Archiwa kategorii: Byk – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Byka 26 października – 1 listopada 2020

W środę Wenus, władczyni waszego znaku, wkroczy do Wagi, którą również włada, więc wasze samopoczucie znacznie się poprawi, zadbacie o siebie i swoje zdrowie. Relacje międzyludzkie powinny się polepszyć, pomimo agresywnego Marsa w Baranie, ponieważ Wenus odzyska swoją moc. Tego samego dnia do Wagi wycofa się Merkury, tworząc złudne nadzieje na porozumienie, które stanie się możliwe dopiero po 3 listopada, kiedy Merkury znów ruszy do przodu. W sobotę i niedzielę czeka was prawdziwe „trzęsienie ziemi”, ponieważ pełnia Księżyca odbędzie się w waszym znaku, w dodatku w koniunkcji z nieprzewidywalnym Uranem – nastawcie się na niespodzianki i nieoczekiwane wydarzenia, kobiety prawdopodobnie ponownie staną naprzeciwko oczekiwaniom mężczyzn lub przełożonych, ale tym razem będzie to prawdziwa rewolucja, która wywoła nieoczekiwane skutki. W związku z sytuacją epidemiologiczną od soboty pojawią się kolejne ograniczenia komunikacji, co zapowiada kwadratura Merkurego do Saturna.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy

Horoskop tygodniowy dla Byka 19 – 25 października 2020

Trygon Wenus do Jowisza na początku tygodnia pomoże wam rozwinąć artystyczne zdolności, chociaż nie obejdzie się bez wysiłku, ponieważ planety znajdują się w niekorzystnych dla siebie znakach. Warto jednak rozwijać kreatywność, a także łapać pojawiające się okazje do zawodowego sukcesu, ponieważ pod koniec tygodnia trygon Wenus do Plutona pomoże zdobyć dodatkowe fundusze. Opozycja Merkurego retro do Urana, przebywającego w waszym znaku, zapowiada sporą dozę stresów, otrzymane wiadomości was zaskoczą, trzeba będzie wyjaśnić jakieś nieporozumienie. W piątek Słońce zmieni znak i wkroczy do przeciwległego Skorpiona, rozpoczynając miesiąc, w którym sprawy partnerów, zarówno osobistych, jak i biznesowych, okażą się najważniejsze. Weekend spędzicie pracowicie.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy

Horoskop tygodniowy dla Byka 12 – 18 października 2020

W poniedziałek sekstyl Merkurego do Wenus zaowocuje miłymi spotkaniami i dobrymi wiadomościami, nie zmieni to faktu, że nadchodzący tydzień obfitował będzie w pełne emocji wydarzenia, szczególnie dotyczące zdrowia. Rozwijająca się pandemia  pokrzyżuje wam plany zawodowe, na co wskazuje napięty półkrzyż między Słońcem, Marsem i Plutonem, a pod koniec tygodnia również Saturnem. Praca może okazać się wyczerpująca a zdrowie zacznie szwankować, lub poczujecie się po prostu przepracowani i obciążeni nadmiernie obowiązkami. W środę Merkury przebywający w przeciwległym znaku Skorpiona zatrzyma się, a następnie zmieni bieg na wsteczny, rozpoczynając 3-tygodniowy okres, w którym partnerzy osobiści oraz biznesowi będą mieć tendencję do wycofywania się z umów i zobowiązań. Starajcie się oczyścić organizm i pozbyć się  toksyn, zarówno fizycznych, jak i mentalnych.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy