Archiwa kategorii: Koziorożec – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 6 – 12 kwietnia 2020

Koniunkcja Jowisza z Plutonem w waszym znaku może stać się krokiem milowym w waszej karierze, dotyczy to szczególnie osób urodzonych między 10 a 20 stycznia. Niektóre osoby natomiast uświadomią sobie błędy, jaki do tej pory popełniały, co pomoże im zmienić przyszłość, pod warunkiem, że znajdą w sobie gotowość do głębokiej transformacji poglądów. Pełnia Księżyca w znaku Wagi, do jakiej dojdzie w środę, uświadomi wam możliwości, jakie się przed wami otwierają, ale kwadratura Marsa do Urana przypomni, że wszystko ma swoją cenę, którą trzeba zapłacić. Merkury w sobotę opuści pełne niepewności Ryby, wkroczy do zapalczywego Barana i pomoże podjąć szybko decyzję, jeśli sytuacja będzie tego wymagała.
Zobacz prognozy i talizmany na Rok Metalowego Szczura >>

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 30 marca – 5 kwietnia 2020

W poniedziałek Mars opuści wasz znak i wkroczy do Wodnika, od razu też zacznie tworzyć koniunkcję z przebywającym tam Saturnem – poczujecie się trochę jak balonik, z którego uszło powietrze, jednocześnie wasza sytuacja finansowa wzbudzi frustrację, bo z jednej strony potrzeby zaczną wzrastać, z drugiej macie świadomość konieczności ograniczeń w związku z niepewną przyszłością. Jednocześnie w waszym znaku Jowisz utworzy w tym tygodniu ścisłą koniunkcję z Plutonem, co wskazuje na zintensyfikowanie działania w kierunku zdobycia dodatkowych finansów ze strony banków, urzędów lub w wyniku „tarczy antykryzysowej”. W piątek Merkury w Rybach utworzy koniunkcję z Neptunem, wiadomości na temat epidemii zawrócą wam w głowie, miejcie jednak świadomość, że większość z nich to niesprawdzone informacje.
Zobacz prognozy i talizmany na Rok Metalowego Szczura >>

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 23 – 29 marca 2020

Saturn opuścił wasz znak i wkroczył do Wodnika, możecie więc zwolnić tempo, nawet jeśli wydaje się wam, że wciąż trzeba aktywnie działać. Mars nadal przebywa w waszym znaku, w dodatku w koniunkcji z Plutonem, odczuwacie więc silną presję, szczególnie osoby urodzone między 10 a 20 stycznia, jednak trygon Wenus do przebywających w waszym znaku planet, czyli Jowisza i Plutona, osłodzi każdą sytuację. Poczujecie się lubiani i akceptowani, zakochane Koziorożce stracą głowę dla swych wybrańców i wpadną w romantyczny nastrój za sprawą sekstylu Wenus do Neptuna, pod wpływem którego pozostaną na początku tygodnia. Nów Księżyca w Baranie, do którego dojdzie we wtorek, może oznaczać dla niektórych osób początek nowej aktywności wykonywanej w domu.
Zobacz prognozy i talizmany na Rok Metalowego Szczura >>

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 16 – 22 marca 2020

Pomimo obecnej sytuacji zagrożenia koronawirusem, a nawet z tego powodu, zachowacie daleko idącą aktywność, ponieważ w waszym znaku przebywają mocne i energetyczne planety, które w dodatku pod koniec tygodnia utworzą koniunkcję. Słońce oraz Merkury w życzliwych Rybach do piątku wpłyną na przemieszczanie się oraz intensywny przekaz informacji, nie zawsze jednak okaże się on spójny i przejrzysty. Sekstyl Słońca do Saturna w waszym znaku sprawi, że obecne ograniczenia potraktujecie bardzo poważnie, nie zwolni was to jednak z poczucia obowiązku wobec słabszych lub bardziej potrzebujących. W piątek Słońce opuści Ryby i wkroczy do Barana, skierujecie więc uwagę bardziej na sprawy rodzinne. W czasie weekendu Mars w waszym znaku utworzy koniunkcję z Jowiszem i Plutonem, nadmiar energii starajcie się wykorzystać w sposób konstruktywny, aby nie zrobić komuś krzywdy. W niedzielę wasz znak opuści Saturn i na kilka miesięcy wkroczy do Wodnika – zacznie robić porządki w finansach.
Zobacz prognozy i talizmany na Rok Metalowego Szczura >>