Archiwa kategorii: Lew – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Lwa 19 – 25 lutego 2018 roku

Planety w znaku Ryb skłaniają do zastanowienia nad sprawami ostatecznymi, duchowymi oraz pozamaterialnymi. Niektóre Lwy odczują potrzebę izolacji lub ucieczki od rzeczywistości – jeśli zdecydujecie się zagłębić w świat wewnętrzny, unikajcie przy tym alkoholu oraz innych używek, bo możecie zagubić się w labiryncie własnych uczuć. To, co na pewno się powiedzie znakomicie, to kontakt z każdym rodzajem sztuki, bez względu na to, czy wystąpicie w charakterze twórcy, czy też odbiorcy. Osoby zakochane mogą błądzić, niesłusznie posądzając partnera o brak lojalności, przestańcie sobie wyobrażać przewinienia, które nigdy nie zaistniały. W sprawach finansowych zachowajcie ostrożność, aby nie brać iluzji za rzeczywistość, niektóre wasze marzenia są nierealne.

Horoskop tygodniowy dla Lwa 12 – 18 lutego 2018 roku

Starajcie się w tym tygodniu nie narażać swoim partnerom życiowym lub biznesowym, nawet jeśli będziecie przekonani o swojej racji, kwadratura Słońca do Jowisza podpowiada bowiem, że będziecie mieć skłonność do przeceniania własnej osoby, a zaćmienie Słońca w przeciwległym znaku Wodnika, pod wpływem którego pozostaniecie w czwartek i piątek, zapowiada brak rozeznania emocjonalnego w sprawach dotyczących partnera. Słońce w sekstylu do Urana sprawi jednak, że z każdej sytuacji wyjdziecie obronną ręką, jeśli postawicie na innowacyjne rozwiązania i zaakceptujecie odmienny od własnego punkt widzenia. Powiodą się spotkania w gronie przyjaciół, a życie towarzyskie znacznie się ożywi. W niedzielę zarówno Słońce, jak i Merkury, opuszczą przeciwległy znak Wodnika i wkroczą do znaku Ryb, nadejdzie czas odpoczynku i ładowania akumulatorów.

Horoskop tygodniowy dla Lwa 5 – 11 lutego 2018 roku

Wielkimi krokami zbliża się ekscytujący romans do Lwów nie posiadających pary, również osoby w stałych związkach poczują się „zaświergolone” i skłonne do miłosnych harców ze swoim partnerem. Wiadomości z zagranicy okażą się bardzo korzystne, również plany wakacyjne zaczną się w tym tygodniu krystalizować. Niektóre Lwy nieoczekiwanie wybiorą się w podróż, co wiązać się będzie ze zmianą niektórych planów i wywołać może frustrację, ale ostatecznie wszystko ułoży się dobrze. Słuchajcie partnerów życiowych i nie podejmujcie samodzielnie decyzji, bo może się to obrócić przeciwko wam w przyszłym tygodniu, kiedy nastąpi zaćmienie Słońca w waszym znaku, polegajcie na zdaniu partnera, dobrze na tym wyjdziecie. Tydzień sprzyja rozpoczęciu nauki lub zapisaniu się na kurs, który podniesie wasze kwalifikacje.

Horoskop tygodniowy dla Lwa 29 stycznia – 4 lutego 2018 roku

Słońce i Wenus, a od czwartku również Merkury, przebywające w przeciwległym znaku Wodnika, nadal sprzyjają skutecznym negocjacjom, nie jest to jednak dobry moment na podejmowanie ostatecznych zawodowych lub biznesowych decyzji, ponieważ Słońce, znajdując się „na wygnaniu”, osłabia was i sprawia, że skłonni jesteście wybrać raczej cudze dobro niż własne. W relacjach partnerskich jest to znakomita okazja, aby okazać bliskiej osobie jak wiele dla was znaczy, w układach biznesowych jednak taka postawa może spowodować znaczne straty. Szczególnie dni od wtorku do czwartku osłabią was emocjonalnie, pozostawać bowiem będziecie pod wpływem pełni oraz zaćmienia Księżyca w waszym znaku,  starajcie się więc nie poruszać drażliwych kwestii i nie wywołujcie konfliktów, bo sami na tym najwięcej stracicie.