Archiwa kategorii: Byk – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Byka 18 – 24 września 2017

Trygon Wenus do Urana wpłynie na większość Byków elektryzująco, pomoże wam dostrzec ukrytą rzeczywistość, wykryć kłamstwo lub uświadomić sobie sytuację, w jakiej się znaleźliście. Pojawi się szansa na niebanalną przyjaźń, świetnie dogadacie się z osobami otwartymi na zmiany i oryginalne pomysły.

Kiedy w środę patronka waszego znaku Wenus wkroczy do znaku życzliwej Panny, zajmiecie się swoim hobby, zaczniecie rozwijać zainteresowania, skupicie się tym, co wymaga dopracowania. Nów w znaku Panny ułatwi rozpoczęcie nowego projektu, w którym liczy się dokładność i precyzja, warto również wprowadzić bardziej prozdrowotne nawyki.

Kiedy w piątek Słońce zmieni znak i wkroczy do znaku Wagi, niektóre Byki zamienią się w pracoholików. Nie zapominajcie, że weekend należy poświęcić odpoczynkowi, aby naładować akumulatory.

Horoskop tygodniowy dla Byka 11 – 17 września 2017

Korzystne aspekty Saturna, Jowisza i Urana do władczyni waszego znaku Wenus zapowiada moc pozytywnych wrażeń, w rodzinach wielu Byków pojawią zagraniczni goście, zaroi się od zaręczyn, ślubów oraz narodzin dzieci. Sielankę zaburzy kwadratura Słońca do Saturna, osoby o skłonnościach depresyjnych poczują się gorzej pomimo braku obiektywnych powodów. Jak zwykle przy tego rodzaju aspektach wskazana jest dbałość o zdrowie, szczególnie dokuczać może kręgosłup. Ogólnie jednak sprzyjać będzie wam los, spodziewajcie się dobrych wiadomości, poprawy warunków pracy oraz dobrych pomysłów. Podróże zagraniczne i kontakty międzynarodowe okażą się w tym tygodniu szczególnie korzystne, w czasie weekendu czeka was wielka radość.

Horoskop tygodniowy dla Byka 4 – 10 września 2017

Wenus w Lwie zachęca do rozrywek, pierwszeństwo daje miłości i sprawom dzieci, jednak Słońce (a od wtorku również Mars) w znaku Panny, zmuszą was do wytężonej pracy, która wyjątkowo sprawi wam przyjemność. We wtorek również Merkury w Lwie zmieni bieg na prosty, a trygon z Uranem pomoże ożywić działalność intelektualną oraz sprawy związane z komunikacją, wpadną wam do głowy znakomite pomysły, szczególnie w dziedzinie urządzenia domu. Opozycja Słońca w Pannie do Neptuna w Rybach, pod wpływem której pozostaniecie do piątku, wprowadzi chaos w kontaktach z przyjaciółmi oraz osobami, podzielającymi wasze hobby i zainteresowania. Trudno wam się będzie zorientować na czym stoicie, sytuacja będzie się zmieniać z minuty na minutę.

Horoskop tygodniowy dla Byka 28 sierpnia – 3 września 2017

Słońce w życzliwym znaku Panny skłoni was do zwiększenia wysiłków, zabierzecie się z większą mocą za nadrabianie zaległości, wrócicie do sprawdzonej diety, zainteresujecie się swoim zdrowiem. Wenus w znaku Lwa natomiast zmobilizuje Byki do zajęcia się domem i potrzebami dzieci, postanowicie upiększyć swoje otoczenie, w drugiej połowie tygodnia wpadnie wam w ręce coś wyjątkowego, na co warto wydać pieniądze.

W czasie weekendu niektóre Byki mogą złapać jakąś niedyspozycję żołądkową lub pojawią się trudne do zdiagnozowania dolegliwości, nie przejmujcie się tym zanadto, wystarczy zafundować sobie kilka dni diety i wszystko wróci do normy.