Archiwa kategorii: Byk – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Byka 20 – 26 listopada 2017

Wenus w sekstylu do Plutona skłoni Byki do działania, satysfakcję sprawi wam zaglądanie w głąb zarówno własnej duszy, jak i innych osób. Skierujecie swoją uwagę na historie miłosne pełne namiętności i oddania, niejednoznaczne w ocenie, zabarwione sporą dawką dylematów moralnych oraz romantyzmu. Kiedy Słońce opuści znak Skorpiona i wkroczy do znaku Strzelca, co nastąpi w środę wieczorem, przestaniecie się tak bardzo przejmować innymi, skupicie większą uwagę na tym, co sprawia wam przyjemność. Jowisz w przeciwległym Skorpionie w trygonie do Neptuna w Rybach wpłynie na zwiększenie zainteresowania zasadami sprawiedliwości, duchowości oraz litery prawa, pozwoli wam zdobyć przyjaciół z kręgu osób zajmujących się twórczością, sztuką, religią lub działalnością charytatywną.

Horoskop tygodniowy dla Byka 13 – 19 listopada 2017

Koniunkcja Wenus z Jowiszem w przeciwległym znaku Skorpiona w trygonie do Neptuna w Raku zapowiada szereg spotkań, negocjacji i ekscytujących wydarzeń, wprowadzi jednak chaos w życie Byków ceniących sobie spokój i pogodę ducha. Pojawią się wyzwania, którym trzeba będzie sprostać. Uważajcie, aby wydarzenia nie odbiły się niekorzystnie na waszym zdrowiu, dbajcie o kondycję, nie róbcie jednak niczego, co przerasta wasze siły. W pracy przepychanki i działania agresywne wpłyną na pogorszenie samopoczucia. Możecie liczyć na wsparcie potężnych przyjaciół, ale trudno będzie się rozeznać, kto jest wam szczerze życzliwy, a kto tylko udaje. Najważniejsze w tym tygodniu okaże się przestrzeganie prawa i postępowanie zgodnie z waszym sumieniem.

Horoskop tygodniowy dla Byka 6 – 12 listopada 2017

We wtorek Wenus, władczyni waszego znaku, wkroczy do przeciwległego znaku Skorpiona i zacznie powoli zbliżać się do Jowisza, oznacza to mnóstwo spotkań i emocjonalnych zawirowań. Aspekty Słońca wskazują ponadto na pewien rodzaj presji, jakiej zostaniecie poddani. Wpadniecie w sytuację, w której trzeba będzie wykazać się asertywnością, starajcie się nie doprowadzić do otwartej wojny, chociaż wszystko zacznie do tego zmierzać. Im bliżej końca tygodnia, tym bardziej będziecie utwierdzać się w przekonaniu, że otoczenie gra nieczysto. Niektóre Byki, szczególnie stanu wolnego, wpadną w sidła namiętnej miłości, pociągać was zacznie partner niepokojący i władczy, ale nie zechcecie poddać się jego dominacji, zapragniecie go zdobyć, jednak na własnych warunkach. W stałych związkach zapanują relacje „jak pies z kotem”, krótko mówiąc będzie to sytuacja typu „kto się lubi, ten się czubi”.

Horoskop tygodniowy dla Byka 30 października – 5 listopada 2017

Trzy ważne planety w przeciwległym znaku Skorpiona zapowiadają czas konfrontacji, trzeba będzie stawić czoło atakom, pomówieniom i problemom związanym z relacjami, które wymagają wyjaśnień. Wenus w Wadze pozwoli wam odeprzeć ataki w duchu porozumienia i szukania tego, co łączy, a nie dzieli. Jeśli jednak uznacie, że jakiś związek jest dla was zbyt toksyczny, znajdziecie w sobie wystarczająco dużo siły, aby go zerwać. Wasze myśli krążyć będą w tym tygodniu wokół tych, którzy odeszli, co jest naturalne i nie powinniście z tym walczyć. Weekend zapowiada się wyjątkowo burzliwie za sprawą pełni Księżyca w waszym znaku, nadmiar emocji może wywołać niestrawność, biegunkę lub problemy z systemem trawiennym.

Horoskop tygodniowy dla Byka 23 – 29 października 2017

Słońce, Jowisz oraz Merkury w przeciwległym znaku Skorpiona zapowiadają szereg okazji do rozmów, spotkań i skutecznych negocjacji. Kiedy w czwartek Jowisz znajdzie się „w sercu” Słońca, niektóre Byki nawiążą międzynarodowe kontakty, otrzymają propozycję wyjazdu zagranicznego, poznają osoby sławne i uznane lub doświadczą innego rodzaju dobrodziejstw od szczodrego Jowisza – dotyczy to szczególnie osób urodzonych w pierwszej dekadzie znaku.
Merkury w Skorpionie pozwoli wam poznać mroczne tajemnice przyjaciół. Nie wszystko, co usłyszycie okaże się prawdą, uświadomicie sobie jednak, że w niektórych sytuacjach ulegaliście manipulacji ze strony osób, pozornie życzliwych i przyjaźnie nastawionych. Wenus w Wadze doda wam pewności siebie i poprawi relacje w pracy.

Horoskop tygodniowy dla Byka 16 – 22 października 2017

Koniunkcja Merkurego z Jowiszem w przeciwległym znaku Skorpiona zapowiada bardzo dużo intrygujących informacji oraz wiele spotkań z osobami znaczącymi, będącymi autorytetami w swojej dziedzinie. W nadchodzącym tygodniu nie zabraknie emocji, do czego przyczyni się opozycja Słońca do Urana, obecność Wenus w znaku Wagi doda wam jednak pewności siebie i sprawi, że stawicie czoła każdemu wyzwaniu, spotykając się z akceptacją otoczenia. Możecie liczyć na wyrazy sympatii, pojawią się też wyznania miłosne. Na światło dzienne wyjdą skrywane do tej pory informacje, macie szansę uczynić z nich dobry użytek. Druga połowa tygodnia sprzyja rozpoczęciu działań prozdrowotnych, poprawi się też atmosfera w pracy. Niektóre osoby ogarnie apetyt na słodycze, starajcie się zachować umiar, bo Byki łatwiej niż inne znaki przybierają na wadze.

Horoskop tygodniowy dla Byka 18 – 24 września 2017

Trygon Wenus do Urana wpłynie na większość Byków elektryzująco, pomoże wam dostrzec ukrytą rzeczywistość, wykryć kłamstwo lub uświadomić sobie sytuację, w jakiej się znaleźliście. Pojawi się szansa na niebanalną przyjaźń, świetnie dogadacie się z osobami otwartymi na zmiany i oryginalne pomysły.

Kiedy w środę patronka waszego znaku Wenus wkroczy do znaku życzliwej Panny, zajmiecie się swoim hobby, zaczniecie rozwijać zainteresowania, skupicie się tym, co wymaga dopracowania. Nów w znaku Panny ułatwi rozpoczęcie nowego projektu, w którym liczy się dokładność i precyzja, warto również wprowadzić bardziej prozdrowotne nawyki.

Kiedy w piątek Słońce zmieni znak i wkroczy do znaku Wagi, niektóre Byki zamienią się w pracoholików. Nie zapominajcie, że weekend należy poświęcić odpoczynkowi, aby naładować akumulatory.