Archiwa kategorii: Lew – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Lwa 20 – 26 maja 2019

W poniedziałek jeszcze obracać się będziecie w temacie pracy, jaka was czeka, ale już od wtorku, kiedy Słońce wraz z Merkurym zmienią znak i wkroczą do przyjaznych Bliźniąt, wrzucicie na luz i postanowicie przestać zamartwiać się sprawami, na które nie macie wpływu. Znaczenia nabierze życie towarzyskie oraz kontakty z przyjaciółmi, zaczniecie odcinać kupony od znajomości, jakie zawarliście znacznie wcześniej. W drugiej połowie tygodnia Mars w sekstylu do Urana wymusi na was działania, do których nie mieliście do tej pory przekonania, ale wpadniecie na rewolucyjny pomysł, który pozwoli wykonać zadanie w sposób radykalny i korzystny dla innych, niekoniecznie dla was. Koniunkcja Południowego Węzła Księżycowego z Saturnem w Koziorożcu osłabi wasze zdrowie, uważajcie szczególnie na kręgosłup.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Lwa 13 – 19 maja 2019

Słońce jeszcze w tym tygodniu w znaku Byka skłoni was do intensywnej pracy, trudno będzie oderwać się od zobowiązań, tym bardziej, że trygon Słońca do Plutona obdarzy was niespożytą energią i zapewni siły do wykonania każdego zadania. Z łatwością pozbędziecie się tego, co już spełniło swoje zadanie, czas sprzyja porządkom i wyrzucaniu zbędnych rzeczy. Pod koniec tygodnia, kiedy Wenus wkroczy do Byka i utworzy koniunkcję z nieprzewidywalnym Uranem, możecie spodziewać się rewolucyjnych zmian w finansach, otrzymacie premię lub nowe zadanie do wykonania. Niektóre Lwy borykać się będą nadal z problemami zdrowotnymi, najwyższy czas zaprowadzić porządek w tej dziedzinie i zrobić niezbędne badania. Zakochane Lwy oraz single mogą liczyć na tydzień pełen randek i miłosnych zawirowań.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Lwa 6 – 12 maja 2019

W poniedziałek Merkury wkroczy do znaku Byka, a w środę utworzy koniunkcję z Uranem, zapragniecie dokonać rewolucyjnych zmian w pracy lub wpadniecie na pomysł, który posunie do przodu sprawy zawodowe, być może rozpoczniecie nowy, innowacyjny projekt lub postanowicie zmienić kierunek kariery. We wtorek kwadratura Wenus do Saturna utrudni relacje interpersonalne, ale zaraz potem Wenus utworzy trygon do Jowisza i kwadraturę do Plutona, więc koniec tygodnia zapowiada się obiecująco, intrygująco i namiętnie. Opozycja Marsa do Jowisza skieruje uwagę na sprawy związane z pobieraniem wiedzy oraz planowaniem wyjazdów zagranicznych, nic nie powstrzyma was przed sprawieniem sobie przyjemności. Trygon Słońca do Saturna, pod wpływem którego pozostaniecie pod koniec tygodnia, zapowiada rozpoczęcie długotrwałego projektu zawodowego.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Lwa 29 kwietnia – 5 maja 2019

Długi majowy weekend minie wam pracowicie, gdy inni będą odpoczywać, wy zadbacie o rozwój kariery i przygotujecie sobie pole do przyszłego działania. Słońce w znaku Byka sprzyja zabezpieczeniu zawodowemu i finansowemu, czas zachęca do intensywnej pracy, pomimo leniwej aury. Kwadratura Merkurego do Saturna na początku tygodnia utrudni kontakty z osobami starszymi i konserwatywnymi, unikajcie załatwiania w tym czasie spraw urzędowych. Trygon Merkurego do Jowisza w czasie weekendu pozwoli oderwać się od obowiązków i zająć się tym, co sprawia wam przyjemność, niektóre Lwy spakują manatki i z dnia na dzień wybiorą się w krótszą lub dłuższą eskapadę. Dbajcie o zdrowie i unikajcie nadmiernego wysiłku.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Lwa 22 -28 kwietnia 2019 roku

W pierwszej połowie tygodnia, kiedy pozostawać będziecie pod wpływem koniunkcji Słońca z Uranem w znaku Byka, możecie spodziewać się rewolucji w miejscu pracy. Niektóre Lwy postanowią zmienić kierunek swoich dążeń, zrewidują poglądy na temat kariery i postanowią robić coś zupełnie nowego i oryginalnego. W niektórych przypadkach kariera w sposób nieoczekiwany ruszy do przodu, wszystko wokół zacznie się zmieniać, pozostańcie czujni, aby nie zostać w tyle. W drugiej połowie tygodnia natomiast ulegniecie wpływom przyjaciół lub osób podzielających wasze pasje i i zainteresowania, które zaczną namawiać was do niepewnej inwestycji. Niektóre Lwy za wszelką cenę postanowią realizować swoje marzenia nie oglądając się na konsekwencje swoich decyzji, zwłaszcza finansowe.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Lwa 15 – 21 kwietnia 2019 roku

Pierwsza połowa tygodnia powinna być dla was bardzo szczęśliwa, do czego przyczyni się trygon Słońca do Jowisza, wyjątkowo korzystna konfiguracja, sprzyjająca praktycznie każdej sprawie, za jaką się weźmiecie. Warto zagrać w totolotka, brać udział w konkursach, starać się o pracę, bo macie szansę na wygraną, szczególnie jeśli urodziliście się w trzeciej dekadzie znaku (13-22.08). W środę do życzliwego znaku Barana wkroczy Merkury, staniecie się więc bardziej aktywni w kontaktach z przyjaciółmi, nawiążecie nowe znajomości, wszystkie sprawy przyspieszą. W piątek dojdzie do pełni Księżyca w znaku Wagi, emocje wezmą górę nad rozsądkiem, pozostańcie czujni, bo następnego dnia Słońce wkroczy do Byka i utworzy koniunkcję z nieprzewidywalnym Uranem – Lwy urodzone w pierwszej dekadzie znaku spędzą Święta Wielkiej Nocy w sposób odbiegający od zwyczaju.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku