Archiwa kategorii: Horoskop Anielski

Horoskop Anielski dla każdego znaku zodiaku

Horoskop Anielski na październik 2020 roku dla Ryby

Droga Rybo, jesteś powściągliwą, skromną osobą, bez kontrowersyjnych poglądów. Masz artystyczne pomysły, które powinnaś rozwijać, lecz uważaj na melancholię. Wygórowane ambicje i silne emocje zagrażają Twojemu życiu wewnętrznemu. Dobrze dbasz o swoje zdrowie fizyczne. Pierwsze sygnały choroby potrafisz umiejętnie zaleczyć bioenergią i ziołami. W Twoim związku uczuciowym nie wszystko układa się najlepiej, mogą pojawić się napięcia i spory, które oziębią panującą w nim atmosferę.

Twój sukces zbliża się powoli, możliwe są liczne opóźnienia w realizacji Twoich planów. Jeżeli będziesz wytrwała w wysiłkach i otrzymasz upragnioną pozycję lub stanowisko, nikt nie będzie w stanie tego Tobie odebrać. Mimo złośliwe wywołanej afery, uda Ci się zawrzeć korzystne uzgodnienia i sojusze oraz pozyskasz nowe możliwości. Małe rozczarowania, brak entuzjazmu i tymczasowa niepewność mogą zniekształcić Twój punkt widzenia na różne sprawy.

W październiku szczególną opieką otacza Cię Archanioł Uriel, który proponuje Ci zajrzeć w siebie, uwierzyć w swoje możliwości, uzdolnienia i posiadaną wiedzę. Nie marnuj darów ofiarowanych Ci przez Siły Wyższe, zaufaj sobie i swoim talentom. Jeśli chcesz dokonać zmian w swoim życiu, uważnie przeanalizuj sytuację i rozpocznij przygotowania zmierzające do celu. Tylko konsekwencja i pracowitość mogą doprowadzić do sukcesu. Poproś Archanioła Uriela o wsparcie, a pomoże Ci pokonać wszelkie trudności podczas realizowania Twoich planów i marzeń, a w szczególności, gdy plany te będą zgodne z Twoją karmą.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

Horoskop Anielski na październik 2020 roku dla Wodnika

Drogi Wodniku, jesteś zmysłową, sympatyczną i dobrze wychowaną osobą. Dążysz do przeżywania przyjemności i miłości. Twoje emocje są ukryte, ale nie stłumione. Doskonale je poznałeś i rozwinąłeś, a mądrymi słowami umiesz udobruchać nawet najbardziej nieprzychylne osoby. Zadbaj o siebie teraz, bo napięcie emocjonalne osłabia Twoją kondycję fizyczną i grozić może nawet załamaniem nerwowym. Zwróć uwagę, czy przed swoim partnerem uczuciowym nie jesteś zbyt pretensjonalny i czy nie stawiasz sobie wciąż w trudnym położeniu. Zamiast narzekać, zastanów się i doceń to, za co możesz być wdzięczny.

Szczęście będzie Ci sprzyjać w studiach i w działalności zawodowej, szczególnie związanej z muzyką, komunikowaniem się, czy astrologią. Jesteś teraz chroniony przed niespodziewanymi wydarzeniami i wypadkami. Możliwe, że otrzymasz rekompensatę za długotrwałe szkody. Plotki i pomówienia wystawią na próbę Twoją cierpliwość. Uważaj na niezdecydowanie spowodowane brakiem pewności siebie.

W październiku Archanioł Michał, dowódca niebiańskiej armii, pragnie przypomnieć Ci o Twojej odwadze i ogromnych możliwościach działania. Wyznacz sobie cel i poproś swojego anielskiego opiekuna o wsparcie, poprowadzi Cię jego światło, a entuzjazm doda Ci skrzydeł. On pomoże Ci również odciąć się od przeszkód, które mogą Cię ograniczać, od ludzi, którzy blokują Twój rozwój. Dzięki temu będziesz mógł wypełniać swoje zadania z odwagą, zapałem i siłą.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

Horoskop Anielski na październik 2020 roku dla Koziorożca

Drogi Koziorożcu, dużo dajesz z siebie innym, nie oczekując nic w zamian. Pochłania Cię zdobywanie wiedzy i sprawy duchowe, jesteś nieprzeciętną osobowością. Potrafisz równoważyć swoje emocje i odnajdywać spokój ponownie, kiedy go utracisz. Jeśli czekasz na wyniki badań zdrowotnych, otrzymasz dobre wiadomości. Właściwe odżywianie pomoże Ci odzyskać dobrą kondycję i figurę.

Twój związek partnerski jest harmonijny i dobrze dobrany. Nie zadręczasz się sprzeczkami, bo po nich zawsze następuje zgoda i pojednanie. Masz wszelkie predyspozycje do osiągnięcia sukcesu w dziedzinach naukowych, dzięki zdolności rozumowania analitycznego i dedukcyjnego. Dopisze Ci również szczęście w nieruchomościach. Nagromadzenie się spraw, wiążące i sztywne zobowiązania mogą sprawić, że będziesz czuć się więźniem sytuacji, a nawet stać się powodem depresji.

W październiku zwróć szczególną uwagę na to, czy nie tracisz swoich sił w pogoni za dobrami materialnymi zewnętrznego świata, na podążaniu za wciąż nowymi iluzjami czegoś lepszego, piękniejszego. Zachodzić to może na różnych płaszczyznach: materialnej, emocjonalnej, duchowej i umysłowej. Taka pogoń tylko obniża Twoją energię i osłabia, a jednocześnie sprawia, że Twoje życie traci swój sens. Jeśli tylko zauważysz u siebie ten proces, zwolnij i zastanów się nad jego sensem. Weź odpowiedzialność za wszystko, co czynisz, myślisz i czujesz.

Szczególną opieką otacza Cię teraz Anioł Uzdrowienia. To on umożliwi Ci dokładniejszy i głębszy wgląd w Twoją obecną sytuację życiową. Wzywa Cię do tego, abyś nie ignorował sygnałów własnego ciała, lecz zwracał na nie uwagę i pytał o ich przyczyny. Twoje ciało jest bardzo wrażliwym instrumentem i bardzo szybko reaguje na brak duchowej równowagi. Choroba ciała często jest spowodowana lekceważeniem przesłań i wiadomości od duszy. Anioł Uzdrowienia pomoże Ci nawiązać kontakt z mieszkającą w Tobie siłą uzdrawiającą, byś mógł rozpoznać czego Ci brakuje lub czego powinieneś nauczyć się poprzez ból, który odczuwasz. Pamiętaj, że każda sekunda Twojego życia jest święta.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

Horoskop Anielski na październik 2020 roku dla Strzelca

Drogi Strzelcu, jesteś hojną i uczciwą sobą, bardzo entuzjastyczną we wszystkim, co robisz. Żyjesz dość rozrywkowo, ale w granicach przyjętych zasad i jesteś odpowiedzialny za swoje decyzje. Dużo energii i dynamizmu jest uwięzione w sferze Twoich emocji, postaraj się przełamać i pokonać swoje blokady. Przed Tobą jest dość stresujący okres, który zagraża Twojemu spokojowi wewnętrznemu i nerwom. Stawisz czoło problemowi, a kiedy go pokonasz, zdasz sobie sprawę, że było to mniej trudne niż podejrzewałeś. Niezbędne wyjaśnienie rozjaśni skomplikowaną sytuację.

Twój związek uczuciowy jest nie tylko szczęśliwy i satysfakcjonujący, ale też bez problemów finansowych. Uda Ci się niemal w ostatnim momencie uniknąć problemów finansowych. Kiedy zaczynasz mieć problemy, pieniądze napływają do Ciebie niemal automatycznie. Jeśli nauczysz się bez uprzedzeń przyjmować krytykę i różne punkty widzenia,  umocni się Twoja pozycja zawodowa.

W październiku szczególną opieką otacza Cię Elohim Rafał, który zaprasza Cię do rozwijania swojej wiedzy duchowej. Pomoże Ci też rozbudzić drzemiące w Tobie talenty i zdolności, bo one tylko czekają na to, aby mogły być realizowane w świecie rzeczywistym. Poproś o wsparcie swojego anielskiego opiekuna, a będzie Cię wspierał w tym, byś raz na zawsze z przekonaniami, które są już przestarzałe i nie służą więcej Twojemu rozwojowi. Wykorzystaj możliwości twórczego wyrazu, którymi nadasz swoim talentom realną formę, tym samym wytyczysz nowy, jasny kierunek dla swojego życia.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

Horoskop Anielski na październik 2020 roku dla Skorpiona

Drogi Skorpionie, nie znosisz rutyny. Masz w sobie dobroć i stanowczość, dużo swojej aktywności przeznaczasz na pomoc innym. Twoje emocje są różnorodne i bogate, często są bardzo intensywne i ekspresyjne. Nie obawiasz się nowych doświadczeń i cennych lekcji, które niesie ze sobą życie. Nie powinny Ci teraz dokuczać poważniejsze dolegliwości, starasz się utrzymać harmonię w swoich organizmie. Jeśli uważasz, że uczucie w Twoim związku już dawno się wypaliło, zastanów się, czy nie czas już, aby bez dramatów pozwolić odejść nieodpowiedniej osobie ze swojego życia.

Bezproblemowy przebieg kariery zapewnia Ci dobre widoki na przyszłość. Pozytywny przebieg egzaminu, rozmowy kwalifikacyjnej lub podjętej inicjatywy przepełni Cię radością. Spełni się Twoje życzenie. Dzięki mądrym i przemyślanym posunięciom unikniesz strat i niepowodzeń. Zmartwić Cię mogą niewielkie trudności związane ze szkołą lub edukacją młodego członka rodziny, jeśli to nastąpi, skorzystaj z pomocy dobrego nauczyciela lub psychologa.

W październiku szczególne błogosławieństwo przesyłają Tobie Anioły zielonego promienia. Zieleń jest kolorem nadziei, uzdrowienia i obfitości. Postaraj się jak najwięcej czasu spędzać na łonie przyrody. Zwracaj uwagę na rośliny, zwierzęta, minerały, dostrzeż piękno natury. Sam jesteś częścią tego różnorodnego Stworzenia. Twoje życie jest darem, i pamiętaj, że Twój pierwotny stan jest doskonałością. Anioły zielonego promienia pomogą Ci w powrocie do swojego źródła. Przywołaj je, a oczyszczą rany Twojej duszy, ukoją Twój ból i połączą Cię ze Stworzeniem i światem materii. Będą wspierać Cię w osiąganiu kontroli nad swoimi myślami i uczuciami.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

Horoskop Anielski na październik 2020 roku dla Wagi

Droga Wago, zazwyczaj jesteś wesoła i opanowana. Wiesz jak uszczęśliwiać innych i łagodzić ewentualne konflikty. Celem Twojego życia są przede wszystkim uczucia, którym teraz nie dowierzasz do końca i potrzebujesz ciągłej akceptacji. Przez pocieszanie innych, pocieszasz również siebie. Zadbaj o siebie i postaraj się znaleźć odpowiedni sposób na rozładowanie stresu, bo napięcie nerwowe odbija się na Twoim zdrowiu, a jeśli nie zatroszczysz się o siebie, może pojawić się choroba psychosomatyczna. Możesz być pewna wierności swojego partnera, nawet pomimo częstych kłótni. Jeśli jesteś samotna, miłość od pierwszego wejrzenia radykalnie odmieni Twoją sytuację, a partnerstwo bardzo Ci się przysłuży.

Skromność i zaangażowanie, jakie wnosisz do pracy, gwarantują Ci zaufanie i stabilność. Pomimo kryzysu utrzymasz swoje stanowisko i miejsce pracy. Twoja fascynująca osobowość, charyzma i umiejętność wysławiania się sprawiają, że wszystko będzie przychodzić Ci bardzo łatwo i bez wysiłku. Uważaj, aby przez swoje pragnienia i własną dumę nie stracić czegoś cennego. Wystrzegaj się też osoby, która jest agresywna i despotyczna.

W październiku szczególną opieką otacza Cię Archanioł Gabriel. Poproś go o wsparcie, a poprowadzi Cię on drogą rozwoju bez brzemienia przeszłości. Wzywa Cię on do tego, abyś odnowiła swoje światło i uwolniła swoją duszę od zakorzenionych w niej starych wzorców. Pomoże Ci on również zadbać o Twoje ciało, gdyż właśnie ono jest świątynią Twojej duszy. Pomyśl o swoim ciele jak o naczyniu, które zawiera wszystko, co do tej pory przeżyłaś, pomyślałaś, poczułaś i zrobiłaś. Archanioł Gabriel pomoże Ci oczyścić naczynie Twojego ciała swoim anielskim białym światłem i przywrócić mu pierwotną czystość i niewinność.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

Horoskop Anielski na październik 2020 roku dla Panny

Droga Panno, masz w sobie wiele dobrej woli, chętnie udzielasz innym pomocy i dobrych rad. Jesteś lojalna przede wszystkim w stosunku do przyjaciół. Twoje uczucia potrzebują przejścia przez wewnętrzną transformację, powinnaś spojrzeć w lustro i uświadomić sobie swoje błędy. Będzie to gorzki, ale ogromnie oczyszczający samokrytycyzm. Jeśli uda Ci się wprowadzić równowagę między ciałem i umysłem, nie tylko poczujesz harmonię, poprawi się również Twój wygląd zewnętrzny.

Możliwe, że przez przypadek spotkasz byłego partnera, bądź zostaniesz zmuszona do walki z rywalem. Być może zdecydujesz się naprawić dawne błędy. W pracy podejmiesz się zawodowego współzawodnictwa z wykwalifikowanym pracownikiem. Wydawać Ci się może, że wszystko, o co prosisz, następuje zbyt wolno. Te przeciwności mogą być spowodowane zbytnim przywiązaniem lub egoizmem. Spotkanie z wpływową osobą rozwiąże Twój problem, możesz być pewna, że otrzymasz wsparcie.

Otuchę dla Twojej duszy podczas trudnych chwil i kryzysów życiowych w październiku przyniesie Anioł troski pełnej miłości. Daje on Tobie nadzieję, że wszystko będzie dobrze, że po ciemnej nocy zaświeci słońce. Pragnie on skierować Twoją uwagę na otaczające Cię piękno i harmonię, na doskonałość Natury. Ty również jesteś doskonała, bo jesteś częścią Stworzenia. Pamiętaj, że wszelkie rany, każdy ból, jaki zadałaś sobie sama lub został Ci zadany, jest przemijający. Czas uleczy rany. Ból minie, a wówczas pozostaw go tam, gdzie jego miejsce – w przeszłości. Wezwij Anioła troski pełnej miłości, a on z radością będzie Ci towarzyszył i prowadził z powrotem do uzdrawiającej ciszy Twojego wnętrza.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

Horoskop Anielski na październik 2020 roku dla Lwa

Drogi Lwie, Twoje decyzje i zachowanie w znacznym stopniu zależą od sytuacji, emocji, czy innych ludzi. Uważaj na szkodliwe substancje, teraz będą miały na Ciebie silniejsze, negatywne działanie. Pamiętaj, aby oszacować ryzyko, zanim się go podejmiesz. Dzielnie poradzisz sobie z nagłą niedyspozycją. Z Twoją pewnością siebie nie masz problemów w promowaniu siebie i byciu interesującym dla swojego partnera i osobom, na których chcesz zrobić wrażenie. W Twojej rodzinie będzie panować harmonia i zrozumienie.

Masz wspaniałe ideały i czujesz potrzebę służenia innym. Otrzymasz nieoczekiwane, ale pomyślne wiadomości. Szczęśliwy traf, prezent lub nabycie nieruchomości nagle rozwiąże dręczący Cię problem. Jakaś nieodwracalna zmiana lub spotkanie znacząco odmieni ważną dla Ciebie relację. Uda Ci się pokonać niewygodne uwarunkowania.

Szczególnym wsparciem będzie dla Ciebie w październiku Anioł Nathaniel. Wezwij jego pomocy, a Nathaniel pomoże Ci wznieść się na wyższy poziom rozwoju duchowego, umożliwi powrót do równowagi wewnętrznej i poczucia bezpieczeństwa. Oczyszczenie własnej duszy, serca i umysłu z negatywnych myśli i nieuczciwych zamiarów będzie dla Ciebie jednocześnie oczyszczaniem Twojej drogi do sukcesu. Słuchaj też głosu swojej intuicji, bo poprzez nią otrzymasz wskazówki dotyczące spraw materialnych, finansowych lub partnerskich, a w połączeniu z Twoją logiką zdołasz zrealizować nawet najtrudniejsze plany. Posłuchaj rady życzliwego przyjaciela, bądź autorytetu w dziedzinie, która Cię interesuje. Szczerość zamiarów jest gwarancją Twojego powodzenia.

~~Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

Horoskop Anielski na październik 2020 roku dla Raka

Drogi Raku, jesteś odważną, altruistyczną osobą, masz w sobie dobroć i stanowczość. Swoją aktywność często ukierunkowujesz na pomaganie innym. Uwielbiasz przebywać w świecie fantazji i marzeń, ale nie przesłania Ci to prawdziwej rzeczywistości. Powinieneś uprawiać jakiś sport, gdyż dzięki ćwiczeniom zadbasz nie tylko o zdrowie ciała, ale też o harmonię psychiki. Zwróć uwagę na to, czy nie słabną Twoje uczucia i czułość do bliskiej osoby, i czy nie stajesz się w stosunku do swojego partnera zbyt pretensjonalny i nietolerancyjny.

W pracy, dzięki swojemu zdecydowaniu i optymizmowi, usuniesz dotychczasowe przeciwności i w końcu wyjaśni się Twoja sytuacja zawodowa. Masz szansę osiągnąć znaczny sukces. Szczęśliwy zbieg okoliczności pomoże Ci zrealizować marzenie lub odsunie od Ciebie niebezpieczeństwo. Przeszłość może teraz powrócić, a żale i rozmaite przeciwności, które będą się z nią łączyć, mogą przysporzyć Ci trochę problemów.

Anioły fioletowego promieniowania wzywają Cię w październiku do wprowadzenia pewnych zmian do swojego dotychczasowego życia. Poproś je o pomoc, a zaprowadzą Cię do księgi Twojego życia, będziesz mógł przeanalizować swoją przeszłość, przypomnieć sobie stare więzy, które mogą teraz spowolnić Twój obecny rozwój. Zastanów się, czy jest coś, z czym chciałbyś się już rozstać, jakie okoliczności wciąż zajmują Twoje myśli, mimo że nie istnieją już w Twoim życiu. Anioły fioletowego promienia pomogą Ci zrozumieć i uleczyć dawne sytuacje, poproś je, by otoczyły wszystkie ciążące Ci kwestie swoim fioletowym światłem przemiany i wyzwolenia. Więzy, które Ci szkodzą, możesz skorygować za pomocą fioletowego światła, zaś więzy, które są dla Ciebie ważne, możesz za jego pomocą zacieśnić. Światło tych Aniołów pomoże Ci otworzyć się na nowy wymiar poszerzonej świadomości.

Postaraj się pozostać otwarty na zmiany. Kurczowe trzymanie się przeszłości, rozpamiętywanie lęku, straty, rozczarowania, może się dłużyć w nieskończoność. Jeśli zauważysz, że strach i żal zaczynają dominować, poproś o pomoc swojego Anioła Stróża bądź Anioły fioletowego promienia o pomoc w swoich trudnych chwilach. Zapal świecę, okadzanie szałwią lub kąpiel solna również pomogą Ci odpędzić negatywne energie. Odnajdź światło i siłę afirmacji JAM JEST, tym samym nauczysz się poznawać swoją prawdziwą moc i korzystać z niej w życiu.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

Horoskop Anielski na październik 2020 roku dla Bliźniąt

Drogi Bliźniaku, jesteś roztropną, świadomą swoich możliwości i ograniczeń osobą, bez kontrowersyjnych poglądów. Masz wiele artystycznych pomysłów, które powinieneś rozwijać, ale uważaj na melancholię. Z powodzeniem radzisz sobie z ciemnymi emocjami i i strachem przed konfrontacją z nowym. Żyjesz teraz w ciągłym pośpiechu, przez co jesteś bardziej narażony na upadki i stłuczenia. Najlepszym wykorzystaniem nadmiaru energii będzie dla Ciebie uprawianie sportów. Miłość, jaką znalazłeś w swoim związku uczuciowym, dała Ci delikatność, czułość i wrażliwość, nie zmarnuj tego przez nierozsądne postępowanie.

Twoje ambicje zawodowe mają szansę niedługo się ziścić, szczególnie jeśli pracujesz w przemyśle lub sądownictwie. Jeśli zajmujesz się inwestycjami, możesz spodziewać się zarówno zysków, jak i strat. Znakomicie poradzisz sobie z przeciwnościami losu. Seria zbiegów okoliczności wyjaśni Twoje stanowisko, a jakieś zwycięstwo lub znaczące wsparcie rozwiążą Twój problem.

Anioły różowego promieniowania, działające pod przewodnictwem Archanioła Chamuela i Archaii dobroczynności pragną przypomnieć Ci w październiku, że zawsze są obok Ciebie i jeśli tylko poprosisz je o pomoc, będą prowadzić Cię do prawdziwej siły miłości. Przesyłają Ci swoje światło, aby oczyścić Twoje serce z minionych bólów. To serce jest miejscem, w którym możesz widzieć spełnienie swoich marzeń i pragnień, rozpoznawać swoje tęsknoty i podążać drogą miłości. Wszystko, co jest naładowane miłością, może zmaterializować się i objawić w świecie zewnętrznym, bo miłość jest najsilniejszą z istniejących sił we Wszechświecie. Anioły różowego promieniowania pokażą Ci, jak podążać drogą serca. Pamiętaj, że jesteś kochany miłością bezgraniczną.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue