Archiwa kategorii: Byk – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Byka 20-26 września 2021

W poniedziałek pełnia Księżyca w znaku romantycznych Ryb poruszy przede wszystkim osoby zakochane, które zaczną zgłębiać meandry uczuć. Niektóre Byki poczują się oszukane przez przyjaciela lub kogoś z organizacji skupiającej osoby o wspólnych zainteresowaniach, uważajcie na manipulatorów. Merkury w trygonie do Jowisza przyniesie zawodowe sukcesy, uda się nawiązać porozumienie z osobami ważnymi dla rozwoju kariery. Od wtorku do czwartku Księżyc w znaku Barana wzbudzi niepokój, opozycja Wenus do Urana zapowiada nieoczekiwane spotkania i niespodzianki ze strony partnerów życiowych lub biznesowych, natomiast kwadratura Merkurego do Plutona ostrzega przed trudnościami w nawiązaniu porozumienia z podwładnymi lub wykonawcami zleceń. W środę Słońce opuści przyjazną Pannę i wkroczy do Wagi, kierując uwagę na zdrowie oraz atmosferę w pracy, w czwartek wieczorem natomiast Księżyc wejdzie do waszego znaku, w piątek znajdzie się w koniunkcji z Uranem, liczcie się z niespodziankami i zaskakującymi wydarzeniami, starajcie się panować nad emocjami, które mogą wyrwać się spod kontroli. W sobotę trygon Marsa do Saturna sprawi, że zaczniecie intensywnie przygotowywać się do nadchodzących zawodowych wyzwań. W niedzielę Księżyc w Bliźniętach zachęci do kontaktów z dalszą rodziną i sąsiadami.

Horoskop tygodniowy dla Byka 13-19 września 2021

Pierwsza połowa tygodnia minie pod znakiem opozycji Słońca do Neptuna, co może wywołać melancholię i wspomnienia o utraconych miłościach lub przyjaźniach. W poniedziałek i wtorek Księżyc w Strzelcu skupi uwagę na inwestycjach, zarządzaniu wspólnymi finansami lub pozyskiwaniu kredytu. W środę Mars zmieni znak i wejdzie do Wagi, rozpoczynając okres, w którym trzeba będzie zwrócić więcej uwagi na zdrowie i odwiedzić specjalistów. W środę i czwartek Księżyc w życzliwym Koziorożcu zdyscyplinuje i skłoni do zajmowania się ambitnymi przedsięwzięciami, co bardzo przyda się w kolejnych dniach, kiedy pozostaniecie pod wpływem trygonu Słońca do potężnego Plutona – osoby mocno zmotywowane pokonają konkurencję i osiągną szczyty swoich możliwości, warto przy tym skorzystać z doświadczenia i pomocy przyjaciół, co ułatwi w piątek i sobotę tranzyt Księżyca przez towarzyskiego i nastawionego społecznie Wodnika. Weekend może wam jednak minąć samotnie, w związkach dojdzie do ochłodzenia stosunków, na co wpłynie kwadratura przebywającej w przeciwległym znaku Wenus do Saturna w Wodniku. W niedzielę Księżyc w Rybach sprzyja medytacjom oraz rozwojowi osobistemu.

Horoskop tygodniowy dla Byka 6-12 września 2021

Nów Księżyca w trygonie do Urana w waszym znaku, pod wpływem którego pozostaniecie w poniedziałek i wtorek, przyniesie okazję, na którą od dłuższego czasu czekaliście, szczególnie że towarzyszy mu uszczęśliwiający trygon Wenus do Jowisza. Pojawią się zbiegi okoliczności, które ułatwią start zawodowy w zupełnie nowej dziedzinie, otrzymacie propozycję dodatkowej pracy lub zaangażujecie się w twórczą działalność, która stanie się nie tylko ulubionym hobby, ale przyczyni się również do sukcesów w przyszłości. Kwadratura Wenus do Plutona oraz trygon Marsa do Plutona dodadzą waszym działaniom bezkompromisowości, starajcie się jednak unikać zaborczości i zazdrości, bo kluczem do powodzenia jest pozytywne nastawienie i wiara w siebie. W środę i czwartek Księżyc w Wadze zachęci do kontaktów z osobami podległymi i wykonawcami zleceń, warto wybrać się do specjalisty, lekarza, fryzjera, zwłaszcza że w piątek Wenus opuści Wagę i wkroczy do przeciwległego Skorpiona, w którym traci swą moc. W piątek i sobotę Księżyc w Skorpionie może doprowadzić do sprzeczek i konfliktów w związkach, w niedzielę Księżyc w Strzelcu zachęci do samorozwoju.

Horoskop tygodniowy dla Byka 30 sierpnia–5 września 2021

Merkury w poniedziałek wejdzie do znaku Wagi, w którym przebywa już Wenus, co powinno zapewnić wam dobre samopoczucie przez cały tydzień. W poniedziałek i wtorek Księżyc w Bliźniętach sprawi, że staniecie się bardziej komunikatywni i skupieni na rozporządzaniu swoim stanem posiadania. Od środy do piątku, podczas pobytu Księżyca w Raku, którym włada, możecie się poczuć trochę przewrażliwieni, zwłaszcza w kontaktach z rodzeństwem lub sąsiadami. Opozycja Marsa do Neptuna sprawi, że niektóre działania, szczególnie dotyczące zdrowia, mogą okazać się chybione, łatwo będzie ulec pokusom i wypić o jeden kieliszek za dużo lub zjeść nadmiar słodyczy. Weekend zapowiada się rozrywkowo, ponieważ Księżyc w Lwie zachęci do wrzucenia na luz, jednak trygon Merkurego do Saturna nie pozwoli do końca zapomnieć o zawodowych wyzwaniach, niektóre Byki przygotują plan działania, który dobrze sprawdzi się w rozwoju kariery.