Archiwa kategorii: Horoskop Anielski

Horoskop Anielski dla każdego znaku zodiaku

Horoskop Anielski na kwiecień 2019 roku dla Skorpiona

Drogi Skorpionie, jesteś wnikliwy i wiele rozumiesz, kochasz czule, ale jesteś podatny na pokusy i uzależnienia. Starasz się żyć pełnią życia, jesteś niemal huraganem zmieniających się uczuć. Nastąpi zmiana w Tobie i w Twoim otoczeniu. Zdrowie Ci dopisuje, jesteś w dobrej formie fizycznej. Nawet jeśli przechodzisz chorobę, Twoje wyzdrowienie jest pewne. Jeśli jesteś w związku, uważaj na iluzje, którymi karmisz swoje myśli, bo przez nie możesz niewłaściwie interpretować intencje partnera. Natomiast jeśli jesteś samotny, to w Twoim sercu jest już ktoś, lecz przez nieśmiałość boisz się okazać swoje uczucia. Oczekujesz na sygnał bądź rozmowę, snując marzenia.

Twój profesjonalizm i elokwencja zapewnią Ci sukces, szczególnie jeśli Twój zawód związany jest z polityką i prawem. Uważaj na aroganckich szefów i nielojalnych współpracowników. Żeby osiągnąć cel, powinieneś nauczyć się podejmować ryzyko, przy czym rozważnie stawiaj sobie wymagania, aby porażka lub przymusowa przerwa w działaniach nie były powodem do załamania nerwowego. Dopisze Ci szczęście podczas podróży.

W tym miesiącu szczególną opieką otaczają Cię Elohimy Arkturus i Diana, istoty anielskie fioletowego światła służącemu przemianie i doskonałemu odnowieniu boskiej formy materii. Skup się na sile, która przemawia do Ciebie przez tych anielskich przewodników, a zaczniesz stopniowo powracać do swojej pierwotnej doskonałości. Czas pozbyć się tego, co ogranicza Twój dalszy rozwój i uwolnić się od tego, co minione. Przebaczaj tym, którzy uczynili Tobie coś złego. Przebaczaj sobie, że sam wyrządziłeś krzywdę. Wraz ze swoim przebaczeniem wysyłaj też swoją miłość i pamiętaj, że żadna niesprawiedliwość i krzywda nie jest w stanie zniszczyć Twojej doskonałości. Przebaczenie jest najskuteczniejszym sposobem zrywania więzów karmicznych.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

Horoskop Anielski na kwiecień 2019 roku dla Ryby

Droga Rybo, jesteś szczera i lojalna, ale często otoczenie Cię nie rozumie, przez co jesteś zagubiona i czujesz się więźniem sytuacji. Przechodzić możesz przez stresujący okres, który zagraża Twojemu spokojowi wewnętrznemu i nerwom. Czekasz na zmianę w sobie bądź na zewnątrz siebie. Uważaj na zapalenia i urazy. Przez wyciągnięcie ręki do innych pomagasz także sobie, ale dajesz innym zbyt wiele, dlatego łatwo Cię wykorzystać. Pamiętaj, że idealizując swojego partnera, może okazać się, że kochasz tylko jego wyobrażenie.

Twoje dotychczasowe wyrzeczenia zostaną nagrodzone pojawieniem się jakiejś wspaniałej okazji. Dzięki plotce, z której zrobisz użytek, dostaniesz się tam, gdzie zechcesz. Potrafisz pięknie posługiwać się słowami, dlatego możesz spróbować osiągnąć sukces na polu literackim. Po dość trudnych próbach losu wzmocnione zostaną Twoje relacje z innymi ludźmi, uda Ci się zakończyć związki, które były wyłącznie powierzchowne.

W tym miesiącu o swoim wsparciu pragnie przypomnieć Ci Archii pociechy. Ona dobrze wie, że nasze życie przypomina wznoszącą się i opadającą falę – chwile szczęścia i smutku przeplatają się ze sobą. Gdy poprosisz ją o pomoc, Archaii pociechy będzie Twoją towarzyszką w trudnych momentach, otrze łzy i otoczy swoim ochronnym płaszczem. Wiedz, że zawsze jesteś kochana, cokolwiek by się nie działo. Pamiętaj, że po każdym mrocznym odcinku na Twojej drodze pojawia się odcinek opromieniony słońcem, wówczas również wspomnij o Archaii pociechy, bo jej błogosławieństwo zawsze Ci towarzyszy: i w czasach trudnych, i w szczęśliwych.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

Horoskop Anielski na kwiecień 2019 roku dla Wagi

Droga Wago, jesteś punktualna i pedantyczna, a czasem tak rygorystyczna, że spotykasz się z krytyką otoczenia. Pozostajesz absolutnie lojalna nawet w stosunku do wrogów. Sprzeczne emocje i nagłe zmiany nastroju utrudniają Ci porozumienie z innymi. Uparcie skrywasz pewne tajemnice. Łatwo popadasz w depresję i uczucie osamotnienia, które mogą się skończyć kryzysem wewnętrznym. Powinnaś nauczyć się rozpoznawać i kontrolować swoje instynkty oraz od razu rozwiązywać odczuwane sprzeczności. W Twoim związku uczuciowym panuje obustronna wierność i wzajemne zrozumienie.

Determinacja, z jaką zajmujesz się realizacją swoich planów zawodowych, gwarantuje Ci sukces. Zażegnasz spór odwagą i lojalnością. W sferze finansowej nie będzie zastoju, spodziewać się możesz przypływu gotówki czy zysków z dobrych inwestycji. Wydawać Ci się może, że negocjacje, sprawy prawne bądź inwestycje przebiegają zbyt powoli. Twój wewnętrzny i zewnętrzny niepokój powinien zakończyć się już wkrótce.

W tym miesiącu szczególną opieką otacza Cię Archaii dobroczynności. Jej zadaniem jest leczenie starych urazów i ran doznanych w wyniku nieszczęśliwej miłości i odnawianie Twojej energii serca. Ukierunkowuje ona Twoją świadomość na płaszczyznę emocji i wzywa Cię do leczenia się z urazów, lęków i zawiedzionego zaufania do świata i ludzi. Poproś ją o wsparcie, a umożliwi Ci ona rozwinięcie nowej postawy względem życia i napełnienie się życiową energią. Nawet jeśli w dzieciństwie brakowało Ci pewnych rzeczy, zaakceptuj to, a znajdziesz spełnienie w chwili obecnej. Poznaj swoje słabości, a odkryjesz, w czym jesteś silna, Archaii dobroczynności będzie towarzyszyć Ci swoją miłością w tym procesie.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

Horoskop Anielski na kwiecień 2019 roku dla Koziorożca

Drogi Koziorożca, masz analityczny umysł i doskonałą pamięć. Jesteś praktyczną i konstruktywną osobą, uzdolnioną do realizowania własnych pomysłów, które inni mogą uważać nawet za niemożliwe do wykonania. Przez emocjonalny mętlik możesz czuć się zagubiony, niezdolny do działania i do konfrontacji z sytuacją. Zastanów się, czy nie wmawiasz sobie kłamstw. Nieregularne posiłki i nerwowy tryb życia zagrażają Twojemu dobremu samopoczuciu. Zniechęcać Cię mogą wymagające sporo czasu i przychodzące zbyt wolno rezultaty diety lub ćwiczeń. Chwile zniechęcenia lub nawet rozpaczy mogą pojawiać się na przemian z momentami euforii.

Z partnerem łączy Cię sprawdzona przyjaźń, ale obawiasz się przywiązania i pełnego zaangażowania w związek. Nie dążysz do rzeczy wielkich, ale wymagasz, aby zapewnione Ci zostało bezpieczeństwo. Bardzo dobrze sprawdzisz się w nauce i w mediacji. Spotkania z przyjaciółmi i rozrywka czynią Twoje życie bardziej przyjemnym. Przyjaciel zaoferuje Ci nowe możliwości. Nie podejmuj decyzji bez zastanowienia, bo nierozważne działania przyniosą kłopoty.

W tym miesiącu znajdujesz się w okresie przemian i odnowienia. Dwie anielskie siły, Elohimy Tranquilius i Pazifika, zachęcają Cię do przemyślenia, co motywuje Cię do działania. Dzięki temu odkryjesz, co lub kto przez Ciebie działa i skąd pochodzą Twoje myśli. Rozwiń własny, naturalny autorytet, ponieważ w nim tkwi prawdziwa potęga. Wykształcanie w sobie zdolności decydowania o samym sobie często powoduje różne trudności. Pamiętaj, że nie jesteś bezradny, ale też nie musisz walczyć, bo tak jak mrok musi ustąpić przed światłem, tak Twoje prawdziwe ja oprze się negatywnym energiom i narzucanym Ci zachowaniom.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

Horoskop Anielski na kwiecień 2019 roku dla Strzelca

Drogi Strzelcu, Twoja ciągła dyspozycyjność przynosi Ci stres, jesteś zmęczony i przeciążony zobowiązaniami, których się podjąłeś. Potrzebujesz odpoczynku, postaraj się więc chociaż o kilka dni wolnych tylko dla siebie. Jesteś pomysłowy i masz wiele górnolotnych marzeń, nie pozwól tylko, by ich niespełnienie sprawiło Ci przykrość. Pamiętaj, że zagłuszanie frustracji życiowych jedzeniem dostarcza Ci jedynie dodatkowych, zbędnych kilogramów, grozi też przeciążeniem układu krążenia i systemu trawiennego. W Twoim życiu uczuciowym wydarzy się coś, co ukoi Twoje serce, może to być wyznanie miłości, szybki podbój lub też wyczekiwana separacja – na pewno będzie to zmiana, która sprawi Ci radość.

W pracy będą niespodzianki i zmiany, a Twoje błyskotliwe pomysły powinny natychmiast zostać wcielone w życie. Dzięki temu, co robisz, Twoje zalety i to, co Tobą kieruje zostaną w końcu rozpoznane. Poczujesz się komfortowo w sytuacji, która początkowo wydawała się niewygodna. Bądź jednak ostrożny, masz licznych wrogów, zarówno zewnętrznych, jak i wewnętrznych. Zastosuj własne, przemyślane strategie i kontroluj swoje namiętności.

W tym miesiącu Archanioł Zadkiel zachęca Cię, abyś spojrzał na swoje życie z szerszej perspektywy. Poproś go o wsparcie, a nauczy Cię nowego sposobu widzenia i otworzą się przed Tobą nowe, nieznane wcześniej możliwości. Poczujesz się tak, jakby dodano Ci skrzydeł. Prawdziwe życie duchowe oznacza wolność, szczęście i ufność we własną intuicję i siłę swojego serca. Możesz urzeczywistniać w swoim życiu przesłania, które są dla Ciebie ważne i służą Twojemu rozwojowi. Nie musisz przyłączać się do niczego i nikogo, chyba że taki jest Twój wybór i przez to czujesz się wzbogacony. Zadkiel uczy alchemii i przemiany poprzez fioletowe światło, gdy jest przeżywany, przyczynia się do oczyszczenia i przemiany. Otaczając się jego fioletowym światłem uaktywnisz proces wewnętrznej przemiany, która prowadzi do wolności i przebaczenia.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

Horoskop Anielski na kwiecień 2019 roku dla Panny

Droga Panno, masz wiele zalet. Jesteś inteligentna, stanowcza, posiadasz umiejętność przystosowania się do każdej sytuacji i doprowadzania do końca rozpoczętych spraw. Twoją wadą jest zbytnie przywiązanie do rzeczy materialnych. Odgrywasz różne role, zwróć uwagę na to, czy nie dajesz się ponieść iluzjom. Uda Ci się zwalczyć pokusy. Tryskasz życiem i widać to również po wyglądzie Twojej skóry czy figury. Jeśli nie czujesz się dobrze w swoim związku i odczuwasz uczuciowy dyskomfort, porozmawiaj szczerze ze swoim partnerem. Będąc w trudnej relacji, która nie przynosi satysfakcji, bez żadnych działań ku jej poprawie, nic nie daje jej sensu trwania.

Zazdrośni ludzie blokują Ci drogę do sukcesu, ale trudna na rywalizacja w miejscu Twojej pracy dobiega końca. Otrzymasz znaczne wsparcie przełożonego, więc nie obawiaj się zwrócić do niego o pomoc, Twój sukces jest szybki i pewny. Wynagrodzenie spełni Twoje oczekiwania, uda Ci się spłacić część długów, jeśli je posiadasz. Odbudujesz poczucie własnej wartości.

W tym miesiącu szczególną opieką otacza Cię Archaii wytrwałości. Pragnie przypomnieć Ci o wypełnianiu własnego planu duchowego. Poproś ją o pomoc w uwolnieniu się z krępujących Cię więzów, lęków i rozczulania się nad samą sobą, ponieważ to wszystko przysłania Ci widok na Twoją mądrość i rzeczywisty sens Twojego życia. Nie musisz potępiać, walczyć, ani krytykować. Archaii wytrwałości pozwoli Ci odczuć swoją siłę, odkrywać we wszystkim coś pięknego i otworzyć się na swoją radość życia. Nie musisz szukać czy uczyć się zdolności do miłości, ona już jest w Tobie. Otwórz się na piękno i pozytywne cechy samej siebie i swojego otoczenia, nie patrz oczami wroga, lecz z miłością przyjaciela. Pamiętaj, że wszystko jest ze sobą połączone, a świat taki, jakim go widzisz, jest odbiciem Twojej duszy.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

Horoskop Anielski na kwiecień 2019 roku dla Lwa

Drogi Lwie, jesteś solidny i rygorystyczny, masz wrodzony talent do badań naukowych. Uważaj, aby nie działać pod wpływem nagłych impulsów, Twoje emocje potrafią być bardzo intensywne, a niekontrolowane mogą krzywdzić otoczenie i uczucia tych, którzy dobrze Ci życzą. Drażliwość i intensywność zgromadzonych doświadczeń wyczerpuje Cię energetycznie i nerwowo. Uważaj na stres i choroby podczas podróży. W sferze uczuć wolisz kontrolować sytuację, niż otworzyć się w pełni na partnera i ryzykować, że zostaniesz przez niego skrzywdzonym. Wierność w twoim związku może zostać wystawiona na próbę. Uważaj na krytykanctwo i zazdrość.

W swojej karierze wydaje się, że osiągnąłeś jej szczyt. Współpracownicy życzą Ci dobrze i jesteś przez wszystkich szanowany, w szczególności przez ludzi młodych, dla których jesteś prawdziwym autorytetem. Twoja sytuacja finansowa ma szansę się teraz ustabilizować. Trochę zmartwień przysporzy Ci opieka nad kruchą i niedojrzałą osobą. Pewien konflikt uda się złagodzić dzięki interwencji bardzo kompetentnej osoby.

W tym miesiącu postaraj się spędzać więcej czasu na łonie przyrody. Zwróć uwagę na rośliny, które na wiosnę budzą się do życia, na zwierzęta, minerały – dostrzeż bogactwo natury. Zapraszają Cię do tego Anioły zielonego promieniowania, które służą Ci na drodze uzdrowienia. Miej świadomość, że jesteś błogosławiony, a dostrzegając przepych natury miej świadomość, że jesteś cząstką tej cudownej różnorodności. Zostaw za sobą stare braki i wszelką zależność. To Ty jesteś twórcą swojego życia i warunków, w jakich żyjesz, dlatego możesz je zmienić w dowolnym momencie. Zawsze, kiedy odczujesz brak czegoś lub kogoś, poproś Anioły zielonego promieniowania o wsparcie, a one pomogą Ci zapanować nad swoimi myślami i uczuciami tak, abyś ponownie poczuł, że jesteś kompletny, a Twoje życie jest cudownym darem i możesz wyrażać się na wiele różnorodnych sposobów.

~~Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

Horoskop Anielski na kwiecień 2019 roku dla Raka

Drogi Raku, jesteś elokwentny i przekonujący. Rozpoznajesz swoje błędy i świetnie radzisz sobie w trudnych sytuacjach. Osłabiają Cię występujące po sobie silne emocje. Zaciekle buntujesz się wobec sytuacji, które uważasz za niewygodne dla siebie. Dokuczać Ci mogą niewielkie problemy związane z zastojem płynów w organizmie. Powstrzymaj się od łakomstwa, bo odbije się ono na Twojej figurze. Twój związek partnerski jest harmonijny i dobrze dobrany. Nie zadręczasz się sprzeczkami, bo po nich zawsze następuje zgoda i pojednanie.

Masz wyjątkowy talent mediatora, który przyniesie Ci sukces, szczególnie jeśli Twój zawód związany jest z administracją, sądownictwem, handlem lub sztuką. Twoje szczęście związane jest z umiejętnością przystosowania się do każdej sytuacji. Dopracuj projekty, nad którymi pracujesz i uważaj na oszustów. Możliwe, że podejmiesz wielką odpowiedzialność za delikatną, niepewną osobę, która będzie potrzebowała szybkiej pomocy.

W tym miesiącu istotne jest, abyś rozpoznał, jakie myśli i uwarunkowania wpływają na Ciebie, a nie są prawdziwie Twoje. Od tego zaczyna się usuwanie własnych ograniczeń i cudzych przekonań. Poproś o wsparcie swojego anielskiego opiekuna, bo nie jest to łatwy proces. Poznanie tego, co na Ciebie oddziałuje, umożliwi Ci aktywne kształtowanie swojego życia. Czas abyś odkrył, że boska siła objawia się przez ludzką duszę, a Ty sam jesteś w pełni odpowiedzialny za wyrażenie swojej siły.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

Horoskop Anielski na kwiecień 2019 roku dla Bliźniąt

Drogi Bliźniaku, jesteś hojny i uczciwy, wykazujesz entuzjazm we wszystkim, co robisz. Zadbaj o swoje zdrowie, bo jest teraz delikatne, zrównoważ swój organizm przy pomocy ziół. Zwróć uwagę, czy nie blokujesz swoich uczuć, bo padając ofiarą sprzeczności i chaosu emocjonalnego, zagraża Ci zgorzknienie. Uważaj, bo bardzo silne emocje mogą spowodować, że stracisz nad sobą panowanie. W sferze uczuciowej wolisz kontrolować sytuację. Jeśli jesteś samotny, możesz obawiać się zakochać i zostać oszukanym. Natomiast jeśli jesteś w związku, Twoja wierność zostanie wystawiona na próbę, jednak nie będzie w tym dużej namiętności.

Dzięki swojej inteligencji i głębokiemu myśleniu radzisz sobie bardzo dobrze w studiach i w pracy. Rozmowa kwalifikacyjna spowoduje zmianę, jakiej pragniesz. Otrzymasz nieoczekiwane, ale pomyślne wiadomości. Szczęśliwy traf lub nabycie nieruchomości nagle rozwiąże jakiś problem. Możliwe, że będziesz zmuszony do walki o osobistą wolność i niezależność.

W tym miesiącu szczególne przesłanie ma dla Ciebie Zadkiel, który wzywa Cię, byś zatrzymał się na chwilę w swoim życiu i zastanowił nad kierunkiem, w jakim powinieneś zmierzać. Teraz możesz uregulować stare sprawy i zerwać więzy łączące Cię z przeszłością. Dotarłeś do punktu, w którym jesteś gotów zawalczyć o swoje szczęście, niezależnie od opinii świata zewnętrznego. Uwierz, że przeszkody i blokady związane z Twoją przeszłością leżą teraz za Tobą i tam też je pozostaw. Pamiętaj, że życie jest darem i od Ciebie zależy to, jak go wykorzystasz.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

Horoskop Anielski na kwiecień 2019 roku dla Byka

Drogi Byku, jesteś uroczy i rozsądny. Troszczysz się o potrzeby innych, dajesz dużo od siebie, ale też wiele otrzymujesz w zamian. Potrzebujesz wiary, aby zachować spokój duszy i móc się do niej odnieść w chwilach, gdy czujesz się zagubiony. Zdrowie Ci sprzyja, potrafisz zharmonizować się ze środowiskiem i czerpiesz wiele korzyści z terapii naturalnych. Jeśli nie jesteś w stałym związku, a jest osoba, o której często myślisz, zastanów się, co sprawia, że odczuwasz strach przed zaangażowaniem w nową relację. Aby Twój związek miał szansę przetrwać, musisz przezwyciężyć i pokonać własne blokady.

Jesteś osobą odnoszącą sukcesy w pracy, komunikatywną i charyzmatyczną. Twoje zaangażowanie i miłość do wykonywanego zawodu zapewnią Ci stanowisko zadowalające finansowo. Niczego nie otrzymasz za darmo, wszystko, co osiągniesz, będziesz zawdzięczać swojej pracy i sumienności. Wyzwaniem dla Ciebie w tym miesiącu jest ponowne przeanalizowanie swojego sposobu odżywiania się, szczególnie jeśli masz problem z zaakceptowaniem swojego wyglądu i pokochaniem siebie.

W tym miesiącu szczególną opieką otaczają Cię Elochimy Orion i Angelika. Zwróć się do swoich anielskich opiekunów, a dzięki nim zaczniesz doświadczać doskonałej harmonii. Orion i Angelika pragną, abyś podchodził do swojego życia cały czas tak, jakby wszystko przytrafiało Ci się po raz pierwszy. Obojętnie, gdzie się znajdujesz, bez względu na czas, na to, co nakazują normy i wzorce, których postanowiłeś się trzymać, możesz być Tu i Teraz i robić to, czego pragniesz z głębi serca. Pomogą Ci wsłuchać się w swoje serce, gdziekolwiek się znajdujesz i z kimkolwiek się spotykasz. Pragną, abyś pamiętał o tym, że w każdej chwili możesz podjąć decyzję o trwaniu w miłości i pozostawaniu w jej przepływie. Możesz też przesłać tą miłość w świat, do innych istot. Pamiętaj, że promienia miłości nie ogranicza ani czas, ani przestrzeń.

~~Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue