Archiwa kategorii: Koziorożec – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 19 – 25 lutego 2018 roku

Uważajcie na to, co pragniecie przekazać, bo będziecie skłonni do manipulowania otoczeniem. Skupisko planet w życzliwych Rybach sprawi, że z jednej strony zbierzecie mnóstwo ukrytych informacji, z drugiej – będziecie mieć tendencję do tego, aby je wykorzystać w swoim interesie i nie ma w tym nic złego, pod warunkiem, że nie puścicie dalej niesprawdzonych newsów, bo z tego rodzą się plotki. Jest to natomiast znakomity moment, aby zdobyć wiedzę, która pozwoli dojść do czystej prawdy. Horoskop radzi, abyście raczej zbierali informacje, ale na razie ich nie ujawniali, bo dopóki Merkury przebywa w znaku Ryb, nic nie jest oczywiste. Niektóre Koziorożce gdzieś po drodze spotkają miłość, niecodzienną, nieoczywistą i bardzo romantyczną. To także znakomity tydzień na rozwój duchowy.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 12 – 18 lutego 2018 roku

W tym tygodniu absorbować was będą głównie sprawy finansowe, z jednej strony czekają was niespodziewane zyski, z drugiej natomiast – nieprzewidziane wydatki. Zapłacicie zbyt wysoką cenę za chwilę przyjemności pokazania się w jak najlepszym świetle, co może nie zostać docenione. Ogólnie jednak wspinacie się krok po kroku po szczeblach kariery i prędzej czy później osiągniecie swój cel. Szczególną ostrożność w sprawach finansowych powinniście zachować w czwartek oraz piątek, kiedy pozostawać będziecie pod wpływem zaćmienia Słońca w znaku Wodnika. Uważajcie na plotki i niesprawdzone informacje, ktoś zechce zepsuć wam opinię, w dodatku czyniąc to za waszymi plecami. Kiedy nie widać przeciwnika, trudno się bronić przed fałszywymi oskarżeniami.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 5 – 11 lutego 2018 roku

Możecie liczyć na grant, dotację, premię, nagrodę lub inny rodzaj niespodziewanych środków, które zasilą wasze konto. Niektóre osoby otrzymają pożyczkę albo prezent od przyjaciół lub osób podzielających ich pasje. Troska o finanse będzie zajmować wasz umysł przez cały tydzień, tymczasem nie musicie się o nic martwić, pieniądze same pojawią się w najmniej spodziewanym momencie, w podjęciu właściwych decyzji pomoże wam błyskotliwy Merkury, przebywający w znaku Wodnika. Za waszymi plecami wiele się dzieje i trudno będzie odróżnić wrogów od przyjaciół, sytuacja taka potrwa jeszcze jakiś czas, na razie dotyczy głównie Koziorożców, urodzonych w pierwszej dekadzie znaku. W sprawach miłości czekają was niespodzianki, ale prawdziwe uczucia obudzą się dopiero, kiedy w niedzielę Wenus wkroczy do życzliwego wam znaku Ryb.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 29 stycznia – 4 lutego 2018 roku

Do środy Merkury w waszym znaku wspiera działalność intelektualną oraz przekaz informacji. Zaćmienie Księżyca w znaku Lwa, do którego dojdzie w połowie tygodnia, wywoła emocje dotyczące sfery finansowej, uważajcie, aby nie popełnić błędu, który wiele was będzie kosztował. Tak naprawdę nic złego się nie dzieje, to tylko obawy powstrzymują was przed działaniem, planety promują podejmowanie decyzji odważnych i jednoznacznych, których konsekwencje będą widoczne dopiero za jakiś czas. W czwartek, kiedy Merkury zmieni znak i wkroczy do znaku Wodnika, nadejdzie właściwy moment na aktywność prowadzącą do poprawy sytuacji materialnej. W czasie weekendu wasze życie towarzyskie znacznie się ożywi.