Archiwa kategorii: Byk – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Byka 17-23 stycznia 2022

Pełnia Księżyca w znaku życzliwego Raka w opozycji do Plutona w Koziorożcu, do której dojdzie w nocy z poniedziałku na wtorek, wzbudzi silne emocje, wywołane niepokojącymi informacjami, znajdziecie jednak sposób, aby nie poddać się smutkom oraz tendencjom do rozpamiętywania krzywd, zarówno rzeczywistych, jak wyimaginowanych. Od wtorku do czwartku Księżyc w Lwie skupi uwagę na sprawach dzieci, w środę jednak niektórym osobom trudno będzie pogodzić wymagania zawodowe z obowiązkami rodzinnymi. W czwartek znak zmieni Słońce i wkraczając do Wodnika wzbudzi zainteresowanie karierą, z energią zajmiecie się innowacyjnymi projektami w pracy. Od czwartku do soboty Księżyc w przyjaznej Pannie zachęci do zajmowania się ulubionym hobby, znaczenia nabierze dbałość o odpowiednią dietę. W sobotę wieczorem wejście Księżyca do towarzyskiej Wagi skłoni do skorzystania z możliwości, jakie daje karnawałowe szaleństwo, trygon Wenus do Urana zapewni dobrą zabawę w gronie przyjaciół, niektóre Byki mogą przy tym liczyć na nawiązanie kontaktu z osobą, która przyczyni się do znacznych zysków w przyszłości. W niedzielę Merkury „w sercu” Słońca przypomni o pomysłach, które jakiś czas temu odłożyliście do lamusa, nadszedł czas, aby poddać je weryfikacji i pokazać światu, nie przejmujcie się krytyką, jest czas, aby dokonać korekty, dopóki Merkury jest w retrogradacji.

Horoskop tygodniowy dla Byka 10-16 stycznia 2022

Od poniedziałku po południu aż do końca środy Księżyc w waszym znaku uaktywni konieczność uporządkowania spraw finansowych oraz zachęci do zatroszczenia się o własne potrzeby, szczególnie związane ze zdrowiem. Pozostawać będziecie w tym czasie pod wpływem sprzecznych aspektów Słońca i Marsa ze zwodniczym Neptunem, co z jednej strony wzbudzi optymizm i zapewni życzliwe stosunki z przyjaciółmi, z drugiej natomiast zmusi do rozliczeń finansowych, wywołujących stres. We wtorek, podczas koniunkcji Księżyca z nieprzewidywalnym Uranem w waszym znaku, możecie spodziewać się pieniędzy, które spłyną „jak z nieba”. Od czwartku do soboty Księżyc w Bliźniętach nie tylko wpłynie na wzrost mobilności, ale skłoni też do rozliczeń finansowych i zapłaty rachunków, na co wskazuje kwadratura Merkurego do Urana. W niedzielę Księżyc w Raku zachęci do relaksu, trudno go jednak będzie osiągnąć, pojawi się bowiem niepokój związany z nadchodzącą pełnią Księżyca w opozycji do potężnego Plutona, rozpoczynającą kolejny tydzień.

Horoskop tygodniowy dla Byka 3-9 stycznia 2022

W poniedziałek Księżyc w życzliwym Koziorożcu najpierw w koniunkcji z Wenus a następnie z wymagającym Plutonem przypomni o tym, co jesteście winni innym a co się wam należy, tak pod względem finansowym, jak i emocjonalnym. Wieczorem Księżyc zawita do Wodnika, rankiem we wtorek znajdzie się najpierw w koniunkcji z Merkurym, aktywizując umysł i zachęcając do kontaktów, a następnie z Saturnem, skłaniając do intensywnej pracy i wypełniania obowiązków, zawieszonych na czas Świąt. W środę i czwartek sekstyl Wenus do Neptuna nastroi was romantycznie, pobyt Księżyca w nostalgicznym znaku Ryb przypomni w czwartek i piątek o niespełnionych marzeniach, zachęci do kontaktu ze sztuką i szeroko pojętą twórczością, od przyjaciół możecie spodziewać się wsparcia, powrócą przykryte codziennością uczucia. W sobotę i niedzielę Księżyc w Baranie skłoni do większej aktywności, warto wybrać się na spacer lub zacząć uprawić jakiś rodzaj sportu, koniunkcja Wenus ze Słońcem rozgrzeje uczucia, wieczory warto spędzić w ramionach osoby ukochanej.

Horoskop tygodniowy dla Byka 27 grudnia 2021 – 2 stycznia 2022

W poniedziałek i wtorek, podczas pobytu Księżyca w znaku Wagi, niektóre Byki poczują się zmęczone minionymi Świętami, nie zabraknie im jednak energii na podtrzymanie ważnych związków. We wtorek i środę Księżyc w przeciwległym Skorpionie sprzyja nawiązaniu ważnych kontaktów, natomiast sekstyl Marsa do Saturna skłoni do spłaty przed końcem roku wszystkich zobowiązań, rachunków i opłat. Koniunkcja Merkurego do Wenus i Plutona ożywi życie towarzyskie, przygotowania do imprez sylwestrowych ruszą pełną parą. W środę dobroczynny Jowisz wkroczy do życzliwego znaku Ryb, rozpocznie się więc dla was okres bogaty w nowe znajomości, przyjaźnie i profity z pracy zawodowej. W piątek Księżyc w radosnym Strzelcu zapowiada udaną zabawę, Nowy Rok przywitacie korzystnym trygonem Słońca do przebywającego w waszym znaku Urana, czeka was więc moc niespodzianek, nawiążecie przyjaźnie z ciekawymi, niebanalnymi osobami. Nów Księżyca w życzliwym Koziorożcu, do którego dojdzie w niedzielę, zapowiada początek nowego kursu lub szkolenia, w każdym razie zapragniecie podnieść własne kwalifikacje, albo zaczniecie dzielić się swoją wiedzą z innymi.

Wszystkiego najlepszego w Nowym 2022 Roku!

Horoskop tygodniowy dla Byka 20-26 grudnia 2021

Kwadratura Saturna do Urana w waszym znaku, pod wpływem której pozostaniecie w tym tygodniu, może całkowicie zmienić zawodową sytuację, jeśli wydaje się wam ona mocno ograniczająca. Poniedziałek okaże się bardzo korzystny finansowo ze względu na sekstyl Słońca do Jowisza a także towarzysko, na co wpłynie trygon Merkurego do Urana, wpadniecie na wspaniałe pomysły a niespodziewane spotkanie lub otrzymana wiadomość okażą się znaczące dla waszej przyszłości. Od poniedziałku Wenus, władczyni waszego znaku, zmieni bieg na wsteczny i ponowi koniunkcję z Plutonem, powrócą więc niektóre problemy, które uważaliście za rozwiązane, uzyskana świadomość okaże się przykra, ale wyzwalająca. Księżyc w życzliwym Raku sprawi, że staniecie się bardziej niż zwykle emocjonalni. We wtorek wieczorem Słońce zmieni znak i wejdzie do życzliwego Koziorożca, kierując uwagę na podnoszenie kwalifikacji zawodowych, zdobywanie wiedzy, podtrzymywanie kontaktów międzynarodowych. W środę i czwartek, podczas pobytu Księżyca w radosnym Lwie, przyjemność znajdziecie w przygotowaniach do Świąt. W Wigilię rano Księżyc zawita do przyjaznej Panny, Święta Bożego Narodzenia spędzicie więc pracowicie, ale przy stole wszyscy będą chwalić wasze starania, co zapewni sekstyl Merkurego do Neptuna.

Wesołych, Radosnych i Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia