Archiwa kategorii: Koziorożec – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 15 – 21 października 2018

Od poniedziałku do środy czeka was wiele spotkań, zarówno osobistych, jak i biznesowych, będziecie rozmawiać o minionych uczuciach, straconych szansach oraz okazjach, które przeszły koło nosa – ostatecznie dojdziecie do wniosku, że straciliście znacznie mniej, niż wam się kiedyś wydawało. Nie warto wracać do tego co było, ale nie rozpoczynajcie teraz nowych związków, bo mogą nie przetrwać próby czasu. Druga połowa tygodnia obfitować może w wydatki, co wytrąci niektóre osoby z równowagi, spodziewajcie się kontroli finansowej, jeśli wasze zajęcia związane są z zarządzaniem wspólnymi zasobami pieniężnymi. Pod koniec tygodnia otrzymacie tajne informacje, które wpłyną na sytuację zawodową i osobistą, warto poradzić się przyjaciół i skorzystać z ich wsparcia.
CzaroMarownik 2019

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 8 – 14 października 2018

W poniedziałek lub wtorek rozpoczniecie nowy projekt zawodowy, wymagający od was dużego zaangażowania, starajcie się nie postępować według zasady „po trupach do celu”, bo do niczego was to nie doprowadzi, w konsekwencji więcej stracicie, niż zyskacie. Zastanówcie się dobrze nad tym, co musicie poświęcić, aby osiągnąć cel i nie oglądajcie się za siebie. Ktoś z przyjaciół może potrzebować od was wsparcia, zarówno finansowego, jak i duchowego – zacznie wymagać zainteresowania, co wprawi was w zakłopotanie, a nawet zniecierpliwienie. Od środy, kiedy Merkury zmieni znak i wkroczy do Skorpiona, sprawy zaczną się na tyle komplikować, że przyjdzie wam do głowy, aby wycofać się z niektórych przedsięwzięć.
CzaroMarownik 2019

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 1 – 7 października 2018

Od poniedziałku do środy trudno wam będzie oderwać się od spraw zawodowych, które zaczną mocno zaprzątać wam głowę. Informacje, jakie otrzymacie, okażą się pełne kontrowersji i wzbudzą chęć ich wyjaśnienia, zagłębicie się w nieprzyjemne tematy, co wywoła frustrację. Pluton w waszym znaku zmieni bieg na prosty, pojawi się więc szansa na zakończenie prowadzonych projektów. Od piątku natomiast Wenus w znaku Skorpiona zmieni bieg na wsteczny, co wiązać się może w waszym przypadku ze zmianą stosunku do niektórych osób, z którymi łączy was wspólnota zainteresowań. Horoskop ostrzega, aby w najbliższym czasie zrezygnować z zakupu przedmiotów związanych z poprawą urody lub estetyki otoczenia, gdyż w konsekwencji nie będziecie z nich zadowoleni.
CzaroMarownik 2019

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 24 – 30 września 2018

Pełnia w znaku Wagi, do której dojdzie na początku tygodnia, wywoła niepokój, bo nie wszystko pójdzie po waszej myśli w dziedzinie spraw domowych i zawodowych. Koziorożce urodzone w pierwszej dekadzie znaku napotkają ograniczenia i trudności, nie powinny jednak nadmiernie się tym przejmować, bo już druga połowa tygodnia przyniesie rozwiązanie wielu problemów, zwłaszcza finansowych.

Wysiłek, jaki obecnie włożycie w rozwój kariery, opłaci się i przyniesie profity w przyszłości, nie poddawajcie się więc zniechęceniu i przywołajcie najlepsze cechy swego charakteru: cierpliwość, wytrwałość, konsekwencję i wytrzymałość. Pod koniec tygodnia warto zainwestować w coś, co ułatwi wam zdobycie doświadczenia w wybranej dziedzinie zawodowej.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 17 – 23 września 2018

Księżyc w waszym znaku pozwoli w poniedziałek i wtorek zrealizować wszystkie ważne cele, jednak nieprzewidziane wydatki wyprowadzą was z równowagi. Niektóre Koziorożce postanowią zainwestować w potrzeby przyjaciół, kochanków lub dzieci, nie pozostanie to jednak bez wpływu na stabilność waszych finansów. W czwartek, kiedy Merkury znajdzie się w ścisłej koniunkcji ze Słońcem, możecie śmiało inicjować ważne sprawy, szczególnie jeśli mają zasięg międzynarodowy. Przygotujcie się na wyzwania, jakie was czekają w przyszłym tygodniu, kiedy zarówno Merkury (w sobotę), jak i Słońce (w niedzielę) zawitają do znaku Wagi, rozpoczynając miesiąc istotny dla relacji międzyludzkich oraz wszystkich spraw zawodowych.