Archiwa kategorii: Koziorożec – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 17 – 23 lipca 2017

W pracy szykuje się jakaś szansa, możecie awansować, rozpocząć nowy projekt lub w inny sposób zaznaczyć swoją obecność. Koziorożce, które planowały zmianę pracy, właśnie w tym tygodniu mogą otrzymać propozycję, która wyzwoli je z poprzednich zobowiązań. Jeżeli natomiast pragniecie zachować status quo, nie narażajcie się przełożonym i zajmijcie się swoimi sprawami zamiast podsycać konflikty, bo sami na tym najwięcej stracicie.

W czwartek, kiedy znak Raka opuści bojowy Mars, przesuwając się do znaku Lwa, odetchniecie z ulgą, chociaż jeszcze do końca tygodnia targać wami będą emocje. W niedzielę zamkniecie za sobą jakieś drzwi i rozpoczniecie całkiem nowy etap w dziedzinie finansowej.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 10 – 16 lipca 2017

Opozycja Słońca w Raku do Plutona w waszym znaku zapowiada na początku tygodnia próbę sił, z której macie szansę wyjść zwycięsko. Dysponujecie obecnie niezwykle potężną energią, którą możecie wykorzystać dla dobra innych lub w celach niszczycielskich. Pod koniec tygodnia pojawią się zawodowe okazje, spotkacie osobę, mającą wpływ na rozwój kariery lub zaprzyjaźnicie się z kimś wpływowym. Warto wykorzystać dobrych pracowników, możecie liczyć na przychylność i lojalność podwładnych. Z urlopem poczekajcie, bo teraz jesteście potrzebni w pracy, rozmowy, jakie w tym tygodniu przeprowadzicie zaważą na zawodowej przyszłości. Unikajcie stosowania presji i zmuszania innych do zaspokojenia waszych oczekiwań, dużo więcej załatwicie stosując komplementy i zachętę do działania.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 3 – 9 lipca 2017

Stosunki międzyludzkie mogą się w tym tygodniu pogorszyć za sprawą napiętych aspektów planet przebywających w przeciwległym znaku Raka. Nie starajcie się za wszelką cenę udowodnić innym, że nie mają racji, bo spotkacie się z atakiem z ich strony. Najlepiej zrobicie dystansując się od działań niektórych osób, wymagających od was zbyt wiele, róbcie swoje, nie angażując się w miarę możliwości w cudze wojny i potyczki. Jednocześnie pojawi się szansa na awans lub zdobycie uznania ze strony osób wysoko postawionych. Sytuacja pogorszy się pod koniec tygodnia, kiedy na waszą psychikę zacznie działać pełnia w waszym znaku w koniunkcji z Plutonem, to jednocześnie dobry moment, aby uświadomić sobie zarówno swoje mocne, jak i słabe strony.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 26 czerwca – 2 lipca 2017

Każde działanie innych osób odbierzecie jak zamach na własną niezależność, a słowa partnera/-ki potraktujecie jak atak. Nie zapominajcie, że agresja rodzi agresję i za chwilę  nie będziecie pamiętać ani tego, co wywołało spór ani kto ma rację, pozostanie tylko ból w sercu. Jeżeli zależy wam na dobrych stosunkach z otoczeniem, starajcie się odpuszczać, natomiast jeżeli zależy wam na tym, żeby udowodnić swoją rację, możecie być pewni, że dysponujecie odpowiednią siłą, aby odeprzeć każdy rodzaj ataku. Szczególnie nieprzyjemna może być druga połowa tygodnia, dlatego warto w czasie weekendu dać sobie czas na odpoczynek i zająć się tym, co najbardziej lubicie robić.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 19 – 25 czerwca 2017

Poniedziałek i wtorek spędzicie aktywnie, nie zabraknie okazji do wykazania się pomysłowością, chociaż liczyć się trzeba z emocjonalnym napięciem. Sprawy zawodowe wymagać będą działania, do czego przyczyni się kwadratura Marsa w Raku do Jowisza w Wadze – na przyszłe sukcesy trzeba będzie właśnie teraz zapracować, nie obejdzie się jednak bez różnych form nacisku i wymagań, którym trzeba sprostać. Od środy, kiedy Słońce i Merkury wkroczą do przeciwległego znaku Raka, czeka was wiele spotkań i ustaleń, niektóre informacje powinniście zachować dla siebie. Sprawy partnerstwa nabiorą większego znaczenia, marzenia zaczną się mieszać z rzeczywistością, pojawi się namiętność. Starajcie się opanować uczucie zazdrości, nikt tak naprawdę wam nie zagraża, to tylko lęk przed stratą wywołuje negatywne emocje.