Archiwa kategorii: Lew – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Lwa 5-11 kwietnia 2021

Słońce w życzliwym znaku Barana opromieni was swoją energią, zachęcając do kontaktu z przyrodą, zwłaszcza w Poniedziałek Wielkanocny. We wtorek i środę sekstyl Wenus do Marsa sprawi, że chętnie wybierzecie się na randkę lub zaczniecie flirtować przez internet, wyrażając uczucia i pragnienia w sposób jasny i otwarty. Od czwartku do niedzieli pozostaniecie pod wpływem kwadratury Marsa do Neptuna, niektórych skłoni to do nieprzyjemnych komentarzy, dotyczących spraw zdrowotnych, duchowych, religijnych lub artystycznych, osoby chore podejmą walkę o powrót do zdrowia. W piątek i sobotę sekstyl Wenus w Baranie do Jowisza w przeciwległym znaku Wodnika sprawi, otrzymacie wsparcie i pomoc od osób, wyrażających uczucia w sposób bezpośredni i czasem ostry, ale życzliwy, a kwadratura Wenus do Plutona uświadomi wam, że w imię miłości warto pokonać swoje słabości.

Wiedźma. Droga do siebie

Horoskop tygodniowy dla Lwa 29 marca-4 kwietnia 2021

W poniedziałek odczuwać jeszcze będziecie wpływ pełni Księżyca w znaku Wagi, emocje wzbudzą rozmowy z partnerami życiowymi lub biznesowymi. We wtorek koniunkcja Merkurego z Neptunem w znaku Ryb wprowadzi zamieszanie w szeroko pojętą sferę finansową, trudno będzie uzyskać jasne odpowiedzi, szczególnie ze strony banków lub instytucji wypłacających świadczenia. Informacje związane ze szczepionkami i rozprzestrzenianiem się koronawirusa wzbudzą niepokój, horoskop radzi powstrzymać się od podejmowania ważnych życiowych decyzji, bo nie dysponujecie obecnie wystarczającymi informacjami i ryzykujecie popełnieniem błędów. Od wtorku do czwartku sekstyl Wenus i Słońca do Saturna, przebywającego w przeciwległym znaku Wodnika, pozwoli umocnić i uporządkować relacje zarówno osobiste, jak i zawodowe. W Niedzielę Wielkanocną Merkury opuści znak Ryb i wkroczy do przyjaznego Barana, od tego momentu łatwiej będzie podejmować decyzje.

Wiedźma. Droga do siebie

Horoskop tygodniowy dla Lwa 22-28 marca 2021

Słońce i Wenus w przyjaznym znaku Barana opromienią was swoją energią, wiosna jak szampan uderzy do głowy, z radością rzucicie się w wir zajęć, wzrośnie optymizm. W poniedziałek Mars w trygonie do Saturna sprzyja nawiązywaniu długotrwałej współpracy, natomiast sekstyl Merkurego do Urana pozwoli skorzystać z dotacji, kredytu, wypłaty odszkodowania lub innego rodzaju świadczeń. W środę możecie poczuć się trochę zakręceni i skonfundowani ze względu na kwadraturę Merkurego do Marsa, dodatkowo Księżyc w waszym znaku podkręci emocje, uważajcie, aby nie powiedzieć o jedno słowo za dużo, bo będziecie mieć skłonność do ostrych wypowiedzi. Od środy do niedzieli koniunkcja Słońca z Wenus uczyni z was znakomitych kochanków, łatwo też zdobędziecie dodatkowe finanse. Niedzielna pełnia Księżyca w życzliwej Wadze otworzy przed wami świat zmysłów.

Wiedźma. Droga do siebie

Horoskop tygodniowy dla Lwa 15-21 marca 2021

Tydzień sprzyja głębokim rozmyślaniom, medytacjom i mierzeniu się ze skrywanymi emocjami, ponieważ do soboty Słońce przebywa w mistycznym znaku Ryb. We wtorek Merkury opuści przeciwległy znak Wodnika i również wkroczy do Ryb, jest to więc wyjątkowa okazja na złapanie kontaktu z podświadomością. W środę i czwartek sekstyl Słońca oraz Wenus do Plutona poruszy głębokie pokłady emocji, konfiguracja sprzyja również pracy, wymagającej siły fizycznej, pora więc wyjść do ogródka i przekopać grządki. Niektóre Lwy sięgną po dotację lub należne świadczenia, wypłatę procentów lub lokat bankowych. W sobotę Słońce opuści uduchowione Ryby i wkroczy do przyjaznego znaku Barana, odzyskacie energię i chęć do działania. W niedzielę znak zmieni również Wenus i podąży za Słońcem, straci jednak sporo ze swej mocy, więc sprawy sercowe odłożycie na później.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy