Archiwa kategorii: Horoskop Anielski

Horoskop Anielski dla każdego znaku zodiaku

Horoskop Anielski na grudzień 2019 roku dla Ryby

Droga Rybo, masz szczególny talent do radzenia sobie jednocześnie z wieloma sprawami. Umiesz się zorganizować. Posiadasz też zdolność akceptacji życia i czerpania z niego przyjemności. Czasami jesteś nadwrażliwa. Obawiasz się zmian i to rodzi Twoje wewnętrzne obawy. Nadmierne dogadzanie sobie, z czego często jesteś dumna, odbija się na Twojej kondycji, powodując wahania energii i ciśnienia. Uważaj teraz na gorączki i zapalenia. Twój związek uczuciowy to raczej mocna przyjaźń, ale bez zobowiązań. Obawiasz się w pełni zaangażować w relację miłosną i przywiązać do drugiej osoby. Jesteś zbyt łagodna, aby zmierzyć się teraz z niesprzyjającymi Ci ludźmi, jednak wykażesz się dużą przedsiębiorczością, szczególnie jeśli pracujesz w nieruchomościach. Fortuna uśmiechnie się do Ciebie, jeśli planujesz wyjazd za granicę, szczególnie jeśli znasz języki obce. Uważaj na despotyczną osobę w swoim otoczeniu. 

W tym miesiącu opieką otacza Cię Archanioł Chamuel, który pomoże Ci żyć w prawości i uczciwości. Archanioł Chamuel wzywa Cię do tego, byś pokochała siebie i podążała za głosem swojego serca. Poproś go o wsparcie, a światło różowego promienia i wibracje miłości dotknąć Twojego serca i połączy się ono z Twoją duszą. Pamiętaj, że każde pragnienie Twojego serca i każda modlitwa, którą prześlesz do niebiańskiego światła, zostanie wysłuchana, jeśli tylko sprzyjać będzie Twojej duszy.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

Horoskop Anielski na grudzień 2019 roku dla Wodnika

Drogi Wodniku, przejdziesz przez osobisty kryzys i poczujesz się przytłoczony wydarzeniami, ale możesz liczyć na wyjątkowy przypływ odwagi. Potrzebujesz wiary i punktów odniesienia do niej, sprzeczności sprawiają, że czujesz się zagubiony. Nie masz teraz poważnych problemów zdrowotnych, uważaj jednak na okresowe załamania nastroju. Zdajesz sobie sprawę, że dzięki miłości w Twoim życiu pojawiły się również wrażliwość i czułość, nie zmarnuj tego wszystkiego przez bezmyślne postępowanie. Dzięki takim cechom jak poczucie obowiązku i zdyscyplinowanie realizujesz swoje priorytety. Możliwe, że zdecydujesz się na poszerzenie swoich kwalifikacji i podjęcie nauki lub studiów. Uważaj, bo jeśli będziesz słuchał rad niekompetentnych ludzi, fortuna odwróci się od Ciebie, wystrzegaj się też agresywnej, despotycznej osoby ze swojego bliskiego otoczenia.

W tym miesiącu w Twoje życie wkraczają bliźniacze anielskie płomienie Vista i Kristall i wzywają Cię do tego, byś pozbył się wzorców niedoskonałości. Pamiętaj, że nie jesteś jedynym człowiekiem, który podlega pewnym procesom, któremu przytrafiają się pewne rzeczy, bo wszystkie dzieła Stwórcy są doskonałe. Elochimy Vista i Kristal uczą, że wszystko jest drganiem. Jesteś jednym z tonów w orkiestrze Stworzenia i teraz jest czas, abyś zharmonizował swój ton z innymi. Swoim bytem wytwarzasz różne tony. Dźwięki leczą lub przynoszą chorobę. Dostrój swoje tony poprzez medytację do symfonii Stworzenia. Wsłuchaj się w swoje wnętrze, aż zacznie ona współgrać z Twoim biciem serca. Dzięki swojej energii możesz być uzdrawiającym impulsem dla Ziemi.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

Horoskop Anielski na grudzień 2019 roku dla Koziorożca

Drogi Koziorożcu, umiejętność spojrzenia w głąb siebie jest jednym z Twoich cennych talentów. Twój wewnętrzny świat jest intensywny i zróżnicowany, ale nie do końca pasuje do otaczającej Cię rzeczywistości. Masz wyjątkową intuicję, a teraz zwróć uwagę na swoje sny, bo mogą być prorocze. Pamiętaj, że wszystkie rozwiązania i odpowiedzi są w Tobie. Postaraj się wprowadzić więcej gimnastyki do swoich codziennych zajęć, bo psychiczna sztywność odbija się na Twojej kondycji fizycznej, włącznie z bólami mięśni, uważaj przy tym na kręgosłup. Jeśli osoba, którą kochasz, zachowuje się nieuczciwie, miej odwagę zostawić bieg rzeczy ich własnemu losowi. Żeby Twoje cele zostały zrealizowane, musisz wprowadzić kilka zmian do swoich planów. Opatrzność chroni Cię teraz przed wypadkami, oszustwami i komplikacjami podczas podróży. Los wcześniej Cię nie oszczędzał, ale na teraz czeka Cię za to nagroda, dobiega końca trudny okres w Twoim życiu. 

Wypatruj w swoim otoczeniu znaków od swoich anielskich opiekunów. Dostrzeżesz ich obecność w każdym cudzie dnia codziennego, w pozytywnej energii kochającego człowieka, w cennej wskazówce, którą usłyszysz mimochodem. Te znaki będą dla Ciebie drogowskazem do dalszego postępowania. Ty również możesz być dla kogoś aniołem w ludzkiej postaci, nawet jeśli do końca nie będziesz świadomy celu swoich działań. Postaraj się też podnieść poziom swojej energii, oczyść umysł, odsuń od siebie myśli, które burzą Twój spokój, pomoże Ci w tym modlitwa lub medytacja. Jeśli otworzysz się na działanie anielskiej siły, będzie ona mogła wówczas działać również przez Ciebie i nieść innym błogosławieństwo oraz anielską pomoc.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

Horoskop Anielski na grudzień 2019 roku dla Strzelca

Drogi Strzelcu, jesteś lojalną, szczodrą i sprawiedliwą osobą. Potrafisz współpracować z innymi, ale zbyt często wpadasz w gniew bez powodu. Zamiast gwałtownie reagować na zaistniałe problemy, postaraj się uspokoić i wyciszyć. Nie okazuj zdenerwowania nawet przed bliskimi Ci osobami. Zadbaj o więcej ruchu, bo dzięki aktywności fizycznej zapewnisz sobie i świetną formę, i doskonałe samopoczucie. Miłosne deklaracje, których zupełnie się nie spodziewasz, przepełnią Cię radością i zdziwieniem. Jeśli masz partnera, oszacuj ryzyko, zanim poddasz się pokusie zawarcia nowych, nieformalnych romansów. Wydaje się, że nie dążysz w pracy do zdobycia szczytów na szczeblach kariery, lecz wymagasz zapewnienia poczucia bezpieczeństwa i stabilizacji finansowej. Jesteś stworzony do nauki, rachunkowości i mediacji. Poczujesz teraz silną potrzebę zmiany, która okaże się szczęśliwą w przyszłości, pomoże Ci też ona spojrzeć w siebie i rozpoznać własne pomyłki. Pamiętaj, że najważniejsze to z każdego błędu wyciągnąć naukę i zacząć od nowa.

W tym miesiącu Serafin Kamael zaprasza Cię do świadomego używania swojej siły woli. Kiedy czegoś pragniesz, wówczas wysyłasz pewną siłę. Zwróć uwagę na to, jak często korzystasz z tej siły świadomie. Nie skarż się na warunki swojego życia, lecz stań się twórcą tego, czego pragniesz doświadczać. W innym wypadku oddajesz władzę na kierowanie swoim życiem swojej podświadomości lub decyzjom innych ludzi. Wykorzystaj swoją siłę woli i rozwijaj się dalej, masz wiele talentów, które tylko czekają na to, abyś z nich korzystała nie tylko dla swojego dobra, ale też dla dobra innych. 

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

Horoskop Anielski na grudzień 2019 roku dla Skorpiona

Drogi Skorpionie, jesteś pełen werwy i zapału do działania. Często protestujesz przeciwko niesprawiedliwościom, ale uważaj, aby nie wymyślać ich za dużo! Emocje są głównym wątkiem Twojego życia. Twoje uczucia się nieukierunkowane, ale spontaniczne i bezpośrednie. Aktywność sportowa pomoże Ci utrzymać doskonałą formę i zapewni zastrzyk pozytywnej energii. Twoje życie uczuciowe jest intensywne i bardzo absorbujące. Jeśli jesteś samotny, masz szansę poznać teraz przyszłego partnera, który jest sławną osobistością. Dzięki nieoczekiwanemu wydarzeniu Twój sukces przyjdzie nagle, musisz tylko pokazać, że stać Cię na wiele. Czeka Cię intensywny wysiłek, ale masz wielkie szanse na korzystny zwrot. Wydawać się może, że bezmyślnie wpadasz wciąż w nowe kłopoty, ale Twój anioł opiekuńczy zawsze wie, jak Cię wyciągnąć z tarapatów. Szczęśliwa ręka fortuny ochrania Cię przed niebezpieczeństwami i nieprzyjaciółmi. 

W tym miesiącu Elohimy Herkules i Azmazone wzywają Cię do usunięcia starych wzorców w sposobie odczuwania, myślenia i funkcjonowania, gdyż utrudniają one przepływ boskiej woli, która jest znacznie silniejsza i ważniejsza niż nasza, ludzka. Już czas na zmianę sposobu myślenia. Herkules i Amazone pomogą Ci się przemóc i wykonać ten ważny krok, ponieważ służy on wyższemu celowi. Wszelkie odkrycia, rewolucje, każde wyzwolenie się z nabytych i utrwalonych wzorców myślowych służą ostatecznie wyższemu celowi, ewolucji w sensie duchowego rozwoju. Jeśli uważasz, że usunięcie starych wzorców i krok w nieznane są dla Ciebie zbyt trudne, pamiętaj, że tylko najlepsi uczniowie otrzymują najtrudniejsze zadania.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

Horoskop Anielski na grudzień 2019 roku dla Wagi

Droga Wago, jesteś miłą, kochaną osobą, cieszysz się poważaniem i szacunkiem. Potrafisz równoważyć swoje emocje i znajdować ponownie spokój, jeśli go utracisz. Nie powinny Ci teraz dokuczać poważniejsze problemy zdrowotne, uważaj jednak na depresję, bo ona może powodować pewne dolegliwości. Twój partner uczuciowy jest nietuzinkowy, twórczy, pełen pomysłów w takim stopniu, że czasem czujesz się wobec niego skrępowana i boisz się mu całkowicie poświęcić. Twoja dobra sława w pracy jest w pełni zasłużona, przede wszystkim, jeśli Twój zawód związany jest z prawem i administracją. Zapracowałaś na szacunek i poważanie. Możliwe, że otrzymasz nieoczekiwaną propozycję i dochody związane z nauczaniem i sztuką. Bez wahania korzystaj z uśmiechu losu. Zwróć uwagę, czy nie ciąży Ci własna duma i ogromne pragnienia. Uważaj też na osobę ze swojego otoczenia, która jest agresywna i despotyczna.

Anielskiego wsparcia w Twojej obecnej sytuacji życiowej udzieli Ci Archaii przemiany. Pragnie ona, byś zaczęła postrzegać różne wydarzenia jako znaki i szanse dla swojego rozwoju, nie tylko jako uciążliwe przeszkody, które zakłócają Ci tylko wypełnianie codziennych obowiązków. Jeśli podążysz za wskazówkami Archaii przemiany, pomoże Ci ona rozpoznać Twoje przeznaczenie, jej znaki są rodzajem budzika dla Twojej duszy. Przyczyni się również do tego, że zaczniesz odczuwać życiowe spełnienie. Ważne jest, byś spróbowała posłuchać swojej intuicji, w innym przypadku ignorowanie jej podszeptów może przybrać postać bolesnych doświadczeń życiowych. Archaii przemiany nauczy Cię zaufania do samej siebie i ukaże Ci Twoją wytrwałość i siłę. Pamiętaj, że wszystko co Cię spotyka, jest szansą dla Twojego rozwoju.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

Horoskop Anielski na grudzień 2019 roku dla Panny

Droga Panno, masz logiczny, analityczny umysł i doskonałą pamięć. Jesteś praktyczną i konstruktywna osobą, uzdolnioną do realizowania własnych pomysłów, które inni uważają za niemożliwe do wykonania. Twoje ciało i umysł są w znakomitej równowadze, lecz postaraj się trochę bardziej zadbać o wygląd zewnętrzny. Opuszczenie lub rany z przeszłości wciąż wpływają na Twoje życie uczuciowe. Najlepsze wyniki uzyskasz teraz w dziedzinach związanych z prawem, finansami i sztuką. Ponadto wykażesz się wspaniałą kreatywnością w handlu. Twoje szczęście to umiejętność przystosowania się do każdej sytuacji i powiedzenia nie. Jeśli to konieczne, od nowa opracuj swoje projekty i miej na oku oszustów. Pamiętaj, że wszystko się zmienia, a to, co uważasz teraz za przeciwności, pojawia się po to, aby zmusić Cię do refleksji. Możliwe, że rozwiązanie, na które wpadniesz, nie będzie tak wzniosłe, jak tego początkowo oczekiwałaś. 

W tym miesiącu zwróć szczególną uwagę na to, czy nie tracisz swoich sił w pogoni za dobrami materialnymi zewnętrznego świata, na podążaniu za wciąż nowymi iluzjami czegoś lepszego, piękniejszego, jeszcze lepszego, jeszcze piękniejszego. Zachodzić to może na różnych płaszczyznach: materialnej, emocjonalnej, duchowej i umysłowej. Taka pogoń tylko obniża Twoją energię i osłabia, a jednocześnie sprawia, że Twoje życie traci swój sens. Jeśli tylko zauważysz u siebie ten proces, zwolnij i zastanów się nad jego sensem. Weź odpowiedzialność za wszystko, co czynisz, myślisz i czujesz. Potrzebujesz teraz podnieść poziom swojej energii i wnieść w swoje życie więcej światła. Pomogą Ci w tym  Elohimy Clair i Astrea, anielskie siły, których działanie już mogłeś odczuć w swoim życiu. Poproś je o wsparcie, aby przeniknęło Cię ich światło czystości. Ma ono tak wysoką energię, że nie mają do niego dostępu żadne cienie. Poczuj, jak to światło rozchodzi się w każdym kierunku i rozświetla okolicę, tym samym oczyszcza ją z cieni i niskich energii. Jest to światło doskonałej harmonii boskiego źródła. Korzystaj z niego często do podnoszenia wibracji swojego otoczenia.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

Horoskop Anielski na grudzień 2019 roku dla Lwa

Drogi Lwie, jesteś aktywną, zdecydowaną i odważną osobą. Jesteś też autorytetem w zawodzie, który wykonujesz. Niekontrolowane wybuchy emocji osłabiają Twoją energię zanim zdołasz cokolwiek zakończyć. Jesteś wiernym partnerem, ale nie znosisz wymuszeń i presji. Nie pozwól, aby inni lekceważyli Twoje zdanie i uczucia. Odniesiesz teraz sukces, jeśli Twój zawód związany jest z kulturą, sztuką lub rynkiem wydawniczym. Jeśli nauczysz się bez uprzedzeń przyjmować krytykę i różne punkty widzenia, Twoja pozycja zawodowa umocni się. Możliwe, że ktoś Cię celowo skrzywdzi, lecz otrzymasz godną pomoc i wsparcie. Poznasz swoje błędy i będziesz mieć szansę na ich naprawienie.

W tym miesiącu Twój Anioł Stróż pragnie, byś rozejrzał się i dostrzegł ludzi, którzy Cię kochają i wszystko, co Ci sprzyja. Twój anielski opiekun nieustannie Ci towarzyszy, ochrania, prowadzi, bądź pewien jego wsparcie, kiedy prosisz go pomoc. Anioł Stróż kocha Cię bezwarunkowo, bez względu na to co robisz i co się dzieje w Twoim życiu. Chce, abyś pamiętał, że w każdej chwili możesz zacząć wszystko od nowa, a on będzie twoją energią i motywacją, byś mógł zrobić kolejny krok na swojej drodze. Będzie wspierał każdą Twoją myśl i działanie, które kierują Cię ku najwyższemu dobru.

~~Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

Horoskop Anielski na grudzień 2019 roku dla Raka

Drogi Raku, jesteś inteligentną i odważną, ale często też mało tolerancyjną osobą. Wikłasz się w ekstremalne sytuacje i niebezpieczne inicjatywy, przez co masz wiele przygód i zbierasz wiele doświadczeń. Masz sporo zahamowań, gdyż tłumisz swoje emocje. Pragnienie bycia idealnym negatywnie wpływa na Twoje nerwy. Powinieneś też się więcej ruszać. Pamiętaj, że odważny i konkretny wybór jest wymagany nawet w miłości, szczególnie jeśli czujesz, że zagrożona jest Twoja osobista wolność. Nie obawiaj się korzystać z drogi prawnej, jeśli uznasz, że to słuszna decyzja. Masz wyjątkowy talent mediatora i mógłbyś odnieść sukces w sądownictwie, administracji, handlu lub jako artysta. Jeśli będziesz postępować zgodnie ze swoim sumieniem, los uśmiechnie się w końcu do Ciebie. W przypadku wyjazdu za granicę, masz tam szansę na szczęście i pieniądze. Wyciągaj wnioski ze wcześniejszych błędów i miej w pamięci to, że od każdego dna możesz się odbić i zacząć od nowa.

W tym miesiącu Anioły różowego promieniowania, działające pod przewodnictwem Archanioła Chamuela i Archaii dobroczynności pragną przypomnieć Ci, że zawsze są obok Ciebie i jeśli tylko poprosisz je o pomoc będą prowadzić Cię do prawdziwej siły miłości. Przesyłają Ci swoje światło, aby oczyścić Twoje serce z minionych bólów. To serce jest miejscem, w którym możesz widzieć spełnienie swoich marzeń i pragnień, rozpoznawać swoje tęsknoty i podążać drogą miłości. Wszystko, co jest naładowane miłością, może zmaterializować się i objawić w świecie zewnętrznym, bo miłość jest najsilniejszą z istniejących sił we Wszechświecie. Anioły różowego promieniowania pokażą Ci, jak podążać drogą serca. Pamiętaj, że jesteś kochany miłością bezgraniczną.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

Horoskop Anielski na grudzień 2019 roku dla Bliźniąt

Drogi Bliźniaku, wydaje się, że Twoją domeną staje się częsta zmiana stylu życia przeprowadzki, nawet kosztem pojawienia się różnych trudności i opóźnień. Pociąga Cię piękno i sztuka, ale bądź ostrożny, bo patrząc na świat przez pryzmat artystycznego wymiaru ryzykujesz utratę z oczu prawdziwej istoty rzeczy. Zdrowie powinno Ci teraz dopisywać. Jeśli jesteś kobietą, masz szansę na ciążę, ale tylko wtedy, jeśli rzeczywiście tego pragniesz. W swoim związku uczuciowym odnajdujesz delikatność, wrażliwość i czułość, nie zmarnuj tego przez bezmyślne postępowanie. Dzięki wsparciu osoby, która wie, że zawsze może na Ciebie liczyć, możesz otrzymać awans, uważaj jednak na pomówienia. Twoją bronią będą elokwencja, powodzenie i uśmiech. Twoja szczodrość wraca do Ciebie podwójnie, nie zapominaj o tym. Będziesz musiał zaopiekować się pewną osobą i pocieszyć ją, Twoja cenna rada pomoże w trudnej sytuacji.

Zgodzisz się zapewne ze stwierdzeniem, że dobre siły umacniają, zaś siły przeszkadzające stopniowo burzą. W tym miesiącu zastanów się, jakie siły wnosisz w ten świat, jakie myśli, uczucia i słowa pochodzą z Twojego serca. Są oddziaływania, na które jako człowiek jesteś narażony, których jesteś częścią i na które współoddziałujesz poprzez swoje działanie, nawet nie będąc tego świadomym. Nawet ktoś, kto wycofał się ze świata, ma na ziemi swoje miejsce i nadal działa w strukturze większej całości. Zdaj sobie sprawę, na ile Twoje działania pochodzą od Ciebie, a na ile warunkuje je społeczeństwo, oraz co wnosisz do większej całości, bo Twój wkład ma ogromne znaczenie. Zacznij aktywnie kształtować swoje życie i poznawać siebie.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue