Archiwa kategorii: Koziorożec – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 18 – 24 września 2017

Do środy żyć będziecie w temacie spraw międzynarodowych, to dobry moment, aby zaplanować podróż marzeń, również wybór kierunku studiów lub zajęć związanych z pobieraniem nauki pochłonie dużo waszego czasu. Koniunkcja Marsa do Merkurego w Pannie w opozycji do Neptuna nie służy dobrej komunikacji, szczególnie trudno będzie się dogadać z obcokrajowcami oraz z osobami z szeroko pojętego establishmentu – odniesiecie wrażenie, że przy pozorach racji nic się jednak kupy nie trzyma.

Kiedy w środę Wenus wkroczy do znaku życzliwej Panny, ocieplą się stosunki międzyludzkie, chociaż przybiorą bardziej praktyczny charakter. Kiedy w piątek Słońce wkroczy do znaku Wagi poczujecie, że najwyższy czas zająć się karierą i sprawami zawodowymi. W czasie weekendu trygon Merkurego w Pannie do Plutona w waszym znaku ułatwi zrozumienie spraw dotychczas ukrytych, to dobry moment na szczerą, oczyszczającą rozmowę.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 11 – 17 września 2017

Kwadratura Słońca do Saturna, pod wpływem której pozostaniecie w tym tygodniu, obniży nastrój, ponieważ nie wszystko będzie układać się po waszej myśli. Ogarną was lęki i poczucie, że macie „pod górkę”. Tymczasem jest dużo lepiej, niż wam się wydaje, Wenus w Lwie, w rejonie kariery, utworzy korzystne konfiguracje zarówno z Saturnem, jak i Jowiszem oraz Uranem, co zwiastuje szansę, jaka pojawi się na waszej drodze. Tylko od was zależy czy ją wykorzystacie. Powiodą się podróże zagraniczne, kontakty międzynarodowe, sprawy związane ze zdobywaniem wiedzy oraz nauczaniem. Również w sprawach miłości nastąpi ocieplenie stosunków. Mars w koniunkcji z Merkurym zacznie was gnać przed siebie, gdzie oczy poniosą, przestaniecie też przebierać w słowach. Niecierpliwość jest złym doradcą dla Koziorożca.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 4 – 10 września 2017

W poniedziałek zarówno w domu, jak i w pracy wiele będzie się działo, ale poradzicie sobie ze wszystkim w sposób śpiewający. Sprawy nabiorą tempa, zaczniecie się dziwić, że to, co dla was jest jasne i oczywiste, sprawia innym trudności i coraz bardziej się gmatwa. Od wtorku wiele się zmieni, Mars opuści Lwa i wkroczy do życzliwego wam znaku Panny, Merkury w Lwie zmieni bieg na prosty. Nawiążecie kontakty międzynarodowe, zainteresujecie się studiami wyższymi oraz zdobywaniem wiedzy. Merkury w trygonie do Urana zapewni dobre pomysły, zapiszcie je, aby wykorzystać w przyszłym tygodniu, kiedy Merkury podąży za Marsem i wkroczy do Panny. Tydzień sprzyja podróżom, chociaż opozycja Słońca do Neptuna zakręci wam w głowie. Możecie zgubić drogę, zachowajcie więc ostrożność i zwróćcie większą uwagę na znaki drogowe.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 28 sierpnia – 2 września 2017

Słońce w życzliwym znaku Panny doda wam energii i sprawi, że wszystko zacznie przebiegać szybciej i sprawniej. Do środy wasze myśli krążyć będą wokół spraw międzynarodowych, planowanych podróży oraz tematów związanych z nauką. Od czwartku, kiedy Merkury wycofa się do znaku Lwa, zaczniecie drążyć tematy, które wydawały się być zakończone.

Druga połowa tygodnia wiązać się może z próbą rozwiązania rodzinnych sporów. Potrzebne okaże się szybkie działanie oraz zastosowanie nietuzinkowych koncepcji. Nie zabraknie wam iskry geniuszu, ale zastanówcie się nad metodami, jakie zamierzacie zastosować. Weekend minie szybko, trzeba będzie się zająć sprawami nie cierpiącymi zwłoki. W uczuciach zastój, ale to przemijająca tendencja.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 21 – 27 sierpnia 2017

Początek tygodnia może być jeszcze trudny z powodu zaćmienia Słońca w znaku Lwa, ale uda wam się rozwiązać problem za sprawą dobrej rady przyjaciela lub kogoś z domowników. Od środy natomiast, kiedy Słońce wkroczy do życzliwego wam znaku Panny, sytuacja znacznie się polepszy. Z energią zabierzecie się do pracy, aby nadgonić zaległości lub wprowadzić w życie wcześniejsze ustalenia. Trygon Marsa do Saturna sprawia, że obecnie nie ma przeszkody, której nie moglibyście pokonać, natomiast koniunkcja Słońca i Merkurego, pod wpływem której pozostaniecie w czasie weekendu, pozwoli wam odnieść sukcesy na arenie międzynarodowej, wśród celebrytów, w dziedzinie komunikacji lub edukacji. Przejście Wenus do znaku Lwa zapowiada chwilę oddechu w sprawach uczuciowych, teraz jest czas na samorealizację.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 14 – 20 sierpnia 2017

Wenus w Raku w opozycji do Plutona w waszym znaku rozbudzi przygaszone namiętności, przypomnicie sobie, że poza karierą na świecie istnieją inne przyjemności i zapragniecie się im oddać. Pożądanie wzbudzi w was osoba, którą zechcecie mieć tylko dla siebie, uważajcie, aby się wam nie wymknęła zrażona zaborczością. Jowisz w Wadze w korzystnych konfiguracjach rozbudzi w was ambicję, aby dostać się na sam szczyt i pod koniec tygodnia pojawi się okazja sprzyjająca waszym zamierzeniom. Starajcie się jednak nie dążyć zbyt wysoko, bo z góry jest tylko jedna droga – w dół, kwadratura Wenus do Jowisza ostrzega przed zbyt wygórowanymi oczekiwaniami, do celu można dotrzeć również mniejszymi krokami.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 7 – 13 sierpnia 2017

Pełnia i zaćmienie Księżyca w znaku Wodnika w nocy z poniedziałku na wtorek wywoła w was emocje związane z finansami. Poczynione inwestycje mogą się nie zwrócić lub okaże się, że macie zbyt mało środków na to, co sobie zaplanowaliście. Zamiast się denerwować na sprawy, na które nie macie wpływu, horoskop radzi wziąć urlop i wybrać się gdzieś z ukochaną osobą, zwłaszcza że Wenus w przeciwległym znaku Raka utworzy sekstyl do przebywającego w Pannie Merkurego, a to sprzyja zarówno wyjazdom, jak i szeroko pojętej komunikacji. Jeśli jednak zdecydujecie się pozostać w pracy, bądźcie czujni, bo tuż za rogiem czeka zawodowa okazja, starajcie się dobrze ją wykorzystać jeszcze w tym tygodniu – od niedzieli Merkury się cofa i nie będzie już można tak łatwo i bezkolizyjnie się porozumieć.