Archiwa kategorii: Lew – horoskop miesieczny

Horoskop na listopad 2017 dla Lwa

Pierwszy tydzień listopada minie pod wpływem trygonu Słońca z Neptunem, co wpłynie przede wszystkim na wasze uczucia. Święto Zmarłych oraz jesienna aura sprawią, że będzie melancholijnie, a chwilami romantycznie, smutno i refleksyjnie. Wolne Lwy nie powinny rezygnować ze imprez towarzyskich i krótkich podróży, bo mogą spotkać miłość swego życia, chociaż na początku znajomości nic na to nie będzie wskazywać. Wenus w przyjaznym znaku Wagi poprawi również relacje w stałych związkach, choć nie obędzie się bez słownych utarczek.

Między 6 a 13 listopada natomiast Słońce utworzy sekstyl z przebywającym w znaku Koziorożca Plutonem, trzeba więc będzie w sposób szczególny zadbać o zdrowie, wykonać niezbędne badania, odwiedzić specjalistów, może wam zacząć dokuczać kręgosłup, warto poddać się fizjoterapii, zastosować odprężający masaż lub wybrać się do sanatorium. Lwy urodzone w drugiej dekadzie znaku czekają nieprzyjemne chwile i problemy zdrowotne, jeśli zawczasu nie zwrócą uwagi na pierwsze objawy niedyspozycji, nie lekceważcie sygnałów, jakie wysyła do was organizm.

Kwadratura Marsa do Plutona, pod wpływem której pozostaniecie od 13 do 22 listopada, może nie tylko wpłynąć negatywnie na samopoczucie, ale także wprowadzić napięcie i jakiś rodzaj przymusu w miejscu pracy, starajcie się robić wszystko „bez napinki”, nie warto tracić zdrowia tylko po to, żeby przekonać innych, że „wasze na wierzchu”.

Między 10 a 16 listopada spodziewajcie się imprez rodzinnych, posypią się zaproszenia na zaręczyny, chrzciny i inne tego typu uroczystości, to również dobry moment na zaplanowanie zagranicznych wakacji.

Dwie pierwsze dekady miesiąca miną w nie najlepszym nastroju, ponieważ Słońce w Skorpionie ma niewiele światła, dopiero po 22 listopada, kiedy Słońce wkroczy do przyjaznego znaku Strzelca, odzyskacie wigor i chęć do działania. Wszystkie sprawy przyspieszą, a wolne Lwy rzucą się w wir życia towarzyskiego, randek i romansów.

Koniunkcja Merkurego i Saturna w trygonie do Urana, do której dojdzie pod koniec miesiąca, pozwoli wam pod wpływem impulsu podjąć poważne decyzje, mające wpływ na nadchodzące miesiące, a nawet lata. Uważajcie za kierownicą, nie przekraczajcie dozwolonej prędkości, stosujcie się do przepisów, bo opozycja Marsa do Urana grozi nieprzyjemnościami w drodze.

Horoskop na październik 2017 dla Lwa

Słońce w przyjaznym znaku Wagi do 23 października doda wam animuszu, zachęci do kontaktów zarówno towarzyskich jak miłosnych a także sprawi, że zaczniecie się komunikować z osobami o odmiennych poglądach i pomysłach na życie. 5 października pełnia w znaku Barana wywoła emocje związane z międzynarodowymi kontaktami. Przejście Jowisza ze znaku Wagi do Skorpiona, w którym przebywać będzie przez następne 13 miesięcy, wiązać się może u niektórych Lwów z potrzebą zwrócenia większej uwagi na sprawy rodzinne. To również dobry moment, żeby zacząć zgłębiać jakąś nową dziedzinę wiedzy, szczególnie związaną z prowadzeniem domu i urządzaniem przestrzeni wokół siebie. Między 6 a 12 października zadbajcie o zdrowie, nie lekceważcie objawów przeziębienia, aby nie złapać zapalenia, które zmusi do wzięcia antybiotyków. W pracy napięcie a w skrajnych przypadkach nawet mobbing, może podkopać wiarę w własne kompetencje – starajcie się nie ulegać presji, ale pamiętajcie, że głową muru nie przebijecie a czasowe wycofanie się z aktywności w obliczu trudności jest bardzo dobrą strategią. Koniunkcja Merkurego ze Słońcem w dniach 7-9 października powoli dogadać się z każdym, 8 października jest najlepszym dniem do prowadzenia ważnych negocjacji. W finansach do 14 października ograniczenia i trudności, sytuacja wymusi  oszczędności, inwestować zaczniecie w rzeczy solidne i długotrwałe a nie jednorazowe, niektóre Lwy zwrócą się do banków o pożyczki, ale szanse, że je otrzymają są niewielkie. Wkroczenie Wenus do znaku Wagi 14 października sprawi, że poprawią się relacje z rodzeństwem, sąsiadami oraz partnerami życiowymi, ożywi się życie towarzyskie a związki zaczną przeżywać renesans uczuć. Dni między 17 a 23 października przebiegną burzliwie za sprawą opozycji Słońca do rewolucyjnego Urana, będziecie musieli przystosować się do zmian, na jakie nie jesteście przygotowani. Nów w znaku Wagi, do którego dojdzie 19 października okaże się początkiem intratnego przedsięwzięcia, wiązać się to jednak może z zakończeniem jakiejś relacji. Stan konta zaprzątał będzie waszą uwagę do 22 października, potem przestaniecie przejmować się niedoborami finansowymi i z optymizmem stwierdzicie, że „jakoś to będzie”. 23 października Słońce opuści znak Wagi i wkroczy do Skorpiona, tworząc koniunkcję z Jowiszem, spodziewajcie się w ostatnim tygodniu miesiąca szansy na poprawę warunków finansowych lub mieszkaniowych.

Horoskop na wrzesień 2017 dla Lwa

Merkury retro w koniunkcji z Marsem w znaku Lwa do 5 września uczyni was popędliwymi i niecierpliwymi. Staniecie się szybcy, wydajni i skuteczni, szczególnie w dziedzinie komunikacji. Trygon obydwu planet do Urana zapowiada błyskotliwe reakcje, nikt was nie przekona ani nie przegada, każdemu udowodnicie swoje racje. Uda  się rozwiązać problem, który od dłuższego czasu spędzał sen z powiek nie tylko wam, ale również rodzinie lub współpracownikom, nie omieszkacie przy tym upomnieć się o należne wam laury. Merkury przebywał będzie  w waszym znaku całą pierwszą dekadę, po 5 września w ruchu prostym, co ułatwi podejmowanie decyzji. Mars przesunie się do Panny 5 września, przestaniecie więc tak bardzo się ze wszystkim spieszyć, zwolnicie tempo i odnajdziecie przyjemność w zwyczajnej codzienności. Wenus aż do 20 września przebywa w znaku Lwa, miłość  okaże się priorytetem i najważniejszą sprawą, jakiej poświęcicie swój czas. Nabierzecie ogłady, uspokoicie się, zadbacie o wygląd, to dla was najlepszy czas, aby uzupełnić garderobę, wybrać się do fryzjera czy kosmetyczki. Słońce w Pannie w opozycji do Neptuna w Rybach w pierwszej dekadzie miesiąca pozbawi was realnego podejścia do finansów, uznacie, że pieniądze przecież kiedyś się pojawią, wybierzecie się więc na zakupy, nie licząc się z kosztami. Wasz optymizm nie jest pozbawiony podstaw, ponieważ w drugiej dekadzie września, przebywająca w waszym znaku Wenus, utworzy bardzo korzystne konfiguracje z Jowiszem, Saturnem i Uranem, czeka was więc jakieś bardzo szczęśliwe wydarzenie, które nie tylko zasili konto, ale pozwoli poczuć się radośnie i beztrosko przez dłuższy czas. Trygon Słońca z Plutonem między 8 a 12 września ułatwi zdobycie funduszy, możecie starać się o grant, pożyczkę lub kredyt, kwadratura Słońca do Saturna, pod wpływem której pozostaniecie do 20 września, zapowiada jednak problemy z urzędnikami, trudności zawodowe oraz ograniczenia finansowe – nawet jeśli pieniądze pojawią się „jak z nieba”, nie zaspokoją wszystkich potrzeb i trzeba będzie zacząć się ograniczać. Konieczność oszczędzania tylko wyjdzie wam na dobre, bo lubicie być nadmiernie szczodrzy i zanadto rozrzutni. Koniunkcja Marsa z Merkurym w znaku Panny w opozycji do Neptuna podpowiada, że nie cofniecie się przed niczym, aby zrealizować swoje marzenia. Po 22 września, kiedy Słońce opuści znak Panny i wkroczy do Wagi, staniecie się bardziej towarzyscy i mobilni, nadal jednak sprawy finansowe dominować będą w myśleniu i działaniu. Pozostańcie rozważni pod koniec tygodnia, bo nie ma takiej sumy, jakiej nie moglibyście wydać, jeśli tylko znajdzie się w zasięgu waszych możliwości.

Horoskop na sierpień 2017 dla Lew

Słońce w koniunkcji z Marsem w waszym znaku w pierwszej dekadzie sierpnia obdarzy Lwy ponadprzeciętną dawką energii, co łatwo może zamienić się w ataki zniecierpliwienia a nawet agresji. Starajcie się przeprowadzać swoja wolę w sposób stonowany i obiektywny, jeśli chcecie uniknąć konfliktów. Jednocześnie skierujcie uwagę na zdobywanie laurów w każdym rodzaju konkurencji. Planety wam sprzyjają, szczególnie sekstyl Słońca do Jowisza, pod wpływem którego pozostaniecie między 5 a 15 sierpnia, zapowiada zwycięstwa i sukcesy w każdej dziedzinie, sprzyja też podróżom zagranicznym oraz rozpoczynaniu wszelkiego rodzaju szkoleń i kursów, rozwijających nowe hobby i zainteresowania. Jednak pełnia i zaćmienie Księżyca w znaku Wodnika, do którego dojdzie 7-8 sierpnia, może pozbawić was obiektywizmu i wywołać emocje, nad którymi trudno zapanować. Merkury w znaku Panny w sekstylu do Wenus między 5 a 13 sierpnia wpłynie korzystnie na sprawy finansowe, kiedy jednak między 9 a 17 sierpnia Merkury ustawi się w opozycji do tworzącego iluzję Neptuna, może się okazać, że „nie wszystko złoto co się świeci”, zwłaszcza że Merkury od 13 sierpnia wchodzi w ruch wsteczny – uważajcie, aby nie zgubić portfela lub karty kredytowej, zrezygnujcie też do końca miesiąca z zakupu sprzętu elektronicznego, jeśli nie chcecie go nieustannie naprawiać. Słońce w trygonie do Saturna między 8 a 17 sierpnia sprawi, że nowe hobby okaże się trwałe, pomoże też umocnić więzi z dziećmi oraz osobami bliskimi sercu. W dniach 15 – 23 sierpnia Słońce utworzy trygon do Urana, możecie nagle trafić na korzystne „last minute” i wybrać się w podróż marzeń lub doznać innego rodzaju zaskoczenia, które zafunduje nieprzewidywalny Uran. 21 sierpnia, podczas nowiu w waszym znaku, połączonym z zaćmieniem Słońca, zachowajcie szczególną ostrożność, unikajcie ryzykownych przedsięwzięć i zrezygnujcie z ważnych życiowych decyzji, bo możecie ich potem żałować. Kiedy 23 sierpnia Słońce opuści wasz znak i wkroczy do Panny, sprawy finansów nabiorą znaczenia, unikajcie jednak niepewnych inwestycji dopóki Merkury się cofa. Po 26 sierpnia, kiedy do waszego znaku zawita powabna i zasobna Wenus, otworzycie się na miłość, dostatek i korzystanie z przyjemności życia. Koniunkcja Słońca z Merkurym, do której dojdzie 25-26 sierpnia, zapowiada poprawę zasobności portfela, zwrot inwestycji lub inny rodzaj poprawy sytuacji finansowej.

Horoskop na lipiec 2017 dla Lwa

Do 23 lipca, dopóki Słońce przebywa w znaku Raka, nie liczcie na taryfę ulgową, czeka was wiele wysiłku, jaki trzeba włożyć w naprawę stosunków w pracy. Pilnujcie się, bo za waszymi plecami trwa walka o wpływy. Zostaniecie poddani weryfikacji, wasza wydajność spadnie, bo dysponujecie obecnie mniejszym zasobem energii, niż zwykle. Pierwsza dekada miesiąca minie jednak w miarę spokojnie, jeśli skupicie się na realizacji marzeń, dobrze wam zrobi w tym czasie urlop i odpoczynek od zgiełku dnia codziennego. Trygon Słońca do Neptuna pozwoli skorzystać z dobrodziejstw medytacji i nawiązać kontakt z własnym wnętrzem, natomiast kwadratura Słońca z Jowiszem stworzy szansę na udane, chociaż wymagające wysiłku podróże zagraniczne. Ruchliwości sprzyja także obecność Merkurego między 6 a 26 lipca.

W dniach 5-15 lipca, kiedy Słońce ustawi się w opozycji do Plutona, zostaniecie poddani presji trudnej do wytrzymania, niektóre Lwy zaczną narzekać na bóle kręgosłupa, korzystne okaże się rozpoczęcie terapii, nie lekceważcie sygnałów, jakie wysyła do was przeciążony organizm. Nadmiar obowiązków da się we znaki i ciało wręcz wymusi odpoczynek, jeśli sami nie zdecydujecie się wrzucić na luz.

W dniach między 16 a 20 lipca, podczas trygonu Wenus do Jowisza, czeka was mnóstwo atrakcji, niezliczona ilość spotkań towarzyskich, szereg okazji do wykorzystania. Starajcie się zachować spokój, jeśli ktoś zechce sprowokować was do działań impulsywnych lub agresywnych, miejcie oczy szeroko otwarte, bo nie wszyscy są wam życzliwi.

Kiedy 20 lipca do waszego znaku wtargnie Mars, staniecie się bardzo aktywni, natomiast gdy 23-go wkroczy tam również Słońce, odzyskacie energię, zapał i chęć do działania. To dobry moment, żeby nadrobić zaległości w każdej dziedzinie. Koniunkcja Marsa ze Słońcem uczyni z was jednak osoby skłonne do ataku, nie dacie sobie w kaszę dmuchać, ego upomni się o swoje prawa i skłoni was do działań agresywnych, jeśli tylko ktoś nadepnie wam na odcisk. Między 22 a 26 lipca Merkury w trygonie do Urana pozwoli rozwiązać najbardziej zawiłe problemy, wpadniecie na szereg znakomitych pomysłów, zdobędziecie uznanie i prestiż. Ostatnie dni miesiąca przyniosą poprawę finansów i pozwolą nawiązać korzystne przyjaźnie.

Horoskop na czerwiec 2017 dla Lwa

Do 21 czerwca promienny władca waszego znaku przebywa w przyjaznym znaku Bliźniąt, co powinno zaowocować pozytywnym nastawieniem do życia i rozwojem zdolności intelektualnych. Trygon Słońca do Jowisza, pod wpływem którego pozostaniecie między 1 a 8 czerwca, dodatkowo zwiększy szanse na poszerzenie horyzontów, wpłynie również korzystnie na odbywanie podróży zarówno mentalnych, jak i rzeczywistych. To znakomity czas na wyjazdy zagraniczne, a także planowanie udanych wakacji, nawet jeśli urlop przypada w późniejszym terminie. Kwadratura Słońca do Neptuna w Rybach ostrzega równocześnie przed oszustami, zachowajcie więc ostrożność w pierwszym tygodniu czerwca podpisując umowy i zobowiązania. Potrzeba realizacji marzeń okaże się prawdopodobnie silniejsza, niż ostrzeżenia, skorzystacie więc z każdej okazji, aby przybliżyć się do pożądanego celu, a okazja ku temu pojawi się dzięki koniunkcji Wenus z nieprzewidywalnym Uranem.

6 czerwca Wenus opuści znak Barana i wkroczy do Byka, co w przypadku niektórych Lwów może zaprocentować podwyżką, natomiast już następnego dnia Merkury przesunie się do przyjaznych Bliźniąt, rozum więc zacznie panować nad instynktami, co tylko wyjdzie wam na dobre. Trygon Merkurego do Jowisza, który działać na was będzie między 12 a 15 czerwca, wpłynie wybitnie korzystnie na wasze zdolności poznawcze, stworzy możliwość podróżowania i zwiedzania ciekawych miejsc, natomiast opozycja Słońca do Saturna w dniach 12 – 18 czerwca podsyci wasze zainteresowanie antykami, ruinami i pozostałościami starych miejsc kultu. W wyniku konieczności zajmowania się dziećmi lub osobami starszymi ominą was niektóre przyjemności, może trzeba będzie ograniczyć wydatki na hobby, ale ogólnie czas do 21 czerwca powinien minąć wam barwnie i radośnie.

Ostatnia dekada miesiąca natomiast spowoduje spadek energii i zmniejszy wytrzymałość na stresy. Słońce, Merkury i Mars w Raku wywołają konieczność zajęcia się problemami rodziny, być może trzeba będzie odwiedzić kogoś w szpitalu. Zadbajcie w tym czasie o zdrowie, nie przemęczajcie się, nie bierzcie kredytów i uważajcie na ukrytych wrogów, którzy rozsiewać zaczną plotki za waszymi plecami. Nie przejmujcie się tym za bardzo, po prostu wam zazdroszczą. Zajmijcie się pracą i zawodowymi obowiązkami, pójdzie wam to znakomicie.

Horoskop na maj 2017 dla Lwa

Do 20 maja, dopóki Słońce przebywa w znaku Byka, skupicie się na sprawach zawodowych, kariera okaże się w tym czasie najważniejsza. Problemy związane z komunikacją międzynarodową nurtować was będą do połowy miesiąca, ale od 4 maja możecie liczyć na to, że zaczną wreszcie iść we właściwym kierunku. Wolne Lwy urodzone w pierwszej dekadzie znaku odczują strzał Amora, który ugodzi prosto w serce, najpierw zrobi się romantycznie a potem bardzo namiętnie, to będzie romans gorący i zmysłowy. Lwy w związkach natomiast zaczną planować wakacje we dwoje, niektórzy złapią  „last minute” i zabiorą partnerkę lub partnera na wymarzony wyskok do ciepłych krajów, pod warunkiem oczywiście, że uda im się oderwać od absorbujących zadań w pracy. Między 5 a 15 maja trygon Słońca do Plutona doda wam bezkompromisowości i pozwoli pokonać konkurencję, okażecie się niezwyciężeni w sprawach zawodowych, natomiast trygon Marsa do Jowisza zapowiada sukcesy na polu międzynarodowym. Dla studentów i uczniów to dobry czas, aby przygotować się do egzaminów, jeśli tylko nie ulegniecie pokusie lenistwa, sukces macie zagwarantowany. Kiedy 20 maja Słońce opuści znak Byka i wkroczy do życzliwych Bliźniąt, przestaniecie tak bardzo przejmować się karierą i rzucicie się w wir życia towarzyskiego. Na randki zaczną się umawiać wolne Lwy, urodzone w pierwszej i drugiej dekadzie znaku, osoby w związkach natomiast zaczną toczyć spory ze swoimi partnerami na temat metod wychowawczych. Uznacie, że dzieci nie mogą zmniejszyć wam swobód, potrzebujecie przecież rozrywek, posiadanie dzieci wiąże się jednak nierozerwalnie z odpowiedzialnością i ograniczeniem przyjemności, więc jesteście pod tym względem na straconej pozycji. W ostatnim tygodniu maja dojdzie do spięć na tym tle szczególnie w rodzinach Lwów urodzonych w ostatniej dekadzie znaku. W ogóle zrobicie się kłótliwi i zaczniecie się czepiać partnera o byle co, horoskop radzi, abyście znaleźli więcej czasu na odpoczynek, bo zbyt wiele bierzecie na swoje barki, cierpi na tym zdrowie i odporność psychiczna.

Horoskop na kwiecień 2017 dla Lwa

Słońce w znaku Barana nastraja optymistycznie, nie zabraknie więc wam energii, przynajmniej do 20 kwietnia. Wiosenna aura sprzyja słonecznej naturze, uśmiech zacznie częściej gościć na waszej promiennej twarzy. 3 kwietnia Wenus wycofa się do znaku Ryb, sprawy miłosne przestaną zaprzątać wam głowę, a energię skierujecie na planowanie podróży, co zwykle należy do ulubionych zajęć Lwów.

W dniach między 5 a 12 kwietnia dostaniecie się pod wpływy napiętego układu planetarnego, który zapowiada problemy z przystosowaniem się do zmian, jakie was czekają. Starajcie się wrzucić na luz, w przeciwnym wypadku zapłacicie za to zdrowiem. Elastyczność jest w waszym przypadku kluczem do dobrego samopoczucia, nie zapominajcie o tym, kiedy poczujecie, że poddawani jesteście presji.

W sprawach związanych z nauczaniem, kontaktami międzynarodowymi oraz podróżami zagranicznymi, nastąpią zmiany, szczególnie po 11 kwietnia, kiedy Merkury zmieni bieg na wsteczny. Pełnia, do której dojdzie tego dnia w znaku Wagi, uświadomi wam zarówno możliwości, jak i trudności, jakie napotkacie w tej dziedzinie. Koniunkcja Słońca z Uranem w Baranie, w trygonie do Saturna zapowiada sprzeczne tendencje –  niespodziewane zmiany, jakich doświadczycie, okażą się w konsekwencji korzystne dla was w dalszej perspektywie, dotyczy to zarówno spraw związanych z edukacją, jak i kontaktów międzynarodowych. Lwy związane niezobowiązującą relacją zapragną ją zalegalizować, nie zapominajcie jednak, że zarówno Merkury (od 11-go do końca miesiąca) jak i Wenus (od 1 do 16 kwietnia) cofają się, nie jest to więc dobry moment na odważne decyzje czy miłosne deklaracje, możecie spotkać się z odrzuceniem, przemyślcie więc ponownie swoje intencje i poczekajcie do przyszłego miesiąca, kiedy sytuacja na niebie się ustabilizuje i zarówno Wenus, jak i Merkury zaczną was wspierać – dotyczy to szczególnie Lwów urodzonych w ostatniej dekadzie znaku.

20 kwietnia Słońce zmieni znak, opuści ognistego Barana i wkroczy do ziemskiego i praktycznego Byka, zaczniecie więcej uwagi poświęcać sprawom zawodowym. Nów w Byku, do którego dojdzie 26 kwietnia, zapowiada początek nowego projektu lub pracy, która wiązać się będzie z finansami lub ubezpieczeniami, może to również być ciekawa inwestycja lub propozycja zawodowej współpracy.

Horoskop na marzec 2017 dla Lwa

Do 20 marca Słońce przebywa w znaku Ryb, co nastraja was smętnie i nostalgicznie. Zamiast rozpamiętywać dawne sukcesy planety proponują rozejrzeć się wokół, bo tuż rogiem czeka ekscytujący romans, a nawet miłość. Wenus, Mars i Uran nie pozostawią nikogo obojętnym, szczególnie wolne Lwy mogą liczyć na szalone noce i gorące randki, natomiast osoby w związkach mają szansę ponownie rozniecić przytłumiony codziennością ogień. Odezwie się także dawna miłość, korzystajcie z szansy do 10 marca, dopóki Mars przebywa w Baranie, zachęcając do aktywności w każdej dziedzinie. W sprawach międzynarodowych nastąpi małe zamieszanie, planowany wyjazd może nie dojść do skutku, ale nie martwcie się, nic jeszcze nie jest stracone.

W okolicach 12 marca, podczas pełni w znaku Panny, starajcie się zapanować nad wydatkami, zróbcie listę niezbędnych zakupów i tego się trzymajcie, inaczej pieniądze popłyną wartkim strumieniem.  W dniach 14 – 20 marca, w czasie kiedy znajdziecie się pod wpływem kwadratury Słońca do Saturna, wszystko wydawać się będzie zbyt trudne i odniesiecie wrażenie, że okoliczności sprzysięgły się przeciwko wam, uniemożliwiając korzystanie z tego, co sprawia największą przyjemność. Zamiast się wściekać, starajcie się narzucić sobie dyscyplinę, aby jak najprędzej  uporać się z obowiązkami, możecie być pewni, że po 20 marca, kiedy Słońce opuści Ryby wstąpi do Barana, odzyskacie energię i wigor, a życie nabierze jaśniejszych barw.

Wiosna zachęci was do zadbania o formę, lepiej wam zrobi praca w ogrodzie lub długi spacer niż czas spędzony na siłowni w zamkniętej sali. W dniach 23 – 28 zapali się zielone światło dla miłości, znów zrobi się radośnie i seksownie, posypią się randki i spotkania towarzyskie, na których błyszczeć będziecie jak prawdziwe Słońce. Pod koniec miesiąca niektóre Lwy zmienią plany wakacyjne, inne wpadną na znakomite pomysły, związane z podróżami zagranicznymi. Nów w znaku Barana, do którego dojdzie 28 marca, rozpocznie nowy etap w życiu, związany z relacjami międzynarodowymi, kontaktami z osobami obdarzonymi społecznym zaufaniem oraz szeroko pojętym kształceniem.

CM2017_789x158px

Horoskop na luty 2017 dla Lwa

Od 3 lutego Wenus w przyjaznym dla was znaku Barana zapewni moc wrażeń Lwom nie posiadającym jeszcze obrączek, szczególnie tym urodzonym w pierwszej dekadzie znaku. Pierwszy tydzień miesiąca minie pod znakiem podbojów, randek i dobrej zabawy. Nie siedźcie w domu, bywajcie na imprezach, spotkaniach towarzyskich, bo gdzieś tam czeka na was wspaniała przygoda, może to tylko romans, ale może też być miłość na całe życia, w każdym razie zapowiada się nie tylko ciekawie, ale również zmysłowo.

Od 6 do 15 lutego Słońce w trygonie do Jowisza i sekstylu do Urana napełni was pozytywną energią, poprawi humor, zachęci do podróży krótszych i dalszych, pozwoli rozwinąć kontakty międzynarodowe i nawiązać interesujące przyjaźnie. Lwy pozostające w związkach powinny w tym czasie okazać więcej zainteresowania swoim połówkom, na pewno nie pożałują, bo partner odwzajemni się nie tylko lojalnością i wsparciem, ale okaże się także najlepszym kompanem do dobrej zabawy. Trwałość związków podkreśli sekstyl Słońca do Saturna, pod wpływem którego pozostaniecie między 10 a 18 lutego. Dla osób urodzonych w ostatniej dekadzie znaku te dni mogą okażą się bardzo znaczące, mogą nawet zaowocować zaręczynami lub informacją o narodzinach potomka. To będą jedne z piękniejszych Walentynek w waszym życiu, zróbcie wszystko, aby nie spędzić ich samotnie, warto sprawić przyjemność najbliższej wam osobie, ten dzień na długo pozostanie w pamięci obydwojga. Los może wam również sypnąć jakimiś ekstra pieniędzmi, może to być podwyżka, większa premia lub dobrze płatne dodatkowe zadanie.

Kiedy 18 lutego Słonce opuści znak Wodnika i wkroczy do znaku Ryb, powinniście więcej uwagi poświęcić zdrowiu. W dniach 21-22 lutego, podczas koniunkcji Słońca z Południowym Węzłem Księżycowym, dadzą o sobie znać jakieś stare, niewyleczone dolegliwości. Ostatni tydzień lutego okaże się dla niektórych Lwów, szczególnie urodzonych między 8 a 12 sierpnia, wyjątkowo niekorzystny – aby uniknąć ataku grypy z wysoką gorączką starajcie się nie przebywać w miejscach, gdzie bywają chorzy, zadbajcie też o odpowiednią porcję witamin w diecie i nie zapominajcie o badaniach kontrolnych.

Podczas nowiu Księżyca, połączonego z częściowym zaćmieniem Słońca, do którego dojdzie 26 lutego, starajcie się powstrzymać od nieprzemyślanych działań, brakować wam bowiem będzie dystansu. Nie wszystkie informacje, jakie do was dotrą, okażą się prawdziwe, nadmierne emocje zakłamują rzeczywistość. Zanim podejmiecie jakiekolwiek decyzje, dajcie sobie czas na zastanowienie.

CM2017_789x158px