Archiwa kategorii: Koziorożec – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 20 – 26 listopada 2017

Problemy przyjaciół lub grupy osób, z którymi związani jesteście wspólnymi zainteresowaniami oraz działaniami, absorbować was będą jeszcze do środy, budząc emocje i potrzebę walki. Od środy wieczorem, kiedy Słońce opuści znak Skorpiona i wkroczy do znaku Strzelca, ujdzie z was powietrze, jak z przebitego balonika, poczujecie się zmęczeni i wyczerpani, horoskop radzi zwrócić większą uwagę na sprawy domu i rodziny, otrzymacie tam wsparcie, jakiego obecnie potrzebujecie. To nie jest czas zwiększonej aktywności, starajcie się odpoczywać i pielęgnować sprawdzone przyjaźnie oraz związki, potrzebujecie ich bardziej, niż jesteście skłonni przyznać. Pod koniec tygodnia wiadomości z pracy was zelektryzują, zachowajcie spokój, bo to burza w szklance wody.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 13 – 19 listopada 2017

W pracy nie wszystko ułoży się tak, jak byście chcieli, każdy rodzaj kontaktu odbierzecie jako atak i wytoczycie najcięższe działa, jeśli poczujecie się zagrożeni. Nie słuchajcie plotek, unikajcie stosowania półprawdy lub manipulacji, bo odczujecie emocje, które źle wpłyną przede wszystkim na was samych. Nic nie będzie jasne i oczywiste w tym tygodniu, a relatywizm osiągnie poziom, w którym „punkt siedzenia określa punkt widzenia”. Przyjaźń może przechodzić burzliwe chwile, z jednej strony ogarnie was przekonanie, że trafiliście na relację „na dobre i na złe”, z drugiej natomiast wybuchy emocjonalne podważą zaufanie do tego, co was łączy. Stosujcie metodę ograniczonego zaufania zarówno do samych siebie, jak i innych osób – dotyczy to również sytuacji na drodze.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 6 – 12 listopada 2017

Słońce w Skorpionie utworzy sekstyl do Plutona w waszym znaku, macie więc możliwość uzyskania wsparcia ze strony potężnych przyjaciół, musicie jednak wykazać się lojalnością i gotowością odpłacenia tym samym w przyszłości. Kwadratura Merkurego w Strzelcu do Neptuna w Rybach zapowiada pod koniec tygodnia szereg informacyjnych perturbacji, wszyscy wokół będą się mijać z prawdą, wy również. Nawiążecie szereg kontaktów z ludźmi ze świata iluzji, reprezentującymi różne formy sztuki. Uważajcie na nowe, nie sprawdzone dostatecznie leki oraz kosmetyki, bo mogą wywołać alergie. W czasie weekendu zrobicie użytek z tajnych informacji, uważajcie na plotki, aby nie uczynić komuś krzywdy. W piątek do waszego znaku wkroczy Lilith, zaczniecie toczyć walkę ze swoimi wadami.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 30 października – 5 listopada 2017

Do środy pochłoną was sprawy związane ze Świętem Zmarłych, będziecie ciągle w drodze, odwiedzając nie tylko cmentarze, ale również rodzinę. Starajcie się nie zgubić drogi, bo towarzyszyć wam będzie nastrój zagubienia, ogarnie was melancholia, zaczniecie snuć marzenia, tymczasem zadaniem Koziorożców jest twarde stąpanie po ziemi. Od czwartku nastrój się zmieni, pochłoną was tematy zawodowe, które mogą przybrać nieoczekiwany kierunek. Pomimo waszych starań o dobre stosunki w pracy ktoś może wybuchnąć niezadowoleniem – zamiast się denerwować, postawcie na porozumienie. W czasie weekendu pełnia Księżyca w znaku Byka wywoła emocje w relacji miłosnej lub przyjacielskiej, starajcie się zrozumieć odmienny punkt widzenia.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 23 – 29 października 2017

Zawodowe propozycje, na które liczyliście, okażą się dużo mniej intratne, niż przypuszczaliście. Straty mogą przeważyć nad przewidywanymi zyskami lub cena, jaką przyjdzie wam zapłacić, okaże się wyższa od zakładanej. Krótko mówiąc – pomimo że sprawy wydawały się łatwe do załatwienia natraficie na przeszkody trudne do pokonania. W sprawach finansowych oraz miłosnych czeka was duże wzburzenie, ogarnie was zazdrość lub będziecie zmuszeni tłumaczyć się ze swojego postępowania. Horoskop radzi przeczekać i dobrze sprawdzić informacje, jakie otrzymaliście, bo jest w nich wiele niedopowiedzeń. Dzięki osobom przyjaźnie nastawionym zdobędziecie tajne dokumenty, dobrze się zastanówcie, zanim zrobicie z nich użytek.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 16 – 22 października 2017

Pracy będziecie mieć w tym tygodniu co niemiara, ale sprawi wam ona przyjemność. Możecie wykazać się profesjonalizmem i zaangażowaniem, co zwykle podnosi samoocenę Koziorożcom, ale postawione cele osiągniecie tylko jeśli zaakceptujecie rewolucyjne zmiany, jakie was czekają. Transformacji ulegnie dosłownie wszystko i trzeba będzie się do tego przystosować. Jeżeli planowaliście zmianę pracy, to w tym tygodniu pojawią się takie możliwości, a propozycja nadejdzie z najmniej spodziewanej strony. Możecie liczyć na wsparcie przyjaciół i mecenasów, czeka was wiele spotkań i negocjacji, nawiążecie międzynarodowe kontakty lub zaprzyjaźnicie się z wysoko postawionymi osobami. Koziorożce urodzone w ostatniej dekadzie znaku będą musiały włożyć sporo wysiłku w naprawę relacji rodzinnych.