Archiwa kategorii: Horoskop Anielski

Horoskop Anielski dla każdego znaku zodiaku

Horoskop Anielski na sierpień 2019 roku dla Ryby

Droga Rybo, jesteś fascynującą, ale trudną do zdefiniowania osobą. Często bujasz w obłokach. Nie zmarnuj swoich zdolności paranormalnych. Bardzo duży wpływ na Twój stan emocjonalny wywiera sztuka i estetyka. Jeśli sama tworzysz, Twoje dzieła są już na wysokim poziomie. Uważaj teraz na swoje zdrowie, szczególnie za granicą, bo jesteś teraz narażona na infekcje. Twój związek partnerski jest harmonijny, z partnerem tworzycie dobrze dobraną parę. Nie zadręczasz się okazjonalnymi sprzeczkami, bo po nich zawsze następuje zgoda.

Twoja kariera rozwija się bez zakłóceń, dzięki swoim zaletom masz szansę na awans. Twoje zaangażowanie i miłość do wykonywanego zawodu zapewnią Ci stanowisko, z którego będziesz zadowolona. Niczego jednak nie otrzymasz za darmo, wszystko, co osiągniesz, będziesz zawdzięczać swojej pracy i sumienności. Możliwe, że zdecydujesz się na zakup działki lub domku letniskowego. Martwić Cię może pewna niedokończona jeszcze sprawa, uda Ci się w końcu znaleźć skuteczne rozwiązanie na ten problem.

Szczególne błogosławieństwo w tym miesiącu ma dla Ciebie Anioł doskonałości, a to oznacza, że nadszedł czas rozpoznania i wprowadzenia w życie duchowej nauki lub wskazówek Twojego duchowego nauczyciela, oczywiście, o ile tego pragniesz. To czas na spojrzenie na wszystko z nowej, szerszej perspektywy. Twój mistrz duchowy chce zachęcić Cię do wypełniania roli, która jest Ci przydzielona, oraz do osiągnięcia lepszego zrozumienia wyższego sensu i celu swojego istnienia. Gdy tylko tego zechcesz, Anioł doskonałości poprowadzi Cię do miejsc, ludzi, okoliczności, które służą Twojemu duchowemu rozwojowi.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

Horoskop Anielski na sierpień 2019 roku dla Wodnika

Drogi Wodniku, jesteś sympatyczną i dobrze wychowaną osobą. Przyjmujesz życie zmysłowo, dążysz do przeżywania przyjemności i miłości. Zasmucać Cię może niesprawiedliwość, plotki i agresja pochodząca od innych ludzi. Twoje ciało potrzebuje ruchu, aby zachować sprawność, postaraj się teraz zadbać o siebie. W Twoim związku uczuciowym nie brak miłości i poczucia bezpieczeństwa, nie grożą m niespodziewane wybuchy.

W pracy mierzysz wysoko i tworzysz ambitne plany. Jeśli Twoje zamierzenia mają zostać zrealizowane, potrzebujesz wpływowego wsparcia. Kiedy znajdziesz się w kłopocie, pomoże Ci przyjaciel. Ceń mądre rady. Podczas podróży bądź szczególnie ostrożny, grozić Ci może zgubienie dokumentów lub bagażu.

W tym miesiącu swoją opieką otaczają Cię Elohimy Arkturus i Diana, istoty anielskie fioletowego światła służącemu przemianie i doskonałemu odnowieniu boskiej formy materii. Skup się na sile, która przemawia do Ciebie przez tych anielskich przewodników, a zaczniesz stopniowo powracać do swojej pierwotnej doskonałości. Czas pozbyć się tego, co ogranicza Twój dalszy rozwój i uwolnić się od tego, co minione. Przebaczaj tym, którzy uczynili Tobie coś złego. Przebaczaj sobie, że sam wyrządziłeś krzywdę. Wraz ze swoim przebaczeniem wysyłaj też swoją miłość i pamiętaj, że żadna niesprawiedliwość i krzywda nie jest w stanie zniszczyć Twojej doskonałości. Przebaczenie jest najskuteczniejszym sposobem zrywania więzów karmicznych.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

Horoskop Anielski na sierpień 2019 roku dla Koziorożca

Drogi Koziorożcu, jesteś rygorystyczną, solidną osobą. Masz dobrą intuicję, która teraz może podsuwać Ci prorocze sny. Mądrość, którą z czasem zdobywasz, sprawia, że Twoje uczucia stają się bardziej klarowne i sprecyzowane. Poradzisz sobie z psychofizycznym brakiem równowagi. Musisz więcej myśleć o sobie i potrzebujesz troski drugiej osoby. Jeśli osoba, którą kochasz, zachowuje się nieuczciwie, miej odwagę zostawić bieg rzeczy ich własnemu losowi.

Rywalizujesz w pracy z doświadczonym, ale i honorowym przeciwnikiem. Zwycięzcą będzie ten, kto rzeczywiście jest lepszy. Sukces w dziedzinach artystycznych i komunikacyjnych masz teraz gwarantowany, jednak licz się ze stratą na płaszczyznach praktycznych. Bez żalu podzielisz się z innymi swoimi przedsięwzięciami, pomysłami i wygranymi. Jeśli straciłeś duchową orientację, ktoś pomoże Ci odnaleźć drogę.

W tym miesiącu Anioły niebieskiego promienia zapraszają Cię, abyś skorzystał z ich pomocy. Na ich czele stoi sam Michał Archanioł. Ich zadania są różnorodne. Uwalniają ludzi z więzów i ograniczeń, chronią przed atakami negatywnych energii, prowadzą podczas chwil lęku i zwątpienia. Przybędą na Twoje wezwanie i udzielą Ci wsparcia, dadzą Ci poczucie bezpieczeństwa, kiedy będziesz się czuł zagrożony. Możesz poprosić je, aby otoczyły Cię swoim niebieskim światłem, dzięki któremu nie będzie Cię opuszczała energia, szczególnie przed snem czy podczas konfrontacji z negatywnie nastawionymi ludźmi. Anioły niebieskiego promienia swoimi mieczami wyzwolą Twoją duszę z wszelkich ograniczających więzów.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

Horoskop Anielski na sierpień 2019 roku dla Strzelca

Drogi Strzelcu, masz w sobie optymistyczne i pozytywne nastawienie do świata, które podoba się innym. Z łatwością nawiązujesz przyjaźnie. Intensywna percepcja i głębokie uczucia trzymają Cię w swoim tajemniczym świecie, który cały należy wyłącznie do Ciebie. Stając przed wyborem, najpierw rozszyfrowujesz intuicyjne symbole i podążasz wyłącznie za tym, co dyktuje Ci serce. Cieszysz się dobrym zdrowiem, jesteś w dobrej formie duchowej i fizycznej, nawet jeśli przechodzisz przez chorobę, szybko powrócisz do zdrowia.

Twoje życie uczuciowe jest fascynujące, intensywne i absorbujące. Czeka Cię ekscytujące spotkanie z kimś, kto jest sławną osobistością. Twoja droga do sukcesu w pracy będzie powolna, licz się z opóźnieniami w swoich projektach. Jeśli jednak będziesz wytrwały w wysiłkach i otrzymasz upragnioną pozycję lub stanowisko, nikt nie będzie w stanie tego Tobie odebrać. Dopisze Ci szczęście w grach i innych ryzykownych przedsięwzięciach. Możliwe, że zostaniesz zmuszony do walki o osobistą wolność i niezależność. Uważaj, bo bardzo silne emocje mogą spowodować, że stracisz nad sobą panowanie.

W tym miesiącu Archanioł Michał zaprasza Cię, abyś stawił czoła swojemu wewnętrznemu wrogowi. Nie możesz nikogo obarczać odpowiedzialnością za swoje warunki życiowe lub trudne sytuacje, w jakich się mogłeś znaleźć. Pamiętaj, że warunki zewnętrzne w Twoim życiu są odzwierciedleniem Twojego wnętrza i pokazują to, nad czym jeszcze musisz popracować. Nie obawiaj się, bo Archanioł Michał, ten potężny Archanioł, udzieli Ci siły i mocy, ale również odwagi, abyś stanął do konfrontacji z mrokami swojej duszy i uwolnił się od nich. Poproś go, by odciął Cię świetlistym mieczem od Twoich minionych słów i czynów, pomógł w wewnętrznej walce i w osiągnięciu prawdziwego poznania.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

Horoskop Anielski na sierpień 2019 roku dla Skorpiona

Drogi Skorpionie, kiedy wyznaczysz sobie konkretny cel, nic nie jest w stanie powstrzymać Cię przed jego osiągnięciem. Prowadzi Cię do niego umiejętność podejmowania decyzji, entuzjazm i energia godna pozazdroszczenia. Twoje uczucia będą teraz przepełnione delikatnością i napełnią słodyczą Twoje serce, przed Tobą jest jednak dość stresujący okres, który zagraża Twojemu spokojowi wewnętrznemu i odczujesz żal z powodu odkrytego kłamstwa. W związku uczuciowym pojawić się może kryzys z powodu niezrozumienia. Możliwe, że trudno jest Ci pogodzić się z odejściem drugiej osoby bądź odczuwasz strach przed miłością.

W pracy pojawią się istotne zmiany, Twoje działania ukierunkują się na pomaganiu innym. Nie grożą Ci grzywny czy kary pieniężne, wyższe teraz zarobki pozwolą na odłożenie oszczędności lub spłacenie zobowiązań. Uważaj na męczących ludzi bądź zazdrosnego przeciwnika, będą pozbawiać Cię energii. Będziesz musiał dokonać twardego wyboru.

W tym miesiącu szczególną opieką otaczają Cię Elochimy Orion i Angelika. Zwróć się do swoich anielskich opiekunów, a dzięki nim zaczniesz doświadczać doskonałej harmonii. Orion i Angelika pragną, abyś podchodził do swojego życia cały czas tak, jakby wszystko przytrafiało Ci się po raz pierwszy. Obojętnie, gdzie się znajdujesz, bez względu na czas, na to, co nakazują normy i wzorce, których postanowiłeś się trzymać, możesz być tu i teraz i robić to, czego pragniesz z głębi serca. Pomogą Ci wsłuchać się w swoje serce, gdziekolwiek się znajdujesz i z kimkolwiek się spotykasz. Pragną, abyś pamiętał o tym, że w każdej chwili możesz podjąć decyzję o trwaniu w miłości i pozostawaniu w jej przepływie. Możesz też przesłać tą miłość w świat, do innych istot i ani czas, ani przestrzeń nie będą Cię w tym ograniczać.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

Horoskop Anielski na sierpień 2019 roku dla Wagi

Droga Wago, masz miły i opiekuńczy charakter. Zanim podejmiesz konkretne działania, spokojnie oceniasz zaistniałą sytuację. Obawiasz się zmian i to rodzi Twoje wewnętrzne blokady. Jesteś narażona na dolegliwości spowodowane życiem w napięciu. Miłość duchowa i cielesna są dla Ciebie nierozerwalnie ze sobą złączone. Oddasz się partnerowi bez zastrzeżeń tylko w namiętnym związku.

Masz szansę na osiągnięcia w dziedzinach politycznych i społecznych, również nauka nowych rzeczy będzie dla Ciebie interesująca i owocna. Jednak aby utrzymać to, co osiągnęłaś, nie możesz dać się pokonać przeciwnikowi. Jakaś nieoczekiwana strata zapoczątkuje Twoją drogę ku nowemu przeznaczeniu. Pomimo niezaprzeczalnych problemów masz dar ich rozpoznawania i umiejętność radzenia sobie z nimi. Możesz jednak czuć się więźniem sytuacji, kiedy nagromadzą się wiążące i sztywne zobowiązania.

W tym miesiącu szczególne przesłanie ma dla Ciebie Zadkiel, który wzywa Cię, byś zatrzymała się na chwilę w swoim życiu i zastanowiła nad kierunkiem, w jakim powinnaś zmierzać. Teraz możesz uregulować stare sprawy i zerwać więzy łączące Cię z przeszłością. Dotarłaś do punktu, w którym jesteś gotowa zawalczyć o swoje szczęście, niezależnie od opinii świata zewnętrznego. Uwierz, że przeszkody i blokady związane z Twoją przeszłością leżą teraz za Tobą i tam też je pozostaw. Pamiętaj, że życie jest darem i od Ciebie zależy to, jak go wykorzystasz.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

Horoskop Anielski na sierpień 2019 roku dla Panny

Droga Panno, jesteś komunikatywna i elokwentna. Uważaj, aby nie powiedzieć zbyt dużo, bo grozi Ci ujawnienie czyichś sekretów. Jesteś bardzo pomysłowa, ale często karmisz się iluzjami. Na razie Twoje górnolotne marzenia jeszcze się nie spełnią. Twoje serce miota się pomiędzy sprzecznościami, silnymi emocjami i lękiem. Możliwe, że nie możesz dokonać wyboru między dwoma, a nawet kilkoma romansami. Jeśli sama podejrzewasz o zdradę swojego partnera, Twoje wątpliwości wymagają zdecydowanych kroków.

Wprowadź do swoich codziennych zajęć jakąś metodę na rozładowywanie stresu, bo sztywność i napięcie emocjonalne mają negatywny wpływ na Twój układ mięśniowy i mogą być przyczyną zapaleń. Twoja kariera rozwija się i masz teraz szansę wiele osiągnąć, jednak aby to utrzymać, nie możesz dać się pokonać przeciwnikowi. Nie bądź zbyt despotyczna w swoim zachowaniu, nie wyciągaj konsekwencji wobec każdego, kto Ci się sprzeciwi, ale też sama uważaj na agresywną osobę ze swojego otoczenia. Jeśli zawsze postępowałaś uczciwie, nie masz powodu, by obawiać się o swoje finanse. Problemy zagrażają tym, którzy świadomie postępowali nieuczciwie.

Szczególną opieką otaczają Cię teraz Elohimy Kasjopea i Minewra. Przesyłają one swoją energię w złocistożółtych promieniach, to czyste światło obserwacji, prawdy i oświecenia, które jest źródłem czystej wiedzy i boskiej miłości. Poproś je, aby otoczyły Cię swoją energią tu i teraz. Dzięki temu nauczysz się być coraz silniejsza w teraźniejszości, zaczniesz być obecna w danej chwili, dostrzeżesz to, co dzieje się w danym momencie w Twoim najbliższym otoczeniu i w Twojej duszy. Poznasz sposób na uczynienie każdej chwili jak najbardziej doskonałą, a to jest droga prowadząca do oświecenia.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

Horoskop Anielski na sierpień 2019 roku dla Lwa

Drogi Lwie, jesteś skomplikowaną, a zarazem bardzo fascynującą osobą. Masz niebywałą intuicję i charyzmę, jak również sporo dumy. Skrywasz wiele tajemnic. Potrzebujesz przejść przez wewnętrzną transformację, która zmusza do spojrzenia w lustro i uświadomienia swoich pomyłek. Będzie to gorzki, ale bardzo oczyszczający samokrytycyzm. Postaraj się urozmaicić swoją dietę, Twój organizm tego potrzebuje, inaczej przy dłuższym wysiłku zaczniesz odczuwać duży spadek energii.

Zwróć uwagę, czy nie oddalasz się od swojego partnera, być może z powodu podświadomych obaw przed zaangażowaniem w bliski związek. Pojawi się przed Tobą szansa na pracę za granicą lub możliwość przeprowadzki. Jeśli wybierzesz się teraz w podróż, to doświadczenie wzbogaci Cię, doda energii, poznasz też kogoś, kto udzieli Ci wpływowego wsparcia. Uważaj przy tym na złodziei i pilnuj bagażu, inaczej brak uwagi podczas podróży może być bardzo niefortunny.

W tym miesiącu Anioł podstawy zachęca Cię, abyś zadbał bardziej o swoje fizyczne ciało. Ciało jest świątynią duszy i składa się z czterech żywiołów: wody, ognia, ziemi i powietrza. Twoje ciało to prawdziwy cud natury, potężny organizm, w którym w tym samym czasie zachodzi niezliczona ilość zjawisk. Słuchaj sygnałów, jakie przesyła do Ciebie Twoje ciało, staraj się utrzymywać w nim harmonię czterech żywiołów, aby mogło pozostawać w znakomitym zdrowiu.

Poproś Anioła podstawy o wsparcie, a nauczy Cię on podążać w kierunku mądrości swojego ciała. Nie ma to zbyt wiele wspólnego z wiedzą, którą znajdziesz w naukowych książkach, w końcu organizm każdego człowieka jest inny. Anioł podstawy zaś udostępni Ci klucz do poznania żywych informacji płynących z samego wnętrza Twojego ciała.

~~Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

Horoskop Anielski na sierpień 2019 roku dla Raka

Drogi Raku, jesteś osobą spokojną i pewną siebie. Masz talent do filozofii i mistyki, znasz swoje przeznaczenie i nie próbujesz go unikać. W Twoim związku uczuciowym nie wszystko układa się najlepiej, jakieś napięcia zatruwają w nim atmosferę. Szukasz spokoju, lecz żyjesz miłosnymi przygodami i tak do końca nie wiesz, czego pragniesz.

Wszystko, czego teraz potrzebujesz, to zdrowy tryb życia. Jeśli nie zadbasz o siebie, powoli możesz zacząć odczuwać nadużycia z przeszłości. W sferze zawodowej pojawić się może zmiana, uwolnisz się od bardzo trudnego zobowiązania, sam z niego z chęcią zrezygnujesz. Jakiś egzamin lub ważna rozmowa pomogą wykonać krok naprzód w karierze. Dzięki wytrwałości hamujące Cię dotąd przeciwności zostaną przezwyciężone. Jeśli martwi Cię problem finansowy, to skończy się on już niedługo. Dodatkowe wynagrodzenie, spłacony dług lub niespodziewana wygrana ustabilizują Twoje finanse. Wybaczysz bliskim błędy popełnione wobec Ciebie.

Wypatruj w swoim otoczeniu znaków od swoich anielskich opiekunów. Dostrzeżesz ich obecność w każdym cudzie dnia codziennego, w pozytywnej energii kochającego człowieka, w cennej wskazówce, którą usłyszysz mimochodem. Te znaki będą dla Ciebie drogowskazem do dalszego postępowania. Ty również możesz być dla kogoś aniołem w ludzkiej postaci, nawet jeśli do końca nie będziesz świadomy celu swoich działań. Postaraj się też podnieść poziom swojej energii, oczyść umysł, odsuń od siebie myśli, które burzą Twój spokój, pomoże Ci w tym modlitwa lub medytacja. Jeśli otworzysz się na działanie anielskiej siły, będzie ona mogła wówczas działać również przez Ciebie i nieść innym błogosławieństwo oraz anielską pomoc.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

Horoskop Anielski na sierpień 2019 roku dla Bliźniąt

Drogi Bliźniaku, jesteś intuicyjny i marzycielski, zamieniasz rzeczywistość na sny, a wierząc w nie głęboko, jesteś w stanie je zrealizować. Intuicja będzie Ci teraz dobrze służyć, możliwe, że będziesz mieć prorocze sny. Twój wewnętrzny świat jest intensywny i zróżnicowany, ale nie pasuje do otaczającej Cię rzeczywistości. Dzielnie poradzisz sobie z niespodziewaną niedyspozycją.

Z partnerem tworzysz dobrze dobraną parę, ale uważnie obserwuj swoje reakcje, bo strach przed zobowiązaniami i poświęceniem osobistej wolności mogą okazać się w końcu silniejsze. Możesz się ostro sprzeciwić zobowiązaniom. Odniesiesz teraz sukces w artystycznych i estetycznych dziedzinach, również w pracy wykażesz się swoim talentem do tworzenia piękna. Nie obawiaj się zmian, bo każda przyniesie dla Ciebie coś korzystnego. Uważaj tylko na zwodniczą osobę z Twojego otoczenia, bo przez plotki może przysporzyć Ci smutku.

W tym miesiącu szczególną opieką otaczają Cię Anioły czerwonego promienia, pragną Tobie towarzyszyć i ochraniać Cię na wszystkich Twoich drogach. Wezwij je, a obdarzą Cię zaufaniem w boską potęgę, siłę i wspaniałość. Bez pośpiechu będą prowadzić Cię właściwymi ścieżkami. Twoi anielscy przewodnicy umocnią Twoje zaufanie, wiarę, wewnętrzną intuicję, delikatność, prawdę, szczerość i miłość. W łagodny sposób pomogą Ci uwolnić się od wszelkich złudzeń i uzależnień, uprzedzeń i silnego gniewu. Pokażą Ci Twoją siłę, byś mógł użyć jej do uwolnienia siebie samego oraz tych, którzy znajdują się pod Twoją opieką.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue