Archiwa kategorii: Koziorożec – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 25-31 stycznia 2021

Czekają was w tym tygodniu emocje, wywołane sprawami finansowymi, nie powinniście się jednak obawiać, bo los okaże się dla was łaskawy. Kwadratura Słońca w Wodniku do Urana w Byku podwyższy wam we wtorek ciśnienie, zwłaszcza jeśli zdecydujecie się upomnieć o podwyżkę lub zwrot należności. Jeszcze większe emocje pojawią się w czwartek i piątek, kiedy w znaku Lwa dojdzie do pełni Księżyca, której towarzyszyć będą napięte aspekty nieprzewidywalnego Urana i wojowniczego Marsa. Jednocześnie koniunkcja Słońca z Jowiszem pozwala mieć nadzieję, że stan konta się poprawi w sposób nagły i nieprzewidziany. Również koniunkcja Wenus z Plutonem w waszym znaku zapowiada zwrot długów lub uzyskanie dotacji, zakochanym Koziorożcom natomiast przyniesie chwile namiętności i szaleństwa.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 18-24 stycznia 2021

We wtorek Słońce opuści wasz znak i wkroczy do Wodnika, kierując uwagę na finanse. Tydzień okaże się znaczący dla osobistego stanu posiadania, szczególnie dni od środy do piątku obfitować mogą w sytuacje, które z jednej strony wymuszą większą kreatywność i pomysłowość w zarządzaniu pieniędzmi, z drugiej wpłyną na zasoby finansowe waszych dzieci. Niektóre Koziorożce zmierzą się ze zmianami, których się nie spodziewały, co wywoła frustrację, szczególnie osoby, którym brakuje zdolności przystosowawczych odczują większy dyskomfort. W czasie weekendu sekstyl Wenus w waszym znaku, do Neptuna w Rybach, zapowiada romantyczne spotkania i miłosne zauroczenia. Koniunkcja Słońca z Saturnem, do której dojdzie w niedzielę, zachęci do wprowadzenia oszczędności i ograniczeń w wydatkach.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 11-17 stycznia 2021

W pierwszej połowie tygodnia czeka was dużo pracy, możecie liczyć na zyski, wydatki, a nawet straty, ponieważ wpływ planet jest bardzo zmienny i nieprzewidywalny. Najpierw Merkury w koniunkcji z Jowiszem w Wodniku zasili konto, ale kwadratura Merkurego do Urana prawdopodobnie sprawi, że nagle zapragniecie zdobyć coś oryginalnego i niespotykanego. W środę w waszym znaku dojdzie do nowiu Księżyca w koniunkcji z Plutonem, jest to potężna energia, która doprowadzi do głębokiej transformacji niektórych osób ze Słońcem w Koziorożcu, może się okazać, że z czegoś ważnego trzeba będzie zrezygnować. Kwadratura Marsa w Byku do Saturna w Wodniku ostrzega przed stratami lub nietrafionymi wydatkami, w ramach oszczędności ograniczycie kieszonkowe dzieciom.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy