Archiwa kategorii: Koziorożec – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Koziorożec 14 – 20 października 2019

W poniedziałek Słońce w Wadze utworzy kwadraturę z przebywającym w waszym znaku Plutonem, okaże się więc, że pracy jest więcej, niż zakładaliście, a szef stanie się znacznie bardziej wymagający niż zwykle. Niektóre Koziorożce odwrócą role i zaczną wywierać presję na przełożonych, skłaniając ich do rozwiązań, które same uznają za słuszne. Merkury w ciągu całego tygodnia utworzy szereg aspektów – sekstyle do Saturna i Plutona w waszym znaku zdyscyplinują działanie i zmuszą do umysłowej aktywności, natomiast trygon Merkurego do Neptuna pozwoli uzyskać tajne informacje, które ułatwią podjęcie odważnych decyzji. Wiele zależy od waszych umiejętności dyplomatycznych oraz poziomu asertywności, jakim potraficie się wykazać.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 7 – 13 października 2019

W poniedziałek i wtorek będziecie mieć tak dużo pracy, że wywoła to sporą frustrację i poczucie ograniczenia, zabraknie wam czasu na relaks i odpoczynek, warto jednak podjąć się wzmożonego wysiłku, bo ostatecznie czeka was za to nagroda w przyszłości w postaci awansu lub lepszego stanowiska. Opozycja Merkurego do Urana wywoła ostrą wymianę zdań z jednym z przyjaciół, macie szansę jednak zebrać cenne informacje. Druga połowa tygodnia zapowiada się jeszcze bardziej emocjonująco, bowiem Słońce utworzy napiętą kwadraturę z Plutonem w waszym znaku, a także przynoszący korzyści sekstyl z Jowiszem – która z tych energii okaże się dominująca, zależy tylko od was. W niedzielę dojdzie do pełni Księżyca w znaku Barana w połączeniu z opozycję Wenus do Urana, powściągnijcie emocje, uważajcie na każde słowo, jakie wypowiadacie, bo zostaniecie z tego rozliczeni.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 30 września – 6 października 2019

Tydzień okaże się aktywny zawodowo, szczególnie od poniedziałku do środy, kiedy pozostawać będziecie pod wpływem kwadratury Wenus do Plutona w waszym znaku. Niektóre zawodowe relacje ulegną przekształceniu, zmienicie stosunek do osób, które darzyliście zaufaniem i sympatią, pojawi się zazdrość, nad którą koniecznie trzeba zapanować. W czwartek Merkury zmieni znak i przesunie się do życzliwego Skorpiona, łatwiej wam będzie nawiązać przyjaźnie i dobre kontakty z osobami, z którymi łączą was wspólne zainteresowania. Mars w piątek opuści Pannę i wkroczy do Wagi, okaże się, że pracy macie dużo więcej, niż przypuszczaliście, co wzbudzi w was sprzeciw, ale też zachęci do większej aktywności. Kwadratura Słońca do Saturna da się wam we znaki w przyszłym tygodniu, ale jej przedsmak odczujecie już w niedzielę – zapowiadają się problemy z przełożonymi.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 23 – 29 września 2019

Saturn w waszym znaku wrócił do ruchu prostego i zaczął oddalać się od Południowego Węzła Księżycowego, wygląda na to, że najtrudniejsze chwile są już za wami i teraz może być tylko lepiej. W poniedziałek Słońce opuści życzliwą Pannę i wkroczy do znaku Wagi, zachęcając was do rozwoju kariery. W pierwszej połowie tygodnia sekstyl Merkurego do Jowisza sprawi, że pojawi się zawodowa szansa lub otrzymacie informacje, które na razie powinniście zachować dla siebie. Kwadratura Wenus do Saturna w waszym znaku skłoni was od wtorku do czwartku do intensywnego rozwoju kontaktów budujących karierę, trzymajcie się osób doświadczonych, sumiennych i zdyscyplinowanych, a dobrze na tym wyjdziecie. Weekend przyniesie okazje zawodowe, do czego przyczyni się sekstyl Wenus do Jowisza, nie zdradzajcie jednak swoich sekretów.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 16 – 22 września 2019

Trygon Marsa do Plutona w waszym znaku zapewni wam siłę, wytrwałość i niezłomność w dążeniu do celu, sprostacie każdemu wyzwaniu, pokonacie trudności, jeśli się pojawią i nabierzecie wiary we własną moc sprawczą. Koniunkcja Południowego Węzła Księżycowego z Saturnem w Koziorożcu podpowiada, że nawet z niesprzyjających okoliczności potraficie wyciągnąć wnioski, które was wzmocnią. Koniunkcja Merkurego z Wenus w znaku Wagi mówi, że warto spotykać się z osobami życzliwymi, które popchną waszą karierę do przodu. Starajcie się zaprzyjaźnić z osobami, z którymi współpracujecie, okaże się to bardzo opłacalne w przyszłości. Samotne Koziorożce – miejcie oczy szeroko otwarte, bo w pracy możecie spotkać kogoś wyjątkowego, przy kim wasze serce zabije mocniej.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 9 – 15 września 2019

Poniedziałek okaże się szczególnie pracowity, trzeba będzie nadrabiać pourlopowe zaległości, co okaże się dość trudne ze względu na sprzeczne informacje, jakie otrzymacie. Opozycja Słońca do Neptuna wprowadzi trochę zamieszania, ale ze wszystkim świetnie sobie poradzicie. Druga połowa tygodnia przyniesie ważne wiadomości, pełnia Księżyca w znaku Ryb, pod wpływem której pozostaniecie w sobotę i niedzielę, pozwoli oddzielić plotki od ważnych informacji, opanujcie emocje i wykorzystajcie okazje towarzyskie, które pojawią się wraz z przejściem Wenus i Merkurego do znaku Wagi, co wydarzy się w sobotę. Trygon Słońca w Pannie do Plutona w waszym znaku napełni was kosmiczną energią i wiarą w to, że pokonacie wszelkie trudności, jakie los postawi wam na drodze.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku