Archiwa kategorii: Lew – horoskop miesieczny

Horoskop na maj 2019 roku dla Lwa

Do 21 maja, dopóki Słońce przebywa w znaku Byka, skupicie się na dopracowaniu zawodowych projektów, zadbacie o karierę i zdobycie środków na utrzymanie. Długi majowy weekend minie jeszcze w miarę spokojnie, chociaż pracowicie, natomiast od 7 do 14 maja możecie spodziewać się małego „trzęsienia ziemi”, kiedy najpierw Merkury w Byku utworzy koniunkcję z rewolucyjnym Uranem, a zaraz potem Słońce zbliży się sekstylem do Neptuna i trygonem do Saturna – wysiłki skierujecie na utrzymanie pracy, posiłkując się przy tym intuicją i pragnieniem realizacji marzeń. Między 11 a 16 maja Słońce w trygonie do Plutona zapewni wam dodatkową dawkę energii, wytrwałości i determinacji w osiąganiu postawionych przed sobą celów.

Druga dekada maja okaże się znacząca również ze względu na aktywność Wenus, szczególnie po 15 maja, kiedy opuści znak Barana, wkroczy do Byka i utworzy szereg aspektów wpływających na emocje. Wolne Lwy znajdą swoją drugą połówkę w miejscu pracy, połączą was wspólne zainteresowania i namiętności. Lwy w związkach będą mniej niż zwykle kochliwe, uwagę skierują na zabezpieczenie finansowe przyszłości. Macie szansę w tym czasie zdobyć to, czego pragniecie, nie obędzie się jednak bez wysiłku, pomimo że planety ogólnie będą wam sprzyjać, jednak aktywność w zdobywaniu powodzenia okaże się kluczowa. Mars w Raku po 16 maja wzbudzi ukryte emocje, najlepiej poradzicie sobie z nimi poprzez zaangażowanie się w życie rodziny, domowe remonty i przebudowy.

Pełnia Księżyca w znaku Skorpiona, do której dojdzie 18 maja, postawi przed wami wyzwania zarówno rodzinne, jak i zawodowe, nie dajcie się ponieść emocjom, szanujcie pieniądze, ale starajcie się zrównoważyć energię i czas poświęcany na pracę i rodzinę, inaczej dojdzie konfliktu w jednej z tych dwóch ważnych życiowych dziedzin.

21 maja zarówno Słońce, jak i Merkury opuszczą znak Byka i wkroczą do życzliwych Bliźniąt, wrzucicie na luz, rozwiniecie życie towarzyskie, poinformujecie świat o swoich osiągnięciach i zdobyczach. Ostatnia dekada maja sprzyja komunikacji, zielone światło zapali się dla osób, które planują zakup sprzętu elektronicznego lub wiążą swoją aktywność z działalnością intelektualną. Końcówka ostatniego tygodnia maja okaże się również korzystna dla poprawy zdrowia oraz warunków pracy.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop na kwiecień 2019 roku dla Lwa

Do 20 kwietnia Słońce przebywa w przyjaznym znaku Barana, w którym jest wywyższony, nie zabraknie wam więc energii i samozadowolenia. Wspiera was również Mars w życzliwych Bliźniętach, zachęcając do nawiązywania kontaktów, poznawania nowych ludzi, wypowiadania się wśród przyjaciół i na portalach społecznościowych. Jedynie między 8 a 15 kwietnia Słońce najpierw w kwadraturze do Saturna, a następnie do Plutona oraz Węzłów Księżycowych, znajdzie się w tarapatach, co wymusi na was zwiększenie wysiłku, aby osiągnąć postawione przed sobą cele. Będziecie musieli pokonać opór i stawić czoło podwładnym lub współpracownikom. Niektóre Lwy mogą doświadczyć w tym czasie problemów ze strony służby zdrowia, wzmogą się też dolegliwości w chorobach przewlekłych.

Jednocześnie w dniach 12 – 16 kwietnia Słońce w Baranie utworzy trygon z Jowiszem w znaku Strzelca, taka konfiguracja występuje bardzo rzadko i jest niezwykle korzystna dla wszystkich Lwów, a może okazać się wyjątkowo szczęśliwa dla osób urodzonych w trzeciej dekadzie znaku (13-23.08). Planujcie w tych dniach wakacje, grajcie na loterii, wybierzcie się w daleką podróż. Tydzień przedświąteczny jest również dobry dla wszelkiego rodzaju inwestycji, warto wybrać się na zakupy i kupić coś pięknego i luksusowego. Lwy planujące założenie firmy mogą to zrobić właśnie w tych dniach. 17 kwietnia Merkury opuści znak Ryb i przesunie się do życzliwego Barana, co dobrze wróży wszystkim sprawom wymagającym szybkich decyzji.

19 kwietnia dojdzie do pełni w znaku Wagi, następnego dnia natomiast Słońce późnym wieczorem wkroczy do Byka i od razu utworzy koniunkcję z nieprzewidywalnym Uranem, znak zmieni również Wenus, przenosząc się do Barana, dni między 19 a 25 kwietnia zapowiadają się więc niezwykle ekscytująco. Święta Wielkanocne spędzicie w sposób oryginalny, inaczej niż zwykle, być może zjawią się niezapowiedziani goście lub w ostatniej chwili spakujecie walizki i wyjedziecie do kogoś w gościnę, a może nawet za granicę. Koniunkcja Słońca z Uranem wpłynie również znacząco na finanse, zmieni się wasze podejście do własności lub otrzymacie nieoczekiwaną gratyfikację. Ostatni tydzień kwietnia pełen będzie niespodzianek i nieoczekiwanych zbiegów okoliczności.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop na marzec 2019 roku dla Lwa

Słońce w znaku Ryb do 20 marca skupi waszą uwagę na sprawach związanych z szeroko pojętą duchowością, skłoni też do zadbania o zyski z lokaty kapitału, wypłaty ubezpieczeń lub innych świadczeń. Retrogradujący Merkury między 6 a 28 marca ostrzega przed pochopnymi decyzjami, ponieważ biegnąc wstecz podąża w złym kierunku, dlatego starajcie się wstrzymać z rozpoczynaniem ważnych przedsięwzięć.

6 marca nastąpi nów Księżyca w koniunkcji z Neptunem w znaku Ryb, towarzyszyć mu będzie inne ważne wydarzenie astrologiczne: po 7-letnim pobycie w znaku Barana planeta Uran, kojarzona między innymi z rewolucyjnymi zmianami i nowoczesnością, wkroczy na kolejne lata do zapobiegliwego Byka, co wpłynie znacząco na waszą karierę oraz stan posiadania, szczególnie w kontekście nieruchomości. Koniunkcja Słońca z Neptunem w sekstylu do Saturna, pod wpływem której pozostaniecie w pierwszej dekadzie marca, okaże się dobroczynna dla osób twórczych, obdarzonych empatią, podążających za marzeniami, gotowych poświęcić własną wygodę dla wyższych celów – dla pozostałych może to być okres niepewności, chaosu i zagubienia. Horoskop radzi, aby nie stawiać sobie w tym czasie zbyt ambitnych celów, natomiast skupić się na ochronie zdrowia i regeneracji sił.

Między 10 a 16 marca natomiast siły doda wam sekstyl Słońca do Plutona oraz kwadratura Słońca do Jowisza, warto w tym czasie starać się o odszkodowania, zasiłki, premie i zwrot należności. Dla wolnych Lwów miesiąc obfitował będzie w okazje do nawiązania nowych znajomości, wszyscy mogą oczekiwań romantycznych uniesień, ekscytujących randek i zaskakujących miłosnych zawirowań, ponieważ od 2 do 26 marca Wenus, planeta miłości i pożądania, przebywa w przeciwległym znaku Wodnika, zachęcając do romansów. Szczególnie między 18 a 24 marca zrobi się gorąco i namiętnie, kiedy Wenus utworzy sekstyl z Jowiszem i kwadraturę z Marsem, oddawajcie się więc zmysłowym przyjemnościom i romantycznym wyznaniom.

20 marca Słońce zmieni znak i wkroczy do życzliwego Barana, odzyskacie wigor i energię, już następnego dnia dojdzie do pełni w znaku Wagi, w pracy otrzymacie bulwersujące wiadomości, co wpłynie na stosunki międzyludzkie – unikajcie emocjonalnego rozdrażnienia, ponieważ wpłynąć to może niekorzystnie na wasze zdrowie. Koniunkcja Merkurego z Neptunem między 23 a 25 marca wpłynie destabilizująco na psychikę, nie stawiajcie więc sobie w tych dniach zbyt wymagających zadań, chyba że są one związane z działalnością charytatywną, a także twórczą oraz artystyczną. Ostatnie dni miesiąca upłyną po wpływem Wenus w Rybach, która utworzy sekstyl z Uranem – znakomita okazja, aby spędzić czułe chwile z kochaną osobą.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop na luty 2019 roku dla Lwa

Do 19 lutego, dopóki Słońce przebywa w przeciwległym znaku Wodnika, wasze sprawy nie są tak ważne, jak partnera, co przedstawiciele znaku Lwa bardzo źle znoszą – lubicie być w centrum zainteresowania, do tego pobyt Słońca w Wodniku osłabia was energetycznie.

Pierwsze dni miesiąca przebiegać będą pod wpływem przeciwstawnych tranzytów: z jednej strony kwadratura Marsa do Plutona przynieść może problemy zdrowotne, z drugiej trygon Wenus do Urana w przyjaznych znakach obiecuje przyjemności, szalone imprezy i miłosne niespodzianki.

4 lutego dojdzie do nowiu w znaku Wodnika w sekstylu do Jowisza, to dobry moment na rozpoczęcie nowej relacji, przyjaźni lub kontraktu biznesowego, procentującego sukcesami w przyszłości, na koncie mogą pojawić się dodatkowe środki, których się nie spodziewaliście. Pod wpływem sekstylu Słońca do Jowisza pozostaniecie od 5 do 10 lutego, warto w tym czasie zainwestować w edukację dzieci, podnoszenie własnych kwalifikacji, wyjazdy zagraniczne. To, co się nie sprawdziło, odejdzie między 11 a 14 lutego, wraz z koniunkcją Marsa i Urana, pozbędziecie się czegoś, co spełniło swoją funkcję i rozpoczniecie nowy rozdział w życiu.

Od 15 do 19 lutego możecie liczyć na szczęśliwe zbiegi okoliczności, nowe przyjaźnie, interesujące spotkania, niecodzienne wydarzenia, wszystko za sprawą sesktylu Słońca do Urana, podatni na wpływy aspektu będą szczególnie Lwy urodzone w trzeciej dekadzie znaku.

19 lutego Słońce zmieni znak i wkroczy do Ryb, rozpoczynając miesiąc pełen czułych wspomnień o tych, co odeszli. Słońce oraz Merkury w Rybach skłaniają do puszczenia wodzy wyobraźni, bliskiego kontaktu ze sztuką, szczególnie muzyką, teatrem oraz literaturą. 19-go lutego dojdzie też do pełni w Pannie, sen z powiek spędzą wam w tym dniu finanse, błędy i pomyłki w przelewach oraz w sprawach, związanych ze zdrowiem. W ostatnim tygodniu lutego energii wam doda Mars w sekstylu do Słońca, zabierzecie się ostro do pracy, aby podreperować finanse.

Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop na styczeń 2019 roku dla Lwa

Pierwszy tydzień nowego roku rozpocznie się niedyspozycją lub zmęczeniem, które będziecie starali się ukrywać, wpłynie na to koniunkcja Słońce z ograniczającym Saturnem, pod wpływem której pozostaniecie do 6 stycznia. Również atmosfera w pracy nie zachęci do aktywności, chociaż Mars w życzliwym Barania zacznie popędzać i skłaniać do działania. 6 stycznia dla niektórych osób może okazać się kryzysowy, ze względu na zaćmienie Słońca w znaku Koziorożca, uważajcie na kręgosłup, zastosujcie bardziej restrykcyjną dietę, żeby pozbyć się z organizmu nadmiaru toksyn, pozostałych po świątecznych smakołykach. Słońce w koniunkcji z Plutonem między 8 a 15 stycznia sprzyja odważnym decyzjom, związanym ze zmianą trybu życia, pozwoli wam również zrezygnować z zadań, które nie odpowiadają waszej naturze. Lwy, będące przełożonymi lub zarządzające wykonawcami, znajdą w sobie wystarczającą siłę i odwagę, aby zwiększyć wymagania i zastosować  twarde zasady. Między 12 a 24 stycznia dzięki trygonowi Wenus do Marsa zapali się światło dla zakochanych, wolne Lwy zaczną skakać z kwiatka na kwiatek, osoby poszukujące swojej drugiej połówki mają szansę spotkać miłość i odnaleźć nowe hobby, wielbiciele teatru i rozrywek znajdą coś dla siebie i nawet w stałych związkach skończycie z rutyną. Relacje z dziećmi mogą w tym czasie nabrać zupełnie innej wartości, odkryjecie przestrzeń wspólnych zainteresowań, co spowoduje odczuwanie obopólnej przyjemności. Jedynie między 17 a 20 stycznia zachowajcie ostrożność, ponieważ kwadratura Słońca do Urana wywoła perturbacje o trudnych do przewidzenia konsekwencjach, warto w tych dniach zainteresować się nową formą terapii, jeśli wam coś dolega. 20 stycznia Słońce zmieni znak i wkroczy do przeciwległego Wodnika, następnego dnia dojdzie do zaćmienia Księżyca w waszym znaku, co może nie mieć żadnego znaczenia, ale u niektórych, bardziej wrażliwych osób, wywoła niepokój i nadmiernie emocjonalne reakcje. Koniunkcja w przyjaznym znaku Strzelca dwóch beneficznych planet, czyli Wenus i Jowisza, pod wpływem której pozostaniecie między 19 a 25 stycznia, zapowiada wielką miłość, nagły przypływ pieniędzy, wygraną na loterii lub ogromne sukcesy dzieci – kwadratura obydwu planet do Neptuna przypomina jednak, aby nie dać się oszukać i dostosować marzenia do rzeczywistości. Nie działajcie zbyt szybko ani impulsywnie, bo kwadratura Marsa do Saturna pokrzyżuje wam szyki, zwolnijcie tempo, zadbajcie o zdrowie, niektóre plany uda się wam zrealizować później. 30 stycznia koniunkcja Merkurego ze Słońcem pozwoli  dogadać się dosłownie z każdym.
CzaroMarownik 2019

Horoskop na grudzień 2018 roku dla Lwa

Słońce w życzliwym znaku Strzelca do 21 grudnia zadba o wasze dobre samopoczucie, znajdziecie czas na zabawę i udane kontakty z dziećmi. Jedynie pierwsza dekada miesiąca przysporzyć może trudności w dostępie do informacji, niewskazane jest w tym czasie również dokonywanie większych inwestycji, gdyż kwadratura Słońca najpierw z Marsem, a następnie Neptunem, wywoła moc nieprzewidzianych okoliczności, powodujących złość i frustrację. Szczególnie między 6 a 8 grudnia, podczas nowiu w znaku Strzelca, powinniście zachować spokój i umiar we wszystkim, z czym macie do czynienia, postępujcie ostrożnie z pieniędzmi, starajcie się odróżnić autentyczne potrzeby od chwilowych zachcianek, sukcesy finansowe i tak was nie ominą, ale na wszystko jest odpowiedni czas. W pierwszej dekadzie grudnia starajcie się raczej dawać, a nie brać, weźcie udział w akcji charytatywnej lub zaopiekujcie się kimś potrzebującym pomocy. Niektóre Lwy zmuszone będą zadbać o zdrowie własne lub bliskich, wykazać się zaangażowaniem i troską.

Na przedświąteczne zakupy najlepiej wybierzcie się w drugiej dekadzie miesiąca – od 7 grudnia Merkury porusza się już ruchem prostym, 13-go wraca do przyjaznego znaku Strzelca, natomiast między 14 a 18 grudnia sekstyl Wenus do Saturna pozwoli zdobyć coś porządnego w promocyjnej cenie. Na wygraną w Toto-Lotka, awans w pracy lub niespodziewaną podróż możecie liczyć między 17 a 21 grudnia, kiedy pozostaniecie pod wpływem trygonu Słońca do Urana – w tych dniach wszystko może się zdarzyć, bo Uran jest mistrzem niespodzianek, zbiegów okoliczności, nagłych zwrotów akcji i niezwykłych wydarzeń.

21 grudnia późnym wieczorem Słońce opuści znak Strzelca i wkroczy do znaku Koziorożca, skupiając waszą uwagę na sprawach zdrowia. Koniunkcja Merkurego i Jowisza w dniach 20 – 23 grudnia sprzyja podróżom i zmianom miejsca pobytu, realizację marzeń umożliwi również trygon Wenus do Neptuna, więc jeśli zamierzacie świętować w egzotycznym lub nietypowym miejscu, zielone światło macie zapewnione. Same Święta Bożego Narodzenia upłyną jednak pod znakiem kwadratury Merkurego do Neptuna, unikajcie więc używek oraz nieznanych miejsc, bo możecie zagubić się w sensie zarówno mentalnym, jak i rzeczywistym. Sylwestra spędzicie w niewielkim gronie najbliższych osób, jeśli zabraknie wam partnera do zabawy nie przejmujcie się tym zanadto, czasem ostatni dzień roku to dobry moment na refleksję i zastanowienie się nad tym, czego oczekujecie od siebie oraz innych w nadchodzącym roku.

WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!

Zobacz Magiczne Prezenty dla bliskich w CzaryMary.pl >>

Horoskop na listopad 2018 roku dla Lwa

Słońce do 22 listopada przebywa w znaku Skorpiona, skupiając waszą uwagę na sprawach rodzinnych oraz zawodowych. Między 3 a 9 listopada trygon Słońca do Neptuna skieruje energię na rozwój duchowy, zaczniecie snuć marzenia i myśleć o przyszłości – zastanówcie się, czy czasem nie budujecie zamków na lodzie.

6 listopada wasz znak opuści Północny Węzeł Księżycowy, przesuwając się do znaku Raka – stan zdrowia niektórych osób może się pogorszyć, jeśli nie zadbają o komfort psychiczny i dobre samopoczucie. Również tego dnia Uran wycofa się do Barana i pozostanie w nim do 6 marca 2019, warto w tym czasie dokonać ostatniej korekty we wszystkich sprawach związanych ze współpracą międzynarodową, nauką języków obcych oraz podróżami zagranicznymi.

7 listopada dojdzie do nowiu w znaku Skorpiona, być może tego dnia wpadnie wam do głowy dobry pomysł na własną działalność, którą można wykonywać w domu. 8 listopada Jowisz wkroczy do Strzelca, znaku swego władania, zapowiadając rok pełen okazji, szczęśliwych zbiegów okoliczności, rozwoju zainteresowań, sukcesów dzieci, a dla Lwów w stanie wolnym – wielu romansów.

Kolejna data, którą warto zapamiętać to 16 listopada, ponieważ tego dnia Mars opuści przeciwległy znak Wodnika i wkroczy do znaku Ryb, opuści więc was potrzeba walki ze wszystkimi i chęć pokonania konkurencji, zwolnicie tempo i skupicie się na sprawach dla was najważniejszych. Również 16 listopada Wenus w znaku Wagi zmieni bieg na prosty, stosunki z sąsiadami i rodzeństwem ułożą się jak najlepiej, otoczy was aura zrozumienia i tolerancji. Następnego dnia natomiast Merkury w Strzelcu zacznie się cofać, tworząc napięty aspekt z Neptunem – między 10 a 22 listopada unikajcie spekulacji, a ważne decyzje, szczególnie dotyczące dzieci, odłóżcie na później.

22 listopada Słońce wkroczy do Strzelca, a następnego dnia dojdzie do pełni w znaku Bliźniąt – na niektóre Lwy, szczególnie urodzone w pierwszej dekadzie znaku, miłość spadnie jak grom z jasnego nieba, inne zaczną przeżywać sukcesy swoich dzieci, pozostali rzucą się w wir życia towarzyskiego, pełnego rozrywek oraz wszelkiego rodzaju imprez.

W dniach 25 i 26 listopada, kiedy dojdzie do koniunkcji Słońca z Jowiszem, możecie zagrać na loterii, wziąć udział w konkursie, wybrać się w szaloną podróż na koniec świata lub po prostu dobrze się zabawić – uważajcie jednak, bo cofający się Merkury w znaku Strzelca skłania do błędnych decyzji, z których zapragniecie niebawem się wycofać. Ostatnie dni miesiąca przyniosą zaskakujące spotkanie, przygotujcie się na ciekawe wydarzenia.
CzaroMarownik 2019

Horoskop na październik 2018 dla Lwa

W pierwszych dniach miesiąca uważajcie na zdrowie, starajcie się nie przemęczać, niczego nie róbcie na siłę. Słońce w przyjaznym znaku Wagi do 23 października sprawi, że tryskać będziecie optymizmem, pomimo spięć i energetycznych wyzwań, jakich w tym czasie nie zabraknie. Kwadratura Słońca z Plutonem wraz z napiętym aspektem między Marsem i Wenus – konfiguracja pod wpływem, której pozostawać będziecie w dniach 6-15 października – napsuje krwi niejednej osobie, postawi was w sytuacji, w której nieustannie trzeba będzie się bronić przed presją, jaką zechce na was wywrzeć otoczenie. Powrócą dawne pretensje i nieporozumienia, których nie udało się wcześniej rozwiązać, na jaw wyjdą „zamiecione pod dywan” i zignorowane sprawy. W stałych związkach i spółkach trudno będzie uniknąć sporów z partnerami zarówno osobistymi, jak i biznesowymi, dlatego horoskop radzi, aby nie angażować się w konflikty, jeśli tylko w jakikolwiek sposób uda się ich uniknąć, bo nic dobrego dla żadnej ze stron z tego nie wyniknie, możliwe jest jedynie „pyrrusowe zwycięstwo”, przynoszące więcej strat, niż zysków. Lwy, którym nie uda się zapanować nad emocjami, zapłacą zdrowiem, dlatego weźcie sobie do serca radę, aby odpuścić nawet wtedy, kiedy jesteście pewni swojej racji.

Szczególnie ostrożni w kwestii wypowiedzianych słów pozostańcie między 10 a 13 października, uważajcie na to, co mówicie, starajcie się nie zdradzać cudzych tajemnic, jeśli nie chcecie mieć nieprzyjemności, szczególnie dotyczy to osób urodzonych w pierwszej dekadzie znaku. Również osoby, szukające swojej drugiej połówki, a także single z wyboru, nie będą mogli zaliczyć miesiąca do udanych, gdyż cofająca się Wenus skłaniać was będzie do nieudanych wyborów, ostatecznie więc czeka was więcej rozczarowania, niż przyjemności z nowych znajomości i przelotnych randek.

23 października Słońce zmieni znak, opuści życzliwą Wagę i wkroczy do Skorpiona, a następnego dnia dojdzie do pełni w znaku Byka w koniunkcji z Uranem i w kwadraturze do Węzłów Księżycowych, przebiegających na linii Lew – Wodnik, w tych dniach powinniście zachować daleko idącą ostrożność w relacjach z domownikami oraz przełożonymi, ponieważ żadne wasze uchybienie nie ujdzie ich uwadze. Szczególnie podatne na niespodziewane wydarzenia i eksplozję emocji pozostaną osoby urodzone w pierwszej dekadzie znaku, w lipcu.

Ostatnie dni miesiąca okażą się istotne zarówno dla spraw rodzinnych, jak i zawodowych, koniunkcja Wenus ze Słońcem oraz Merkurego z Jowiszem w znaku Skorpiona sprzyjać będą sprawom, związanym z nauką, poszerzaniem horyzontów, międzynarodowymi spotkaniami. Sporo zamieszania może wprowadzić powrót osoby, którą kiedyś darzyliście uczuciem.
CzaroMarownik 2019

Horoskop na wrzesień 2018 dla Lwa

Słońce w Pannie do 23 września skupi waszą uwagę na sprawach finansowych, aktywnie włączycie się w planowanie wydatków i spłatę zobowiązań, zwłaszcza między 6 a 22 września, kiedy również Merkury będzie przebywał w tym znaku. Pozostańcie jedynie ostrożni między 4 a 10 września, podczas opozycji Słońca do Neptuna, bo ktoś może wykorzystać waszą nieuwagę lub łatwowierność i ani się obejrzycie, a zapłacicie za bubel znacznie powyżej jego wartości. Sekstyl Merkurego w waszym znaku do Wenus w Wadze w pierwszym tygodniu miesiąca obiecuje jednak dobrą finansową koniunkturę i znakomite relacje z ludźmi. Aby zdobyć to, na czym wam zależy, powinniście użyć wdzięku i uśmiechu zamiast wymagań i oczekiwań.

Aspekty Słońca do Jowisza i Plutona, pod wpływem których pozostaniecie między 7 a 14 września, pozwolą rozwiązać problemy finansowe, ułatwią zdobycie długoterminowej pożyczki, sprzyjać będą inwestycjom w dom i nieruchomości, możliwe również, że ktoś w rodzinie zdobędzie dochody, które wpłyną na realizację waszych zamierzeń.

Nów w znaku Panny, do którego dojdzie 9 września, otworzy nowy rozdział w sposobie wydatkowania pieniędzy, 11-go września natomiast Mars opuści Koziorożca i wkroczy do przeciwległego znaku Wodnika, tworząc napiętą kwadraturę z rewolucyjnym Uranem, jej wpływ odczuwać możecie nawet do 25 września – w waszym życiu rozpocznie się prawdziwa jazda bez trzymanki, zmiany następować będą jedna po drugiej, niektórzy zdecydują się rzucić wreszcie pracę, której tak naprawdę nie znosili, inni postanowią zerwać toksyczny związek osobisty lub zawodowy, mogą pojawić się konflikty i nieporozumienia w każdym rodzaju relacji – dotyczy do szczególnie Lwów urodzonych w pierwszej dekadzie znaku. Pozostałe aspekty pozwolą wam uporać się z każdy m wyzwaniem, niektórym osobom uda się spełnić marzenia, jeśli otworzą się na to, co nowe i nieprzewidywalne – w niektórych przypadkach jednak  nie obejdzie się bez strat. Najtrudniejsze decyzje, zwłaszcza dotyczące stanu posiadania, podejmujcie 20 września, kiedy Merkury utworzy koniunkcję ze Słońcem.

23 września Słońce opuści znak wymagającej Panny i wkroczy do przyjaznej Wagi, tworząc z jednej strony trygon z Marsem, zachęcający do działania, z drugiej natomiast ograniczającą kwadraturę z Saturnem – nie słuchajcie ludzi chcących powstrzymać waszą inicjatywę, śmiało realizujcie plany, które uznacie za słuszne. W czasie pełni Księżyca w znaku Barana, do której dojdzie 25 września, starajcie się opanować emocje i podejść racjonalnie do każdego problemu.

Horoskop na sierpień 2018 dla Lwa

W pierwszych dniach miesiąca czekają was zmiany strukturalne w pracy, trzeba będzie przystosować się do całkiem nowych okoliczności lub wejdziecie w konflikt z przełożonymi. Słońce w waszym znaku do 23 sierpnia napełni was jednak energią i radością życia. Jedynie między 3 a 8 sierpnia kwadratura Słońca do Jowisza ostrzega przed nadmiernym eksploatowaniem organizmu.

Skłonność do wystawnego i luksusowego życia, charakterystyczna dla osób urodzonych ze Słońcem w znaku Lwa, znajdzie swój wyraz w pierwszej dekadzie miesiąca, w działaniach zmierzających do przeinwestowania w wystrój domu lub skłoni niektóre osoby do podróży zagranicznych, których koszt okaże się większy, niż na to zasługiwały. Merkury w waszym znaku cofa się do 19 sierpnia, nie warto więc w tym czasie rozpoczynać ważnych przedsięwzięć ani dokonywać zakupu przedmiotów służących komunikacji. Wenus w Wadze w trygonie do Marsa, między 7 a 10 sierpnia, obiecuje nowe znajomości, gorące noce i zmysłowe doznania Lwom pozostający w stanie wolnym, osoby w stałych związkach też nie będą narzekać na brak zainteresowania ze strony partnera. Czekają was udane randki i miłosne doznania, chociaż kwadratura Wenus do Saturna ochłodzi relacje, które nie mają trwałych podstaw wynikających z przywiązania. Lwy poszukujące partnera na całe życie właśnie teraz mogą go spotkać na swej drodze, poznać przez internet lub w podróży.

Nów w Lwie, połączony z częściowym zaćmieniem Słońca, do którego dojdzie 11 sierpnia, może pozbawić was rozsądku, szczególnie, że w waszym znaku przebywa również cofający się Merkury, tworzący napięty aspekt z Jowiszem – na wszelki wypadek między 10 a 12 sierpnia unikajcie trudnych wyzwań, dalekich podróży oraz podejmowania ważnych życiowych decyzji, ponieważ grozi wam, że okażą się nietrafione. 13 sierpnia Mars ruchem wstecznym opuści przeciwległy znak Wodnika i wycofa się do znaku Koziorożca, co przyjmiecie z ulgą, przestanie was tak mocno gonić czas i pchać do przodu, aby zadowolić wymagania partnerów zarówno życiowych, jak i biznesowych. Między 16 a 23 sierpnia przebywający w waszym znaku Merkury utworzy korzystny aspekt z Wenus w Wadze, czeka was niezliczona ilość spotkań, imprez towarzyskich, wyjazdów z bliską osobą, podczas których oczekiwać możecie estetycznych wrażeń i głębokich doznań, to idealny czas na wakacje, warto wziąć w tym terminie urlop, chociaż zmieniający bieg Merkury może w tym czasie pokręcić w terminach lotów, zmianach rezerwacji oraz innych nieprzewidzianych komplikacjach komunikacyjnych.

23 sierpnia Słońce opuści wasz znak i wkroczy do Panny, od razu tworząc wielki trygon z Uranem i Saturnem – ostatni tydzień miesiąca wiązać się będzie z ustabilizowaniem waszej sytuacji finansowej. Pełnia Księżyca w znaku Panny, do której dojdzie 26 sierpnia, uświadomi wam środki, jakimi dysponujecie i pomoże podjąć decyzje odnośnie przyszłych inwestycji.
W CzaryMary.pl trwa Magiczne Lato z Darmową Dostawą