Archiwa kategorii: Lew – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Lwa 17 – 23 września 2018

Kwadratura Marsa w przeciwległym znaku Wodnika do Urana w Byku uściśli się w tym tygodniu i ułatwi wam zakończenie toksycznego związku. Jeśli coś w waszym życiu do tej pory nie zdawało egzaminu, sytuacja dojrzeje do zmiany, otrzymacie szansę wyciągnięcia wniosków z popełnionych błędów i rozpoczęcia wszystkiego na nowo, wolni od nieprawidłowości. Najwięcej zmian i nieoczekiwanych okoliczności czeka Lwy urodzone w pierwszej dekadzie znaku, czasem trzeba po prostu pogodzić się ze stratą czegoś, co utrudniało rozwój. W czwartek koniunkcja Merkurego ze Słońcem w znaku Panny ułatwi wam podjęcie właściwych decyzji, zwłaszcza finansowych, ta konfiguracja pozwoli też zaplanować wam niezbędne kroki, aby zrealizować najważniejsze cele.

Horoskop tygodniowy dla Lwa 10 – 16 września 2018

Słońce w Pannie w korzystnej konfiguracji do Jowisza i Plutona pozwoli uzyskać dodatkowe środki, które przeznaczycie prawdopodobnie na inwestycje domowe. Jeśli zajdzie taka potrzeba, nie zawahacie się skorzystać z kredytu, zwróćcie tylko uwagę, czy ktoś nie chce was oszukać proponując pożyczkę. Poczynając od wtorku w pracy lub w rodzinie może dojść do nieporozumień, łatwo was będzie wyprowadzić z równowagi, ponieważ okoliczności się zmienią, a wam trudno będzie za nimi nadążyć. Niektóre osoby w wyniku konfliktu postanowią zmienić pracę, a nawet ścieżkę zawodową, poczujecie, że macie naprawdę dosyć i czas rozpocząć coś nowego. Otwórzcie się na zmiany i nie bójcie się ich, bo wszystko jest lepsze od frustracji wynikającej z braku wpływu na sytuację, w jakiej pozostajecie.

Horoskop tygodniowy dla Lwa 3 – 9 września 2018

Sporo się w tym tygodniu nagimnastykujecie, aby zdobyć niezbędne środki finansowe na realizację swoich marzeń, ale z pomocą przyjdą wam życzliwi ludzie, przyjaciele i rodzeństwo. Do czwartku, dopóki Merkury przebywa w waszym znaku, tworząc sekstyl z powabną Wenus, uda wam się dogadać dosłownie z każdym, powiodą się krótkie podróże i ważne rozmowy. Zakochane Lwy zaczną głośno mówić o miłości i nie będą ukrywać swoich uczuć, to dobry moment na oświadczyny i budowanie trwałych relacji. W czwartek Merkury opuści wasz znak i wkroczy do znaku Panny, tworząc konfiguracje sprzyjające inwestowaniu w to, co jest niebanalne, oryginalne, a jednocześnie trwałe i związane z tradycją. W czasie weekendu opanujcie emocje i nie pozwólcie, aby inni dyktowali wam, co powinniście czynić.

Horoskop tygodniowy dla Lwa 27 sierpnia – 2 września 2018

Słońce opuściło już wasz znak, przesunęło się do znaku Panny, zachęcając was do wprowadzenia porządku w dziedzinę finansów. Czekają was zmiany w firmie, które wpłyną na waszą osobistą sytuację i pozycję, jaką zajmujecie. Pomimo trudności, jakich obecnie doświadczacie, ostatecznie wszystko obróci się na waszą korzyść, starajcie się więc współpracować, zamiast opierać koniecznym zmianom. Merkury w waszym znaku, w korzystnym aspekcie do Wenus, zapowiada szereg spotkań i okazji do nawiązania ciekawych znajomości. Wolne Lwy zaczną umawiać się na randki, również przez internet – niejedna osoba przeżyje szalony romans, jest też szansa, że trafi na prawdziwą miłość. W piątek czeka was wiele emocji, od was zależy, czy okażą się pozytywne.