Archiwa kategorii: Horoskop Anielski

Horoskop Anielski dla każdego znaku zodiaku

Horoskop Anielski na lipiec 2020 roku dla Ryby

Droga Rybo, często zmieniasz styl swojego życia i nie przeszkadzają Ci związane z tym trudności czy opóźnienia. Wszystko, co widzisz, słyszysz, czujesz i doświadczasz łączy się w Tobie w trudne do wyrażenia emocje. Starasz się dzielić doznania z bliską osobą. Twoje zdrowie jest dobre, jesteś odporna na choroby, jednak wybuchowa energia w Tobie może stać się przyczyną zapaleń. Uważaj na porażenia słoneczne, bo są teraz dla Ciebie szczególnie niebezpieczne. Możesz być pewna wierności i miłości partnera, Twoje uczucia są odwazjemniane.

Pomyślność będzie Ci sprzyjać, jeśli Twój zawód związany jest z dziedziną naukową lub artystyczną. Znakomicie poradzisz sobie z przeciwnościami losu. W dużym stopniu Twoje dochody będą pochodzić z Twojej umiejętności komunikowania się. Seria zbiegów okoliczności wyjaśni Twoje stanowisko. Uważaj na zazdrość.

W lipcu szczególną opieką otacza Cię Metatron, jeden z najbardziej tajemniczych Archaniołów, rządzący potężnymi siłami twórczymi Wszechświata. Pragnie on, byś pamiętała o poszanowaniu wszystkich dzieł Stwórcy. Wskaże Ci on również Twoją własną siłę twórczą, Twoją kreatywność, którą zostałaś obdarzona przez Boga. Metatron wzywa Cię do tego, byś połączyła się z tą siłą, byś stała się współtwórcą życia, rozwijała nieznane zdolności, wnosiła w świat radość, pokój, wolność i miłość. Jednocześnie chce Tobie przypomnieć, abyś nie robiła tego, co wyrządza krzywdę innym. Poproś go o wsparcie, abyś miała pewność, że dokonujesz mądrych wyborów.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

Horoskop Anielski na lipiec 2020 roku dla Wodnika

Drogi Wodniku, jesteś czarującą, wnikliwą i rozsądną osobą. Troszczysz się o innych i dajesz z siebie dużo, ale także otrzymujesz wiele w zamian. Zdrada lub rozczarowanie mogły zostawić głębokie ślady w Twojej duszy, przez co boisz się ujawnić swoje emocje. Emocjonalny chaos odbija się negatywnie na Twoim stanie fizycznym. Otrzymasz nieoczekiwane, ale pomyślne wiadomości. Przez zmianę swojego nastawienia do bliskiej osoby i poskromienie swojej dumy uda Ci się wyzwolić w Twoim związku ciepło i entuzjazm.

W pracy osiągniesz dobre wyniki, a zyski, które otrzymasz, będą dla Ciebie satysfakcjonujące, do tego szczęśliwy traf lub korzystne nabycie nieruchomości nagle rozwiąże Twój problem. Przez nieścisłości możesz nie być w stanie do odczuwania satysfakcji, za to pojawić się może odczucie bycia ograniczanym przez innych.

Pamiętaj, że Twoje osobiste siły anielskie zawsze służyć Ci będą swoją pomocą. Wystarczy, że poprosisz je o wsparcie, a zjawią się, by rozproszyć strach i zwątpienie, odgrodzą Cię od negatywnych myśli i osób, które starają się skraść Twoją energię. Asysta aniołów pozwoli Ci przejawić w pełni Twój potencjał.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

Horoskop Anielski na lipiec 2020 roku dla Koziorożca

Drogi Koziorożcu, jesteś aktywną, zdecydowaną i odważną osobą. W zawodzie, który wykonujesz, jesteś autorytetem i znaną postacią. Jeśli dokuczały Ci wcześniej dolegliwości układu krążenia, jesteś na najlepszej drodze, aby się od nich uwolnić. Postaraj się nie pracować ponad swoją miarę i unikaj stresu. Miłość duchowa i fizyczna są dla Ciebie nierozerwalnie złączone. Bez zastrzeżeń oddajesz siebie ukochanej osobie.

Włożyłeś dużo wysiłku w swoją pracę i osiągnąłeś sukces. Te doświadczenia nauczyły Cię, że nic nie jest podane na tacy, a wszystko, co otrzymałeś i co uzyskasz w przyszłości, nawet z pomocą Twoich aniołów opiekuńczych, zawdzięczasz wyłącznie swojej silnej woli i pracy. Masz szansę na uniknięcie niebezpieczeństw i rozwiązanie problemów. Nie odniesiesz strat, jeśli wszystko starałeś się wykonywać uczciwie. Pewne pomysły będziesz musiał raz jeszcze przeanalizować i poprawić zanim wprowadzisz je w fazę realizacji.

Na lipiec to Twój Anioł Stróż ma dla Ciebie szczególne przesłanie. Pragnie on, byś rozejrzał się i dostrzegł ludzi, którzy Cię kochają i wszystko, co Ci sprzyja. Twój anielski opiekun nieustannie Ci towarzyszy, ochrania, prowadzi, bądź pewien jego wsparcie, kiedy prosisz go pomoc. Anioł Stróż kocha Cię bezwarunkowo, bez względu na to co robisz i co się dzieje w Twoim życiu. Chce, abyś pamiętał, że w każdej chwili możesz zacząć wszystko od nowa, a on będzie twoją energią i motywacją, byś mógł zrobić kolejny krok na swojej drodze. Będzie wspierał każdą Twoją myśl i działanie, które kierują Cię ku najwyższemu dobru.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

Horoskop Anielski na lipiec 2020 roku dla Strzelca

Drogi Strzelcu, jesteś pełen optymizmu i pozytywnego nastawiania do świata, które podoba się innym. Z tego powodu łatwo nawiązujesz przyjaźnie. Mądrymi słowami jesteś w stanie udobruchać nawet najbardziej agresywnych ludzi. Twoje emocje są ukryte, ale nie stłumione. Nie powinny Ci teraz dokuczać poważniejsze problemy zdrowotne, jedynie depresja może powodować pewne dolegliwości. Jeśli uda Ci się pokonać własną dumę, wyzwolisz entuzjazm, ciepło i nowe perspektywy dla swojego związku uczuciowego. Możliwe, że pojawi się konkurent, ale nie ma on żadnej szansy powodzenia w rywalizacji z Tobą.

Masz wszelkie predyspozycje, aby osiągnąć sukces szczególnie w dziedzinach naukowych. Jeśli zawsze postępowałeś uczciwie, nie będziesz mieć powodu do zmartwień, bo kłopoty zagrażają tym osobom, które świadomie postępowały nieuczciwie. Uważaj na zdradę akurat w momencie, w którym będzie Ci się wydawało, że właśnie osiągnąłeś to, co zaplanowałeś, a Twoje marzenie zaczyna się spełniać.

W lipcu w Twoje życie wkraczają bliźniacze anielskie płomienie Vista i Kristall. Pamiętaj, że nie jesteś jedynym człowiekiem, który podlega pewnym procesom i któremu przytrafiają się pewne rzeczy. Elochimy Vista i Kristal uczą, że wszystko jest drganiem. Jesteś jednym z tonów w orkiestrze Stworzenia i teraz jest czas, abyś zharmonizował swój ton z innymi. Swoim życiem wytwarzasz różne tony. Dźwięki leczą lub przynoszą chorobę. Dostrój swoje tony poprzez medytację do symfonii tworzonej przez inne istoty. Wsłuchaj się w swoje wnętrze, aż zacznie ona współgrać z Twoim biciem serca. Twoja energia może nieść uzdrowienie dla Ziemi.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

Horoskop Anielski na lipiec 2020 roku dla Skorpiona

Drogi Skorpionie, umiejętność spojrzenia w głąb siebie jest jednym z Twoich cennych talentów. W sobie znajdziesz wiele rozwiązań i odpowiedzi. Nie tłumisz swoich uczuć, pozwalasz im spokojnie płynąć. Twoim słabymi punktami, na które powinieneś teraz zwrócić uwagę, są gardło i skóra. Ćwiczenia z głosem i śpiewanie pomogą Ci powrócić do równowagi i usunąć wszelkie dysharmonie. Twój związek uczuciowy jest stabilny, pomimo czających się wokół pokus.

W pracy rywalizujesz z doświadczonym, ale i honorowym przeciwnikiem. Czas tej trudnej rywalizacji w dobiega końca, Twój sukces jest szybki i pewny, wzmocni się Twoje poczucie wartości i słusznie, bo tą rywalizację mógł wygrać jedynie ten, który jest lepszy. Szczęśliwe okoliczności wydobędą Cię z kłopotów. Masz szansę na rozwiązanie problemów, uzdrowienie i uniknięcie niebezpieczeństwa.

W lipcu szczególne przesłanie ma dla Ciebie Sandalfon, niezwykle tajemniczy anioł, który towarzyszy każdemu człowiekowi od chwili jego narodzin i jest pierwszym i ostatnim stopniem na drodze naszego wtajemniczenia. Pragnie on Ci przypomnieć o pierwotnej sile i potędze, która mieszka w Tobie i w każdym człowieku. Każdy człowiek tworzy swoje własne niebo i własne piekło tu i teraz – żyjąc na Ziemi, a ten akt tworzenia ma miejsce w każdej minucie poprzez każdą decyzję, która zostaje przez człowieka podjęta. Jeśli chcesz pracować z czystą siłą twórczą, musisz przejąć całkowitą odpowiedzialność za wszystko, co zdarzyło się w Twoim dotychczasowym życiu i za myśli, słowa, uczucia i czyny, które wysyłasz do otoczenia. Dopiero kiedy przejmiesz pełną odpowiedzialność za to wszystko, będziesz mógł zacząć wprowadzać w nie zmiany. Postaraj się pamiętać, że wszystko, co wysyłasz, prędzej czy później do Ciebie powraca. Sandalfon pomoże Ci w tym procesie, abyś docelowo – prędzej lub później – mógł stać się mistrzem samego siebie.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

Horoskop Anielski na lipiec 2020 roku dla Wagi

Droga Wago, jesteś konsekwentna, wytrwała i pełna wiary w siebie. Sama sobie nie stwarzasz niepotrzebnych problemów. Czekasz na zmianę, w sobie i na zewnątrz siebie. Presja i próby losu nie są w stanie osłabić Twojej odporności na choroby. Aktywność fizyczna będzie teraz dla Ciebie znakomitym lekarstwem. Codzienne małe trudności poddają Twój związek uczuciowy ciągłym próbom. Jedynym rozwiązaniem dla Twojej relacji jest zaufanie i szczera rozmowa z partnerem.

Masz szansę osiągnąć sukces w dziedzinie artystycznej lub prawnej. W pracy dzięki temu, co robisz Twoje zalety i to, co Tobą kieruje zostaną w końcu rozpoznane. Będziesz musiała pokonać swoje lęki i obawy. Możliwe, że będziesz zobowiązana do ochrony osoby, która ma poważne problemy.

Anioły różowego promieniowania, działające pod przewodnictwem Archanioła Chamuela i Archaii dobroczynności, pragną przypomnieć Ci teraz, że zawsze są obok Ciebie i jeśli tylko poprosisz je o pomoc, będą prowadzić Cię do prawdziwej siły miłości. Przesyłają Ci swoje światło, aby oczyścić Twoje serce z minionych bólów. To serce jest miejscem, w którym możesz widzieć spełnienie swoich marzeń i pragnień, rozpoznawać swoje tęsknoty i podążać drogą miłości. Wszystko, co jest naładowane miłością, może zmaterializować się i objawić w świecie zewnętrznym, bo miłość jest najsilniejszą z istniejących sił we Wszechświecie. Anioły różowego promieniowania pokażą Ci, jak podążać drogą serca. Pamiętaj, że jesteś kochana miłością bezgraniczną.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

Horoskop Anielski na lipiec 2020 roku dla Panny

Droga Panno, wydawać się może, że Twoją domeną są częste zmiany stylu życia bądź przeprowadzki, nawet kosztem pojawienia się trudności i opóźnień. Spokój i optymizm sprawiają, że Twoje dni pełne są pastelowych kolorów. Równowaga emocjonalna sprawia, że czujesz się bezpieczna. Twoje obawy o stan zdrowia rozwieje pomyślna diagnoza, która w końcu wyjaśni stan rzeczy. Odpowiednia terapia rozwiąże stary problem. Możliwe, że przypadkowo spotkasz byłego partnera, bądź sama będziesz musiała stawić czoła rywalce.

Masz ambitne plany, daleko mierzysz, dlatego poszukaj wpływowego wsparcia. Nie zadręczaj się zbytnio przeciwnościami i próbami losu, bo w świetle dnia okażą się one mniej straszne niż możesz je sobie wyobrażać. Mogą to być rezultaty karmicznego długu, za którego odpowiedzialność dzielisz z tymi, których kochasz. Bądź otwarta na zmiany, bo jakakolwiek zmiana się pojawi, będzie dla Ciebie bardzo szczęśliwa i pozytywna.

W tym miesiącu szczególną opieką otacza Cię Aralim Zafkiel, anioł wtajemniczenia, który pragnie, abyś pamiętała o tym, że Ty sama tworzysz swoje myśli i uczucia. Postaraj się ukierunkować je na najwyższe siły wszechświata, nie dając się przy tym zwodzić żądzom, opiniom otoczenia, czy aktualnie modnym trendom. Pomogą Ci w tym modlitwy, medytacje, teksty Mistrzów, mantry, afirmacje, dowolne formy, poprzez które boskie siły mogą być aktywowane i zatrzymywane. Dzięki nim Twój rozum nie będzie już podlegał manipulacjom, stanie się mostem między Bogiem a Tobą. Jeśli skupisz się na swoim celu, podążysz swoją drogą, wówczas odkryjesz swoją siłę. Aralim Zafkiel jest niczym strażnik stojący przed tym mostem. Poproś go o wsparcie, a podpowie Ci, co najlepiej pomoże Ci nawiązać kontakt z boskością i odkryć Twój cel życiowy.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

Horoskop Anielski na lipiec 2020 roku dla Lwa

Drogi Lwie, jesteś mądrą osobą ze szczególnym darem wychodzenia z kryzysów życiowych. Masz zapał do wszystkiego, co robisz. W Twoim życiu pojawić się mogą zawirowania na skutek nagłych decyzji podejmowanych pod wpływem chwili, innych osób lub sytuacji. Powinieneś się teraz więcej ruszać. Masz szansę na wyleczenie się z chronicznych chorób i dolegliwości spowodowanych zimnem i wilgocią. Możliwe, że z powodu nieśmiałości boisz okazać się uczucia osobie, którą kochasz i wyczekujesz sygnału bądź zaproszenia do rozmowy od drugiej strony.

Intuicja będzie Cię dobrze prowadzić w wyborach dotyczących pracy, a decyzja, którą podejmiesz pod wpływem chwili, okaże się być tą właściwą. Otrzymasz interesujące nowiny dotyczące Twojej sfery finansowej, również sprawy prawne ułożą się po Twojej myśli. Uważaj, bo grozi Ci zdrada, która może mocno zaboleć. Wrogowie są w Tobie i na zewnątrz Ciebie, ci wewnątrz to niekonsekwencja, niepewność i lenistwo, zaś w tych drugich rozpoznasz oszustów i fałszywych przyjaciół.

Szczególne błogosławieństwo w lipcu niesie dla Ciebie Anioł doskonałości, a to oznacza, że nadszedł dla Ciebie czas rozpoznania i wprowadzenia w życie duchowej nauki lub wskazówek Twojego duchowego nauczyciela, jeśli takie jest Twoje pragnienie. To czas na spojrzenie na wszystko z nowej, szerszej perspektywy. Twój mistrz duchowy chce zachęcić Cię do wypełniania roli, która jest Ci przydzielona, oraz do osiągnięcia lepszego zrozumienia wyższego sensu i celu swojego istnienia. Gdy tylko tego zechcesz, Anioł doskonałości poprowadzi Cię do miejsc, ludzi, okoliczności, które służą Twojemu duchowemu rozwojowi.

~~Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

Horoskop Anielski na lipiec 2020 roku dla Raka

Drogi Raku, nie brak Ci fantazji, często bujasz w obłokach, jesteś twórczy i usilnie obstajesz przy swoich pomysłach. Wewnętrzne sprzeczności pchają Cię w różnych kierunkach. Potrzebujesz wiary i punktów odniesienia do niej, bo dzięki niej nie będziesz czuł się tak zagubiony. Zapewnij sobie teraz więcej ruchu, bo lenistwo odbije się na Twoim ciele i może spowodować problemy z odkładaniem się wody w organizmie, a nawet zaburzenia hormonalne. Zwróć uwagę, czy aby nie wyrażasz bardziej miłości do bliźnich niż w swoim związku uczuciowym do bliskiej osoby. Możliwe, że uciekasz od zwykłych, przyziemnych według Ciebie uczuć, które jednak mimo wszystko subtelnie Cię kuszą.

Pomyślność będzie Ci sprzyjać w działalności zawodowej, jak i rekreacyjnej, związanej z muzyką, komunikowaniem się i ezoteryką. Twoje życie towarzyskie teraz rozkwitnie. Od jakiejś ważnej osoby otrzymasz pomoc finansową lub sam uczynisz wspaniały gest wobec innych osób. Możliwe, że osoba publiczna może być przyczyną Twoich niewielkich kłopotów. Jakieś Twoje marzenie może pozostać niezrealizowane, i to w momencie, kiedy będziesz sądzić, że osiągnąłeś to, co zaplanowałeś.

W lipcu szczególną opieką otacza Cię Archanioł Chamuel, który pomoże Ci żyć w prawości i uczciwości. Archanioł Chamuel wzywa Cię do tego, byś pokochał siebie i podążał za głosem swojego serca. Poproś go o wsparcie, a światło różowego promienia i wibracje miłości dotkną Twojego serca i połączy się ono z Twoją duszą. Pamiętaj, że każde pragnienie Twojego serca i każda modlitwa, którą prześlesz do niebiańskiego światła, zostanie wysłuchana, jeśli tylko sprzyjać będzie Twojej duszy.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

Horoskop Anielski na lipiec 2020 roku dla Bliźniąt

Drogi Bliźniaku, jesteś optymistyczną, elokwentną i przekonującą osobą. Rozpoznajesz swoje błędy i świetnie radzisz sobie w trudnych sytuacjach. Zwróć uwagę, czy agresja nie rujnuje Twoich najlepszych intencji. Zanim podejmiesz ważny krok, lepiej najpierw uspokój swoje wzburzone emocje. Jesteś energiczny i wytrwały, zdrowie powinno Ci teraz dopisywać. Dajesz innym zbyt wiele, dlatego łatwo Cię wykorzystać. Uważaj, bo idealizując swojego partnera, może się okazać, że kochasz jedynie wyobrażenie o nim.

Masz szansę osiągnąć sukces w wykonywanym zawodzie. Zajdziesz daleko dzięki swojej intuicji, przenikliwości, a przede wszystkim krytycznemu rozumowi. Nie musisz obawiać się też żadnych strat, jeśli postępowałeś uczciwie. Twoim najważniejszym problemem w tym miesiącu będzie zbytnie przywiązanie do swoich planów. Postaraj się zachować ufność i oddać sprawy przeznaczeniu.

Szczególną opieką w lipcu otacza Cię Archaii wiary. Zaprasza Cię ona do odwrócenia uwagi od tego, co jest zewnętrzne, a zwróceniu się ku temu, co jest niewidoczne dla oczu. Skup się na swoim wnętrzu i zacznij rozwijać swoje duchowe zdolności. Archaii wiary pomoże Ci dotrzeć do źródła wewnętrznej siły, która musi zacząć działać w Tobie przed tym, zanim objawi się w świecie zewnętrznym. Dzięki temu Twoje czyny staną się dynamiczne i ukierunkowane na konkretny cel. Będziesz zaskoczony tym, jakie skarby skrywa Twoje wnętrze. Gdy je rozpoznasz, zaczniesz je rozwijać. Pokażą Ci nowe drogi, możliwości rozwiązań, których wcześniej nie dostrzegałeś, wskażą odpowiedzi, których nie wymyśliłby Twój umysł. Zaufaj Archaii wiary i pozwól jej się poprowadzić.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue