Archiwa kategorii: Lew – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Lwa 26 października – 1 listopada 2020

Tydzień zapowiada się energetycznie, szczególnie jego druga połowa. W środę do życzliwej Wagi zawitają dwie planety – Wenus i wycofujący się ze Skorpiona Merkury, co znacznie poprawi komunikację. Otrzymacie wiele dowodów wsparcia, poznacie nowe osoby, pomimo szalejącej epidemii jeszcze bardziej otworzycie się na ludzi. Niektóre wolne Lwy mają szansę nawiązać inspirujący romans. Oczywiście na rozpoczynanie ważnych przedsięwzięć warto poczekać do 3 listopada, kiedy Merkury zmieni bieg na prosty. W sobotę dojdzie do pełni Księżyca w koniunkcji z wybuchowym Uranem w znaku Byka, może być nerwowo i nieprzewidywalnie zarówno w pracy, jak i w domu. Niektóre Lwy odczują nawrót dolegliwości w czasie weekendu, kiedy Merkury utworzy kwadraturę z Saturnem, temat zdrowia okaże się istotny i wpłynie na ograniczenia w komunikacji lub poruszaniu się.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy

Horoskop tygodniowy dla Lwa 19 – 25 października 2020

Na początku tygodnia napięte kwadratury Słońca do Saturna oraz Marsa do Jowisza wzbudzą zwiększony niepokój w związku z rozwojem epidemii. Niektóre Lwy mogą też zacząć narzekać na opiekę zdrowotną lub odczują nawrót przewlekłych dolegliwości. Dbajcie o siebie i unikajcie działań ponad siły, za kierownicą zachowajcie ostrożność. Opozycja Merkurego do Urana może wywołać w poniedziałek i wtorek zdenerwowanie, stresy pojawią się w domu lub w pracy, niektórym osobom trudno będzie pogodzić te dwie dziedziny życia. Finanse w tym tygodniu zdecydowanie się poprawią dzięki trygonowi Wenus do Jowisza, ale ostatecznie wydatki okażą się większe niż wpływy i pokryją zaległe potrzeby budżetowe. W piątek Słońce zmieni znak i wkroczy do Skorpiona, wywołując wspomnienia, związane z przeszłością oraz członkami rodziny, którzy odeszli. Z wielkim zaangażowaniem zajmiecie się przygotowaniami do zbliżającego się Święta Zmarłych.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy

Horoskop tygodniowy dla Lwa 12 – 18 października 2020

Słońce w znaku Wagi utworzy w tym tygodniu opozycję z Marsem oraz kwadratury z Plutonem i Saturnem w Koziorożcu, co zapowiada kolejną falę trudności i ograniczeń związanych z chorobami oraz służbą zdrowia. W poniedziałek i wtorek łapcie okazję do zarobku, jeśli tylko się pojawi, ponieważ od środy Merkury w Skorpionie zmieni bieg na wsteczny, zmuszając was do wycofania się z niektórych umów lub planowanych aktywności. Nów Księżyca w towarzyskiej Wadze, do którego dojdzie w piątek, zapowiada początek aktywności w mediach, osoby, które do tej pory tego nie zrobiły, zaczną promować się w internecie. Uważajcie na zdrowie, unikajcie pośpiechu i zaakceptujcie ograniczenia, które odczujecie w czasie weekendu.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy