Archiwa kategorii: Lew – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Lwa 23 – 29 lipca 2018

Słońce w waszym znaku doda optymizmu i zachęci do rozrywek, jednak układ planet ostrzega przed pośpiechem i nierozważnym działaniem. Zapragniecie zaistnieć w każdym związku i wyrazić w sposób bezkompromisowy swoje zdanie, co może wywołać gwałtowny sprzeciw partnerów, zarówno osobistych, jak i biznesowych. Pełnia oraz zaćmienie Księżyca w koniunkcji z Marsem w przeciwległym znaku Wodnika okażę się szczególnie znacząca dla osób urodzonych w pierwszej dekadzie znaku. Unikajcie podejmowania decyzji pod wpływem emocji, ponieważ Merkury w waszym znaku od czwartku poruszać się zacznie w złym kierunku, co sprzyja popełnianiu błędów. Zaakceptujcie fakt, że nie zawsze macie rację, a sprawy ułożą się znacznie lepiej.
W CzaryMary.pl trwa Magiczne Lato z Darmową Dostawą

Horoskop tygodniowy dla Lwa 16 – 22 lipca 2018

Słońce jeszcze w tym tygodniu przebywa w znaku Raka, co osłabia was energetycznie, możecie odczuwać zmęczenie, chcąc zrobić zbyt wiele rzeczy na raz. Koniunkcja Marsa do Południowego Węzła Księżycowego w przeciwległym znaku Wodnika nie sprzyja nadmiernej aktywności, może również wywołać konflikty z partnerami życiowymi lub biznesowymi – starajcie się nie zwracać uwagi na krytykę, znajdźcie czas dla siebie, zafundujcie sobie odpoczynek od wszystkiego, do idealny czas na urlop, szczególnie że w waszym znaku przebywa Merkury, zachęcając was do zmiany miejsca pobytu. Pod koniec tygodnia na koncie pojawią się dodatkowe środki, warto przeznaczyć je na podróże lub na upiększenie domu.

Horoskop tygodniowy dla Lwa 9 – 15 lipca 2018

Opozycja Słońca do Plutona, pod wpływem której pozostaniecie przez cały tydzień, wywoła poczucie presji i braku wystarczającej ilości czasu na uporządkowanie ważnych spraw, co może niekorzystnie odbić się na zdrowiu i wywołać dolegliwości żołądkowe lub problemy z kręgosłupem.  We wtorek Wenus opuści wasz znak, wkroczy do Panny i utworzy wielki trygon zarówno z rewolucyjnym i nieprzewidywalnym Uranem, jak i stabilizującym Saturnem – może to oznaczać niespodziewaną podwyżkę lub inny sposób zdobycia dodatkowych środków, które przeznaczycie na praktyczne cele. Zachowajcie ostrożność od czwartku do soboty, podczas działania nowiu w znaku Raka, połączonego z zaćmieniem Słońca – wysiłek ostatnich dni może doprowadzić do pogorszenia samopoczucia, starajcie się nie tracić energii na sprawy, które nie są tego warte.
Odkryj magię kart Tarota

Horoskop tygodniowy dla Lwa 2 – 8 lipca 2018

Aspekty Jowisza i Neptuna, odbierane przez Słońce w Raku, rozbudzą zmysły oraz uczucia, wpłyną twórczo na Lwy pragnące zrealizować marzenia lub działać w szeroko pojmowanej sferze artystycznej. W waszym znaku nadal goszczą Merkury i Wenus, dodając wdzięku i pomysłowości, jednak opozycja Merkurego do Marsa, pod wpływem której pozostaniecie od środy do piątku, ostrzega przed pochopnie składanymi obietnicami, nadmiernym pośpiechem i brakiem cierpliwości. Horoskop radzi zwolnić tempo i wprowadzić więcej dyplomacji we wszystkie relacje, inaczej czekają was niepotrzebne konflikty, które nie rozwiązują problemu, a odbierają energię. Sportowcy natomiast mogą liczyć na pokonanie ograniczeń i pobicie własnych rekordów lub spotkać się z atakami ze strony otoczenia w przypadku przegranej.

Horoskop tygodniowy dla Lwa 25 czerwca – 1 lipca 2018

Słońce w znaku Raka w opozycji do Saturna nie sprzyja aktywności, zajmijcie się w tym tygodniu poprawą zdrowia, zadbajcie o odpowiedni rodzaj diety, chrońcie kręgosłup. We wtorek Mars w przeciwległym znaku Wodnika zmieni bieg na wsteczny, powrócą problemy, które uważaliście za rozwiązane, spodziewajcie się wymagań ze strony partnerów życiowych oraz biznesowych, zwróćcie większą uwagę na ich potrzeby, które od dłuższego czasu ignorujecie. Kwadratura Wenus w waszym znaku do Jowisza w Skorpionie podkreśla, że niektóre wasze oczekiwania nie są adekwatne do możliwości, pojawią się problemy z prawem oraz wyznawanym systemem wartości. Pełnia Księżyca w znaku Koziorożca w koniunkcji z Saturnem, do której dojdzie w czwartek, zmusi was do stawienia czoła zarówno problemom zdrowotnym, jak i niedogodnościom w miejscu pracy.
Odkryj magię kart Tarota

Horoskop tygodniowy dla Lwa 18 – 24 czerwca 2018

Wenus w waszym znaku zmierza do opozycji z Marsem, wolne Lwy zapragną gorącego romansu, namiętnego i ekscytującego, ale raczej bez zobowiązań. Lwy w stałych związkach powinny zwrócić większą uwagę na potrzeby partnera, który zacznie domagać się zainteresowania – wybierzcie się razem gdzieś, gdzie jeszcze nie byliście i postarajcie się znaleźć w sobie to, co łączy, a nie dzieli. Od czwartku, kiedy Słońce opuści znak Bliźniąt i wkroczy do znaku Raka, poczujecie się wyczerpani i pozbawieni energii, nie jest to dobry moment na rozpoczynanie ważnych przedsięwzięć i podejmowanie strategicznych decyzji. Wenus w Lwie zachęca do odpoczynku i zabawy, odpuśćcie więc sobie obowiązki, zajmijcie się swoim hobby i więcej czasu spędzajcie z najbliższymi.