Archiwa kategorii: Lew – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Lwa 6 – 12 lipca 2020

Wenus w życzliwym znaku Bliźniąt zadba o udane życie towarzyskie i kontakt z przyjaciółmi. Słońce i cofający się Merkury w znaku Raka skłaniają do izolacji oraz zachowania swoich myśli dla siebie. Nie jest to jeszcze odpowiedni czas do działania, chociaż Mars w Baranie w kwadraturze do Merkurego w Raku pogania i popędza, wy zróbcie właśnie odwrotnie i starajcie się zwolnić. Ładujcie akumulatory i odpoczywajcie, wybierzcie się na zasłużone wakacje, chociaż liczcie się z perturbacjami w podróży w środę i czwartek, szczególnie jeśli nie spuścicie nogi z gazu. Uważajcie też na słowa, bo mogą ranić, a trudno je potem cofnąć. Wasz czas nadejdzie już niebawem, po 22 lipca, kiedy Słońce wkroczy znaku Lwa. W niedzielę pamiętajcie: wybory.
Moja i Twoja astrologia

Horoskop tygodniowy dla Lwa 29 czerwca – 5 lipca 2020

Słońce nadal przebywa w znaku Raka, co nie jest dla was korzystne, ale w środę znajdzie się w ścisłej koniunkcji z Merkurym i w sekstylu do nieprzewidywalnego Urana w Byku, możecie więc oczekiwać zmian w sprawach zawodowych i w zakresie stanu posiadania – możliwy jest nagły awans lub niespodziewana premia, otrzymacie zwrot pieniędzy lub dotrze do was wiadomość, która zrewolucjonizuje i popchnie do przodu waszą karierę. Mars wkroczył do życzliwego znaku Barana i pozostanie w nim wyjątkowo długo, warto więc być aktywnym w wybranej dziedzinie, bo zaczniecie być bardzo skuteczni. Wenus w przyjaznych Bliźniętach ruszyła do przodu, rozkwitnie więc ponownie życie towarzyskie i miłosne.
Moja i Twoja astrologia

Horoskop tygodniowy dla Lwa 22 – 28 czerwca 2020

Słońce w znaku Raka zwykle osłabia was energetycznie, dodatkowo minione zaćmienie nie pozostanie bez wpływu na samopoczucie i w niektórych przypadkach może obniżyć nastrój co bardziej wrażliwych Lwów. Nie poddawajcie się jednak, najbliższe dni najlepiej przeznaczyć na odpoczynek, zwolnijcie tempo i zajmijcie się przede wszystkim tym, co sprawia wam przyjemność i odpręża zarówno umysł, jak i ciało. Na regenerację sił najlepsze okażą się wtorek i środa, kiedy w waszym znaku przebywał będzie Księżyc. W czwartek Wenus w przyjaznym znaku Bliźniąt zmieni bieg na prosty, od piątku natomiast ruszy do przodu, sprawy finansowe zaczną się poprawiać, a przyjaźnie rozkwitać. W niedzielę Mars wkroczy do życzliwego znaku Barana, staniecie się znacznie bardziej mobilni i nastawieni na podróże.
Moja i Twoja astrologia

Horoskop tygodniowy dla Lwa 15 – 21 czerwca 2020

Jeszcze w tym tygodniu Słońce przebywa w przyjaznym znaku Bliźniąt, sprzyjając kontaktom międzyludzkim i rozwijając życie towarzyskie. Wtorek i środa okażą się najbardziej właściwe na podjęcie zawodowych decyzji i uzupełnienie zaległości w pracy. Druga połowa tygodnia podkreśli znaczenie ubezpieczeń i ułatwi pozyskanie świadczeń zarówno zdrowotnych, jak i związanych z tarczą antykryzysową, na co wskazuje sekstyl Marsa z Jowiszem i Plutonem. W piątek Merkury w Raku zmieni bieg na wsteczny, starajcie się więc w ciągu najbliższych trzech tygodni zwrócić większą niż zwykle uwagę na sprawy związane z mobilnością. W nocy z soboty na niedzielę Słońce opuści przyjazne Bliźnięta i wkroczy do znaku Raka, w którym dojdzie do zaćmienia Słońca, starajcie się panować nad swoimi emocjami, bo mogą wymknąć się spod kontroli.
Moja i Twoja astrologia