Archiwa kategorii: Koziorożec – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 24 – 30 czerwca 2019

W pierwszej połowie tygodnia nie będziecie narzekać na brak pracy, która okaże się z jednaj strony inspirująca, z drugiej natomiast pełna nieścisłości w przekazie informacji. Koziorożce urodzone w trzeciej dekadzie znaku (11-19.01) mogą wręcz odebrać niektóre wiadomości jako atak na swoją osobę, gdyż zarówno Merkury, jak i Mars w przeciwległym znaku Raka, okażą się bardzo aktywne. W drugiej połowie tygodnia natomiast pozostaniecie pod wpływem sekstylu Słońca do Urana, macie więc szansę nawiązać bardzo interesującą znajomość, która może przekształcić się w obiecującą przyjaźń lub intensywny, chociaż krótkotrwały, romans. Szczególnie osoby urodzone w pierwszej dekadzie znaku (22.12-01.01) przeżyją niecodzienny weekend, dobrze się przy tym bawiąc.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 17 – 23 czerwca 2019

Koziorożce w tym tygodniu odnajdą w sobie siłę przetrwania wobec przeciwności, uważajcie tylko, aby „nie wylać dziecka z kąpielą”, pozbywając się rzeczy, spraw i ludzi, które spełniły swoja funkcję. Tydzień rozpocznie się od poniedziałkowej pełni Księżyca w znaku Strzelca, która wywoła emocje, ponieważ odkryjecie sprawy, będące do tej pory tajemnicą. We wtorek i w środę działać możecie zbyt intensywnie pod wpływem opozycji Merkurego i Marsa do przebywającego w waszym znaku Plutona – siła namiętności, zazdrości lub gniewu okaże się tak wielka, że sami będziecie zaskoczeni własną reakcją wobec każdej osoby, która was sprowokuje. Trzymajcie nerwy na wodzy i walczcie tylko o słuszne sprawy. W piątek Słońce zmieni znak i wkroczy do przeciwległego znaku Raka, związki partnerskie zaczną być dla was najważniejsze.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 10 – 16 czerwca 2019

Na początku tygodnia powinniście zwrócić większą uwagę na zdrowie, warto zrobić kontrolne badania lub zgłosić się do specjalisty, do czego zachęca układ planet między Słońcem, Jowiszem i Neptunem. Druga połowa tygodnia okaże się niezmiernie istotna dla każdego rodzaju relacji, zarówno osobistych, jak i biznesowych – partner może zastosować przymus oraz presję, co spotka się z oporem z waszej strony, dotyczy to szczególnie Koziorożców urodzonych w drugiej dekadzie znaku (1-10.01). Opozycja Merkurego oraz Marsa do przebywającego w waszym znaku Saturna oznacza walkę, którą wygrać możecie jedynie siłą spokoju oraz charakterystyczną dla Koziorożców nieugiętością.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 3 – 9 czerwca 2019

W poniedziałek macie szansę rozpocząć skuteczną terapię zdrowotną lub traficie wreszcie na właściwego wykonawcę waszych zleceń, w czym pomoże nów Księżyca w Bliźniętach. Na początku tygodnia Wenus w trygonie do Plutona w waszym znaku rozpali zmysły i sprawi, że stracicie głowę dla kogoś obdarzonego urokiem i charyzmą. To znakomity czas, aby rozwinąć swoje zainteresowania, szczególnie jeśli mają naturę artystyczną, warto wybrać się do kina, teatru, na wystawę, złapać kontakt ze sztuką, bo wpłynie to pozytywnie na waszą zdolność do transformacji. We wtorek Merkury wkroczy do przeciwległego Raka, a w czasie weekendu utworzy sekstyl z Uranem – macie szansę poznać osobę wyjątkową, która natychmiast przypadnie wam do gustu, znajomość może rozwinąć się w przyjaźń lub przeżyjecie krótkotrwały romans, połączy was intelektualne porozumienie.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 27 maja – 2 czerwca 2019

Jeśli potrzebujecie wyjaśnić coś w sprawach uczuć, to ten tydzień może okazać się decydujący dla poprawy relacji w związkach o miłosnym charakterze. W drugiej połowie tygodnia dobre aspekty Wenus do Neptuna oraz do przebywających w waszym znaku planet, pozwolą wam ustalić zasady i priorytety, rozbudzą też uśpioną namiętność, a także przypomną o wspólnie przeżytych romantycznych chwilach. Opozycja Merkurego do Jowisza, pod wpływem której pozostaniecie od czwartku do soboty, zwróci uwagę na sprawy zdrowia, pozwoli uporać się z przewlekłymi dolegliwościami, umożliwi zastosowanie odpowiedniej terapii. Relacje ze współpracownikami mają szansę ustabilizować się na równym poziomie.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 20 – 26 maja 2019

Będziecie mieć w tym tygodniu trochę pod górkę, za sprawą koniunkcji Południowego Węzła Księżycowego z Saturnem w waszym znaku, pojawić się mogą problemy z kręgosłupem i ze skórą, zawodowe wyzwania okażą się większe, niż zakładaliście, skumulowany stres z ostatnich miesięcy da o sobie znać. We wtorek, kiedy Słońce wraz z Merkurym w koniunkcji zmieni znak i wkroczy do znaku Bliźniąt, rozpocznie się okres, w którym powinniście zadbać o zdrowie, macie szansę trafić na właściwego specjalistę lub terapeutę, więc nie odkładajcie wizyty na później. Sekstyl Marsa, przebywającego w przeciwległym znaku Raka, do Urana w Byku, wyzwoli w was uczucia, które wydawały się zapomniane, zarówno miłość, jak i urazy zamiecione pod dywan wybuchną z wielką siłą i uwolnią zgromadzony emocjonalny potencjał.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku