Archiwa kategorii: Koziorożec – horoskop miesieczny

Horoskop na lipiec 2017 dla Koziorożca

Koziorożce mogą mieć trochę pod górkę przez pierwsze dwie dekady lipca. Najpierw Mars ustawi się w opozycji do Plutona w waszym znaku, co będzie miało szczególne znaczenie dla osób urodzonych między 5 a 10 stycznia. Staniecie się uczestnikami bezkompromisowej walki, w której nie ma zwycięzców. Trzeba będzie odnaleźć w sobie siłę, aby obronić się przez atakami, uda się wam to znakomicie, chociaż przeciwnik stosować zacznie chwyty poniżej pasa. Poczucie sprawiedliwości i zasady prawa zmieszają się ze sobą, każda ze stron będzie miała własną wykładnię na temat tego co słuszne, a co nie. Krótko mówiąc – punkt siedzenia określi punkt widzenia.

Kwadratura Słońca w Raku do Jowisza w Wadze wymusi rozwiązania, z którymi się nie zgadzacie, do nieprzyjemnej wymiany zdań dojdzie między 3 a 6 lipca, konflikty w tych dniach wydają się nieuniknione. Nieporozumienia ogarną zarówno dziedzinę zawodową, jak i osobistą, emocje dojdą do zenitu podczas pełni Księżyca w waszym znaku w koniunkcji z Plutonem, pod wpływem której pozostaniecie między 8 a 10 lipca. Są jednak osoby, które w tej atmosferze odnajdą przestrzeń dla siebie, aby posunąć karierę do przodu. Odpowiedzialny za sposób myślenia oraz sprawną komunikację Merkury tworzył będzie między 3 a 13 lipca sekstyl do Wenus, nawet kiedy obydwie planety zmienią znaki – Wenus przesunie się do Bliźniąt, natomiast Merkury do Lwa. Kluczową sprawą w wykorzystaniu sytuacji na swoją korzyść okaże się umiejętność dyplomacji oraz odpowiedni przekaz informacji.

Między 13 a 20 lipca najpierw Merkury, a potem Wenus, utworzą trygon do Jowisza, co stworzy wiele zawodowych szans dzięki znajomości odpowiednich ludzi, posiadających szerokie koneksje. Kiedy 20 lipca Mars opuści znak Raka, sytuacja emocjonalna nieco się poprawi, ale dopiero po 23 lipca, kiedy Słońce zmieni znak i wkroczy do znaku Lwa, uzyskacie jasność drogi, którą powinniście podążać.

Nów w Lwie, do którego dojdzie 24 lipca, wyznaczy początek nowej inwestycji, a kiedy 26 lipca Merkury przesunie się do życzliwej Panny, uporządkujecie rzeczywistość wokół siebie. Ostatnie dni miesiąca przyniosą zdecydowaną poprawę samopoczucia, pojawi się jakaś szansa do wykorzystania.

Horoskop na czerwiec 2017 dla Koziorożca

Pierwszy tydzień czerwca pozwoli wam pogodzić to, czego pozornie pogodzić się nie da: tradycję z nowoczesnością, stare z nowym, młodych z doświadczonym. Wszystko za sprawą Wenus w koniunkcji z Uranem w trygonie do Saturna. Osoby, które nie pogodzą się z nadchodzącymi zmianami, zostaną w tyle i wszyscy o nich zapomną.

Trygon Słońca do Jowisza, pod wpływem którego pozostaniecie od 1 do 8 czerwca, pozwoli wam zabłysnąć w pracy, kariera ruszy do przodu, a współpracowników zaskoczycie otwartym umysłem i pomysłowością. Kiedy 4 czerwca Mars opuści znak Bliźniąt i wkroczy do znaku Raka, Koziorożce urodzone w pierwszej dekadzie znaku doświadczą ataków ze strony partnerów, już po dwóch dniach okaże się jednak, że to po prostu pożądanie i miłość są przyczyną pobudzenia odbieranego jako atak. Otwórzcie się na uczucie pukające do waszych drzwi, nie brońcie się przed spełnieniem, bo kiedy 6 czerwca Wenus wkroczy do znaku Byka i utworzy sekstyl do Marsa w Raku, co potrwa do 18 czerwca, partner obdarzy was namiętną miłością. Relacja, jaką macie szansę utworzyć, będzie miała praktyczny charakter i zakończyć się może zbudowaniem wspólnego gniazda.

Wielkie uczucia powodują zwykle proporcjonalnie duże trudności, dlatego opozycja Słońca w Bliźniętach do Saturna w Strzelcu wywoła ograniczenia ze strony osób słabszych lub w podeszłym wieku, którymi będziecie zmuszeni się zaopiekować. Z jednej strony motylki w brzuchu, z drugiej obowiązki – trudno się dziwić, że wzbudzi to jakiś rodzaj frustracji. Nie martwcie się jednak, trygon Merkurego do Jowisza w dniach 12-15 czerwca pozwoli znaleźć najlepsze rozwiązanie, a sekstyl Słońca do Urana w dniach 15-21 czerwca, zakończy z dobrym skutkiem wszystkie trudne sytuacje.

Czas między 6 a 21 czerwca sprzyja rozwojowi miłości, podróżom zagranicznym oraz zawodowym wyzwaniom, natomiast po 21 czerwca, kiedy Słońce i Merkury wkroczą do przeciwległego znaku Raka, pojawią się trudności interpersonalne, a obecność w tym znaku planety Mars wzbudzi podniecenie i nadmierną emocjonalność. Kiedy w dniach 22 – 27 czerwca Wenus utworzy trygon do Plutona w waszym znaku, miłość zamieni się w nieobliczalną namiętność połączoną z zazdrością, nie pozwólcie zapanować nad sobą negatywnym emocjom.

24 czerwca nów w znaku Raka może wyznaczyć początek ważnej znajomości. W ostatnich dniach czerwca szczególną ostrożność powinny zachować osoby urodzone w drugiej dekadzie znaku – jeśli nie powstrzymacie emocji, jakiś etap w życiu zakończy się bezpowrotnie lub narazicie się na ataki partnerów zarówno osobistych, jak i biznesowych.

Horoskop na maj 2017 dla Koziorożca

Układ planet w tym miesiącu pozwoli wam uporządkować sprawy domowe i ugruntować podstawy egzystencji w duchu zmian, które są nieuniknione. Krok po kroku przystosujecie się i umiejętnie połączycie to co stare i niezmienne z tym, co nowe i oryginalne. Trygon Słońca w Byku do Plutona w waszym znaku, pod wpływem którego pozostaniecie w dniach 5- 15 maja, pomoże wam odnaleźć swoje przeznaczenie, a trygon Marsa do Jowisza pozwoli śmiało działać w sferach zawodowych. Nie przegapcie szansy, nie słuchajcie plotek nieżyczliwych osób, które tylko czekają, aby powinęła się wam noga. W sprawach miłości nie liczcie w tym miesiącu na fajerwerki, ponieważ Wenus w Baranie nie jest wam życzliwa, zwróćcie jednak uwagę na kogoś, kto by wam nieba przychylił, a wy go nie zauważacie, może zbyt wysoko postawiliście poprzeczkę, wybraliście dumną samotność zamiast życia we dwoje i teraz cierpicie w duchu.  Pełnia w Skorpionie, pod wpływem której pozostaniecie między 9 a 11 maja, otworzy was na własną ciemną stronę, wprowadzi też napięcie w związki przyjacielskie. Merkury w koniunkcji z Uranem, w trygonie do Saturna pozwoli przeprowadzić szereg istotnych rozmów, które uporządkują relacje w pracy. Maj to również dobry miesiąc na zmianę diety, jeśli zdecydujecie się zdrowo odżywiać lub schudnąć przed wakacjami, szczególnie po 20 maja, kiedy Słońce opuści znak Byka i wkroczy do Bliźniąt. W dniach 25 – 31 maja Mars w opozycji do Saturna postawi na ostrzu noża nierozwiązane sprawy w miejscu pracy, postanowicie podjąć rękawicę i bronić się przed atakami, ale ucierpi na tym zdrowie, szczególnie słabe miejsca w kręgosłupie. Starsza osoba z waszego otoczenia może znaleźć się w szpitalu, a jej stan będzie pozostawiał wiele do życzenia. Kwadratura Wenus w Baranie do Plutona w waszym znaku wzbudzi bojowy nastrój i sprawi, że w niektórych związkach dojdzie do poważnego kryzysu, Merkury w sekstylu do Neptuna pozwoli załagodzić sytuację, bo lekarstwem na gniew jest współczucie. Głowa do góry, w czerwcu, kiedy Wenus wkroczy do życzliwego wam znaku Byka, miłość znów się do was uśmiechnie.

Horoskop na kwiecień 2017 dla Koziorożca

3 kwietnia Wenus wycofa się do znaku Ryb i utworzy trwającą niemal przez cały miesiąc kwadraturę do Saturna, nie wróży więc to najlepiej ani sprawom finansowym, ani uczuciowym. Zaznaczy się tendencja do wycofywania się z poprzednich zamierzeń, szczególnie po 7 kwietnia, kiedy również władca waszego znaku, Saturn, zmieni bieg na wsteczny. Tak wiele planet w fazie retro (od 11 kwietnia również Merkury) świadczy o konieczności przewartościowania zamierzeń i zweryfikowania drogi, jaką podążamy. Powrócą problemy, które wydawały wam się już rozwiązane, jak również okazje, jakie zaprzepaściliście, pojawi się możliwość naprawy błędów, aby uniknąć rozczarowań i trudności.

Mars w trygonie do Plutona, układ dominujący w pierwszej dekadzie znaku, obdarzy was niespotykaną siłą i mocą, zdolną pokonać wszelkie przeciwności, zwróćcie jednak uwagę na to, jakich metod używacie, aby cel osiągnąć, gdyż może się zdarzyć, że „wylejecie dziecko z kąpielą”. Wykażecie się niezwykłą skutecznością wobec spraw wymagających kontroli, wiwisekcji i oczyszczenia. Pełnia w znaku Wagi, do której dojdzie 11 kwietnia, objawi przed wami wszelkie zawodowe tajemnice, wpłynie również na stosunki domowe i osobiste, pomagając wyjawić niewyrażone obawy.

Koniunkcja Słońca do Urana w trygonie do Saturna, konfiguracja pod wpływem której pozostaniecie między 13 a 20 kwietnia, pomoże wam uporządkować sprawy rodzinne i zawodowe, chociaż nie obędzie się bez zaskakujących sytuacji i wybuchów emocjonalnych. Święta Wielkanocne spędzicie inaczej niż zwykle, liczcie się z towarzystwem osób starszych w rodzinie.

20 kwietnia Słońce opuści znak Barana i wkroczy do Byka, już następnego dnia natomiast Merkury wycofa się do Barana, chociaż więc w głowie zacznie się gonitwa myśli, wasze działania skoncentrują się na przyjemnościach, kreatywności oraz potrzebach dzieci. Wolne Koziorożce zamarzą o romansach, jednak ich marzenia mogą napotkać trudności i sytuacja taka trwać będzie do 28 kwietnia, dopóki Wenus przebywa w Rybach. Nów w znaku Byka, do którego dojdzie 26 kwietnia, może okazać się początkiem nowego artystycznego projektu.

Horoskop na marzec 2017 dla Koziorożca

Główne dziedziny życia, na jakie zwrócicie w tym miesiącu uwagę, to szeroko pojęta komunikacja oraz konieczność pogodzenia obowiązków domowych z zawodowymi. Początek miesiąca okaże się na tyle burzliwy, że wymusi na was konieczność przystosowania się do zmian, jakim od dłuższego czasu jesteście poddawani. Słońce i Merkury w sekstylu do Plutona w waszym znaku pozwolą zebrać niezbędne informacje i uporać się z gąszczem przepisów, ułatwią też kontakty z urzędnikami, dysponującymi publicznymi finansami.

12 marca nów Księżyca w przyjaznym znaku Panny uświadomi wam własne braki w edukacji i skłoni do pogłębiania wiedzy koniecznej do rozszerzenia zakresu działalności i zbudowania wizerunku osoby twórczej i empatycznej, a jednocześnie kompetentnej i dobrze zorganizowanej. Kwadratura Słońca do Saturna, pod wpływem której pozostaniecie między 13 a 20 marca, pozwoli wam skoncentrować się na tym, co najważniejsze, skupi uwagę na konsekwentnym budowaniu etapów kariery, przypomni o potrzebie rozwoju oraz cierpliwości. Merkury, który 14 marca przesunie się do znaku Barana, wyostrzy wam umysł oraz sprawi, że sprawy zaczną układać się w całość, przeminie poczucie chaosu, a także wrażenie, że nie wiecie dokąd zmierzacie.

Pomiędzy 17 a 20 marca, w czasie koniunkcji Merkurego z Wenus, myśleć będziecie wyłącznie o miłości oraz o pieniądzach niezbędnych dla zorganizowania ogniska domowego. Po 20 marca natomiast, kiedy Słońce opuści znak Ryb i wkroczy do znaku Barana, zaczniecie budować podstawy swojej egzystencji. Niektóre Koziorożce odzyskają pieniądze, jakie zainwestowały w nieruchomości, ziemię i inne trwałe zasoby.

Ostatnia dekada marca okaże się znakomitą okazją do założenia własnego ogródka, rabatki, kwietnika – poczujecie, że wreszcie macie wpływ na efekty wysiłków, jakie wkładacie we wszystko, za co się weźmiecie. Koniunkcja Merkurego z Uranem w Baranie w opozycji do Jowisza w Wadze wywołać może burzę w relacjach o charakterze zarówno osobistym, jak i zawodowym. Nów w Baranie, do którego dojdzie 28 marca, wyznaczy początek przedsięwzięcia związanego z rodziną, spadkiem lub nieruchomością.

CM2017_789x158px

Horoskop na luty 2017 dla Koziorożca

Pierwsze dni lutego mogą być nerwowe, ponieważ przebywający w waszym znaku Merkury odbiera napięte aspekty Jowisza i Urana. W pracy przeżywacie obecnie swoje „5 minut”, ale jak to zwykle bywa w pracowitym okresie – zmęczenie nie pozwala o sobie zapomnieć. Nadmiar obowiązków sprawia, że trudno wam się cieszyć ze swoich osiągnięć, cierpi na tym rodzina.

7 lutego Merkury opuści wasz znak i wkroczy do Wodnika, w którym nadal przebywa Słońce. Z jeszcze większą energią zabierzecie się za pomnażanie swojego stanu posiadania. Dni między 7 a 15 lutego okażą się pod tym względem spektakularnie korzystne, otrzymacie nowe zlecenie lub rozpoczniecie pracę nad projektem, który kiedyś porzuciliście. Przynoszący wiele okazji do wzbogacenia się Jowisz zacznie się cofać, niektóre wysoko postawione osoby na jakiś czas znikną z waszego pola widzenia, nie sprawi to jednak, że opuści was fart i szczęśliwe zbiegi okoliczności. Kariera stoi przed wami otworem, nie przegapcie szansy, wykorzystajcie sprzyjające okoliczności i wyciągnijcie wnioski na przyszłość jak szybko i skutecznie osiągać sukcesy.

11 lutego, podczas pełni Księżyca w znaku Lwa, nie podejmujcie ważnych decyzji finansowych, bo emocje odbiorą wam poczucie dystansu i możecie popełnić błąd. Dni między 10 a 18 lutego są jednak ogólnie korzystne dla długotrwałych inwestycji, czemu sprzyja sekstyl Słońca do Saturna. Jeśli szukaliście stałej pracy, przynoszącej godziwe zarobki, to teraz łatwo ją znajdziecie, może nawet propozycja sama nadejdzie bez wysiłku z waszej strony.

18 lutego Słońce opuści znak Wodnika i wkroczy do Ryb, rozpoczną się więc krótkie wyjazdy, podróże służbowe i prywatne, zawiążecie kontakty z rodzeństwem i dalszą rodziną, szczególnie jeśli przebywa za granicą. Pojawią się jednak silne napięcia, wywołane kwadraturą Marsa do Plutona w waszym znaku, presja okaże się niemożliwa do wytrzymania. Trudno będzie uniknąć konfliktów na polu rodzinnym i zawodowym, a im bliżej końca miesiąca, tym atmosfera będzie gęstniała. W dniach 26-28 lutego mogą ucierpieć nawet najsilniejsze związki, sytuacja w wielu wypadkach wymknie się spod kontroli, a nów Księżyca w znaku Ryb zapowiada także nowy rozdział w relacjach rodzinnych. W pracy stąpać będziecie jak po kruchym lodzie, więc starajcie się nie angażować w problemy, które was osobiście nie dotyczą.

CM2017_789x158px

Horoskop na styczeń 2017 dla Koziorożca

Merkury w waszym znaku porusza się biegiem wstecznym i opuści Koziorożca 4 stycznia, aby wrócić do niego ponownie 11 –go, tym razem w ruchu prostym, pierwsze dni stycznia zapowiadają się więc zmiennie. Zaznaczy się tendencja do zmiany zdania, ogarną was wątpliwości odnośnie własnego lub odmiennego od waszego sposobu myślenia. W dniach 3-11 stycznia Słońce w koniunkcji z Plutonem w Koziorożcu obdarzy was niesamowitą siła i mocą, której nie zawahacie się użyć. Wykorzystacie każdy dostępny sposób, aby postawić na swoim, a gra toczyć się będzie o władzę. Niestety nie ma drogi pośredniej – albo zdobędziecie dominację, albo podporządkujecie się bardziej bezwzględnym jednostkom. Saturn w Strzelcu w korzystnych aspektach Jowisza i Urana radzi, aby postępować zgodnie z procedurami i obowiązującym prawem, jednak korzystne okaże się indywidualne podejście, wyjaśniające przestarzałe i niezrozumiałe przepisy. Wejście Wenus do znaku Ryb, w którym przebywa już Mars i Neptun, złagodzi ostrze krytyki i pokrętny sposób komunikowania potrzeb, odnajdziecie w sobie skłonność do kompromisu i zrobicie wszystko, aby wyjaśnić sporne kwestie. 12 stycznia, podczas pełni w Raku, czekają was istotne rozstrzygnięcia, ukryte sprawy ujrzą światło dzienne, czekają was trudne rozmowy, podczas których odkryjecie swoje miękkie części i słabe strony. Koniunkcja Wenus z Neptunem sprawi, że zapragniecie zrealizować marzenia o czułych gestach i słowach, jednak nadmierne emocje mogą wam to uniemożliwić. Kwadratura Słońca w waszym znaku do Jowisza i Urana, pod wpływem której pozostaniecie w dniach 9 – 15 stycznia zmusi was do postawienia spraw na ostrzu noża tak w pracy, jak i w domu. Pojawią się zawodowe wyzwania, którym trudno będzie sprostać. W kontaktach osobistych natomiast odczujecie więcej ciepła i czułości. 19 stycznia Słońce opuści wasz znak i wkroczy do Wodnika, zatroszczycie się więc nagle o należne finanse. Merkury wesprze was rozsądkiem i powoli wysnuć odpowiednie wnioski, jednak w ostatniej dekadzie miesiąca szarpać wami zaczną przeciwstawne emocje – z jednej strony stawicie czoło bezpodstawnym atakom ukrytych wrogów, wyrażając się jasno i dosadnie, z drugiej ulegniecie wpływom osoby władczej, ale fascynującej, obdarzonej władzą i charyzmą. Koniecznie walczcie z uczuciem zazdrości, które ujawnia ciemne strony waszej osobowości.

CM2017_789x158px

Horoskop na grudzień 2016 dla Koziorożca

Wenus w Koziorożcu do 7 grudnia obdarzy was ciepłem i seksapilem. Głowę zaprzątać wam będą sprawy miłości i relacji międzyludzkich, z trudem jednak odważycie się na manifestację prawdziwych uczuć. Tylko ktoś bardzo spostrzegawczy dostrzeże wrażenie, jakie na was zrobił. Koziorożec jest zwykle oszczędny w deklaracjach miłosnych i nawet obecność planety Wenus w tym znaku niewiele może zmienić. Od 2 grudnia zawita też do was Merkury, obdarzając ruchliwością i łatwością wypowiedzi.

Między 7 a 13 grudnia słuchajcie intuicji, zapamiętajcie wrażenia, bo z podświadomości zaczną przychodzić podpowiedzi, praktyczne i mocno osadzone kopytkami na ziemi Koziorożce mogą czerpać z tego bogactwa natchnienie niezbędne w każdym rodzaju twórczości. Do 19 grudnia możecie liczyć na dobre pomysły i poważne deklaracje, szczególnie w dniach 15-19 grudnia, kiedy Merkury utworzy koniunkcję z transformującym Plutonem. Przeprowadzone w tym czasie rozmowy będą głębokie i szczere do bólu, co sprawi, że gotowi będziecie się z nich wycofać, kiedy po 19-tym planeta komunikacji zmieni bieg z prostego na wsteczny. Po 7 grudnia możecie liczyć na dodatkowe dochody, otrzymacie premię lub inny rodzaj gratyfikacji lub sięgniecie do oszczędności, aby zaszaleć na przedświątecznych wyprzedażach.

Do 21 grudnia, dopóki Słońce przebywa w znaku Strzelca, odczujecie pewnego rodzaju słabość i brak energii, plątać się mogą różne infekcje i niedyspozycje psycho-fizyczne, kiedy jednak Słońce wkroczy do waszego znaku, odzyskacie wigor i zapał, zabierzecie się do działania, szczególnie w dziedzinie komunikacji i pracy z głosem. Święta spędzicie inaczej niż zwykle, wybierzecie się w krótką podróż, być może odwiedzicie rodzinę lub przyjaciół, będzie miło i dostatnio, otrzymacie prezenty, które sprawią wam prawdziwą radość. Nowy Rok przywitacie raczej w zaciszu własnej sypialni, co nie znaczy, że w samotności.

WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA
I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU

CM2017_789x158px

Horoskop na listopad 2016 dla Koziorożca

Do 9 listopada Mars będzie stymulował was do działania i podsycał ambicje, od 3 do 10 listopada najpierw Merkury, a potem Słońce zasili swoją energią potężnego Plutona w waszym znaku, płonąć więc będziecie pragnieniem władzy na gruncie zawodowym i każdym innym. Potęgę energetyczną odczują szczególnie Koziorożce urodzone w drugiej dekadzie znaku – uważajcie, bo siła owa może was wynieść bardzo wysoko, ale może też sprawić, że ktoś silniejszy, komu oddacie nad sobą władzę, przejedzie się po was jakby walcem. Saturn przebywający w znaku Strzelca przypomina, że warto być przyzwoitym i kroczyć zawsze prostymi ścieżkami.

Słońce w Skorpionie w trygonie do Neptuna w Rybach w pierwszych dniach miesiąca oraz Merkury w sekstylu do Plutona w waszym znaku ułatwią wam zdobycie informacji, dających przewagę nad konkurencją. Zwróćcie uwagę, czy nie bierzecie udziału w cudzych intrygach, nie wszystko co usłyszycie okaże się prawdą. Jeśli jednak zachowacie ostrożność, będziecie mogli zrobić użytek z zebranych wiadomości pod koniec miesiąca, kiedy Merkury utworzy koniunkcję z Saturnem w dniach 22-26 listopada.

12 listopada natomiast do waszego znaku wkroczy pogodna Wenus, rozjaśniając poważne oblicze niejednego Koziorożca. Otwórzcie się na miłość, zadbajcie o siebie, a sukces w życiu osobistym nie pozwoli na siebie długo czekać.

Druga dekada miesiąca upłynie wam głównie w działaniach stymulujących umysł w celu zarobienia większych pieniędzy. To czas, aby zwrócić się do szefa o podwyżkę. Trygon Merkurego w Strzelcu do Marsa w Wodniku w dniach 12-19 listopada skłoni was do błyskotliwych wypowiedzi, zachęci do prowadzenia bloga lub w inny sposób zaktywizuje wasze myśli.

Kiedy 21 listopada Słońce przesunie się do znaku Strzelca, w którym przebywa władca waszego znaku, Saturn, zwrócicie się do wnętrza, określicie wyznawany światopogląd i podejmiecie ważne decyzje dotyczące przyszłości. Szczególnie w dniach 22-27 listopada, kiedy Wenus utworzy koniunkcję z Plutonem, a Merkury z Marsem, odważycie się sięgnąć po swoje pragnienia i dacie upust namiętności, wyjawiając skrywane uczucia, targać też wami zacznie silna zazdrość. Uważajcie, bo kwadratura Wenus do Urana oraz Słońca do Neptuna w ostatnich dniach miesiąca zapowiada konflikt oraz klęskę wyobrażeń. Może się okazać, że karmiliście się do tej pory iluzją, wszystko jest jednak lepsze od życia w kłamstwie.

CM2017_789x158px

Horoskop na październik 2016 dla Koziorożca

7_468x60_2-2

Pierwsza dekada miesiąca upłynie wam bardzo pracowicie, poczujecie się w swoim żywiole, pokonując kolejne stopnie kariery. Nów w Wadze w kwadraturze do Marsa, przebywającego w waszym znaku, zapewni niespożyty zasób sił i wyznaczy początek interesującego projektu, który może zaprowadzić na szczyty Koziorożce urodzone w pierwszej dekadzie znaku. Zastanówcie się jednak, czy na pewno postępujecie etycznie. Kierować wami zacznie żądza władzy, nawet jeśli sami się do tego nie przyznajecie, znajdując tysiące usprawiedliwień i racji, uzasadniających agresywne postępowanie. Powołując się na prawo i zasady tak naprawdę zapragniecie zaspokoić własne ambicje.

W pierwszej dekadzie października być może nawiążecie namiętny romans, ale  oczy zasłoni wam potężna zazdrość. W pracy natomiast toczyć się będzie walka, którą postanowicie wygrać za wszelką cenę.

Druga dekada października upłynie w jeszcze większych emocjach za sprawą opozycji Słońca do Urana, która pozbawi niektóre osoby gruntu pod nogami. W sprawach zawodowych nastąpią zawirowania, wszystko ulegnie gwałtownej zmianie w okolicach pełni 15 października, trzymajcie nerwy na wodzy, bo gniew potrafi zaślepić bardziej niż przypuszczacie. Koniunkcja Marsa i Plutona, do której dojdzie w dniach 15 – 23 października, wpłynie szczególnie mobilizująco na Koziorożce urodzone w drugiej dekadzie znaku, układ ten obdarzy was niezwykłą siłą, wytrzymałością i niezłomnością, pod warunkiem, że pozwolicie kierować się słusznym sprawom i kroczyć będziecie prostą drogą.

W ostatniej dekadzie miesiąca unikajcie ciemnych miejsc i nieznanych sobie okolic, bardziej niż zwykle zatroszczcie się o swoje bezpieczeństwo a przede wszystkim nie podejmujcie nagłych i nieprzemyślanych decyzji pod wpływem emocji. Ostatnie dni października sprzyjają remontom, przebudowie i sprzedaży nieruchomości. Jeśli doświadczaliście trudności w ostatnich latach, uda wam się teraz uwolnić od ciążących zobowiązań.

CM2017_789x158px