Archiwa kategorii: Koziorożec – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 26 października – 1 listopada 2020

Słońce przebywa w życzliwym znaku Skorpiona, stymulując rozwój przyjaźni. W środę do Wagi zawitają dwie planety – Wenus i Merkury w retrogradacji, pojawi się więc dużo pracy, ale okaże się ona przyjemniejsza, niż sądziliście. Nawet wykonując pracę w domu staniecie się bardziej kreatywni, gotowi dzielić się pomysłami z innymi. W sobotę natomiast dojdzie do pełni Księżyca w przyjaznym Byku, w koniunkcji z nieprzewidywalnym Uranem, młode Koziorożce mogą nagle i niespodziewanie poznać kogoś, przy kim serce zabije mocniej, a okoliczności tego wydarzenia okażą się niecodzienne. Niektóre związki przyjaźni czeka kryzys lub podzieli was różnica poglądów. Kwadratura Merkurego do Saturna w waszym znaku wskazuje na to, że staniecie się w czasie weekendu trudno dostępni, pomimo Święta Zmarłych lepiej w tych dniach pozostać w domu.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 19 – 25 października 2020

Planety w waszym znaku tworzą w tym tygodniu szereg aspektów, z których jedne są pełne napięcia, inne natomiast zdecydowanie dobroczynne. Od was zależy, jakim wpływom dacie się pokierować – ograniczającej i wymagającej (szczególnie w sprawach zawodowych) kwadraturze Słońca z Saturnem i napiętemu aspektowi Marsa z Jowiszem, zmuszającego do intensywnego działania, czy może dobrotliwemu trygonowi Wenus do Jowisza, który zwróci uwagę na rozwój kontaktów towarzyskich, rozpoczęcie nauki w dziedzinie sprawiającej radość lub rozbudzi głębsze uczucia do poznanej niedawno osoby. Opozycja Merkurego do Urana wpłynie na rozwój kreatywności, sami będziecie zdziwieni, jak bardzo pomysłowi potraficie być, kiedy sytuacja staje się trudna i wymaga zmiany myślenia. Słońce w piątek wkroczy do przyjaznego Skorpiona, przestaniecie się tak bardzo przejmować pracą, uwagę skierujecie na rozwój przyjaźni.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 12 – 18 października 2020

W poniedziałek Merkury w sekstylu z Wenus zapowiada miłe spotkanie towarzyskie. Nad waszą głową i karierą zbierają się jednak chmury, ponieważ zarówno Słońce, jak i Mars, tworzą w tym tygodniu napięte aspekty z planetami w waszym znaku, może to oznaczać próbę wymuszenia na was pewnych działań, których nie akceptujecie lub godzicie się na nie wyłącznie z konieczności. W środę Merkury w Skorpionie zmieni bieg na wsteczny, zachowajcie więc przez najbliższe 3 tygodnie ostrożność w wyborze osób, którym ufacie – może się okazać, że popełniliście błąd w ocenie osób lub sytuacji. Starajcie się jednak nie podejmować na razie życiowych decyzji, bo możecie później się z nich wycofać. W piątek dojdzie do nowiu Księżyca w znaku Wagi, szykują się zmiany w miejscu pracy. W czasie weekendu sami narzucicie sobie ograniczenia w dobrze pojętej trosce o o własne zdrowie i samopoczucie.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy