Archiwa kategorii: Koziorożec – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 18 – 24 czerwca 2018

Opozycja Wenus do Marsa przyczyni się do zwiększenia wydatków na przedmioty luksusowe. Wszystko zrobicie, by zadowolić partnera i zasłużyć na komplement. Warto wybrać się w tych dniach na zabiegi upiększające. Do czwartku, dopóki Słońce przebywa w znaku Bliźniąt, uwagę nadal skupiać będziecie na sprawach zdrowia. Wielki trygon w znakach wodnych, złożony z Merkurego, Jowisza i Neptuna, sprzyja rozwojowi wyobraźni – artyści, pisarze oraz dziennikarze będą mieć wenę twórczą, to również dobry układ planet dla wszelkiego rodzaju podróży, zarówno krótkich, jak i dłuższych. Kiedy w czwartek Słońce wkroczy do przeciwległego znaku Raka i utworzy sekstyl do Urana, pojawią się nowe, ciekawe znajomości, odniesiecie wymierne profity z przyjaźni. W piątek opozycja Plutona w waszym znaku do Merkurego w Raku zapowiada twarde negocjacje.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 11 – 17 czerwca 2018

Koniunkcja Marsa do Południowego Węzła Księżycowego w znaku Wodnika zapowiada kryzys w sprawach finansowych, niestety, okaże się, że na tę sytuację nie macie wpływu. Od środy, kiedy Merkury wkroczy do przeciwległego znaku Raka, nadejdzie czas na ważne rozmowy, układy i negocjacje, rozpoczynające nowy etap w niektórych relacjach, zarówno osobistych, jak i zawodowych oraz biznesowych. W nieformalnych związkach miłosnych dojdzie do nieporozumień związanych z potrzebą niezależności. W kontaktach z dziećmi możecie stracić cierpliwość wobec ich braku posłuszeństwa i niesubordynacji. Pod koniec tygodnia w negocjacjach wszelkiego rodzaju dojdzie do sytuacji patowej, pozostawcie na razie sprawy otwarte, bo do końca weekendu nie uda się dojść do porozumienia.
Odkryj magię kart Tarota

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 4 – 10 czerwca 2018

Przekaz informacji w dziedzinach związanych ze zdrowiem może zostać zaburzony, na co wpłynie kwadratura Merkurego i Słońca w Bliźniętach do Neptuna w Rybach. Nie wszystko okaże się dla was zrozumiałe i jasne, lekarz może się pomylić wypisując receptę lub otrzymacie wyniki badań innej osoby, dlatego sprawdzajcie wszystko szczególnie uważnie, a postawioną diagnozę na wszelki wypadek zweryfikujcie u innego specjalisty. Także stosunki w pracy ulegną pogorszeniu ze względu na nagromadzenie plotek, pomówień i mylnych informacji. Starajcie się dotrzeć do źródeł i przyczyn zaistniałej sytuacji, pytajcie i oczekujcie konkretnych odpowiedzi, jeśli ktoś zarzuci wam zaniedbanie, poproście o dowody, może się okazać, że w ogóle ich nie ma. Za kierownicą zachowajcie ostrożność i starajcie się podróżować znanymi drogami, unikajcie skrótów, jeśli nie chcecie się zgubić.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 28 maja – 3 czerwca 2018

Podczas kiedy inne znaki korzystać będą z wakacyjnej aury, Koziorożce zamierzają nadrobić zaległości i wprowadzić porządek tam, gdzie zakradł się chaos. Nawet podczas długiego weekendu zabiorą się za pracę, po prostu wykonają ją w domu. Tymczasem czas sprzyja osobom zakochanym, ponieważ Wenus w przeciwległym znaku Raka utworzy wielki trygon z przynoszącym szczęście Jowiszem oraz zakręconym Neptunem, stwarzając szansę na realizację najśmielszych marzeń. Może być romantycznie, tajemniczo, czuło i subtelnie, więc nie przegapcie szansy na miłość, jaka się przed wami otwiera. Koziorożce w stałych związkach powinny zwrócić większą uwagę na partnera starając się okazać mu więcej ciepła, będzie potrafił się odwdzięczyć.
Odkryj magię kart Tarota

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 21 – 27 maja 2018

Wenus w przeciwległym znaku Raka natchnie was do nawiązania kontaktów towarzyskich, uzmysłowicie sobie, że nie samym chlebem człowiek żyje, a praca nie zając – nie ucieknie. Koziorożce bez pary zaczną rozglądać się za partnerem i spojrzą na świat radośniej. Osoby o skłonnościach artystycznych zajmą się twórczością, muza zacznie wam sprzyjać, szczególnie w dziedzinie filmu, muzyki i literatury. W sprawach finansowych staniecie się bardziej aktywni, pieniądze zainwestujecie w poprawę zdrowia i samopoczucia i okaże się to znakomitym wyborem. Pod koniec tygodnia mogą nastąpić zgrzyty w kontaktach osobistych, w niektórych związkach pojawią się „ciche dni”. W biznesowych negocjacjach trzeba będzie spuścić z tonu, ale i tak wyjdziecie na swoje.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 14 – 20 maja 2018

W poniedziałek zarówno w domu, jak i w pracy, dojdzie do niespodziewanych wydarzeń i zmian, jeśli nie zrobicie z tym porządku teraz, ponowna okazja pojawi się między listopadem 2018 a marcem 2019 roku. We wtorek Mars, planeta innowacji i postępu, zmieni znak i wkroczy do życzliwego znaku Byka, aktywizując szeroko pojętą sferę twórczości oraz kreacji, w przeciągu najbliższych 7 lat oczekujcie powiększenia rodziny oraz rozwoju działalności artystycznej na innym niż do tej pory poziomie. W środę Mars opuści wasz znak i wkroczy do znaku Wodnika, zajdzie więc nagła konieczność uporządkowania sfery finansowej. Pod koniec tygodnia trygon Merkurego do Saturna w waszym znaku pozwoli podpisać długotrwałe umowy, urzędnicy okażą się życzliwi i pomocni, to dobry moment na załatwianie spraw urzędowych. W sobotę Wenus zmieni znak i wkroczy do przeciwległego znaku Raka, pobudzi wasze serce i wpłynie pozytywnie na rozwój miłości.
Odkryj magię kart Tarota

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 7 – 13 maja 2018

To może być tydzień pełen walki, dojdzie do nieprzyjemnej konfrontacji, dysponujecie jednak siłą zdolną przezwyciężyć każdy kryzys. W sprawach zdrowia możecie otrzymać nieścisłe informacje, które wzbudzają wasz niepokój, nie martwcie się jednak, bo to nic poważnego. W domu i w pracy sytuacja nabrzmiewa i pod koniec tygodnia staniecie wobec poważnego dylematu, który rozwiązać można za pomocą jednoznacznych decyzji, tak jak przecina się węzeł gordyjski. Odwrócicie się na pięcie i zostawicie za sobą problem, jeśli nie uda się znaleźć innego sposobu, nie żałujcie, otwiera się przed wami zupełnie nowa perspektywa, macie szansę rozpocząć coś od początku.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 30 kwietnia – 6 maja 2018

Mars w koniunkcji z Plutonem przynajmniej do czwartku nie da wam spokoju, wywołując emocje trudne do opanowania. Jednocześnie cieszyć się będziecie wytrwałością, siłą i wolą działania, szczególnie w zakresie spraw związanych z karierą i pracą zawodową. Długi weekend spędzicie pracowicie, nie dla was leżenie na leżaku i oddawanie się słodkiej bezczynności, w waszej głowie powstają dalekosiężne plany, które zapragniecie natychmiast wprowadzić w czyn. Koniec tygodnia zmusi niektóre Koziorożce do zaopiekowania się osobami bliskimi i chociaż staniecie na wysokości zadania, trudno wam będzie wykrzesać z siebie czułość i troskę. Nie zapominajcie, że słowa potrafią ranić boleśnie, nie nadużywajcie tej broni, bo możecie stracić dużo więcej, niż potraficie sobie wyobrazić.