Archiwa kategorii: Lew – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Lwa 12 – 18 listopada 2018

Od poniedziałku do piątku możecie czuć się krytykowani przez członków rodziny, nie ma w tym jednak złej woli, tylko chęć wskazania odpowiedniego kierunku działania. Kwadratura Merkurego do Neptuna sprawi, że poczujecie się trochę niepewni i zagubieni w rzeczywistości, najtrudniej będzie znaleźć odpowiednie słowa w rozmowach z dorastającymi dziećmi, niełatwo wytłumaczyć zagrożenia, których na razie nie widać, może się okazać, że wasz niepokój wynika jedynie z nadmiaru wyobraźni. W piątek Mars opuści przeciwległy znak Wodnika, odetchniecie więc z ulgą, opuści was potrzeba udowadniania wszystkim swojej racji. W sobotę Wenus w Wadze wróci do ruchu prostego, co poprawi każdy rodzaj relacji, tego samego dnia jednak Merkury zmieni bieg na wsteczny, unikajcie więc do 7 grudnia rozpoczynania nowych projektów.
CzaroMarownik 2019

Horoskop tygodniowy dla Lwa 5 – 11 listopada 2018

We wtorek Węzły Księżycowe opuszczą wasz znak, relacje międzyludzkie się poprawią, ale przez najbliższe 1,5 roku powinniście zwrócić większą uwagę na kondycję i znaleźć czas, aby zadbać o zdrowie. Tego samego dnia Uran wycofa się do życzliwego znaku Barana, w którym pozostanie 4 miesiące, stwarzając szansę na podniesienie kwalifikacji. W środę nów w znaku Skorpiona pozwoli uporać się z wewnętrznymi demonami i pokusami, rozpoczniecie nowy etap, który poprawi relację zarówno w rodzinie, jak i w pracy. Zakochane Lwy pod koniec tygodnia odczują powrót namiętności, miłość okaże swoje najbardziej czułe, a jednocześnie gorące strony, randki będą niezwykle udane, chociaż zaskakujące. W czasie weekendu czekają was spotkania oraz imprezy towarzyskie, na których świetnie możecie się zabawić.
CzaroMarownik 2019

Horoskop tygodniowy dla Lwa 29 października – 4 listopada 2018

Lwy urodzone w pierwszej dekadzie znaku staną się uczestnikami niespodziewanych wydarzeń, osoby młode i rozrywkowe trafią na imprezy, na których wiele będzie się działo. Od poniedziałku do środy powinniście zachować szczególną ostrożność i unikać zatargów z domownikami, a także osobami, na których wam zależy. W środę Merkury zmieni znak i wkroczy do znaku Strzelca, tego samego dnia Wenus wycofa się do Wagi, w związkach będących ostatnio w konflikcie wreszcie zacznie znowu się układać, powrócicie do rozmów i ustaleń, które dawniej się sprawdziły, dojdziecie do wniosku, że nie ma o co kruszyć kopii, jeśli łączy was miłość – natomiast jeśli do tej pory coś nie grało, z dnia na dzień zdecydujecie się na rozstanie i zapragniecie wrócić do poprzedniej miłości. Weekend napełni was nostalgią i tęsknotą za tymi, którzy odeszli.
CzaroMarownik 2019

Horoskop tygodniowy dla Lwa 22 – 28 października 2018

We wtorek Słońce zmieni znak i wkroczy do Skorpiona, a następnego dnia dojdzie do pełni Księżyca w znaku Byka, w koniunkcji z Księżycem, spodziewajcie się więc emocjonujących i niespodziewanych wydarzeń zarówno w domu, jak i w pracy. Cały tydzień okaże się bardzo energetyczny, domownicy zaskoczą was opowieściami o bulwersujących nowościach w sprawach zawodowych, opozycja Słońca do Urana oraz pełnia podkręcą emocje, niektórych sytuacji po prostu nie da się uniknąć. Niektóre Lwy, szczególnie urodzone w pierwszej dekadzie znaku, postanowią zmienić pracę lub kierunek kariery. Jeżeli w czasie weekendu spotkacie osobę, która wzbudzi emocje i zawróci wam w głowie, liczcie się z tym, że romans potrwa krótko i niebawem uczucia ulegną zmianie.
CzaroMarownik 2019

Horoskop tygodniowy dla Lwa 15 – 21 października 2018

Czekają was w tym tygodniu spory i niepotrzebne słowne przepychanki, do czego przyczyni się kwadratura Merkurego w Skorpionie do Marsa w przeciwległym znaku Wodnika – zamiast się wściekać horoskop radzi zająć się swoimi sprawami, a w razie konfliktu dążyć do załagodzenia sytuacji. Słońce w znaku Wagi jest słabe, więc zadbajcie o zdrowie i dobre samopoczucie, bo to nie jest właściwy czas, aby toczyć boje o cokolwiek. Słońce w Wadze skłania do osiągnięcia porozumienia, więc nie pozwólcie się nikomu zmanipulować i wciągnąć w cudze rozgrywki lub zabierać głos w sprawach, które bezpośrednio was nie dotyczą. Weekend okaże się niezbyt miły dla Lwów urodzonych w drugiej dekadzie znaku, nie reagujcie na zaczepki, bowiem łatwo was będzie sprowokować do kłótni.
CzaroMarownik 2019