Archiwa kategorii: Koziorożec – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 20-26 września 2021

W poniedziałek koniunkcja Księżyca z Neptunem w Rybach w połączeniu z pełnią wyzwoli emocje związane z przekazem informacji, unikajcie stosowania manipulacji, sami też zachowajcie ostrożność, szczególnie w kontaktach z nauczycielami, bo nie wszystko okaże się jasne i zrozumiałe. Trygon Merkurego do Jowisza pomoże uporządkować sprawy finansowe, możecie też liczyć na wsparcie prawników oraz fachowców. Księżyc w znaku Barana od wtorku do czwartku wyzwoli w was wiele energii. W środę Słońce wkroczy do znaku Wagi, aktywizując kontakty zawodowe, natomiast kwadratura Merkurego do Plutona w waszym znaku zapowiada problemy w przepływie informacji, zwłaszcza takich, które powinny pozostać tajemnicą. W czwartek po południu Księżyc wejdzie do znaku Byka, następnego dnia znajdzie się w koniunkcji z nieprzewidywalnym Uranem a ponieważ także Wenus utworzy z nim opozycję, niektóre osoby mogą spodziewać się zaskakujących sytuacji w gronie przyjaciół, inne zaczną zadawać sobie pytanie: „czy to jest przyjaźń, czy to jest kochanie”. W czasie weekendu trygon Marsa do Saturna pomoże przetrwać najtrudniejsze chwile, znajdziecie w sobie siłę i wytrwałość, aby sprostać wyzwaniom zawodowym i finansowym. W niedziele Księżyc w Bliźniętach sprzyja zabawie z ulubionymi zwierzakami.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 13-19 września 2021

W pierwszej połowie tygodnia opozycja Słońca do Neptuna zapowiada mnóstwo pomyłek w przekazywaniu informacji, starajcie się więc upewnić, że wszystko, co mówicie, zostało odpowiednio zrozumiane. Księżyc w Strzelcu w poniedziałek i wtorek skłoni do zdobywania wiedzy. W środę Mars zmieni znak i wkroczy do Wagi, tracąc wiele ze swej mocy, staniecie się więc mniej skuteczni w działaniu, zwłaszcza w sprawach zawodowych, niezrealizowane ambicje mogą wywołać frustrację, starajcie się więc panować nad sposobem, w jaki traktujecie innych. W środę i czwartek Księżyc w waszym znaku sprawi, że poczujecie się na właściwym miejscu i w zgodzie ze sobą, natomiast trygon Słońca do Plutona, przebywającego w waszym znaku, doda wam odwagi, siły i motywacji do realizacji pragnień. Nic was nie powstrzyma przed zdobyciem tego, na czym wam zależy. W piątek i sobotę Księżyc w Wodniku skieruje uwagę na finanse, kwadratura Wenus do Saturna podkreśla, że staniecie się bardziej niż zwykle oszczędni, zarówno w kwestiach finansowych, jak i w okazywaniu uczuć. W niedzielę Księżyc w Rybach nieco was rozluźni i skłoni do relaksu.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 6-12 września 2021

W nocy z poniedziałku na wtorek dojdzie do nowiu Księżyca w życzliwym znaku Panny, w trygonie do Urana w Byku, co może zaowocować początkiem projektu edukacyjnego lub nawiązaniem znajomości, która pomoże łatwiej się komunikować. Również trygon Wenus do Jowisza sprzyja podróżom służbowym i poszerzaniu wiedzy, wpłynie również pozytywnie na stan finansów. Pluton w waszym znaku w kwadraturze do Wenus i w trygonie do Marsa zapowiada napięcie w kwestiach relacji damsko-męskich, wskazuje też na przymus, jaki odczuwacie w ważnych dla was relacjach. Księżyc w Wadze w środę i czwartek ułatwi porozumienie z przełożonymi i współpracownikami. W piątek Księżyc zawita do życzliwego Skorpiona, również Wenus wkroczy do tego znaku, jest w nim jednak słaba, relacje z przyjaciółmi pozostawią więc wiele do życzenia. W niedziele wejście Księżyca do Strzelca zachęci do wyjścia z domu i aktywnego wypoczynku.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 30 sierpnia–5 września 2021

Merkury w poniedziałek wkroczy do dyplomatycznej Wagi, co powinno ułatwić porozumienie z przełożonymi oraz współpracownikami. Księżyc w Bliźniętach w poniedziałek i wtorek również zwróci uwagę na konieczność dogadania się z innymi, jeśli zależy wam na dobrej atmosferze w pracy. Od środy do piątku Księżyc w przeciwległym znaku Raka skłoni do osiągnięcia dobrych stosunków również z partnerami osobistymi, od tego bowiem zależy spełnienie w związku.  Mars w opozycji do Neptuna ostrzega, że w wyniku nadmiernego pośpiechu lub braku rozeznania w sytuacji, możecie pogubić się w szczegółach, konfiguracja radzi też ograniczyć prędkość na drodze i zachować ostrożność w podróży. Weekend okaże się życzliwy dla odważnych inwestycji oraz długoterminowych zawodowych projektów, czemu sprzyja zarówno tranzyt Księżyca przez znak Lwa, jak i trygon Merkurego do stabilizującego Saturna.