Archiwa kategorii: Lew – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Lwa 14 – 20 października 2019

Kwadratura Słońca w Wadze do Plutona w Koziorożcu, pod wpływem której pozostaniecie w pierwszej połowie tygodnia, zmusi was do określenia priorytetów, którymi powinniście kierować się w najbliższym czasie. Pewien rodzaj przymusu i napięcie z tym związane odbije się na zdrowiu, szczególnie na systemie trawiennym, uważajcie więc na to, co kładziecie na talerz i nie stawiajcie spraw na ostrzu noża. Od poniedziałku do niedzieli aspekty Merkurego w Skorpionie do Saturna, Neptuna i Plutona, pozwolą oczyścić atmosferę w rodzinie, a szczera rozmowa i ujawnienie skrywanych tajemnic zadziała na wszystkich terapeutycznie. W czwartek i piątek, kiedy Księżyc przebywał będzie w życzliwym znaku Bliźniąt, warto spotykać się z przyjaciółmi oraz ludźmi, od których zależy wasza przyszłość.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Lwa 7 – 13 października 2019

Na początku tygodnia kwadratura Słońca do Saturna odbije się niekorzystnie na zdrowiu Lwów lub osób starszych w otoczeniu. Zadbajcie o kręgosłup, nie róbcie nic ponad siłę, starajcie się zrelaksować, bo opozycja Merkurego do Urana wpłynie negatywnie na stan waszych nerwów. Od środy atmosfera się poprawi, ponieważ zacznie na was działać sekstyl Słońca do Jowisza, spojrzycie więc na świat w jaśniejszych barwach, otrzymacie dobre wiadomości lub wybierzecie się w podróż. Koniec tygodnia zapowiada się bardzo emocjonująco, ponieważ w niedzielę dojdzie do pełni Księżyca w znaku Barana, wydarzeniu temu towarzyszyć będzie opozycja Wenus w Skorpionie do Urana w Byku oraz zmienne aspekty Słońca – z jednaj strony stwarzający okazje i przynoszący powodzenie sekstyl z Jowiszem, z drugiej strony napięta kwadratura z pełnym pasji Plutonem – trzymajcie nerwy na wodzy i nie dajcie się sprowokować, kierujcie się przede wszystkim rozsądkiem.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Lwa 30 września – 6 października 2019

Słońce, Wenus, a także Merkury przebywają w życzliwym znaku Wagi, zachęcając was do rozszerzenia kontaktów towarzyskich oraz okazywania bliskim miłości. W pierwszej połowie tygodnia kwadratura Wenus do Plutona skłoni was do zainteresowania się swoim stanem zdrowia, dobrze zrobić badania i zatroszczyć się o własny komfort. W czwartek Merkury zmieni znak, opuści Wagę i wkroczy do Skorpiona, kierując waszą uwagę na sprawy zabezpieczenia przyszłości, w piątek natomiast Mars przesunie się do Wagi, aktywizując szeroko pojętą współpracę intelektualną. Wszystkie ważne sprawy starajcie się załatwić do piątku, ponieważ już w czasie weekendu i na początku przyszłego tygodnia dostaniecie się pod wpływ kwadratury Słońca do Saturna oraz Węzłów Księżycowych, co wiąże się z ograniczeniami i trudnościami, szczególnie w kontaktach z urzędnikami i starszymi osobami.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Lwa 23 – 29 września 2019

W poniedziałek Słońce wkroczy do życzliwego znaku Wagi, w którym przebywa już dobrotliwa Wenus i ruchliwy Merkury. Kwadratura Wenus do Saturna zmusi was w pierwszej połowie tygodnia do ograniczeń wywołanych niedyspozycją zdrowotną, jednak sekstyl Merkurego do Jowisza przyniesie dobre wiadomości, szczególnie w dziedzinie finansów, więc humor szybko wam się poprawi. Powiodą się plany związane z podróżami zagranicznymi, będziecie się cieszyć z sukcesów dzieci. Weekend zapowiada się jeszcze lepiej, gdyż przebywająca w swoim znaku Wenus utworzy sekstyl do Jowisza w Strzelcu – obie planety są mocne i przebywają w przyjacielskich znakach, mogą więc przynieść szansę na miłość, wygraną na loterii, zapowiedź dobrobytu. Nów Księżyca w życzliwej Wadze oznacza początek nowego projektu artystycznego, narodziny miłości, a nawet w niektórych przypadkach powiększenie rodziny.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Lwa 16 – 22 września 2019

Trygon Marsa do Pluton doda wam sił oraz wytrwałości, szczególnie w staraniach o poprawę formy. To znakomity moment na zmianę trybu życia, zastosowanie nowej diety, zadbanie o zdrowie. Sportowcy oraz osoby ambitne podejmą się wielkich wyzwań, nie zabraknie wam ani chęci, ani energii, aby pokonać konkurencję. Niektóre Lwy rozpoczną usilne starania o zdobycie dodatkowych środków pieniężnych, szczególnie środa i czwartek okażą się sprzyjające dla spraw finansowych. Pobyt Wenus i Merkurego w znaku Wagi zapowiada dobre wiadomości oraz spotkania, które okażą się przyjemniejsze, niż przypuszczaliście. Kwadratura Jowisza do Neptuna ostrzega jednak przed nadmiernymi oczekiwaniami, unikajcie też niepewnych interesów oraz różnego rodzaju spekulacji.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Lwa 9 – 15 września 2019

Słońce w opozycji do Neptuna ostrzega przed nierozważnymi decyzjami finansowymi, szczególnie w poniedziałek i wtorek, każdą umowę przeczytajcie przynajmniej dwa razy, zanim podpiszecie, uważajcie też na niepewne inwestycje i tzw. „złote interesy”. Także kwadratura Marsa do Jowisza wpłynie na potrzebę wygranej lub zdobycie dodatkowych środków finansowych, nie bądźcie „w gorącej wodzie kąpani”, pieniądze nadejdą, ale w późniejszym terminie. Pod koniec tygodnia trygon Słońca do Plutona wskazuje na owocną współpracę z podwładnymi lub wykonawcami waszych zleceń, powinniście się jednak sami zaangażować w wykonanie zadania. To samo dotyczy spraw zdrowia, słuchajcie lekarza i stosujcie zaleconą terapię. W piątek i w sobotę pełnia Księżyca w znaku Ryb wywoła emocje związane z potrzebą realizacji marzeń i zdobycia na nie środków finansowych.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku