Archiwa kategorii: Koziorożec – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 6 – 12 lipca 2020

W poniedziałek i wtorek, kiedy Księżyc będzie przechodził przez znak Wodnika, niektóre Koziorożce postanowią wybrać się na zakupy, zrezygnujcie jednak ze sprzętu elektronicznego przynajmniej do końca tygodnia, dopóki Merkury się cofa. Słońce i Merkury w przeciwległym znaku Raka zachęcają do rozmów i negocjacji, ale nie dość, że przebiegać one mogą w kłótliwym nastroju, ze względu na kwadraturę Merkurego do Marsa, to niewiele z nich wyniknie, bo trudno będzie dojść do porozumienia – szczególnie w środę i czwartek. Ważne ustalenia zostawcie na inny, bardziej sprzyjający termin. W piątek Księżyc w życzliwych Rybach sprawi, że chętnie wybierzecie się do teatru, na koncert, lub po prostu obejrzycie coś dobrego on-line. W sobotę i niedzielę staniecie się natomiast bardzo aktywni w domu, porządki mile widziane, ale w niedzielę obowiązkowo trzeba się wybrać na wybory.
Moja i Twoja astrologia

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 29 czerwca – 5 lipca 2020

To będzie bardzo pracowity i intensywny tydzień dla wielu Koziorożców, przede wszystkim ze względu na ścisłą koniunkcję Jowisza z Plutonem, która ma miejsce w waszym znaku. Tylko od was zależy jak wykorzystacie tę energię, na pewno niektórym osobom pomoże w karierze, inne mają szansę otrzymać awans, uzyskać władzę lub powrócić do zgłębiania wiedzy, którą dawno temu porzucili. Na waszą kreatywność oraz relację z dziećmi lub partnerami życiowymi wpłynie sekstyl Słońca i Merkurego w przeciwległym Raku, do Urana, przebywającego w życzliwym znaku Byka – pojawią się niespodziewane okazje i zaskakujące wydarzenia, które podniosą ciśnienie. Nad emocjami starajcie się zapanować przede wszystkim w czasie weekendu, ponieważ w niedzielę dojdzie do pełni oraz zaćmienia Księżyca w waszym znaku.
Moja i Twoja astrologia

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 22 – 28 czerwca 2020

Słońce oraz cofający się Merkury w przeciwległym znaku Raka skupią waszą uwagę na umowach, porozumieniach i pertraktacjach, ale nie wszystko pójdzie po waszej myśli, ktoś może wycofać się z wcześniejszych zobowiązań. Zwłaszcza w poniedziałek trzymajcie emocje na wodzy, bo sytuacja okaże się bardzo dynamiczna. W czwartek Wenus w Bliźniętach wróci do biegu prostego, co poprawi relacje z podwładnymi oraz współpracownikami. W niedzielę Mars opuści Ryby, w których nie czuł się najlepiej i wkroczy do znaku Barana, odzyskując całą swoją moc, staniecie się więc bardzo aktywni w zakresie spraw zarówno rodzinnych, jak i zawodowych. W waszym znaku pod koniec tygodnia dojdzie także do koniunkcji Jowisza z Plutonem, powróci szansa na uzyskanie władzy, możecie ugruntować swoją pozycję w interesującej was dziedzinie.
Moja i Twoja astrologia

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 15 – 21 czerwca 2020

Poniedziałek spędzicie aktywnie, natomiast we wtorek i środę możecie sobie pozwolić na odrobinę przyjemności, zajmując się swoim hobby lub spędzając czas w towarzystwie dzieci. Najbardziej zajmująca i energetyczna okaże się druga połowa tygodnia, kiedy Mars w Rybach utworzy sekstyl z przebywajacymi w waszym znaku planetami, czyli Jowiszem i Plutonem – niektóre Koziorożce staną się mocno zmotywowane do działania, możecie zdobyć uznanie i prestiż, pod warunkiem, że wykażecie się zdecydowaniem, konsekwencją i precyzją. Trudności was nie powstrzymają, ponieważ okażą się trampoliną do sukcesu. Od piątku Merkury, tranzytujący przeciwległy znak Raka, zacznie poruszać się biegiem wstecznym, najbliższe trzy tygodnie warto poświęcić na poprawę komunikacji w niektórych relacjach. W sobotę wieczorem Słońce wkroczy do przeciwległego Raka, natomiast w niedzielę rano dojdzie do zaćmienia Słońca, starajcie się wykazać większym stopniem tolerancji w stosunku do partnerów życiowych.
Moja i Twoja astrologia