Archiwa kategorii: Byk – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Byka 10 – 16 grudnia 2018

Byki urodzone w pierwszej dekadzie znaku przekonają się, że to, co uważały za przelotny romans, przekształcić się może w trwały związek. Wenus w przeciwległym znaku Skorpiona w sekstylu do Saturna sprawi, że zainteresujecie się osobą sporo od was starszą lub mało wylewną, ale za to gwarantującą stabilny i długotrwały związek. W czwartek Merkury opuści Skorpiona i wkroczy do znaku Strzelca, wasze myśli nadal jednak krążyć będą wokół spraw związanych z zarządzaniem wspólnymi pieniędzmi, zapragniecie na długo zabezpieczyć stan posiadania, to dobry moment na zaplanowanie przyszłych inwestycji, czas sprzyja również wszelkim działaniom związanym z rozwojem kariery. W czasie weekendu przyjaciele podzielą się z wami ukrytymi informacjami oraz pikantnymi szczegółami dotyczącymi niektórych osób, większość tych wiadomości to zwykłe plotki.
Zobacz Magiczne Prezenty dla bliskich w CzaryMary.pl >>

Horoskop tygodniowy dla Byka 3 – 9 grudnia 2018

Wenus w przeciwległym znaku Skorpiona przypomni wam, że w życiu trzeba walczyć o wszystko, na czym wam zależy. Wolne Byki urodzone w pierwszej dekadzie znaku łatwo pozwolą się uwieść osobie o mrocznej przeszłości.

W poniedziałek kwadratura Słońca do Marsa skłoni was do odzyskania długów, zdobycia premii lub grantu na realizację przedsięwzięć. W środę kwadratura Słońca do Neptuna zachęci do zaangażowania się w działalność charytatywną lub artystyczną, a także skłoni do zwierzeń – pozostańcie jednak ostrożni, bo nie wszyscy przyjaciele dobrze wam życzą. W piątek otrzymacie wiele informacji, które zmienią wasz stosunek do niektórych osób, nów Księżyca w znaku Strzelca pozwoli zagłębić się w przyczynę zdarzeń jakie was spotykają. Merkury w Skorpionie, który tego dnia zmieni bieg na prosty, pomoże wam zmienić stanowisko i podjąć słuszne decyzje.Zobacz Magiczne Prezenty dla bliskich w CzaryMary.pl >>

Horoskop tygodniowy dla Byka 26 listopada – 2 grudnia 2018

Wenus do końca tygodnia przebywa w znaku Wagi, gdzie czuje się wyśmienicie, emanować więc będziecie pozytywną energią, udzielając się towarzysko i działając twórczo – zwłaszcza pod koniec tygodnia zaskoczycie otoczenie niekonwencjonalnymi pomysłami i artystycznym wizerunkiem. Na początku tygodnia natomiast koniunkcja Słońca, Merkurego i Jowisza w znaku Strzelca w kwadraturze do Marsa w Rybach zachęci was do śmiałych inwestycji, a także nieprzemyślanych zakupów, na waszym koncie pojawią się środki, które zapragniecie natychmiast wydać na prezenty świąteczne – horoskop radzi, aby powstrzymać się przed tą pokusą, bo pojawią się jeszcze dużo lepsze okazje.
CzaaroMarownik - Najlepszy Magiczny Prezent na Gwiazdkę

Horoskop tygodniowy dla Byka 19 – 25 listopada 2018

Do środy kwadratura Merkurego retro do Neptuna w Rybach zawróci wam w głowach, rozmowy z przyjaciółmi oraz partnerami osobistymi lub biznesowymi pełne będą nieporozumień, niesprawdzonych informacji oraz zwykłych plotek. Aby uniknąć frustracji, horoskop radzi jak najmniej mówić, natomiast więcej słuchać. W czwartek Słońce zmieni znak, wkroczy do znaku Strzelca, a w piątek dojdzie do pełni w znaku Bliźniąt – czekają was zmiany w finansach, co wywoła mnóstwo emocji oraz ekscytacji. W czasie weekendu pojawi się okazja na wzbogacenie lub otrzymacie intratną propozycję, która jednak będzie miała swoją cenę. Unikajcie podejmowania ważnych decyzji dopóki Merkury się cofa, podążajcie jednak za swoją szansą, jeśli poczujecie, że jest wam przeznaczona.
CzaaroMarownik - Najlepszy Magiczny Prezent na Gwiazdkę