Archiwa kategorii: Horoskop Anielski

Horoskop Anielski dla każdego znaku zodiaku

Horoskop Anielski na wrzesień 2017 dla Ryby

Droga Rybo, jesteś inteligentna i odważna, zastanów się tylko, czy przy tym nie jesteś zbyt nietolerancyjna dla innych ludzi i ich przekonań. Uważaj, bo możesz uwikłać się w jakieś ekstremalne sytuacje lub niebezpieczne inicjatywy. Z pewnością nie będziesz narzekać teraz na nudę i brak nowych doświadczeń. Silne i intensywne emocje wpędzają Cię w lęki i narażają na szwank Twój spokój, w zdobycie którego wkładasz wiele wysiłku.  Postaraj się znaleźć odpowiedni dla siebie sposób na powrócenie do równowagi, bo stresujący okres zagraża Twemu spokojowi wewnętrznemu i nerwom. Jeśli dojdziesz do wniosku, że Twój związek uczuciowy dotarł do końca drogi, być może konieczna będzie przerwa na refleksje, porozmawiaj o tym szczerze ze swoim partnerem.

Kierując się swoją intuicją, dokonasz pozytywnych zmian w swojej pracy. Decyzja, którą podejmiesz pod wpływem chwili, może okazać się być tą właściwą. Po dość trudnej dla Ciebie zmianie zacznie dopisywać Ci szczęście. Otworzą się przed Tobą wspaniałe możliwości, okazje do nowych podróży. Uważaj, bo zazdrosny przeciwnik lub męczący ludzie będą chcieli pozbawić Cię energii. Będziesz musiała dokonać zdecydowanego wyboru.

~~ Słuchająca Aniołów

Horoskop Anielski na wrzesień 2017 dla Koziorożca

Drogi Koziorożcu, jesteś mądry i elokwentny. Masz zapał do wszystkiego, co robisz i szczególny dar wychodzenia z kryzysów życiowych. Kochasz ryzyko, jesteś jednak zbyt zależny od sytuacji lub ludzi. Utrzymujesz świetną formę, którą widać także w Twojej figurze. Właściwe odżywianie i odpowiednia pielęgnacja ciała przynoszą Ci cudowne rezultaty. Jeśli uważasz, że w Twoim związku uczuciowym od dłuższego czasu nie układa się zbyt dobrze, to najwyższy czas na poważną rozmowę z partnerem. Czasami trzeba zamknąć jedne drzwi, by móc otworzyć drugie.

Jesteś oddany swojej pracy i ludziom, z którymi pracujesz. Uda Ci się uniknąć zbędnej rywalizacji. Odczuwać możesz potrzebę zmiany, a jeśli tak się stanie, podążaj za tym, co podpowiada Ci intuicja, bo Twoja decyzja okaże się być szczęśliwą w przyszłości. Zmiana ta pomoże Ci też spojrzeć w siebie i rozpoznać swoje wcześniejsze pomyłki. Wciąż masz wiele do wyznania i naprawienia, ale jedynie zmiana swoich dotychczasowych przekonań i sposobów postępowania pomoże Ci zmienić się na lepsze.

~~ Słuchająca Aniołów

Horoskop Anielski na wrzesień 2017 dla Wodnika

Drogi Wodniku, jesteś komunikatywny, ekstrawertyczny i bardzo elokwentny. Uważaj, by nie powiedzieć zbyt dużo w obecności nieodpowiednich osób, bo możesz ujawnić czyjeś sekrety. Powstrzymaj się od wszelkiej przesady, bo teraz nie wyjdzie Ci ona na zdrowie.

Twoje uczucia są intensywne, ale starasz się trzymać je pod kontrolą. Wiesz, jak radzić sobie z negatywnymi emocjami, potrafisz wynieść na światło tylko te harmonijne i potrzebne innym. Masz uspokajający wpływ na otoczenie. Jeśli osoba, którą kochasz, zachowuje się względem Ciebie nieuczciwie, miej odwagę pozostawić bieg rzeczy ich własnemu losowi.

Żeby Twoje cele mogły zostać zrealizowane, musi nastąpić radykalna zmiana. Masz wrogów obok siebie – pasożytów i fałszywych przyjaciół, jak i w samym sobie: swoją niekonsekwencję, lenistwo i niepewność. Nie martw się tym zbytnio, tylko staraj się uczciwie pracować nad swoimi przywarami, znajdujesz się teraz w fazie dostatku i ochrony, szczególnie przed kradzieżami i oszustami. Możliwe, że czeka Cię awans.

~~ Słuchająca Aniołów

Horoskop Anielski na wrzesień 2017 dla Barana

Drogi Baranie, może otoczenie postrzega Cię jako skromną osobę, Ty zaś jesteś bardzo bogaty wewnętrznie. Niewiele osób ma dostęp do Twojej duszy, obawiasz się otworzyć przed innym. Nie do końca ufasz swoim uczuciom, potrzebujesz ciągłej akceptacji. Pamiętaj, że udzielając pomocy i pocieszając innych, sam również poczujesz się lepiej. Możesz teraz odczuwać spadek energii po dłuższym wysiłku oraz mieć zmniejszoną odporność na przeziębienia i choroby sezonowe. Powinieneś lepiej się odżywiać.

Twój związek uczuciowy mocno absorbuje Twoją uwagę, panuje w nim pełne zrozumienie. Jeśli jesteś samotny, teraz nie jest dobry moment na nową relację, na razie skup się na realizacji swoich marzeń i planów. Możesz nie znajdować teraz w sobie energii wystarczającej do tego, aby zmierzyć się z niesprzyjającymi Ci ludźmi. Czujesz się ograniczany przez innych, nieścisłości w realizowanych projektach mogą sprawić, że nawet jeśli się powiodą, nie będziesz odczuwać z tego powodu satysfakcji. Jednak wykażesz się ogromną przedsiębiorczością, jeżeli pracujesz w nieruchomościach. Szczęście dopisze Ci w grach i innych dość ryzykownych przedsięwzięciach. Ośmiel się mieć!

~~Słuchająca Aniołów

Horoskop Anielski na wrzesień 2017 dla Strzelca

Drogi Strzelcu, jesteś spokojny, szczery i lojalny wobec swoich pomysłów. Wydajesz się być stworzony do nauczania i sztuki. Zbyt dużo energii i dynamizmu jest uwięzione w sferze Twoich emocji, postaraj się przełamać i pokonać swoje bariery. Nadmierne dogadzanie sobie, z czego nieraz jesteś bardzo dumny, może zacząć odbijać się na Twojej kondycji i powodować wahania energii i ciśnienia. Uważaj na gorączki i zapalenia.

Twój związek uczuciowy bardziej niż namiętność charakteryzuje przyjaźń i harmonia, z partnerem łączą Cię wspólne zainteresowania. Dzięki wsparciu osoby, która wie, że może na Ciebie zawsze liczyć, możesz otrzymać awans. Uważaj na pomówienia, bo nie wszyscy są Ci życzliwi. Po pewnej bolesnej zmianie znów zacznie Ci dopisywać szczęście. Otworzą się przed Tobą wspaniałe możliwości, okazje do podróży. Mogą dokuczać Ci trudności i troski związane z domem i rodziną, zawieszonym zakupem nieruchomości lub odłożonym lub nieskończonym remontem.

~~ Słuchająca Aniołów

Horoskop Anielski na wrzesień 2017 dla Skorpiona

Drogi Skorpionie, jesteś hojną i komunikatywną osobą. Twój poziom duchowości jest wysoki. Wiesz jak leczyć siebie i innych, bez trudu znajdziesz odpowiednie metody, które przynoszą najlepsze wyniki. Nawet Twoje słowa potrafią ukoić czyjąś duszę, sam jednak możesz odczuwać konsekwencje bolesnych doświadczeń swojej drogi życia. Twój wewnętrzny świat jest intensywny i zróżnicowany, ale nie pasuje do otaczającej Cię rzeczywistości. Wyjątkowa intuicja może podpowiadać Ci dobre rozwiązania, również poprzez prorocze sny. Wytrąci Cię z równowagi trudność związana z czymś estetycznym, na przykład z akceptacją swojego wyglądu zewnętrznego.

Właściwe odżywianie i pielęgnacja ciała przyniosą cudowne rezultaty. Zadbaj też o więcej ruchu, bo lenistwo i opieszałość będą odbijać się na Twoim ciele, a nawet mogą stać się przyczyną zaburzeń hormonalnych.

Nie widać chmur nad Twoim związkiem uczuciowym zarówno teraz, jak i w przyszłości. Możesz już być pewien, że w końcu znalazłeś swoją pokrewną duszę, z którą możesz budować solidny, głęboki i satysfakcjonujący związek. Nauka nowych rzeczy nie przysporzy Ci teraz żadnych problemów. Zwycięstwo w jakiejś rywalizacji lub znaczące wsparcie rozwiąże jakiś niewielki problem. W inwestycjach pojawią się zarówno zyski, jak i straty, lecz nie pozwól, by wpłynęło to negatywnie na Twoją motywację do pracy.

~~ Słuchająca Aniołów

Horoskop Anielski na wrzesień 2017 dla Wagi

Droga Wago, jesteś wrażliwą i delikatną osobą, gotową nieść pomoc tym, którzy cierpią bez wywoływania w nich uczucia bycia zobowiązanymi. Niezobowiązujące flirty podwyższają Ci poczucie wartości, lecz także powodują mętlik w głowie i sprawiają, że podejmujesz nietrafne decyzje. Czujesz się przytłoczona emocjami i wątpliwościami, których nie możesz kontrolować. To wszystko może być przyczyną bezsenności lub nocnych koszmarów, o których później rozmyślasz. Pamiętaj, że harmonia i równowaga wewnętrzna kształtują Twoją duszę, umysł i ciało, a im więcej będzie ich w Tobie, tym bardziej piękno i harmonia będą dostrzegalne w Twoim wyglądzie. Twój związek uczuciowy jest stabilny, pomimo doznanych pokus i nie zawsze radosnych doświadczeń.

Zakończy się czas trudnej rywalizacji, Twój sukces jest pewny. Odzyskasz zdrowe poczucie własnej wartości, może też nadarzyć się szansa na wykorzystanie Twojego politycznego talentu. Możesz być pewna ochrony przed wypadkami, intrygami i niesprawiedliwymi oskarżeniami. Mogą pojawić się niewielkie troski związane ze szkołą lub edukacją dzieci, korzystając wówczas z pomocy nauczyciela lub psychologa, a szybko uda się Wam rozwiązać problem.

~~ Słuchająca Aniołów

Horoskop Anielski na wrzesień 2017 dla Panny

Droga Panno, jesteś delikatną osobą, a Twój aktualny nastrój zależy od emocji, ludzi, a nawet od wpływu substancji, które mogą szkodzić Twojemu zdrowiu. Staraj się dokładnie oszacować ryzyko, zanim je podejmiesz. Twoim problemem jest to, że tłumisz swoje emocje, boisz się dać im upust i trzymasz wszystko w środku. Pamiętaj, że oprócz ryzyka skostnienia, takim działaniem wykluczasz dla siebie najlepsze możliwości. Jeśli dokuczają Ci chroniczne i nawracające choroby, są one następstwem Twoich blokad emocjonalnych. W Twoim związku uczuciowym nie wszystko układa się najlepiej. Spory i napięcia tylko zatruwają atmosferę, postaraj się okazać więcej zrozumienia i uczucia swojemu partnerowi.

Praca przysparza Ci wiele satysfakcji, podczas gdy niezdecydowanie i zbyt zachowawcze działania spowalniają Twój rozwój. Nie przejmuj się przeciwnościami, wszystkie trudności pokonasz w poprawny, uczciwy i kategoryczny sposób. Nie powinnaś narzekać teraz na finanse. Dzieląc się tym, co posiadasz w nadmiarze, zbliżysz się do innych ludzi. Osoba, o której myślałaś, że zawsze możesz na nią liczyć, nagle okaże się płytka i zawodna, co może być dla Ciebie bolesnym rozczarowaniem.

~~ Słuchająca Aniołów

Horoskop Anielski na wrzesień 2017 dla Lwa

Drogi Lwie, możesz czuć się zmęczony, przeciążony zobowiązaniami, a to, że wciąż musisz być dyspozycyjny jedynie zwiększa Twój stres. Potrzebujesz przerwy od pracy. Uczucie zagubienia, emocjonalny mętlik lub wmawianie sobie kłamstw sprawią, że nie będziesz zdolny do konfrontacji z trudniejszą sytuacją i trudno Ci będzie podjąć skuteczne działania. Starasz się utrzymywać dobrą formę fizyczną i dbasz o swoje zdrowie. Jeśli jesteś kobietą i od dłuższego czasu starasz się o dziecko, teraz masz szansę na zajście w upragnioną ciążę. Wraz z partnerem tworzysz dobrze dobraną parę, lecz strach przed zobowiązaniami i poświęceniem osobistej wolności może okazać się w końcu silniejszy i zdecydowanie odmówisz złożenia deklaracji, na które nie masz ochoty.

Nauka nowych rzeczy nie sprawi Ci teraz najmniejszych trudności, przyjemność sprawią Ci również kreatywne, artystyczne zajęcia. Obecnie jesteś szczególnie chroniony przed niebezpieczeństwami i tak zwanymi wampirami energetycznymi – osobami, które nieświadomie lub celowo chciałby podkradać od Ciebie życiową energię. Wciąż masz pewne sprawy do przepracowania, które ciążą Twojej duszy, lecz aby dążyć do poprawy musisz zmienić swoje dotychczasowe opinie i postępowanie.

~~Słuchająca Aniołów

Horoskop Anielski na wrzesień 2017 dla Raka

Drogi Raku, jesteś solidny i rygorystyczny, masz wrodzony talent do badań naukowych. Starasz się, by Twoje myśli były jasne, konsekwentnie realizujesz narzucone sobie plany działania. Dzięki mądrości, którą z wiekiem zdobywasz, Twoje uczucia staną się klarowne i sprecyzowane. Jeśli pozwolisz, by w Twoich emocjach rozszalała się burza, może stać się to przyczyną chorób i depresji z występującymi na przemian momentami euforii. Słuchaj swojej intuicji, bo dobrze Ci doradza, możliwe, że Twoje sny będą prorocze.

Jeśli jesteś w związku, to jest on nie tylko szczęśliwy i satysfakcjonujący, ale również bez problemów finansowych. Doskonale radzisz sobie na odpowiedzialnym stanowisku. Sukcesy mogą Cię teraz czekać wszędzie: w nauce, w pracy i na giełdzie. Możliwe, że otrzymasz dodatkowe pieniądze lub spadek. Wiele zadowolenia przyniosą Ci podróże zagraniczne, spodziewaj się szkoleń i pracy w innym mieście lub kraju. Radość sprawi Ci również jakaś niespodzianka, szczęśliwy zjazd rodzinny lub spotkanie z przyjaciółmi. Uważaj, bo możesz doświadczyć agresji i niesprawiedliwości w sprawie urzędowej lub prawnej.

~~ Słuchająca Aniołów