Archiwa kategorii: Koziorożec – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 10 – 16 grudnia 2018

Przebywająca w Skorpionie Wenus, w sekstylu do Saturna w waszym znaku, pozwoli umocnić przyjaźnie, w związkach osobistych natomiast mogą nadejść „ciche dni” lub coś was rozdzieli na jakiś czas. Unikajcie przepracowania i nadmiernego zaangażowania zawodowego, gdyż nie dysponujecie obecnie nadmiarem energii. Jedynie pod koniec tygodnia okoliczności zmuszą was do stawienia czoła trudnej sytuacji, jednak sekstyl Marsa w Rybach do Plutona w waszym znaku pozwoli uporać się z każdym rodzajem wyzwania. Układ planet radzi zachować milczenie, szczególnie od czwartku, kiedy Merkury wkroczy do Strzelca, pod żadnym pozorem nie zdradzajcie ani własnych, ani cudzych tajemnic.
Zobacz Magiczne Prezenty dla bliskich w CzaryMary.pl >>

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 3 – 9 grudnia 2018

Czeka was w tym tygodniu wiele krótkich podróży, relacje z rodzeństwem i sąsiadami ulegną pogorszeniu, otrzymacie stresujące informacje, w dodatku nie wszystkie okażą się prawdziwe. Kwadratura Słońca w Strzelcu do Marsa oraz Neptuna w Rybach wpłynie na zwiększenie aktywności w dziedzinie komunikacji, trudno będzie odróżnić prawdę od plotki, iluzję od rzeczywistości, szczególnie w sprawach dotyczących zdrowia oraz opieki nad potrzebującymi. Niektóre Koziorożce zaangażują się w działalność charytatywną, inne postarają się znaleźć swoje miejsce w środowisku związanym z tworzeniem iluzji, takim jak film, literatura, reklama. W piątek Merkury w przyjaznym znaku Skorpiona zmieni bieg na prosty, dojdzie też do nowiu Księżyca w znaku Strzelca, to dobry moment, aby rozpocząć projekty, które chodzą wam po głowie od dłuższego czasu.
Zobacz Magiczne Prezenty dla bliskich w CzaryMary.pl >>

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 26 listopada – 2 grudnia 2018

Sekstyl Saturna w waszym znaku do Marsa w Rybach pomoże wam uporać się ze wszystkimi zadaniami i pokonać trudności, jakie ewentualnie pojawią się w tym tygodniu. W poniedziałek i wtorek, kiedy Słońce utworzy koniunkcję z Jowiszem i Merkurym w znaku Strzelca w kwadraturze do Marsa w Rybach, czekają was nieprzyjemne rozmowy z szefami lub VIP-ami, nawiążecie kontakty z obcokrajowcami lub osobami przebywającymi za granicą. To, co ukryte wyjdzie na jaw, spodziewajcie się więc wzmożonej reakcji na swoje działania. Pod koniec tygodnia w pracy i w domu czekają was zaskakujące sytuacje, na które nie macie wpływu. Uważajcie na plotki i niesprawdzone informacje.
CzaaroMarownik - Najlepszy Magiczny Prezent na Gwiazdkę

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 19 – 25 listopada 2018

Kwadratura Merkurego w Strzelcu do Neptuna w Rybach wywoła w pierwszej połowie tygodnia wiele nieporozumień, a ponieważ obie planety poruszają się ruchem wstecznym, powrócicie do spraw, które nie zostały we właściwy sposób rozstrzygnięte. Kwadratura Marsa do Jowisza sprawi, że zapragniecie wprowadzić sprawiedliwość, ale na własnych warunkach, tak jak wy ją pojmujecie, spotkać się to może z ostrym sprzeciwem. W czwartek Słońce opuści przyjazny znak Skorpiona i wkroczy do znaku Strzelca, następnego dnia natomiast dojdzie do pełni w Bliźniętach – starajcie się nie angażować w sprawy, które was nie dotyczą, bo zapłacicie za to własnym zdrowiem. Dopóki Słońce przebywa w znaku Strzelca, możecie czuć się osłabieni, nie doprowadzajcie do konfliktów, a ważne informacje zatrzymajcie w sekrecie.
CzaaroMarownik - Najlepszy Magiczny Prezent na Gwiazdkę