Archiwa kategorii: Horoskop Anielski

Horoskop Anielski dla każdego znaku zodiaku

Horoskop Anielski na lipiec 2017 dla Ryby

Droga Rybo, jesteś systematyczna, skrupulatna i wierna swoim zasadom. Krok po kroku zmierzasz do sukcesu. Cieszysz się zasłużonym poważaniem. Obawiasz się zmian i to jest powodem Twoich wewnętrznych blokad, które mogą sprawić, że staniesz się nadwrażliwa. Wewnętrzne zmagania odbijają się na Twoim ciele, śnie i apetycie. Jesteś gotowa na bycie z osobą, którą kochasz, a jeśli jesteś już w związku, jest on pogodny i satysfakcjonujący.

Możliwe, że w pracy otrzymasz awans. Żeby Twoje cele zostały zrealizowane, musi nastąpić radykalna zmiana. Niczego nie otrzymasz za darmo. Wszystko, co osiągniesz, będziesz zawdzięczać swojej pracy i sumienności. Twoje zaangażowanie i miłość do wykonywanego zawodu zapewnią Ci stanowisko zadowalające finansowo. Niefortunne wypadki i nieszczęścia nie będą Cię w stanie dotknąć, jeśli zachowasz tarczę ochronną ze swojego optymizmu i poczucia szczęści.

W tym miesiącu czuwa nad Tobą Archanioł Zadkiel. Pomoże Ci zrozumieć Twoją siłę. Klucz do szczęścia leży w tym, by nie zdradzać siebie i swoich przekonań, lecz kochać siebie samego, szanować i cenić to, co robisz. Pamiętaj, że życie jest darem i ponosisz odpowiedzialność za to, jak je wykorzystasz.

~~ Słuchająca Aniołów

Horoskop Anielski na lipiec 2017 dla Koziorożca

Drogi Koziorożcu, jesteś uprzejmy i uroczy, przyciągasz do siebie uwagę i miłość, ponieważ sam emanujesz miłością. Nuda i rutynowe czynności pozbawiają Cię motywacji do działania. Krytyka innych lub złudny sukces są w stanie wpędzić Cię w depresję. Łakomstwo odbija się na Twojej figurze, pojawić się też mogą niewielkie problemy związane z zastojem płynów, lecz poza tym nie powinieneś mieć większych dolegliwości zdrowotnych.

Jeśli zauważasz, że Twój związek uczuciowy nie ma już racji bytu, pozwól odejść nieodpowiedniej osobie. Szczera rozmowa z partnerem i wyjaśnienie sobie swoich oczekiwań pozwoli wam jasno określić waszą sytuację bez niepotrzebnego dramatyzowania.

Masz wyjątkowy talent mediatora, przydaje Ci się szczególnie w odniesieniu sukcesu, jeśli jesteś sprzedawcą, artystą bądź Twój zawód związany jest z sądownictwem i administracją. Masz teraz szansę zdobyć pieniądze i szczęście za granicą, szczęśliwa ręka fortuny ochrania Cię przed niebezpieczeństwami i nieprzyjaciółmi. Nawet jeśli przez swoją bezmyślność popadasz w kłopoty, Twój Anioł zawsze wie, jak wyciągnąć Cię z zawirowań losu. Zastanów się, czy nie stawiasz sobie zbyt wysokich wymagań. Uważaj, by nie załamał Cię nadmiar pracy, niespodziewana porażka lub przymusowa przerwa w realizacji Twoich planów.

W tym miesiącu Serafin Kamael pragnie wtajemniczyć Cię w sposoby świadomego używania swojej siły woli. Nie skarż się na warunki, w jakich żyjesz. To Ty je wybrałeś i to Ty możesz je zmienić. Jeśli nie używasz swojej siły woli, Twoje życie będzie sterowane przez innych ludzi i Twoją podświadomość. Każdy, kto nie potrafi z niej korzystać, staje się polem rozgrywek dla sił, które go otaczają. Nieustanna koncentracja na swoich pragnieniach jest kluczem do Twojego celu i sukcesu.

~~ Słuchająca Aniołów

Horoskop Anielski na lipiec 2017 dla Wodnika

Drogi Wodniku, zdajesz sobie sprawę, że zbytnie przywiązanie do luksusu i zbytku powoduje zamęt w Twoim życiu i oddala Cię od prawdziwych wartości. Rozwój duchowy ma dla Ciebie ogromne znaczenie, chociaż możesz się do tego nie przyznawać. Być może z tego powodu nieświadomie cierpisz. Ten chaos w Twojej duszy potrzebuje reorganizacji. Nadmierne dogadzanie sobie odbija się na Twojej kondycji i może powodować wahania energii i ciśnienia. Uważaj teraz na gorączki i zapalenia.

W Twoim związku lub małżeństwie panuje pełnia szczęścia. Partner jest Twoją pokrewną duszą, z którą możesz budować solidną, głęboką i satysfakcjonującą relację. Nie powinno być chmur przesłaniających wasz związek zarówno teraz, jak i w najbliższej przyszłości.

Twoje niezaprzeczalne talenty i wartości, jakimi kierowałeś się w pracy, teraz zaczną przynosić profity. Osiągniesz wyjątkowo dobre wyniki przy dość skromnym wysiłku z własnej strony. Czeka Cię niespodzianka, szczęśliwy zjazd rodzinny lub radosne spotkanie z przyjaciółmi. Trochę trosk przysporzyć Ci może odłożony lub nieskończony remont, zawieszony zakup nieruchomości lub trudności związane z domem i rodziną. Żeby uzyskać to, co zaplanowałeś, musisz wyzwolić swoją intuicję i podążyć za tym, co dyktuje Ci serce.

~~ Słuchająca Aniołów

Horoskop Anielski na lipiec 2017 dla Strzelca

Drogi Strzelcu, zbyt dużo dynamicznej energii uwięzione jest w sferze Twoich emocji. Postaraj się przełamać i pokonać swoje blokady. Przejdziesz przez osobisty kryzys i poczujesz się przytłoczony wydarzeniami, ale możesz liczyć na wyjątkowy przypływ odwagi i siły. Zadbaj o więcej ruchu, bo ospałość i lenistwo odbijają się na Twoim ciele i mogą stać się przyczyną zaburzeń hormonalnych.

W miłości wydawać Ci się może, że Twoje złudzenia rozwiewają się jak poranne mgły, bo partner nie jest tak wspaniały, jak tego oczekiwałeś. W pracy uda Ci się wygrać rywalizację, szczególny sukces osiągniesz pracując w wydawnictwie lub marketingu. Jeśli myślisz o zmianie zajęcia, natychmiast odpowiedz na ogłoszenie. Pragnienia materialne prowadzą do bolesnego konfliktu w Twojej duszy. Od jakiejś ważnej osoby otrzymasz pomoc finansową lub też sam uczynisz wspaniały gest wobec innych osób. Twoje życie towarzyskie teraz rozkwitnie. Będziesz musiał dokonać wyboru, który nie będzie dla Ciebie łatwy.

Elochimy Orion i Angelika pomogą Ci wypełnić zadania, które stoją przed Tobą w tym momencie. Zwróć się do swoich anielskich opiekunów, a dzięki nim zaczniesz doświadczać doskonałej harmonii. Orion i Angelika chcieliby, abyś podchodził do swojego życia cały czas tak, jakby wszystko przytrafiało Ci się po raz pierwszy. Obojętnie, gdzie się znajdujesz, bez względu na czas, na to, co nakazują schematy, których postanowiłeś się trzymać, możesz być Tu i Teraz i robić to, czego pragniesz z głębi serca.

~~ Słuchająca Aniołów

Horoskop Anielski na lipiec 2017 dla Skorpiona

Drogi Skorpionie, jesteś hojny i uczciwy. Wykazujesz entuzjazm we wszystkim, co robisz. Kochasz ryzyko. Żyjesz dość rozrywkowo, lecz nie naruszasz powszechnie akceptowanych granic. Pozwalasz, by Twój nastrój zależał od sytuacji lub nastawienia innych ludzi. Wystrzegaj się łakomstwa, bo odbije się ono na Twojej figurze. Uważaj też na niewielkie problemy związane z zastojem płynów w organizmie. W Twoim związku panuje obustronna wierność i wzajemne zrozumienie. Niedługo nastanie to, czego wraz z partnerem długo oczekujecie.

Jeśli Twoja praca związana jest z kulturą, niedługo osiągniesz znaczny sukces, pamiętaj jednak, by przez bujanie w obłokach nie zapominać o kwestiach praktycznych, bo zaczniesz popełniać błędy. Uważaj na defraudację. Jeśli w pracy pojawią się konflikty, poproś o ich złagodzenie bardziej kompetentną osobę. Wydawać Ci się może, że wszystkie sprawy prawne, negocjacje postępują zbyt powoli. Nie martw się, Twój wewnętrzny i zewnętrzny niepokój powinien zakończyć się już wkrótce.

~~ Słuchająca Aniołów

Horoskop Anielski na lipiec 2017 dla Wagi

Droga Wago, jesteś rozważna i kulturalna. Masz delikatną psychikę, męczą Cię wyskoki i wybryki. Jeśli chronisz siebie przed burzliwymi emocjami i wewnętrznymi rozterkami, taka nadmierna kontrola tłumi Twoją prawdziwą osobowość. Sięgnij do terapii naturalnych, znajdziesz wśród nich sposób, który pomoże Ci przywrócić harmonię duszy i ciała. Twoje serce uspokoi nagła zmiana w relacji – niespodziewane wyznanie miłości bądź separacja, która obu stronom przyniesie ukojenie.

Skromność i zaangażowanie, z jakim wypełniasz swoje obowiązki, gwarantują Ci zaufanie i stabilność. Pomimo kryzysu utrzymasz swoje stanowisko i miejsce pracy. Stawiasz czoło pewnemu problemowi, ale odniesiesz zwycięstwo lub otrzymasz w tym znaczące wsparcie. Niezbędne wyjaśnienia rozjaśnią skomplikowaną sprawę. Po wszystkim uzmysłowisz sobie, że było to mniej trudne niż się spodziewałaś. Doświadczysz wielkiej hojności.

~~ Słuchająca Aniołów

Horoskop Anielski na lipiec 2017 dla Panny

Droga Panno, jesteś konsekwentna, wytrwała i pełna wiary w siebie. Nie stwarzasz sobie sama zbędnych problemów. Bardzo duży wpływ na Twój stan emocjonalny ma sztuka i estetyka. Masz szansę na tworzenie sztuki na najwyższym poziomie. Odczuwać możesz fizyczną dysharmonię, którą już dobrze znasz, ale jesteś w stanie ją pokonać dzięki własnym wrodzonym zdolnościom do leczenia. W Twoim życiu uczuciowym może okazać się, że będziesz musiała walczyć z rywalką bądź czeka Cię przypadkowe spotkanie z byłym parterem.

Jakiś ryzykowny lub niekompletny projekt wymagać będzie od Ciebie znaczących modyfikacji. Potrzebna będzie pomoc ze strony przyjaciół. Nie przejmuj się tym zbytnio, bo dopisze Ci szczęście, również w finansach. Możliwe, że wkrótce otrzymasz spadek lub jakąś rekompensatę. Uważaj na niebezpieczne pokusy, będą sprawdzianem Twojej wiarygodności.

W tym miesiącu Anioł Nathanael będzie Twoim anielskim przewodnikiem, poprzez którego nawiążesz kontakt z Duchowymi Mistrzami. Poproś go o wsparcie i pozwól, by duchowy ogień dotknął całej Twojej istoty. Twoje serce napełni się wdzięcznością, dostrzeżesz wszystkie iluzje, którymi tak długo żyłaś i którym się poświęcałaś. Będziesz się cieszyć, że spadł Ci ten ciężar z ramion. Pozwól na swobodny przepływ wypadków.

~~ Słuchająca Aniołów

Horoskop Anielski na lipiec 2017 dla Lwa

Drogi Lwie, umiejętność spojrzenia w głąb siebie jest jednym z Twoich cennych talentów. Jeśli tylko zechcesz, znajdziesz wszystkie rozwiązania i odpowiedzi, bo są one w Tobie. Brak pewności i lenistwo przeszkadzają Ci jednak podjąć walkę. Czujesz się zagubiony i brak Ci zaufania do partnera. Wystrzegaj się zazdrości, bo przez bezpodstawne oskarżenia możesz stać się powodem tego, że partner rzeczywiście Cię zdradzi. Silny stres odbija się na Twoim zdrowiu i to on może być przyczyną bólu mięśni i stawów.

Dzięki zasłyszanej plotce, z której zrobisz użytek, dostaniesz się, gdzie zechcesz. Potrafisz posługiwać się słowami, wiesz jak wyrazić siebie i przekonać innych do swojego zdania. Uważaj teraz na zapalenia i urazy.

Fortuna uśmiechnie się do Ciebie, jeśli planujesz wyjazd, zwłaszcza, gdy znasz języki obce. Masz szansę również na wygraną na loterii. Przed Tobą ważny egzamin lub zadanie do wykonania. Bądź odważny, bo niezdecydowanie może okazać się zgubne dla Twoich planów.

~~Słuchająca Aniołów

Horoskop Anielski na lipiec 2017 dla Raka

Drogi Raku, jesteś silny i niezależny. Walczysz przeciw wszystkiemu, co według Ciebie jest niesprawiedliwe, co dodatkowo wzmacnia Twój charakter. Uczucie prześladowania i osamotnienia, urazy i frustracje to bardzo silne emocje, które mają na Ciebie druzgocący wpływ. Uważaj, by ich nadmiar nie odebrał Ci całej motywacji do działania. Zadbaj o swój odpoczynek, dzięki temu wrócisz do swoich zajęć z energią i entuzjazmem. Stres i psychiczna sztywność odbijają się na Twojej kondycji fizycznej, włącznie z bólami mięśni i stawów. Uważaj teraz również na kręgosłup.

Jeśli uważasz, że Twój związek uczuciowy nie daje ani Tobie, ani Twojemu partnerowi szczęścia, pozwól mu odejść. Rozmowa o wspólnych oczekiwaniach pozwoli Wam bez zbędnych dramatów wszystko wyjaśnić i ustalić.

Twoje przekonania, komunikatywność i dobre przygotowanie torują Ci drogę do sukcesu. Zarobki będą proporcjonalne do wcześniejszych uzgodnień i Twojego zaangażowania. Twórcze myślenie i kreatywne pomysły pomogą Ci zażegnać kryzys. Zwróć uwagę na swoje sny, bo Twoja intuicja będzie podpowiadać Ci w nich dobre rozwiązania. Uważaj, bo osoba, o której myślisz, że zawsze możesz na nią liczyć, okaże się zawodna, a rozwianie tych złudzeń okaże się dla Ciebie bolesne.

~~ Słuchająca Aniołów

Horoskop Anielski na lipiec 2017 dla Bliźniąt

Drogi Bliźniaku, jesteś zdecydowany i odważny. Stałeś się autorytetem w zawodzie, który wykonujesz. Przytłaczać Cię może nadmiar emocji i wątpliwości, których nie możesz kontrolować. To one mogą być przyczyną bezsenności lub koszmarów nocnych, które później zajmują Twoje myśli. Uważaj teraz na lekarstwa i alkohol, bo mogą negatywnie wpłynąć na Twój stan fizyczny i psychiczny. Bądź również ostrożny z ogniem. Masz szansę na nieoczekiwane uzdrowienie. Twój związek jest pogodny i przynosi Ci dużo satysfakcji. W swoim partnerze jesteś zakochany do szaleństwa i zdecydowany być z nim na dobre i złe.

Osiągniesz sukces dzięki własnej pracy w nauce, w polityce lub prawie. Twoje naukowe przygotowanie do stojących przed Tobą zadań jest doskonałe. Szczęśliwy zbieg okoliczności pomoże w realizacji Twoich marzeń lub odsunie zagrażające Ci niebezpieczeństwa. Jeśli kierujesz inwestycjami, robisz to bardzo dobrze, zapewnią Ci dochód finansowy. Bądź uważny i postaraj się zabezpieczyć przed kradzieżą lub stratami, bo na dłuższy czas przysporzy Ci to zmartwień, które jednak w końcu okażą się bezpodstawne. Masz szansą wygrać sprawę urzędową o trudnym i przykrym przebiegu.

~~ Słuchająca Aniołów