Archiwa kategorii: Lew – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Lwa 20 – 26 listopada 2017

Problemy zdrowotne, jeśli się pojawią, uda wam się rozwiązać za pomocą pozytywnego podejścia do własnego orgazmu, herbata z miodem i cytryną oraz kanapka z czosnkiem uczynią więcej dobrego niż antybiotyki. Od środy wieczorem, kiedy Słońce zawita do przyjaznego znaku Strzelca, wróci wam energia, optymizm i radość życia. Z entuzjazmem rzucicie się w wir życia towarzyskiego, zajmiecie się swoim hobby, zaczniecie robić to, co sprawia wam przyjemność. Lwy posiadające dzieci zwrócą większą uwagę na ich potrzeby, zainteresujecie się poziomem nauki i wynikami edukacji swoich pociech. Osoby wolne zaczną skakać z kwiatka na kwiatek w nadziei na ekscytujący romans, Lwy w związkach zwrócą większą uwagę na partnerów/partnerki. W czasie weekendu nie przesadzajcie z prędkością za kierownicą.

Horoskop tygodniowy dla Lwa 13 – 19 listopada 2017

Szykują się jakieś nieporozumienia z dziećmi, pojawią się również wątpliwości odnośnie lojalności kochanków, zaczniecie zastanawiać się, do czego prowadzi rozpoczęty romans. Niektóre osoby złapią bliskich na kłamstwie, to nie musi być nic poważnego, warto wykazać się wyrozumiałością. Lwy w stałych związkach natomiast mogą liczyć na wsparcie partnerów, poczują się zadowolone z istniejącego status quo, docenią dom i rodzinę, szczególnie w chwili zdrowotnych zawirowań, jakie pojawią się w tym tygodniu. Uważajcie na kręgosłup, unikajcie sportów ekstremalnych, w podróży zachowajcie ostrożność. W pracy nie ulegajcie presji, wykażcie się pasywną postawą, bo angażując się w niepotrzebne spory sami na tym najwięcej stracicie.

Horoskop tygodniowy dla Lwa 6 – 12 listopada 2017

Przygotujcie się na ogrom pracy, którą będziecie musieli wykonać sami, bardzo tego nie lubicie, w dodatku nieprzyjemna atmosfera da się we znaki co bardziej wrażliwym Lwom. Zamiast popadać we frustrację skupcie się na zadaniach, jakie macie do wykonania, energii wam nie zabraknie, a sukces nie da na siebie długo czekać. Problemem okażą się sprawy zdrowotne w rodzinie, szczególną opieką powinniście otoczyć swych czworonożnych przyjaciół. Horoskop radzi wykonać niezbędne badania, bo organizm wymaga regeneracji, pomimo jesiennej aury przyda się wam krótki urlop od zmartwień i ciążących na was obowiązkach. Najlepiej poczujecie się we własnym domu, dokonując niezbędnych remontów i ulepszeń.

Horoskop tygodniowy dla Lwa 30 października – 5 listopada 2017

Pochłoną was całkowicie sprawy domowe oraz zbliżające się święto. Spodziewajcie się odwiedzin przyjaciół oraz członków rodziny pragnących spędzić z wami chwile pełne wspomnień. Wasze myśli krążyć będą wokół tych, którzy odeszli, co jest zupełnie naturalne w okresie związanym ze Świętem Zmarłych. Będziecie bardziej nastawieni na tradycyjne obchodzenie Wszystkich Świętych niż na halloweenowe zabawy. Niektóre młode Lwy postanowią jednak w czasie weekendu odreagować i wybiorą się na imprezy pełne atrakcji, rozejrzyjcie się bacznie wokół, bo miłość może na was spaść jak grom z jasnego nieba, zakochacie się dosłownie od pierwszego wejrzenia.

Horoskop tygodniowy dla Lwa 23 – 29 października 2017

Koniunkcja Słońca z Jowiszem w znaku Skorpiona, do której dojdzie w czwartek, obiecuje Lwom intratne propozycje zawodowe, możliwość wyjazdu zagranicznego, rozpoczęcie remontu mieszkania oraz inne wyzwania przynoszące powodzenie, pod warunkiem, że nie spoczniecie na laurach, lecz weźmiecie się z zapałem do pracy. Samo nic nie przyjdzie, chociaż tak wydawać się może szczególnie Lwom urodzonym w pierwszej dekadzie znaku.
W pracy bez liku plotek, zmiennych informacji, z których żadna nie musi być prawdą, starajcie się polegać na własnej intuicji oraz wnikliwym zbadaniu każdej sprawy. Wolne Lwy mogą spotkać miłość w bliskim sąsiedztwie lub poznać kogoś na rodzinnej imprezie, miejcie oczy szeroko otwarte, spotykajcie się z ludźmi, nie siedźcie w domu.

Horoskop tygodniowy dla Lwa 16 – 22 października 2017

Słońce i Wenus w przyjaznym znaku Wagi nastroją was optymistycznie, łatwo nawiążecie przyjazne kontakty z otoczeniem, od wtorku do piątku czeka was jednak wiele niespodziewanych wydarzeń związanych z rodzeństwem oraz dalszą rodziną. Nów Księżyca w opozycji do Urana sprzyja rozpoczynaniu ważnych przedsięwzięć międzynarodowych, nawiązaniu współpracy z organizacjami pozarządowymi, wpłynie również na relacje przyjacielskie, zmieniając nagle wasze preferencje – może się zdarzyć, że obdarzycie swoją przyjaźnią lub miłością osobę, na którą nie zwracaliście do tej pory uwagi. Zmiany, jakie nastąpią w tym tygodniu, okażą się radykalne, ale jednocześnie sprzyjające, wykorzystajcie ten czas, aby dobrze się bawić i nawiązać jak najwięcej nowych znajomości.