Archiwa kategorii: Koziorożec – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 9 – 15 grudnia 2019

W tym tygodniu, za sprawą koniunkcji Wenus najpierw z Saturnem, a następnie Plutonem w waszym znaku, stosunki międzyludzkie mogą się skomplikować. Niektóre osoby poczują się poddane presji, inne doświadczą problemów w miłości. Najwięcej emocji uzewnętrznicie od środy do piątku, kiedy dodatkowo działać na was będzie pełnia Księżyca w Bliźniętach. Jednocześnie trygon Jowisza w waszym znaku do Urana w Byku obiecuje szansę na sukces lub awans, szczególnie osobom urodzonym w pierwszej dekadzie znaku (22.12-1.01). Niektóre Koziorożce postanowią nagle wyjechać na Święta za granicę, inne poznają i zaprzyjaźnią się z osobami wybitnymi, naukowcami lub cudzoziemcami. Kontakty z przyjaciółmi nabiorą charakteru zwierzeń i wspólnego omawiania ludzkich sekretów i ciemnych stron. Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 2 – 8 grudnia 2019

W poniedziałek nastąpi niezwykle ważne wydarzenie astrologiczne: do waszego znaku zawita planeta Jowisz, kojarzona z sukcesem i dobrobytem, co zdarza się raz na 12 lat. W Koziorożcu przebywa już potężny Pluton i władca waszego znaku Saturn, więc dysponujecie zarówno siłą, jak i władzą, a teraz również możliwościami, aby zrealizować swoje cele. Sekstyl Merkurego z Plutonem w waszym znaku pomoże zdobyć na początku tygodnia poparcie przyjaciół i popleczników, natomiast sekstyl Wenus w Koziorożcu do Marsa w Skorpionie rozbudzi pragnienia i do serca niektórych osób wtargnie miłość szalona, silna i namiętna, której chętnie ulegniecie, pomimo wewnętrznych oporów. W czasie weekendu nie ufajcie każdej informacji, jaka do was trafi, większość z nich to zwykłe plotki.Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 25 listopada – 1 grudnia 2019

Kiedy we wtorek Wenus wkroczy do waszego znaku i zacznie tworzyć trygon z nieprzewidywalnym Uranem w Byku, wolne Koziorożce urodzone w pierwszej dekadzie  (22.12-1.01) znaku mogą zostać nagle ugodzone strzałą Amora i chociaż trygon Merkurego w życzliwym znaku Skorpiona z Neptunem w Rybach zawróci wam w głowie, wywołując romantyczne uniesienie, to jednak sekstyl Merkurego z Saturnem sprowadzi was na ziemię i każe zdjąć różowe okulary – to, co zobaczycie okaże się jednak godne uwagi, więc sekstyl Marsa do Wenus pod koniec tygodnia zaowocuje rozpoczęciem namiętnego romansu. Pozostałe Koziorożce w tym układzie aspektów zaspokoją swoją potrzebę zdobycia wymarzonych artykułów po atrakcyjnej cenie na zapowiadanych weekendowych wyprzedażach.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 18 – 24 listopada 2019

Kiedy we wtorek Mars opuści znak Wagi i wkroczy do Skorpiona, sprawy zawodowe przestaną być tak ważne, swoje działania skierujecie na więzi łączące was z przyjaciółmi lub z osobami, z którymi dzielicie zainteresowania. W środę Merkury zmieni bieg na prosty, od czwartku możecie więc zawierać spółki, wymieniać się informacjami i podejmować życiowe decyzje. W piątek natomiast Słońce opuści przyjazny znak Skorpiona i wkroczy do Strzelca, rozpoczynając miesiąc, w którym dysponować możecie mniejszym niż zwykle zasobem energii. W czasie weekendu uważajcie na słowa i powstrzymajcie się od nieprzemyślanego działania, jeśli nie chcecie stracić przyjaciela. Koniunkcja Wenus z Jowiszem w Strzelcu, do której dojdzie w niedzielę, okaże się korzystna dla waszych skrytych planów.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 11 – 17 listopada 2019

Poniedziałek jest dobrym dniem, aby spotkać się z przyjaciółmi i porozmawiać „od serca”, możecie odkryć tajemnice lub dowiedzieć się czegoś więcej o sobie.  We wtorek dojdzie do pełni Księżyca w znaku Byka, co wzbudzi wiele emocji w kontaktach ze znajomymi oraz z dziećmi. Warto w tym tygodniu występować publicznie, będziecie dysponować dużą dozą energii oraz umiejętnością przekonywania, zadba o to sekstyl Słońca w Skorpionie do Plutona w waszym znaku, ludzie będą was słuchać i liczyć się z wami. Również sekstyl Merkurego do Saturna sprzyja przekazywaniu informacji, pozwalając wypowiedzieć się w sposób rzeczowy i konkretny. Znajdziecie odpowiednie słowa, aby wytłumaczyć rzeczy niejasne i skomplikowane, w czym pomoże trygon Merkurego do Neptuna.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 4 – 10 listopada 2019

Kwadratura Marsa w Wadze do Plutona w waszym znaku świadczy o pewnej formie nacisku, jakiej zostaniecie poddani na początku tygodnia, ktoś w pracy zechce skłonić was do zrobienia czegoś, na co się nie zgadzacie, sprzeciw spotka się z dezaprobatą, nic sobie jednak z tego nie będziecie robili, okażecie się nieugięci. Możecie sobie na to pozwolić, bo w drugiej połowie tygodnia okaże się, że macie wsparcie potężnych przyjaciół i popleczników, którzy nie pozwolą zrobić wam krzywdy. Słońce w Skorpionie w aspekcie z Saturnem w waszym znaku i Neptunem w Rybach pozwoli wam wybrnąć z każdej sytuacji, nawet jeśli okaże się, że nie mieliście racji. W czasie weekendu upomną się o was domownicy, nie będziecie wiedzieli w co ręce włożyć.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 28 października – 3 listopada 2019

W pracy czekają was niespodzianki, nie wszystkie okażą się przyjemne. Kwadratura Marsa w Wadze do Saturna w waszym znaku zapowiada sprzeciw wobec działania przełożonych, nie wszystkie zlecenia zechcecie wykonać, postawicie się przy tym twardo i niezłomnie. Niektóre Koziorożce zapragną zmienić środowisko na bardziej sprzyjające, nie wszystkie przyjaźnie okażą się trwałe, na co wpłynie nów Księżyca w Skorpionie w opozycji do Urana w Byku, dotyczy to szczególnie osób urodzonych w pierwszej dekadzie znaku (22.12-1.01). W środę młode Koziorożce wyłamią się z tradycyjnych obchodów Święta Zmarłych i wybiorą się na halloweenowe imprezy. Od czwartku Merkury w Skorpionie zmieni bieg na wsteczny, powstrzymajcie się przez następne trzy tygodnie przed rozpoczynaniem ważnych projektów, w piątek natomiast Wenus opuści namiętny znak Skorpiona i wkroczy do Strzelca, amory wywietrzeją wam z głowy.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 21 – 27 października 2019

Na początku tygodnia Wenus, przebywająca w życzliwym znaku Skorpiona, utworzy trygon z Neptunem w Rybach oraz sekstyl z Saturnem w waszym znaku, oznacza to dla was szansę poprawy sytuacji zarówno osobistej, jak i zawodowej. W środę do Skorpiona wkroczy również Słońce, swoją uwagę skierujecie więc na życie towarzyskie, możecie też liczyć na wsparcie przyjaciół. Koniec tygodnia okaże się  pełen emocji – zakochane Koziorożce przeżyją zalew uczuć, pojawi się trudna do opanowania namiętność, co sygnalizuje sekstyl Wenus do Plutona. Jednocześnie w sobotę i niedzielę może już działać kwadratura Marsa do Saturna w waszym znaku – ktoś zechce zniszczyć to, co budowaliście latami, sprawy zawodowe się skomplikują, uda wam się jednak utrzymać status quo.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku