Archiwa kategorii: Horoskop Anielski

Horoskop Anielski dla każdego znaku zodiaku

Horoskop Anielski na czerwiec 2019 roku dla Skorpiona

Drogi Skorpionie, to dla Ciebie dobry czas na urlop, zadbaj o swój wypoczynek, inaczej wyczerpie Cię stres z dużej ilości zobowiązań. Twoją podstawą jest harmonia, choć od czasu do czasu wybuchasz gniewem. Postaraj się pohamować swój apetyt, bo łakomstwo odbija się na Twojej figurze, mogą pojawić się teraz też niewielkie problemy związane z zastojem płynów.

Potrafisz dzielić się tym, co sam otrzymujesz, wiele też dajesz innym od siebie, dlatego łatwo Cię wykorzystać. Uważaj, bo idealizując swojego partnera może okazać się, że kochasz jedynie wyobrażenie o nim. Spotkanie z wpływową osobą rozwiąże Twój problem. Opieka nad kruchą i niedojrzałą osobą może przysporzyć Ci trochę zmartwień. Nie bądź zazdrosny i zbyt krytyczny w stosunku do bliskich osób, nie wszystko jest takie, jak myślisz.

W tym miesiącu szczególną opieką otacza Cię Archanioł Gabriel. To dobry czas, byś przyjrzał się światu swoich uczuć. Zastanów się i szczerze odpowiedz, jaki jest ten świat. Czy potrafisz w jednej chwili być w siódmym niebie, a w następnej już może dopaść Cię smutek? Czy Twoje życie uczuciowe jest całkiem zależne od zewnętrznych warunków, od spotkanych aktualnie osób? Pamiętaj, że uczucia powstają w Twoim wnętrzu i nikt inny poza Tobą nie ma nad nimi władzy. Tylko Ty możesz dać nad swoimi uczuciami władzę innym ludziom, miejscom i okolicznościom i zabarwiasz je emocjami. Zostań obserwatorem swojego życia uczuciowego, a z czasem zobaczysz, że nauczysz się nad nim panować. Jest to konieczne, jeśli chcesz dalej kroczyć drogą rozwoju duchowego. Archanioł Gabriel pomoże Ci rozproszyć mrok nawet najmroczniejszych uczuć, które rozpoznasz, wystarczy że położysz rękę na sercu i głęboko odetchniesz, by poczuć w sobie jego anielską energię. Z radością będzie towarzyszył Ci na drodze poznania samego siebie.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

Horoskop Anielski na czerwiec 2019 roku dla Ryby

Droga Rybo, jesteś miłą i grzeczną osobą, cieszysz się poważaniem, szacunkiem i dobrym zdrowiem. Dokuczać Ci teraz może trudność związana z czymś estetycznym, być może nie akceptujesz swojego wyglądu. Powinnaś raz jeszcze rozważyć swój sposób odżywiania. W związku uczuciowym mogą pojawić się nieporozumienia. Ich powodem może być niemożność zapomnienia dawnych uraz, trudności w pogodzeniu się z odmiennym zdaniem partnera, czy też odczuwany strach przed miłością i zaangażowaniem się w związek. Twoje burzliwe życie emocjonalne może wywoływać choroby, na przykład mogą pojawiać się depresje na przemian z momentami euforii. Podejmiesz się zawodowego współzawodnictwa z wykwalifikowanym pracownikiem. Żeby osiągnąć efekty swoich działań, musisz pokonać przeszłość i zmierzyć się z dawniej popełnionymi błędami. Dzięki temu, co robisz, Twoje zalety i to, co Tobą kieruje zostaną w końcu rozpoznane.

W tym miesiącu Archanioł Michał zaprasza Cię, abyś stawiła czoła swojemu wewnętrznemu wrogowi. Nie możesz nikogo obarczać odpowiedzialnością za swoje warunki życiowe lub trudne sytuacje, w jakich się mogłaś znaleźć. Pamiętaj, że warunki zewnętrzne w Twoim życiu są odzwierciedleniem Twojego wnętrza i pokazują to, nad czym jeszcze musisz popracować. Nie obawiaj się, bo Archanioł Michał, ten potężny Archanioł, udzieli Ci siły i mocy, ale również odwagi, abyś stanęła do konfrontacji z mrokami swojej duszy i uwolniła się od nich. Poproś go, by odciął Cię świetlistym mieczem od Twoich minionych słów i czynów, pomógł w wewnętrznej walce i w osiągnięciu prawdziwego poznania.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

Horoskop Anielski na czerwiec 2019 roku dla Wagi

Droga Wago, możesz poczuć się przytłoczona wydarzeniami, które będą miały miejsce w tym miesiącu, ale możesz też liczyć na wyjątkowy przypływ odwagi. Mijasz krytyczny okres swojego życia, w którym byłaś ofiarą z powodu jakiegoś zamieszania i braku odwagi. Nie blokuj swoich uczuć. Nie powinny Ci teraz dokuczać żadne dolegliwości fizyczne.

Jeśli uda Ci się zmienić swoją postawę w związku uczuciowym, przyniesie to dużo miłości. Twoje niezaprzeczalne talenty i wartości, jakimi kierowałaś się w pracy przyniosą teraz dobre wyniki w Twojej pracy przy dość skromnym wysiłku z Twojej strony. Dopisze Ci teraz szczęście w grach i innych ryzykownych przedsięwzięciach. Radą dla Ciebie jest to, abyś ośmieliła się mieć. Możliwe, że otrzymasz dodatkowe pieniądze bądź spadek. Bądź ostrożna, bo możesz doświadczyć niesprawiedliwości w sprawie prawnej lub urzędowej.

Archanioł Zafkiel będzie wspierać Cię teraz w Twoim rozwoju i w przepracowaniu stojących przed Tobą zadań. Kiedy na Twojej drodze pojawią się przeszkody, będziesz potrzebowała wytrwałości, zdyscyplinowania, koncentracji i zdolności przetrwania. Sięgnij do duchowych praktyk, takich jak afirmacje, medytacja, modlitwa czy czytanie tekstów Mistrzów i poproś Archanioła Zafkiela o mądrość. Jeśli skupisz się głęboko na swoim celu, podążysz swoją drogą, Twój rozum ukierunkuje się na najwyższe siły Wszechświata i odkryjesz swoją wewnętrzną siłę. Pamiętaj, że sama tworzysz swoje myśli i uczucia.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

Horoskop Anielski na czerwiec 2019 roku dla Koziorożca

Drogi Koziorożcu, jesteś bardzo pilną i sumienną osobą. Cierpliwość, tolerancja i poczucie odpowiedzialności pomagają Ci w życiu i w pracy. Silne emocje i kontrowersyjne decyzje własne lub ludzi, których kochasz, zamieszają w Twoich planach i oczekiwaniach. Uważaj, bo bardzo silne emocje mogą spowodować, że stracisz panowanie nad sobą. Zostaniesz zmuszony do walki o osobistą wolność i niezależność. Zdrowie powinno Ci teraz dopisywać, jesteś odporny na choroby, uważaj jednak na porażenia słoneczne.

Kochasz z pasją i nie przejmujesz się tym, czy otrzymasz coś w zamian. Jeśli jesteś samotny, w Twoim życiu pojawi się nagła miłość, namiętność i zaangażowanie. W pracy Twój sukces jeszcze nie nadszedł, pojawić się mogą niewielkie przeciwności, aby Twoje plany się powiodły, potrzebujesz zmiany kierunku działania. Pomóż komuś, kto się zwróci do Ciebie z prośbą o wsparcie, poprzez wyciągnięcie ręki do innych pomożesz również sobie. Twoje dotychczasowe wyrzeczenia zostaną nagrodzone pojawieniem się jakiejś wspaniałej okazji.

Archanioł Chamuel pomoże Ci żyć w prawości i uczciwości. Jeśli podczas opieki nad inną osobą zaczniesz zastanawiać się, czy poświęcasz jej należytą troskę i uwagę, również będzie to wynikiem jego wpływu na Ciebie. Przebywa on teraz u Twego boku, by połączyć Cię z siłą znacznie większą i potężniejszą od Ciebie. Poproś go o wsparcie, a światło różowego promienia dotknie Twojego serca i połączy się ono z Twoją duszą. Poszerzy się wówczas Twoje zrozumienie i zaczniesz zwracać uwagę na to, czy Twoje działania służą dobru innych i dla ogólnej szczęśliwości. Każde pragnienie Twojego serca i każda modlitwa, którą prześlesz do niebiańskiego światła, zostanie wysłuchana, jeśli tylko sprzyjać będzie rozwojowi Twojej duszy. Archanioł Chamuel wzywa Cię do tego, byś pokochał siebie i szedł za głosem swojego serca.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

Horoskop Anielski na czerwiec 2019 roku dla Strzelca

Drogi Strzelcu, umiesz porozumiewać się z ludźmi i przekazywać innym ideały, w które wierzysz. Kochasz ryzyko i lubisz żyć na krawędzi brawury. Nadmierne dogadzanie sobie, z czego często jesteś dumny, odbija się na Twojej kondycji, powodując wahania energii i ciśnienia. Uważaj na gorączki i zapalenia.

Jesteś zależny od sytuacji lub innych ludzi. Opuszczenie lub rany z przeszłości wciąż wpływają na Twój obecny związek uczuciowy. Determinacja, z jaką zajmujesz się swoimi zadaniami w pracy, gwarantuje Ci sukces. Nie lekceważ krytyki, tylko wyciągaj z niej wnioski, wyniknie spór z współpracownikiem, jednak zażegnasz go odwagą i lojalnością. Małe rozczarowania, brak entuzjazmu i tymczasowa niepewność może zniekształcić Twój punkt widzenia na różne sprawy.

W tym miesiącu Archanioł Michał pragnie przypomnieć Ci o Twojej odwadze i ogromnych możliwościach działania. Wyznacz sobie cel i poproś swojego anielskiego opiekuna o wsparcie, poprowadzi Cię jego światło, a entuzjazm doda Ci skrzydeł. Archanioł Michał pomoże Ci również odciąć się od przeszkód, które mogą Cię ograniczać, odsunąć się od ludzi, którzy blokują Twój rozwój. Dzięki temu będziesz mógł wypełniać swoje zadania z odwagą, zapałem i siłą.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

Horoskop Anielski na czerwiec 2019 roku dla Panny

Droga Panno, jesteś cierpliwą osobą, troskliwym rodzicem i dobrym nauczycielem. Umiesz porozumiewać się z ludźmi i przekazywać ideały, w które wierzysz. Zbytnie przywiązanie do luksusu może oddalać Cię od prawdziwych wartości. Jesteś teraz narażona na infekcje, ale szybko dochodzisz do zdrowia. Jeśli wybierasz się za granicę, ściśle przestrzegaj zasad higieny.

W Twoim życiu uczuciowym jest dużo wyobrażeń, nadziei, ale jeśli jesteś samotna, to nic konkretnego w tej dziedzinie w tym miesiącu się nie zadzieje. Jesteś oddana swojej pracy i ludziom, z którymi pracujesz. Unikasz rywalizacji, starasz się utrzymać harmonię i dobrą współpracę z każdym. Cudowny zbieg okoliczności zakończy niestabilną sytuację finansową lub bardzo szybko poczujesz się lepiej po nagłej niedyspozycji. Wszystko wyjaśni się niespodziewanie, a Ty otrzymasz to, o co prosiłaś.

Pamiętaj, że Twoje osobiste siły anielskie zawsze służyć Ci będą swoją pomocą. Wystarczy, że poprosisz je o wsparcie, a zjawią się, by rozproszyć strach i zwątpienie, odgrodzą Cię od negatywnych myśli i osób, które starają się skraść Twoją energię. Ich obecność pozwoli Ci przejawić w pełni Twój potencjał.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

Horoskop Anielski na czerwiec 2019 roku dla Lwa

Drogi Lwie, zaplanuj wakacyjny odpoczynek, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, nie odkładaj go na inną porę roku, w innym wypadku zmęczenie podjętymi zobowiązaniami da Ci się mocno we znaki. Pamiętaj, że rozmowa, słuchanie drugiej osoby i wyjaśnianie problemów wzmacnia każdy związek. Nie tłumisz swoich uczuć i pozwalasz im spokojnie płynąć, dzięki temu zachowujesz spokój wewnętrzny.

Zostaniesz w końcu docenionym i znanym ekspertem w swoim zawodzie, Twoje wybory i talenty gwarantują Ci pomyślność. Twoje nadzieje zostaną zrealizowane, szybko rozwiążesz ważny problem. Kiedy zaczynasz mieć większe potrzeby finansowe, pieniądze napływają do Ciebie niemal automatycznie. Jakaś rekompensata czy dodatkowe zarobki podreperują Twój budżet. Pamiętaj, że to, co uważasz za przeciwności losu, może pojawiać się w Twoim życiu w jakim celu, na przykład abyś zwolnił i dał sobie czas na przemyślenia.

Wypatruj w swoim otoczeniu znaków od swoich anielskich opiekunów. Dostrzeżesz ich obecność w każdym cudzie dnia codziennego, w pozytywnej energii kochającego człowieka, w cennej wskazówce, którą usłyszysz mimochodem. Te znaki będą dla Ciebie drogowskazem do dalszego postępowania. Ty również możesz być dla kogoś aniołem w ludzkiej postaci, nawet jeśli do końca nie będziesz świadomy celu swoich działań. Postaraj się też podnieść poziom swojej energii, oczyść umysł, odsuń od siebie myśli, które burzą Twój spokój, pomoże Ci w tym modlitwa lub medytacja. Jeśli otworzysz się na działanie anielskiej siły, będzie ona mogła wówczas działać również przez Ciebie i nieść innym błogosławieństwo oraz anielską pomoc.

~~Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

Horoskop Anielski na czerwiec 2019 roku dla Raka

Drogi Raku, jesteś skomplikowaną osobą, a zarazem bardzo fascynującą. Jesteś niebywale intuicyjny i charyzmatyczny, masz w sobie również wiele dumy. Przyciąga Cię piękno i sztuka, ale patrząc na świat przez pryzmat artystycznego wymiaru ryzykujesz stratę z oczu istotnych rzeczy. W tym miesiącu dokuczać Ci mogą problemy z układem trawiennym, w ich uniknięciu pomoże Ci umiar i naturalne terapie ziołami.

W związku uczuciowym i w rodzinie pojawić się może okres kłótni, rozstrzygniesz je z taktem i dyplomacją. Po wielu próbach nastanie w końcu zgoda. Twoja kariera ruszy teraz do przodu, dzięki Twoim zaletom masz szansę na awans. Czeka Cię niespodzianka, bądź szczęśliwe spotkanie z rodziną lub przyjaciółmi. Wkrótce możesz dowiedzieć się, że ludzie wokół Ciebie nie są tak lojalni i przyjacielscy, jak do tej pory myślałeś. Uważaj na nieczyste zagrania i ciosy poniżej pasa.

Drogi Raku, nie tylko aniołowie pomagają Ci w samorozwoju, towarzyszą Ci również inne świetliste istoty. Są to siły z królestwa minerałów, roślin i zwierząt, jak również duchy natury, Mistrzowie Duchowi, boginie, bogowie, a także duchy przodków. W różnych momentach życia możesz odczuwać silniejszy związek z konkretnymi siłami, które przesyłają Ci pomoc, radę i ochronę. Teraz jest czas, byś był świadomy ich obecności w Twoim życiu. One również, jak aniołowie, szanują Twoją wolną wolę. Czekają na zaproszenie do Twojego życia i cieszą się, kiedy przesyłasz im swoje myśli i zwracasz się do nich o wsparcie. Z miłością pomogą Ci podążać drogą Twojej duszy.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

Horoskop Anielski na czerwiec 2019 roku dla Bliźniąt

Drogi Bliźniaku, dużo stresu przyniosła Ci Twoja ciągła dyspozycyjność. Jesteś zmęczony i przeciążony zobowiązaniami, potrzebujesz przerwy, postaraj się zadbać o swój odpoczynek. W Twoich uczuciach panuje chaos, kapryśność i zbytnie upodobanie do luksusu powoduje w nich zamęt i oddala Cię od prawdziwych wartości. Słuchaj potrzeb swojego ciała i zwracaj uwagę na jego sygnały, pamiętaj też o badaniach profilaktycznych, a zdrowie będzie Ci dopisywać.

W związku uczuciowym pojawić się mogą napięcia i spory, najlepiej wykaż się cierpliwością i wyrozumiałością do partnera, by ten okres przeminął łagodnie. W pracy szykują się zmiany. Poczujesz się komfortowo w sytuacji, która początkowo wydawała się niewygodna. Będziesz miał wiele błyskotliwych pomysłów, które powinny zostać natychmiast wcielone w życie. Czeka Cię niespodzianka, szczęśliwy zjazd rodzinny lub spotkanie z przyjaciółmi. Uważaj na zwodniczą osobę w swoim otoczeniu, bo może przysporzyć Ci przykrości rozsiewając nieprawdziwe plotki na Twój temat.

W tym miesiącu szczególną opieką otacza Cię Archanioł Rafał. Usłyszał on zapewne Twoją prośbę o uzdrowienie i stawił się na Twoje wezwanie. Archanioł Rafał wtajemnicza nas w boską sztukę leczenia. Prosi Cię, abyś spojrzał na swoje dolegliwości z innego punktu widzenia i zastanowił się, co choroba chce Ci przekazać. Przypomina, że choroby można wyleczyć pod warunkiem, że jest się gotowym popracować nad nimi na płaszczyźnie świadomości. Poproś go o wsparcie, a pomoże Ci uczyć się ze sobą i poprzez siebie oraz odkryć w swojej duszy źródło uzdrawiającej mocy.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

Horoskop Anielski na czerwiec 2019 roku dla Byka

Drogi Byku, masz dobrą intuicję i silną wolę, jesteś też przedsiębiorczy i stanowczy. Uważaj, bo wygórowane ambicje i silne emocje zagrażają Twemu wewnętrznemu spokojowi. Jeśli dokuczają Ci chroniczne i nawracające choroby, mogą być one następstwem blokad emocjonalnych. W Twoim związku uczuciowym wszystko będzie się dobrze układać, jeśli jednak Twój partner nie jest odpowiedzialny i związany z Tobą duchowo, może być to przyczyną nieporozumień.

W pracy jakiś ryzykowny lub niekompletny projekt wymaga znaczących modyfikacji. Aby osiągnąć sukces, będziesz potrzebować pomocy ze strony przyjaciół. Twoje szczęście zawiera się w umiejętności przystosowania się do każdej sytuacji i powiedzenia “nie”. Opracuj dokładnie swoje projekty i miej na oku oszustów. Pamiętaj, wszystko płynie i nic nie pozostaje takie samo – traktuj to, co uznajesz za przeciwności jako powód do tego, aby zwolnić tempo i jako pobudzenie do refleksji. Ostateczne rozwiązanie może okazać się nie tak bardzo wzniosłe, jak tego oczekiwałeś.

W Twoim życiu pojawi się ważna zmiana. W tym szczególnym czasie pragnie Cię wesprzeć Archai nadziei, a Ty możesz, ale nie musisz posłuchać jej przesłania,  zmiany w Twoim życiu nastąpią niezależnie od Twojej decyzji. Może się okazać, że stałeś się ofiarą zrządzenia losu i musisz po prostu zaakceptować nowe warunki i okoliczności. Jeśli wyciszysz się wewnętrznie i wsłuchasz się w słowa Archaii nadziei, poprowadzi Cię ona łagodnie przez wszelkie trudności związane ze zmianą, przy czym będziesz w stanie aktywnie włączyć się do działań i dowiesz się, co możesz wnieść w bieg wydarzeń, tak aby końcowy rezultat był dla Ciebie jak najlepszy.

~~Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue