzyskim Wodniku zachęci do kontaktów międzyludzkich również w czasie poświątecznego weekendu, starajcie się jednak nie mówić wciąż o pracy, zapomnijcie o czekających was zadaniach chociaż w czasie świątecznego tygodnia.

WSPANIAŁYCH, MAGICZNYCH I WESOŁYCH ŚWIĄT
BOŻEGO NARODZENIA!
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Byka 16 -22 grudnia 2019

Trygon Jowisza do Urana w waszym znaku nadal obdarza Byki swoim potencjałem, starajcie się więc wykorzystać planetarne wpływy, aby zaznaczyć swoją obecność i wykazać się zdolnościami, będzie to szczególnie istotne dla osób urodzonych w pierwszej dekadzie znaku (21-30.04). Najważniejsze zadania do wykonania zaplanujcie na wtorek i środę, kiedy Księżyc przebywać będzie w życzliwym znaku Panny. To również dobry moment na rozpoczęcie wszelkich działań związanych z szeroko pojętym samorozwojem, niektórym osobom „otworzą się oczy” i zrozumieją swoje przeznaczenie. Aspekty Marsa w przeciwległym znaku Skorpiona, z Saturnem i Plutonem w życzliwym Koziorożcu oraz kwadratura Merkurego z Neptunem zapowiadają weekend pełen ostrych dyskusji, twardych negocjacji, długofalowych ustaleń. W piątek Wenus wkroczy do znaku Wodnika, a w niedzielę utworzy kwadraturę do Urana, czekają was więc sercowe lub finansowe niespodzianki.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku