Archiwa kategorii: Koziorożec – horoskop miesieczny

Horoskop na czerwiec 2019 roku dla Koziorożca

Słońce do 21 czerwca przebywa w znaku Bliźniąt, co okaże się korzystne dla zdrowia, relacji z podwładnymi i współpracownikami, a także skupi waszą uwagę na potrzebach domowych zwierzaków. 4 czerwca Merkury wkroczy do przeciwległego znaku Raka, w którym pozostanie do 27 czerwca, ułatwiając nawiązanie nowych, ciekawych znajomości, szczególnie z kobietami, wpłynie też znacząco na umowy partnerskie oraz wszelkiego typu negocjacje. Do 9 czerwca Wenus tranzytuje przyjazny znak Byka, rozpalając zmysły i zachęcając do sprawiania sobie przyjemności, niektóre Koziorożce nawiążą niezobowiązujące romanse, inne zakochają się na zabój, ale wszystkie odczują „motyle w brzuchu”. Pierwsza dekada miesiąca okaże się też korzystna dla rozwoju zainteresowań, staniecie się bardziej kreatywni i pomysłowi. Osoby posiadające dzieci poświęcą im więcej czasu i sprawi im to radość.

Między 8 a 12 czerwca zapragniecie zrealizować jedno ze swoich marzeń związanych z podróżami, ale nie wszystko pójdzie jak po maśle, bo nad waszymi głowami zaczną gromadzić się chmury. Między 12 a 18 czerwca Mars w przeciwległym znaku Raka utworzy opozycję do przebywającego w waszym znaku Saturna, staniecie wobec konieczności powstrzymania zbyt impulsywnego, a nawet agresywnego działania kogoś, kogo uważaliście za partnera w ważnej sprawie.

Konieczność walki o swoje przekonania, priorytety lub zasady pojawi się również między 18 a 23 czerwca, podczas opozycji Merkurego i Marsa do Plutona w waszym znaku. Zdziwicie się jak wiele siły macie w sobie, ale nie stawiajcie wszystkiego na jedną kartę, jeśli nie chcecie „wylać dziecka z kąpielą”, unikajcie stosowania presji lub przemocy, bo sami na tym najwięcej stracicie. Szczególny spokój zachowajcie 17 czerwca, kiedy dojdzie do pełni Księżyca w znaku Strzelca, bo nadmiar emocji może niekorzystnie odbić się na zdrowiu. 21 czerwca Słońce zmieni znak i wkroczy do przeciwległego Raka, rozpoczynając miesiąc, w którym potrzeby partnera okażą się priorytetowe. W ostatnich dnach czerwca poznacie kogoś, przy kim serce zabije mocno lub zawrzecie obiecującą przyjaźń.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop na maj 2019 roku dla Koziorożca

Słońce do 21 maja w życzliwym znaku Byka pozwoli wam rozwinąć talenty, skieruje waszą uwagę na szeroko pojętą kreatywność, zachęci do zajmowania się dziećmi oraz osobami, które kochacie. Długi majowy weekend minie dosyć spokojnie, chociaż domownicy chwilami okażą się absorbujący, po 6 maja jednak, kiedy Merkury zmieni znak i wkroczy do Byka, tworząc między 7 a 9 maja elektryzującą koniunkcję z Uranem, poczujecie się w swoim żywiole, gotowi rozwiązywać problemy całego świata oraz wspinać się po ścieżce kariery, do głowy wpadną wam znakomite pomysły, które postanowicie natychmiast zrealizować.

Słońce w trygonie najpierw do Saturna, a następnie do Plutona w waszym znaku między 8 a 16 maja zasili was energetycznie i pozwoli zmierzyć się z zadaniami wymagającymi siły i wytrwałości. Uda się zrealizować zamierzenia, nad którymi pracowaliście od dłuższego czasu, teraz nadszedł czas na odcinanie kuponów od wysiłku, jaki w to włożyliście. Również Wenus w korzystnym aspekcie Jowisza oraz Marsa wspierać was będzie w przedsięwzięciach wymagających nakładów większych środków finansowych, uda się uzyskać kredyt lub dofinansowanie projektu, zdobędziecie sponsorów i mecenasów, pojawią się dodatkowe dochody.

15 maja Wenus zmieni znak, przejdzie do przyjaznego Byka i utworzy koniunkcję z przebywającym tam nieprzewidywalnym Uranem, a następnego dnia Mars wkroczy do przeciwległego Raka, tworząc między 16 a 21 maja elektryzujący sekstyl z Wenus – nadejdzie czas na przygodę, szalony romans, kreatywność i każdy rodzaj twórczości. Wolne Koziorożce mogą spotkać miłość swego życia, dotyczy to szczególnie osób urodzonych w pierwszej dekadzie znaku (22.12 – 31.12), pojawi się namiętność i jej druga strona – zazdrość, przypomnicie sobie, jak fascynujący jest świat, kiedy samopoczucie zależy od uśmiechu ukochanej osoby.

21 maja zarówno Słońce, jak i Merkury zmienią znak i wkroczą do Bliźniąt, rozpocznie się miesiąc, w którym powinniście zwrócić większą uwagę na sprawy zdrowia oraz potrzeby osób i zwierząt od was zależnych.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop na kwiecień 2019 roku dla Koziorożca

W waszym znaku nadal przebywają ciężkie planety, testując siłę charakteru i wytrzymałość Koziorożców. Na dobre wiadomości możecie liczyć między 5 a 10 kwietnia, podczas sekstylu Merkurego do Saturna, warto w tych dniach omówić najważniejsze problemy, zwłaszcza dotyczące wzajemnej komunikacji w sprawach zawodowych. Do 20 kwietnia Słońce w Baranie skłoni was do wytężonej pracy zarówno w domu, jak i na drodze kariery, trudno będzie pogodzić wymagania, stawiane wam w obydwu dziedzinach, szczególnie między 8 a 15 kwietnia, kiedy Słońce utworzy kwadraturę z przebywającymi w waszym znaku planetami – Saturnem i Plutonem, a także Węzłami Księżycowymi. Sytuację osłodzi Wenus w koniunkcji z Neptunem w Rybach, chociaż nadal w niektórych sprawach trudno się będzie porozumieć, odczujecie wokół siebie znacznie więcej dobrej woli, empatii i życzliwości, niż miało to miejsce dotychczas.

W dniach 12-16 kwietnia sytuacja ulegnie poprawie za sprawą bardzo dobroczynnego trygonu Słońca w Baranie do Jowisza w Strzelcu. Taka konfiguracja zdarza się rzadko i chociaż nie wszystkie znaki mogą w równym stopniu skorzystać z jej dobrodziejstw, w życiu niejednego Koziorożca pojawi się okazja, aby zabłysnąć w wybranej dziedzinie lub przeżyć coś wyjątkowego.

19 kwietnia dojdzie do pełni Księżyca w znaku Wagi, do głosu dojdą emocje związane z relacjami, zarówno osobistymi, jak i zawodowymi. Wszystko przyspieszy i ulegnie zmianie zarówno przed Świętami, jak i w czasie samych Świąt Wielkanocnych, ponieważ w Wielką Sobotę wieczorem Słońce zmieni znak, wkroczy do życzliwego Byka i utworzy koniunkcję z nieprzewidywalnym Uranem, możecie się spodziewać zmiany planów, odwołania spotkania lub przeciwnie – ktoś niezapowiedziany złoży wam wizytę.

Również po Świętach zaznaczy się w gronie znajomych tendencja do zmian, dzieci zaskoczą was samodzielnością i potrzebą podejmowania własnych decyzji, dotyczy to szczególnie Koziorożców urodzonych w pierwszej dekadzie znaku (22-31.12).
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop na marzec 2019 roku dla Koziorożca

1 marca Wenus opuści wasz znak i wkroczy do Wodnika, co wpłynie na poprawę waszych  finansów. Do 20 marca Słońce w Rybach stymulować będzie przekaz informacji, jednak przebywający również w tym znaku Merkury od 6 do 28 marca poruszać się będzie pozornym biegiem wstecznym, co wywoła moc nieporozumień, niedomówień i niesprawdzonych informacji, które puszczone w obieg zaczną żyć własnym życiem. Również 6 marca dojdzie do nowiu Księżyca w koniunkcji z Neptunem, nic tego dnia nie okaże się wystarczająco jasne i zrozumiałe, a spekulacjom, półprawdom i plotkom końca nie będzie. Tego samego dnia planeta Uran, związana z błyskawiczną komunikacją, niespodziankami i oryginalnością, opuści znak Barana i na najbliższe 7 lat wkroczy do Byka, rewolucjonizując stan posiadania oraz rozwój osobistych zainteresowań. Zmienicie także metody wychowawcze na lepiej przystające do obecnej rzeczywistości, jeśli tego nie zrobicie, dzieci po prostu się zbuntują i wymkną się spod kontroli.

Mars w trygonie do Saturna w waszym znaku miedzy 8 a 18 marca wymusi rozwiązania w duchu porozumienia przeciwieństw, nastąpi więc zawieszenie broni, zajmiecie się swoim hobby, co powoli zregenerować siły. Między 16 a 22 marca Mars w trygonie do Plutona przepełni was energią, doda sił i sprawi, że staniecie się nie do pokonania, natomiast sekstyl Merkurego do Saturna pozwoli sprecyzować rozbiegane myśli.

20 marca Słońce opuści Ryby i wkroczy do Barana, znaczenia nabiorą sprawy domowe oraz kariera zawodowa, powrócicie do dawnych przyzwyczajeń i priorytetów. Następnego dnia dojdzie do pełni Księżyca w znaku Wagi, emocje wzbudzą wydarzenia w pracy oraz w rodzinie. Koniunkcja Merkurego z Neptunem, trwająca przez niemal całą trzecią dekadę miesiąca, wprowadzi jeszcze większy chaos w dziedzinę szeroko pojętej komunikacji, trudno będzie zrozumieć cokolwiek, tak sprzeczne okażą się informacje, które do was dotrą. 26 marca do Ryb wkroczy również Wenus i w ostatnich dniach marca tworzyć będzie sekstyl z nieprzewidywalnym Uranem oraz kwadraturę z Jowiszem – chaos się pogłębi, ponieważ dojdą do niego zagmatwane uczucia, które wam samym trudno będzie zrozumieć.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop na luty 2019 roku dla Koziorożca

Do 19 lutego, dopóki Słońce przebywa w znaku Wodnika, absorbować was będą sprawy finansowe, to czas dany wam na wprowadzenie poprawek do domowego budżetu i zwiększenie stanu posiadania. Pierwsze dni miesiąca mogą być pełne napięcia ze względu na kwadraturę Marsa do przebywającego w waszym znaku Plutona, trzeba zdobyć się na wysiłek, aby odzyskać zainwestowane pieniądze.

4 lutego dojdzie do nowiu Księżyca w znaku Wodnika, tego samego dnia Wenus wkroczy do waszego znaku, sytuacja więc znacznie się poprawi i zaczniecie odcinać kupony od wcześniejszych wysiłków. Pieniądze zaczną spływać, na razie małymi partiami, ale Merkury w sekstylu do Jowisza zachęca do inwestowania w podróże, naukę, a także każdy rodzaj komunikacji i przekazywania informacji.

Słońce w sekstylu do Jowisza między 5 a 10 lutego otworzy szeroko drzwi do finansowego sukcesu, nie przegapcie szansy, jaka się przed wami pojawi. Niebezpieczne dla waszej pozycji zarówno zawodowej, jak i rodzinnej, okażą się dni między 11 a 14 lutego, podczas koniunkcji Marsa z Uranem, pojawi się tendencja do rewolucyjnych działań, które nie rozwiązują problemów, ale je przecinają. Nie palcie za sobą mostów, bo się to wam nie opłaci, już 14 lutego Mars opuści znak Barana i wkroczy do życzliwego Byka, natomiast Słońce utworzy trygon z Uranem – między 15 a 19 lutego okaże się, że istnieją rozwiązania, których nie braliście pod uwagę i można osiągnąć kompromis w problemach, które wydawały się nie do naprawienia. Wenus w koniunkcji z Saturnem w sekstylu do Neptuna przypomni, że marzenia, aby mogły zostać zrealizowane, muszą być oparte na trwałych podstawach, a miłość to nie tylko wyobrażenia i uczucia, ale także konkretna pomoc, której należy udzielić kochanej osobie.

19 lutego Słońca opuści znak Wodnika i wkroczy do życzliwych Ryb, jednocześnie dojdzie do pełni Księżyca w Pannie, natomiast Merkury utworzy koniunkcję z mglistym Neptunem – ktoś może potrzebować waszej opieki, co wiązać się będzie z przemieszczaniem się, uważajcie, aby w emocjach nie zgubić drogi, bo komunikacja w tym dniu będzie szwankować. Ostatni tydzień miesiąca wzbudzi bardzo silne namiętności, powrócą uczucia, które uznaliście za zakończone, pojawi się zazdrość lub potrzeba wzbudzenia zainteresowania swoją osobą.

Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop na styczeń 2019 roku dla Koziorożca

Nagromadzenie planet w Koziorożcu oznacza, że najbliższy miesiąc okaże się niezwykle znaczący. Pierwszy tydzień Nowego Roku przypomni o najważniejszych zadaniach, jakie was czekają. Koniunkcja Słońca i Saturna w waszym znaku, w sekstylu do Neptuna w Rybach, zapowiada krótki okres ograniczeń, związany z koniecznością ustalenia priorytetów. Warto zaplanować w tym czasie działania, przybliżające do wyznaczonych celów, pomoże wam w tym trygon Merkurego do Urana, pod wpływem którego pozostaniecie między 2 a 6 stycznia. 6 stycznia dojdzie do nowiu oraz zaćmienia Słońca w waszym znaku, przygotujcie się na początek nowego przedsięwzięcia, możecie jednak stracić szacunek dla dotychczasowych autorytetów. Od 7 do 11 stycznia Merkury w waszym znaku w kwadraturze do Marsa w Baranie, wpłynie stymulująco na sposób myślenia, sprawi jednocześnie, że przestaniecie przebierać w słowach, zaczniecie wyrażać się w sposób dosadny i asertywny, starajcie się nie przesadzić, żeby kogoś nie urazić – bez względu na intencje wasze słowa mogą zostać odebrane jako atak.  Między 8 a 15 stycznia staniecie się jeszcze bardziej skuteczni za sprawą koniunkcji Słońca z Plutonem w waszym znaku, nic was nie powstrzyma przed przeprowadzeniem swojej woli, nie zapominajcie jednak, że nie warto „po trupach dążyć do celu”, bo możecie odnieść „pyrrusowe zwycięstwo”. Między 12 a 16 stycznia Merkury w koniunkcji z Saturnem w sekstylu do Neptuna, pozwoli uporządkować i nadać strukturę organizacyjną luźnym pomysłom i mglistym wyobrażeniom, nie wszystko jednak okaże się zrozumiałe. Czas na miłość nadejdzie między 12 a 24 stycznia, podczas trygonu Wenus do Marsa w połączeniu z kwadraturą do Neptuna, będą to jednak skrywane i platoniczne, chociaż bardzo namiętne uczucia. 20 stycznia Słońce opuści wasz znak i wkroczy do Wodnika, następnego dnia natomiast dojdzie do pełni oraz zaćmienia Księżyca w Lwie, emocje wzbudzą finanse i lęk o przyszłość. W ostatniej dekadzie miesiąca kwadratura Marsa najpierw do Saturna a następnie do Plutona, wywoła poczucie przymusu, będziecie musieli włożyć sporo wysiłku, aby nie poddać się negatywnym emocjom. Z pomocą przyjdzie koniunkcja Wenus i Jowisza w Strzelcu, trudno wam jednak będzie skorzystać z dobroczynności tej konfiguracji.
CzaroMarownik 2019

Horoskop na grudzień 2018 roku dla Koziorożca

Słońce do 21 grudnia, przebywając w znaku Strzelca, wpłynie na was osłabiająco, dodatkowo w pierwszej dekadzie miesiąca kwadratura Słońca do Marsa i Neptuna w Rybach zmusi was do ciągłej obrony swego stanowiska. 2 grudnia Wenus, a 3-go Merkury, wkroczą do przyjaznego znaku Skorpiona, co pomoże wam przemyśleć najważniejsze sprawy i ustalić priorytety, pozostańcie jednak ostrożni w ferowaniu wyroków, bo do 7 grudnia Merkury jeszcze porusza się ruchem wstecznym. Dni między 6 a 8 grudnia, kiedy pozostawać będziecie pod wpływem nowiu Księżyca w znaku Strzelca, mogą być znaczące dla decyzji i postanowień, które powinny na razie pozostać tajemnicą.

Druga dekada miesiąca poprawi relacje w przyjaźniach, dogadacie się z osobami zarówno młodszymi, jak i starszymi, w czym pomoże sekstyl Wenus do Saturna, natomiast Mars w sekstylu do Plutona między 14 a 20 grudnia doda wszystkim siły i wytrwałości, pozwoli uporać się z trudnościami i wyzwaniami, jakich nie szczędzi wam od jakiegoś czasu życie. Energia, jaką włożycie w swoje działania, zaprocentuje w przyszłości, pozostańcie niezłomni i otwarci na pojawiające się okazje, szczególnie między 17 a 21 grudnia, kiedy Słońce utworzy trygon z rewolucyjnym Uranem – w tym czasie zdarzyć się może coś zaskakującego, ale otwierającego nowe, nieznane możliwości.

21 grudnia Słońce wkroczy do waszego znaku, poprawi samopoczucie i ułatwi samorealizację – następnego dnia dojdzie do pełni w Raku, wzrośnie ciśnienie i zaleje was fala emocji, ponieważ na waszym koncie pojawią się dodatkowe środki, na które w ogóle nie liczyliście. Trygon Wenus do Neptuna między 18 a 23 grudnia wyzwoli potrzebę obdarzenia innych bezinteresownym uczuciem, to dobry moment, aby zaangażować się w działalność charytatywną. Wyjątkowo w tym roku zakupy prezentów możecie odłożyć do ostatniej chwili.

Święta miną spokojnie, jeśli uda wam się przy stole uniknąć rozmów o chorobach oraz pieniądzach. Ostatni tydzień roku rozbudzi namiętności i chęć przeżycia niezwykłych chwil, do czego przyczyni się selstyl Wenus w Skorpionie do Plutona w waszym znaku. Sylwester spędzicie bardzo rozrywkowo lub przeciwnie – w zaciszu sypialni, ale w gorącym uścisku ukochanej osoby.

WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!

Zobacz Magiczne Prezenty dla bliskich w CzaryMary.pl >>

Horoskop na listopad 2018 roku dla Koziorożca

Słońce w życzliwym znaku Skorpiona do 22 listopada sprzyja kontaktom towarzyskim i skupia uwagę na rozwoju przyjaźni. Między 6 a 8 listopada nów Księżyca w Skorpionie w trygonie do Neptuna i sekstylu do Plutona pozwoli wyjaśnić nieporozumienia i nawiązać ważne kontakty. Wenus w znaku Wagi przez cały miesiąc ułatwi nawiązywanie znajomości, które okażą się istotne dla spraw zawodowych i realizacji ambitnych zamierzeń.

6 listopada Południowy Węzeł Księżycowy przesunie się do waszego znaku, w którym pozostanie przez półtora roku, powodując konieczność stawienia czoła słabościom własnego charakteru – dobra wiadomość jest taka, że spotkacie na swej drodze osoby, które ułatwią wam zrozumienie samych siebie. Również 6 listopada Uran wycofa się na 4 miesiące do znaku Barana, powrócą więc problemy rodzinne i zawodowe, które wydawały się już zakończone.

8 listopada natomiast Jowisz zmieni znak i przez najbliższe 13 miesięcy przebywać będzie we własnym domu, czyli w znaku Strzelca – czas ten warto wykorzystać na przygotowania do wyzwań i sukcesów, jakie nadejdą, kiedy w grudniu 2019 roku Jowisz wkroczy do waszego znaku. Między 10 a 22 listopada Merkury w kwadraturze do Neptuna spowoduje mętlik w głowie, ponieważ otrzymane informacje okażą się sprzeczne i wątpliwe, szczególnie po 17 listopada, kiedy Merkury zmieni bieg na wsteczny, uważajcie więc na każde słowo i starajcie się więcej słuchać niż mówić.

16 listopada Mars opuści znak Wodnika i wkroczy do znaku Ryb, tworząc aspekty z Uranem i Jowiszem, skłoni więc was do nieprzemyślanych działań, pozostańcie szczególnie uważni w podróży oraz w komunikowaniu swoich potrzeb, unikajcie obciążania innych własnymi frustracjami.

22 listopada Słońce wkroczy do znaku Strzelca, rozpoczynając miesiąc, w którym zwykle odczuwacie spadek energii, tym razem dodatkowo pełnia w znaku Bliźniąt, do której dojdzie 23 listopada, może wywołać perturbacje zdrowotne i wywołać emocje związane z brakiem porozumienia ze współpracownikami. Ostatnie dni miesiąca przyniosą zaskakujące rozwiązanie problemów zawodowych i prywatnych.
CzaroMarownik 2019

Horoskop na październik 2018 dla Koziorożca

Do 23 października, dopóki Słońce przebywa w znaku Wagi, pochłoną was sprawy zawodowe. Kwadratura Merkurego w Wadze do Plutona w waszym znaku, do której dojdzie w pierwszych dniach miesiąca, pomoże wam zebrać informacje, które już niedługo okażą się bardzo pożyteczne. Od 5 października Wenus w znaku Skorpiona zmieni bieg na wsteczny i do 15-go października tworzyć będzie kwadraturę z Marsem, powróci wiec namiętność, przysypana pyłem codzienności, ponownie nawiążecie przyjaźń, która rozpadła się bez powodu, niektóre osoby odzyskają pieniądze, dawno uznane za stracone.

Miedzy 6 a 15 października kwadratura Słońca do Plutona w waszym znaku narobi sporo zamieszania w sprawach zawodowych, zaczniecie domagać się wyjaśnień od przełożonych oraz osób odpowiedzialnych za stosunki ze współpracownikami, wydobędziecie na światło dzienne sprawy „zamiatane pod dywan”. Między 10 a 17 października na jednym ze spotkań towarzyskich spotkacie dawno nie widzianą osobę, co wzbudzi wiele emocji, okaże się, że macie ze sobą wiele wspólnego, wymienicie się informacjami, które okażą się istotne zarówno dla was, jak i dla niej. Między 17 a 22 października wiadomości, jakie posiadacie, ujrzą światło dzienne i wzbudzą wiele kontrowersji, okaże się, niestety, że niektóre z nich to zwykłe plotki, ale inne posuną waszą karierę do przodu i przyczynią się do poprawy sytuacji materialnej.

23 października Słońce zmieni znak i wkroczy do znaku życzliwego Skorpiona, przestaniecie tak bardzo przejmować się sprawami zawodowymi, postanowicie więcej czasu spędzać z przyjaciółmi. 24 października pełnia w znaku Byka w koniunkcji z Uranem wywoła emocje, nad którymi będzie trudno zapanować – poznacie osobę, która wywrze na was tak wielkie wrażenie, że zakochacie się od pierwszego wejrzenia lub uznacie, że trafiliście na „bratnią duszę”. Niektóre osoby zaskoczy wyznanie uczuć do tej pory głęboko skrywanych. W grupie osób, z którymi związani jesteście wspólnotą zainteresowań lub w relacjach przyjacielskich nastąpią zmiany, których nie da się uniknąć a pod koniec miesiąca, kiedy Merkury utworzy koniunkcję z Jowiszem, a Wenus ze Słońcem w znaku Skorpiona, sprawy prywatne zostaną upublicznione i szeroko dyskutowane, możecie na tym zyskać, pod warunkiem, że sami nie staliście się bohaterem skandalu.
CzaroMarownik 2019

Horoskop na wrzesień 2018 dla Koziorożca

Słońce w życzliwym znaku Panny aż do 23 września pozwoli wam zrealizować plany związane z rozwojem osobistym, podróżami zagranicznymi i kontaktami międzynarodowymi. Do 6 września macie szansę przeprowadzić wszystkie istotne dla waszej kariery rozmowy, czemu sprzyja sekstyl Merkurego do Wenus, poznacie osoby, których poparcie bardzo wam się przyda w przyszłości. 6 września Wenus opuści znak Wagi i wkroczy do znaku mrocznego Skorpiona, rozbudzając skryte pragnienia. Tego samego dnia Saturn w waszym znaku zmieni kierunek i wróci do ruchu prostego, zaczniecie wreszcie zmierzać we właściwym kierunku. Trygon Saturna do Urana, pod wpływem którego pozostaniecie przez większość miesiąca, wprowadzi wielkie zmiany w uporządkowane życie Koziorożców urodzonych w pierwszej dekadzie znaku.

Między 6 a 9 września, podczas kwadratury Wenus w Wadze do Marsa w waszym znaku, nie dajcie się ponieść nadmiernym emocjom, namiętność wzbudzi osoba związana z wami zawodowymi zależnościami. Nów w znaku Panny w korzystnej konfiguracji z Jowiszem i Plutonem, w opozycji do Neptuna, do którego dojdzie 9 września, pozwoli aktywnym i odważnym osobom spełnić marzenia o zdobyciu władzy i znaczenia, wiązać się to jednak może z koniecznością rezygnacji z czegoś, co dawało wam poczucie bezpieczeństwa.

11 września Mars opuści wasz znak i wkroczy do Wodnika, następnie utworzy bardzo napiętą kwadraturę z Uranem, nie pozostanie to bez wpływu na stan waszych finansów, zdobędziecie coś, czego zawsze pragnęliście, ale nie wszystkim wyjdzie to na dobre. 20 września, kiedy dojdzie do ścisłej koniunkcji Słońca z Merkurym, warto podjąć ważne decyzje związane z przyszłą karierą, nauczaniem, podróżami zagranicznymi oraz rozwojem osobistym.

22 września najpierw Merkury, a następnego dnia również Słońce, wkroczą do znaku Wagi i utworzą kwadraturę z Saturnem w waszym znaku oraz trygon z Marsem w Wodniku – poczujecie się ograniczeni w swoich planach zawodowych, wymagania przełożonych okażą się większe, niż  możliwości ich spełnienia, wzrosną natomiast potrzeby finansowe – dotyczy to szczególnie Koziorożców urodzonych w pierwszej dekadzie znaku.

Pełnia w znaku Barana, do której dojdzie 25 września, uświadomi wam jasno sytuację zawodową i rodzinną, w jakiej się znaleźliście i wymusi podjęcie wiążących decyzji w tych obu ważnych dziedzinach waszego życia.