Archiwa kategorii: Koziorożec – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 20 – 26 stycznia 2020

W poniedziałek Słońce opuści wasz znak i wkroczy do Wodnika, skupicie więc uwagę na swoich zasobach i sposobach zarabiania pieniędzy. Od środy do soboty planety utworzą dwa układy planet – jeden z nich, kwadratura Słońca do Urana, wytworzy napięcie, może nagle się okazać, że wydatki są większe niż zwykle. Jednocześnie sekstyl Wenus do Jowisza w waszym znaku zapowiada szczęśliwe wydarzenie, zawarcie przyjaźni lub nową miłość. W czasie weekendu kwadratura Marsa do Wenus i Neptuna otworzy wam oczy i pozwoli poznać prawdziwe intencje osób, którym do tej pory ufaliście, bierzcie jednak pod uwagę, że większość usłyszanych informacji to zwykłe plotki, pozostańcie więc bezstronni, ale ostrożni w ocenie sytuacji.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 13 – 19 stycznia 2020

Tranzyt Merkurego i Słońca przez pozostające w ścisłej koniunkcji Saturna i Plutona, pod wpływem którego będziecie przez większość tygodnia, dotknie przede wszystkim Koziorożce, które nie potrafią zaakceptować zmian i odmawiają przystosowania się do koniecznej transformacji będącej ich udziałem, pozostałe osoby wzmocnią silną wolę i odnajdą w sobie pokłady sił, jakich się nie spodziewały. Od poniedziałku Wenus zagości w życzliwych Rybach, tworząc sekstyl z rewolucyjnym Uranem, wolne Koziorożce mają szansę poznać osobę wyjątkową i nietuzinkową, która zawróci im w głowie, będzie z tego romans, ale aby utrzymać związek, trzeba będzie się postarać. W piątek Merkury wkroczy do Wodnika i również utworzy aspekt z Uranem, ale tym razem powodującą napięcie kwadraturę, uważajcie na pieniądze, możecie wydać ich więcej, niż planowaliście.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 6 – 12 stycznia 2020

Ten tydzień może okazać się najbardziej znaczący w całym miesiącu, a nawet roku, rozpocznie bowiem przemiany, które okażą się kardynalne w przyszłości. W waszym znaku przebywa 5 planet oraz Południowy Węzeł Księżycowy, który na początku tygodnia utworzy koniunkcję z Jowiszem, skłaniając do dzielenia się tym, co wolelibyście zachować dla siebie. W piątek dojdzie do zaćmienia Księżyca w przeciwległym znaku Raka, w połączeniu z koniunkcją Słońca z Merkurym – to jest moment, w którym zdecydowanie powinniście postawić na rozsądek, a nie emocje. Dystans zachowajcie również w kolejne dni, podczas koniunkcji Merkurego, Słońca, Saturna i Plutona, bo decyzje podjęte w tych dniach, szczególnie w zakresie związków zarówno osobistych, jak i biznesowych, okażą się nieodwracalne i wpłyną na transformację waszej osobowości.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 30 grudnia 2019 – 5 stycznia 2020

Ani przez chwilę nie opuści was troska o przyszłość, nawet w sylwestrową noc, ale bawić się będziecie do rana, do czego skłoni Wenus w rozrywkowym Wodniku i Księżyc w przyjaznych Rybach. W Waszym znaku przebywa 5 planet oraz Południowy Węzeł Księżycowy, więc gdziekolwiek się wybierzecie otoczy was tłum osób zainteresowanych chociaż chwilowym kontaktem. Księżyc w Rybach lubi popłynąć, uważajcie więc, aby do końca zachować kontrolę nad rzeczywistością. W czwartek Merkury ustawi się w koniunkcji z Jowiszem, co dobrze wróży otrzymanym informacjom oraz wszelkim sprawom związanym z prawem i podróżami zagranicznymi, jednak następnego dnia, podczas koniunkcji Merkurego z Południowym Węzłem Księżycowym uważajcie na każde słowo, bo możecie zepsuć sobie opinię.

Szampańskiego Sylwestra i Szczęśliwego Nowego Roku 2020!
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 23 – 29 grudnia 2019

Słońce w waszym znaku napełni was optymizmem, a trygon z Uranem w Byku zaowocuje nieoczekiwanym wydarzeniem, które sprawi wiele radości. Ostatnio w waszym życiu tak wiele się dzieje, że brakuje chwil na oddech i kontakt z bliskimi, wykorzystajcie więc czas Świąt Bożego Narodzenia na zbliżenie się do tych, których kochacie. Koniunkcja Słońca z Jowiszem w waszym znaku, w połączeniu z nowiem i zaćmieniem Słońca – układ, do którego dojdzie w Święta – zapowiadają dostatek, bogate prezenty oraz wizytę rodziny z zagranicy, możecie też spodziewać się gości z szeroko pojętego świata biznesu. Czas jest istotny szczególnie dla Koziorożców urodzonych w pierwszej dekadzie znaku (22.12-01.01), wszyscy jednak odczujecie, że właśnie rozpoczyna się ważny etap życia.

WSPANIAŁYCH, MAGICZNYCH I WESOŁYCH ŚWIĄT
BOŻEGO NARODZENIA!
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 16 -22 grudnia 2019

Na początku tygodnia Jowisz w waszym znaku utworzy trygon z Uranem w Byku, stwarzając szansę na ekscytujący romans, nieoczekiwany uśmiech losu, awans społeczny lub poprawę stosunku z dziećmi. Mocny Mars w życzliwym Skorpionie utworzy sekstyl z przebywającymi w waszym znaku Saturnem i Plutonem, wyzwalając energię zdolną pokonać każdą przeszkodę, jaka może stanąć na drodze, odkryjecie w sobie siłę, niezłomność i bezwzględność, jeśli czegoś zapragniecie, nikt was nie powstrzyma przed osiągnięciem celu. W piątek Wenus opuści wasz znak i wkroczy do znaku Wodnika, natomiast w niedzielę utworzy kwadraturę z Uranem – w czasie weekendu wydacie więcej pieniędzy na prezenty, niż w poprzednich latach. W niedzielę do waszego znaku wkroczy długo wyczekiwane Słońce, obdarzając was jeszcze większą dozą energii.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku