Archiwa kategorii: Koziorożec – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 5-11 kwietnia 2021

W świąteczny poranek koniunkcja Księżyca z potężnym Plutonem w waszym znaku popsuje wam humor, unikajcie przy stole rozmów na tematy z bolesnej lub konfliktowej przeszłości, skupcie się na chwili obecnej. We wtorek i środę sekstyl Wenus do Marsa rozbudzi libido, sprawi także, że staniecie się bardziej aktywni, wygadani i kontaktowi. Od czwartku do niedzieli kwadratura Marsa do Neptuna utrudni komunikację, unikajcie pośpiechu, bo pogubicie się w szczegółach, w rozmowach starajcie się poddać weryfikacji uzyskane informacje, bo mogą być niespójne lub nieprawdziwe. Sekstyl Wenus do Jowisza w piątek i sobotę przyniesie korzystną finansowo propozycję lub pojawi się możliwość ulokowania pieniędzy w nieruchomościach, jednak kwadratura Wenus do Plutona podpowiada, że konieczne będzie wzięcie kredytu. Sekstyl Merkurego do Saturna pozwoli wam podjąć słuszną decyzję.

Wiedźma. Droga do siebie

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 29 marca-4 kwietnia 2021

W poniedziałek okaże się, że w tygodniu przedświątecznym czeka was dużo pracy, co wzbudzi sporo emocji. We wtorek koniunkcja Merkurego z Neptunem w Rybach wpłynie na komunikację, trudno będzie innym wytłumaczyć sprawy, których sami dobrze nie rozumiecie, horoskop radzi nie zagłębiać się w szczegóły, bo się pogubicie. Od wtorku do czwartku sekstyl Wenus i Słońca z Saturnem pozwoli ustabilizować finanse, warto w tych dniach skupić się na domowym budżecie i ograniczyć wydatki. W piątek sekstyl Merkurego w Rybach do Plutona w waszym znaku skupi uwagę na priorytetach, jeśli leży wam coś na sercu lepiej porozmawiać otwarcie i oczyścić atmosferę, niż chować urazę. W Niedzielę Wielkanocną Księżyc w waszym znaku pozwoli w pełni skupić uwagę na najbliższej rodzinie, podobnie jak wejście Merkurego do znaku Barana.

Wiedźma. Droga do siebie

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 22-28 marca 2021

W poniedziałek trzeba się będzie skupić na komunikacji oraz rozmowach z partnerami, zarówno osobistymi, jak i biznesowymi, Księżyc w przeciwległym znaku Raka informuje, że osoby, z którymi będziecie mieć do czynienia, okażą się w waszym pojęciu nadmiernie emocjonalne, natomiast sekstyl Merkurego z Uranem pozwoli wykazać się kompetencją w wyjaśnianiu rzeczy trudnych, skomplikowanych lub mało zrozumianych. Mars w trygonie do Saturna ułatwi sporządzenie budżetu, który pozwoli wam przetrwać chwilowe trudności. W środę kwadratura Merkurego do Marsa pozbawi was cierpliwości w stosunku do podwładnych lub wykonawców zleceń. Koniunkcja Wenus ze Słońcem, pod wpływem której pozostaniecie od środy do końca tygodnia sprawi, że najlepiej poczujecie się we własnym domu. W niedzielę pełnia Księżyca w znaku Wagi wytrąci was z tej rodzinnej idylli, zamiast myśleć o czekającej was pracy skupcie uwagę na domownikach i ich potrzebach.

Wiedźma. Droga do siebie

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 15-21 marca 2021

We wtorek Merkury opuści Wodnika i wkroczy do życzliwych Ryb, staniecie się bardziej mobilni, ale w tym znaku Merkury jest słaby, więc wasze wysiłki wytłumaczenia innym swoich zamierzeń mogą spotkać się z brakiem zrozumienia. Kiedy w środę i czwartek Księżyc będzie tranzytował przyjazny znak Byka, a Słońce i Wenus w Rybach znajdą się w sekstylu z przebywającym w waszym znaku Plutonem, pojawią się pożądanie i zazdrość jako siostry zaborczej miłości, pamiętajcie, że łatwiej poradzić sobie z emocjami, kiedy zostaną rozpoznane, wszystko w tym tygodniu służy samopoznaniu. W sobotę Słońce opuści życzliwe Ryby i wkroczy do zapalczywego Barana, w niedzielę za Słońcem podąży Wenus, uwagę skierujecie na sprawy rodzinne. W niedzielę Księżyc w przeciwległym znaku Ryb sprawi, że wraz z partnerem najlepiej poczujecie się we własnym domu.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy