Archiwa kategorii: Horoskop Anielski

Horoskop Anielski dla każdego znaku zodiaku

Horoskop Anielski na kwiecień 2018 roku dla Ryby

Droga Rybo, jesteś delikatną i czułą osobą, gotową nieść pomoc tym, którzy cierpią bez wywoływania w nich uczucia zobowiązania. Czasami pozwalasz sobie na flirty, dowartościowują Ciebie, lecz także powodują w Twojej głowie mętlik. Potrafisz jednak równoważyć swoje emocje i ponownie znajdować spokój, kiedy go utracisz. Jesteś teraz bardziej narażona na infekcje, ale szybko sobie z nimi poradzisz. Jeśli w najbliższym czasie wybierasz się za granicę, pamiętaj o zachowaniu higieny.

W Twoim związku uczuciowym pojawić się może kryzys, którego powodem będzie niezrozumienie. Możliwe, że nie jesteś w stanie pogodzić się i pozwolić drugiej osobie na odejście, bądź odczuwasz strach przed miłością, bo w Twojej pamięci wciąż żyje wspomnienie o wcześniejszym rozstaniu. W pracy natomiast droga do sukcesu nie pozwala Ci na odpoczynek. Cieszysz się powszechnym poważaniem, inni dostrzegają Twój nieodparty urok, uważaj jednak, by nie obarczać się zbyt dużą ilością obowiązków. Cudowny zbieg okoliczności zakończy Twoją niestabilną sytuację finansową. Zwróć teraz uwagę na mało wiarygodnych przyjaciół. Jesteś narażona na oszustwo i przejawy wrogości, uważaj na siebie szczególnie podczas dalszych podróży.

W tym miesiącu Serafin Kamael zaprasza Cię do świadomego aktywowania swojej siły woli. Każdy człowiek jest obdarzony siłą woli. Kiedy czegoś pragniesz, wówczas wysyłasz pewną siłę. Zwróć uwagę na to, jak często korzystasz z tej siły świadomie, do tego właśnie wzywa Cię Serafin Kamael. Siła woli jest motorem napędowym Twoich działań. Stań się twórcą swojego życia. Nie skarż się na warunki, w jakich żyjesz. To Ty je wybrałaś i Ty możesz je zmienić. Jeśli nie używasz swojej siły woli, Twoje życie będzie sterowane przez innych ludzi i Twoją podświadomość. Wykorzystaj swoją siłę woli, aby kształtować swoje życie. Skieruj ją ku światłu, w swoją przyszłość i pozwól, aby zdarzały Ci się na co dzień cuda. Pamiętaj, że siła woli i nieustanna koncentracja na swoim pragnieniu są kluczem do celu i sukcesu.

~~ Słuchająca Aniołów

Horoskop Anielski na kwiecień 2018 roku dla Koziorożca

Drogi Koziorożcu, krok po kroku zmierzasz do sukcesu. Jesteś systematyczny, skrupulatny i wierny swoim zasadom, dlatego cieszysz się zasłużonym poważaniem. Jakaś zdrada lub rozczarowanie pozostawiły głębokie ślady w Twojej duszy, dlatego teraz boisz się ujawniać swoje emocje. Uważaj, bo zagłuszanie frustracji życiowych jedzeniem dostarcza Ci dodatkowych, zbędnych kalorii. Zadbaj teraz o swój układ krążenia i system trawienny, bo grozi im przeciążenie.

Twój partner jest nietuzinkowy, pomysłowy i twórczy, możesz czuć się wobec niego skrępowany i niechętny do poświęcenia się mu w pełni. Unikniesz nieprzyjemnych konsekwencji w miejscu pracy, lecz nie lekceważ krytyki i nagan. Jeśli nie będziesz w stanie gdzieś dotrzeć samodzielnie, korzystaj z pomocy innych ludzi. Uważaj na złośliwe plotki. Ktoś może nie doceniać Twoich dobrych chęci.

Szczególną opieką otaczają Cię teraz Anioły złotego promienia. Przyniosą Ci one poznanie, większą ilość energii i zrozumienie dla procesów przemiany, które teraz możesz odczuwać znacznie wyraźniej. To może być przejście na przykład z pozycji ucznia w nauczyciela, ze stanowiska podwładnego na odpowiedzialne stanowisko przełożonego. Dzięki wsparciu Aniołów złotego promienia będziesz mógł poszerzyć swoje duchowe horyzonty, one pokażą Ci nowe drogi i możliwości rozwoju. Pamiętaj, że to czego masz się nauczyć, zostało już przewidziane dużo wcześniej, Anioły złotego promienia z radością pomogą Ci w tym procesie.

~~ Słuchająca Aniołów

Horoskop Anielski na kwiecień 2018 roku dla Wodnika

Drogi Wodniku, jesteś zmęczony i przeciążony zobowiązaniami, czego powodem jest Twoja ciągła dyspozycyjność w ostatnim czasie. Życie emocjami nie jest Twoją domeną, zazwyczaj prowadzi Cię rozsądek, kontrolujesz sferę swoich emocji, lecz jej nie tłumisz. Nie pozwól, by stres i nadmiar obowiązków negatywnie wpłynęły na stan Twojego zdrowia i postaraj się przynajmniej o krótki urlop, bo zdecydowanie potrzebujesz przerwy. Nie popadnij jednak w przesadę, zbytnie ekscesy również mogą Ci zaszkodzić.

Twój związek uczuciowy zaburza zazdrość, z tego powodu możesz czuć zagubienie i może brakować Ci zaufania do partnera. Determinacja i entuzjazm, z jakimi staniesz do walki w miejscu swojej pracy, przyniosą Ci niezaprzeczalne zwycięstwo. Obudzi się w Tobie prawdziwy duch walki, ze szczególną determinacją staniesz w obronie innych ludzi i idei. Przyjaciel zaoferuje Ci interesujące możliwości. Znajdź trochę czasu na radość i spotkania z bliskimi ludźmi, rozrywka uczyni Twoje życie bardziej przyjemnym. Bądź jednak ostrożny, bo Twoja nadmierna elastyczność może spowodować problemy. Uważaj na egoistyczną osobę, która może Ciebie wykorzystywać.

W tym miesiącu w Twoje życie wkroczy energia Archaii nadziei, potraktuj to jako zwiastowanie nowego początku. Możesz wysłuchać jej przesłania, ale nie musisz. Zależy to tylko od Ciebie, lecz Twoje życie i tak się zmieni, niezależnie, czy wysłuchasz jej wskazówek, czy nie. Jeśli wyciszysz się wewnętrznie, będziesz w stanie usłyszeć jej słowa, rozpoznasz znaki czasu. Będziesz mógł aktywnie działać i będziesz wiedzieć, co możesz wnieść w bieg wydarzeń, dzięki czemu doświadczysz tej przemiany w harmonii ze swoim wewnętrznym światem. Poproś Archaii nadziei o wsparcie, a poprowadzi Cię delikatnie przez wszelkie trudności związane z przemianą. Pamiętaj, że nadzieja może również stać się rzeczywistością.

~~ Słuchająca Aniołów

Horoskop Anielski na kwiecień 2018 dla Strzelca

Drogi Strzelcu, nie brak Ci fantazji, wręcz przeciwnie, skłaniasz się do nadużywania jej. Uważaj, bo możesz zgubić się w tym iluzorycznym procesie. Twój wewnętrzny świat jest intensywny i zróżnicowany, ale nie pasuje do otaczającej Cię rzeczywistości. Masz wyjątkową intuicję, teraz Twoje sny mogą być prorocze. Twoje burzliwe życie emocjonalne może być powodem różnych chorób i depresji z występującymi na przemian momentami euforii. Twój związek uczuciowy jest czuły i satysfakcjonujący. Jeśli odczuwasz strach, zazdrość czy wątpliwości, pomoże Ci uporać się z nimi szczera rozmowa, a przede wszystkim ufność do drugiej osoby.

Możesz odczuwać potrzebę wielkiej zmiany, zaczynając od pracy, a na miejscu zamieszkania kończąc, co jest następstwem czegoś, co odbierasz jako osobistą porażkę. Jeżeli nie czujesz zadowolenia ze swojego życia, powinieneś powtórnie przeanalizować swoje cele. Nie grożą Ci grzywny, ani kary pieniężne, nie powinieneś skarżyć się teraz na stan swoich finansów. Uważaj na ciosy poniżej pasa. Wkrótce możesz dowiedzieć się, że ludzie wokół Ciebie wcale nie są tak lojalni i przyjacielscy, jak to wydawało się na początku.

W tym miesiącu Archanioł Jofiel, który jest mądrością mieszkającą w sercu Boga, wzywa Cię do przyjęcia mądrości wielkiego ducha. Emanuje spokojem, cierpliwością, miłością, obdarza Cię ochroną. Jeśli zwrócisz się ku niemu świadomie i zaprosisz go do swojego życia, wówczas głęboko w swoim sercu poczujesz jego obecność, która poprowadzi Cię ścieżką mądrości. Wiedza dzieli, a mądrość łączy. Jeśli udasz się na poszukiwania, odnajdziesz, czego szukasz. Pod skrzydłami Archanioła Jofiela znajdziesz schronienie, bezpieczeństwo i przypływ mądrości.

~~ Słuchająca Aniołów

Horoskop Anielski na kwiecień 2018 dla Skorpiona

Drogi Skorpionie, Twój nastrój jest zależny od sytuacji, emocji, ludzi lub szkodliwych substancji. Oszacuj ryzyko, zanim je podejmiesz. Czekasz na zmianę, w sobie bądź na zewnątrz siebie. Zatroskany i rozproszony łatwo przysparzasz sobie siniaków i stłuczeń, które na szczęście szybko się goją. Uważaj jednak teraz szczególnie na oparzenia i złamania.

W Twoim życiu uczuciowym pojawi się w końcu oczekiwana przez Ciebie zmiana. Może to być nagłe wyznanie miłości, szybki podbój miłosny lub decyzja o separacji. Nie pozwól, aby wspomnienia, strach i więzi zakotwiczyły Cię w przeszłości. Wkrótce będziesz zmuszony do czynnego uczestniczenia w działaniach.

W pracy możliwe, że zdecydujesz się naprawić dawne błędy. Podejmiesz też zawodowe współzawodnictwo z wykwalifikowanym pracownikiem. Dotrą do Ciebie interesujące nowiny dotyczące sfery finansowej. Uda Ci się pomyślnie rozwiązać sprawy prawne.

W tym miesiącu szczególną opieką otacza Cię Archaii łaski, która pragnie rozbudzić drzemiące w Twoim sercu siły. Jej celem jest to, byś zaczął patrzeć na świat z punktu widzenia Twojej rzeczywistej wielkości. To w Tobie drzemią wszystkie siły, których daremnie szukasz na zewnątrz i stamtąd oczekujesz je otrzymać. Jeśli tęsknisz za poczuciem bezpieczeństwa, wówczas zanim zaczniesz wymagać go od innych, sam nim siebie obdaruj. Jeśli pragniesz zaznać w swoim życiu przyjaźni, sam stań się najpierw swoim przyjacielem. Uwolnij się od starych wzorców postępowania, Archaii łaski z miłością będzie wspierać Cię na tej trudnej drodze. Pamiętaj, że piękno, miłość i spokój, które przyciągają Cię w innych ludziach, nosisz w sobie. To siły Twojego wnętrza przynoszą Ci wolność.

~~ Słuchająca Aniołów

Horoskop Anielski na kwiecień 2018 dla Wagi

Droga Wago, masz dobrą wolę i jesteś lojalna przede wszystkim w stosunku do przyjaciół. Chętnie udzielasz innym rad i swojej pomocy. Pociąga Cię piękno i sztuka, ale patrząc na świat przez pryzmat artystycznego wymiaru ryzykujesz stratę z oczu istoty rzeczy. Cieszysz się dobrym zdrowiem, jesteś w doskonałej formie duchowej i fizycznej. Nawet jeśli ostatnio przechodziłaś przez poważniejsze choroby, teraz łatwiej Ci będzie wyzdrowieć. Na Twoje życie uczuciowe ogromny wpływ wywiera opuszczenie lub rany z przeszłości, które wciąż wciąż warunkują teraźniejszość.

Cele, do których dążysz z zaangażowaniem, zostaną zrealizowane. Czeka Cię niespodzianka, bankiet, szczęśliwy zjazd rodzinny lub miłe spotkanie z przyjaciółmi. Uważaj na niebezpiecznych wrogów. Będziesz musiała poradzić sobie ze sceptykami, hipokrytami i ludźmi, którzy powodują niekończące się problemy.

Pamiętaj, że świetliste Anioły są nieustannie przy Tobie obecne. Szanują Twoją wolną wolę i cierpliwie czekają, aż zaprosisz je do swojego życia i poprosisz je o wsparcie. Pomogą Ci pokonać przeciwności losu, życiowe trudności i nieszczęścia. Nawet jeśli jakaś sytuacja będzie dla Ciebie niesprzyjająca, dzięki współpracy z Aniołami uda Ci się zachować w niej spokój i pogodę ducha. Twoim zadaniem jest podjęcie koniecznych kroków. Możesz być pewna anielskiego przewodnictwa.

~~ Słuchająca Aniołów

Horoskop Anielski na kwiecień 2018 dla Panny

Droga Panno, jesteś inteligentna, wnikliwa i bardzo kategoryczna. Należysz do tego rodzaju osób, które grają, aby wygrać. Posiadasz zdolność podejmowania decyzji, Twoja praca jest efektywna. Masz duże poczucie własnej wartości. W swoich snach odnajdziesz dobre rady i odpowiedzi, których poszukujesz. Uwielbiasz przebywać w świecie fantazji i marzeń, ale uważaj, by nie przesłoniło Ci to prawdziwej rzeczywistości. Teraz żyjesz w pośpiechu, z tego powodu narażona jesteś na częstsze stłuczenia i upadki. Nadmiar energii powinnaś wykorzystać na uprawianie sportów.

Albo znalazłaś już wielką miłość, albo ją niedługo spotkasz. Dzięki pozytywnej energii dajesz innym ludziom to, co w Tobie najlepsze i inspirujesz ich, by uczestniczyli w Twoim szczęściu. Przebieg Twojej kariery zapewnia Ci dobre widoki na przyszłość. Żeby osiągnąć swój cel, musisz nauczyć się podejmować ryzyko. Los uśmiechnie się do Ciebie, jeśli planujesz podróż w najbliższym czasie. Pojawią się jednak nieuniknione trudności, które pokonasz, jeśli staniesz do walki z nimi z ufnością i odwagą. Możliwe, że czeka Cię konfrontacja z osobą, która stale jest Tobie nieprzychylna.

Wypatruj w swoim otoczeniu znaków od swoich anielskich opiekunów. Dostrzeżesz ich obecność w każdym cudzie dnia codziennego, w pozytywnej energii kochającego człowieka, w cennej wskazówce, którą usłyszysz mimochodem. Te znaki będą dla Ciebie drogowskazem do dalszego postępowania. Postaraj się też podnieść poziom swojej energii, oczyść umysł, odsuń od siebie myśli, które burzą Twój spokój. Jeśli otworzysz się na działanie anielskiej siły, będzie ona mogła wówczas działać również przez Ciebie i nieść innym błogosławieństwo oraz anielską pomoc. Ty również możesz być dla kogoś aniołem w ludzkiej postaci, nawet jeśli do końca nie będziesz świadoma celu swoich działań.

~~ Słuchająca Aniołów

Horoskop Anielski na kwiecień 2018 dla Bliźniąt

Drogi Bliźniaku, jesteś wesoły i opanowany. Celem Twojego życia są przede wszystkim uczucia. Wiesz jak uszczęśliwiać innych i jak łagodzić sprzeczki, jednak sprzeczne emocje i nagłe zmiany nastroju mogą utrudniać Ci porozumienie z innymi. Szczególnie niekorzystny wpływ na Twój związek uczuciowy ma zazdrość, z powodów niezrozumiałych dla partnera nagle potrafisz się od niego nagle odciąć. Uważaj, bo brak zaufania do najbliższej osoby wpędza Cię w cierpienie i kryzys. Postaraj się opanować swoją arogancję.

Jesteś teraz odporny na wirusy i choroby, ale podatny na wszelkiego rodzaju oparzenia, zachowaj więc ostrożność w miejscach, w których może do nich dojść. Możliwe, że czeka Cię teraz przeprowadzka lub też skorzystasz z możliwości podjęcia pracy za granicą. Szczęście dopisze Ci w bankowości i inwestycjach. Rozważnie podjęta decyzja okaże się nadzwyczaj trafna.

W tym miesiącu Archanioł Uriel zaprasza Cię do podjęcia szczerego spotkania z samym sobą. Poznaj swoje wady i słabości. Twój anielski opiekun zachęca Cię do rachunku sumienia, zdrowej samokrytyki, konfrontacji z mrocznymi stronami Twojej natury. Nie jest to łatwe zadanie, jednak bardzo ważne i pomocne, jeśli pragniesz doświadczyć poszerzenia świadomości. Tym, czego najbardziej się możesz obawiać przy tej konfrontacji, jest nie Twój wewnętrzny mrok, lecz Twoje wewnętrzne światło. Pomniejszanie siebie niczemu nie służy. Pamiętaj, że jesteś dzieckiem Boga, że urodziłeś się, aby objawiać sobą boską wspaniałość. Pozwól promieniować wypełniającemu Cię boskiemu światłu.

~~ Słuchająca Aniołów

Horoskop Anielski na kwiecień 2018 roku dla Byka

Drogi Byku, na co dzień jesteś sympatyczny, uprzejmy i spokojny, ale stajesz się nieugięty i kategoryczny, kiedy napotkasz na swojej drodze nowe wyzwania. Jesteś głównym punktem odniesienia dla rodziny, partnera i przyjaciół. Postaraj się, by zrównoważyć swój umysł, pracę i ciało. Kłopoty, szczególnie w pracy, potrafią doprowadzić Cię do depresji.

