Archiwa kategorii: Lew – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Lwa 18 – 24 września 2017

Jeszcze do środy w waszym znaku przebywa radosna Wenus w korzystnym aspekcie Urana, możecie więc liczyć na udane randki i interesujące znajomości. Niektóre Lwy zawrą niespodziewaną przyjaźń z obcokrajowcami lub osobami oryginalnymi i otwartymi na zmiany. Szczególną uwagę zwróćcie w tym tygodniu na stan finansów, który chwilowo nie przedstawia się najlepiej, starajcie się ograniczyć wydatki zamiast korzystać z kart kredytowych, bo wasze konto świeci pustkami.

Nów w Pannie, do którego dojdzie w środę, oznacza początek nowej inwestycji, zróbcie realny i przewidywalny budżet i trzymajcie się założeń, a wszystko pójdzie po waszej myśli, zwróćcie jednak uwagę na nieprzewidziane wydatki. Sytuacja nieco się poprawi od piątku, kiedy Słońce opuści znak Panny i wkroczy do Wagi, nie liczcie jednak na razie na kokosy.

Horoskop tygodniowy dla Lwa 11 – 17 września 2017

Miłość okaże się w tym tygodniu najważniejsza dla większości Lwów, nawet w stałych długoletnich związkach zaiskrzy jak za dawnych lat, poczujecie się odmłodzeni i radośni. Wolne Lwy rozsiewać zaczną wokół siebie aurę atrakcyjności, nikt się wam nie oprze, jeden uśmiech zjedna przychylność płci przeciwnej, randka będzie gonić randkę, możecie wręcz liczyć na nadmiar chętnych do tego, aby stać się miłością waszego życia. Nie zapominajcie słów Małego Księcia – dobrze widzi się tylko sercem! Łyżką dziegciu w tym miodzie okażą się finanse, niestety kwadratura Słońca w Pannie do Saturna w Strzelcu ograniczy wasze zapędy i zmusi do oszczędności, czego serdecznie nie znosicie. Mars wraz z Merkurym w Pannie zapowiadają moc wydatków, nad którymi trudno zapanować, więc powściągliwość pieniężna tylko wyjdzie wam na dobre.

Horoskop tygodniowy dla Lwa 4 – 10 września 2017

W poniedziałek działać będziecie szybko, a chwilami nawet agresywnie. Zdejmijcie nogę z gazu, jeśli chcecie uniknąć mandatu. Trygon Marsa i Merkurego w waszym znaku do Urana w Baranie może przynieść zmiany, do których jednak uda wam się szybko dostosować. Opozycja Słońca do Neptuna, pod wpływem której pozostaniecie do piątku, ostrzega przed nieprzemyślanymi transakcjami finansowymi, z zakupami poczekajcie do przyszłego tygodnia, kiedy do Panny wkroczy Merkury i pomoże w odniesieniu korzyści z zakupów oraz inwestycji. We wtorek Merkury w waszym znaku zmieni bieg na prosty, a trygon z Uranem zapewni dobre pomysły, sprawną komunikację i szybkość reakcji, pozwalającą zakończyć z sukcesem każdą sprawę, której się podejmiecie.

Horoskop tygodniowy dla Lwa 28 sierpnia – 3 września 2017

Wenus w Lwie doda wam wdzięku i seksapilu, wpłynie również pozytywnie na finanse. Mars nadal działa w waszym znaku, czyniąc was szybkimi, walecznymi i skłonnymi do zwady. W czwartek Merkury wycofa się do waszego znaku, utworzy koniunkcję z Marsem oraz trygon z Uranem – konfiguracja ta zwiastuje niespodziewane wydarzenie, w którym wielką rolę grać będzie szybkość reakcji, cięta riposta i błyskawiczne działanie. Słońce w Pannie w opozycji do Neptuna pod koniec tygodnia ostrzega przed osobami nieuczciwymi, opowiadającymi historie, które włożyć można między bajki. W czasie weekendu niektóre Lwy zajmą się twórczością, wybiorą się do teatru, kina lub na koncert. Osoby religijne natomiast przeżywać mogą chwile zwątpienia.