Archiwa kategorii: Byk – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Byka 13 – 19 sierpnia 2018

Byki w tym tygodniu chętniej spędzą czas w domu lub na wakacjach, rozkoszując się odpoczynkiem w miejscu z pięknymi widokami. To idealny czas na wakacje i ładowanie akumulatorów. Wenus w Wadze podnosi samoocenę i pozwala oddawać się ulubionym zajęciom, przyjemność sprawi wam kontakt z szeroko rozumianą kulturą oraz sztuką. Tydzień okaże się także korzystny dla wszelkiego rodzaju zabiegów upiększających, warto zainwestować w swój wygląd, opłaci się przeznaczyć część zarobków na uzupełnienie garderoby, wizytę u fryzjera czy kosmetyczki. Od połowy tygodnia znacznie ożywi się życie towarzyskie, bawcie się dobrze i niczym się nie przejmujecie, dopóki trwają wakacje.

Horoskop tygodniowy dla Byka 6 – 12 sierpnia 2018

Od wtorku Wenus będzie przebywać w znaku Wagi, w którym czuje się znakomicie, wasze samopoczucie więc też się poprawi. Zapragniecie więcej czasu spędzać z ludźmi, pojawią się propozycje zawodowe, nie będziecie się nudzić bez względu na to, czy tydzień spędzicie na urlopie, czy w pracy. Od wtorku do piątku Wenus odbierać będzie sprzeczne sygnały – Mars zacznie was pchać do działania, zachęci do zawodowej aktywności, jednocześnie Saturn utrudni realizację niektórych planów. Dobre wiadomości otrzymacie w środę i czwartek, czeka was prawdziwa gratka, okazja, aby zabłysnąć w swoim środowisku, ale nie obejdzie się bez wysiłku i konieczności pogodzenia przeciwieństw. Od środy Uran w waszym znaku zmieni bieg na wsteczny, co okaże się istotne dla Byków urodzonych w pierwszej dekadzie znaku, czeka was rewolucja w stanie posiadania. W sobotę nie rozpoczynajcie ważnych spraw, to nie jest dobry moment na ważne decyzje.
W CzaryMary.pl trwa Magiczne Lato z Darmową Dostawą

Horoskop tygodniowy dla Byka 30 lipca – 5 sierpnia 2018

Wenus nadal przebywa w życzliwym znaku Panny, przypominając Bykom o tym, jak dużą przyjemność sprawia im gotowanie i stosowanie odpowiedniej diety. Kwadratura Marsa do przebywającego w waszym znaku Urana przez cały tydzień stymulować będzie sprawy zawodowe, pojawią się wyzwania, które mogą otworzyć przed wami nowe ścieżki, ale jednocześnie wiązać się będą ze zmianą warunków, w jakich pracujecie. Zanim postanowicie zamknąć za sobą jakieś drzwi, zastanówcie się, czy gra jest warta świeczki – dotyczy to szczególnie osób urodzonych w pierwszej dekadzie znaku. Pod koniec tygodnia czekają was spotkania z osobami prominentnymi, starajcie się zrobić dobre wrażenie, ale nie usiłujcie udawać kogoś, kim nie jesteście.