Archiwa kategorii: Lew – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Lwa 17 – 23 lipca 2017

Jeszcze do czwartku możecie czuć się osłabieni, czepliwi i ogólnie niezadowoleni z otaczającej rzeczywistości, kiedy jednak Mars wkroczy do waszego znaku nabierzecie ochoty do działania. Przynajmniej do soboty wstrzymajcie się jeszcze przed sportowymi wyzwaniami, bo dopiero kiedy Słońce opuści Raka i wkroczy do znaku Lwa poczujecie się jak królowie życia. Weekend zapowiada początek ważnego przedsięwzięcia, być może zaczniecie uprawiać jakiś rodzaj sportu lub otrzymacie awans, który skłoni do bardziej wytężonej pracy. Trygon Wenus w Bliźniętach do Jowisza w Wadze zachęca do wzięcia w tym tygodniu urlopu, sprzyja wszelkim podróżom dużym i małym, pakujcie więc walizki lub plecaki i wyruszajcie, gdzie oczy was poniosą.

Horoskop tygodniowy dla Lwa 10 – 16 lipca 2017

Horoskop radzi odpuścić sobie próbę podporządkowania sobie podwładnych, również pertraktacje z wykonawcami zleconych robót okażą się mało konstruktywne, szczególnie na początku tygodnia. Możecie natomiast liczyć na dobry kontakt z przyjaciółmi, dogadacie się z osobą bliską sercu praktycznie w każdej dziedzinie, dobrze wam zrobi kontakt z każdym rodzajem sztuki, szczególnie z literaturą piękną, ponieważ w waszym znaku przebywa Merkury w dobrej konfiguracji z Wenus. Pod koniec tygodnia oczekujcie szczególnie rozwijających wydarzeń, czas sprzyja międzynarodowym kontaktom, podróżom zagranicznym, poszerzaniu horyzontów. Zdobywajcie wiedzę o innych krajach, niedługo bardzo się wam to przyda.

Horoskop tygodniowy dla Lwa 3 – 9 lipca 2017

Starajcie się w tym tygodniu dużo odpoczywać, nie przejmujcie się tym, na co nie macie wpływu. Unikajcie czynności wyczerpujących, bo dysponujecie mniejszym niż zwykle zasobem energii, pobyt Słońca w Raku zwykle was osłabia, tym razem dodatkowo inne napięte aspekty spowodują uczucie zmęczenia. Od środy w waszym znaku przebywać zacznie planeta Merkury, to znakomita okazja, aby wybrać się w podróż, sięgnąć po ulubioną lekturę, wybrać się na spacer. Trygon Słońca do Neptuna zachęci do oderwania się od obowiązków, skłoni do medytacji oraz rozwoju każdego rodzaju twórczości. Tydzień może być trudny zdrowotnie, wybierzcie się do lekarza, zróbcie niezbędne badania, a w czasie weekendu kontrolujcie emocje, bo pełnia przyprawi was o prawdziwy zawrót głowy.

Horoskop tygodniowy dla Lwa 26 czerwca – 2 lipca 2017

W pracy poczujecie się docenieni,  czeka was podwyżka lub ekstra premia, nie chwalcie się jednak za bardzo swoimi osiągnięciami, bo za waszymi plecami trwa walka o władzę. Zajmijcie się raczej domem, rodziną, starajcie się więcej czasu poświęcić najbliższym, wysłuchajcie ich potrzeb – to dobry tydzień, aby zrobić sobie urlop od wszystkiego i ukryć się samemu lub z partnerem w jakiejś głuszy nad wodą. W połowie tygodnia mogą pojawić się problemy zdrowotne, ale szybko miną, wystarczy, że dwa lub trzy dni odpoczniecie od nadmiaru obowiązków. Zatroszczcie się o swoich czworonożnych przyjaciół, sprawdzajcie, czy nie złapały kleszcza, otoczcie ich większą niż zwykle opieką, bo niektóre będą niedomagać.

Horoskop tygodniowy dla Lwa 19 – 25 czerwca 2017

Poniedziałek i wtorek miną szybko, czeka was wiele zaskakujących wydarzeń. Macie ostatnio więcej ukrytych wrogów, niż przypuszczacie, starajcie się więc nie narażać osobom, od których zależy wasza kariera. Nie opowiadajcie o swoich sukcesach czy planowanych podróżach zagranicznych, bo wzbudzicie zazdrość otoczenia, szczególnie od środy, kiedy zarówno Słońce, jak i Merkury wkroczą do znaku Raka, osłabiając was energetycznie. Wolne Lwy urodzone w drugiej dekadzie znaku spotkają w miejscu pracy osobę, która zawróci im w głowie, może wyniknąć z tego romantyczna miłość lub romans, nie zapomnijcie jednak stąpać mocno po ziemi, bo zaroi się od plotek. Pozostałe Lwy mogą liczyć na awans, podwyżkę lub premię większą niż zwykle.

Horoskop tygodniowy dla Lwa 5 – 11 czerwca 2017

Słońce w przyjaznym znaku Bliźniąt w trygonie do Jowisza w Wadze sprzyja podróżom zagranicznym, poprawie kontaktów międzyludzkich, spotkaniom towarzyskim, poszerzaniu horyzontów. W środę do znaku Byka wkroczy rozdająca uśmiech i łaski Wenus, co zaprocentować może w niektórych przypadkach podwyżką lub innym rodzajem gratyfikacji za ponadprzeciętnie wykonaną pracę. Kariera ruszy do przodu, liczcie się z tym, że wasze sukcesy wzbudzą w niektórych osobach zazdrość – rozbroić ich możecie pozytywnym nastawieniem, uśmiechem i wrodzonym wdziękiem.

Weekend okaże się idealny do zorganizowania imprezy, grilla, krótkiego wypadu wakacyjnego. Starajcie się robić tylko to, sprawia wam przyjemność, aby naładować akumulatory zanim pojawią się obowiązki.