Archiwa kategorii: Horoskop Anielski

Horoskop Anielski dla każdego znaku zodiaku

Horoskop Anielski na październik 2019 roku dla Ryby

Droga Rybo, jesteś taktowną i dyplomatyczną osobą, o opiekuńczym charakterze. Zanim podejmiesz konkretne działania, starasz się spokojnie ocenić zaistniałą sytuację. Gwałtowna reakcja na problemy jest dla Ciebie absolutnie niewskazana, w chwili wzburzenia staraj się uspokoić i wyciszyć, nie okazuj teraz silnych emocji nawet przed bliskimi Ci osobami. Zdrowie powinno Ci aktualnie dopisywać. Możesz mieć trudności w pogodzeniu się z partnerem, bądź w związku uczuciowym pojawi się kryzys w powodu niezrozumienia lub strachu któregoś z was przed miłością.

Sukces odniesiesz teraz zarówno w sztuce, jak i w nauce, poznawanie nowych rzeczy przyjdzie Ci z łatwością. Szczęśliwe okoliczności wydobędą Cię z kłopotów, bądź dobrej myśli, a uda Ci się pomyślnie rozwiązać problemy, bądź doświadczyć uzdrowienia.

W każdym z nas odnaleźć można dwie przeciwstawne wobec siebie siły. Poddają nas one próbie w każdym momencie życie. Mamy wolną wolę i za każdym razem decydujemy, jak postąpić w danej sytuacji. Możemy działać z różnych pobudek: z wygody, lenistwa, chęci zaszkodzenia innym, bądź zgodnie z głosem serca i pełnią współczucia. To do nas należy kontrolowanie własnych słów, czynów i myśli. Jeśli zauważysz u siebie niskie stany emocjonalne, takie jak lenistwo, zwątpienie, skąpstwo, żądzę, poczucie winy, zamiłowanie do plotek, natychmiast zacznij działać, zatrzymaj się na chwilę i poproś anioły o pomoc. Gdy tylko połączysz się myślami ze świetlistą energią aniołów, umocnisz też swojego ducha.

Szczególną opieką otacza Cię teraz Archanioł Jofiel. Emanuje on spokojem, cierpliwością, miłością i obdarza Cię ochroną. Jeśli zwrócisz się ku niemu świadomie i zaprosisz go do swojego życia, wówczas głęboko w swoim sercu poczujesz jego obecność, która poprowadzi Cię ścieżką mądrości. Pamiętaj, że wiedza dzieli, a mądrość łączy. Pod skrzydłami Archanioła Jofiela znajdziesz schronienie, bezpieczeństwo i zrozumienie nie tylko samej siebie, ale też motywów postępowania innych ludzi.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

Horoskop Anielski na październik 2019 roku dla Wodnika

Drogi Wodniku, jesteś samodzielnym, wolnym duchem. Prowadzisz brawurowy styl życia, który czasem jest dla Ciebie szkodliwy. Niekiedy pozwalasz sobie na podążanie za swoimi fantazjami, a rozkoszując się wymyślonym światem nie dostrzegasz, że mylisz sny z rzeczywistością. Wiele korzyści przyniesie Ci teraz właściwe odżywianie i pielęgnacja ciała naturalnymi kosmetykami. Wyznanie miłości, udany podbój miłosny, bądź inna nagła zmiana związana z Twoim związkiem uczuciowym uspokoi Twoje serce.

Dzięki nieoczekiwanemu wydarzeniu Twój sukces przyjdzie nagle. Musisz pokazać, że stać Cie na wiele. Bez żalu podzielisz się z innymi swoimi pomysłami, przedsięwzięciami i wygranym. Nie podejmuj ważnych decyzji bez zastanowienia, bo może to przynieść kłopoty. Zauważyć możesz też u siebie przeplatanie się ze sobą chwil zniechęcenia, a nawet rozpaczy, na przemian z momentami euforii Jeśli poczujesz się w tym wszystkim zagubiony, ktoś pomoże Ci odzyskać orientację.

W tym miesiącu Anioł podstawy zachęca Cię, abyś zadbał bardziej o swoje fizyczne ciało. Ciało jest świątynią duszy i składa się z czterech żywiołów: wody, ognia, ziemi i powietrza. Twoje ciało to prawdziwy cud natury, potężny organizm, w którym w tym samym czasie zachodzi niezliczona ilość zjawisk. Słuchaj sygnałów, jakie przesyła do Ciebie Twoje ciało, staraj się utrzymywać w nim harmonię czterech żywiołów, aby mogło pozostawać w znakomitym zdrowiu.

Poproś Anioła podstawy o wsparcie, a nauczy Cię on podążać w kierunku mądrości swojego ciała. Nie ma to zbyt wiele wspólnego z wiedzą, którą znajdziesz w naukowych książkach, w końcu organizm każdego człowieka jest inny, Anioł podstawy zaś udostępni Ci klucz do poznania żywych informacji płynących z samego wnętrza Twojego ciała.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

Horoskop Anielski na październik 2019 roku dla Koziorożca

Drogi Koziorożcu, jesteś wesołą i opanowaną osobą. Przykładasz wielką wagę do życia uczuciowego. Wiesz jak uszczęśliwiać innych i łagodzić sprzeczki. Z wiarą i optymizmem tryumfujesz nad ciemnymi emocjami i strachem przed konfrontacją z nowym. Będąc rozproszony i zatopiony w swoich myślach łatwo przysporzysz sobie siniaków i stłuczeń, które na szczęście szybko się będą goić. Uważaj teraz na oparzenia i złamania. Twój związek uczuciowy jest stabilny, pomimo doznanych pokus. Jeśli jesteś samotny, być może się tego nie spodziewasz, ale osoba, którą kochasz, odwzajemni tę miłość z entuzjazmem.

Sprzyja Ci teraz pomyślność i szczęście, także w miłości. Determinacja, z jaką zajmujesz się swoimi planami, gwarantuje Ci sukces. Dobiega końca dość trudny dla Ciebie okres. Los Cię nie oszczędzał, ale na końcu tej trudnej i długiej drogi czeka Cię nagroda. Poradzisz sobie ze wszystkimi trudnościami.

W tym miesiącu szczególną opieką otacza Cię Archanioł Rafał. Usłyszał on zapewne Twoją prośbę o uzdrowienie i stawił się na Twoje wezwanie. Archanioł Rafał wtajemnicza nas w boską sztukę leczenia. Prosi Cię, abyś spojrzał na swoje dolegliwości z innego punktu widzenia i zastanowił się, co choroba chce Ci przekazać. Przypomina, że choroby można wyleczyć pod warunkiem, że jest się gotowym popracować nad nimi na płaszczyźnie świadomości. Poproś go o wsparcie, a pomoże Ci uczyć się ze sobą i poprzez siebie oraz odkryć w swojej duszy źródło uzdrawiającej mocy.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

Horoskop Anielski na październik 2019 roku dla Strzelca

Drogi Strzelcu, jesteś zdecydowaną, ale nie upartą osobą, często żyjesz w pośpiechu. Jeśli popełnisz błąd, przyznajesz się do tego i nie boisz prosić się o wybaczenie. Wygórowane ambicje i związane z tym silne emocje zagrażają Twojemu wewnętrznemu spokojowi. Nerwowy tryb życia i nieregularne posiłki niekorzystnie wpływają na Twój organizm. W dodatku rezultaty diety lub ćwiczeń mogą przychodzić zbyt wolno i wymagać sporo czasu, co będzie działać na Ciebie zniechęcająco. Twój związek uczuciowy jest pogodny i satysfakcjonujący, jesteś gotowy na małżeństwo lub bycie z osobą, którą kochasz. Jeśli starasz się o dziecko, teraz jest szansa na upragnioną ciążę.

Twoja kariera będzie się rozwijać, możliwe, że otrzymasz awans dzięki swoim zaletom. Fantazja i twórcze myślenie będą dla Ciebie wielką pomocą w pokonaniu trudności, jakie możesz teraz napotkać. Twój optymizm i poczucie szczęścia są dla Ciebie teraz tarczą ochronną, nie tkną Cię żadne nieszczęścia czy niefortunne wypadki. Dopisze Ci szczęście w grach hazardowych.

W tym miesiącu szczególną opieką otaczają Cię Anioły czerwonego promienia, pragną Tobie towarzyszyć i ochraniać Cię na wszystkich Twoich drogach. Wezwij je, a obdarzą Cię zaufaniem w boską potęgę, siłę i wspaniałość. Będą prowadzić Cię właściwymi ścieżkami bez czasu i pośpiechu. Twoi anielscy przewodnicy umocnią Twoje zaufanie, wiarę, wewnętrzną intuicję, delikatność, prawdę, szczerość i miłość. W łagodny sposób pomogą Ci uwolnić się od wszelkich złudzeń i uzależnień, uprzedzeń i silnego gniewu. Pokażą Ci Twoją siłę, byś mógł użyć jej do uwolnienia siebie samego oraz tych, którzy znajdują się pod Twoją opieką.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

Horoskop Anielski na październik 2019 roku dla Skorpiona

Drogi Skorpionie, jesteś inteligentną, miłą i uczciwą osobą. Intuicja dobrze Ci służy i powinieneś częściej na niej polegać. Twoje sny mogą okazać się być prorocze. Niespodziewanie mogą dokuczać Ci zapalenia, gorączki czy niewielkie zranienia, ale masz dużo energii i bardzo szybko powrócisz do zdrowia. Masz powodzenie w miłości, nie ma powodu, byś mógł narzekać na tę dziedzinę życia. Wystrzegaj się niewierności, nie daj się pokusom, bądź wdzięczny za to, co masz.

W pracy poczujesz się komfortowo w sytuacji, która początkowo wydawała się niewygodna. Twoje błyskotliwe pomysły powinny natychmiast zostać wcielone w życie. Jeśli będziesz postępować w zgodzie ze swoim sumieniem, los w końcu się do Ciebie uśmiechnie. Możliwe, że poczujesz teraz przypływ gotówki. Otrzymasz wsparcie oraz sam udzielisz komuś pomocy. Twoje problemy w dużej mierze rozwiąże ktoś z grona Twoich znajomych, z którym spotkasz się przy okazji imprezy towarzyskiej.

W tym miesiącu w Twoje życie wkraczają bliźniacze anielskie płomienie Vista i Kristall i wzywają Cię do tego, byś pozbył się wzorców niedoskonałości. Pamiętaj, że nie jesteś jedynym człowiekiem, który podlega pewnym procesom, któremu przytrafiają się pewne rzeczy, bo wszystkie dzieła Stwórcy są doskonałe. Elochimy Vista i Kristal uczą, że wszystko jest drganiem. Jesteś jednym z tonów w orkiestrze Stworzenia,  swoim życiem wytwarzasz różne tony i teraz jest czas, abyś zharmonizował swój ton z innymi. Dźwięki leczą lub przynoszą chorobę. Dostrój swoje tony poprzez medytację do symfonii Stworzenia. Wsłuchaj się w swoje wnętrze, aż zacznie ona współgrać z Twoim biciem serca. Dzięki swojej energii możesz być uzdrawiającym impulsem dla Ziemi.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

Horoskop Anielski na październik 2019 roku dla Wagi

Droga Wago, jesteś refleksyjną i wnikliwą osobą. Wiele rozumiesz, czule kochasz, ale jesteś podatna na pokusy i uzależnienia. Potrzebujesz wiary i punktów odniesienia do niej, ponieważ bez niej czujesz się zagubiona w życiu. Uważaj na stres, bo napięcie nerwowe odbija się na Twoim zdrowiu i grożą Ci choroby psychosomatyczne. Dużą rolę odgrywają w tym Twoje rozterki uczuciowe, Twoje serce miota się pomiędzy sprzecznościami, silnymi emocjami i strachem. Możliwe, że nie możesz dokonać wyboru między romansami. Twoje wątpliwości wymagają podjęcia zdecydowanych kroków.

Twoja kariera rozwija się bez przeszkód, możesz otrzymać awans bądź wyróżnienie. W drodze ku swojej pomyślności nic Ciebie nie zatrzyma, musisz wierzyć w siebie i walczyć o swoje szczęście. W Twoim otoczeniu jest osoba nieprzewidywalna, która działa bez zastanowienia, nie odkrywaj przed nią swoich sekretów. Pamiętaj, że to do Ciebie należy kontrolowanie własnych słów, czynów i myśli. Możesz działać z różnych pobudek: z pełni współczucia i dobroci serca, bądź z wygody czy chęci zaszkodzenia innym, wybór należy do Ciebie.

W tym miesiącu Archaii łaski zaprasza Cię, abyś spojrzała na świat z perspektywy Twojej rzeczywistej wielkości. To w Tobie samej drzemią siły, których daremnie szukasz na zewnątrz. Możesz kiedy tylko zechcesz kochać i akceptować każdego człowieka, bezwarunkowo i spontanicznie. Jeśli tęsknisz za poczuciem bezpieczeństwa, zanim zaczniesz wymagać go od innych, najpierw sama nim siebie obdaruj. Jeśli pragniesz przyjaźni, sama stań się swoim przyjacielem. Archaii łaski będzie Twoim serdecznym towarzyszem na tej drodze. Pamiętaj, że całe piękno i miłość, które przyciągają Cię w innych ludziach, zawsze nosisz w sobie.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

Horoskop Anielski na październik 2019 roku dla Panny

Droga Panno, jesteś opiekuńczą i dociekliwą osobą, pociąga Cię wszystko, co jest tajemnicze. Żyjesz bardzo blisko ze światem duchowym. Czekasz na zmianę, która pojawi się w Tobie, w Twoich uczuciach bądź na zewnątrz Ciebie. Zdrowie Ci będzie teraz dopisywać. Jeśli jesteś kobietą i starasz się o dziecko, teraz jest szansa na upragnioną ciążę. Nie idealizuj nadmiernie swojego partnera, bo nagle może się okazać, że kochasz jedynie swoje wyobrażenie o nim. Dajesz innym zbyt wiele, dlatego łatwo jest Cię wykorzystać.

Podejmiesz się zawodowego współzawodnictwa z wykwalifikowanym pracownikiem bądź naprawy dawnych błędów, które świadomie kiedyś zignorowałaś. Twoje życie towarzyskie teraz rozkwitnie. Od jakiejś ważnej osoby otrzymasz pomoc finansową lub też sama uczynisz wspaniały gest wobec innych osób. Może martwić Cię niepewny werdykt w sprawie sądowej, która właśnie jest w toku.

W tym miesiącu szczególną opieką otacza Cię Aralim Zafkiel, anioł wtajemniczenia, który pragnie, abyś pamiętała, że Ty sama tworzysz swoje myśli i uczucia. Postaraj się ukierunkować je na najwyższe siły wszechświata, nie dając się przy tym zwodzić żądzom, opiniom otoczenia, czy aktualnie modnym trendom. Pomogą Ci w tym modlitwy, medytacje, teksty Mistrzów, mantry, afirmacje, dowolne formy, poprzez które boskie siły mogą być aktywowane i zatrzymywane. Dzięki nim Twój rozum nie będzie już podlegał manipulacjom, stanie się mostem między Bogiem a człowiekiem. Jeśli skupisz się na swoim celu, podążysz swoją drogą, wówczas odkryjesz swoją siłę. Aralim Zafkiel jest niczym strażnik stojący przed tym mostem. Poproś go o wsparcie, a podpowie Ci, co najlepiej pomoże Ci nawiązać kontakt z boskością.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

Horoskop Anielski na październik 2019 roku dla Lwa

Drogi Lwie, jesteś konsekwentny, wytrwały i pełen wiary w siebie. Twoja intuicja nigdy Cię nie zawodzi, możesz na niej spokojnie polegać. Jesteś teraz w świetnej formie i możesz służyć swoją pomocą tym, którzy są chorzy. Możliwe, że nieoczekiwane wyznanie miłości przepełni Cię radością i zdziwieniem. Jeśli jesteś w stałym związku, zastanów się, czy warto poddać się pokusie zawarcia nieformalnego romansu.

Jakiś ryzykowny lub niekompletny projekt wymaga od Ciebie wprowadzenia znacznych zmian. Aby udało się go doprowadzić do końca, potrzebna będzie pomoc ze strony przyjaciół. W cokolwiek nowego teraz zainwestujesz, trafisz w samo sedno, uważaj jedynie na transakcje zagraniczne. Uważaj, by nadmiar obowiązków nie doprowadził Cię do depresji. Wyniki egzaminu lub współzawodnictwa, którego się podejmiesz, będą zależeć wyłącznie od szczęścia.

Szczególną opieką otaczają Cię teraz Elohimy Kasjopea i Minewra. Przesyłają one swoją energię w złocistożółtych promieniach, to czyste światło obserwacji, prawdy i oświecenia, które jest źródłem czystej wiedzy i boskiej miłości. Poproś je, aby otoczyły Cię swoją energią tu i teraz. Dzięki temu nauczysz się być coraz silniejszy w teraźniejszości, zaczniesz być obecny w danej chwili, dostrzeżesz to, co dzieje się w danym momencie w Twoim najbliższym otoczeniu i w Twojej duszy. Poznasz sposób na uczynienie każdej chwili jak najbardziej doskonałą, a to jest droga prowadząca do oświecenia.

~~Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

Horoskop Anielski na październik 2019 roku dla Raka

Drogi Raku, jesteś pewną siebie, zdecydowaną osobą. Nie obawiasz się niespodziewanych rzeczy, raczej je doceniasz i traktujesz jako szansę do zdobycia nowych doświadczeń. Entuzjazm pomaga Ci żyć. Jest w Tobie wiele intensywnych emocji, którymi pragniesz podzielić się z ukochanymi ludźmi. Masz teraz świetną formę i możesz służyć swoją pomocą tym, którzy są chorzy. Twój związek uczuciowy jest intensywny i absorbujący, panuje w nim doskonałe zrozumienie.

Masz szansę otrzymać awans, bądź wyróżnienie, które pomoże Ci w karierze. Uda Ci się uniknąć kłopotów finansowych, chociaż niemal w ostatniej chwili. Kiedy zaczynasz mieć problemy, pieniądze napływają do Ciebie w zasadzie automatycznie. Nerwowość i plotki są teraz Twoimi wrogami, obecnymi w Tobie i na zewnątrz Ciebie. Uważaj na zwodniczą osobę, która może przysporzyć Ci smutku.

Kiedy poczujesz, że ogarnął Cię smutek, żal, rozczarowanie czy lęk, poproś o wsparcie Archii pociechy. Ona dobrze wie, że życie przypomina wznoszącą się i opadającą falę, a chwile szczęścia i smutku przeplatają się ze sobą. Gdy poprosisz ją o wsparcie, Archaii pociechy będzie Twoją towarzyszką w trudnych momentach, otrze łzy i otoczy swoim ochronnym płaszczem. Wiedz, że zawsze jesteś kochany, cokolwiek by się nie działo. Pamiętaj, że po każdym mrocznym odcinku na Twojej drodze przychodzi odcinek opromieniony słońcem, wówczas również wspomnij Archaii pociechy, bo jej błogosławieństwo zawsze Ci towarzyszy.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

Horoskop Anielski na październik 2019 roku dla Bliźniąt

Drogi Bliźniaku, jesteś utalentowaną, pogodną osobą, często dodajesz innym otuchy. Jeśli coś sobie zaplanujesz, realizujesz to metodycznie i z wielkim spokojem. Masz dobrą intuicję i powinieneś częściej jej używać. Łatwo dopada Cię uczucie osamotnienie, które może prowadzić do kryzysu wewnętrznego. Możliwe, że jest ono spowodowane aktualną sytuacją w Twoim związku uczuciowym, w którym ostatnio może nie układać się najlepiej z powodu sporów, które zatruwają atmosferę.

Jesteś panem swojego przeznaczenia, a dowodem na to są sukcesy, jakie osiągasz, kluczem do nich są wytrwałość i Twoje niezaprzeczalne zdolności. Wiele szczęśliwych okazji pojawi się na spotkaniach towarzyskich, dobrze będzie Ci się teraz współpracowało z innymi ludźmi. Poczujesz, że podążanie własną drogą nie jest łatwe, zwłaszcza gdy odczuwasz bunt i niechęć.

Wypatruj w swoim otoczeniu znaków od swoich anielskich opiekunów. Dostrzeżesz ich obecność w każdym cudzie dnia codziennego, w pozytywnej energii kochającego człowieka, w cennej wskazówce, którą usłyszysz mimochodem. Te znaki będą dla Ciebie drogowskazem do dalszego postępowania.

Postaraj się podnieść poziom swojej energii, oczyść umysł, odsuń od siebie myśli, które burzą Twój spokój, pomoże Ci w tym modlitwa lub medytacja. Ty również możesz być dla kogoś aniołem w ludzkiej postaci, nawet jeśli do końca nie będziesz świadomy celu swoich działań. Jeśli otworzysz się na działanie anielskiej siły, będzie ona mogła wówczas działać również przez Ciebie i nieść innym błogosławieństwo oraz anielską pomoc.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue