Archiwa kategorii: Byk – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Byka 15 – 21 października 2018

Koniunkcja Wenus w fazie retro z Merkurym, odbywająca się w przeciwległym znaku Skorpiona, zapowiada na początku tygodnia ostrą wymianę zdań na temat uczuć, a także finansów. Powrócą sprawy i rozmowy, których staraliście się uniknąć, ponieważ powodowały wzburzenie i nadmierne emocje. W drugiej połowie tygodnia kwadratura Merkurego z Marsem wywoła nieprzyjemną wymianę zdań w miejscu pracy, nie jest to najlepszy moment na staranie się o podwyżkę, wasze prośby zostaną odrzucone w nieprzyjemny sposób. Osoby urodzone w trzeciej dekadzie znaku skupią się na sprawach zdrowotnych, większą niż zwykle uwagę zwrócicie na potrzeby waszych czworonożnych przyjaciół.
CzaroMarownik 2019

Horoskop tygodniowy dla Byka 8 – 14 października 2018

Wenus w przeciwległym znaku Skorpiona zmieniła bieg na wsteczny rozpoczynając czas, który powinniście poświęcić na refleksję i korektę najważniejszych spraw, jakie absorbują was w życiu. Powstrzymajcie się do połowy listopada z rozpoczynaniem ważnych projektów, szczególnie tych związanych z działalnością artystyczną, finansową lub wizerunkową. Niektóre Byki czeka w tym tygodniu powrót dawnej namiętnej miłości lub ważnej znajomości, która wymaga uporządkowania we wzajemnych stosunkach. W środę Merkury wkroczy do Skorpiona i utworzy bardzo energetyczną opozycję do przebywającego w Byku Urana – wiadomości, jakie otrzymacie wyprowadzą was z równowagi – dotyczy to szczególnie osób, urodzonych w pierwszej dekadzie znaku. Uważajcie na zdrowie, bo kwadratura Słońca do Plutona zapowiada konieczność stawienia czoła przeciwnościom, dbajcie o siebie, unikajcie stresów oraz sytuacji mogących wpłynąć na pogorszenie waszego samopoczucia.
CzaroMarownik 2019

Horoskop tygodniowy dla Byka 1 – 7 października 2018

Pierwsze trzy dni tygodnia będą trudne dla osób, które nie potrafią odpoczywać, bo nagromadzenie obowiązków wywoła napięcie mogące odbić się na waszym zdrowiu. Atmosfera w pracy nie sprzyja relaksowi, uzbierało się wiele niewypowiedzianych oczekiwań i pretensji, starajcie się w tym tygodniu znaleźć czas dla siebie, idźcie do kina, przeczytajcie ciekawą książkę, uwolnijcie stres, organizm wam za to podziękuje, zwłaszcza, że od przyszłego tygodnia możecie spodziewać się zwiększenia obowiązków. Od piątku Wenus, władczyni waszego znaku, zacznie biec ruchem wstecznym, a to oznacza, że najwyższy czas zwolnić tempo i zastanowić się nad tym, na czym tak naprawdę najbardziej wam zależy.
CzaroMarownik 2019

Horoskop tygodniowy dla Byka 24 – 30 września 2018

Wenus w przeciwległym znaku Skorpiona sprawi, że zapragniecie być „tą jedyną” lub „tym jedynym” dla swego życiowego partnera, a stąd tylko krok do piekącego uczucia zazdrości, starajcie się więc nie ulegać złym podszeptom i bezpodstawnym podejrzeniom, okażcie więcej zaufania bliskim, szczególnie w poniedziałek i wtorek, kiedy pełnia w znaku Barana podkręci emocje. Słońce w Wadze utworzy konfigurację, która sprzyja szybkim decyzjom w sprawach zawodowych, zapragniecie działać, ale na przeszkodzie stanąć może gorsze niż zwykle samopoczucie. Dopiero weekend otworzy przed wami szeroko drzwi, starajcie się odpocząć i naładujcie akumulatory, przygotujcie się na intensywne zawodowe wyzwania poczynając od przyszłego tygodnia.

Horoskop tygodniowy dla Byka 17 – 23 września 2018

Napięty aspekt między Marsem i Uranem wywoła w życiu Byków wiele zamieszania, dotyczy to szczególnie osób urodzonych w pierwszej dekadzie znaku. Przygotujcie się na wielkie zmiany, jakie czekają was w sprawach zawodowych. Starajcie się nie angażować za mocno w historie, które bezpośrednio was nie dotyczą, każda wasza wypowiedź może zostać niewłaściwie zrozumiana, jeśli pozwolicie opanować się negatywnym emocjom. Niektóre Byki zapragną raz na zawsze zamknąć za sobą jakiś rozdział życiowy, uważajcie, aby przy okazji nie „wylać dziecka z kąpielą”. Najbardziej znaczące decyzje podejmujcie w czwartek, uda się zrealizować wszystko, co tego dnia zaplanujecie.