Archiwa kategorii: Horoskop Anielski

Horoskop Anielski dla każdego znaku zodiaku

Horoskop Anielski na październik 2018 roku dla Ryby

Droga Rybo, kiedy Twój cel jest konkretny i oczywisty, nic nie jest w stanie Cię powstrzymać. Prowadzi Cię do niego umiejętność podejmowania decyzji, entuzjazm i energia godna pozazdroszczenia. Niekontrolowane wybuchy emocji osłabiają jednak Twoją energię zanim zdołasz cokolwiek zakończyć. Powinnaś uprawiać sport, pamiętaj, że ład psychiki to zdrowe ciało mające wielką energię. W sferze uczuć wolisz kontrolować sytuację. Obawiasz się zakochać i zostać oszukaną. Twoja wierność może zostać wystawiona na próbę, lecz namiętność, jaką przy tym odczujesz, nie będzie zbyt wielka.

Włożyłaś mnóstwo wysiłku w swoją pracę, Twoje doświadczenia nauczyły Cię, że nic nie jest podane na tacy, a wszystko, co otrzymałaś i co uzyskasz w przyszłości, nawet z anielską pomocą, zawdzięczasz wyłącznie swojej woli i pracy. Jesteś teraz chroniona przed niebezpieczeństwami i wampirami energetycznymi, którzy mogliby kraść Twoją energię życiową. Przyjaciele troszczą się o Ciebie. Brak entuzjazmu, rozczarowania i tymczasowa niepewność mogą zniekształcić Twój punkt widzenia na różne sprawy.

W tym miesiącu Anioły fioletowego promieniowania wzywają Cię do wprowadzenia pewnych zmian do swojego dotychczasowego życia. Poproś je o pomoc, a zaprowadzą Cię do księgi Twojego życia, będziesz mógł przeanalizować swoją przeszłość, przypomnieć sobie stare więzy, które mogą teraz spowolnić Twój obecny rozwój. Zastanów się, czy jest coś, z czym chciałbyś się już rozstać, jakie okoliczności wciąż zajmują Twoje myśli, mimo że nie istnieją już w Twoim życiu. Anioły fioletowego promienia pomogą Ci zrozumieć i uleczyć dawne sytuacje, poproś je, by otoczyły wszystkie ciążące Ci kwestie swoim fioletowym światłem przemiany i wyzwolenia. Więzy, które Ci szkodzą, możesz skorygować za pomocą fioletowego światła, zaś więzy, które są dla Ciebie ważne, możesz za jego pomocą zacieśnić. Światło tych Aniołów pomoże Ci otworzyć się na nowy wymiar poszerzonej świadomości.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

Horoskop Anielski na październik 2018 roku dla Wodnika

Drogi Wodniku, jesteś lubiany, mądry i opanowany. Masz w sobie potencjał, który zapewnia Ci ważną rolę do spełnienia. Odczuwasz strach przed ujawnieniem swoich emocji. Zdrada lub rozczarowanie pozostawiły głębokie ślady na Twojej duszy. Dzielnie poradzisz sobie z niespodziewaną niedyspozycją zdrowotną.

Jeśli jesteś samotny, bez żadnej zapowiedzi powróci do Ciebie były partner i okaże Ci pomoc. Jeśli natomiast jesteś w związku, zapanuje w nim zgoda i pojednanie, którego nikt nie przewidział, Ciebie i partnera czekają noce przepełnione zmysłowością.

Bezproblemowy przebieg kariery zapewnia Ci dobre widoki na przyszłość. Nadchodzące dni uprzyjemnią radosne spotkania z przyjaciółmi. Pojawią się nowe możliwości, które zaoferuje Ci przyjaciel. Możliwe, że będziesz musiał wejść w całkiem nowe środowisko, bądź przejść przez zupełnie nowe procedury, co okaże się dla Ciebie dość męczące. Dowiesz się o błędach, które będą musiały zostać poprawione.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

Horoskop Anielski na październik 2018 roku dla Koziorożca

Drogi Koziorożcu, będziesz się teraz wydawać innym zbyt potulną i mało asertywną osobą, będziesz wolał nie zajmować określonego stanowiska wobec innych sytuacji czy osób. Pewne silne emocje, jak uraza, frustracje, czy uczucie opuszczenia, będą Cię druzgotać i odebrać motywację. Pamiętaj, że nie wszyscy są gotowi i chętni, by decydować za Ciebie. Nie jesteś teraz zbyt odporny, ale masz szczególny talent, by wcześniej zapobiegać chorobom i leczyć je. Pierwszym lekarstwem dla Ciebie jest ruch, a drugim jest poprawne oddychanie. Medycyna naturalna jest dla Ciebie ogromnym wsparciem.

Twoje życie uczuciowe jest fascynujące, intensywne i absorbujące. Czeka Cię spotkanie z osobą, która jest sławną osobistością. Zakończy się czas trudnej rywalizacji w pracy, Twój sukces jest szybki i pewny, odbudujesz poczucie własnej wartości. Jesteś teraz chroniony pracując nawet w ryzykownych warunkach, w kontakcie z siłami natury lub niebezpiecznymi substancjami. Podejmiesz się poważnego, odpowiedzialnego zadania bądź złożysz obietnice, które trzeba będzie bezwarunkowo wypełnić.

Pamiętaj, że Twoje osobiste siły anielskie zawsze służyć Ci będą swoją pomocą. Wystarczy, że poprosisz je o wsparcie, a zjawią się, by rozproszyć strach i zwątpienie, odgrodzą Cię od negatywnych myśli i osób, które starają się skraść Twoją energię. Ich obecność pozwoli Ci przejawić w pełni Twój potencjał.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

Horoskop Anielski na październik 2018 roku dla Strzelca

Drogi Strzelcu, jesteś sprytny i masz mnóstwo pomysłów, jednak tracisz swój drogocenny czas z powodu aktualnych konfliktów wewnętrznych. Potrafisz jednak równoważyć swoje emocje i znajdować spokój ponownie, kiedy go utracisz. Twoje zdrowie będzie teraz delikatne, możesz mieć skłonność do chorób i zmęczenia, dlatego powinieneś unikać długotrwałych hulanek i ekscesów.

Jesteś zakochany, gotów na małżeństwo lub bycie z osobą, którą kochasz. Jeśli już jesteś w związku, jest on pogodny i satysfakcjonujący. Rozwiążesz problemy związane z dziećmi. Jesteś oddany swojej pracy i ludziom, z którymi pracujesz. Starasz się o wzorową współpracę, unikasz rywalizacji. Czeka Cię niespodzianka, szczęśliwy zjazd rodzinny lub spotkanie z przyjaciółmi. Możliwe, że doznasz moralnej krzywdy, ale otrzymasz godną pomoc i wsparcie. Poznasz swoje błędy i będziesz mieć szansę na ich naprawienie.

W tym miesiącu szczególną opieką otacza Cię Archanioł Uriel, który proponuje Ci zajrzeć w siebie, uwierzyć w swoje możliwości, uzdolnienia i posiadaną wiedzę. Nie marnuj darów ofiarowanych Ci przez Siły Wyższe, zaufaj sobie i swoim talentom. Jeśli chcesz dokonać zmian w swoim życiu, uważnie przeanalizuj sytuację i rozpocznij przygotowania zmierzające do celu. Tylko konsekwencja i pracowitość mogą doprowadzić do sukcesu. Poproś Archanioła Uriela o wsparcie, a pomoże Ci pokonać wszelkie trudności podczas realizowania Twoich planów i marzeń, a w szczególności, gdy plany te będą zgodne z Twoją karmą.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

Horoskop Anielski na październik 2018 roku dla Skorpiona

Drogi Skorpionie, jesteś sympatyczną i dobrze wychowaną osobą. Przyjmujesz życie zmysłowo i estetycznie, dążysz do odczuwania miłości i przyjemności. Obawiasz się zmian i to jest przyczyną Twoich blokad wewnętrznych i nadwrażliwości. Dzięki aktywności sportowej utrzymasz dobrą formę i będziesz tryskać energią. Szybko powrócisz do zdrowia, jeśli planujesz na najbliższy czas jakiś zabieg czy operację.

Jakaś miłosna deklaracja bądź miłosne spotkanie napełni Cię szczęściem. Częstsze rozmowy z partnerem okażą się dobre dla Waszej miłości, nawet w przypadku dopasowanych par. Wspierany i zachęcany przez tych, których kochasz, jesteś blisko osiągnięcia wysokich celów. Praca i miłość dla Ciebie nie wykluczają się wzajemnie, obie te wartości stawiasz na równi. Poczujesz się spełniony w swoich działaniach. Nic Ciebie nie zatrzyma w drodze do realizacji Twoich planów, musisz wierzyć w siebie i walczyć. Nawet jeśli popełnisz przy tym błędy, inni Ci je wybaczą. Twoim problemem może okazać się zbytnie przywiązanie do swoich planów, postaraj się zachować ufność i oddaj sprawy przeznaczeniu.

Zawsze, kiedy masz uczucie przebywania w otoczeniu, które jest zanieczyszczone energetycznie, w którym atmosfera jest ciężka i nieprzyjemna, możesz podnieść poziom energii i wnieść w nie jasność. Poprosić o wsparcie Elohimy Clair i Astreę, niech przeniknie Cię ich światło czystości. Następnie, niczym oszlifowany kryształ, skieruj to światło w swoje otoczenie. Światło to poniesie ze sobą informację jasnej czystości i podniesie częstotliwość drgań otoczenia, przez co możliwe będzie pozbycie się zanieczyszczeń. Pamiętaj, że masz ogromny wpływ na energię swojego otoczenia.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

Horoskop Anielski na październik 2018 roku dla Wagi

Droga Wago, jesteś delikatną osobą, zależną od sytuacji, emocji, ludzi, bądź szkodliwych substancji. Starannie oszacuj ryzyko, zanim się go podejmiesz. Smucą Cię wewnętrzne burze, ponownie pojawią się bolesne wspomnienia z przeszłości. Napięcie emocjonalne będzie zbierać swoje żniwo osłabiając Twoją kondycję fizyczną. Dbaj teraz o siebie szczególnie, bo istnieje ryzyko załamania nerwowego.

Osoba, która jest blisko Ciebie, przysporzy Ci trochę problemów związanych z brakiem szczerości i lojalności. Nawet niewinne kłamstewka mogą zdradzić Twoje zaufanie. Musisz raz jeszcze przeanalizować swoje plany, powinnaś wprowadzić w nie pewne modyfikacje, aby mogły zostać zrealizowane, ale najpierw zadbaj o swój odpoczynek. Żeby osiągnąć swój cel, musisz nauczyć się podejmować ryzyko. Los uśmiechnie się do Ciebie podczas podróży.

W tym miesiącu szczególną opieką otacza Cię Archaii przemiany. Poproś ją o wsparcie, a przeniknie Cię jej światło transformacji, bo jesteś już gotowa na zmiany. Jej wskazówki poczujesz dzięki swojej intuicji, poprzez tęsknotę, którą dostrzeżesz w swojej duszy, a pragnienie jej zaspokojenia doprowadzi Cię do odkrycia swojej prawdy i zadań, które przed Tobą stoją. Pamiętaj, że jesteś częścią wielkiego, boskiego planu. Zaufaj swoim zdolnościom, myślom i uczuciom, Archaii przemiany uświadomi Ci Twoją wytrwałość i siłę. Twoim zadaniem jest wykorzystanie Twoich darów z pełną odpowiedzialnością.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

Horoskop Anielski na październik 2018 roku dla Panny

Droga Panno, jesteś wesołą i opanowaną osobą, celem Twojego życia są przede wszystkim uczucia. Wiesz jak uszczęśliwiać innych i jak złagodzić sprzeczki. Potrafisz równoważyć swoje emocje i znajdować spokój ponownie, kiedy go utracisz. Postaraj się nie pracować ponad swoją miarę i unikaj stresu, jesteś na najlepszej drodze, aby wyjść z chorób układu krążenia. Osoba, którą kochasz, jest wierna, ciepła i warta szacunku, ale zbytnio ją kontrolujesz. Dzieci dadzą Ci wiele zadowolenia, czeka Cię teraz również dużo spotkań towarzyskich.

Sukcesy zawodowe, jakie osiągasz, są najlepszym dowodem na to, że władasz swoim przeznaczeniem, wytrwałość i Twoje zdolności są kluczem do Twoich sukcesów. W interesach pojawią się zarówno zyski, jak i straty. Doświadczysz wielkiej hojności. Wygrana lub znaczące wsparcie rozwiąże jeden z Twoich problemów. Twoje troski koncentrować się będą wokół domu, możliwe, że ich powodem będzie wzrost kosztów eksploatacji czy też fiasko transakcji, na której Ci zależało.

W tym miesiącu Archanioł Haniel zaprasza Cię do bezwarunkowego zaakceptowania i pokochania samego siebie takiego, jakim jesteś. Dostrzeż miłość w sobie, również zobacz ją w swoich bliźnich. Doceń ja i wyraź! Pożegnaj się ze swoją świadomością niedostatku i braku, przestań zajmować się tym, czego inni mają więcej niż Ty. Zacznij widzieć bogactwo, które Cię otacza i które nosisz w sobie. Prześlij miłość do ludzi, których kochasz, w rzeczy, które są dla Ciebie ważne, w swoją teraźniejszość i przyszłość. Zacznij rozwijać swoje potężne zdolności i nie zapominaj, że miłość mieszka w każdym stworzeniu.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

Horoskop Anielski na październik 2018 roku dla Bliźniąt

Drogi Bliźniaku, jesteś hojny i uczciwy, wykazujesz entuzjazm we wszystkim, co robisz. Żyjesz dość rozrywkowo, ale w granicach zdrowego rozsądku. Sprawia Ci przyjemność oddawanie się iluzorycznym fantazjom, rozkoszujesz się światem wymyślonym. Uważaj, aby nie myśleć snów z rzeczywistością. Możesz poprawić swoje zdrowie i wygląd przez pozbycie się złych nawyków i przyzwyczajeń oraz zmianę tempa życia. Jeśli do tej pory tego nie zrobiłeś, koniecznie zacznij stosować dietę.

Z partnerem życiowym tworzysz dobraną parę. Jeśli jednak odczuwasz lęk przed poświęceniem osobistej wolności ukochanej osobie, strach przed zobowiązaniami stanie się w końcu silniejszy i partner spotka się z Twoją odmową. W pracy unikasz rywalizacji, jesteś bardzo oddany swoim obowiązkom i ludziom, z którymi pracujesz. Bez żalu podzielisz się z innymi swoimi pomysłami, przedsięwzięciami i wygranymi. Jeśli straciłeś duchową orientację, ktoś pomoże Ci odnaleźć drogę. Znakomicie poradzisz sobie z przeciwnościami losu. Seria zbiegów okoliczności pomoże ostatecznie wyjaśnić Twoją sytuację.

W tym miesiącu ponownie swoją obecność przy Twoim boku pragnie zaznaczyć Twój Anioł Stróż.  Otacza Cię on nieustającą ochroną, z radością wspiera każdą Twoją myśl i działanie, które kierują Cię ku najwyższemu dobru. Zwracaj uwagę na znaki, które Twój Anioł Stróż zostawia w Twoim otoczeniu i słuchaj swojej intuicji, Twój anielski przyjaciel pragnie, byś dostrzegł coś ważnego, pamiętał o najwyższym celu Twojego życia, o tym, jak cenny jesteś i jak Twoje talenty ubogacają świat. Nie jesteś pozostawiony sam sobie w wypełnianiu tej misji, Twój Anioł Stróż towarzyszy Ci w każdej sytuacji i jak najlepszy przyjaciel chce dla Ciebie jak najlepiej i jest dumny ze wszystkich Twoich postępów. Czy pamiętasz, że jest on zawsze obecny przy Twoim boku?

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

Horoskop Anielski na październik 2018 roku dla Byka

Drogi Byku, jesteś uroczą i rozsądną osobą, troszczysz się o potrzeby innych. Dajesz dużo, ale także otrzymujesz wiele w zamian. Twoje emocje są różnorodne i bogate, często bardzo intensywne i ekspresyjne. Na szczęście nie boisz się nowych doświadczeń i wartościowych lekcji, jakie niesie ze sobą życie. Twoje zdrowie może być teraz delikatne, możesz być podatny na choroby, jest potrzeba naturalnego zrównoważenia całego organizmu, na przykład przy pomocy ziół. W Twoim związku uczuciowym po fazie zmęczenia z partnerem na nowo odkryjecie radość bycia razem. Ponownie poczujecie idealne zrozumienie na duchowym poziomie.

Twoje plany są bardzo ważne, daleko mierzysz. Potrafisz dzielić się tym, co sam otrzymujesz. Aby zrealizować swoje zamiary, poszukaj wpływowego wsparcia. Uważaj jednak na zdrady i nieporozumienia, masz licznych wrogów, zarówno zewnętrznych, jak i wewnętrznych. Zastosuj w swoich działaniach własne, przemyślane strategie i kontroluj swoje namiętności.

W tym miesiącu szczególną opieką otaczają Cię Elohimy Arkturus i Diana, istoty anielskie fioletowego światła służącemu przemianie i doskonałemu odnowieniu boskiej formy materii. Skup się na sile, która przemawia do Ciebie przez tych anielskich przewodników, a zaczniesz stopniowo powracać do swojej pierwotnej doskonałości. Czas pozbyć się tego, co ogranicza Twój dalszy rozwój i uwolnić się od tego, co minione. Przebaczaj tym, którzy uczynili Tobie coś złego. Przebaczaj sobie, że sam wyrządziłeś krzywdę. Wraz ze swoim przebaczeniem wysyłaj też swoją miłość i pamiętaj, że żadna niesprawiedliwość i krzywda nie jest w stanie zniszczyć Twojej doskonałości. Przebaczenie jest najskuteczniejszym sposobem zrywania więzów karmicznych.

~~Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

Horoskop Anielski na październik 2018 roku dla Barana

Drogi Baranie, jesteś opanowaną, dyplomatyczną i skromną osobą. Zbierasz nagrody i uznanie, mimo że nie dążysz do tego za wszelką cenę, czy też aby zadowolić wyłącznie siebie i zaszkodzić innym. Masz dobrą intuicję i powinieneś częściej jej używać. Zwróć uwagę na swoje sny, bo teraz mogą być prorocze.

Twoja władcza zmysłowość często kończy się zbytnimi ekscesami i powoduje zaburzenia. Uważaj, bo grozi Ci niebezpieczeństwo przesady. W życiu uczuciowym może pojawić się kryzys z powodu niezrozumienia. Możesz odczuwać strach przed miłością. Sprzyjać Ci będzie pomyślność w studiach i w działalności zawodowej i rekreacyjnej, związanej z komunikowaniem się, muzyką bądź ezoteryką. Cieszysz się szacunkiem pewnej ważnej osoby, która wiele dla Ciebie zrobi. Będziesz miał okazję do wykazania się hojnością, która zostanie sowicie wynagrodzona. Wybaczysz komuś dawną obrazę.

W tym miesiącu szczególną opieką otacza Cię Aralim Zafkiel, anioł wtajemniczenia, który pragnie abyś pamiętał o tym, że Ty sam tworzysz swoje myśli i uczucia. Postaraj się ukierunkować je na najwyższe siły wszechświata, nie dając się przy tym zwodzić żądzom, opiniom otoczenia, czy aktualnie modnym trendom. Pomogą Ci w tym modlitwy, medytacje, teksty Mistrzów, mantry, afirmacje – dowolne formy, poprzez które boskie siły mogą być aktywowane i zatrzymywane. Dzięki nim Twój rozum nie będzie już podlegał manipulacjom, natomiast stanie się mostem między Bogiem a człowiekiem. Jeśli skupisz się na swoim celu, podążysz swoją drogą, na której most przeniesienie Cię ponad manipulacjami świata, wówczas odkryjesz swoją siłę. Aralim Zafkiel jest niczym strażnik stojący przed tym mostem. Poproś go o wsparcie, a podpowie Ci on, co najlepiej pomoże Ci nawiązać kontakt z boskością.

~~Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue