Archiwa kategorii: Koziorożec – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 18 – 24 lutego 2019 roku

W poniedziałek możecie spodziewać się dodatkowych pieniędzy, premii, nagrody lub innego rodzaju gratyfikacji, ale nie wpłynie to w sposób zdecydowany na poprawę warunków finansowych. Koniunkcja Wenus z Saturnem w waszym znaku wpłynie na was depresyjnie i skłoni do skumulowania energii i ograniczenia jej wyłącznie dla własnych potrzeb. We wtorek Słońce przesunie się do życzliwych Ryb i dojdzie do pełni w Pannie, zaczniecie  rozmawiać o emocjach, co wpłynie na was terapeutycznie i pozwoli oczyścić nagromadzone, skryte uczucia. Aspekty Merkurego i Neptuna sprawią, że odkryjecie w sobie niezrealizowane marzenia i potrzeby, zaczniecie też być brutalnie szczerzy zarówno wobec siebie, jak i innych, do czego przyczyni się w czasie weekendu koniunkcja Wenus z Plutonem w waszym znaku.
Moja i Twoja astrologia. Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 11 – 17 lutego 2019 roku

Zarówno w domu, jak i w pracy, w pierwszej połowie tygodnia, podczas koniunkcji Marsa z Uranem, czekają was trudne dni. Horoskop zachęca do powściągliwości, nawet jeśli Walentynki nie spełnią waszych oczekiwań. Wenus w waszym znaku w koniunkcji z Saturnem i w sekstylu do Neptuna skłoni do wycofania się z toksycznego związku lub relacji wywołującej niepokój w sercu oraz plotki, których jesteście bohaterami. Merkury w znaku Ryb sprawi, że sami nie będziecie pewni ani swoich uczuć ani opinii, więc powstrzymajcie się od ferowania wyroków. W czasie weekendu lub na początku przyszłego tygodnia możecie spodziewać się propozycji dodatkowego zarobku lub wasze konto zasili niespodziewana kwota, na którą już przestaliście liczyć.
Moja i Twoja astrologia. Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 4 – 10 lutego 2019 roku

Poniedziałkowy nów Księżyca w znaku Wodniku oraz Wenus, która tego samego dnia wkroczy do waszego znaku, pozwalają mieć nadzieję na pozytywne zmiany w finansach, rozpoczniecie nową działalność, która przyniesie dodatkowe zyski, na razie niezbyt wysokie, ale stałe. Możecie spodziewać się korzyści związanych z wydawnictwami, literaturą, handlem, twórczością oraz wyjazdami zagranicznymi, ale horoskop sugeruje, że na wyniki obecnych wysiłków trzeba będzie poczekać, więc na razie nie zdradzajcie sekretów tylko wyczekujcie stosownych okazji, żeby w odpowiednim momencie pokazać swoje możliwości. Koniec tygodnia jest dobry na zakupy przedmiotów, służących do szeroko pojętej komunikacji, korzystajcie dopóki Merkury przebywa w znaku Wodnika.
Moja i Twoja astrologia. Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 28 stycznia – 3 lutego 2019 roku

W środę możecie spodziewać się zawodowego zlecenia, które przysporzy całkiem pokaźne dodatkowe zarobki, wasze pomysły spodobają się i przyniosą wymierny zysk. Kwadratura przebywającego w waszym znaku Plutona do Marsa w Baranie, pod wpływem której pozostaniecie pod koniec tygodnia, napełni was siłą i wytrwałością, zdolną do przenoszenia góry, pójdziecie po swoje niczym walec, nie oglądając się na zgliszcza, jakie za sobą zostawiacie. Czy gra warta jest świeczki, okaże się w przyszłości, teraz jednak  wasza kariera nabierze rozpędu, a wy wytoczycie wszystkie działa, jakie macie pod ręką. Również w domu rozstawicie wszystkich po kątach, nikt nie będzie miał odwagi się wam sprzeciwić. Pojawi się sytuacja, w której nie ma drogi pośredniej – albo wygracie potyczkę, albo ją przegracie, możecie zostać zwycięzcą lub ofiarą okoliczności, które was przerosły.
Moja i Twoja astrologia. Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 21 – 27 stycznia 2019 roku

Niektóre Koziorożce złapią prawdziwego „doła” w poniedziałek, podczas pełni Księżyca w znaku Lwa. Zupełnie niepotrzebnie zaczniecie się zamartwiać o przyszłość, niedostatek pieniędzy oraz wszelkie możliwe nadchodzące zagrożenia. Mars w kwadraturze do Saturna w waszym znaku wywoła pewien rodzaj bezsilności i poczucie, że trudno „przebić głową mur”, spotkacie się bowiem z brakiem zrozumienia lub sprzeciwem osób konserwatywnych i zamkniętych na wszelkie argumenty. W czwartek Merkury opuści wasz znak i wkroczy do znaku Wodnika, zamkniecie za sobą jakiś etap rozmyślań i skupicie się na zdobywaniu środków na realizację swoich oryginalnych pomysłów.
CzaroMarownik 2019. Kalendarz Magiczny