Archiwa kategorii: Lew – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Lwa 6 – 12 kwietnia 2020

Słońce w życzliwym znaku Barana doda wam skrzydeł i pozwoli przekuć każdą trudność w sukces, dzięki optymizmowi i pozytywnemu nastawieniu, nie obędzie się jednak bez emocjonalnych zawirowań, które zafunduje w połowie tygodnia zarówno pełnia Księżyca w znaku Wagi, jak i kwadratura Marsa do Urana. Niektóre Lwy postanowią uwolnić się od zawodowej niepewnej sytuacji i poszukają innego źródła zarobków, korzystając z internetu i współczesnych komunikatorów. Wenus w przyjaznych Bliźniętach sprawi, że ludzie będą dla was życzliwi, starajcie się więc korzystać ze swojego uroku osobistego, zamiast domagać się spełnienia wymagań. W sobotę Merkury zmieni znak i wkroczy do przyjaznego Barana, pomysły same wskoczą wam do głowy i zaczniecie wreszcie trzeźwo myśleć.
Zobacz prognozy i talizmany na Rok Metalowego Szczura >>

Horoskop tygodniowy dla Lwa 30 marca – 5 kwietnia 2020

Słońce przebywa w życzliwym znaku Barana, więc gdyby nie zewnętrzne okoliczności, czulibyście się naprawdę dobrze. W poniedziałek do przeciwległego znaku Wodnika wkroczy Mars i zacznie tworzyć koniunkcję z przebywającym tam Saturnem – z jednej strony odczujecie potrzebę działania, z drugiej ograniczający wpływ Saturna powstrzyma wasze zapędy – z takiej mieszanki sprzecznych energii powstać może frustracja, która zamanifestuje się dążeniem do pokonania przeciwności za wszelką cenę, dotyczy to szczególnie Lwów urodzonych między 22 a 26 lipca. Ogarniające niektórych z was lęki i zwątpienie najlepiej przekuć w działanie – zajmijcie się czymś, co absorbuje umysł i ręce, pozwala oderwać myśli od niewesołej rzeczywistości. W piątek Wenus zawita do przyjaznych Bliźniąt i poprawi wam nastrój, weekend najlepiej spędzić przy dobrej książce lub oglądając zajmujący film, do czego skłania koniunkcja Merkurego z Neptunem.
Zobacz prognozy i talizmany na Rok Metalowego Szczura >>

Horoskop tygodniowy dla Lwa 23 – 29 marca 2020

W tym tygodniu wykażecie się pracowitością i zaangażowaniem, co okaże się bardzo opłacalne, otrzymacie zawodową propozycję lub postanowicie się przebranżowić i wyjdzie to wam na dobre. Nadchodzące dni również sprzyjają sprawom związanym ze zdrowiem, dzięki korzystnym aspektom Wenus z Jowiszem i Plutonem, przestańcie się tylko zajmować statystykami, bo nadmierne przejmowanie się sprawami, na które nie mamy wpływu, obniża odporność. Nów Księżyca, do którego dojdzie we wtorek w przyjaznym znaku Barana, pomoże rozpocząć ważne przedsięwzięcie, przy którym macie szansę nabyć nowe umiejętności. Lwom urodzonym między 22 a 26 lipca znudzi się siedzenie w domu, poczucie ograniczenia wywoła Saturn, tranzytujący pierwszy stopień przeciwległego znaku Wodnika.
Zobacz prognozy i talizmany na Rok Metalowego Szczura >>

Horoskop tygodniowy dla Lwa 16 – 22 marca 2020

Aż do piątku Słońce w sekstylu do Saturna wymusi ograniczenie kontaktów międzyludzkich, co tylko wyjdzie wam na dobre, macie szansę w tym czasie wzmocnić organizm i zadbać o siebie. W piątek Słońce wkroczy do życzliwego znaku Barana, co napełni was optymizmem, jednak koniunkcja Marsa najpierw z Jowiszem, a następnie Plutonem, która uściśli się w czasie weekendu, może odbić się niekorzystnie na zdrowiu i wcale nie musi to być atak koronawirusa – dbajcie o kręgosłup oraz system trawienny, podejdźcie poważnie do ostrzeżeń i pozostańcie w domu. W niedzielę znak Koziorożca opuści Saturn i wkroczy do przeciwległego Wodnika – dolegliwości przewlekłe mają szansę ustąpić, natomiast ograniczenia pojawią się ze strony partnerów, zarówno osobistych, jak biznesowych.
Zobacz prognozy i talizmany na Rok Metalowego Szczura >>