Archiwa kategorii: Lew – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Lwa 25-31 stycznia 2021

To może być ważny tydzień dla wielu Lwów, ponieważ Słońce odbierze szereg napiętych i znaczących aspektów. Już we wtorek Słońce w Wodniku znajdzie się w kwadraturze z nieobliczalnym Uranem w Byku, co wpłynie energetyzująco na relacje zarówno osobiste, jak i zawodowe. Pojawią się różnice w podejściu do wyzwań oraz różnice zdań w grupie osób, z którymi współpracujecie, czekają was zaskakujące wydarzenia, którym trzeba będzie nagle stawić czoło. W czwartek dojdzie do pełni Księżyca w waszym znaku, a towarzyszyć jej będzie kwadratura z Uranem i Marsem w Byku oraz koniunkcja Słońca z Jowiszem – sytuacja dojrzeje do konfrontacji, pojawi się okazja, aby zdobyć coś, na czym wam zależy, staniecie się widoczni, macie szansę zdobyć popularność i zjednać sobie ludzi, nie obejdzie się jednak bez stresów.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy

Horoskop tygodniowy dla Lwa 18-24 stycznia 2021

We wtorek Słońce zmieni znak i wkroczy do przeciwległego Wodnika, rozpoczynając miesiąc, w którym istotne okażą się relacje partnerskie, zarówno osobiste, jak i biznesowe. Większość tygodnia jednak, a szczególnie okres od środy do piątku, może przebiegać burzliwie za sprawą napiętych aspektów między Jowiszem w Wodniku a Marsem i Uranem w Byku – od waszej dojrzałości zależy, czy dogadacie się w trudnych sprawach, wymagających niecodziennych rozwiązań. Zwłaszcza zawodowe projekty okażą się problematyczne, niektóre prace trzeba będzie zacząć od nowa, tracąc energię i włożony wcześniej wysiłek, co wywoła frustrację, unikajcie impulsywnego działania, aby szkody nie były jeszcze większe. Koniunkcja Słońca z Saturnem w przeciwległym znaku Wodnika osłabi życiową energię w sobotę i niedzielę, w czasie weekendu warto więc odpocząć lub znaleźć sobie twórcze zajęcie, w czym pomoże sekstyl Wenus do Neptuna.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy

Horoskop tygodniowy dla Lwa 11-17 stycznia 2021

Koniunkcja Merkurego z Jowiszem w przeciwległym znaku Wodnika, do której dojdzie w poniedziałek, przyniesie dobre wiadomości. Okaże się też znakomitą okazją do nawiązania ciekawych znajomości z osobami prominentnymi, które w przyszłości pomogą w karierze. We wtorek jednak zbytnia nerwowość może doprowadzić do kłótni z kimś w pracy. Problemy pojawią się, ponieważ wasze działania napotkają opór i sprzeciw przełożonych lub wystąpią ograniczenia w dostępie do finansowych zasobów. Tymczasem nów Księżyca w koniunkcji z Plutonem w znaku Koziorożca, do którego dojdzie w środę, zapowiada początek nowego zawodowego projektu, wymagającego wysiłku, a nawet narażenia się na niebezpieczeństwo, dającego jednak szanse na spore zyski.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy