Archiwa kategorii: Horoskop Anielski

Horoskop Anielski dla każdego znaku zodiaku

Horoskop Anielski na wrzesień 2021 roku dla Ryby

Droga Rybo, jesteś oryginalną, niezależną i wolną duchem osobą. Nie akceptujesz narzucania się i uwarunkowań, nawet jeśli oznaczać to ma wysoką cenę osobistą. Silne emocje, pochopne działania i nietolerancja wobec narzuconych norm spowodują komplikacje w Twoim życiu. Napięcie emocjonalne zbierać będzie żniwo osłabiając Twoją kondycję fizyczną. Zadbaj o siebie i zajmij się tym, co Cię odstresowuje, bo grozi Ci załamanie nerwowe. W Twoim związku uczuciowym pojawią się trudności. Możesz odczuwać strach przed głębszym zaangażowaniem się i zaufaniem partnerowi.

Odniesiesz teraz sukces, jeśli Twój zawód związany jest z dziedziną artystyczną lub prawną. Jakakolwiek zmiana pojawi się obecnie w Twojej pracy, będzie ona dla Ciebie bardzo pozytywna. Bądź ostrożna, bo masz kontakt z osobą, która jest nieprzewidywalna, bezmyślna i działa bez zastanowienia. Nie odkrywaj swoich sekretów przed gadułą.

We wrześniu Twoim szczególnym anielskim opiekunem jest Zadkiel, strażnik wiecznie obowiązujących praw, w tym karmy – prawa przyczyny i skutku, obowiązującym ponad śmiercią i pomimo niej. Zatrzymaj się na chwilę i zastanów, czy Twoje życie zmierza w odpowiednim kierunku. Życie jest darem i od Ciebie zależy to, jak go wykorzystasz. Teraz możesz uregulować stare sprawy i zerwać więzy łączące Cię z przeszłością. Zadkiel będzie Cię wspierał w tym procesie, jeśli poprosisz go o pomoc. Ćwicz się w byciu tu i teraz, i niech nie kieruje Tobą rozum, a Twoje Wyższe Ja.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

Horoskop Anielski na wrzesień 2021 roku dla Wodnika

Drogi Wodniku, jesteś pogodną i idealistyczną osobą. Z zapałem walczysz o prawdę. Potrafisz porozumiewać się z ludźmi i przekazywać ideały, w które wierzysz. Dzięki zdrowym nawykom i rozsądkowi utrzymujesz znakomitą kondycję. Uważaj tylko na zapalenia i urazy. W Twojej rodzinie panować teraz będzie harmonia i zrozumienie. Z Twoją elokwencją nie będziesz mieć problemów w promowaniu siebie i byciu interesującym. Dzięki plotce, z której zrobisz użytek, dostaniesz się tam, gdzie zechcesz. Potrafisz posługiwać się słowami, wiesz jak wyrazić siebie i przekonać innych. Dzięki wpływowemu wsparciu otworzy się dla Ciebie droga do kariery, bądź jednak ostrożny, bo zło i zazdrość rywala grozi zablokowaniem Twojego awansu. W pewnej dziedzinie będziesz musiał rozpocząć wszystko od początku, ale z większą determinacją i odpowiedzialnością.

We wrześniu postaraj się zachować czujność i zwracać uwagę na swoje uczucia. Masz wolną wolę i sam decydujesz o tym, jak postąpić w danej sytuacji. Możesz działać z różnych pobudek, na przykład z wygody, lenistwa, żądzy zemsty lub zgodnie z głosem swojego serca, nawet kiedy wydaje się to być trudne. Twoim zadaniem jest kontrolowanie własnych słów, uczuć, czynów i myśli. W każdej trudnej, niebezpiecznej sytuacji powinieneś połączyć się z boskością i umocnić swoje światło. Potrzebna jest do tego modlitwa ze szczerego serca. Nie obawiaj się przywołać aniołów, stawią się przy Twoim boku na Twoje wezwanie.

W tym miesiącu Anioł nauki szczególnie pragnie, być poczuł jego obecność przy Twoim boku. W trudnych chwilach to on jest świetlistą inspiracją i udziela odpowiedzi na pytania, które Cię nurtują. Szanuje on jednak Twoją wolną wolę w podejmowaniu decyzji i nie ingeruje w to, co się dzieje, dopóki sobie tego nie zażyczysz i nie poprosisz o jego wsparcie. Pamiętaj, że to droga jest celem i z każdej sytuacji można znaleźć drogę wyjścia, nawet wtedy, kiedy myślisz, że znalazłeś się w ślepym zaułku. Anioł nauki zna plan, według którego podążasz, dzięki jego wsparciu na swojej drodze zawsze spotkasz odpowiednich dla siebie nauczycieli.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

Horoskop Anielski na wrzesień 2021 roku dla Koziorożca

Drogi Koziorożcu, wydawać Ci się może, że utknąłeś w martwym punkcie i potrzebujesz zmiany kierunku działań. Rozwiane złudzenia i zerwane zobowiązanie zmuszą Cię do ponownego przeanalizowania swoich wyborów. Masz na sumieniu małe grzeszki, a złość lub zazdrość przeszkadzają Twoim uczuciom. Starasz się utrzymywać swój organizm w zdrowiu i harmonii, na pierwsze objawy niedyspozycji pomogą Ci terapie naturalne. Aby Twój związek uczuciowy był wierny i długotrwały, potrzeba abyś miał więcej twórczych pomysłów na wspólne aktywności.

Skromność i zaangażowanie, jakie wnosisz do pracy, gwarantują Ci zaufanie i stabilne zatrudnienie. Pomimo kryzysu utrzymasz swoje stanowisko i miejsce pracy. Otrzymasz nieoczekiwane dochody związane z nauczaniem i sztuką. Bez wahania korzystaj z uśmiechu losu. Wciąż masz do wyznania wiele przewinień, lecz aby dążyć do poprawy, już teraz musisz zmienić swoje dotychczasowe postępowanie i wygłaszane opinie.

We wrześniu szczególną opieką otacza Cię Archanioł Jofiel. Emanuje on spokojem, cierpliwością i miłością. Jeśli zwrócisz się ku niemu świadomie i zaprosisz go do swojego życia, wówczas otoczy Cię swoją ochroną i głęboko w swoim sercu poczujesz jego obecność, która poprowadzi Cię ścieżką mądrości. Pamiętaj, że wiedza dzieli, a mądrość łączy. Pod skrzydłami Archanioła Jofiela znajdziesz schronienie, bezpieczeństwo i zrozumienie nie tylko samego siebie, ale też dla motywów postępowania innych ludzi.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

Horoskop Anielski na wrzesień 2021 roku dla Strzelca

Drogi Strzelcu, jesteś pełen werwy i zapału. Do końca walczysz o sprawy, w które wierzysz. Domagasz się swych praw i otrzymania tego, czego oczekujesz. Słowa ostrej krytyki na długo zburzą Twój spokój wewnętrzny. Masz poważny i usystematyzowany pogląd na życie i można zauważyć to również w tym, jak dbasz o swoje zdrowie i ciało. Starasz się zapewniać sobie wartościowe i regularne posiłki oraz utrzymywać swobodny przepływ energii w organizmie. W Twoim związku uczuciowym pojawić się mogą trudności z komunikacją. Będziesz mieć problem z okazaniem miłości partnerowi, jakieś iluzje zaczną przesłaniać Ci prawdziwy obraz waszej relacji.

W sferze zawodowej zajdzie radykalna zmiana. Uwolnisz się od bardzo trudnego zobowiązania, dzięki czemu odetchniesz z ulgą. Ważna rozmowa lub egzamin sprawią, że wykonasz kolejny krok naprzód w swojej karierze. Pozytywny wyrok sądowy i wpływowe wsparcie otworzą Ci drogę do społecznego awansu. Uważaj na zazdrość innych osób. W tym miesiącu będziesz musiał dokonać bolesnego wyboru. Pragnienia materialne doprowadzą do konfliktu w Twojej duszy.

We wrześniu zaproś do swego życia Anioła, który mógłby pomóc Ci w Twojej obecnej sytuacji. Nie musisz znać jego imienia, po prostu określ dziedzinę życia, której dotyczy Twój problem i poproś o anielskie wsparcie. Bez Twojego zaproszenia Anioły nie mogą działać, gdyż szanują Twoją wolną wolę. Okaż cierpliwość, jeśli nie odczujesz natychmiastowej reakcji na swoją prośbę, czasem potrzeba czasu, abyś odczuł anielską obecność. Pomimo niesprzyjającej sytuacji dzięki współpracy z aniołami uda Ci się zachować spokój i pogodę ducha. Dzięki temu szybciej odnajdziesz właściwe rozwiązanie swoich problemów.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

Horoskop Anielski na wrzesień 2021 roku dla Skorpiona

Drogi Skorpionie, jesteś rozważny i kulturalny, troszczysz się o siebie i innych. Silne emocje i drastyczne decyzje własne lub ludzi, których kochasz, wywrócą do góry nogami Twoje plany i oczekiwania. Będziesz musiał zawalczyć o swoją osobistą wolność. Przeżyjesz stresujący okres, który zagrozi Twojemu spokojowi wewnętrznemu i nerwom. W Twoim związku uczuciowym pojawi się kryzys z powodu niezrozumienia. Możesz mieć trudność w pogodzeniu się i wybaczeniu drugiej osobie dawnych przewinień.

Nagła wiadomość radykalnie odmieni Twój punkt widzenia na pewne sprawy. Praca, jakaś porażka lub przymusowa przerwa w działaniach przytłoczą Cię. Okaże się, że Twoje plany są zbyt ambitne na to, by mogły zostać zrealizowane. Stawiasz sobie zbyt wysokie wymagania. Dopisze Ci szczęście w bankowości i inwestycjach. Rozważnie podjęta decyzja okaże się nadzwyczaj trafna.

We wrześniu Archanioł Zadkiel zachęca Cię, abyś spojrzał na swoje życie z szerszej perspektywy. Poproś go o wsparcie, a nauczy Cię nowego sposobu widzenia i otworzą się przed Tobą nowe, nieznane wcześniej możliwości. Poczujesz się tak, jakby dodano Ci skrzydeł. Prawdziwe życie duchowe oznacza wolność, szczęście i ufność we własną intuicję i siłę swojego serca. Możesz urzeczywistniać w swoim życiu przesłania, które są dla Ciebie ważne i służą Twojemu rozwojowi. Nie musisz przyłączać się do niczego i nikogo, chyba że taki jest Twój wybór i przez to czujesz się wzbogacony. Zadkiel uczy alchemii i przemiany poprzez fioletowe światło, gdy jest przeżywany, przyczynia się do oczyszczenia i przemiany. Otaczając się jego fioletowym światłem uaktywnisz proces wewnętrznej przemiany, która prowadzi do wolności i przebaczenia.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

Horoskop Anielski na wrzesień 2021 roku dla Wagi

Droga Wago, jesteś sprawiedliwą i lojalną osobą, konkretną i komunikatywną. Z wiarą i optymizmem radzisz sobie z ciemnymi emocjami i strachem przed konfrontacją z czymś nowym. Bardzo pochłaniają Cię teraz sprawy ducha, przez co nie troszczysz się wystarczająco o swoje ciało, w rzeczywistości jesteś skłonna nawet do negowania jego potrzeb. Twój związek uczuciowy jest intensywny i absorbujący. Z partnerem łączy Cię doskonałe zrozumienie.

W pracy dzięki wsparciu osoby, która wie, że zawsze może na Ciebie liczyć, możesz otrzymać awans. Uważaj na pomówienia. W cokolwiek teraz zainwestujesz, trafisz w sedno, bądź tylko szczególnie ostrożna podczas transakcji związanych z zagranicą. W tym miesiącu otrzymasz dodatkowe pieniądze lub spadek. Możesz doświadczyć agresji i zostać niesprawiedliwie potraktowana w sprawie urzędowej lub prawnej.

We wrześniu w Twoje życie wkraczają bliźniacze anielskie płomienie Vista i Kristall. Pamiętaj, że nie jesteś jedynym człowiekiem, który podlega pewnym procesom i któremu przytrafiają się pewne rzeczy. Elochimy Vista i Kristal uczą, że wszystko jest drganiem. Jesteś jednym z tonów w orkiestrze Stworzenia i teraz jest czas, abyś zharmonizowała swój ton z innymi. Swoim bytem wytwarzasz różne tony. Dźwięki leczą lub przynoszą chorobę. Dostrój swoje tony poprzez medytację do symfonii tworzonej przez inne istoty. Wsłuchaj się w swoje wnętrze, aż zacznie ona współgrać z Twoim biciem serca. Twoja energia może nieść uzdrowienie dla Ziemi.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

Horoskop Anielski na wrzesień 2021 roku dla Panny

Droga Panno, jesteś pełna optymizmu i pozytywnego nastawienia w stosunku do innych ludzi. Umiesz współpracować z innymi i łatwo nawiązujesz przyjaźnie. Potrafisz równoważyć swoje emocje i znajdować spokój ponownie, kiedy go utracisz. Nie powinny Ci teraz dokuczać żadne dolegliwości zdrowotne. Możliwe, że zdecydujesz się na zabieg upiększający, który przyniesie pozytywne efekty. W Twoim związku uczuciowym pojawią się nieporozumienia. Twój partner okaże się nie być tak cudowny, jak tego oczekiwałaś.

W pracy podejmiesz się współzawodnictwa z wykwalifikowanym współpracownikiem. Żeby osiągnąć namacalne efekty swoich działań, powinnaś uporać się z błędami z przeszłości. W sferze Twoich finansów nie będzie zastoju. Odczujesz przypływ gotówki, którą dobrze zainwestujesz. Możesz zostać zmuszona do walki o swoją osobistą wolność i niezależność.

We wrześniu swoją energią otacza Cię Archaii dobroczynności i jej wszechobejmujące współczucie. Jej zadaniem jest leczenie starych ran i odnawianie Twojej energii serca. Jej siła przenosi się poprzez delikatne, różowe drgania, otwórz się na nią, a ponownie doświadczysz w swoim życiu wielkiej energii miłości, która jest odczuwalna w każdym boskim dziele. Poproś ją o wsparcie, a umożliwi Ci ona rozwinięcie nowej postawy względem życia i napełnienie się życiową energią. Poznaj swoje słabości, a odkryjesz, w czym jesteś silny, Archaii dobroczynności będzie towarzyszyć Ci swoją miłością w tym procesie. Nawet jeśli wcześniej brakowało Ci pewnych rzeczy, zaakceptuj to, a znajdziesz spełnienie w chwili obecnej.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

Horoskop Anielski na wrzesień 2021 roku dla Lwa

Drogi Lwie, jesteś dokładną i odpowiedzialną osobą. Masz silne poczucie obowiązku i odpowiedzialności. Starasz się za wszelką cenę zachować spójność poglądów. Wszystko, co widzisz, słyszysz, dotykasz i czujesz łączy się w trudne do opisania emocje wewnątrz Ciebie, które starasz dzielić ze swoim partnerem. Twoja miłość jest odwzajemniona. Czujesz się szczęśliwy i doceniony w związku, z bliską osobą łączy Cię doskonałe zrozumienie. Dzięki zdrowym nawykom i rozsądkowi utrzymujesz znakomitą kondycję. Szybko powracasz do zdrowia w razie choroby.

Osiągniesz teraz sukces, jeśli Twoja praca związana jest z działalnością wydawniczą, bądź z kulturą i sztuką. Po bolesnej zmianie na nowo zacznie dopisywać Ci szczęście. Otworzą się przed Tobą wspaniałe możliwości, również związane z podróżami. Nie bądź za bardzo elastyczny, bo przez to będziesz miał problemy. Uważaj na egoistyczną osobę, która może Cię wykorzystać.

We wrześniu wypatruj w swoim otoczeniu znaków od swoich anielskich opiekunów. Dostrzeżesz ich obecność w każdym cudzie dnia codziennego, w pozytywnej energii kochającego człowieka, w cennej wskazówce, którą usłyszysz przez przypadek. Te znaki będą dla Ciebie drogowskazem do dalszego postępowania. Ty również możesz być dla kogoś aniołem w ludzkiej postaci, nawet jeśli do końca nie będziesz świadomy celu swoich działań.

~~Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

Horoskop Anielski na wrzesień 2021 roku dla Raka

Drogi Raku, jesteś powściągliwą i skromną osobą, świadomą swoich możliwości i ograniczeń. Twój wewnętrzny świat jest intensywny i zróżnicowany, lecz nie pasuje do otaczającej Cię rzeczywistości. Masz silną intuicję, a Twoje sny mogą być teraz prorocze. Dzięki właściwemu odżywianiu odzyskasz dobrą sylwetkę i figurę. Jeśli czekasz z niepokojem na wyniki badań lekarskich, otrzymasz dobre wiadomości.

Twój związek uczuciowy jest harmonijny. Osoba, którą kochasz, obdarza Cię szacunkiem, lojalnością i bezpieczeństwem. Wytrwałość i zdolności są kluczem do Twojego sukcesu. Jesteś teraz dodatkowo chroniony przez Anioły, nawet w ryzykownych warunkach. Uważaj na agresywną i despotyczną osobę ze swojego otoczenia. Sam również wystrzegaj się agresywnych i despotycznych zachowań w stosunku do innych.

We wrześniu szczególną opieką otaczają Cię Anioły czerwonego promienia, które pragną Tobie towarzyszyć i ochraniać Cię na wszystkich drogach. Wezwij je, a obdarzą Cię zaufaniem w boską potęgę, siłę i wspaniałość.  Będą prowadzić Cię właściwymi ścieżkami bez czasu i pośpiechu. Twoi anielscy przewodnicy umocnią Twoje zaufanie, wiarę, wewnętrzną intuicję, delikatność, prawdę, szczerość i miłość. W łagodny sposób pomogą Ci uwolnić się od wszelkich złudzeń i uzależnień, uprzedzeń i silnego gniewu. Pokażą Ci Twoją siłę, byś mógł użyć jej do uwolnienia siebie samego oraz tych, którzy znajdują się pod Twoją opieką.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

Horoskop Anielski na wrzesień 2021 roku dla Bliźniąt

Drogi Bliźniaku, masz miły i opiekuńczy charakter. Jesteś taktowny i dyplomatyczny. Zanim podejmiesz konkretne działania, spokojnie oceniasz zaistniałą sytuację. Twoje uczucia są intensywne, ale utrzymujesz je pod kontrolą. Wiesz, jak postępować z negatywnymi emocjami, wydobywając na zewnątrz emocje tylko te harmonijne i potrzebne innym. Masz uspokajający wpływ na swoje otoczenie. Dbaj teraz o siebie, bo Twój organizm potrzebuje wzmocnienia i może być bardziej podatny na infekcje.

Mieszane uczucia i seria jednocześnie następujących wydarzeń narażą Twoje serce na chaos. Jeśli zmienisz swoją postawę w związku uczuciowym, przyniesie to dużo miłości. Uważaj na zazdrość. Środki finansowe w dużej mierze zawdzięczasz swojej umiejętności komunikowania się. Masz wiele błyskotliwych pomysłów, które powinny natychmiast zostać wcielone w życie. Poczujesz się bardzo komfortowo w sytuacji, która wcześniej wydawała się niewygodna.

W wrześniu doświadczysz działania siły, która będzie poddawać Cię próbom. Chodzi tu o grę sił pomiędzy Twoim ego a siłą wyższego Ja. Jeśli będziesz stawiał własną siłę nad boską, pozbawisz się tym samym własnych potencjalnych możliwości i nabierzesz błędnego przekonania, że możesz żyć samotnie na świecie, w którym wszystko jest ze sobą połączone. Wysokie, boskie siły nie mogą swobodnie przepływać przez kogoś, kim rządzi ego.

Podczas trudnych chwil i kryzysów życiowych otuchę dla Twojej duszy przyniesie Anioł troski pełnej miłości. Poproś go o wsparcie, a pomoże Ci on uleczyć ból i strach. Daje on Tobie nadzieję, że wszystko będzie dobrze, że po ciemnej nocy zaświeci słońce. Pragnie skierować Twoją uwagę na otaczające Cię piękno i harmonię, na doskonałość Natury. Ty również jesteś doskonały, bo jesteś częścią Stworzenia. Pamiętaj, że wszelkie rany, każdy ból, jaki zadałeś sobie sam lub został Ci zadany, jest przemijający. Czas uleczy rany. Ból minie, a wówczas pozostaw go tam, gdzie jego miejsce – w przeszłości. Wezwij go, a on z radością będzie Ci towarzyszył i prowadził z powrotem do uzdrawiającej ciszy Twojego wnętrza.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue