Archiwa kategorii: Lew – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Lwa 20-26 września 2021

Pełnia Księżyca, do której dojdzie w znaku Ryb, wzbudzi emocje związane z finansami, unikajcie inwestycji w niepewne przedsięwzięcia, ktoś zechce wykorzystać waszą niewiedzę. Korzystne umowy, szczególnie międzynarodowe lub dotyczące edukacji, zapowiada natomiast trygon Merkurego do Jowisza. Od wtorku do czwartku Księżyc w życzliwym Baranie doda energii i pomoże uporać się z pilnymi sprawami do załatwienia. W środę Słońce opuści znak pracowitej Panny i wejdzie do towarzyskiej Wagi, rozpoczynając miesiąc, w którym liczyć się będą relacje i kontakty z rodzeństwem oraz sąsiadami. Kwadratura Merkurego do Plutona może wywołać przejściowe problemy zdrowotne. W czwartek po południu Księżyc wejdzie do znaku Byka a w piątek znajdzie się w koniunkcji z rewolucyjnym Uranem, dodatkowo w opozycji do Urana znajdzie się Wenus, stosunki z kobietami w domu oraz w pracy mogą się nagle skomplikować. W niedzielę Księżyc w Bliźniętach sprzyja zabawie i kontaktom z przyjaciółmi, natomiast trygon Marsa do Saturna pomoże uporać się z pracami wymagającymi siły i wytrwałości.

Horoskop tygodniowy dla Lwa 13-19 września 2021

Na początku tygodnia opozycja Słońca do Neptuna wzbudzi złudne nadzieje na uzyskanie kredytu, grantu lub dofinansowania, nie są też wskazane w tych dniach poważne inwestycje, bo mogą okazać się nietrafione. W poniedziałek i wtorek przejście Księżyca przez życzliwy znak Strzelca sprawi jednak, że towarzyszyć wam będzie dobry nastrój i spora doza szczęścia. W środę znak zmieni Mars i wkroczy do życzliwej Wagi, nie jest to jednak dobra wiadomość, bo straci wiele ze swej mocy, powinniście więc zachować ostrożność w podróży oraz w kontaktach z innymi użytkownikami dróg. W środę i czwartek Księżyc w Koziorożcu pogorszy samopoczucie i przypomni o obowiązkach, jednak trygon Słońca do Plutona pomoże pokonać wszelkie trudności, dysponować bowiem będziecie siłą zdolną przenosić góry, szczególnie jeśli w grę wchodzić będzie zdobycie pieniędzy. W piątek i w sobotę Księżyc w przeciwległym Wodniku skłoni do kontaktów z przyjaciółmi, jednak kwadratura Wenus do Saturna sprawi, że okażecie się kiepskim towarzyszem zabaw, niektóre pary mogą przechodzić kryzys, poczujecie się bowiem ograniczeni w swoich rozrywkach. W niedzielę Księżyc w Rybach nastroi was melancholijnie i marzycielsko.

Horoskop tygodniowy dla Lwa 6-12 września 2021

W nocy z poniedziałku na wtorek dojdzie do nowiu Księżyca w znaku Panny, w trygonie do nieprzewidywalnego Urana w Byku, niektóre Lwy otrzymają szansę na awans, podwyżkę lub nowy zawodowy projekt, który wpłynie na poprawę finansów. Trygon Wenus do Jowisza pozwala mieć nadzieję na spotkanie osób prominentnych, mających wpływ na przyszłość, powiodą się podróże i kontakty z obcokrajowcami, jedynie kwadratura Wenus z Plutonem ostrzega przed przecenianiem swoich sił. Trygon Marsa do Plutona napełni was wiarą w siebie i fizyczną wytrzymałością, nie przesadzajcie jednak z wysiłkiem. Księżyc w życzliwej Wadze w środę i czwartek napełni was optymizmem, ale już w piątek, kiedy Wenus i Księżyc wejdą do znaku Skorpiona, zaczniecie mieć tendencję do nieprzyjemnych wspomnień i emocjonalnych rozliczeń, dopiero w niedzielę wejście Księżyca do przyjaznego Strzelca przywróci dobry humor.

Horoskop tygodniowy dla Lwa 30 sierpnia–5 września 2021

Od poniedziałku Merkury w znaku Wagi skłoni do kompromisów i ułatwi dogadanie się nawet z osobami, reprezentującymi odmienne poglądy. W poniedziałek i wtorek Księżyc w życzliwych Bliźniętach zachęci do kontaktu z przyjaciółmi, chętnie podzielicie się wrażeniami i uczuciami z osobami bliskimi sercu. Od środy do piątku Księżyc w Raku trochę was rozstroi emocjonalnie, zapragniecie na chwilę odizolować się od wszystkiego, co wywołuje problemy, których nie potraficie rozwiązać. Opozycja Marsa do Neptuna może sprawić, że niektóre Lwy zaczną wydawać zbyt wiele pieniędzy na rzeczy, które nie są tego warte. Od piątku wieczorem przez cały weekend Księżyc w waszym znaku poprawi nastrój i zachęci do zabawy. W niedzielę Merkury znajdzie się w korzystnym aspekcie z Saturnem, co sprzyja zawieraniu umów oraz podejmowaniu długotrwałych zobowiązań.