Archiwa kategorii: Horoskop Anielski

Horoskop Anielski dla każdego znaku zodiaku

Horoskop Anielski na luty 2018 roku dla Ryby

Droga Rybo, jesteś komunikatywna i szczodra, zawsze gotowa pomóc innym w rozwiązaniu problemów. Jesteś też cenionym nauczycielem, dobrym mediatorem, a także pełną czułości osobą troszczącą się o potrzeby partnera. Ostra krytyka burzy Twój spokój wewnętrzny. Nie jesteś zbyt odporna, ale masz szczególny talent, by wcześniej zapobiegać chorobom i leczyć je. Najważniejszym lekarstwem dla Ciebie jest ruch, drugim jest poprawne oddychanie. Dodatkowym wsparciem dla Twojego zdrowia jest medycyna naturalna, szczególnie zaś zioła.

W swoim związku uczuciowym czujesz się szczęśliwa i doceniona, Twoja miłość jest odwzajemniona. Nie tylko w partnerstwie, ale również w Twojej rodzinie panować teraz będzie doskonałe zrozumienie. Na drodze do sukcesu zawodowego potrzebujesz chwili przerwy i odpoczynku, a potem ponownej analizy swoich planów. Aby mogły zostać zrealizowane, potrzebują wprowadzenia pewnych zmian. Uważaj, bo masz licznych wrogów, zarówno wewnętrznych, jaki i zewnętrznych. Staraj się stosować własne, przemyślane strategie i kontroluj swoje namiętności. Nabycie nieruchomości lub jakiś zadowalający kontrakt ocali Twoją sytuację mieszkaniową przed zmianami lub niewesołymi niespodziankami. Zwróć uwagę na swoje sny, bo w nich otrzymasz odpowiedź na swoje pytanie.

~~ Słuchająca Aniołów

Horoskop Anielski na luty 2018 roku dla Koziorożca

Drogi Koziorożcu, jesteś szczery i lojalny, ale często niezrozumiany przez innych, co sprawia, że czujesz się więźniem sytuacji i jesteś zagubiony. Porozumienie z innymi ludźmi utrudniać mogą sprzeczne emocje i Twoje nagłe zmiany nastroju. Skutkiem Twojego rozproszenia są również kolekcje siniaków i stłuczeń, które na szczęście szybko się goją. Postaraj się jednak być bardziej uważny, bo teraz grożą Ci oparzenia i zwichnięcia.

Jesteś zakochany i gotowy na bycie z osobą którą kochasz, natomiast jeśli jesteś w stałym związku, jest on pogodny i satysfakcjonujący. Jeśli w ostatnim czasie pojawiły się problemy z dziećmi, teraz zostaną rozwiązane. Postaraj się o chwilę odpoczynku od pracy, bo Twoje plany wymagają ponownej analizy i naniesienia pewnych zmian, jeśli ich realizacja ma dojść do skutku. Bądź jednak spokojny, uda Ci się pokonać przeciwności losu, jesteś też teraz szczególnie chroniony przed smutkami. Kończy się dość ciężki dla Ciebie okres doświadczeń, na końcu tej trudnej i długiej drogi pojawi się nagroda. Błogosławieństwo fortuny zapewni Ci spełnienie marzenia.

~~ Słuchająca Aniołów

Horoskop Anielski na luty 2018 roku dla Wodnika

Drogi Wodniku, możesz odczuwać uczucie zagubienia i emocjonalny mętlik, który sprawia, że stajesz się niezdolny do działania i do konfrontacji z sytuacją. Nie wmawiaj sobie kłamstw. Duchowość ma dla Ciebie fundamentalne znaczenie, chociaż możesz się do tego nie przyznawać i być może dlatego nieświadomie cierpisz. Postaraj się więcej ruszać, bo lenistwo sprzyja przybieraniu na wadze, może być też powodem problemów związanych z systemem limfatycznym.

Twój partner odwzajemnia Twoją miłość. Jeśli jesteście w formalnym związku, wasze małżeństwo jest zgodne i harmonijne, niemal idealne. W pracy zapracowałeś na zaufanie, szacunek i poważanie. Twoja dobra sława jest zasłużona, zwłaszcza, jeśli Twój zawód związany jest z prawem i administracją. Dzięki temu, co robisz, Twoje zalety i to, co Tobą kieruje, będą rozpoznawane również poza miejscem Twojej pracy. Możesz odnosić wrażenie, że jesteś więźniem przeszłych decyzji i wyborów. Niewielkie dolegliwości mogą trochę utrudnić Twoje studia i karierę.

~~ Słuchająca Aniołów

Horoskop Anielski na luty 2018 dla Strzelca

Drogi Strzelcu, jesteś systematyczny, skrupulatny i wierny swoim zasadom. Krok po kroku zmierzasz do sukcesu. Poważanie, jakim się cieszysz, jest w pełni zasłużone. Postaraj się nie okazywać swojego zdenerwowania, nawet przed bliskimi Ci osobami. Zamiast gwałtownie reagować na problemy, postaraj się uspokoić i wyciszyć. Nie jesteś zbyt odporny, lecz posiadasz dar, by wcześniej zapobiegać chorobom. Pierwszym lekarstwem, które pomoże Twojemu organizmowi, jest ruch, zaś drugim jest właściwe oddychanie. Ogromnym wsparciem dla Twojego zdrowia są też dary natury.

Z trudem przyjdzie Ci porzucenie złudzeń w miłości. Sprawy sercowe skomplikuje dodatkowo obecność byłego partnera lub starego rywala. Sprzyjać Ci będzie pomyślność w studiach lub w działalności zawodowej i rekreacyjnej, związanej z muzyką, komunikowaniem się, astrologią i zjawiskami paranormalnymi. Twoje sny, chociaż nie zawsze kolorowe, pełne są znaków i liczb, które warto zapamiętać, przydadzą się, kiedy zagrasz na loterii – teraz sprzyja Ci pomyślność fortuny. Trochę trudności i trosk przysporzyć Ci mogą odłożony lub nieskończony remont w pracy, bądź zawieszony zakup nieruchomości.

~~ Słuchająca Aniołów

Horoskop Anielski na luty 2018 dla Skorpiona

Drogi Skorpionie, jesteś pełną życia, dynamiczną i komunikatywną osobą. Masz szczególny talent do radzenia sobie z wieloma sprawami na raz. Umiesz się zorganizować i zawsze masz asa w rękawie, po którego w potrzebie sięgasz. Zbyt wiele energii i dynamizmu jest uwięzione w sferze Twoich emocji, postaraj się przełamać i pokonać swoje blokady. Zapewnij swemu ciału większą dawkę ruchu, bo bezruch nie tylko sprzyja otyłości, ale również powstaniu problemów z systemem limfatycznym.

Bez zastrzeżeń oddajesz siebie w swoim związku uczuciowym. Miłość duchowa i cielesna są dla Ciebie nierozerwalnie ze sobą połączone. W pracy zakończy się czas trudnej rywalizacji, Twój sukces jest pewny, a jego osiągnięcie wzmocni Twoje poczucie własnej wartości. Masz fascynującą osobowość, charyzmę i umiejętność wysławiania się, przez co wydawać się może, że wszystko przychodzi Ci łatwo i niemal bez żadnego wysiłku. Uważaj na złośliwe plotki. Ktoś może nie docenić Twoich dobrych chęci.

~~ Słuchająca Aniołów

Horoskop Anielski na luty 2018 dla Wagi

Droga Wago, jesteś troskliwym rodzicem i dobrym nauczycielem. Masz uspokajający wpływ na swoje otoczenie, które postrzega Cię jako cierpliwą i zawsze przygotowaną osobę. Potrafisz porozumiewać się z ludźmi i przekazywać ideały, w które wierzysz. Twoje uczucia są intensywne, ale trzymasz je pod kontrolą. Wiesz, jak postępować z negatywnymi emocjami, pozwalając wydobyć się na światło dzienne tylko tym harmonijnym i potrzebnym innym. Jeśli ostatnio chorowałaś, teraz masz szansę na szybkie i całkowite wyzdrowienie.

W życiu uczuciowym pojawić się mogą frustracje i rozczarowania. Twój partner może okazać się nie być tak cudowny, jak tego oczekiwałaś. Pamiętaj, że jesteś panem swojego przeznaczenia, a dowodem są osobiste sukcesy, które osiągasz. Niezaprzeczalne zdolności i wytrwałość są kluczem do Twojej pomyślności. Ceń również dobre rady sprzyjających Ci osób. Jeśli znajdziesz się w kłopocie, pomoże Ci przyjaciel. Zazdrośni ludzie mogą blokować Ci drogę do sukcesu. Kiedy zauważysz, że zaczną Ci szkodzić, poproś o pomoc przełożonego.

~~ Słuchająca Aniołów

Horoskop Anielski na luty 2018 dla Panny

Droga Panno, jesteś niebywale intuicyjną i charyzmatyczną osobą, a zarazem dumną i często zapatrzoną w siebie. Te cechy sprawiają, że przez otoczenie postrzegana jesteś jako ktoś skomplikowany, ale zarazem bardzo fascynujący. Wystrzegaj się niekontrolowanych wybuchów emocji, bo osłabiają Twoją energię, której nie starcza Ci, aby cokolwiek zakończyć. Nie powinny Ci teraz dokuczać poważniejsze dolegliwości.

W rodzinie panować będzie harmonia. Jeśli jesteś w związku, jest on nie tylko szczęśliwy i satysfakcjonujący, nie grożą mu również problemy finansowe. Głosisz wspaniałe ideały i masz silną potrzebę służenia innym. Otrzymasz od jakiejś ważnej osoby znaczne wsparcie materialne lub też sama uczynisz wspaniały gest wobec potrzebujących. Twoje życie towarzyskie rozkwitnie. Zmartwi Cię trochę zbyt powolne klarowanie się sytuacji, a Twoje nadzieje pozostaną niespełnione. Czekasz na znak, który nadejdzie zbyt późno.

~~ Słuchająca Aniołów

Horoskop Anielski na luty 2018 dla Bliźniąt

Drogi Bliźniaku, jesteś zdolną osobą. Dużo wcześniej cierpiałeś, ale poradziłeś sobie z tym. W Twoim życiu pojawią się znaczące zmiany, sam pewnie już odczuwałeś potrzebę transformacji. Jesteś tolerancyjny na tyle, że nie pozwalasz sobie na sarkazm. Pozostajesz wierny swoim wartościom, chociaż osobisty konflikt jest dla Ciebie codziennością. Nie powinny Ci teraz dokuczać poważniejsze dolegliwości, dbasz o swoje zdrowie.

W Twoim związku uczuciowym pojawić się może kryzys z powodu niezrozumienia. Możesz mieć trudność w pogodzeniu się lub pozwoleniu na odejście drugiej osobie. Zwróć uwagę, czy nie jest to związane ze strachem przed miłością bądź trudnością z zapomnieniem przeszłości.

Twoje przygotowanie, komunikatywność i przekonania torują Ci drogę do sukcesu. Zarobki, które otrzymasz, będą proporcjonalne do wcześniejszych uzgodnień i Twojego zaangażowania. By osiągnąć spełnienie w sferze finansów, musisz zrobić wszystko, co w Twojej mocy, bez słuchania opinii kolegów lub współpracowników. Otrzymasz dobre wiadomości, być może włączysz się do akcji charytatywnej. Zadbaj o wolny czas dla siebie, który przeznacz na swoje pasje, inaczej może Cię dopaść depresja.

~~ Słuchająca Aniołów

Horoskop Anielski na luty 2018 roku dla Byka

Drogi Byku, jesteś niespokojny i bujasz w obłokach. Otoczenie postrzega Cię jako osobę fascynującą, ale trudną do zdefiniowania. Twoje emocje są bogate i różnorodne, często bardzo intensywne i ekspresyjne. Na szczęście nie boisz się nowych doświadczeń i wartościowych lekcji, jakie niesie ze sobą życie. Starasz się trzymać zdrowej diety, zdajesz też sobie sprawę z tego, że to wewnętrzny spokój zapewnia Ci znakomite samopoczucie. W Twoim związku uczuciowym panuje obustronna wierność i wzajemne zrozumienie.

Twoje plany są bardzo ważne. Daleko mierzysz! Poszukaj wpływowego wsparcia, aby przyspieszyć realizację swoich pragnień. Twoja sytuacja finansowa ma szansę się ustabilizować. Dzięki interwencji bardzo kompetentnej osoby uda Ci się załagodzić konflikt dotyczący ważnej dla Ciebie kwestii. Uważaj na złośliwe komentarze, bo komuś może zależeć na kompromitacji Twojego wizerunku. Jesteś ofiarą zbiegu okoliczności, lecz nie potrafisz tego udowodnić.

~~Słuchająca Aniołów

Horoskop Anielski na luty 2018 roku dla Barana

Drogi Baranie, masz zapał do wszystkiego, co robisz i szczególny dar wychodzenia z kryzysów życiowych. Jesteś mądry i elokwentny. Umiesz pokonać strach i wewnętrzne opory. Potrafisz unikać konfliktów. Jesteś gotów do zmian od zaraz. Twój spokój duszy współgra ze zdrowiem. Zadbaj o swobodny przepływ energii w organizmie, nie pozwól, by stres tworzył niepotrzebne blokady, a Twoje zdrowie będzie harmonijne i dobrze chronione przed chorobami. Zmagasz się z chęcią okazania uczuć bliskiej osobie. Możesz czuć się samotny i niezrozumiany. Tylko kiedy znajdziesz pokrewną duszę, jesteś gotów na długotrwałe zaangażowanie.

Masz szansę osiągnąć sukces w dziedzinach politycznych i społecznych, również nauka nowych rzeczy będzie teraz dla Ciebie owocna i interesująca. Jednak aby utrzymać to, co osiągnąłeś, nie możesz dać się pokonać konkurentowi. Szczęście dopisze Ci we wszelkich sprawach związanych z administracją, pomyślnie okażą się też inwestycje w nieruchomościach. Przed Tobą jest ważny egzamin lub zadanie. Bądź odważny, bo niezdecydowanie może okazać się zgubne. Jeśli planujesz wyjazd za granicę, uważaj na złodziei i oszustów.

~~Słuchająca Aniołów