Archiwa kategorii: Lew – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Lwa 9 – 15 grudnia 2019

Koniunkcja Wenus do Saturna i Plutona w Koziorożcu może doprowadzić w niektórych przypadkach do nieporozumień z podwładnymi lub wykonawcami zleceń. Pełnia Księżyca, do której dojdzie w czwartek w życzliwym znaku Bliźniąt, wywoła emocje związane z dziećmi lub przyjaciółmi, jasno zobaczycie na kim możecie polegać, a także dostrzeżecie błędy wychowawcze, jakie popełnialiście do tej pory. W drugiej połowie tygodnia czeka was awans, podwyżka, polepszenie warunków pracy lub nagła i niespodziewana poprawa zdrowia za sprawą spotkania z wybitnym specjalistą, do czego przyczyni się trygon Jowisza w Koziorożcu do Urana w Byku. Możliwe też, że otrzymacie propozycję dodatkowej pracy, co wpłynie pozytywnie na domowy budżet.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Lwa 2 – 8 grudnia 2019

Jowisz w poniedziałek opuści przyjazny znak Strzelca i wkroczy do Koziorożca, co wpłynie na poprawę zdrowia i okaże się pomocne w karierze. Sekstyl Merkurego do Plutona przyspieszy metabolizm, jeśli więc planujecie zgubić zbędne kilogramy, postawcie na warzywa i zdrową dietę. Sekstyl Wenus do Marsa wpłynie na rozbudzenie pożądania, ale jeśli nie macie stałego związku, zrezygnujcie z „randek w ciemno”, bo czeka was rozczarowanie. Sprawy zdrowotne okażą się w tym tygodniu ważne, zróbcie niezbędne badania, nawet jeśli czujecie się dobrze. W czasie weekendu możecie odpuścić sobie spekulacje, większe zakupy i gry losowe, zachowajcie cierpliwość, już niebawem pojawią się korzystne okazje, ale jeszcze nie teraz.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Lwa 25 listopada – 1 grudnia 2019

Osoby urodzone w trzeciej dekadzie znaku (13-22.08) mogą w poniedziałek wypełnić kupon w totolotka, wszystkie Lwy natomiast mają szansę w tym tygodniu osiągnąć coś, na czym im zależy. Nów Księżyca w życzliwym znaku Strzelca, do którego dojdzie we wtorek,  zapowiada początek romansu, sukcesy dzieci oraz możliwość znalezienia nowego hobby, które wypełni wolny czas. We wtorek znak zmieni Wenus, a po wkroczeniu do Koziorożca zacznie zbliżać się trygonem do rewolucyjnego Urana, oczekujcie więc w tym tygodniu niespodzianek w życiu zawodowym, szef spojrzy na was życzliwym okiem, zawrzecie przyjaźń z nietuzinkową osobą.  Lwy starające się o lepsze terminy do specjalistów lub na zabiegi mogą liczyć na szczęśliwe zbiegi okoliczności i dobre kontakty ze służbą zdrowia. Weekend zapowiada się namiętnie i miłośnie.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Lwa 18 – 24 listopada 2019

We wtorek Mars zmieni znak i wkroczy do skrytego Skorpiona, napełniając was odwagą i chęcią działania, ale też odbierając cierpliwość i tolerancję. W środę Merkury zmieni bieg na prosty, od czwartku więc łatwiej będzie podejmować decyzje, zachowajcie jednak ostrożność pod koniec tygodnia, bo staniecie się wybuchowi i nieprzejednani w walce o zachowanie niezależności w sprawach zawodowych. W piątek Słońce opuści zapalczywego Skorpiona i wkroczy do życzliwego Strzelca, humor się wam poprawi, a na wszystkie problemy spojrzycie z dużo większym optymizmem. Weekend okaże się szczególnie przyjemny za sprawą koniunkcji Wenus z Jowiszem, najbardziej na tej wyjątkowo korzystnej konfiguracji skorzystają Lwy urodzone w trzeciej dekadzie znaku (13-22.08).
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Lwa 11 – 17 listopada 2019

Koniunkcja Merkurego retro z Słońcem, do której dojdzie w poniedziałek, oraz wtorkowa pełnia Księżyca w znaku Byka, wywołają w was emocje związane ze sprawami zawodowymi oraz rodzinnymi. Sekstyl Słońca w Skorpionie do Plutona w Koziorożcu, pod wpływem którego pozostaniecie od wtorku do czwartku, pozwoli uregulować sprawy związane ze służbą zdrowia oraz podwładnymi. Jeśli od jakiegoś czasu zmagacie się z dolegliwościami, to w tym tygodniu wskazane jest zastosowanie radykalnej terapii, uważajcie jednak na papiery i poczynania urzędników oraz lekarzy, bo Merkury porusza się biegiem wstecznym, pojawić się więc mogą pomyłki i niedopatrzenia. Kwadratura Wenus do Neptuna ostrzega przed łatwowiernością i nadmiernym zaufaniem, jakim obdarzacie niektórych bliźnich.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Lwa 4 – 10 listopada 2019

W pierwszej połowie tygodnia będziecie bardzo zabiegani a sprawy, z którymi się zmierzycie nie będą należały do najprzyjemniejszych, wydobędziecie z siebie jednak maksimum energii, aby pomóc innym w potrzebie lub zatroszczyć się o własne zdrowie. W drugiej połowie tygodnia Słońce w Skorpionie utworzy sekstyl z Saturnem w Koziorożcu i trygon z Neptunem w Rybach – uda się pogodzić to, co wydawało się nie do pogodzenia, zdobędziecie trwałe podstawy, aby zrealizować marzenia, nadacie kształt wyobrażeniom, które były do tej pory nieuchwytne. To może być dobry tydzień dla artystów oraz osób parających się każdym rodzajem tworzenia, również sprawy zdrowotne wejdą w fazę stabilizacji. W czasie weekendu wszędzie będzie was pełno, z dnia na dzień spakujecie manatki i wybierzecie się w podróż lub w odwiedziny do kogoś, kogo dawno nie widzieliście.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Lwa 28 października – 3 listopada 2019

Nów Księżyca w znaku Skorpiona, do którego dojdzie w poniedziałek, wyznaczy niespodziewanie nowy rozdział w waszej karierze zawodowej, ponieważ towarzyszyć mu będzie opozycja do rewolucyjnego i nieprzewidywalnego Urana. Ktoś w pracy was zaskoczy lub uświadomicie sobie, że nadszedł czas na zmiany. W środę koniunkcja Wenus z Merkurym zapowiada wizytę miłych gości, którzy odwiedzą was w związku ze Świętem Zmarłych, młode Lwy natomiast wybiorą się na zabawę Halloweenową. W czwartek Merkury w Skorpionie zmieni bieg na wsteczny, warto wrócić do rozpoczętych projektów i nanieść niezbędne poprawki, w piątek natomiast Wenus opuści znak Skorpiona i wkroczy do życzliwego Strzelca, zarówno wasze samopoczucie, jak i finanse, zaczną się poprawiać.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Lwa 21 – 27 października 2019

W poniedziałek i wtorek, kiedy Wenus w Skorpionie utworzy trygon ze zwodniczym Neptunem w Rybach, podejdziecie życzeniowo do spraw związanych z rodzinnymi finansami. Niektóre Lwy mogą spodziewać się wypłaty świadczeń zdrowotnych lub uzyskają zwrot z ubezpieczenia, inne zdobędą się na zakup przedmiotów, o których marzyły od dawna. W środę Słońce zmieni znak i wkroczy do znaku Skorpiona, uwagę skierujecie na sprawy ostateczne oraz przygotowania do zbliżającego się Święta Zmarłych. Pod koniec tygodnia uważajcie na zdrowie, ze szczególną troską traktujcie swój kręgosłup, starajcie się nie nadwyrężać i nie przekraczać granic wytrzymałości organizmu, bo kwadratura Marsa do Saturna bezlitośnie rozliczy was z braku ostrożności.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku