Archiwa kategorii: Lew – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Lwa 15 – 21 lipca 2019

W waszym znaku nadal przebywa Mars, zachęcając was do zwiększenia aktywności, jednak nagromadzenie planet w Raku świadczy o osłabieniu energetycznym, które pragniecie ukryć. Pełnia i zaćmienie Księżyca w Koziorożcu może osłabić w pierwszej połowie tygodnia zdrowie Lwów, które nie zadbały w odpowiedni sposób o swoją kondycję. Narażone na trudny emocjonalnie okres okażą się również domowe zwierzęta, otoczcie więc opieką również swoje ulubione czworonogi. W drugiej połowie tygodnia emocje nieco zelżeją, ponieważ uda się uzyskać odpowiednią terapię lub wsparcie farmakologiczne. W piątek Merkury opuści wasz znak i wycofa się do znaku Raka, w czasie weekendu powstrzymajcie się od alkoholu, odstawcie też używki, bo będą miały na was wyjątkowo niekorzystny wpływ.Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Lwa 8 – 14 lipca 2019

W poniedziałek Merkury w waszym znaku zmieni bieg na wsteczny i utworzy koniunkcję z Marsem, staniecie się więc niecierpliwi i bardzo ruchliwi, powrócicie do zadań, których nie skończyliście i zapragniecie wykonać je natychmiast. Horoskop radzi, aby się z niczym nie spieszyć, ponieważ od środy do piątku pozostaniecie pod wpływem kwadratury Marsa do Urana, a to aspekt związany między innymi z kontuzjami, jeśli nie zachowa się należytej ostrożności. Do końca tygodnia pozostaniecie także pod wpływem opozycji Słońca do Saturna, a następnie Plutona, wasze siły więc zostaną ograniczone, sukces w wybranej dziedzinie jest możliwy do osiągnięcia, pod warunkiem, że wykażecie się wytrwałością i pracowitością i pokonacie trudności, jakie mogą pojawić się na drodze, sprzyjać wam przy tym będą „siły wyższe”.
Green Witch. Zostań naturalną czarownicą!

Horoskop tygodniowy dla Lwa 1 – 7 lipca 2019

Zaćmienie Słońca, do którego dojdzie we wtorek w znaku Raka, wpłynie negatywnie na wasze samopoczucie, dodatkowo do waszego znaku wkroczy Mars, który co prawda zachęci was do działania i zwiększenia aktywności, ale wprowadzi też brak ostrożności i skłonność do brawury. Im bliżej końca tygodnia, tym bardziej ruchliwi będziecie się stawać, ponieważ Merkury w waszym znaku utworzy w niedzielę koniunkcję z Marsem, pozostańcie więc cierpliwi i uważni, nie dajcie się sprowokować do wypowiedzi, których będziecie później żałować. W czasie weekendu starajcie się odpocząć, ograniczcie aktywność, bo w wyniku nieostrożności możliwe są kontuzje.

Green Witch. Zostań naturalną czarownicą!