Archiwa kategorii: Lew – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Lwa 21 – 27 maja 2018

Słońce od poniedziałku zaświeci w życzliwym znaku Bliźniąt i utworzy trygon z Marsem, znajdującym się w przeciwległym znaku Wodnika, przepełni więc was energia i chęć nawiązywania przyjacielskich kontaktów. Poniedziałek spędzicie szczególnie aktywnie, natomiast w środę spodziewajcie się dobrych wiadomości, które rozwiążą niektóre problemy. Wiadomości z pracy okażą się mniej stresujące, niż przypuszczaliście. Zdecydowanie powinniście oderwać się od spraw zawodowych i wyjechać chociaż na krótki urlop lub więcej czasu spędzać z przyjaciółmi, zyska na tym wasze zdrowie i samopoczucie. W miłości pod koniec tygodnia pojawią się ciche dni, ale nie martwcie się, wszystko wróci do normy szybciej, niż przypuszczacie.

Horoskop tygodniowy dla Lwa 14 – 20 maja 2018

Przez cały tydzień absorbować was będą sprawy zawodowe. We wtorek do znaku Byka wkroczy nieprzewidywalny Uran, który zrewolucjonizuje stosunki w pracy. Towarzyszący temu wydarzeniu nów Księżyca w znaku Byka oznacza, że zmiany będą radykalne i nieuniknione. W środę do przeciwległego znaku Wodnika wkroczy Mars i utworzy kwadraturę z Uranem, okaże się to szczególnie znaczące dla Lwów urodzonych w pierwszej dekadzie znaku – spodziewajcie się nieporozumień i kłótni, jeśli nie zachowacie emocjonalnej równowagi. Oddech złapiecie wśród przyjaciół, wasze życie towarzyskie nabierze tempa, możecie liczyć na wsparcie długoletnich współpracowników. Trygon Słońca do Marsa pod koniec tygodnia pozwoli wam działać szybko i skutecznie.
Odkryj magię kart Tarota

Horoskop tygodniowy dla Lwa 7 – 13 maja 2018

Uwagę skupicie na zadaniach w pracy, nie liczcie na subordynację podwładnych oraz zgodną współpracę w sytuacji niepewności, jaka panuje w firmie. Czekają was zmiany, czujecie to siódmym zmysłem, atmosfera wokół was staje się coraz bardziej gęsta, ale nie przejmujcie się tym, tylko róbcie swoje. Najwyższy czas zadbać o zdrowie, jeśli do tej pory tego nie zrobiliście. Niektóre Lwy odczują dolegliwości ze strony układu pokarmowego lub kręgosłupa, może trzeba zmienić dietę na bardziej prozdrowotną, zrezygnować z używek, a zamiast grilla zacząć spożywać więcej warzyw i owoców. W waszych planach wakacyjnych zajdą zmiany, jakiś wyjazd trzeba będzie odłożyć na inny termin z powodu nieprzewidywanych okoliczności, na które nie macie wpływu.

Horoskop tygodniowy dla Lwa 30 kwietnia – 6 maja 2018

Zapracowane Lwy, które zdecydują się w poniedziałek pójść do pracy, nie będą wiedziały w co ręce włożyć, najgorsze, co możecie w tej sytuacji zrobić to poddać się emocjom, które dodatkowo podkręci pełnia w znaku Skorpiona. Niewiele od was zależy, starajcie się więc robić to, co najpilniejsze i nie przejmujcie się zakulisowymi rozgrywkami, na które nie macie wpływu. Zadbajcie lepiej o zdrowie, bo stresy związane z niepewną sytuacją w pracy mogą wywołać wrzody lub inne dolegliwości, nad którymi trudno zapanować. Pod koniec tygodnia czeka was jakieś rozczarowanie, nie ufajcie każdemu, kto deklaruje poparcie lub przyjaźń, bo może mieć na widoku swój własny interes. Starajcie się jak najwięcej czasu spędzać na świeżym powietrzu.