Archiwa kategorii: Lew – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Lwa 17-23 stycznia 2022

Poniedziałek i wtorek mogą okazać się emocjonujące, wpłynie na to zarówno pełnia Księżyca w Raku, jak i koniunkcja Słońca z Plutonem w Koziorożcu, warto zainteresować się stanem zdrowia, jeśli coś was niepokoi zróbcie niezbędne badania, ale nie przywiązujcie się zbytnio do postawionej diagnozy, bo przy cofającym się Merkurym może okazać się błędna lub badania trzeba będzie powtórzyć. Od wtorku do czwartku Księżyc w waszym znaku doda energii i skłoni do zajmowania się własnymi sprawami, jedynie w środę podczas opozycji Księżyca do Saturna możecie poczuć się zmęczeni lub wyczerpani, powstrzymajcie się więc od większych wysiłków. W czwartek Słońce wkroczy do przeciwległego znaku Wodnika, kierując uwagę na sprawy partnerskie. Księżyc w Pannie od czwartku do soboty zachęci do uporządkowania finansów, natomiast sobotni wieczór i niedzielę warto spędzić w ukochanych ramionach, do czego zachęci pobyt Księżyca w Wadze i trygon Wenus do Urana. W niedzielę koniunkcja Merkurego ze Słońcem w przeciwległym Wodniku skłoni do przeprowadzenia ważnych rozmów z partnerem, niektórych problemów jednak na razie nie da się rozwiązać.

Horoskop tygodniowy dla Lwa 10-16 stycznia 2022

Przez większość poniedziałku Księżyc w znaku życzliwego Barana skłoni was do intensywnego działania, od wieczora, kiedy zacznie przebywać w Byku, zapragniecie wrzucić na luz, ale we wtorek koniunkcja Księżyca z Uranem wam na to nie pozwoli, okaże się, że w pracy po długim weekendzie zostało znacznie więcej do zrobienia, niż przypuszczaliście. Od poniedziałku do środy korzystny aspekt Słońca z Neptunem trochę was rozleniwi i skłoni do marzeń na jawie, jednak kwadratura Marsa do Neptuna zmotywuje do działania, zapragniecie wyrazić się w sposób twórczy, korzystając z intuicji, trudno jednak będzie osiągnąć zamierzony cel. Od czwartku do soboty Księżyc w życzliwych Bliźniętach zaktywizuje życie towarzyskie, ale w piątek i sobotę liczcie się z konfliktami i kłótniami z partnerami życiowymi lub biznesowymi, na co wskazuje kwadratura Merkurego z Uranem. W sobotę Merkury zmieni bieg na wsteczny, przynajmniej do 4 lutego unikajcie  zawierania umów, podejmowania ważnych życiowych decyzji lub długotrwałych zobowiązań a także rozpoczynania nowych projektów. W sobotę wieczorem Księżyc wejdzie do znaku Raka, co was wyciszy i zachęci do spędzenia niedzieli w gronie rodzinnym, jednak odczujecie napięcie, wywołane nadchodzącą pełnią w Raku, ponieważ Słońce znajdzie się w koniunkcji z potężnym Plutonem – przygotujcie się na walkę wewnętrzną o priorytety, którymi powinniście kierować się w życiu.

Horoskop tygodniowy dla Lwa 3-9 stycznia 2022

W poniedziałek Księżyc w znaku Koziorożca zachęci do zrobienia porządków ze stanem zdrowia, warto wykonać kontrolne badania lub poddać się szczepieniu. Wieczorem Księżyc wejdzie do przeciwległego Wodnika a we wtorek rano utworzy koniunkcję z Merkurym, ktoś może was obudzić wczesnym telefonem, wieczorem  natomiast koniunkcja Księżyca z Saturnem popsuje wam humor, natraficie bowiem na ograniczenia, których się nie spodziewaliście. W środę i czwartek nastrój się poprawi za sprawą sekstylu Wenus do Neptuna, pojawi się nadzieja na większe zyski. W czwartek i piątek Księżyc w znaku Ryb pozwoli oddać się marzeniom o dalekich podróżach, pojawią się jednak różne pokusy, które można pokonać wchodząc na drogę duchowego i osobistego rozwoju, powiodą się medytacje oraz zaangażowanie w twórczą lub artystyczną działalność, warto wybrać się w te dni do teatru, kina lub na wystawę, obejrzeć dobry film lub zagłębić w wartościową literaturę. W sobotę i niedzielę koniunkcja Słońca z Wenus oraz tranzyt Księżyca przez życzliwy znak Barana zapewnią wam wyrazy uczuć ze strony najbliższych.

Horoskop tygodniowy dla Lwa 27 grudnia 2021 – 2 stycznia 2022

Tydzień kończący stary rok okaże się istotny dla waszego zdrowia, zarówno fizycznego, jak i psychicznego, ze względu na wyjątkowy układ planet. W poniedziałek i wtorek Księżyc w znaku Wagi zachęci do znalezienia kompromisów w nawet najtrudniejszych sytuacjach. Środa i czwartek okażą się bardziej emocjonujące, bowiem Księżyc w Skorpionie poruszy głębsze pokłady uczuć, dodatkowo koniunkcja Merkurego z Wenus i Plutonem wydobędzie na wierzch nie tylko problemy w relacjach osobistych, ale również wzbudzi kontrowersje w relacjach z podwładnymi, próba zastosowania presji lub szantażu emocjonalnego na niewiele się zda. Mars w sekstylu do Saturna wprowadzi porządek tam, gdzie do tej pory panował chaos. Księżyc w życzliwym Strzelcu poprawi atmosferę w sobotę i niedzielę, koniunkcja Księżyca z Marsem w noc sylwestrową zachęci do szalonej zabawy, natomiast trygon Słońca do Urana pozwoli naleźć rozwiązanie problemów zdrowotnych, a niedzielny nów Księżyca w znaku Koziorożca zapowiada początek nowej drogi kariery lub zmianę terapii.

Wszystkiego najlepszego w Nowym 2022 Roku!

Horoskop tygodniowy dla Lwa 20-26 grudnia 2021

Początek tygodnia zapowiada się ekscytująco ze względu na sekstyl Słońca do Jowisza w życzliwych znakach, możecie spodziewać się sukcesów dzieci lub spotka was jakaś przyjemność ze strony partnerów życiowych, również trygon Merkurego do Urana ma szansę przynieść propozycję nowej pracy, zlecenie lub projekt spełniający oczekiwania. We wtorek wieczorem Słońce zmieni znak, opuści życzliwego Strzelca i wkroczy do Koziorożca, uwagę więc skierujecie na sprawy zdrowotne. Kwadratura Saturna w przeciwległym znaku Wodnika do Urana w Byku, pod wpływem której pozostaniecie przez cały tydzień, skłoni do radykalnej zmiany, odrzucicie wszystko, co was ogranicza, uważajcie tylko, aby w drodze do wolności nie „wyrzucić dziecka z kąpielą”. W środę i czwartek Księżyc w waszym znaku poprawi humor i zachęci do sprawienia sobie przyjemności. W Wigilię rano Księżyc wejdzie do pracowitej Panny, zabierzecie się za ostatnie porządki i przygotowania, sekstyl Merkurego do Neptuna skłoni do składania zobowiązań, których nie będziecie w stanie dotrzymać, uważajcie też z nadmiarem jedzenia i picia, bo koniunkcja Wenus w fazie retro z Plutonem w Koziorożcu może przynieść niemiłe zdrowotne konsekwencje.

Wesołych, Radosnych i Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia