Archiwa kategorii: Byk – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Byka 13 – 19 lipca 2020

Słońce w trygonie do Neptuna i w opozycji do Jowisza na początku tygodnia sprawi, że zaczniecie marzyć o podróżach lub odczujecie potrzebę pogłębienia wiedzy w ważnej dla was dziedzinie – zwłaszcza Byki interesujące się rozwojem osobistym i duchowym. Również zmiana biegu Merkurego na prosty wpłynie na rozwój spraw z dziedziny szeroko pojętej komunikacji. Mars w Baranie informuje jednak, że impulsywne działanie, pożądania i pasje mogą pozostawać w sprzeczności z waszym interesem, pamiętajcie więc, że „co nagle to po diable”, dajcie sobie czas przed podjęciem ważnych decyzji, szczególnie finansowych. Opozycja Słońca do Plutona oraz Saturna pod koniec tygodnia przypomni o ograniczeniach oraz pokaże cenę, jaką trzeba zapłacić za realizację niektórych pragnień.
Moja i Twoja astrologia

Horoskop tygodniowy dla Byka 6 – 12 lipca 2020

Wenus przemieszcza się przez znak Bliźniąt, dbając o wasze finanse i poprawiając poczucie własnej wartości. W poniedziałek przed południem możecie poczuć się senni lub smutni, ale gdy tylko Księżyc wkroczy do Wodnika odzyskacie entuzjazm i chęć do pracy, zaczniecie się kontaktować z przyjaciółmi i zajmować sprawami społecznymi. Zadziorny Mars może was skłonić do gwałtownych kłótni lub sprawi, że staniecie się wyjątkowo asertywni, bowiem przez cały tydzień, a w szczególności w środę i czwartek, pozostaniecie pod wpływem napiętego aspektu z Merkurym retro – powrócą jakieś nierozwiązane problemy i komuś może zabraknąć cierpliwości. W piątek i sobotę czekają was chwile zwierzeń, to dobre dni na rozwój osobisty. W niedzielę Merkury się zatrzyma, aby od poniedziałku ruszyć wreszcie do przodu. Koniecznie wybierzcie się na wybory.
Moja i Twoja astrologia

Horoskop tygodniowy dla Byka 29 czerwca – 5 lipca 2020

Wenus w Bliźniętach wreszcie zmierza we właściwym kierunku, wasze finanse mają więc szansę wyjść na prostą. Również sprawy miłosne oraz relacje z bliźnimi zaczną się prostować, będziecie cieszyć się powodzeniem, a ukrytych wrogów zostawicie daleko za sobą. W środę czeka was wiele niespodzianek i elektryzujących wiadomości, warto zainwestować w działalność on-line, na pewno się opłaci, pomogą wam korzystne aspekty Słońca, Merkurego i Urana, przebywającego w waszym znaku. Powiodą się projekty dawno rozpoczęte, a teraz kontynuowane lub powtarzane. Koniunkcja Jowisza z Plutonem w Koziorożcu sprawi, że powrócicie do zgłębiania wiedzy, która już kiedyś was zafascynowała, a teraz ma szansę stać się waszą pasją.
Moja i Twoja astrologia

Horoskop tygodniowy dla Byka 22 – 28 czerwca 2020

Słońce w życzliwym znaku Raka sprawi, że staniecie się bardziej komunikatywni i chętni do dzielenia się wiedzą oraz posiadanymi informacjami. W poniedziałek możecie odczuwać zmienność nastrojów, powrócą wspomnienia, już we wtorek jednak emocje wrócą do normy i zajmiecie się swoim hobby. W czwartek Wenus, władczyni waszego znaku, zmieni bieg na prosty, co dobrze wpłynie na wasze samopoczucie, odniesiecie wrażenie, że wróciliście na właściwą drogę i czas najwyższy ruszyć do przodu. W piątek i sobotę zróbcie porządek nie tylko w domu, ale także w głowie, starajcie się pozbyć wszystkiego, co już wam nie służy, zróbcie miejsce na nową energię. W niedzielę Mars opuści Ryby i wkroczy do swojego znaku, w którym jest mocny, uważajcie na konfliktowe osoby w swoim otoczeniu, bo mogą stać się waszymi ukrytymi wrogami.
Moja i Twoja astrologia

Horoskop tygodniowy dla Byka 15 – 21 czerwca 2020

Najbardziej aktywne dni, które warto wykorzystać na załatwienie najpilniejszych spraw lub rozwiązywanie życiowych problemów, to wtorek i środa, kiedy przez wasz znak przebiegać będzie Księżyc. W drugiej połowie tygodnia możecie liczyć na towarzyskie spotkania i aktywność w grupie osób, z którymi łączy was wspólnota zainteresowań, gdyż Mars utworzy sekstyl najpierw z Plutonem, następnie z Jowiszem, a ponieważ konfiguracja ma miejsce w przyjaznych znakach, można się spodziewać postępu w sprawach, które do tej pory szły jak po grudzie. W piątek Merkury w Raku zmieni bieg na wsteczny, starajcie się więc w ciągu najbliższych trzech tygodni kontynuować rozpoczęte projekty, a wszelkie początki odłóżcie na drugą połowę lipca. W sobotę do życzliwego Raka wkroczy Słońce, ale w niedzielę rano dojdzie do zaćmienia, starajcie się wrzucić na luz i zróbcie sobie urlop od wszystkiego.
Moja i Twoja astrologia