Dzięki zdolności do przystosowania się umacniasz swoje szczęście rodzinne i partnerskie. Otrzymasz satysfakcjonujące wiadomości. Dzięki licznym szkoleniom i szacunku inteligentnego szefa Twoje talenty zostaną w końcu wydobyte na światło dzienne. Fortuna uśmiechnie się do Ciebie, szczególnie jeśli planujesz wyjazd za granicę i znasz języki obce. Masz też szansę wygrać na loterii. Drażnić Cię mogą opóźnienia we wszystkich istotnych dla Ciebie sprawach. Wiele przeciwności, które teraz możesz napotkać, spowodowanych będzie egoizmem i zbytnim przywiązaniem.

W tym miesiącu szczególną opieką otacza Cię Archaii wiary. Zaprasza Cię ona do odwrócenia uwagi od tego, co jest zewnętrzne, a zwróceniu się ku temu, co jest niewidoczne dla oczu. Skup się na swoim wnętrzu i zacznij rozwijać swoje duchowe zdolności. Archaii wiary pomoże Ci dotrzeć do źródła wewnętrznej siły, która musi zacząć działać w Tobie przed tym, zanim objawi się w świecie zewnętrznym. Dzięki temu Twoje działania staną się dynamiczne i ukierunkowane na konkretny cel. Będziesz zaskoczony tym, jakie skarby skrywa Twoje wnętrze. Gdy je rozpoznasz, zaczniesz je rozwijać. Pokażą Ci nowe drogi, możliwości rozwiązań, których wcześniej nie dostrzegałeś, wskażą odpowiedzi, których nie wymyśliłby Twój umysł. Zaufaj Archaii wiary i pozwól jej się poprowadzić. W ciszy tkwi siła.

~~Słuchająca Aniołów

Horoskop Anielski na kwiecień 2018 roku dla Barana

Drogi Baranie, jesteś układny, fascynujący i uwodzicielski. Posiadasz wielką fantazję, ale używasz jej w dozwolonych dawkach beztroski. Starasz się trzymać emocje pod kontrolą, więc nie będzie dla Ciebie niespodzianek w tej sferze. Masz dobry kontakt ze swoimi emocjami, ale też umiesz rozróżnić je od powierzchownych ekscytacji, dlatego też nie przywiązujesz się do nich, ani się z nimi nie identyfikujesz. Żyjesz w pośpiechu, dlatego uważaj teraz na stłuczenia i upadki. Postaraj się wykorzystać nadmiar energii na uprawianie sportów.

Bardzo możliwe, że miłość od pierwszego wejrzenia radykalnie odmieni Twoją sytuację. Partnerstwo przyniesie Ci wiele dobrego. Jeśli jesteś w stałym związku, możesz być pewnym wierności partnera, pomimo zdarzających się kłótni.

Potrzebujesz odpoczynku, postaraj się chociaż o krótki urlop, a następnie raz jeszcze przeanalizuj swoje plany. Aby Twoje zamierzenia zakończyły się sukcesem, musisz wprowadzić modyfikacje do swoich działań. W dodatku zazdrośni ludzie blokują Ci drogę do sukcesu, jeśli ich wpływ będzie zbyt agresywny, nie obawiaj się poprosić o pomoc przełożonego. Dzięki kompetencji i zaangażowaniu uda Ci się wygrać sprawę sądową lub urzędową.

W tym miesiącu Anioły fioletowego promieniowania wzywają Cię do wprowadzenia pewnych zmian do swojego dotychczasowego życia. Poproś je o pomoc, a zaprowadzą Cię do księgi Twojego życia, będziesz mógł przeanalizować swoją przeszłość, przypomnieć sobie stare więzy, które mogą teraz spowolnić Twój obecny rozwój. Zastanów się, czy jest coś, z czym chciałbyś się już rozstać, jakie okoliczności wciąż zajmują Twoje myśli, mimo że nie istnieją już w Twoim życiu. Anioły fioletowego promienia pomogą Ci zrozumieć i uleczyć dawne sytuacje, poproś je, by otoczyły wszystkie ciążące Ci kwestie swoim fioletowym światłem przemiany i wyzwolenia. Więzy, które Ci szkodzą, możesz skorygować za pomocą fioletowego światła, zaś więzy, które są dla Ciebie ważne, możesz za jego pomocą zacieśnić. Światło tych Aniołów pomoże Ci otworzyć się na nowy wymiar poszerzonej świadomości.

~~Słuchająca Aniołów