Archiwa kategorii: Byk – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Byka 9 – 15 grudnia 2019

Wenus najpierw w koniunkcji z Saturnem, a następnie z Plutonem, zapowiada tydzień ograniczeń zarówno finansowych, jak i towarzyskich, jednocześnie czekają was dni pełnie emocji, które dodatkowo podkręci pełnia Księżyca w Bliźniętach, do której dojdzie w czwartek. Silne przeżycia dotyczyć mogą osób, które darzycie uczuciem, nie pozostaniecie obojętni wobec nikogo ze swojego otoczenia. Mars w trygonie do Neptuna przyniesie walkę i konieczność pokonania konkurencji, wywodzącej się z grupy przyjaciół lub osób podzielających wspólną pasję. W drugiej połowie tygodnia trygon Jowisza do Urana w waszym znaku zapowiada rewolucyjne zmiany w życiu przede wszystkim osób urodzonych w pierwszej dekadzie znaku (21-30.04), każdemu Bykowi jednak może przydarzyć się szansa na wzbogacenie i poprawę życia.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Byka 2 – 8 grudnia 2019

W poniedziałek Jowisz opuści znak Strzelca i wkroczy do życzliwego Koziorożca, w którym pozostanie przez kolejnych 12 miesięcy, sprzyjając dalekim podróżom, podnoszeniu kwalifikacji, rozpoczynaniu nauki i zdobywaniu kolejnych szczebli kariery. Na początku tygodnia sekstyl Merkurego do Plutona pozwoli przeprowadzić szczere rozmowy, ale uwaga – w niektórych przypadkach mogą okazać się bolesne. Sekstyl Wenus do Marsa, pod wpływem którego pozostaniecie do czwartku, rozbudzi emocje, które mogą wyrwać się spod kontroli – we wtorek lub w środę koniunkcja Wenus z Południowym Węzłem Księżycowym sprawi, że jeśli nie zachowacie się w sposób uczciwy, stracicie twarz na długo. W czasie weekendu kontakty z przyjaciółmi napotkają trudności wynikające z błędnego zrozumienia cudzych intencji. Bykom związanym z jakąkolwiek formą twórczości nie zabraknie natchnienia, możecie liczyć na życzliwość Muz.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Byka 25 listopada – 1 grudnia 2019

Jeszcze w poniedziałek pozostawać będziecie pod wpływem uszczęśliwiającej koniunkcji Wenus z Jowiszem w znaku Strzelca, co powinno wpłynąć pozytywnie na finanse, we wtorek natomiast Wenus, władczyni znaku Byka, wkroczy do przyjaznego Koziorożca i zacznie tworzyć trygon z Uranem, przynosząc wiele zaskakujących wydarzeń oraz okazji do wzbogacenia. Wolne Byki z dnia na dzień mogą zostać ugodzone strzałą Amora, dotyczy to szczególnie osób, które urodziły się w pierwszej dekadzie znaku. Sekstyl Merkurego, przebywającego w przeciwległym znaku Skorpiona, do Saturna w Koziorożcu wpłynie pozytywnie na ważne biznesowe rozmowy, dotyczące długotrwałych zobowiązań. W niedzielę obudzą się namiętności, uważajcie na siłę swoich uczuć.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Byka 18 – 24 listopada 2019

We wtorek Mars wkroczy do przeciwległego znaku Skorpiona, a pod koniec tygodnia utworzy opozycję z przebywającym w waszym znaku Uranem – okaże się to szczególnie istotne dla Byków urodzonych w pierwszej dekadzie znaku (21-30.04), wszystkie Byki odczują jednak w mniejszym lub większym stopniu siłę tego tranzytu. Czas, aby podjąć ważne życiowe decyzje, szczególnie, że od środy Merkury poruszać się zacznie biegiem prostym. Otworzy się przed wami nowa perspektywa, zaufajcie jej, nawet jeśli oznaczać będzie rezygnację z tego, co dobrze znacie, ktoś skłoni was lub zmusi do wprowadzenia radykalnych zmian w ważnej dla was dziedzinie, od waszej dojrzałości zależy, czy na tym skorzystacie. W piątek Słońce opuści przeciwległy znak Skorpiona i wkroczy do znaku Strzelca, rozpoczynając miesiąc pełen emocji. W czasie weekendu koniunkcja Wenus z Jowiszem w Strzelcu obiecuje korzystne transakcje i udane zakupy, dodatkowo los sprzyja finansowym zyskom.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Byka 11 – 17 listopada 2019

W poniedziałek koniunkcja Merkurego ze Słońcem w przeciwległym znaku Skorpiona zapowiada ponowne spotkanie z osobami ważnymi dla waszej przyszłości, otrzymacie wiadomości, które okażą się bulwersujące, a pełnia Księżyca w waszym znaku, do której dojdzie we wtorek, wzbudzi emocje trudne do opanowania. W środę natomiast planety przebywające w przeciwległym znaku Skorpiona, czyli Słońce oraz Merkury, utworzą szereg aspektów, które przyniosą odczucie presji, ale jednocześnie dadzą szansę na długotrwałą i owocną współpracę, nie zmarnujcie szansy, starajcie się jednak nie ulegać złudzeniom, bo kwadratura Wenus do Neptuna może przynieść rozczarowanie. Byki zakochane nie powinny wierzyć we wszystko, co usłyszą, niektóre wasze oczekiwania nie zostaną zaspokojone.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Byka 4 – 10 listopada 2019

Na początku tygodnia kwadratura Marsa do Plutona pogorszy zdrowie lub każe zmierzyć się z konkurencją w pracy. Niektóre Byki bezskutecznie będą się starać uzyskać pożyczkę, inne zostaną zmuszone do uregulowania zaległych zobowiązań. W drugiej połowie tygodnia aspekty Słońca z Saturnem i Neptunem ułatwią uzyskanie wsparcia i pomocy ze strony przyjaciół, kariera ruszy do przodu, na razie małymi krokami, ale widoki są obiecujące. Merkury retro w przeciwległym znaku Skorpiona utrudni komunikację z partnerami zarówno osobistymi, jak i biznesowymi, postanowicie jednak wrócić do rozmów, które nie zostały zakończone, ponieważ nie zadowoliły żadnej ze stron. Weekend najchętniej spędzilibyście w domu, ale czekają was towarzyskie zobowiązania.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Byka 28 października – 3 listopada 2019

W poniedziałek nów Księżyca w opozycji do przebywającego w waszym znaku Urana zafunduje wam wiele niespodzianek i ekscytujących sytuacji, to może być początek niezwykłej znajomości lub przedsięwzięcia, które zrewolucjonizuje wasz system wartości i skłoni do głębokich zmian – dotyczy to szczególnie Byków urodzonych w pierwszej dekadzie znaku (21-30.03). Kwadratura Marsa do Saturna na początku tygodnia odbije się na zdrowiu i relacjach z podwładnymi, dbajcie szczególnie o kręgosłup i starajcie się dojść do porozumienia również z osobami reprezentującymi odmienne poglądy. W środę Wenus utworzy koniunkcję z wszędobylskim Merkurym w przeciwległym znaku Skorpiona, spodziewajcie się więc spotkań towarzyskich, umów i finansowych negocjacji, warto je zakończyć tego dnia, bo już od czwartku Merkury zmieni bieg i zacznie się cofać, utrudniając ważne rozmowy. W piątek Wenus wkroczy do znaku Strzelca, co odczujecie jako emocjonalną ulgę.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Byka 21 – 27 października 2019

W poniedziałek Wenus w trygonie do Neptuna pozwoli wam zrealizować marzenie, uważajcie jednak, aby nie pomylić iluzji z rzeczywistością. Zakochane Byki założą różowe okulary i nie będą dostrzegać wad partnera. Osoby szukające swojej drugiej połówki mogą znaleźć ją niespodziewanie w gronie przyjaciół. Niektóre Byki zainteresują się duchową sferą życia. We wtorek sekstyl Wenus do Saturna pozwoli wam ugruntować i ustabilizować zdobycze. W środę Słońce zmieni znak i wkroczy do przeciwległego znaku Skorpiona, co poprawi wam humor i skieruje uwagę na szeroko pojętą sferę związków oraz wzajemną współpracę. W czasie weekendu sekstyl Wenus do Plutona rzuci was w wir życia towarzyskiego, zakochane Byki zapłoną namiętnością, natomiast osoby skupione na przyjemnościach i materialnej stronie życia, zaczną odcinać kupony od wcześniejszych starań. W niedzielę Mars w kwadraturze do Saturna może zaatakować wasz kręgosłup, starajcie się więc nie nadwyrężać i zachowajcie we wszystkim umiar.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku