Archiwa kategorii: Byk – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Byka 19 – 25 lutego 2018 roku

Targać wami zaczną sprzeczne emocje, za przyczyną kwadratury Wenus i Neptuna w znaku Ryb do Marsa w Strzelcu. Ktoś z przyjaciół lub osoba, należąca do grupy, z którą łączą was wspólne zainteresowania, zacznie wami manipulować, nie pozwólcie wciągnąć się w poczucie winy. Niektóre Byki ogarnie nagle i niespodziewanie głębokie uczucie, pojawi się romantyczna miłość w połączeniu z gorącą namiętnością, starajcie się twardo stąpać po ziemi, oddzielcie wyobrażenie od rzeczywistości, nie ulegajcie iluzji, otwórzcie się jednak na uczucia wyższe. Jednocześnie starajcie się nie być zbyt pragmatyczni, czasem warto poddać się chwilom pełnym poezji i romantycznych uniesień, które pozostaną w pamięci na zawsze. Dla Byków zajmujących się każdym rodzajem sztuki tydzień okaże się niezwykle twórczy.

Horoskop tygodniowy dla Byka 12 – 18 lutego 2018 roku

Wenus w życzliwym znaku Ryb pozwoli wam dobrze się poczuć we własnej skórze i zmieni nastrój na bardziej romantyczny. Niektóre osoby odczują potrzebę zaopiekowania się przyjaciółmi, którzy teraz waśnie potrzebować będą wsparcia, inne odnajdą miłość w grupie osób, z którymi łączy je zażyłość lub wspólnota zainteresowań. Słońce w Wodniku w sekstylu do Urana sprawi, że sprawy zawodowe mieszać się zaczną z towarzyskimi, pojawi się szansa, aby zabłysnąć w pracy i pokazać się od najlepszej strony, a także nawiązać ciekawe znajomości. W czwartek i piątek zachowajcie spokój i nie sprzeciwiajcie się przełożonym, nawet jeśli jesteście przekonani, że są w błędzie, ponieważ i tak nie zaakceptują waszych argumentów. Uważajcie na przyjaciół, bo mogą okazać swoje niemiłe oblicze, zwłaszcza w sprawach dotyczących wspólnych finansów, pozostańcie czujni i nie dajcie się oszukać.

Horoskop tygodniowy dla Byka 5 – 11 lutego 2018 roku

W pracy zajdą w tym tygodniu daleko idące zmiany, a ich efekty zobaczycie dopiero w maju. Życie towarzyskie natomiast rozkwitnie pełną parą i w niektórych przypadkach spotkania z przyjaciółmi mogą mieć duży wpływ na rozwój kariery. Poznacie osoby bogate lub prominentne, które zaczną wspierać waszą działalność, nie obejdzie się jednak bez wysiłku z waszej strony. Wykorzystajcie tydzień na pokazanie się od jak najlepszej strony, a na efekty nie przyjdzie wam długo czekać. Szczególnie emocjonująca okazać się może końcówka tygodnia, nie przegapcie swojej szansy, wykorzystajcie znajomości, aby wejść o szczebel wyżej na drabinie prowadzącej do sukcesu. Niektóre Byki w tym tygodniu zostaną postrzelone przez strzałę Amora, ani się obejrzycie, a znajdziecie się w samym centrum gorącego romansu. Warto poświęcić w tym tygodniu czas na kultywowanie przyjaźni.

Horoskop tygodniowy dla Byka 29 stycznia – 4 lutego 2018 roku

Sprawy zawodowe nadal was będą absorbować, szczególnie w połowie tygodnia, kiedy dojdzie do zaćmienia Księżyca w znaku Lwa. Emocje mogą wziąć górę nad rozsądkiem, szczególnie w relacjach towarzyskich. Przełożeni okażą swoją mniej ciekawą stronę, zwłaszcza jeśli przyjdzie wam do głowy upomnieć się o podwyżkę. W czwartek, kiedy Merkury zmieni znak i wkroczy do znaku Wodnika, a następnie utworzy sekstyl z Marsem w Strzelcu, najlepsze okażą się decyzje szybkie i radykalne – węzeł gordyjski najlepiej przeciąć mieczem, jeśli nie można go rozplątać. W czasie weekendu starajcie się opanować chęć wydania wszystkich pieniędzy, jakimi dysponujecie, bo skutki okażą się opłakane. Wybierzcie się do teatru, kina lub na imprezę w dobrym towarzystwie, dobrze wam zrobi oderwanie się chociaż na chwilę od problemów zawodowych.