Archiwa kategorii: Horoskop Anielski

Horoskop Anielski dla każdego znaku zodiaku

Horoskop Anielski na czerwiec 2018 roku dla Ryby

Droga Rybo, jesteś osobą zbyt potulną i mało asertywną, zwykle wolisz nie zajmować określonego stanowiska wobec różnych sytuacji czy osób. Pamiętaj, że nie wszyscy są gotowi i chętni, by decydować za Ciebie. Odgrywasz różne role i dajesz się ponieść iluzjom. Uda Ci się zwalczyć pokusy. Dzięki zdrowym nawykom i rozsądkowi utrzymujesz znakomitą kondycję, szybko powracasz do zdrowia w razie choroby. Aby stworzyć wierny i długotrwały związek uczuciowy, postaraj się o mniej esów floresów i słodkich słów, a więcej twórczych pomysłów.

Przyda Ci się przynajmniej o kilka dni urlopu w pracy. Po nieodzownym odpoczynku powinnaś jeszcze raz przeanalizować swoje plany, bo aby móc je zrealizować, musisz wprowadzić w nie kilka niezbędnych modyfikacji. Nie obawiaj się, w razie potrzeby jesteś w stanie wykorzystać swoja charyzmę i umiejętność wysławiania się, dzięki czemu wszystko przyjdzie Ci łatwo i bez wysiłku. Pojawić się może trochę trosk i trudności związanych z domem i rodziną, odłożony zostanie remont w pracy lub zawieszony zostanie zakup nieruchomości.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

Horoskop Anielski na czerwiec 2018 roku dla Koziorożca

Drogi Koziorożcu, jesteś szczery i lojalny, ale często nierozumiany, co sprawia, że czujesz się więźniem sytuacji i jesteś zagubiony. Twoją podstawą jest harmonia i wdzięk, chociaż od czasu do czasu wybuchasz gniewem, a kiedy to następuje, Twój szał jest potężny i destruktywny. Zadbaj o to, by Twoje ciało i umysł były bardziej elastyczne. Zbytnia sztywność, brak ruchu i opór przed zmianą poglądów, negatywnie wpłyną na Twój organizm.

W związku uczuciowym, po fazie zmęczenia partnerem, na nowo odkryjecie radość z bycia razem, osiągniecie idealne zrozumienie na duchowym poziomie. Jesteś osobą odnoszącą sukcesy, komunikatywną, charyzmatyczną i wykazujesz te talenty przede wszystkim w edukacji i pracy wydawniczej. Jeśli martwi Cię problem finansowy, to skończy się on już niedługo, otrzymasz dodatkowe pieniądze, ktoś spłaci zaciągnięty u Ciebie dług lub niespodziewana wygrana ustabilizuje Twoje konto bankowe. Problemów przysporzą Ci żale i rozmaite przeciwności, okaże się, że będą to konsekwencje błędów z przeszłości.

W tym miesiącu szczególną opieką otacza Cię Archaii dobroczynności. Jej zadaniem jest leczenie starych urazów i ran doznanych w wyniku nieszczęśliwej miłości i odnawianie Twojej energii serca. Ukierunkowuje Twoją świadomość na płaszczyznę emocji i wzywa Cię do leczenia się z urazów, lęków i zawiedzionego zaufania do świata i ludzi. Poproś o wsparcie Archaii dobroczynności, a umożliwi Ci ona rozwinięcie nowej postawy względem życia i napełnienie się życiową energią. Nawet jeśli w dzieciństwie brakowało Ci pewnych rzeczy, zaakceptuj to, a znajdziesz spełnienie w chwili obecnej. Poznaj swoje słabości, a odkryjesz, w czym jesteś silny, Archaii dobroczynności będzie towarzyszyć Ci swoją miłością w tym procesie.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

Horoskop Anielski na czerwiec 2018 roku dla Wodnika

Drogi Wodniku, jesteś miły i grzeczny, cieszysz się poważaniem, szacunkiem i dobrym zdrowiem. To sytuacja, której można Ci pozazdrościć! Uparcie skrywasz pewne tajemnice. Sprzeczne emocje i nagłe zmiany nastroju mogą utrudnić Ci porozumienie z innymi. Utrzymujesz świetną formę, którą widać także w Twojej figurze. Właściwy sposób odżywiania i pielęgnacji ciała dają cudowne rezultaty.

Zrealizują się Twoje nadzieje dotyczące związku uczuciowego. Pamiętaj, że rozmowa, słuchanie drugiej osoby i wspólne wyjaśnianie problemów wzmacnia każdy związek. W sferze finansów nie będzie zastoju. Odczujesz przypływ gotówki, uda Ci się dobrze zainwestować kapitał lub wygrać znaczną kwotę. Masz szansę na zwycięstwo w konkursie lub w zawodach. Możliwe, że otrzymasz awans bądź rekompensatę za poniesione szkody. Męczyć Cię mogą nieścisłości i brak satysfakcji oraz poczucie ograniczania przez innych.

W tym miesiącu Ofanim Rasiel pragnie przypomnieć Ci o znaczeniu wypowiadanych słów. To, co mówisz, jest wyrazem Twojej siły i odzwierciedleniem Twojej duszy. Twoje słowa świadczą o Tobie, Twoich poglądach i sposobie, w jaki odbierasz świat. Słowa mogą obdarzać miłością, ale mogą też ranić. Wypowiedziane słowo jest nośnikiem mocy i potęgi. Nie jesteś odpowiedzialny za słowa, które inni wysyłają w świat, jesteś jednak odpowiedzialny za słowa, które sam wypowiadasz. Zwróć większą uwagę na to, kiedy należy milczeć, powstrzymać się od komentarza, przemyśleć dany problem i zabrać głos dopiero wtedy, kiedy będziesz mieć jasność sytuacji. Jest to wielka sztuka, ale ucząc się na własnych błędach możesz cięgle rozwijać się i zapewniać sobie lepszą przyszłość.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

Horoskop Anielski na czerwiec 2018 roku dla Strzelca

Drogi Strzelcu, przejdziesz przez głęboki osobisty kryzys. Poczujesz się przytłoczony wydarzeniami, ale możesz liczyć na wyjątkowy przypływ odwagi. Twojemu wewnętrznemu spokojowi zagrażają silne emocje i wygórowane ambicje. Nie masz żadnych poważnych problemów zdrowotnych, jedynie depresja może powodować pewne dolegliwości.

Jeśli Twój związek uczuciowy jest długotrwały, ma on solidne podstawy oparte na przyjaźni i wzajemnym uczeniu się od siebie. Uważaj jednak, bo nadmierna zależność w związku może powodować kryzysy, które skończą się rozstaniem.

W pracy osiągniesz dobre wyniki. Otrzymasz profity z każdej wykonywanej profesji. Nie obawiaj się zmian, jakakolwiek zmiana się pojawi, będzie dla Ciebie bardzo szczęśliwa i pozytywna. Małe rozczarowania, tymczasowa niepewność i brak entuzjazmu mogą zniekształcić Twój punkt widzenia na różne sprawy.

W tym miesiącu w Twoje życie wkraczają bliźniacze anielskie płomienie Vista i Kristall. Wzywają Cię do tego, byś pozbył się wzorców niedoskonałości. Pamiętaj, że nie jesteś jedynym człowiekiem, który podlega pewnym procesom, któremu przytrafiają się pewne rzeczy, bo wszystkie dzieła Stwórcy są doskonałe. Elochimy Vista i Kristal uczą, że wszystko jest drganiem. Ty jesteś jednym z tonów w orkiestrze Stworzenia i teraz jest czas, abyś zharmonizował swój ton z innymi. Swoim bytem wytwarzasz różne tony. Dźwięki leczą lub przynoszą chorobę. Dostrój swoje tony poprzez medytację do symfonii Stworzenia. Wsłuchaj się w swoje wnętrze, aż zacznie ona współgrać z Twoim biciem serca. Dzięki swojej energii możesz być uzdrawiającym impulsem dla Ziemi.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

Horoskop Anielski na czerwiec 2018 roku dla Skorpiona

Drogi Skorpionie, jesteś skromny i powściągliwy, bez kontrowersyjnych poglądów. Masz wiele artystycznych pomysłów, które powinieneś rozwijać, ale uważaj, aby przy tym nie popaść w melancholię. Uwielbiasz przebywać w świecie fantazji, lecz nie przesłania Ci to prawdziwej rzeczywistości. Twoje sny dają Ci rady, jakich potrzebujesz. Starasz się utrzymywać równowagę w swoim organizmie. Pierwsze sygnały choroby natychmiast umiejętnie leczysz przy pomocy ziół i terapii naturalnych. W Twoim związku uczuciowym panuje obustronna wierność i wzajemne zrozumienie.

Masz wyjątkowy talent mediatora i mógłbyś odnieść sukcesy w sądownictwie, administracji, jako sprzedawca lub artysta. W ostatniej chwili uda Ci się uniknąć kłopotów finansowych, gdyż pojawią się niespodziewane rekompensaty czy szanse na zarobek. Kiedy zaczynasz mieć problemy, pieniądze napływają do Ciebie niemal automatycznie. Niepokoić Cię będą spotkania z ludźmi bardziej dynamicznymi niż Ty. Pojawić się mogą dodatkowe drobne przeciwności, jednak będą zbyt mało znaczące, żeby się nimi martwić.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

Horoskop Anielski na czerwiec 2018 roku dla Wagi

Droga Wago, jesteś sprytna i masz mnóstwo pomysłów. Trwonisz wiele ze swojego cennego czasu na aktualne konflikty wewnętrzne, jednak umiesz pokonać swój strach i wewnętrzne opory, jesteś gotowa do zmian od zaraz. Twoje zdrowie jest dobre, jesteś odporna na choroby, jednakże wybuchowa energia może stać się przyczyną zapaleń. Uważaj na niebezpieczne oparzenia słoneczne. Masz przy swoim boku wyjątkowego partnera, który kocha Ciebie bez żadnych oczekiwań czy egoizmu.

Bezproblemowy przebieg kariery zawodowej zapewnia Ci dobre widoki na przyszłość. Fortuna będzie Ci sprzyjać, jeśli planujesz wyjazd za granicę, zwłaszcza, jeśli znasz języki obce. Męczyć Cię może fakt, że wszystko, o co prosisz następuje zbyt powoli. Przyczyną tych przeszkód jest egoizm i zbytnie przywiązanie.

Szczególną opieką w tym miesiącu otacza Cię Metatron, jeden z najbardziej tajemniczych archaniołów, rządzący potężnymi siłami twórczymi wszechświata. Pragnie on, byś pamiętała o poszanowaniu wszystkich dzieł Stwórcy. Wskazuje Ci również Twoją własną siłę twórczą, Twoją kreatywność, którą zostałaś obdarzona przez Boga. Metatron wzywa Cię do tego, byś połączyła się z tą siłą, byś stała się współtwórcą życia, rozwijała nieznane zdolności, wnosiła w świat radość, pokój, wolność i miłość. Jednocześnie pragnie Ci przypomnieć, abyś nie robiła tego, co wyrządza krzywdę innym istotom. Poproś Metatrona o wsparcie, abyś mieć pewność, że dokonujesz mądrych wyborów.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

Horoskop Anielski na czerwiec 2018 roku dla Panny

Droga Panno, jesteś komunikatywna, ekstrawertyczna i bardzo elokwentna. Uważaj, żeby nie powiedzieć zbyt dużo, bo niechcący możesz ujawnić czyjeś sekrety. W Twoich emocjach panuje mętlik, możesz się czuć zagubiona, a przez to też niezdolna do działania i do konfrontacji z sytuacją. Uważaj, aby nie wmawiać sobie kłamstw. Masz teraz doskonałą odporność na infekcje wirusowe oraz dobrą ochronę przed nietolerancją związaną z odżywianiem.

Jeśli doskwierały Ci rozterki sercowe, wkrótce pojawi się zmiana, może to być niespodziewane wyznanie miłości, szybki podbój lub nieodwracalna separacja – w każdym razie Twoje serce dozna ukojenia. Czeka Cię sukces w dziedzinach wydawniczych i kulturalnych. Zarobki spełnią Twoje oczekiwania, uda Ci się spłacić długi, jeśli takie posiadasz, na pewno nie grożą Ci grzywny, kary pieniężne czy komornicy. Twoja nadmierna elastyczność może być powodem problemów. Uważaj na egoistyczną osobę, która może Ciebie wykorzystywać.

W tym miesiącu Elohimy Herkules i Azmazone wzywają Cię do usunięcia starych wzorców w sposobie odczuwania, myślenia i funkcjonowania, gdyż utrudniają one przepływ boskiej woli, która jest znacznie silniejsza i ważniejsza niż nasza, ludzka. Czas na zmianę sposobu myślenia. Herkules i Amazone pomogą Ci się przemóc i wykonać ten ważny krok, ponieważ służy on wyższemu celowi. Wszelkie odkrycia, rewolucje, każde wyzwolenie się z nabytych i utrwalonych wzorców myślowych służą ostatecznie wyższemu celowi, ewolucji w sensie duchowego rozwoju. Jeśli uważasz, że usunięcie starych wzorców i krok w nieznane są dla Ciebie zbyt trudne, pamiętaj, że tylko najlepsi uczniowie otrzymują najtrudniejsze zadania.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

Horoskop Anielski na czerwiec 2018 roku dla Bliźniąt

Drogi Bliźniaku, jesteś komunikatywny i towarzyski. Dzięki swojemu optymizmowi i radości jesteś niczym powiew świeżego powietrza dla otaczających Cię ludzi. Chociaż osobisty konflikt w uczuciach jest dla Ciebie codziennością, pozostajesz wierny swoim wartościom. Potrafisz zwalczyć sarkazm tolerancją, którą starasz się każdemu okazać.

Postaraj się unikać napięć emocjonalnych, bo powodują sztywność i mają negatywny wpływ na Twój układ mięśniowy, mogą powodować zapalenia związane z tym układem. Twoje niespokojne życie czyni miłość trudną. Możliwe, że odczuwasz strach przed zaangażowaniem się w związek uczuciowy bądź założeniem rodziny.

Skromność i zaangażowanie, jakie wnosisz do pracy, gwarantują Ci zaufanie i stabilność. Pomimo kryzysu utrzymasz swoje stanowisko i miejsce pracy. Bez żalu podzielisz się z innymi swoimi pomysłami, przedsięwzięciami i wygranymi. Jeśli straciłeś swoją duchową orientację, ktoś pomoże Ci odnaleźć drogę. Jakaś nieśmiała i delikatna osoba, która ma obecnie trudności, napawa Cię niepokojem i sprawia wiele trosk. Zasmucić Cię może również różnica zdań między Tobą a przyjaciółmi i znajomymi.

W tym miesiącu szczególną opieką otacza Cię Archaii pociechy, jedna z najsilniejszych kobiecych sił anielskich – Maryja, królowa aniołów. Ona zna Twoją ziemską drogę, Twoje bóle, smutki i cierpienia. Archaii pociechy pragnie Ci przekazać, że te trudne przeżycia są jednak na Twojej drodze tylko przejściowo i jednocześnie stanowią największe egzaminy w Twoim życiu. Archaii pociechy ręka w rękę idzie z Tobą przez najcięższe czasy i prosi, byś rozpoznał siłę, która tkwi w Tobie i uczynił ją częścią swojej istoty. Wezwij jej pomocy, a otoczy Cię płaszczem współczucia i głębokiej miłości. Bez względu na to, co było, jest i jeszcze nadejdzie, Ona zawsze obdarza Cię swoim błogosławieństwem.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

Horoskop Anielski na czerwiec 2018 roku dla Byka

Drogi Byku, jesteś sprytny i masz mnóstwo pomysłów. Tracisz swój drogocenny czas z powodu aktualnych wewnętrznych konfliktów, jednak potrafisz równoważyć swoje emocje i znajdować spokój ponownie, kiedy go utracisz. Powinieneś się więcej ruszać, będzie to miało zbawienny wpływ na Twój organizm. Jeśli do tej pory dokuczały Ci choroby chroniczne i dolegliwości spowodowane zimnem i wilgocią, teraz uda Ci się je zakończyć.

Nie ma chmur przesłaniających Twój związek uczuciowy zarówno teraz, jak i w najbliższej przyszłości. Twoje partnerstwo lub małżeństwo jest szczęśliwe, a partner jest dla Ciebie bratnią duszą, z którą możesz budować solidny, głęboki i satysfakcjonujący związek.

Możliwe, że czeka Cię awans bądź otrzymanie rekompensaty za poniesione szkody, lub zwycięstwo w jakimś konkursie czy w zawodach. Zdasz sobie sprawę z tego, że praca w zespole ma swoje wymagania. Fortuna uśmiechnie się do Ciebie, kiedy wyjedziesz za granicę, zwłaszcza, jeśli znasz języki obce. Czekają Cię niewielkie troski związane ze szkołą lub edukacją dzieci lub młodego członka rodziny, problemy pomoże rozwiązać pomoc dobrego nauczyciela lub psychologa.

Wypatruj w swoim otoczeniu znaków od swoich anielskich opiekunów. Dostrzeżesz ich obecność w każdym cudzie dnia codziennego, w pozytywnej energii kochającego człowieka, w cennej wskazówce, którą usłyszysz mimochodem. Te znaki będą dla Ciebie drogowskazem do dalszego postępowania. Postaraj się podnieść poziom swojej energii, oczyść umysł, odsuń od siebie myśli, które burzą Twój spokój. Ty również możesz być dla kogoś aniołem w ludzkiej postaci, nawet jeśli do końca nie będziesz świadomy celu swoich działań. Jeśli otworzysz się na działanie anielskiej siły, będzie ona mogła wówczas działać również przez Ciebie i nieść innym błogosławieństwo oraz anielską pomoc.

~~Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

Horoskop Anielski na czerwiec 2018 roku dla Barana

Drogi Baranie, jesteś hojny i komunikatywny. Wiesz jak leczyć siebie i innych. Twój poziom duchowości jest wysoki, osiągnąłeś go przez doświadczenie i zrozumienie różnych sytuacji w swoim życiu, niekiedy bolesnych. Uważaj, aby nie poddać się zgorzknieniu i nie stać się ofiarą chaosu i sprzeczności w swoich uczuciach, nie blokuj swoich emocji. Poproś anioły o wsparcie za każdym razem, gdy poczujesz się przytłoczony, aby pomogły Ci odważnie stawić czoła problemom.

Jeśli dokuczają Ci choroby układu krążenia, teraz jest dobry czas, by sobie z nimi poradzić. Postaraj się nie pracować ponad swoją miarę i unikaj stresu. Miłość pociąga Cię i jednocześnie przeraża. Żeby uniknąć problemu w swoim życiu uczuciowym, ogranicz swoją wyobraźnię, bo obiekt Twoich pragnień tego problemu zupełnie nie zauważa.

Postaraj się nie trwonić swoich zarobków na niepotrzebne zachcianki, pochopne inwestycje czy hazard. Twoja sytuacja finansowa zależy od tego na ile mądrze będziesz gospodarować swoimi pieniędzmi. Masz wielkie predyspozycje do osiągnięcia sukcesu w dziedzinach naukowych i matematycznych. Niezdecydowanie, spowodowane brakiem pewności siebie, może znacząco opóźnić realizację Twoich planów. Plotki i pomówienia będą wystawiać na próbę Twoją cierpliwość.

Nie zapominaj, że problemy są po to, aby je rozwiązywać i uwalniać się od nich Szczególnego wsparcia pragnie udzielić Ci teraz Anioł komunikacji. Chce, abyś pamiętał, że on zawsze jest przy Tobie i że na wszystko jest odpowiedni czas. Rozwiązuj problemy z odwagą i z myślą o wszystkich istotach w nie zaangażowanych i o wspólnym dobru. Bądź pewien, że kiedy zostanie Ci dane zadanie do rozwiązania, istnieją w Tobie siła, wiedza i odwaga, aby te trudności pokonać. Jeśli w Twoim życiu wydarzy się mroczny okres, podaruj sobie każdego dnia przynajmniej dziesięć minut, podczas których będziesz tylko dla siebie i pomyśl o tym, co Cię uszczęśliwia. Kiedy poczujesz radość w swoim sercu, oznacza to, że kochający Cię anielski opiekun jest przy Tobie obecny i pozostanie tak długo, jak sobie tego życzysz.

~~Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue