Archiwa kategorii: Koziorożec – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 13 – 19 sierpnia 2018

W poniedziałek Mars ruchem wstecznym zawita ponownie do waszego znaku, skłaniając was do zrobienia porządków w sferze kariery. Ostro zabierzecie się do pracy, pomimo wakacyjnej aury skłaniającej do zwolnienia tempa. Podczas gdy inni będą odpoczywać, niektóre Koziorożce, szczególnie urodzone w trzeciej dekadzie znaku, zaczną planować przyszłość z energią oraz zaangażowaniem, wprowadzając poprawki do wcześniejszych planów. Sprzyjać wam będzie Wenus w znaku Wagi, kierując uwagę na relacje towarzyskie, budując znajomości, które mogą się przydać w przyszłości. Sekstyl Merkurego do Wenus, pod wpływem którego pozostaniecie w drugiej połowie tygodnia, wzmocni porozumienie, a także ułatwi rozwój przyjaźni.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 6 – 12 sierpnia 2018

Pojawi się w tym tygodniu szansa na wzbogacenie, kariera również może też ruszyć do przodu, ale okoliczności nie pozwolą wam w pełni skorzystać z nadarzającej się okazji. Od dłuższego czasu sytuacja finansowa jest dla was niezadowalająca, horoskop radzi powstrzymać się od radykalnych decyzji przynajmniej do 19 sierpnia, dopóki Merkury porusza się biegiem wstecznym, niemniej jednak w środę oraz w czwartek trafi się propozycja, wobec której trudno przejść obojętnie. Trygon Saturna w waszym znaku do Urana w Byku wskazuje na zmianę strukturalną, może to dotyczyć zarówno kariery, jak i wszystkiego, co zbuduje fundamenty waszej przyszłości. W czasie weekendu jednak odpuście sobie ważne decyzje oraz istotne rozmowy, bo zaćmienie Słońca pozbawi was dystansu, starajcie się natomiast jak najwięcej odpoczywać.
W CzaryMary.pl trwa Magiczne Lato z Darmową Dostawą

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 30 lipca – 5 sierpnia 2018

Szykują się niespodziewane wydatki, bądźcie przygotowani na przeobrażenia w kwestiach finansowych, może trzeba wymyślić nową koncepcję na lokowanie kapitału, ale nie zapominajcie, że Merkury obecnie się cofa i podjęte teraz decyzje zechcecie w przyszłości zmienić. Niektóre osoby zostaną po prostu zmuszone do poniesienia kosztów błędnych decyzji. Ktoś zechce sprawdzić lub skorygować stan posiadania lub pozbawić was należnego wynagrodzenia, sami również zaangażujecie się w sporne kwestie finansowe. Koziorożce urodzone w pierwszej dekadzie znaku, a posiadające dzieci, powinny otoczyć je szczególna opieką i wykazać się większą niż zwykle wyrozumiałością, akceptując ich dążenie do niezależności.