Archiwa kategorii: Lew – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Lwa 21 – 27 stycznia 2019 roku

Zaćmienie Księżyca w waszym znaku, do którego dojdzie w poniedziałek, źle wróży relacjom partnerskim, więc starajcie się tego dnia powstrzymać od egocentrycznych reakcji na problemy bliskich wam osób. Od wtorku do czwartku koniunkcja Wenus z Jowiszem w przyjaznym znaku Strzelca w trygonie do Marsa w Baranie, zapowiada moc atrakcji towarzyskich, rozwój miłości w związkach z krótkim stażem, sukcesy dzieci, a także wygraną w grach losowych – szczególnie Lwy urodzone w drugiej dekadzie znaku powinny dać szansę losowi i wypełnić kupon totolotka. Niektóre osoby mogą jednak doświadczyć problemów zdrowotnych, do czego przyczyni się kwadratura Marsa do Saturna, szczególną ochroną powinniście otoczyć kręgosłup, skórę i zęby. W czwartek Merkury wkroczy do przeciwległego znaku Wodnika, weekend zapowiada się więc bardzo twórczo i rozrywkowo.
CzaroMarownik 2019. Kalendarz Magiczny

Horoskop tygodniowy dla Lwa 14 – 20 stycznia 2019 roku

To tydzień, w którym powinniście poświęcić maksimum energii na zrobienie porządków w sprawach zdrowotnych – jeśli od dłuższego czasu coś wam dolega nie zwlekajcie, wybierzcie się do specjalisty, aby zlecił niezbędne badania. Niektóre Lwy w drugiej połowie tygodnia zostaną nieoczekiwanie zmuszone do interwencji medycznej, dotyczącej was samych, kogoś z bliskich lub ulubionego zwierzaka. Szczególną uwagę zwróćcie na kręgosłup, unikajcie nadwyrężenia stawów, wybierzcie się do dentysty. Kwadratury Słońca do Urana oraz Marsa do Saturna zapowiadają też problemy z podwładnymi oraz współpracownikami. Dobra wiadomość jest taka, że zakochane Lwy przeżyją chwile prawdziwej miłości i namiętności, nawet w stałych związkach wzrośnie zainteresowanie partnerem.
CzaroMarownik 2019. Kalendarz Magiczny

Horoskop tygodniowy dla Lwa 7 – 13 stycznia 2019 roku

W poniedziałek Wenus opuści znak Skorpiona i wkroczy do znaku Strzelca, sprzyjając wszystkim sprawom związanym z rozwojem hobby oraz zabawą z dziećmi. Pojawi się okazja, aby coś wygrać, działajcie więc śmiało, ale postępujcie ostrożnie, ponieważ kwadratura Merkurego do Marsa, pod wpływem której pozostaniecie w pierwszej połowie tygodnia, ostrzega przed nadmiernym pośpiechem – spokojnie, wszystko uda wam się załatwić we właściwym czasie. W tym tygodniu powinniście skupić uwagę na problemach zdrowotnych, które wymagają natychmiastowego działania, w razie pojawienia się jakichkolwiek dolegliwości zróbcie niezbędne badania, idźcie do specjalisty, nie pozostawiajcie spraw samym sobie. W pracy wiele napięć ze strony podwładnych i współpracowników, nie wszyscy podzielają wasze zdanie.
CzaaroMarownik - Najlepszy Magiczny Prezent na Gwiazdkę

Horoskop tygodniowy dla Lwa 31 grudnia – 6 stycznia

Do sylwestrowej zabawy może zabraknąć Lwom chęci, ze względu na koniunkcję Słońca z Saturnem w Koziorożcu, w sekstylu do Neptuna w Rybach. Poczujecie się mocno ograniczeni, niektóre osoby postanowią zerwać z używkami, innych zatrzyma w domu niedyspozycja zdrowotna lub problemy osób starszych w rodzinie. Lwy, które mimo wszystko postanowią dobrze się zabawić, powinny wybrać niewielkie grono wypróbowanych przyjaciół, w czyich towarzystwie nie czują się skrępowani. Do soboty, pozostając pod wpływem trygonu Merkurego do Urana, oddawać się będziecie przyjemnościom, być może znajdziecie nowe, oryginalne hobby. W niedzielę dojdzie do zaćmienia Słońca w znaku Koziorożca, możecie to odczuć jako krótkotrwałe pogorszenie samopoczucia.
CzaaroMarownik - Najlepszy Magiczny Prezent na Gwiazdkę